z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 1

26.10.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:16:48 00:16:49
2 6 WIŚNIEWSKI RAFAŁ Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1988 M30 00:17:13 00:17:14
3 134 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn ROAD TO PB 1987 M30 00:17:17 00:17:18
4 4 BĘTKOWSKI PIOTR Warszawa CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:17:22 00:17:23
5 1181 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie MAZURY RUNNING TEAM 1986 M30 00:17:25 00:17:25
6 212 DRAŻBA DOMINIK Ełk TRI NEGU 1987 M30 00:17:38 00:17:38
7 1275 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:57 00:17:57
8 1019 ROSZKOWSKI TOMASZ MICHAŁ Warszawa JA0306 BIEGA. KU REALIZACJI CELÓW 1986 M30 00:18:14 00:18:15
9 1055 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1987 M30 00:18:29 00:18:31
10 196 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:18:34 00:18:35
11 1211 KURP MARCIN Dobre Miasto DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1983 M30 00:19:18 00:19:21
12 1163 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1981 M30 00:19:29 00:19:31
13 1241 KICZOR DAMIAN Olsztyn TRINEGU 1985 M30 00:19:48 00:19:50
14 1206 ŚMIESZNY MARCIN Olsztyn PAWEŁ NAJMOWICZ TRIATHLON 1983 M30 00:20:00 00:20:00
15 1243 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M30 00:20:16 00:20:20
16 157 JAKACKI SYLWESTER Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1984 M30 00:20:26 00:20:26
17 129 NIEMCZUK KAMIL Olsztyn TEAM DARE2TRI 1984 M30 00:20:25 00:20:27
18 265 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn KAZA TEAM 1984 M30 00:20:23 00:20:27
19 1295 ROSZYSKI PAWEŁ BRANIEWO PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 M30 00:20:32 00:20:36
20 240 KURMIN PAWEŁ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1987 M30 00:20:36 00:20:41
21 1228 KRAJZA PRZEMYSŁAW Jedwabno JE2BNO RZĄDZI !!! 1984 M30 00:20:41 00:20:45
22 164 RADZIWON TOMASZ Stawiguda 1980 M30 00:20:44 00:20:48
23 1300 BURDA KAMIL Sorkwity OSP SORKWITY 1982 M30 00:21:21 00:21:36
24 1251 ŻEBROWSKI JACEK Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1984 M30 00:21:25 00:21:27
25 1271 KRZYŻANIAK PIOTR Ostróda SKAZANI NA SUKCES 1980 M30 00:21:25 00:21:28
26 175 WÓJCIK MARCIN Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1987 M30 00:21:27 00:21:27
27 1089 JUCHNIEWICZ ANDRZEJ Lidzbark warmiński PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 M30 00:21:36 00:21:40
28 1153 MAŁKOWSKI MACIEJ Ruciane Nida TEAM KOPEC 1986 M30 00:21:56 00:22:03
29 1083 KUJAWA PAWEŁ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1983 M30 00:22:03 00:22:14
30 50 WILMOWICZ MICHAŁ Bartąg 1989 1989 M30 00:22:04 00:22:14
31 1074 FEDEJKO MIROSŁAW Olsztyn SKAZNI NA SUKCES 1983 M30 00:22:05 00:22:15
32 1198 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:22:23 00:22:26
33 1063 DOŁĘGA MARIUSZ Olsztyn WEGE SIŁA 1984 M30 00:22:29 00:22:39
34 1059 PRUSIK ARKADIUSZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1982 M30 00:22:33 00:22:33
35 1248 SAROL ADRIAN Olsztyn 1989 M30 00:22:37 00:22:42
36 1224 KOŚCIESZA PIOTR Olsztyn TRI NEGU 1986 M30 00:22:39 00:22:51
37 1142 TANKIELUN GRZEGORZ Olsztyn 1981 M30 00:23:09 00:23:23
38 271 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:23:17 00:23:26
39 1011 PIETRZAK MICHAŁ Olsztyn 1989 M30 00:23:19 00:23:19
40 62 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn 1988 M30 00:23:23 00:23:23
41 1257 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M30 00:23:37 00:23:58
42 43 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 00:23:43 00:24:01
43 150 PIETRZAK MARCIN Ostroda OSTRODA 1984 M30 00:23:47 00:24:03
44 189 KOPCZYŃSKI SEBASTIAN Dywity SUNRISE SYSTEM 1989 M30 00:23:48 00:23:55
45 148 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M30 00:23:53 00:23:53
46 188 ZAKABŁUK MARCIN Olsztyn #WIPASZAKTYWNIWBIEGU 1989 M30 00:23:53 00:24:00
47 202 JACKOWSKI MARCIN Wołowno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 M30 00:24:01 00:24:15
48 1111 ZIELIŃSKI DARIUSZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1987 M30 00:24:11 00:24:19
49 206 KOŁTUN SŁAWOMIR Olsztyn SKEB OLSZTYN 1980 M30 00:24:34 00:24:45
50 246 CWALINA ŁUKASZ Olsztyn 1981 M30 00:24:39 00:24:50
51 1157 ALEKSANDROWICZ KAMIL Olsztynek GOOSE LOGISTICS SOLUTIONS 1983 M30 00:24:40 00:24:58
52 1223 ŚWIDER AREK OLSZTYN 1981 M30 00:24:43 00:24:47
53 239 KARWACKI SZYMON Olsztyn 1983 M30 00:24:49 00:25:00
54 1272 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN 1983 M30 00:24:50 00:25:03
55 227 BERTEL MARCIN Olsztyn 1982 M30 00:24:50 00:24:58
56 99 JEGER PIOTR Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1989 M30 00:24:56 00:25:26
57 226 MAJDAŃSKI JACEK Olsztyn 1981 M30 00:25:03 00:25:21
58 96 GRĄDZKI TOMASZ Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1980 M30 00:25:04 00:25:16
59 1001 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1989 M30 00:25:06 00:25:16
60 228 KASZKIN PIOTR Dobre Miasto #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1988 M30 00:25:21 00:25:34
61 16 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ TEAM 1981 M30 00:25:31 00:25:50
62 109 TUCZYŃSKI PAWEŁ Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1986 M30 00:25:52 00:25:52
63 1106 HLIWA ŁUKASZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1983 M30 00:26:00 00:26:15
64 1005 TOMASIK MACIEK Olsztyn MPK OLSZTYN 1987 M30 00:26:05 00:26:15
65 193 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M30 00:26:07 00:26:38
66 1174 ŚWIATOWSKI DANIEL Stawiguda 1987 M30 00:26:18 00:26:30
67 1021 TOKARCZYK MIKOŁAJ Olsztyn 1987 M30 00:26:21 00:26:36
68 1294 GONTARZ GRZEGORZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 M30 00:26:36 00:26:52
69 1247 SZEWCZAK KRZYSZTOF Olsztyn 1981 M30 00:26:54 00:27:13
70 1146 JAKUBOWSKI PIOTR Olsztyn 1981 M30 00:27:02 00:27:16
71 1141 SOBALA MACIEJ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1980 M30 00:28:14 00:28:46
72 1016 PUCZEL PIOTR Olsztyn PRON SQUAD 1982 M30 00:28:33 00:29:04
73 264 DĘBOWSKI DAMIAN Barczewo 1986 M30 00:28:47 00:29:12
74 1046 MAZIEC PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1980 M30 00:29:08 00:29:31
75 1195 CIOBAN BARTŁOMIEJ Orneta 1985 M30 00:29:20 00:29:56
76 105 GREGORKIEWICZ SZYMON Olsztyn 1989 M30 00:29:22 00:29:22
77 57 KASZUBA MICHAŁ Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:29:30 00:29:55
78 173 STOCHMAL RAFAŁ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1983 M30 00:29:32 00:29:45
79 1002 BANACH ANDRZEJ Olsztyn PISZ-OLSZTYN 1989 M30 00:29:41 00:30:05
80 1168 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:29:45 00:30:24
81 167 CHWIETCZUK PAWEŁ Dywity PAW300 1987 M30 00:30:25 00:30:25
82 151 PIECHOTA SŁAWEK Olsztyn KG TEAM 1981 M30 00:30:33 00:30:57
83 1147 ADAMOWICZ PAWEŁ Olsztyn SALKA FIT BARCZEWO 1980 M30 00:30:52 00:31:01
84 1050 PIETRZAK BARTOSZ Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 1982 M30 00:31:25 00:31:48
85 252 BARANOWSKI TOMASZ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1985 M30 00:31:30 00:32:03
86 243 WESTFELD MATEUSZ Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1984 M30 00:33:49 00:34:12
87 133 BZURA MACIEJ Piecki 1982 M30 00:35:13 00:35:53
88 1045 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M30 00:35:31 00:35:31
89 146 TKACZ JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:37:46 00:38:29
90 172 PAŁEJKO MATEUSZ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1987 M30 00:39:00 00:39:08
91 37 CZYŻEWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1985 M30 00:39:34 00:40:15
92 1062 TRYK PIOTR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:39:36 00:40:03
93 1013 ABDELKEFI AMIR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1985 M30 00:40:03 00:40:03

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni