z

Olsztyn

Klasyfikacja drużynowa 2019/2020

Pobierz wyniki PDF:

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 Mazury Running Team 4 / 12 83.3074
1172 Trzeciak Magdalena Olsztyn 1995 K201
1.59
3
5.52
2
3.69
1
2.14
2
3.83
5 7.4155
1123 Kędzia Milena Olsztyn 1997 K205
7.95
5
9.21
3
5.53
3
6.41
4 19.8919
1181 Wronowski Rafał Banie Mazurskie 1986 M3081497 4 24.0000
1193 Wronowski Albert Banie Mazurskie 1999 M201117129 4 32.0000
2 AZS UWM Olsztyn I 4 / 12 177.8986
2 Kujawa Wiktor Olsztyn 1993 M204622 4 8.0000
11 Kaczmarczyk Justyna Olsztyn 1997 K204
6.36
7
12.89
9
19.23
4
7.65
4 26.9004
1176 Ziółek Weronika Pasym 2003 K1612
19.08
11
20.25
6
11.48
3 50.8088
1292 Domurat Wiktoria Płock 2002 K1619
30.20
16
29.46
17
32.53
3 92.1894
3 forBET Runners 4 / 12 186.0000
266 Kaliski Sławomir Olsztyn 1988 M30161565 4 26.0000
134 Brągiel Krzysztof Olsztyn 1987 M306111016 4 27.0000
1124 Krupiński Bogumił Olsztyn 1973 M4015221318 4 46.0000
1355 Dymek Adrian Ostróda 1989 M30332430 3 87.0000
4 Team Kopeć I 4 / 12 197.7748
1288 Mikielski Daniel Olsztynek 1990 M2033176 4 12.0000
1065 Peczyńska Paulina Olsztyn 1986 K307
11.13
9
16.57
9
16.60
8
17.09
10
19.13
5 44.2994
139 Czaplicki Piotr Olsztyn 1977 M402227252419 5 65.0000
1326 Maliszewska Anita Koszalin 1998 K2014
25.78
14
25.82
13
24.87
3 76.4754
5 Tri NEGU I 4 / 12 201.8518
7 Najmowicz Paweł Olsztyn 1993 M209711 4 9.0000
212 Drażba Dominik Ełk 1987 M30101111 3 32.0000
248 Pieczkowska Agnieszka Dywity 1978 K409
14.31
20
36.82
17
31.36
16
34.19
4 79.8518
1206 Śmieszny Marcin Olsztyn 1983 M30323118 3 81.0000
6 Urwis Biega I 4 / 12 208.1465
1275 Flaga Przemysław Barczewo 1983 M3012158108 5 26.0000
1240 Ostromecka Anna Olsztyn 1987 K3010
15.90
12
22.09
10
18.45
5
10.68
5
9.57
5 36.1465
196 Woźniak Tomasz Olsztyn 1987 M301683192012 5 47.0000
1008 Maculewicz Marek Nidzica 1970 M405250333432 5 99.0000
7 Pszczółkowski Team I 4 / 12 212.3024
1 Pszczółkowski Paweł Olsztyn 1988 M30235 3 10.0000
1156 Lipnicka Katarzyna Ostróda 1982 K3017
27.02
22
40.51
7
12.91
10
21.37
16
30.61
5 61.3024
106 Rudowski Damian Dobre Miasto 1999 M2018323619 4 69.0000
262 Rak Tomasz Olsztyn 1974 M4035202923 4 72.0000
8 Skazani na Sukces I 4 / 12 369.7053
282 Błaut Damian Ostróda 1995 M201291310 4 31.0000
108 Zieja Andrzej Olsztyn 1979 M4029273124 4 80.0000
93 Kiezik Anna Olsztyn 1982 K3027
49.71
15
27.67
17
36.32
3 113.7053
1259 Czarzasty Patryk Olsztyn 2002 M165459435349 5 145.0000
9 Młynago I 4 / 12 392.5559
279 Jachimowicz Dorota Jeziorany 1978 K4010
18.41
4
7.38
7
14.96
9
17.22
4 39.5559
1064 Sawicki Szymon Olsztyn 1991 M202540324726 5 83.0000
1023 Wdowiak Wojciech Olsztyn 1973 M402838283331 5 87.0000
1104 Rudziński Andrzej Olsztyn 1974 M40464790 3 183.0000
10 Drużyna ML I 4 / 12 452.3638
1173 Dzirba Wiktoria Srokowo 2002 K1613
20.66
19
34.98
13
23.98
12
25.64
11
21.05
5 65.6920
39 Ruszczyk Małgorzata Kętrzyn 1982 K3020
31.79
21
38.67
21
38.74
18
38.46
21
40.18
5 108.9178
38 Bartko Dariusz Kętrzyn 1975 M404561505443 5 138.0000
1221 Wysocka Martyna Kętrzyn 1991 K2024
38.15
35
64.44
25
46.12
26
55.55
29
55.49
5 139.7540
11 Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY I 4 / 12 500.0000
157 Jakacki Sylwester Bartoszyce 1984 M30402327 3 90.0000
1101 Wójcik Henryk Bartoszyce 1965 M5044474233 4 119.0000
175 Wójcik Marcin Bartoszyce 1987 M306564404053 5 133.0000
56 Bryl Mirosław Bartoszyce 1977 M4053686045 4 158.0000
12 Drużyna Wilka I 4 / 12 605.4823
1365 Burandt Magdalena Olszty 1980 K3023
42.35
18
33.20
19
36.35
3 111.9050
187 Kamrowska Marta Olsztyn 1986 K3027
42.92
40
73.65
28
51.65
24
51.28
25
47.84
5 142.0350
1308 Janowska Anna Olsztyn 1981 K3026
47.87
25
53.42
22
42.09
3 143.3835
1105 Szymańska Edyta Olsztyn 1987 K3028
44.51
39
71.81
48
91.84
3 208.1588
13 Kuropatwa Team I 4 / 12 629.3517
1337 Pieczarka Dariusz Olsztyn 1972 M4060302827 4 85.0000
1213 Bogusz Justyna Mrągwo 1994 K2023
36.56
28
51.55
16
29.51
15
32.05
14
26.79
5 88.3517
1198 Holender Sebastian Olsztyn 1982 M308284628967 5 211.0000
137 Kuczkowski Ryszard Kieźliny 1966 M508397927389 5 245.0000
14 Pszczółkowski Team II 4 / 12 651.8268
1080 Bystrzycki Radosław Dobre Miasto 1968 M503756444540 5 121.0000
1089 Juchniewicz Andrzej Lidzbark warmiński 1982 M3067865644 4 167.0000
1352 Radziewicz Iwona Olsztyn 1982 K3036
66.28
30
55.34
27
51.66
3 173.2830
1069 Białousz Izabela Olsztyn 1978 K4049
90.22
32
59.03
32
68.37
33
63.14
4 190.5438
15 BSB BARCZEWO BIEGA I 4 / 12 658.0000
1055 Menziński Przemysław Barczewo 1987 M3014211222 4 47.0000
1251 Żebrowski Jacek Kierzliny 1984 M306354374342 5 122.0000
1096 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo 1979 M405663516351 5 158.0000
1218 Markowicz Robert Barczewo 1975 M40110119104117 4 331.0000
16 Team Kopeć II 4 / 12 662.0000
1351 Gutmański Mariusz Olsztyn 1996 M2085595228 4 139.0000
1325 Kraszewski Wojtek Włocławek 1996 M20454550 3 140.0000
240 Kurmin Paweł Olsztyn 1987 M3048748760 4 182.0000
1153 Małkowski Maciej Ruciane Nida 1986 M3072707559 4 201.0000
17 Biskupiec Biega I 4 / 12 780.5973
1354 Orzołek Joanna Kolno 1983 K3031
57.08
24
44.27
22
47.01
23
44.01
4 135.2860
1229 Bukowska-Ptak Beata Biskupiec 1971 K4022
34.97
34
62.60
31
57.18
30
64.10
31
59.32
5 151.4692
1087 Rydzanowska Żaneta Biskupiec 1974 K4039
61.99
47
86.70
45
96.15
3 244.8421
1083 Kujawa Paweł Biskupiec 1983 M30731038393 4 249.0000
18 Skazani na Sukces II 4 / 12 1032.8183
1271 Krzyżaniak Piotr Ostróda 1980 M306462615144 5 156.0000
1109 Szpendowski Marek Olsztyn 1978 M4059657173 4 195.0000
1052 Justyna Jachacy-Majewska Justyna Olsztyn 1974 K4058
92.20
86
158.34
73
134.66
55
117.52
45
86.10
5 295.8183
251 Grzybicki Marek Olsztyn 1968 M50132151132146122 5 386.0000
19 Skajbiegacze I 4 / 12 1115.3165
1122 Kosacka Emilia Skajboty 1982 K306
11.05
5
9.22
13
27.78
12
22.96
4 43.2310
1116 Ziółkiewicz Michał Skajboty 1974 M408781676858 5 193.0000
1267 Kolczyńska Małgorzata SKAJBOTY 1989 K3099
157.37
61
112.31
46
84.85
3 354.5352
1077 Abramczyk Teresa Skajboty 1982 K30120
190.75
120
220.94
104
191.84
81
173.07
84
160.73
5 524.5503
20 4 TEAM Morsy Skanda Olsztyn 4 / 12 1405.5212
211 Stępień Marzena Olsztyn 1970 K4031
49.28
37
68.25
39
83.33
39
74.62
4 192.1504
36 Tuczynska Ania Olsztyn 1986 K3057
90.61
74
136.25
45
83.01
50
106.84
49
93.76
5 267.3708
109 Tuczyński Paweł Olsztyn 1986 M30168222169177124 5 461.0000
67 Pawlak Paweł Olsztyn 1971 M40184182177168140 5 485.0000
21 GRUPA DBK OLSZTYN I 4 / 12 1563.7885
72 Kulesza Mikołaj Michał Olsztyn 1985 M30716612596 4 233.0000
1111 Zieliński Dariusz Olsztyn 1987 M30127138131120 4 378.0000
110 Cwalina Izabela OLSZTYN 1981 K3096
152.60
81
149.14
79
145.72
67
143.16
73
139.68
5 428.5605
97 Jarmołowicz Magdalena Olsztyn 1981 K3084
133.53
104
191.48
108
199.22
104
222.22
118
225.78
5 524.2280
22 Pszczółkowski Team III 4 / 12 1576.2109
1194 Galewska Justyna Olsztyn 1981 K3044
69.94
61
130.34
47
89.93
3 290.2109
1336 Bonk Bartosz Olsztyn 1986 M3013611199108 4 318.0000
202 Jackowski Marcin Wołowno 1981 M30124146127 3 397.0000
1148 Kowalczyk Andrzej Olsztyn 1961 M50167205235199 4 571.0000
23 Tri NEGU II 4 / 12 1616.8410
1224 Kościesza Piotr Olsztyn 1986 M308993958275 5 246.0000
258 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M40134141137135111 5 380.0000
91 Kozibski Jakub Iława 2001 M16145147102 3 394.0000
255 Najmowicz Wiesława Olsztyn 1964 K50104
165.32
116
213.58
102
217.94
3 596.8410
24 Ostróda Runners Team I 4 / 12 1837.8291
45 PEŚLAK MARZENA OSTRÓDA 1970 K4043
68.35
52
95.74
107
197.37
43
91.88
4 255.9733
31 Kwacz MAŁGORZATA Ostróda 1964 K5089
141.47
112
206.21
95
175.24
76
162.39
76
145.42
5 449.2820
27 Krawiec Klaudia Ostróda 1978 K40102
162.14
117
215.42
106
195.53
101
215.81
105
200.91
5 558.5738
26 Krawiec Adam Ostróda 1975 M4095289248277231 5 574.0000
25 Drużyna Pierścienia I 4 / 12 1927.0000
1063 Dołęga Mariusz Olsztyn 1984 M308488777670 5 223.0000
1075 Gawin Marek Barczewo 1979 M409311611594 4 302.0000
1217 Brzozowski Sławomir Olsztyn 1969 M50210236207233 4 650.0000
1076 Świdecki Marcin Olsztyn 1991 M20248276292228 4 752.0000
26 Lecimy Tutej I 4 / 12 2037.4233
261 Bochniak Katarzyna Olsztyn 1986 K3064
101.73
65
119.90
64
136.75
78
149.25
4 358.3822
155 Szymanowicz Joanna Gietrzwałd 1978 K4073
116.04
80
147.57
69
147.43
85
162.64
4 411.0411
1062 Tryk Piotr Olsztyn 1986 M30274205164295240 5 609.0000
57 Kaszuba Michał Olsztyn 1986 M30227283224220215 5 659.0000
27 Szperacze ZHR Olsztyn 4 / 12 2199.0118
1054 Pogorzelski Piotr Olsztyn 2000 M1610113513311285 5 298.0000
1357 Pogorzeska Karolina Olsztyn 2001 K16118
217.26
105
193.68
82
175.21
91
174.12
4 543.0118
1274 Chaliński Mateusz Olsztyn 2002 M16148233216 3 597.0000
1050 Pietrzak Bartosz Olsztyn 1982 M30249274242270 4 761.0000
28 GRUPA DBK OLSZTYN II 4 / 12 2440.7829
81 Wiśniewski Bartosz Olsztyn 1992 M20180203141 3 524.0000
116 Sułek Grzegorz wójtowo 1973 M40182221252184 4 587.0000
90 Czyż Mateusz Rozogi 1990 M20209215238 3 662.0000
136 Herman Katarzyna Olsztyn 1981 K30137
217.78
155
285.39
138
254.55
113
241.45
109
208.56
5 667.7829
29 GRUPA DBK OLSZTYN III 4 / 12 2787.1609
100 Filak Anna Olsztyn 1978 K40132
209.83
126
232.42
119
227.69
3 669.9414
1046 Maziec Paweł Olsztyn 1980 M30222269236246212 5 670.0000
1108 Kołakowski Piotr Olsztyn 1983 M30255254283213 4 722.0000
230 Kołakowska Renata Olsztyn 1969 K50156
287.23
127
234.26
125
267.09
117
223.87
4 725.2195
30 GRUPA DBK OLSZTYN IV 4 / 12 3036.3900
73 Bezlapowicz Jacek Wójtowo 1971 M40239272273221 4 732.0000
1203 Auksztulewicz Adam Wójtowo 1973 M40247270282220 4 737.0000
254 Karpiński Kamil Olsztyn 1979 M40253251279 3 783.0000
1086 Grouss Ewelina olsztyn 1985 K30170
270.23
170
313.00
147
271.16
139
297.00
127
243.00
5 784.3900

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
31 GO.ON I 4 / 11 107.0000
249 Osior Bartek Wydminy 1983 M301244 4 7.0000
5 wojciechowski maciej Szczytno 1974 M40131411 3 38.0000
127 Grądzki Wojciech Giżycko 1991 M20171916 3 52.0000
1387 Najmowicz Sebastian Olsztyn 1991 M2055 2 10.0000
32 Drużyna Wilka II 4 / 11 1559.0000
8 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn 1973 M4078856665 4 209.0000
274 Hanas Dariusz Olsztyn 1971 M40155155170 3 480.0000
42 Siwiński Jerzy Olsztyn 1960 M50147189191 3 527.0000
1244 Śliwiński Paweł Bartoszyce 1991 M20162181 2 343.0000
33 Team Kopeć III 4 / 11 1828.2028
1041 Woroniec Alicja Lidzbark Warmiński 1981 K3063
100.14
62
114.15
54
99.61
60
128.20
4 313.9076
1202 Decyk Leszek Stawiguda 1953 M60172208187 3 567.0000
146 Tkacz Jacek Olsztyn 1980 M30270311272294 4 836.0000
1117 Sławuszewska Małgorzata Olsztyn 1982 K3026
41.33
38
69.97
2 111.2952
34 Skajbiegacze II 4 / 11 2175.9415
1379 Abramczyk Tomasz Skajboty 1973 M40287219198168 4 585.0000
1132 Bujalska Agnieszka Skajboty 1971 K40142
225.72
138
254.09
114
210.28
106
226.49
102
195.17
5 631.1744
1268 ZYCHOWICZ MARZENA SKAJBOTY 1971 K40152
241.62
159
292.75
141
260.09
129
275.63
4 777.3421
1078 Wardak Paulina Barczewo 1991 K2056
103.11
43
79.32
2 182.4250
35 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM I 4 / 11 2404.0000
14 Jeger Wojtek Olsztyn 1968 M50264268235 3 767.0000
152 Ilczuk Cezary Olsztyn 1973 M40270286235 3 791.0000
243 Westfeld Mateusz Olsztyn 1984 M30259307266 3 832.0000
6 Wiśniewski Rafał Olsztyn 1988 M3059 2 14.0000
36 GRUPA DBK OLSZTYN V 4 / 11 2835.1805
244 Kluczkowski Piotr Olsztyn 1973 M40262299255284 4 801.0000
135 Pietrulewicz Dorota Olsztyn 1965 K50168
309.32
133
284.18
126
241.09
3 834.5911
1144 Zbień Anna Olsztyn 1983 K30171
271.82
166
305.64
138
294.86
3 872.3254
1171 Wodowska Sylwia Gryzliny 1990 K2097
154.19
94
173.07
2 327.2640
37 Urwis Biega II 4 / 10 1167.1100
1047 Krawiec Agnieszka Olsztyn 1977 K4034
54.05
51
93.90
44
81.16
50
95.67
4 229.1100
1093 Rękawiecki Robert Olsztyn 1974 M40126134122 3 382.0000
1307 KASPERSKI Arkadiusz Olsztyn 1970 M403739 2 76.0000
288 Pieczkowski Hubert Dywity 1974 M40257223 2 480.0000
38 Drużyna ML II 4 / 10 687.7848
40 Jankowska Małgorzata Kętrzyn 1983 K3032
58.92
26
47.96
32
61.23
3 168.1068
1099 Lenart Miłosz Kętrzyn 1965 M506875727052 5 190.0000
241 SZAJKOWSKI ARKADIUSZ KĘTRZYN 1977 M4092896556 4 210.0000
63 Chmielewska Monika Kętrzyn 1977 K4065
119.68
1 119.6780
39 BSB BARCZEWO BIEGA II 4 / 10 1802.0000
148 Zając Bartosz Kierzliny 1989 M30122150163143 4 415.0000
121 Brejta Mirosław Barczewo 1981 M30206203157 3 566.0000
173 Stochmal Rafał Barczewo 1983 M30228259228225 4 681.0000
1219 Góralczyk Tomasz Barczewo 1971 M40140 1 140.0000
40 Pszczółkowski Team IV 4 / 9 917.2330
1045 Kozak Przemysław Olsztyn 1980 M30267309272198 4 737.0000
1070 Miller Marta Olsztyn 1980 K3011
17.49
20
38.27
2 55.7536
276 Noga Jarek Olsztyn 1984 M303426 2 60.0000
162 Starzyńska-Kościuszko Katarzyna Poznań 1986 K3024
44.19
11
20.29
2 64.4794
41 Skazani na Sukces III 4 / 9 1196.6832
107 Zieja Kasia OLSZTYN 1981 K3076
120.81
77
142.03
66
141.02
71
135.85
4 397.6832
1051 Majewski Marek Olsztyn 1964 M50160175154175145 5 459.0000
1074 Fedejko Mirosław Olsztyn 1983 M3075106 2 181.0000
1369 MATUSIAK KRZYSZTOF OSTRÓDA 1977 M40159 1 159.0000
42 PRON SQUAD 4 / 9 1451.0898
1037 Pianka Dawid Olsztyn 1990 M20113172170 3 455.0000
1016 Puczel Piotr Olsztyn 1982 M30216200257202 4 618.0000
1048 Kazin Karolina Dywity 1993 K2086
136.71
55
101.45
2 238.1586
1039 Młyńska Joanna Olsztyn 1985 K3076
139.93
1 139.9312
43 GRUPA DBK OLSZTYN VI 4 / 8 2012.9768
144 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN 1969 K5088
139.88
108
230.76
2 370.6484
82 Jakubowicz Wojciech Mrągowo 1974 M40265273 2 538.0000
1280 MALĄG ALICJA OLSZTYN 1960 K50165
262.28
132
282.04
2 544.3284
1205 Chmielewski Paweł Olsztyn 1991 M20263297 2 560.0000
44 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM II 4 / 7 1292.5904
99 Jeger Piotr Olsztyn 1989 M30146147 2 293.0000
120 Budnicki Jacek Olsztynek 1976 M40193214 2 407.0000
119 Kamińska Urszula Olsztyn 1983 K30136
216.19
144
265.13
2 481.3184
123 Żbik Ada Olsztyn 1994 K2070
111.27
1 111.2720
45 GRUPA DBK OLSZTYN VII 4 / 4 637.2672
113 Ołów Katarzyna Wadąg 1992 K2030
47.69
1 47.6880
142 Tunkiewicz Aleksandra Olsztyn 1992 K20109
173.27
1 173.2664
207 Chodup Mateusz Olsztyn 1994 M20189 1 189.0000
1154 Błaszkiewicz Agata Olsztyn 1979 K40143
227.31
1 227.3128
46 GRUPA DBK OLSZTYN VIII 4 / 4 991.0768
1293 Wilan Ewa Olsztyn 1979 K40145
230.49
1 230.4920
1155 MARCINKOWSKA ELŻBIETA OLSZTYN 1975 K40153
243.21
1 243.2088
1286 Wiszniewska Wioletta Olsztyn 1980 K30161
255.93
1 255.9256
1071 Kraszewska Dorota Olsztyn 1987 K30142
261.45
1 261.4504
47 GRUPA DBK OLSZTYN IX 4 / 4 1109.8752
111 Pałka Patrycja Olsztyn 1994 K20167
265.46
1 265.4632
1097 Januszewska Barbara Olsztyn 1969 K50172
273.41
1 273.4112
1115 Pałka Krystyna Olsztyn 1968 K50173
275.00
1 275.0008
89 Rapińczuk Tomasz Barczewo 1970 M40296 1 296.0000
48 Sokół Team 3 / 9 314.0000
3 Nosarzewski Konrad Stupsk 1991 M2012633 5 6.0000
1249 Paluch Sylwester Dywity 2001 M1621232136 4 65.0000
1118 Sławuszewski Leszek Olsztyn 1978 M40791658084 4 243.0000
49 Młynago II 3 / 9 990.2685
224 Grams Paulina Olsztyn 1988 K3035
55.64
41
75.49
35
74.78
100
191.34
4 205.9097
168 Nieściór Jan Stękiny 1968 M509811598100 4 296.0000
169 Nieściór Mieczysława Stękiny / Olsztyn 1970 K4092
146.24
103
189.64
89
164.17
93
177.95
4 488.3588
50 Kuropatwa Team II 3 / 8 813.9601
1316 Dobrzyński Henryk Barczewko 1962 M509810910187 4 286.0000
1006 Bogusz Monika Olsztyn 1991 K2085
135.12
90
166.01
75
160.25
74
141.59
4 436.9601
1204 Bogusz Piotr Olsztyn 1990 M204942 2 91.0000
51 Pelikany 3 / 7 123.0980
1015 Wujkowska Izabela Olsztyn 1999 K206
9.54
8
14.73
6
12.82
3
5.74
4 28.0980
147 Rogowski Zbigniew Bisztynek 1992 M20232122 3 66.0000
131 Ilski Piotr Olsztyn 1995 M2029 1 29.0000
52 Lecimy Tutej II 3 / 7 1846.0968
1060 Sablewska Agata Olsztyn 1994 K20156
247.98
151
278.02
130
277.77
123
235.35
4 761.0968
1013 Abdelkefi Amir Olsztyn 1985 M30275284265241 4 781.0000
28 Bronowicki Jakub Olsztyn 1980 M30304 1 304.0000
53 BRAG rzeczy niemożliwych! 3 / 6 1390.4642
260 Gołębiewski Marek Olsztyn 1995 M20269228271219 4 716.0000
259 Tamkun Alicja Barczewo 1995 K20146
232.08
139
256.40
2 488.4810
257 Dobrzelecka Żaneta Dywity 1989 K30117
185.98
1 185.9832
54 Pszczółkowski Team V 3 / 5 387.0000
124 Piniewski Robert Olsztyn 1973 M403446 2 80.0000
272 Kisluk ADAM Mikolajki 1975 M40125122 2 247.0000
104 Woliński Jacek Olsztyn 1977 M4060 1 60.0000
55 Biskupiec Biega II 2 / 6 825.0000
1257 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC 1981 M301121079411472 5 273.0000
1088 Rydzanowski Tomasz Biskupiec 1966 M50155212185 3 552.0000
56 Tri NEGU III 2 / 4 455.0000
1241 Kiczor Damian Olsztyn 1985 M303165 2 96.0000
256 Kościesza Robert Olsztyn 1972 M40195164 2 359.0000
57 Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY II 2 / 4 335.0000
130 Łunio Piotr Bartoszyce 1975 M4013013110481 4 315.0000
1189 BĄK PAWEŁ Sępopol 1977 M4020 1 20.0000
58 forBET Runners 2 / 4 808.0000
77 Pytka Bartosz Wadąg 1991 M20214216188 3 618.0000
225 Szwarc Krzysztof Ostróda 1994 M20190 1 190.0000
59 AZS UWM Olsztyn II 2 / 3 45.2752
12 Pętlicka Julia Olsztyn 2002 K163
4.77
4
7.36
2 12.1336
1372 Lemanowicz Maja Olsztyn 2001 K1618
33.14
1 33.1416
60 Team Kopeć IV 2 / 3 169.0000
1207 Decyk Maciej Olsztyn 1976 M409174 2 165.0000
1323 Kowalski Karol Dobrocin 1994 M204 1 4.0000
61 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM III 2 / 2 420.7910
15 Jeger Renata Olsztyn 1968 K5085
156.79
1 156.7910
286 Miller Maciej Olsztyn 1994 M20264 1 264.0000
62 GRUPA DBK OLSZTYN X 2 / 2 598.1156
1380 Puwalski Marcin Olsztyn 1992 M20298 1 298.0000
1340 PACEWICZ JOANNA OLSZTYN 1979 K40163
300.12
1 300.1156
63 Kriss Coaching 1 / 3 313.0000
20 Chomicki Szymon Olsztyn 1975 M4097113112131104 5 313.0000
64 #WIPASZ Aktywni w Biegu 1 / 3 304.0000
172 Pałejko Mateusz Olsztyn 1987 M3027268113123 4 304.0000
65 KB Lidzbark Warmiński 1 / 3 360.0000
190 Olszewski Marek Lidzbark Warmiński 1969 M5090129141141 4 360.0000
66 Są Wolniejsi 1 / 3 615.0000
1168 Waszkiewicz Marcin Olsztyn 1983 M30233266255127 4 615.0000
67 Ostróda Runners Team II 1 / 3 618.6475
1030 Licznerska Agnieszka ostróda 1976 K40116
184.39
135
248.56
111
237.17
103
197.08
4 618.6475
68 AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl 1 / 3 342.0000
23 Mitkowski Daniel Olsztyn 1975 M401799568 3 342.0000
69 Lukka Team 1 / 3 622.0000
49 Mamajek Adam Olsztyn 1978 M40201235186 3 622.0000
70 KG TEAM 1 / 3 813.0000
151 Piechota Sławek Olsztyn 1981 M30242290281 3 813.0000
71 LEŚNI BIEGACZE 1 / 3 839.4314
103 Brzóska Katarzyna Olsztyn 1970 K40158
251.16
164
301.96
134
286.32
3 839.4314
72 Kwade Racing Team 1 / 2 529.0000
1178 Kwade Mateusz Dywity 1979 M40244285 2 529.0000
73 GO.ON II 1 / 1 8.0000
1370 Ołowski Jakub Wydminy 1984 M308 1 8.0000
74 Urwis Biega III 1 / 1 38.0000
1243 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN 1981 M3038 1 38.0000
75 M-runners 1 / 1 78.0000
268 Wolff Marcin Olsztyn 1969 M5078 1 78.0000
76 BSB BARCZEWO BIEGA III 1 / 1 174.0000
1079 Mikulak Rafał Barczewo 1990 M20174 1 174.0000
77 Gupa DBK 1 / 1 186.0000
234 Opaliński Sławomir Olsztyn 1968 M50186 1 186.0000
78 Skajbiegacze III 1 / 1 235.2608
1082 Sołtys Agnieszka Barczewo 1980 K30148
235.26
1 235.2608
79 Drużyna Pierścienia II 1 / 1 235.6736
1318 Kowalska Marta Olsztyn, WARMIŃSKO-MAZURSKIE 1989 K30128
235.67
1 235.6736

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni