z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 1

26.10.2019
11:00
godzina

Bieg 2

23.11.2019
11:00
godzina

Bieg 3

28.12.2019
11:00
godzina

Bieg 4

08.02.2020
11:00
godzina

Bieg 5

29.02.2020
11:00
godzina

Bieg 6

21.03.2020
11:00
godzina

Bieg 1

26.10.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 3 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1991 M20 00:16:30 00:16:30
2 1 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:16:48 00:16:49
3 1288 MIKIELSKI DANIEL Olsztynek 1990 M20 00:16:54 00:16:54
4 2 KUJAWA WIKTOR Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:17:09 00:17:10
5 6 WIŚNIEWSKI RAFAŁ Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1988 M30 00:17:13 00:17:14
6 134 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn ROAD TO PB 1987 M30 00:17:17 00:17:18
7 4 BĘTKOWSKI PIOTR Warszawa CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:17:22 00:17:23
8 1181 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie MAZURY RUNNING TEAM 1986 M30 00:17:25 00:17:25
9 7 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn TRI NEGU 1993 M20 00:17:31 00:17:31
10 212 DRAŻBA DOMINIK Ełk TRI NEGU 1987 M30 00:17:38 00:17:38
11 1193 WRONOWSKI ALBERT Banie Mazurskie MAZURY RUNNING TEAM 1999 M20 00:17:52 00:17:52
12 1275 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:57 00:17:57
13 1019 ROSZKOWSKI TOMASZ MICHAŁ Warszawa JA0306 BIEGA. KU REALIZACJI CELÓW 1986 M30 00:18:14 00:18:15
14 1055 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1987 M30 00:18:29 00:18:31
15 1124 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:18:33 00:18:34
16 196 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:18:34 00:18:35
17 127 GRĄDZKI WOJCIECH Giżycko GIŻYCKO 1991 M20 00:18:44 00:18:44
18 106 RUDOWSKI DAMIAN Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 M20 00:18:46 00:18:48
19 247 SZOSTAWICKI MICHAŁ Olsztyn 1977 M40 00:18:51 00:18:53
20 1189 BĄK PAWEŁ Sępopol 1977 M40 00:19:04 00:19:05
21 1249 PALUCH SYLWESTER Dywity SOKÓŁ TEAM 2001 M16 00:19:10 00:19:11
22 1172 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn MAZURY RUNNING TEAM 1995 K20 00:19:15 00:19:16
23 139 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 M40 00:19:18 00:19:19
24 147 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek PELIKANY 1992 M20 00:19:18 00:19:19
25 1211 KURP MARCIN Dobre Miasto DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1986 M30 00:19:18 00:19:21
26 1064 SAWICKI SZYMON Olsztyn MŁYNAGO 1991 M20 00:19:19 00:19:22
27 1284 TWARDOWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1979 M40 00:19:31 00:19:31
28 1163 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1981 M30 00:19:29 00:19:31
29 1023 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn MŁYNAGO 1973 M40 00:19:30 00:19:32
30 222 BUDZIŁEK MARTYNA Kadzidło UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 1996 K20 00:19:37 00:19:38
31 108 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M40 00:19:42 00:19:45
32 1068 GOJŁO MAREK Olsztyn 1974 M40 00:19:44 00:19:45
33 1241 KICZOR DAMIAN Olsztyn TRINEGU 1985 M30 00:19:48 00:19:50
34 12 PĘTLICKA JULIA Olsztyn KS AZS UWM OLSZTYN 2002 K16 00:19:55 00:19:57
35 1206 ŚMIESZNY MARCIN Olsztyn PAWEŁ NAJMOWICZ TRIATHLON 1983 M30 00:20:00 00:20:00
36 1252 ZANIEWSKI TOMASZ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 2003 M16 00:20:00 00:20:03
37 124 PINIEWSKI ROBERT Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1973 M40 00:20:02 00:20:05
38 1066 JABŁOŃSKI PAWEŁ Nidzica NIDZICA BIEGA 1976 M40 00:20:05 00:20:07
39 1236 BISIKIEWICZ MICHAŁ OLSZTYN RO BI SIE 1979 M40 00:20:05 00:20:07
40 1080 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:20:04 00:20:07
41 1243 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M30 00:20:16 00:20:20
42 1289 MARCZAK PAWEŁ Warszawa DRUŻYNA BLONCZYNA 1979 M40 00:20:24 00:20:26
43 157 JAKACKI SYLWESTER Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1984 M30 00:20:26 00:20:26
44 44 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M40 00:20:23 00:20:26
45 129 NIEMCZUK KAMIL Olsztyn TEAM DARE2TRI 1984 M30 00:20:25 00:20:27
46 265 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn KAZA TEAM 1984 M30 00:20:23 00:20:27
47 1101 WÓJCIK HENRYK Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1965 M50 00:20:26 00:20:29
48 38 BARTKO DARIUSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1975 M40 00:20:28 00:20:30
49 1104 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn MŁYNAGO 1974 M40 00:20:28 00:20:31
50 1295 ROSZYSKI PAWEŁ BRANIEWO PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 M30 00:20:32 00:20:36
51 240 KURMIN PAWEŁ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1987 M30 00:20:36 00:20:41
52 1228 KRAJZA PRZEMYSŁAW Jedwabno JE2BNO RZĄDZI !!! 1984 M30 00:20:41 00:20:45
53 22 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn KS ANUNNAKI 1979 M40 00:20:43 00:20:47
54 164 RADZIWON TOMASZ Stawiguda 1980 M30 00:20:44 00:20:48
55 1008 MACULEWICZ MAREK Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 00:20:49 00:20:52
56 56 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:20:51 00:21:01
57 1259 CZARZASTY PATRYK Olsztyn 2002 M16 00:20:57 00:21:01
58 1010 HRYSZKO PAWEŁ Olsztyn MKS JUVENIA BIAŁYSTOK 1994 M20 00:21:01 00:21:02
59 11 KACZMARCZYK JUSTYNA Olsztyn MKS JUVENIA BIAŁYSTOK 1997 K20 00:21:01 00:21:02
60 1096 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M40 00:21:04 00:21:10
61 1220 RACHUBKA ROBERT Olsztyn 74 1974 M40 00:21:06 00:21:09
62 170 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn M RUNNERS 1976 M40 00:21:08 00:21:14
63 1109 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1978 M40 00:21:13 00:21:16
64 104 WOLIŃSKI JACEK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M40 00:21:13 00:21:17
65 1123 KĘDZIA MILENA Olsztyn MAZURY RUNNING TEAM/WOSIEK TEAM 1997 K20 00:21:15 00:21:15
66 204 ŚLEDZIEWSKI CEZARY Wójtowo 1971 M40 00:21:19 00:21:22
67 1300 BURDA KAMIL Sorkwity OSP SORKWITY 1982 M30 00:21:21 00:21:36
68 1251 ŻEBROWSKI JACEK Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1984 M30 00:21:25 00:21:27
69 1271 KRZYŻANIAK PIOTR Ostróda SKAZANI NA SUKCES 1980 M30 00:21:25 00:21:28
70 175 WÓJCIK MARCIN Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1987 M30 00:21:27 00:21:27
71 1201 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:21:35 00:21:41
72 1089 JUCHNIEWICZ ANDRZEJ Lidzbark warmiński PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 M30 00:21:36 00:21:40
73 1099 LENART MIŁOSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1965 M50 00:21:37 00:21:38
74 1265 STRAUSS DAREK OLSZTYN AKM OLSZTYN 1970 M40 00:21:37 00:21:46
75 1032 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:21:38 00:21:47
76 1015 WUJKOWSKA IZABELA Olsztyn 1999 K20 00:21:44 00:21:47
77 1231 BIERNACKI DARIUSZ Olsztyn 1973 M40 00:21:51 00:21:53
78 1153 MAŁKOWSKI MACIEJ Ruciane Nida TEAM KOPEC 1986 M30 00:21:56 00:22:03
79 1083 KUJAWA PAWEŁ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1983 M30 00:22:03 00:22:14
80 50 WILMOWICZ MICHAŁ Bartąg 1989 1989 M30 00:22:04 00:22:14
81 1074 FEDEJKO MIROSŁAW Olsztyn SKAZNI NA SUKCES 1983 M30 00:22:05 00:22:15
82 70 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:22:07 00:22:14
83 1158 NAGORSKI ROBERT London HERNE HILL HARRIERS 1963 M50 00:22:08 00:22:15
84 268 WOLFF MARCIN Olsztyn M-RUNNERS 1969 M50 00:22:10 00:22:26
85 1118 SŁAWUSZEWSKI LESZEK Olsztyn 1978 M40 00:22:13 00:22:17
86 1186 BORKO CEZARY Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1973 M40 00:22:19 00:22:23
87 1026 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M40 00:22:19 00:22:33
88 1198 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:22:23 00:22:26
89 1065 PECZYŃSKA PAULINA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1986 K30 00:22:23 00:22:24
90 137 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:22:23 00:22:28
91 1063 DOŁĘGA MARIUSZ Olsztyn WEGE SIŁA 1984 M30 00:22:29 00:22:39
92 1120 SZAMROWSKI PIOTR Olsztyn LENIWCE POWER 1976 M40 00:22:32 00:22:38
93 1242 DRĘŻEK EWELINA Olsztyn AKM OLSZTYN 1991 K20 00:22:33 00:22:35
94 1059 PRUSIK ARKADIUSZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1982 M30 00:22:33 00:22:33
95 1116 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty SKAJBIEGACZE 1974 M40 00:22:34 00:22:40
96 1248 SAROL ADRIAN Olsztyn 1989 M30 00:22:37 00:22:42
97 248 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity TRINEGU 1978 K40 00:22:38 00:22:43
98 1224 KOŚCIESZA PIOTR Olsztyn TRI NEGU 1986 M30 00:22:39 00:22:51
99 190 OLSZEWSKI MAREK Lidzbark Warmiński KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI / BBL 1969 M50 00:22:41 00:22:46
100 1240 OSTROMECKA ANNA Bartoszyce URWIS BIEGA 1987 K30 00:22:43 00:22:47
101 223 BABIARZ PIOTR Barczewo 1991 M20 00:22:46 00:22:53
102 241 SZAJKOWSKI ARKADIUSZ KĘTRZYN 1977 M40 00:22:47 00:22:48
103 1075 GAWIN MAREK Barczewo 1979 M40 00:22:48 00:22:57
104 185 PIECZKOWSKI PIOTR DYWITY #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1977 M40 00:22:48 00:23:04
105 1070 MILLER MARTA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 K30 00:22:52 00:22:54
106 26 KRAWIEC ADAM Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1975 M40 00:22:52 00:22:58
107 1215 CHILCZUK ROBERT Jonkowo 1973 M40 00:22:57 00:22:57
108 20 CHOMICKI SZYMON Olsztyn KRISS COACHING 1975 M40 00:22:59 00:23:09
109 168 NIEŚCIÓR JAN Stękiny KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /MŁYNAGO 1968 M50 00:22:59 00:23:05
110 1176 ZIÓŁEK WERONIKA Pasym AZS UWM OLSZTYN 2003 K16 00:23:02 00:23:11
111 1173 DZIRBA WIKTORIA Srokowo DRUŻYNA ML 2002 K16 00:23:04 00:23:07
112 1018 WYRĘBSKI ŁUKASZ OLSZTYN 1976 M40 00:23:05 00:23:28
113 1209 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:23:06 00:23:14
114 1054 POGORZELSKI PIOTR Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2000 M16 00:23:06 00:23:19
115 1142 TANKIELUN GRZEGORZ Olsztyn 1981 M30 00:23:09 00:23:23
116 1208 LASZCZAK JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA,COM 1961 M50 00:23:11 00:23:23
117 1188 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:23:11 00:23:27
118 1056 KŁOS KRZYSZTOF Olsztyn 1978 M40 00:23:13 00:23:13
119 231 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1978 M40 00:23:13 00:23:26
120 271 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:23:17 00:23:26
121 1011 PIETRZAK MICHAŁ Olsztyn 1989 M30 00:23:19 00:23:19
122 62 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn 1988 M30 00:23:23 00:23:23
123 78 KULESZA BOGUSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1959 M60 00:23:23 00:23:29
124 1218 MARKOWICZ ROBERT Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1975 M40 00:23:24 00:23:44
125 159 OŻUBKO DARIUSZ Olsztyn 1977 M40 00:23:30 00:23:50
126 1257 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M30 00:23:37 00:23:58
127 1037 PIANKA DAWID Olsztyn PRON SQUAD 1990 M20 00:23:37 00:23:49
128 1200 ŻAREJKO SŁAWOMIR Barczewo SALKA FIT 4TEAM 1972 M40 00:23:37 00:23:45
129 9 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY.COM 1962 K50 00:23:37 00:23:39
130 83 MŁOT DANIEL Olsztyn 1976 M40 00:23:37 00:23:43
131 1167 MARKOWICZ RENATA olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1977 K40 00:23:40 00:23:56
132 1156 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:23:41 00:23:55
133 43 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 00:23:43 00:24:01
134 233 BLICHARZ MILENA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1993 K20 00:23:44 00:23:48
135 1292 DOMURAT WIKTORIA Płock AZS VWM OLSZTYN 2002 K16 00:23:44 00:23:54
136 47 SANGOWSKI ANDRZEJ Tolkmicko 1972 M40 00:23:45 00:24:01
137 39 RUSZCZYK MAŁGORZATA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1982 K30 00:23:46 00:23:48
138 150 PIETRZAK MARCIN Ostroda OSTRODA 1984 M30 00:23:47 00:24:03
139 189 KOPCZYŃSKI SEBASTIAN Dywity SUNRISE SYSTEM 1989 M30 00:23:48 00:23:55
140 1165 GNOZA KAROL Olsztyn CTS TEAM OLSZTYN 1990 M20 00:23:48 00:24:00
141 1187 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn MYTOWEL.PL 1978 M40 00:23:51 00:23:58
142 148 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M30 00:23:53 00:23:53
143 188 ZAKABŁUK MARCIN Olsztyn #WIPASZAKTYWNIWBIEGU 1989 M30 00:23:53 00:24:00
144 202 JACKOWSKI MARCIN Wołowno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 M30 00:24:01 00:24:15
145 1151 ZDUNEK EWELINA Stawiguda 1985 K30 00:24:02 00:24:07
146 272 KISLUK ADAM Mikolajki PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:24:03 00:24:16
147 1093 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:24:06 00:24:11
148 1111 ZIELIŃSKI DARIUSZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1987 M30 00:24:11 00:24:19
149 242 CHODARA ROMAN Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1954 M60 00:24:19 00:24:19
150 1229 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 00:24:19 00:24:30
151 1213 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo KUROPATWA TEAM 1994 K20 00:24:20 00:24:26
152 1182 KUBICKI RAFAŁ Dywity 1972 M40 00:24:23 00:24:42
153 1221 WYSOCKA MARTYNA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1991 K20 00:24:26 00:24:29
154 130 ŁUNIO PIOTR Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1975 M40 00:24:27 00:24:36
155 206 KOŁTUN SŁAWOMIR Olsztyn SKEB OLSZTYN 1980 M30 00:24:34 00:24:45
156 251 GRZYBICKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1968 M50 00:24:36 00:24:46
157 1191 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn OLPAK 1955 M60 00:24:37 00:24:53
158 258 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn TRI NEGU 1977 M40 00:24:39 00:24:52
159 246 CWALINA ŁUKASZ Olsztyn 1981 M30 00:24:39 00:24:50
160 1157 ALEKSANDROWICZ KAMIL Olsztynek GOOSE LOGISTICS SOLUTIONS 1983 M30 00:24:40 00:24:58
161 1223 ŚWIDER AREK OLSZTYN 1981 M30 00:24:43 00:24:47
162 1237 ŁASZKOWSKI PIOTR Łukta K.S WACHLARZ 1976 M40 00:24:47 00:24:53
163 1114 DĘBOWSKI RYSZARD Mikołajki BBL MIKOŁAJKI 1958 M60 00:24:47 00:24:50
164 1219 GÓRALCZYK TOMASZ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1971 M40 00:24:48 00:25:08
165 239 KARWACKI SZYMON Olsztyn 1983 M30 00:24:49 00:25:00
166 1272 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN 1983 M30 00:24:50 00:25:03
167 227 BERTEL MARCIN Olsztyn 1982 M30 00:24:50 00:24:58
168 1103 KĄKOL KRZYSZTOF Olsztyn 1976 M40 00:24:51 00:24:56
169 91 KOZIBSKI JAKUB Iława TRI NEGU 2001 M16 00:24:52 00:25:07
170 1269 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN WOODRUN 1981 K30 00:24:55 00:25:03
171 99 JEGER PIOTR Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1989 M30 00:24:56 00:25:26
172 42 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:24:56 00:25:08
173 1274 CHALIŃSKI MATEUSZ Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2002 M16 00:24:58 00:24:58
174 17 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:25:01 00:25:08
175 1061 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M50 00:25:02 00:25:21
176 226 MAJDAŃSKI JACEK Olsztyn 1981 M30 00:25:03 00:25:21
177 96 GRĄDZKI TOMASZ Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1980 M30 00:25:04 00:25:16
178 1001 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1989 M30 00:25:06 00:25:16
179 1117 SŁAWUSZEWSKA MAŁGORZATA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:25:10 00:25:15
180 54 CHROSTOWSKI SEBASTIAN Olsztyn, Polska 1993 M20 00:25:11 00:25:11
181 1088 RYDZANOWSKI TOMASZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA EGGER 1966 M50 00:25:14 00:25:24
182 1297 FOKS MARCIN Barczewo DZIKIE ŻYCIE RUNTEAM 1995 M20 00:25:15 00:25:29
183 60 DOLIWA ADAM Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1965 M50 00:25:16 00:25:34
184 228 KASZKIN PIOTR Dobre Miasto #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1988 M30 00:25:21 00:25:34
185 35 OPALIŃSKI TOMASZ Ostróda DRUŹYNA WILKA 1967 M50 00:25:21 00:25:39
186 187 KAMROWSKA MARTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:25:23 00:25:54
187 1051 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:25:27 00:25:36
188 1105 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 K30 00:25:30 00:25:30
189 16 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ TEAM 1981 M30 00:25:31 00:25:50
190 1244 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ Bartoszyce DRUŻYNA WILKA 1991 M20 00:25:32 00:25:50
191 198 HUMEN AGNIESZKA Mława KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1978 K40 00:25:33 00:25:40
192 113 OŁÓW KATARZYNA Wadąg GRUPA DBK OLSZTYN 1992 K20 00:25:37 00:25:38
193 1277 POŁOWIANIUK JAN Barczewo DZIKIE ŻYCIE RUNTEAM 1964 M50 00:25:38 00:25:49
194 1263 HANES DARIUSZ OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:25:41 00:26:01
195 1138 CZUSZEL DAINEL Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2002 M16 00:25:43 00:25:43
196 211 STĘPIEŃ MARZENA Olsztyn 4TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1970 K40 00:25:45 00:25:55
197 215 SYREWICZ KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński 1969 M50 00:25:46 00:25:46
198 1148 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1961 M50 00:25:49 00:26:17
199 109 TUCZYŃSKI PAWEŁ Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1986 M30 00:25:52 00:25:52
200 98 KOMARNICKI PAWEŁ Olsztyn 1990 M20 00:25:53 00:26:18
201 154 PTAK DARIUSZ Ługwałd 1971 M40 00:25:57 00:26:19
202 1049 BIGAŚ MATEUSZ Olsztyn 1993 M20 00:25:57 00:26:08
203 41 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA/BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH 1982 K30 00:25:58 00:26:16
204 1202 DECYK LESZEK Stawiguda TEAM KOPEĆ 1953 M60 00:25:58 00:26:10
205 1106 HLIWA ŁUKASZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1983 M30 00:26:00 00:26:15
206 1079 MIKULAK RAFAŁ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1990 M20 00:26:00 00:26:21
207 1238 ŁASZKOWSKA JOLANTA Łukta K.S WACHLARZ 1978 K40 00:26:02 00:26:12
208 210 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M50 00:26:03 00:26:22
209 1005 TOMASIK MACIEK Olsztyn MPK OLSZTYN 1987 M30 00:26:05 00:26:15
210 193 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M30 00:26:07 00:26:38
211 1298 SUŁEK JAKUB wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 2001 M16 00:26:08 00:26:08
212 1047 KRAWIEC AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1977 K40 00:26:10 00:26:14
213 87 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW Olsztyn 1958 M60 00:26:12 00:26:47
214 81 WIŚNIEWSKI BARTOSZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1992 M20 00:26:13 00:26:51
215 69 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1955 M60 00:26:14 00:26:33
216 224 GRAMS PAULINA Olsztyn 1988 K30 00:26:16 00:26:23
217 116 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:26:17 00:26:50
218 1174 ŚWIATOWSKI DANIEL Stawiguda 1987 M30 00:26:18 00:26:30
219 67 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1971 M40 00:26:21 00:26:44
220 1021 TOKARCZYK MIKOŁAJ Olsztyn 1987 M30 00:26:21 00:26:36
221 234 OPALIŃSKI SŁAWOMIR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1968 M50 00:26:21 00:26:21
222 237 WIECH ROMAN Klebark Wielki 1970 M40 00:26:28 00:26:56
223 1067 FIEDUCIK JAN Olsztyn 1997 M20 00:26:33 00:26:44
224 1210 PROKOPOWICZ ANETA Dobre Miasto DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1986 K30 00:26:34 00:26:34
225 207 CHODUP MATEUSZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1994 M20 00:26:34 00:26:34
226 1294 GONTARZ GRZEGORZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 M30 00:26:36 00:26:52
227 184 GRZANIEWICZ PRZEMYSŁAW Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1993 M20 00:26:40 00:27:00
228 214 PIECZKOWSKI WALDEMAR Dywity #WIPASZAKTYWNI W BIEGU 1975 M40 00:26:41 00:26:55
229 120 BUDNICKI JACEK Olsztynek SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1976 M40 00:26:42 00:27:02
230 1234 GAJEWSKA MONIKA Olsztyn 1988 K30 00:26:45 00:27:12
231 1192 GOGOLEWSKA ANNA Stawiguda FORBET RUNNERS 1973 K40 00:26:46 00:27:07
232 269 DRĄŻEK PIOTR Olsztyn WIPASZ AKTYWNIE 1991 M20 00:26:48 00:27:03
233 1087 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:26:50 00:27:00
234 232 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1980 K30 00:26:51 00:26:59
235 115 KOWALSKI JACEK Olsztyn OPP 1977 M40 00:26:53 00:26:53
236 1247 SZEWCZAK KRZYSZTOF Olsztyn 1981 M30 00:26:54 00:27:13
237 1184 MARWEG WITEK Olsztyn 1978 M40 00:26:57 00:27:16
238 132 KACZMARSKI MATEUSZ Olsztyn PENTAGRAM 2001 M16 00:26:59 00:27:23
239 61 IWANICKI PAWEŁ Suwałki 1995 M20 00:27:00 00:27:40
240 1146 JAKUBOWSKI PIOTR Olsztyn 1981 M30 00:27:02 00:27:16
241 95 KUTNIK ANNA Olsztyn WODNYAEROBIK.PL 1977 K40 00:27:03 00:27:24
242 1296 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA 1965 K50 00:27:10 00:27:10
243 49 MAMAJEK ADAM Olsztyn LUKKA TEAM 1978 M40 00:27:11 00:27:25
244 45 PEŚLAK MARZENA OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1970 K40 00:27:15 00:27:41
245 1239 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1953 M60 00:27:15 00:27:34
246 1256 BOROWIK KRZYSZTOF Olsztyn RYSZARD BIEGAJ 1993 M20 00:27:17 00:27:34
247 1194 GALEWSKA JUSTYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:27:19 00:27:24
248 80 PRZYBYSZ MARCIN Barczewo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:27:25 00:27:57
249 158 GASZYK JOLANTA Olsztyn #WIPASZAKTYWNI W BIEGU 1984 K30 00:27:27 00:27:27
250 203 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M50 00:27:30 00:27:52
251 1164 SKRZETUSKI JAN Olsztyn 1966 M50 00:27:34 00:27:58
252 180 PIECZKOWSKA ANETA Dywity #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1978 K40 00:27:34 00:27:49
253 174 WĘGIERSKI SEBASTIAN Olsztyn #WIPASZAKTYWNI 1993 M20 00:27:36 00:27:43
254 213 ŚMIAŁEK ALEKSANDRA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1984 K30 00:27:40 00:27:46
255 102 SZAŁGINIEWICZ KATARZYNA Olsztyn 1988 K30 00:27:47 00:28:08
256 1053 GADOMSKA JOANNA Olsztyn 1982 K30 00:27:48 00:27:55
257 1150 ŁASZKOWSKI JAROSŁAW Pelnik PASŁĘKA TEAM 1971 M40 00:27:49 00:28:02
258 1159 KUCZALSKA MAGDALENA Mława KONRAD NOSARZEWSKI BADANIA DIETA TRENING 1983 K30 00:27:52 00:27:58
259 1126 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K40 00:27:52 00:28:26
260 90 CZYŻ MATEUSZ Rozogi GRUPA DBK OLSZTYN 1990 M20 00:27:53 00:28:30
261 1285 MAJCHRZAK MAGDALENA Olsztyn BRAG 1985 K30 00:27:54 00:28:14
262 238 WIECH EWA Klebark Wielki 1970 K40 00:27:54 00:28:24
263 1217 BRZOZOWSKI SŁAWOMIR Olsztyn 1969 M50 00:27:55 00:27:55
264 94 PĘDZICH ANNA Orneta ORNETA 1991 K20 00:28:04 00:28:08
265 25 AUGUSTYNOWICZ MAREK Olsztyn 1968 M50 00:28:04 00:28:19
266 217 TOMASZEWSKA ŻANETA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1985 K30 00:28:09 00:28:24
267 19 LENART PRZEMYSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:28:14 00:28:25
268 1141 SOBALA MACIEJ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1980 M30 00:28:14 00:28:46
269 1227 WRÓBEL ANNA Olsztyn 1981 K30 00:28:14 00:28:47
270 36 TUCZYNSKA ANIA Olsztyn 4 TEAM 1986 K30 00:28:14 00:28:37
271 77 PYTKA BARTOSZ Wadąg FORBET RUNNERS 1991 M20 00:28:25 00:28:47
272 1052 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:28:25 00:28:53
273 1098 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:28:27 00:29:42
274 1261 BOJANOWSKA ANNA RAŃSK GWARDIA SZCZYTNO 2002 K16 00:28:29 00:28:41
275 1025 TUROLSKA WERONIKA Jaroty 1977 K40 00:28:31 00:28:39
276 1255 GLIŃSKA ANNA Olsztyn 1993 K20 00:28:31 00:28:31
277 1016 PUCZEL PIOTR Olsztyn PRON SQUAD 1982 M30 00:28:33 00:29:04
278 1003 KASZAŁOWICZ MONIKA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:28:35 00:28:56
279 1041 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:28:36 00:29:30
280 1290 GWARDYJAK WOJCIECH OLSZTYN 1995 M20 00:28:39 00:28:50
281 261 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 K30 00:28:39 00:28:52
282 1137 ZAJĄC TOMASZ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M20 00:28:41 00:28:41
283 235 STYPIŃSKA JOANNA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1998 K20 00:28:42 00:28:51
284 209 SUWIŃSKA BARBARA TERESA Olsztyn 1965 K50 00:28:42 00:29:35
285 1027 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1985 K30 00:28:42 00:29:11
286 1199 KARCZEWSKA ALICJA Barczewo SALKA FIT 1982 K30 00:28:43 00:28:51
287 46 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K40 00:28:46 00:28:56
288 264 DĘBOWSKI DAMIAN Barczewo 1986 M30 00:28:47 00:29:12
289 123 ŻBIK ADA Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1994 K20 00:28:47 00:29:12
290 245 LORENC ŁUCJA Olsztyn 1977 K40 00:28:52 00:29:25
291 88 GRAŻEWICZ PATRYCJA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1993 K20 00:28:57 00:29:27
292 1094 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:29:00 00:29:00
293 128 BRZÓSKA GRZEGORZ Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 2003 M16 00:29:01 00:29:30
294 155 SZYMANOWICZ JOANNA Gietrzwałd LECIMY TUTEJ 1978 K40 00:29:04 00:29:17
295 1046 MAZIEC PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1980 M30 00:29:08 00:29:31
296 1230 LENDZIAN ANIA Olsztyn 1974 K40 00:29:09 00:29:37
297 1266 SKWARSKI WITOLD Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1959 M60 00:29:16 00:29:44
298 1195 CIOBAN BARTŁOMIEJ Orneta 1985 M30 00:29:20 00:29:56
299 1196 OLENDER MONIKA Olsztyn 1992 1992 K20 00:29:20 00:29:57
300 105 GREGORKIEWICZ SZYMON Olsztyn 1989 M30 00:29:22 00:29:22
301 107 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:29:22 00:29:50
302 65 FURGAŁ RAFAŁ Olsztyn 1971 M40 00:29:22 00:29:44
303 1036 CICHOMSKA MARZENA Kętrzyn BIEGAM BO MUSZĘ INACZEJ SIĘ UDUSZĘ 1981 K30 00:29:23 00:29:26
304 1185 POLAKOWSKA DOMINIKA Bakałarzewo 1995 K20 00:29:28 00:29:56
305 57 KASZUBA MICHAŁ Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:29:30 00:29:55
306 59 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K30 00:29:31 00:29:41
307 173 STOCHMAL RAFAŁ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1983 M30 00:29:32 00:29:45
308 71 STYPINSKI DAREK Olsztyn PENTAGRAM 1976 M40 00:29:36 00:30:14
309 1264 SINKIEWICZ KATARZYNA PASYM 1971 K40 00:29:37 00:30:18
310 192 BORKOWSKI JERZY KRZYSZTOF Olsztyn 1957 M60 00:29:38 00:29:57
311 58 PLUCIŃSKA-FURGAŁ ANNA Olsztyn 1971 K40 00:29:39 00:30:00
312 1002 BANACH ANDRZEJ Olsztyn PISZ-OLSZTYN 1989 M30 00:29:41 00:30:05
313 1145 DROZDOWSKI JULIAN Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 2003 M16 00:29:44 00:30:24
314 1168 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:29:45 00:30:24
315 52 NIEWDZIĘCZNA BARBARA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1976 K40 00:29:47 00:30:25
316 76 KAŁUDZIŃŚKI WOJCIECH Olsztyn 1972 M40 00:29:47 00:30:09
317 1110 BAŁDYGA WIESŁAW Mrągowo 1973 M40 00:29:54 00:30:15
318 24 KASPROWICZ WITOLD Olsztyn 1976 M40 00:29:57 00:30:14
319 1007 LECEWICZ AGATA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1980 K30 00:29:57 00:30:37
320 97 JARMOŁOWICZ MAGDALENA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:30:01 00:30:23
321 1291 HOŁUBOWICZ BARTOSZ DZIAŁDOWO 1997 M20 00:30:02 00:30:13
322 1183 NOWAKOWSKI CZESLAW Warszawa KLUB BIEGACZA GOCH 1947 M60 00:30:06 00:30:31
323 1006 BOGUSZ MONIKA Olsztyn KUROPATWA TEAM 1991 K20 00:30:08 00:30:21
324 73 BEZLAPOWICZ JACEK Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1971 M40 00:30:10 00:30:36
325 86 TĘCZA MACIEJ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:30:12 00:30:50
326 1048 KAZIN KAROLINA Dywity PRON SQUAD 1993 K20 00:30:17 00:30:48
327 167 CHWIETCZUK PAWEŁ Dywity PAW300 1987 M30 00:30:25 00:30:25
328 1233 WIÓRKOWSKA NATALIA Sząbruk 1986 K30 00:30:30 00:30:32
329 144 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K50 00:30:33 00:31:33
330 151 PIECHOTA SŁAWEK Olsztyn KG TEAM 1981 M30 00:30:33 00:30:57
331 31 KWACZ MAŁGORZATA Ostróda 1964 K50 00:30:37 00:31:04
332 1190 HERMAŃSKI ROMAN Barczewo 1969 M50 00:30:37 00:31:31
333 1090 PLISZKA MALGORZATA Olsztyn SKAJBIEGACZE 1980 K30 00:30:39 00:30:48
334 1178 KWADE MATEUSZ Dywity KWADE RACING TEAM 1979 M40 00:30:40 00:31:07
335 1113 BAŁDYGA KATARZYNA Mrągowo 1971 K40 00:30:44 00:30:44
336 169 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA Stękiny / Olsztyn KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /MŁYNAGO 1970 K40 00:30:45 00:31:12
337 1287 ROMAŃCZUK-KUR MAGDALENA OLSZTYN 1988 K30 00:30:45 00:31:17
338 163 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec TEAM74 1967 K50 00:30:49 00:31:03
339 1147 ADAMOWICZ PAWEŁ Olsztyn SALKA FIT BARCZEWO 1980 M30 00:30:52 00:31:01
340 1129 SEMERAK DOROTA Barczewo BBL BARCZEWO 1976 K40 00:30:57 00:31:10
341 1017 SIEMIĄTKOWSKI MACIEJ Raciąż 1998 M20 00:31:03 00:31:03
342 110 CWALINA IZABELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:31:03 00:31:15
343 1171 WODOWSKA SYLWIA Gryzliny DBK OLSZTYN 1990 K20 00:31:05 00:31:36
344 1276 POGORZELSKA KAROLINA OLSZTYN SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2001 K16 00:31:06 00:31:29
345 1267 KOLCZYŃSKA MAŁGORZATA SKAJBOTY SKAJBIEGACZE 1989 K30 00:31:07 00:31:46
346 1127 SŁOWAKIEWICZ EWELINA Olsztyn SALKA FIT BARCZEWO 1979 K40 00:31:12 00:31:20
347 1203 AUKSZTULEWICZ ADAM Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:31:12 00:31:42
348 1128 SKRZYŃSKA KATARZYNA Barczewo SALKA FIT BARCZEWO 1973 K40 00:31:13 00:31:21
349 1076 ŚWIDECKI MARCIN Olsztyn 1991 M20 00:31:16 00:31:16
350 1050 PIETRZAK BARTOSZ Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 1982 M30 00:31:25 00:31:48
351 27 KRAWIEC KLAUDIA Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1978 K40 00:31:26 00:31:52
352 1245 STOLARCZYK JOLANTA Olsztyn 1979 K40 00:31:28 00:32:01
353 255 NAJMOWICZ WIESŁAWA Olsztyn TRI BRACIA NAJMOWICZ 1964 K50 00:31:30 00:31:30
354 252 BARANOWSKI TOMASZ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1985 M30 00:31:30 00:32:03
355 1279 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:31:32 00:31:55
356 75 FRĄCKOWIAK AGATA Jedwabno 1998 K20 00:31:35 00:32:13
357 1281 MARSZAŁEK MAŁGORZATA Swarzędz 1974 K40 00:31:39 00:32:00
358 1254 JAKUBOWICZ SYLWIA Olsztyn 1984 K30 00:31:45 00:32:15
359 142 TUNKIEWICZ ALEKSANDRA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1992 K20 00:31:47 00:32:13
360 1107 HERMAŃSKA MARZENA Barczewo SALKA FIT BARCZEWO 1972 K40 00:31:50 00:32:02
361 51 PANFIL MAGDALENA OSTRÓDA 1978 K40 00:31:52 00:32:29
362 1140 HINZMANN ANNA Stawiguda 1992 K20 00:31:57 00:32:38
363 32 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd #ZALINIAMETYTEAM 1986 K30 00:31:57 00:32:39
364 66 GÓRKA MAREK Olsztyn 1968 M50 00:32:02 00:32:38
365 1166 BUDZILEK MALGORZATA Olsztyn 1968 K50 00:32:02 00:32:27
366 1040 DUDA MIECZYSLAW Olsztyn 1951 M60 00:32:05 00:32:05
367 254 KARPIŃSKI KAMIL Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 M40 00:32:05 00:32:41
368 112 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:32:07 00:32:37
369 1225 KOCOT ALEKSANDRA Olsztyn 1990 K20 00:32:14 00:32:14
370 1030 LICZNERSKA AGNIESZKA ostróda 1976 K40 00:32:16 00:32:43
371 1169 KUPCHYK MAKS Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 M40 00:32:23 00:32:43
372 257 DOBRZELECKA ŻANETA Dywity BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH!!! 1989 K30 00:32:29 00:32:49
373 1283 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn 1978 K40 00:32:29 00:32:58
374 1038 ŻEBROWSKA SYLWIA Olsztyn 1988 K30 00:32:38 00:32:59
375 1112 WIECZOREK IGOR Lubomino 1994 M20 00:32:42 00:33:14
376 1077 ABRAMCZYK TERESA Skajboty SKAJBIEGACZE 1982 K30 00:32:45 00:33:23
377 1214 DOMIAN MARTA Olsztyn 1979 K40 00:32:46 00:33:02
378 1033 LOREK KATARZYNA Olsztyn 1975 K40 00:32:46 00:33:20
379 1130 SKRZYŃSKA ELŻBIETA Barczewo SALKA FIT BARCZEWO 1975 K40 00:32:47 00:32:56
380 186 SOBIEWSKA ANNA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1986 K30 00:32:52 00:33:23
381 1134 AUGUSTYNOWICZ MARTA Szypliszki 1994 K20 00:32:58 00:33:27
382 1253 BARTKIEWICZ ANDRZEJ Olsztyn 1966 M50 00:32:59 00:33:19
383 156 WASYLISZYN ANNA Olsztyn 1988 K30 00:33:01 00:33:26
384 220 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:33:31 00:33:59
385 250 DUDANIEC SŁAWOMIR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:33:33 00:34:09
386 1035 KRAKOWIAK JUSTYNA Olsztyn 1975 K40 00:33:44 00:33:49
387 243 WESTFELD MATEUSZ Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1984 M30 00:33:49 00:34:12
388 1270 TERLECKA JUSTYNA Olsztyn 1983 K30 00:33:49 00:34:30
389 1042 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:33:52 00:34:33
390 161 KALINOWSKA ELŻBIETA Bartąg 1983 K30 00:33:52 00:34:09
391 160 KALINOWSKI JAREK Olsztyn 1979 M40 00:33:52 00:34:09
392 244 KLUCZKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:34:05 00:34:41
393 1205 CHMIELEWSKI PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1991 M20 00:34:05 00:34:41
394 1222 ŻUCHOWSKA ANNA Olsztyn 1991 K20 00:34:06 00:34:40
395 100 FILAK ANNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1978 K40 00:34:07 00:35:00
396 1119 WIŚNIEWSKA JUSTYNA Olsztyn LENIWCE POWER 1984 K30 00:34:10 00:34:39
397 1273 ŁUKASIEWICZ OLGA OLSZTYN HOTEL KRASICKI 1986 K30 00:34:16 00:34:44
398 1058 PRYMEK AGATA Olsztyn 1997 K20 00:34:21 00:34:21
399 14 JEGER WOJTEK Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 M50 00:34:21 00:34:56
400 119 KAMIŃSKA URSZULA Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1983 K30 00:34:22 00:34:57
401 136 HERMAN KATARZYNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:34:39 00:35:13
402 183 MACKIEWICZ BOŻENA OLSZTYN BRAK 1961 K50 00:34:48 00:35:13
403 195 WIĘCKOWSKA SYLWIA Dobre Miasto WIPASZ 1987 K30 00:34:49 00:35:05
404 1143 DRABIŃSKA NATALIA Olsztyn 1990 K20 00:35:03 00:35:41
405 82 JAKUBOWICZ WOJCIECH Mrągowo GRUPA DBK OLSZTYN 1974 M40 00:35:11 00:35:47
406 133 BZURA MACIEJ Piecki 1982 M30 00:35:13 00:35:53
407 1045 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M30 00:35:31 00:35:31
408 1136 DROZDOWSKI TOMASZ Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 1971 M40 00:35:45 00:36:26
409 34 DŁUGOSZ LUCYNA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1964 K50 00:35:56 00:35:59
410 1132 BUJALSKA AGNIESZKA Barczewo SKAJBIEGACZE 1971 K40 00:35:58 00:36:37
411 1154 BŁASZKIEWICZ AGATA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 K40 00:36:04 00:36:38
412 1149 MOSKALONEK AGNIESZKA Barczewo SALKA FIT BARCZEWO 1972 K40 00:36:15 00:36:24
413 1293 WILAN EWA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 K40 00:36:43 00:37:06
414 259 TAMKUN ALICJA Barczewo BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH! 1995 K20 00:37:00 00:37:27
415 260 GOŁĘBIEWSKI MAREK Olsztyn BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH! 1995 M20 00:37:00 00:37:27
416 1034 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K60 00:37:06 00:37:43
417 146 TKACZ JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:37:46 00:38:29
418 1082 SOŁTYS AGNIESZKA Barczewo 1980 K30 00:37:55 00:38:34
419 1246 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:38:00 00:38:23
420 194 LIS ANETA Kieźliny WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1981 K30 00:38:02 00:38:19
421 199 AKINIS RENATA Dywity 1976 K40 00:38:04 00:38:20
422 1268 ZYCHOWICZ MARZENA SKAJBOTY SKAJBIEGACZE 1971 K40 00:38:04 00:38:43
423 64 BARTYŚ JAN Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ 1952 M60 00:38:10 00:38:51
424 172 PAŁEJKO MATEUSZ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1987 M30 00:39:00 00:39:08
425 1155 MARCINKOWSKA ELŻBIETA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1975 K40 00:39:01 00:39:24
426 179 BUCZEK PAULINA Olsztyn #WIPASZAKTYWNI W BIEGU 1991 K20 00:39:01 00:39:08
427 1028 JABŁOŃSKA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:39:34 00:40:15
428 37 CZYŻEWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1985 M30 00:39:34 00:40:15
429 1062 TRYK PIOTR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:39:36 00:40:03
430 1060 SABLEWSKA AGATA Olsztyn LECIMY TUTEJ 1994 K20 00:39:36 00:40:04
431 1135 DROZDOWSKA EMILIA Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 1976 K40 00:40:00 00:40:40
432 1013 ABDELKEFI AMIR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1985 M30 00:40:03 00:40:03
433 103 BRZÓSKA KATARZYNA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1970 K40 00:40:06 00:40:35
434 1262 GRZYBOWSKA MAŁGORZATA Olsztyn JEM KLOPSA TEAM 1993 K20 00:40:39 00:41:21
435 1179 MACHAŁEK NATALIA Barczewo HINATA U-TEAM 1985 K30 00:41:42 00:42:25
436 1286 WISZNIEWSKA WIOLETTA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1980 K30 00:44:03 00:44:26
437 1121 MORGIEWICZ AGNIESZKA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1984 K30 00:44:19 00:44:25
438 1073 BANCUK MONIKA Gutkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1985 K30 00:44:24 00:44:55
439 143 OKOŃSKA KATARZYNA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1989 K30 00:44:25 00:44:25
440 1280 MALĄG ALICJA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1960 K50 00:44:31 00:45:24
441 1235 BEDNARSKA PATRYCJA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1994 K20 00:44:41 00:45:19
442 111 PAŁKA PATRYCJA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1994 K20 00:44:41 00:45:17
443 1212 RODZEWICZ HELENA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1990 K20 00:44:48 00:45:19
444 1072 BENDARCZYK ANNA Naglady GRUPA DBK OLSZTYN 1974 K40 00:44:48 00:45:18
445 1086 GROUSS EWELINA olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 K30 00:44:51 00:45:23
446 1144 ZBIEŃ ANNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 K30 00:45:25 00:45:25
447 1097 JANUSZEWSKA BARBARA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K50 00:52:14 00:52:20
448 1115 PAŁKA KRYSTYNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1968 K50 00:52:15 00:52:20

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni