z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 1

26.10.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 3 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1991 M20 00:16:30 00:16:30
2 1 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:16:48 00:16:49
3 1288 MIKIELSKI DANIEL Olsztynek 1990 M20 00:16:54 00:16:54
4 2 KUJAWA WIKTOR Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:17:09 00:17:10
5 6 WIŚNIEWSKI RAFAŁ Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1988 M30 00:17:13 00:17:14
6 134 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn ROAD TO PB 1987 M30 00:17:17 00:17:18
7 4 BĘTKOWSKI PIOTR Warszawa CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:17:22 00:17:23
8 1181 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie MAZURY RUNNING TEAM 1986 M30 00:17:25 00:17:25
9 7 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn TRI NEGU 1993 M20 00:17:31 00:17:31
10 212 DRAŻBA DOMINIK Ełk TRI NEGU 1987 M30 00:17:38 00:17:38
11 1193 WRONOWSKI ALBERT Banie Mazurskie MAZURY RUNNING TEAM 1999 M20 00:17:52 00:17:52
12 1275 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:57 00:17:57
13 1019 ROSZKOWSKI TOMASZ MICHAŁ Warszawa JA0306 BIEGA. KU REALIZACJI CELÓW 1986 M30 00:18:14 00:18:15
14 1055 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1987 M30 00:18:29 00:18:31
15 1124 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:18:33 00:18:34
16 196 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:18:34 00:18:35
17 127 GRĄDZKI WOJCIECH Giżycko GIŻYCKO 1991 M20 00:18:44 00:18:44
18 106 RUDOWSKI DAMIAN Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 M20 00:18:46 00:18:48
19 247 SZOSTAWICKI MICHAŁ Olsztyn 1977 M40 00:18:51 00:18:53
20 1189 BĄK PAWEŁ Sępopol 1977 M40 00:19:04 00:19:05
21 1249 PALUCH SYLWESTER Dywity SOKÓŁ TEAM 2001 M16 00:19:10 00:19:11
22 139 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 M40 00:19:18 00:19:19
23 147 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek PELIKANY 1992 M20 00:19:18 00:19:19
24 1211 KURP MARCIN Dobre Miasto DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1983 M30 00:19:18 00:19:21
25 1064 SAWICKI SZYMON Olsztyn MŁYNAGO 1991 M20 00:19:19 00:19:22
26 1284 TWARDOWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1979 M40 00:19:31 00:19:31
27 1163 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1981 M30 00:19:29 00:19:31
28 1023 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn MŁYNAGO 1973 M40 00:19:30 00:19:32
29 108 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M40 00:19:42 00:19:45
30 1068 GOJŁO MAREK Olsztyn 1974 M40 00:19:44 00:19:45
31 1241 KICZOR DAMIAN Olsztyn TRINEGU 1985 M30 00:19:48 00:19:50
32 1206 ŚMIESZNY MARCIN Olsztyn PAWEŁ NAJMOWICZ TRIATHLON 1983 M30 00:20:00 00:20:00
33 1252 ZANIEWSKI TOMASZ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 2003 M16 00:20:00 00:20:03
34 124 PINIEWSKI ROBERT Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1973 M40 00:20:02 00:20:05
35 1066 JABŁOŃSKI PAWEŁ Nidzica NIDZICA BIEGA 1976 M40 00:20:05 00:20:07
36 1236 BISIKIEWICZ MICHAŁ OLSZTYN RO BI SIE 1979 M40 00:20:05 00:20:07
37 1080 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:20:04 00:20:07
38 1243 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M30 00:20:16 00:20:20
39 1289 MARCZAK PAWEŁ Warszawa DRUŻYNA BLONCZYNA 1979 M40 00:20:24 00:20:26
40 157 JAKACKI SYLWESTER Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1984 M30 00:20:26 00:20:26
41 44 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M40 00:20:23 00:20:26
42 129 NIEMCZUK KAMIL Olsztyn TEAM DARE2TRI 1984 M30 00:20:25 00:20:27
43 265 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn KAZA TEAM 1984 M30 00:20:23 00:20:27
44 1101 WÓJCIK HENRYK Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1965 M50 00:20:26 00:20:29
45 38 BARTKO DARIUSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1975 M40 00:20:28 00:20:30
46 1104 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn MŁYNAGO 1974 M40 00:20:28 00:20:31
47 1295 ROSZYSKI PAWEŁ BRANIEWO PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 M30 00:20:32 00:20:36
48 240 KURMIN PAWEŁ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1987 M30 00:20:36 00:20:41
49 1228 KRAJZA PRZEMYSŁAW Jedwabno JE2BNO RZĄDZI !!! 1984 M30 00:20:41 00:20:45
50 22 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn KS ANUNNAKI 1979 M40 00:20:43 00:20:47
51 164 RADZIWON TOMASZ Stawiguda 1980 M30 00:20:44 00:20:48
52 1008 MACULEWICZ MAREK Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 00:20:49 00:20:52
53 56 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:20:51 00:21:01
54 1259 CZARZASTY PATRYK Olsztyn 2002 M16 00:20:57 00:21:01
55 1010 HRYSZKO PAWEŁ Olsztyn MKS JUVENIA BIAŁYSTOK 1994 M20 00:21:01 00:21:02
56 1096 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M40 00:21:04 00:21:10
57 1220 RACHUBKA ROBERT Olsztyn 74 1974 M40 00:21:06 00:21:09
58 170 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn M RUNNERS 1976 M40 00:21:08 00:21:14
59 1109 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1978 M40 00:21:13 00:21:16
60 104 WOLIŃSKI JACEK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M40 00:21:13 00:21:17
61 204 ŚLEDZIEWSKI CEZARY Wójtowo 1971 M40 00:21:19 00:21:22
62 1300 BURDA KAMIL Sorkwity OSP SORKWITY 1982 M30 00:21:21 00:21:36
63 1251 ŻEBROWSKI JACEK Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1984 M30 00:21:25 00:21:27
64 1271 KRZYŻANIAK PIOTR Ostróda SKAZANI NA SUKCES 1980 M30 00:21:25 00:21:28
65 175 WÓJCIK MARCIN Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1987 M30 00:21:27 00:21:27
66 1201 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:21:35 00:21:41
67 1089 JUCHNIEWICZ ANDRZEJ Lidzbark warmiński PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 M30 00:21:36 00:21:40
68 1099 LENART MIŁOSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1965 M50 00:21:37 00:21:38
69 1265 STRAUSS DAREK OLSZTYN AKM OLSZTYN 1970 M40 00:21:37 00:21:46
70 1032 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:21:38 00:21:47
71 1231 BIERNACKI DARIUSZ Olsztyn 1973 M40 00:21:51 00:21:53
72 1153 MAŁKOWSKI MACIEJ Ruciane Nida TEAM KOPEC 1986 M30 00:21:56 00:22:03
73 1083 KUJAWA PAWEŁ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1983 M30 00:22:03 00:22:14
74 50 WILMOWICZ MICHAŁ Bartąg 1989 1989 M30 00:22:04 00:22:14
75 1074 FEDEJKO MIROSŁAW Olsztyn SKAZNI NA SUKCES 1983 M30 00:22:05 00:22:15
76 70 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:22:07 00:22:14
77 1158 NAGORSKI ROBERT Olsztyn HERNE HILL HARRIERS 1963 M50 00:22:08 00:22:15
78 268 WOLFF MARCIN Olsztyn M-RUNNERS 1969 M50 00:22:10 00:22:26
79 1118 SŁAWUSZEWSKI LESZEK Olsztyn 1978 M40 00:22:13 00:22:17
80 1186 BORKO CEZARY Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1973 M40 00:22:19 00:22:23
81 1026 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M40 00:22:19 00:22:33
82 1198 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:22:23 00:22:26
83 137 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:22:23 00:22:28
84 1063 DOŁĘGA MARIUSZ Olsztyn WEGE SIŁA 1984 M30 00:22:29 00:22:39
85 1120 SZAMROWSKI PIOTR Olsztyn LENIWCE POWER 1976 M40 00:22:32 00:22:38
86 1059 PRUSIK ARKADIUSZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1982 M30 00:22:33 00:22:33
87 1116 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty SKAJBIEGACZE 1974 M40 00:22:34 00:22:40
88 1248 SAROL ADRIAN Olsztyn 1989 M30 00:22:37 00:22:42
89 1224 KOŚCIESZA PIOTR Olsztyn TRI NEGU 1986 M30 00:22:39 00:22:51
90 190 OLSZEWSKI MAREK Lidzbark Warmiński KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI / BBL 1969 M50 00:22:41 00:22:46
91 223 BABIARZ PIOTR Barczewo 1991 M20 00:22:46 00:22:53
92 241 SZAJKOWSKI ARKADIUSZ KĘTRZYN 1977 M40 00:22:47 00:22:48
93 1075 GAWIN MAREK Barczewo 1979 M40 00:22:48 00:22:57
94 185 PIECZKOWSKI PIOTR DYWITY #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1977 M40 00:22:48 00:23:04
95 26 KRAWIEC ADAM Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1975 M40 00:22:52 00:22:58
96 1215 CHILCZUK ROBERT Jonkowo 1973 M40 00:22:57 00:22:57
97 20 CHOMICKI SZYMON Olsztyn KRISS COACHING 1975 M40 00:22:59 00:23:09
98 168 NIEŚCIÓR JAN Stękiny KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /MŁYNAGO 1968 M50 00:22:59 00:23:05
99 1018 WYRĘBSKI ŁUKASZ OLSZTYN 1976 M40 00:23:05 00:23:28
100 1209 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:23:06 00:23:14
101 1054 POGORZELSKI PIOTR Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2000 M16 00:23:06 00:23:19
102 1142 TANKIELUN GRZEGORZ Olsztyn 1981 M30 00:23:09 00:23:23
103 1208 LASZCZAK JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA,COM 1961 M50 00:23:11 00:23:23
104 1056 KŁOS KRZYSZTOF Olsztyn 1978 M40 00:23:13 00:23:13
105 231 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1978 M40 00:23:13 00:23:26
106 271 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:23:17 00:23:26
107 1011 PIETRZAK MICHAŁ Olsztyn 1989 M30 00:23:19 00:23:19
108 62 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn 1988 M30 00:23:23 00:23:23
109 78 KULESZA BOGUSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1959 M60 00:23:23 00:23:29
110 1218 MARKOWICZ ROBERT Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1975 M40 00:23:24 00:23:44
111 159 OŻUBKO DARIUSZ Olsztyn 1977 M40 00:23:30 00:23:50
112 1257 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M30 00:23:37 00:23:58
113 1037 PIANKA DAWID Olsztyn PRON SQUAD 1990 M20 00:23:37 00:23:49
114 1200 ŻAREJKO SŁAWOMIR Barczewo SALKA FIT 4TEAM 1972 M40 00:23:37 00:23:45
115 83 MŁOT DANIEL Olsztyn 1976 M40 00:23:37 00:23:43
116 43 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 00:23:43 00:24:01
117 47 SANGOWSKI ANDRZEJ Tolkmicko 1972 M40 00:23:45 00:24:01
118 150 PIETRZAK MARCIN Ostroda OSTRODA 1984 M30 00:23:47 00:24:03
119 189 KOPCZYŃSKI SEBASTIAN Dywity SUNRISE SYSTEM 1989 M30 00:23:48 00:23:55
120 1165 GNOZA KAROL Olsztyn CTS TEAM OLSZTYN 1990 M20 00:23:48 00:24:00
121 1187 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn MYTOWEL.PL 1978 M40 00:23:51 00:23:58
122 148 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M30 00:23:53 00:23:53
123 188 ZAKABŁUK MARCIN Olsztyn #WIPASZAKTYWNIWBIEGU 1989 M30 00:23:53 00:24:00
124 202 JACKOWSKI MARCIN Wołowno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 M30 00:24:01 00:24:15
125 272 KISLUK ADAM Mikolajki PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:24:03 00:24:16
126 1093 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:24:06 00:24:11
127 1111 ZIELIŃSKI DARIUSZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1987 M30 00:24:11 00:24:19
128 242 CHODARA ROMAN Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1954 M60 00:24:19 00:24:19
129 1182 KUBICKI RAFAŁ Dywity 1972 M40 00:24:23 00:24:42
130 130 ŁUNIO PIOTR Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1975 M40 00:24:27 00:24:36
131 206 KOŁTUN SŁAWOMIR Olsztyn SKEB OLSZTYN 1980 M30 00:24:34 00:24:45
132 251 GRZYBICKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1968 M50 00:24:36 00:24:46
133 1191 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn OLPAK 1955 M60 00:24:37 00:24:53
134 258 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn TRI NEGU 1977 M40 00:24:39 00:24:52
135 246 CWALINA ŁUKASZ Olsztyn 1981 M30 00:24:39 00:24:50
136 1157 ALEKSANDROWICZ KAMIL Olsztynek GOOSE LOGISTICS SOLUTIONS 1983 M30 00:24:40 00:24:58
137 1223 ŚWIDER AREK OLSZTYN 1981 M30 00:24:43 00:24:47
138 1237 ŁASZKOWSKI PIOTR Łukta K.S WACHLARZ 1976 M40 00:24:47 00:24:53
139 1114 DĘBOWSKI RYSZARD Mikołajki BBL MIKOŁAJKI 1958 M60 00:24:47 00:24:50
140 1219 GÓRALCZYK TOMASZ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1971 M40 00:24:48 00:25:08
141 239 KARWACKI SZYMON Olsztyn 1983 M30 00:24:49 00:25:00
142 1272 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN 1983 M30 00:24:50 00:25:03
143 227 BERTEL MARCIN Olsztyn 1982 M30 00:24:50 00:24:58
144 1103 KĄKOL KRZYSZTOF Olsztyn 1976 M40 00:24:51 00:24:56
145 91 KOZIBSKI JAKUB Iława TRI NEGU 2001 M16 00:24:52 00:25:07
146 99 JEGER PIOTR Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1989 M30 00:24:56 00:25:26
147 42 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:24:56 00:25:08
148 1274 CHALIŃSKI MATEUSZ Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2002 M16 00:24:58 00:24:58
149 17 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:25:01 00:25:08
150 1061 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M50 00:25:02 00:25:21
151 226 MAJDAŃSKI JACEK Olsztyn 1981 M30 00:25:03 00:25:21
152 96 GRĄDZKI TOMASZ Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1980 M30 00:25:04 00:25:16
153 1001 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1989 M30 00:25:06 00:25:16
154 54 CHROSTOWSKI SEBASTIAN Olsztyn, Polska 1993 M20 00:25:11 00:25:11
155 1088 RYDZANOWSKI TOMASZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA EGGER 1966 M50 00:25:14 00:25:24
156 1297 FOKS MARCIN Barczewo DZIKIE ŻYCIE RUNTEAM 1995 M20 00:25:15 00:25:29
157 60 DOLIWA ADAM Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1965 M50 00:25:16 00:25:34
158 228 KASZKIN PIOTR Dobre Miasto #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1988 M30 00:25:21 00:25:34
159 35 OPALIŃSKI TOMASZ Ostróda DRUŹYNA WILKA 1967 M50 00:25:21 00:25:39
160 1051 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:25:27 00:25:36
161 16 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ TEAM 1981 M30 00:25:31 00:25:50
162 1244 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ Bartoszyce DRUŻYNA WILKA 1991 M20 00:25:32 00:25:50
163 1277 POŁOWIANIUK JAN Barczewo DZIKIE ŻYCIE RUNTEAM 1964 M50 00:25:38 00:25:49
164 1263 HANES DARIUSZ OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:25:41 00:26:01
165 1138 CZUSZEL DAINEL Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2002 M16 00:25:43 00:25:43
166 215 SYREWICZ KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński 1969 M50 00:25:46 00:25:46
167 1148 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1961 M50 00:25:49 00:26:17
168 109 TUCZYŃSKI PAWEŁ Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1986 M30 00:25:52 00:25:52
169 98 KOMARNICKI PAWEŁ Olsztyn 1990 M20 00:25:53 00:26:18
170 154 PTAK DARIUSZ Ługwałd 1971 M40 00:25:57 00:26:19
171 1049 BIGAŚ MATEUSZ Olsztyn 1993 M20 00:25:57 00:26:08
172 1202 DECYK LESZEK Stawiguda TEAM KOPEĆ 1953 M60 00:25:58 00:26:10
173 1106 HLIWA ŁUKASZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1983 M30 00:26:00 00:26:15
174 1079 MIKULAK RAFAŁ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1990 M20 00:26:00 00:26:21
175 210 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M50 00:26:03 00:26:22
176 1005 TOMASIK MACIEK Olsztyn MPK OLSZTYN 1987 M30 00:26:05 00:26:15
177 193 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M30 00:26:07 00:26:38
178 1298 SUŁEK JAKUB wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 2001 M16 00:26:08 00:26:08
179 87 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW Olsztyn 1958 M60 00:26:12 00:26:47
180 81 WIŚNIEWSKI BARTOSZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1992 M20 00:26:13 00:26:51
181 69 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1955 M60 00:26:14 00:26:33
182 116 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:26:17 00:26:50
183 1174 ŚWIATOWSKI DANIEL Stawiguda 1987 M30 00:26:18 00:26:30
184 67 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1971 M40 00:26:21 00:26:44
185 1021 TOKARCZYK MIKOŁAJ Olsztyn 1987 M30 00:26:21 00:26:36
186 234 OPALIŃSKI SŁAWOMIR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1968 M50 00:26:21 00:26:21
187 237 WIECH ROMAN Klebark Wielki 1970 M40 00:26:28 00:26:56
188 1067 FIEDUCIK JAN Olsztyn 1997 M20 00:26:33 00:26:44
189 207 CHODUP MATEUSZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1994 M20 00:26:34 00:26:34
190 1294 GONTARZ GRZEGORZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 M30 00:26:36 00:26:52
191 184 GRZANIEWICZ PRZEMYSŁAW Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1993 M20 00:26:40 00:27:00
192 214 PIECZKOWSKI WALDEMAR Dywity #WIPASZAKTYWNI W BIEGU 1975 M40 00:26:41 00:26:55
193 120 BUDNICKI JACEK Olsztynek SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1976 M40 00:26:42 00:27:02
194 269 DRĄŻEK PIOTR Olsztyn WIPASZ AKTYWNIE 1991 M20 00:26:48 00:27:03
195 115 KOWALSKI JACEK Olsztyn OPP 1977 M40 00:26:53 00:26:53
196 1247 SZEWCZAK KRZYSZTOF Olsztyn 1981 M30 00:26:54 00:27:13
197 1184 MARWEG WITEK Olsztyn 1978 M40 00:26:57 00:27:16
198 132 KACZMARSKI MATEUSZ Olsztyn PENTAGRAM 2001 M16 00:26:59 00:27:23
199 61 IWANICKI PAWEŁ Suwałki 1995 M20 00:27:00 00:27:40
200 1146 JAKUBOWSKI PIOTR Olsztyn 1981 M30 00:27:02 00:27:16
201 49 MAMAJEK ADAM Olsztyn LUKKA TEAM 1978 M40 00:27:11 00:27:25
202 1239 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1953 M60 00:27:15 00:27:34
203 1256 BOROWIK KRZYSZTOF Olsztyn RYSZARD BIEGAJ 1993 M20 00:27:17 00:27:34
204 80 PRZYBYSZ MARCIN Barczewo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:27:25 00:27:57
205 203 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M50 00:27:30 00:27:52
206 1164 SKRZETUSKI JAN Olsztyn 1966 M50 00:27:34 00:27:58
207 174 WĘGIERSKI SEBASTIAN Olsztyn #WIPASZAKTYWNI 1993 M20 00:27:36 00:27:43
208 1150 ŁASZKOWSKI JAROSŁAW Pelnik PASŁĘKA TEAM 1971 M40 00:27:49 00:28:02
209 90 CZYŻ MATEUSZ Rozogi GRUPA DBK OLSZTYN 1990 M20 00:27:53 00:28:30
210 1217 BRZOZOWSKI SŁAWOMIR Olsztyn 1969 M50 00:27:55 00:27:55
211 25 AUGUSTYNOWICZ MAREK Olsztyn 1968 M50 00:28:04 00:28:19
212 19 LENART PRZEMYSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:28:14 00:28:25
213 1141 SOBALA MACIEJ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1980 M30 00:28:14 00:28:46
214 77 PYTKA BARTOSZ Wadąg FORBET RUNNERS 1991 M20 00:28:25 00:28:47
215 1098 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:28:27 00:29:42
216 1016 PUCZEL PIOTR Olsztyn PRON SQUAD 1982 M30 00:28:33 00:29:04
217 1290 GWARDYJAK WOJCIECH OLSZTYN 1995 M20 00:28:39 00:28:50
218 1137 ZAJĄC TOMASZ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M20 00:28:41 00:28:41
219 264 DĘBOWSKI DAMIAN Barczewo 1986 M30 00:28:47 00:29:12
220 1094 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:29:00 00:29:00
221 128 BRZÓSKA GRZEGORZ Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 2003 M16 00:29:01 00:29:30
222 1046 MAZIEC PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1980 M30 00:29:08 00:29:31
223 1266 SKWARSKI WITOLD Dywity HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1959 M60 00:29:16 00:29:44
224 1195 CIOBAN BARTŁOMIEJ Orneta 1985 M30 00:29:20 00:29:56
225 105 GREGORKIEWICZ SZYMON Olsztyn 1989 M30 00:29:22 00:29:22
226 65 FURGAŁ RAFAŁ Olsztyn 1971 M40 00:29:22 00:29:44
227 57 KASZUBA MICHAŁ Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:29:30 00:29:55
228 173 STOCHMAL RAFAŁ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1983 M30 00:29:32 00:29:45
229 71 STYPINSKI DAREK Olsztyn PENTAGRAM 1976 M40 00:29:36 00:30:14
230 192 BORKOWSKI JERZY KRZYSZTOF Olsztyn 1957 M60 00:29:38 00:29:57
231 1002 BANACH ANDRZEJ Olsztyn PISZ-OLSZTYN 1989 M30 00:29:41 00:30:05
232 1145 DROZDOWSKI JULIAN Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 2003 M16 00:29:44 00:30:24
233 1168 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:29:45 00:30:24
234 76 KAŁUDZIŃŚKI WOJCIECH Olsztyn 1972 M40 00:29:47 00:30:09
235 1110 BAŁDYGA WIESŁAW Mrągowo 1973 M40 00:29:54 00:30:15
236 24 KASPROWICZ WITOLD Olsztyn 1976 M40 00:29:57 00:30:14
237 1291 HOŁUBOWICZ BARTOSZ DZIAŁDOWO 1997 M20 00:30:02 00:30:13
238 1183 NOWAKOWSKI CZESLAW Warszawa KLUB BIEGACZA GOCH 1947 M60 00:30:06 00:30:31
239 73 BEZLAPOWICZ JACEK Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1971 M40 00:30:10 00:30:36
240 86 TĘCZA MACIEJ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:30:12 00:30:50
241 167 CHWIETCZUK PAWEŁ Dywity PAW300 1987 M30 00:30:25 00:30:25
242 151 PIECHOTA SŁAWEK Olsztyn KG TEAM 1981 M30 00:30:33 00:30:57
243 1190 HERMAŃSKI ROMAN Barczewo 1969 M50 00:30:37 00:31:31
244 1178 KWADE MATEUSZ Dywity KWADE RACING TEAM 1979 M40 00:30:40 00:31:07
245 1147 ADAMOWICZ PAWEŁ Olsztyn SALKA FIT BARCZEWO 1980 M30 00:30:52 00:31:01
246 1017 SIEMIĄTKOWSKI MACIEJ Raciąż 1998 M20 00:31:03 00:31:03
247 1203 AUKSZTULEWICZ ADAM Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:31:12 00:31:42
248 1076 ŚWIDECKI MARCIN Olsztyn 1991 M20 00:31:16 00:31:16
249 1050 PIETRZAK BARTOSZ Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 1982 M30 00:31:25 00:31:48
250 252 BARANOWSKI TOMASZ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1985 M30 00:31:30 00:32:03
251 66 GÓRKA MAREK Olsztyn 1968 M50 00:32:02 00:32:38
252 1040 DUDA MIECZYSLAW Olsztyn 1951 M60 00:32:05 00:32:05
253 254 KARPIŃSKI KAMIL Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 M40 00:32:05 00:32:41
254 112 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:32:07 00:32:37
255 1169 KUPCHYK MAKS Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 M40 00:32:23 00:32:43
256 1112 WIECZOREK IGOR Lubomino 1994 M20 00:32:42 00:33:14
257 1253 BARTKIEWICZ ANDRZEJ Olsztyn 1966 M50 00:32:59 00:33:19
258 250 DUDANIEC SŁAWOMIR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:33:33 00:34:09
259 243 WESTFELD MATEUSZ Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1984 M30 00:33:49 00:34:12
260 1042 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:33:52 00:34:33
261 160 KALINOWSKI JAREK Olsztyn 1979 M40 00:33:52 00:34:09
262 244 KLUCZKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:34:05 00:34:41
263 1205 CHMIELEWSKI PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1991 M20 00:34:05 00:34:41
264 14 JEGER WOJTEK Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 M50 00:34:21 00:34:56
265 82 JAKUBOWICZ WOJCIECH Mrągowo GRUPA DBK OLSZTYN 1974 M40 00:35:11 00:35:47
266 133 BZURA MACIEJ Piecki 1982 M30 00:35:13 00:35:53
267 1045 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M30 00:35:31 00:35:31
268 1136 DROZDOWSKI TOMASZ Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 1971 M40 00:35:45 00:36:26
269 260 GOŁĘBIEWSKI MAREK Olsztyn BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH! 1995 M20 00:37:00 00:37:27
270 146 TKACZ JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:37:46 00:38:29
271 64 BARTYŚ JAN Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ 1952 M60 00:38:10 00:38:51
272 172 PAŁEJKO MATEUSZ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1987 M30 00:39:00 00:39:08
273 37 CZYŻEWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1985 M30 00:39:34 00:40:15
274 1062 TRYK PIOTR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:39:36 00:40:03
275 1013 ABDELKEFI AMIR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1985 M30 00:40:03 00:40:03

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni