z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 3

14.12.2013 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 20 KOPEC WOJCIECH Olsztynek AZS UWM OLSZTYN 1986 M16 00:17:05 00:17:06
2 384 CHODOROWICZ KAMIL Morąg PAGED SKLEJKA MORĄG 1989 M16 00:17:28 00:17:28
3 118 JUREWICZ DARIUSZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1974 M30 00:17:41 00:17:41
4 21 KONIECZNY MARCIN Olsztyn IM2010 1972 M30 00:17:44 00:17:45
5 165 ILSKI PIOTR Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1995 M16 00:17:47 00:17:48
6 208 MISIEWICZ JACEK Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1968 M30 00:17:52 00:17:52
7 120 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek AZS UWM OLSZTYN 1992 M16 00:17:54 00:17:54
8 238 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1988 M16 00:18:05 00:18:05
9 166 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk AKM OLIMP OLSZTYN SZYBKIE PTAKI 1991 M16 00:18:07 00:18:09
10 3 WOŁOSZYK KAMIL Kościerzyna AZS UWM OLSZTYN 1993 M16 00:18:11 00:18:12
11 178 JACKIEWICZ MATEUSZ Rożenta AZS-UWM OLSZTYN 1997 M16 00:18:23 00:18:23
12 261 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn WARMIŃSKO- MAZURKI KS TRIATHLON 1993 M16 00:18:23 00:18:24
13 397 ŁAZAREWICZ TOMASZ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1970 M30 00:18:32 00:18:33
14 394 UMBRAS KRZYSZTOF Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1971 M30 00:18:36 00:18:37
15 30 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1976 M30 00:18:41 00:18:42
16 169 NAJMOWICZ SEBASTIAN Olsztyn WARMIŃSKO-MAZURSKI KS TRIATHLON 1991 M16 00:18:47 00:18:48
17 239 BUKWAŚ TOMASZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1982 M16 00:18:48 00:18:49
18 107 SUDUJKO RYSZARD Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 M16 00:19:13 00:19:15
19 259 KONARZEWSKA MARTYNA Działdowo UKS MOSIR DZIAŁDOWO 1991 K16 00:19:28 00:19:29
20 164 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1962 M50 00:19:37 00:19:37
21 279 BARTKOWSKI ZBIGNIEW Działdowo 1964 M30 00:19:47 00:19:48
22 370 PRZEDWOJEWSKI TADEUSZ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1969 M30 00:19:52 00:19:55
23 349 MACIEJEWSKI MAREK Aleksandrów Kujawski 1993 M16 00:19:54 00:19:57
24 61 GRANDYS PIOTR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1974 M30 00:19:53 00:19:57
25 231 TUNKIEWICZ PAWEŁ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1993 M16 00:20:00 00:20:01
26 262 NOSARZEWSKI WALDEMAR olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN SZYBKIE PTAKI 1967 M30 00:20:04 00:20:07
27 13 JACKIEWICZ MONIKA Szczecin AZS UWM OLSZTYN 1992 K16 00:20:13 00:20:14
28 359 GODLEWSKI DANIEL Olsztyn 1975 M30 00:20:19 00:20:21
29 249 ŁOŻYŃSKI PIOTR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN-SZYBKIE PTAKI 1963 M50 00:20:29 00:20:32
30 128 BARCEWICZ MARTA Olsztyn 12TRI.PL 1986 K16 00:20:39 00:20:40
31 59 JĘDRZEJCZYK MARCIN Olsztyn 1976 M30 00:20:39 00:20:43
32 99 CICHOCKI MARCIN Olsztyn CK TIM 1975 M30 00:20:55 00:20:57
33 223 KUROPATWA ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1963 M50 00:20:56 00:20:58
34 141 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1979 M16 00:20:58 00:21:00
35 163 ZAKRZEWSKI ŁUKASZ Olsztyn MKŻ MIKOŁAJKI 1984 M16 00:20:59 00:21:02
36 385 WARDA MARTYNA Wójtowo AZS-UWM OLSZTYN 1992 K16 00:21:01 00:21:02
37 382 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M30 00:20:59 00:21:02
38 390 ELMINOWSKI EDWARD Olsztyn 1965 M30 00:20:59 00:21:04
39 309 BRODAWSKI PAWEL Kromarki ALLIANZ RUNNING TEAM 1984 M16 00:21:02 00:21:05
40 170 NIEMCZUK KAMIL Olsztyn WKR FAN 1984 M16 00:21:05 00:21:10
41 258 MULKITYN PATRYCJA DZIAŁDOWO UKS MOSIR DZIAŁDOWO 1995 K16 00:21:16 00:21:18
42 283 OLSZEWSKI MAREK Lidzbark Warmiński BBL LIDZBARK WARMIŃSKI /AKB LIDZBARK WARMIŃSKI 1969 M30 00:21:26 00:21:30
43 177 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ Bartoszyce 12TRI.PL 1991 M16 00:21:33 00:21:37
44 81 MALISZEWSKI JERZY Jaroty Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1960 M50 00:21:34 00:21:37
45 104 RATUSZYŃSKI MICHAŁ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1996 M16 00:21:42 00:21:44
46 395 URBAŃSKI DAWID LUBOWIDZ 1991 M16 00:21:42 00:21:46
47 138 SZOK ADAM Olsztyn 1973 M30 00:21:42 00:21:47
48 210 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M30 00:21:46 00:21:50
49 155 FOTSCHKI ANDRZEJ Olsztyn PRZEM-GRI 1962 M50 00:21:54 00:22:01
50 123 BOGUSZ PIOTR Olsztyn BBL OLSZTYN/KB MRĄGOWO 1990 M16 00:21:56 00:22:01
51 318 PABJAŃCZYK ARTUR Bartąg 12TRI.PL 1971 M30 00:22:02 00:22:05
52 150 ZYSKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn NOWA WIEŚ BIEGA 1977 M30 00:22:02 00:22:07
53 184 MAŃKOWSKI KRZYSZTOF Olsztyn BREAKFAST TEAM / 12TRI.PL 1984 M16 00:22:05 00:22:07
54 387 WOTA ROBERT Kraków 1966 M30 00:22:06 00:22:08
55 241 BUCHARZEWSKI BOGDAN Korsze BIEGACZE Z KRAINY OZ 1991 M16 00:22:09 00:22:12
56 72 ZAKRZEWSKI WOJTEK HARRY Ostróda 1971 M30 00:22:09 00:22:14
57 173 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC 1981 M16 00:22:10 00:22:15
58 153 CHOROMAŃSKI ARTUR Piecki - 1987 M16 00:22:11 00:22:18
59 43 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1975 M30 00:22:14 00:22:20
60 88 NEUMANN ARTUR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1978 M30 00:22:12 00:22:21
61 152 KAMIŃSKI JAKUB Olsztyn 1996 M16 00:22:18 00:22:22
62 58 NADULSKI JACEK Olsztyn JACKY RUNNERS 1979 M16 00:22:15 00:22:22
63 199 KOPCEWICZ TOMASZ Stawiguda 1984 M16 00:22:18 00:22:24
64 360 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1962 K50 00:22:25 00:22:27
65 78 KOSTYRA ŁUKASZ Jaroty :ŻÓŁWIKI 1983 M16 00:22:22 00:22:28
66 338 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M30 00:22:24 00:22:32
67 274 SARNECKI MICHAŁ OLSZTYN BIEGACZE Z KRAINY OZ 1985 M16 00:22:32 00:22:35
68 29 BODEK GABRIEL Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1972 M30 00:22:28 00:22:36
69 135 BOJAROWSKI PIOTR Dąbrówno 1967 M30 00:22:35 00:22:39
70 83 MOUNIER FREDERIC olsztyn 1972 M30 00:22:36 00:22:41
71 372 SŁOMIŃSKA DOMINIKA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 K16 00:22:41 00:22:43
72 302 KOWALSKI ANDRZEJ Iława 1972 M30 00:22:41 00:22:50
73 368 LASZCZAK JERZY Olsztyn 1961 M50 00:22:46 00:22:51
74 224 WOŁYNIEC EMILIA Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1983 K16 00:22:51 00:22:53
75 193 BEDNARSKI SEBASTIAN Miłomłyn MIŁOMŁYN TEAM 1996 M16 00:22:47 00:22:54
76 16 ROGULSKA-SŁOMIŃSKA AGNIESZKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM/ AGIZ BIURO TURYSTYKI AKTYWNEJ 1978 K30 00:22:54 00:22:56
77 335 JADESZKO MICHAŁ Straduny 1994 M16 00:22:39 00:22:56
78 49 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn KAISER - SPORT 1981 M16 00:22:55 00:22:59
79 254 BIAŁKOWSKI KAZIMIERZ OLSZTYN 1981 M16 00:22:43 00:23:01
80 207 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny 12TRI.PL 1966 M30 00:22:58 00:23:02
81 401 JAROŃ ANDRZEJ Olsztyn LUFA TEAM 1991 M16 00:22:54 00:23:02
82 200 DANILUK STANISŁAW Olsztyn 1963 M50 00:22:57 00:23:03
83 280 BOROWSKI ANDRZEJ Działdowo 1956 M50 00:23:02 00:23:05
84 108 WRÓBLEWSKI JANUSZ Bartoszyce UKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 1957 M50 00:23:00 00:23:10
85 351 DĄBROWSKI ŁUKASZ Olsztyn NUTRIPOL GTI 1983 M16 00:23:05 00:23:10
86 161 KIERUL JACEK Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1962 M50 00:23:05 00:23:12
87 256 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1973 M30 00:23:12 00:23:19
88 398 POKRZYWIŃSKA BEATA POLICE KB MRĄGOWO 1986 K16 00:23:22 00:23:24
89 140 MŁOT DANIEL Olsztyn 1976 M30 00:23:21 00:23:26
90 393 CYBULSKI MATEUSZ Morąg FINISZ MORĄG 1991 M16 00:23:14 00:23:28
91 386 DZIEMIAN KAROL Łupstych 1973 M30 00:23:26 00:23:31
92 85 WEJKNIS ADAM OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN / BBL OLSZTYN 1977 M30 00:23:26 00:23:32
93 197 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1976 M30 00:23:19 00:23:33
94 32 PLISZKA PAWEŁ Dywity 1976 M30 00:23:28 00:23:39
95 102 ŁAGUNA ANDRZEJ Olsztyn WWW.OLSZTYN-FRYZJER.PL 1963 M50 00:23:38 00:23:41
96 134 FILIPSKI JAN Olsztyn OKNOS TEAM 1971 M30 00:23:41 00:23:45
97 198 CHOJNACKI ANDRZEJ Olsztyn 1989 M16 00:23:37 00:23:48
98 23 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn BBL 1987 M16 00:23:40 00:23:50
99 89 REZA MAREK Olsztyn 1968 M30 00:23:45 00:23:54
100 46 GAWROŃSKA BEATA Olsztyn CITI SPOŁECZNIE AKTYWNI/BOTOKS 1973 K30 00:23:56 00:24:00
101 94 ZINKIEWICZ TOMASZ Dywity 1982 M16 00:23:50 00:24:01
102 82 BRONAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M30 00:24:02 00:24:04
103 55 WASILAK TOMASZ Olsztyn BIEGNĘ DLA MAMY 1985 M16 00:24:01 00:24:05
104 74 DECYK MACIEJ Olsztyn 1976 M30 00:23:50 00:24:06
105 127 GAJEWSKI ANDRZEJ OLSZTYN ,,GAJÓWKA'' 1960 M50 00:23:55 00:24:06
106 380 SOBALA MACIEJ Olsztyn BRAK :) 1980 M16 00:24:08 00:24:13
107 68 SIERADZAN ADAM Olsztyn PĘDEM DOBIEGNĘ 1980 M16 00:24:09 00:24:19
108 96 GOJŁO-WOŹNIAK JULITA Olsztyn 1985 K16 00:24:05 00:24:21
109 316 OTTA MARCIN Gietrzwałd 1976 M30 00:24:14 00:24:23
110 119 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 00:24:24 00:24:35
111 179 PIEKARSKI PAWEŁ Olsztyn BIEGAJĄCY PO ROSIE 1974 M30 00:24:10 00:24:37
112 355 BARAN GRZEGORZ Olsztyn 1980 M16 00:24:23 00:24:38
113 57 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M30 00:24:30 00:24:40
114 143 MICHALSKI WOJTEK Dywity DYWITY INTERGALACTIC TEAM 1981 M16 00:24:33 00:24:43
115 139 RUCZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1952 M50 00:24:37 00:24:45
116 348 DĘBOWSKA BEATA Olsztyn ŻÓŁWIKI 1971 K30 00:24:37 00:24:47
117 402 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:24:36 00:24:50
118 97 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M30 00:24:42 00:24:51
119 404 HACHERSKI PAWEŁ STRASZYN STRASZYN BIEGA 1987 M16 00:24:39 00:24:53
120 297 RÓŻAŃSKI GRZEGORZ Lubochnia 1994 M16 00:24:36 00:24:54
121 406 KOZAK TOMASZ Olsztyn BYLEBY DOBIEC NA KUFELKOWE 1982 M16 00:24:39 00:24:58
122 340 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K16 00:24:51 00:24:58
123 314 RYBICKI MIKOŁAJ OLSZTYN 1981 M16 00:24:44 00:25:00
124 157 FOTSCHKI BARTOSZ Olsztyn PAN OLSZTYN 1987 M16 00:24:47 00:25:01
125 69 KĘDZIERSKI LESZEK Olsztyn PĘDEM DOBIEGNĘ 1980 M16 00:24:52 00:25:02
126 48 FOLGA ARTUR Iława 1971 M30 00:24:54 00:25:07
127 110 ZIELIŃSKI TOMASZ olsztyn JACKY RUNNERS 1976 M30 00:25:05 00:25:15
128 396 SINKIEWICZ MICHAŁ Braniewo RIM TIM TEAM BRANIEWO-FROMBORK 1994 M16 00:25:12 00:25:16
129 369 SZPARAK RYSZARD OLSZTYN 1951 M50 00:25:10 00:25:18
130 76 MOUNIER ANNA olsztyn BOTOKS, AKM 1979 K16 00:25:04 00:25:18
131 130 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1953 M50 00:25:16 00:25:22
132 87 MAJCHRZAK CEZARY Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1970 M30 00:25:12 00:25:31
133 276 SKORUPSKI SEBASTIAN Grunwald BIEGACZE Z KRAINY OZ 1985 M16 00:25:43 00:25:46
134 60 MAJEWSKI MAREK Olsztyn 1964 M30 00:25:42 00:25:47
135 216 NOWAK SEBASTIAN Nowe Chechło AKM OLIMP OLSZTYN 1978 M30 00:25:43 00:25:47
136 103 PSTRĄGOWSKI ADAM Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1970 M30 00:25:44 00:25:51
137 391 CZERNIAKOWSKI JACEK MORĄG FINISZ MORĄG 1985 M16 00:25:45 00:25:58
138 24 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1982 K16 00:25:58 00:26:06
139 98 JEDNASZEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1949 M50 00:26:06 00:26:12
140 267 KULIKOWSKI WALDEMAR Olsztyn 1966 M30 00:26:03 00:26:15
141 42 KIJEWSKA KAMILLA Ostróda OSTRÓDA 1978 K30 00:26:12 00:26:20
142 389 SZWEDZIK KRZYSZTOF Miłomłyn SKLEP BIEGACZA 1961 M50 00:26:12 00:26:21
143 84 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1994 K16 00:26:06 00:26:21
144 50 SOBOCZYŃSKI CEZARY OLSZTYN AMATOR 1975 M30 00:26:07 00:26:23
145 221 KOSTRZEWA MAREK OLSZTYN BBL OLSZTYN 1961 M50 00:26:12 00:26:24
146 132 CICIŃSKI TOMASZ Olsztyn 1975 M30 00:26:11 00:26:25
147 212 FILIPCZUK ADAM Olsztyn 1978 M30 00:26:14 00:26:28
148 22 TOMCZYK MICHAŁ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1981 M16 00:26:08 00:26:28
149 73 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW Olsztyn 1958 M50 00:26:15 00:26:30
150 17 KOWALSKA AMELIA Ostróda 1972 K30 00:26:25 00:26:34
151 66 KURIATA ROBERT Olsztyn BOTOKS 1978 M30 00:26:27 00:26:41
152 41 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn REDYKAJNY OLSZTYN 1987 M16 00:26:37 00:26:52
153 33 PIEKARSKA-PLISZKA DOMINIKA Dywity 1979 K16 00:26:45 00:26:57
154 186 MATUSIAK TOMASZ OLSZTYN BIEGAJĄCY PO ROSIE 1982 M16 00:26:46 00:27:02
155 204 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K50 00:26:53 00:27:03
156 337 MAŁOCHA BARBARA Tomaszkowo ALLIANZ RUNNING TEAM 1969 K30 00:26:50 00:27:06
157 187 ŻAWORONEK SEWERYN Biskupiec 1978 M30 00:26:53 00:27:08
158 336 BODETKO BOGDAN Olsztyn HEAVY METAL TEAM 1965 M30 00:27:00 00:27:12
159 357 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn 1982 M16 00:27:05 00:27:16
160 399 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M50 00:27:12 00:27:17
161 142 JASIŃSKI PIOTR Czernice-Borowe 1986 M16 00:27:07 00:27:17
162 44 GRABIEC JOANNA Miłomłyn MIŁOMŁYN TEAM 1996 K16 00:27:08 00:27:19
163 36 BRZOZOWSKI FRANCISZEK Miłomłyn MIŁOMŁYN TEAM 1992 M16 00:27:08 00:27:19
164 190 ALEKSANDROWICZ DOMINIK Barczewo BIEGAJĄCY PO ROSIE 1981 M16 00:27:05 00:27:21
165 167 WIELECHOWSKI DAMIAN Olsztyn 1996 M16 00:27:24 00:27:27
166 111 ZIELIŃSKA MAGDALENA olsztyn JACKY RUNNERS 1982 K16 00:27:23 00:27:31
167 373 CIOŁKOWSKI MAREK Olsztyn BIEGAM BO MUSZĘ 1963 M50 00:27:27 00:27:35
168 106 OLSZEWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1988 M16 00:27:23 00:27:36
169 405 MALINOWSKI SŁAWOMIR OLSZTYN HEAVY METAL TEAM 1976 M30 00:27:27 00:27:39
170 285 BRONAKOWSKA DOROTA Olsztyn 1982 K16 00:27:27 00:27:40
171 379 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn 1959 M50 00:27:23 00:27:42
172 121 GĘBALA LESZEK Olsztyn 1955 M50 00:27:37 00:27:43
173 79 GRYSZKO PIOTR Olsztyn 1977 M30 00:27:30 00:27:47
174 383 TUROWSKI KAMIL Grajewo 1987 M16 00:27:31 00:27:49
175 162 RUSINIAK SŁAWOMIR Olsztyn 1979 M16 00:27:29 00:27:49
176 236 PODHORODECKI KRZYSZTOF OLSZTYN 12TRI.PL 1960 M50 00:27:49 00:27:55
177 90 WALKIEWICZ JOANNA olsztyn SQUAD OLSZTYN 1978 K30 00:27:50 00:27:57
178 330 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn 1987 K16 00:27:45 00:27:57
179 147 KARAPUDA NATALIA Olsztyn 1984 K16 00:27:50 00:28:04
180 25 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn BBL OLSZTYN 1960 M50 00:27:55 00:28:04
181 160 KOSAKOWSKA-SZUTKOWSKA BARBARA Olsztyn BBL OLSZTYN 1955 K50 00:27:56 00:28:05
182 288 FRYDRYCH SONIA Wieczfnia Kościelna 1991 K16 00:27:54 00:28:06
183 176 MOSKALIK PIOTR Olsztyn 1971 M30 00:27:55 00:28:07
184 56 SADOWSKI ZYGMUNT Mrągowo KLUB BIEGACZA MRAGOWO 1950 M50 00:28:20 00:28:28
185 346 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn BREAKFAST TEAM 1984 K16 00:28:26 00:28:39
186 323 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn 1986 K16 00:28:27 00:28:40
187 266 STACHOWICZ JUSTYNA Stawiguda 1970 K30 00:28:24 00:28:41
188 289 GAJEWSKI JERZY-PIOTR Olsztyn GAJÓWKA 1964 M30 00:28:31 00:28:42
189 51 ZBYSZYŃSKA AGNIESZKA Olsztyn 12TRI.PL 1986 K16 00:28:41 00:28:45
190 182 DYMERSKA ANETA Olsztyn 12TRI.PL, BBL OLSZTYN 1982 K16 00:28:34 00:28:48
191 175 MATULEWICZ JAN Olsztyn 12TRI.PL 1962 M50 00:28:27 00:28:50
192 86 KOWALSKI KRZYSZTOF Wodzisław Śląski 1960 M50 00:29:07 00:29:21
193 272 GRZYBOWSKI SŁAWOMIR Olsztynek BIEGACZE Z KRAINY OZ 1978 M30 00:29:32 00:29:35
194 361 SMOLSKI MARCIN Olsztyn NUTRIPOL GTI 1973 M30 00:29:22 00:29:38
195 304 DRZEWIECKI MICHAŁ Ostróda OSTRÓDZKI KLUB KYOKUSHIN KARATE 1975 M30 00:29:25 00:29:42
196 158 FOTSCHKI JOLANTA Olsztyn PRZEM-GRI 1963 K50 00:29:26 00:29:45
197 18 RUSINIAK BEATA AGNIESZKA Olsztyn PRZEM-GRI 1980 K16 00:29:25 00:29:45
198 275 SKIERKOWSKI PIOTR Olsztyn BIEGACZE Z KRAINY OZ 1991 M16 00:29:48 00:29:51
199 315 OTTA ANNA Gietrzwałd 1976 K30 00:29:44 00:29:54
200 299 KIELAK MARCIN Olsztyn 1985 M16 00:30:03 00:30:13
201 273 KIEL KAMIL Płock BIEGACZE Z KRAINY OZ 1984 M16 00:29:58 00:30:18
202 149 BARTOSZEWICZ MARTA Olsztyn 1984 K16 00:30:19 00:30:33
203 53 GODYCKA-KŁOS IRENA Olsztyn PAN OLSZTYN 1966 K30 00:30:18 00:30:37
204 331 KRYŃSKA- PLISZKA AGNIESZKA Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1981 K16 00:30:22 00:30:43
205 265 HUSZCZA IWONA Olsztyn 1968 K30 00:30:33 00:30:50
206 341 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn 1986 M16 00:30:48 00:31:06
207 344 DEMCZUK ANDRZEJ Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ 1941 M50 00:31:16 00:31:19
208 326 SZUKSZTA MARIA Lidzbark Warmiński 1991 K16 00:31:09 00:31:22
209 38 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn 1980 M16 00:31:06 00:31:25
210 345 DECYK LESZEK Stawiguda 1953 M50 00:31:20 00:31:36
211 31 ROJEK ANDRZEJ Olsztyn KB BIEGAMBOLUBIE OLSZTYN 1971 M30 00:31:37 00:31:46
212 308 ROJEK ANNA Olsztyn 1976 K30 00:31:37 00:31:46
213 287 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K30 00:32:03 00:32:13
214 305 MARIAŃSKI MAREK Olsztyn 1952 M50 00:32:13 00:32:31
215 39 ZAMIELSKA DOROTA Olsztyn 1976 K30 00:32:11 00:32:32
216 293 PALIWODA MAGDALENA Olsztyn NUTRIPOL GTI 1987 K16 00:32:27 00:32:46
217 35 GOLAN AGNIESZKA Mrągowo 1978 K30 00:32:30 00:32:51
218 403 BRZOZECKA PAULINA OSTRÓDA 1989 K16 00:32:35 00:32:52
219 248 DĄBROWSKI JACEK Elbląg BIEGACZE Z KRAINY OZ 1968 M30 00:32:48 00:33:07
220 400 BERNAT MAREK olsztyn SAILING & DANCE MAREK BERNAT 1962 M50 00:33:14 00:33:20
221 229 CZYRKO LUIZA Olsztyn 1983 K16 00:34:23 00:34:37
222 392 WORONECKA SYLWIA Morąg FINISZ MORĄG 1984 K16 00:35:09 00:35:22
223 381 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn 1985 K16 00:35:33 00:35:51
224 52 KŁOS JAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/PAN OLSZTYN 1964 M30 00:42:25 00:42:34
225 205 KALWAS STANISŁAWA Olsztyn 1948 K50 00:44:25 00:44:32

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni