z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 1

01.10.2016 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 3 JUREWICZ DARIUSZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1974 M40 00:17:01 00:17:02
2 452 UMBRAS KRZYSZTOF Olsztyn AKM OLSZTYN 1971 M40 00:18:19 00:18:19
3 368 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:18:30 00:18:31
4 360 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1969 M40 00:19:05 00:19:07
5 239 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1976 M40 00:19:49 00:19:52
6 315 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:20:25 00:20:28
7 156 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M40 00:20:32 00:20:34
8 50 NESTOROWICZ MAREK Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1971 M40 00:20:34 00:20:36
9 184 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M40 00:20:50 00:20:57
10 37 PASEMKO ZENON Olsztyn MONT BLANC TEAM 1967 M40 00:20:57 00:21:02
11 134 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:20:59 00:21:03
12 69 STAWECKI KONRAD Jaroty TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:07 00:21:10
13 483 SZULC RAFAŁ Ostróda 1971 M40 00:21:12 00:21:19
14 475 WOLFF MARCIN Olsztyn WDOWIAK&FRIENDS 1969 M40 00:21:16 00:21:23
15 512 ZAŁĘCKI ZBIGNIEW Olsztynek TEAM KOPEĆ 1974 M40 00:21:18 00:21:22
16 267 MOUNIER FREDERIC olsztyn 1972 M40 00:21:25 00:21:31
17 81 WITKOWSKI MARIUSZ Olsztyn AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 1971 M40 00:21:35 00:21:41
18 140 BIERNACKI DARIUSZ Olsztyn 1973 M40 00:21:36 00:21:41
19 91 STRAUSS DAREK OLSZTYN BIEGNĘ Z CÓRKĄ 1970 M40 00:21:43 00:21:51
20 57 ŻOŁĄDKOWSKI DARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1973 M40 00:21:43 00:21:47
21 310 PROKOP JACEK Ostaszewo BIEGAM U KOLESI 1974 M40 00:22:02 00:22:09
22 502 GROSZEWSKI RADOSŁAW olsztyn 1976 M40 00:22:02 00:22:04
23 84 OTTA MARCIN Gietrzwałd SS DRUŻYNA WILKA 1976 M40 00:22:02 00:22:11
24 246 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:22:03 00:22:09
25 255 WIŚNIEWSKI JACEK Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1975 M40 00:22:09 00:22:17
26 128 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty 1974 M40 00:22:37 00:22:44
27 462 KUBICKI RAFAŁ Dywity SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1972 M40 00:22:43 00:22:50
28 164 KOSTRZEWA JAROSŁAW Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1972 M40 00:22:56 00:23:03
29 406 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M40 00:23:02 00:23:09
30 464 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn TEAM JANA 1976 M40 00:23:13 00:23:20
31 271 OPPENKOWSKI BENEDYKT Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1969 M40 00:23:21 00:23:32
32 182 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 00:23:29 00:23:43
33 549 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1973 M40 00:23:29 00:23:55
34 73 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:23:32 00:23:43
35 90 SZCZEPANIAK PIOTR Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1968 M40 00:23:38 00:23:47
36 78 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1968 M40 00:23:43 00:23:50
37 207 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:23:44 00:23:51
38 437 LEŚNICKI PAWEŁ OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1976 M40 00:23:54 00:24:12
39 459 SUŁKOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1969 M40 00:23:54 00:24:02
40 272 POLEWACZ PAWEŁ Olsztyn BOSKIE TRIO 1968 M40 00:23:54 00:24:19
41 343 BRZÓSKA PIOTR Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1967 M40 00:24:04 00:24:21
42 150 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica NIDZICA BIEGA 1970 M40 00:24:13 00:24:22
43 416 CYDZIK MIROSŁAW Olsztyn 1976 M40 00:24:14 00:24:22
44 510 KUŁAK PIOTR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1972 M40 00:24:14 00:24:23
45 258 PARKASIEWICZ TOMASZ Olsztyn 1971 M40 00:24:19 00:24:27
46 67 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:24:35 00:24:45
47 108 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn 1974 M40 00:24:50 00:25:24
48 474 PTAK DARIUSZ Ługwałd 1971 M40 00:24:51 00:25:13
49 122 HANAS DARIUSZ Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:25:00 00:25:15
50 206 ŚLEDZIEWSKI CEZARY Wójtowo 1971 M40 00:25:00 00:25:17
51 320 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M40 00:25:27 00:25:47
52 94 ZAWLIK MICHAŁ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 M40 00:25:33 00:25:53
53 238 NOWAK RAFAŁ Dywity 1976 M40 00:25:43 00:26:00
54 396 WĘGIERSKI BŁAŻEJ Olsztynek 1975 M40 00:25:53 00:26:11
55 491 JONCA WOJCIECH olsztyn ABENTOJRA 1972 M40 00:26:03 00:26:16
56 458 JACKIEWICZ TOMASZ Lubawa KAZANICE 1973 M40 00:26:09 00:26:33
57 278 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn 1974 M40 00:26:24 00:26:43
58 257 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 1971 M40 00:26:26 00:26:42
59 62 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:26:34 00:26:56
60 279 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M40 00:26:35 00:27:07
61 265 DRZEWIECKI MICHAŁ Ostróda OSTRÓDZKA GRUPA BIEGOWA 1975 M40 00:26:40 00:26:58
62 506 KRASZEWSKI MARIUSZ Olsztyn ALLIANZ RUNNING TEAM 1971 M40 00:26:41 00:27:08
63 415 FIRKOWSKI DARIUSZ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1967 M40 00:26:51 00:27:13
64 280 MARCINKIEWICZ MARCIN Sząbruk BBL OLSZTYN 1971 M40 00:27:01 00:27:35
65 27 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:27:15 00:27:34
66 407 TUREK RAFAŁ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1972 M40 00:27:27 00:27:46
67 333 SKRZYŃSKI PIOTR Olsztyn BYLE DOBIEC 1967 M40 00:27:36 00:28:11
68 399 ANDRZEJCZAK MARCIN Szczytno 1974 M40 00:27:49 00:28:28
69 325 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:27:56 00:28:20
70 139 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM / PAN OLSZTYN 1974 M40 00:27:59 00:28:15
71 403 MILEWSKI BOGDAN Olsztyn 1969 M40 00:28:31 00:28:53
72 166 JABŁOŃSKI TOMASZ Olsztyn ZI SQUAD 1976 M40 00:28:34 00:29:03
73 489 SOCZEWKA DAMIAN Stawiguda ABENTOJRA 1968 M40 00:28:40 00:28:54
74 151 ŻELAZOWSKI PIOTR Olsztyn ŻELAZOWSCY TEAM 1971 M40 00:28:53 00:29:15
75 214 DOWEJKO ARKADIUSZ Olsztyn 1974 M40 00:29:22 00:29:57
76 405 HORNADKIEWICZ ZBIGNIEW Olsztyn 1973 M40 00:29:47 00:30:09
77 473 OKUNIEWSKI DANIEL Biskupiec 1974 M40 00:30:30 00:30:55
78 141 OSTASZEWSKI TOMASZ Olsztyn ZI SQUAD 1976 M40 00:30:39 00:31:10
79 202 DROZDOWSKI TOMASZ Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ :) 1971 M40 00:30:41 00:31:11
80 249 KAMIŃSKI KRZYSIEK olsztyn 1975 M40 00:31:26 00:31:54
81 135 KARDAŚ ZDZISŁAW Olsztyn 1970 M40 00:31:55 00:32:26

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni