z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 3

14.12.2013 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 20 KOPEC WOJCIECH Olsztynek AZS UWM OLSZTYN 1986 M16 00:17:05 00:17:06
2 384 CHODOROWICZ KAMIL Morąg PAGED SKLEJKA MORĄG 1989 M16 00:17:28 00:17:28
3 165 ILSKI PIOTR Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1995 M16 00:17:47 00:17:48
4 120 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek AZS UWM OLSZTYN 1992 M16 00:17:54 00:17:54
5 238 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1988 M16 00:18:05 00:18:05
6 166 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk AKM OLIMP OLSZTYN SZYBKIE PTAKI 1991 M16 00:18:07 00:18:09
7 3 WOŁOSZYK KAMIL Kościerzyna AZS UWM OLSZTYN 1993 M16 00:18:11 00:18:12
8 178 JACKIEWICZ MATEUSZ Rożenta AZS-UWM OLSZTYN 1997 M16 00:18:23 00:18:23
9 261 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn WARMIŃSKO- MAZURKI KS TRIATHLON 1993 M16 00:18:23 00:18:24
10 169 NAJMOWICZ SEBASTIAN Olsztyn WARMIŃSKO-MAZURSKI KS TRIATHLON 1991 M16 00:18:47 00:18:48
11 239 BUKWAŚ TOMASZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1982 M16 00:18:48 00:18:49
12 107 SUDUJKO RYSZARD Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 M16 00:19:13 00:19:15
13 349 MACIEJEWSKI MAREK Aleksandrów Kujawski 1993 M16 00:19:54 00:19:57
14 231 TUNKIEWICZ PAWEŁ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1993 M16 00:20:00 00:20:01
15 141 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1979 M16 00:20:58 00:21:00
16 163 ZAKRZEWSKI ŁUKASZ Olsztyn MKŻ MIKOŁAJKI 1984 M16 00:20:59 00:21:02
17 309 BRODAWSKI PAWEL Kromarki ALLIANZ RUNNING TEAM 1984 M16 00:21:02 00:21:05
18 170 NIEMCZUK KAMIL Olsztyn WKR FAN 1984 M16 00:21:05 00:21:10
19 177 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ Bartoszyce 12TRI.PL 1991 M16 00:21:33 00:21:37
20 104 RATUSZYŃSKI MICHAŁ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1996 M16 00:21:42 00:21:44
21 395 URBAŃSKI DAWID LUBOWIDZ 1991 M16 00:21:42 00:21:46
22 123 BOGUSZ PIOTR Olsztyn BBL OLSZTYN/KB MRĄGOWO 1990 M16 00:21:56 00:22:01
23 184 MAŃKOWSKI KRZYSZTOF Olsztyn BREAKFAST TEAM / 12TRI.PL 1984 M16 00:22:05 00:22:07
24 241 BUCHARZEWSKI BOGDAN Korsze BIEGACZE Z KRAINY OZ 1991 M16 00:22:09 00:22:12
25 173 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC 1981 M16 00:22:10 00:22:15
26 153 CHOROMAŃSKI ARTUR Piecki - 1987 M16 00:22:11 00:22:18
27 152 KAMIŃSKI JAKUB Olsztyn 1996 M16 00:22:18 00:22:22
28 58 NADULSKI JACEK Olsztyn JACKY RUNNERS 1979 M16 00:22:15 00:22:22
29 199 KOPCEWICZ TOMASZ Stawiguda 1984 M16 00:22:18 00:22:24
30 78 KOSTYRA ŁUKASZ Jaroty :ŻÓŁWIKI 1983 M16 00:22:22 00:22:28
31 274 SARNECKI MICHAŁ OLSZTYN BIEGACZE Z KRAINY OZ 1985 M16 00:22:32 00:22:35
32 193 BEDNARSKI SEBASTIAN Miłomłyn MIŁOMŁYN TEAM 1996 M16 00:22:47 00:22:54
33 335 JADESZKO MICHAŁ Straduny 1994 M16 00:22:39 00:22:56
34 49 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn KAISER - SPORT 1981 M16 00:22:55 00:22:59
35 254 BIAŁKOWSKI KAZIMIERZ OLSZTYN 1981 M16 00:22:43 00:23:01
36 401 JAROŃ ANDRZEJ Olsztyn LUFA TEAM 1991 M16 00:22:54 00:23:02
37 351 DĄBROWSKI ŁUKASZ Olsztyn NUTRIPOL GTI 1983 M16 00:23:05 00:23:10
38 393 CYBULSKI MATEUSZ Morąg FINISZ MORĄG 1991 M16 00:23:14 00:23:28
39 198 CHOJNACKI ANDRZEJ Olsztyn 1989 M16 00:23:37 00:23:48
40 23 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn BBL 1987 M16 00:23:40 00:23:50
41 94 ZINKIEWICZ TOMASZ Dywity 1982 M16 00:23:50 00:24:01
42 55 WASILAK TOMASZ Olsztyn BIEGNĘ DLA MAMY 1985 M16 00:24:01 00:24:05
43 380 SOBALA MACIEJ Olsztyn BRAK :) 1980 M16 00:24:08 00:24:13
44 68 SIERADZAN ADAM Olsztyn PĘDEM DOBIEGNĘ 1980 M16 00:24:09 00:24:19
45 355 BARAN GRZEGORZ Olsztyn 1980 M16 00:24:23 00:24:38
46 143 MICHALSKI WOJTEK Dywity DYWITY INTERGALACTIC TEAM 1981 M16 00:24:33 00:24:43
47 404 HACHERSKI PAWEŁ STRASZYN STRASZYN BIEGA 1987 M16 00:24:39 00:24:53
48 297 RÓŻAŃSKI GRZEGORZ Lubochnia 1994 M16 00:24:36 00:24:54
49 406 KOZAK TOMASZ Olsztyn BYLEBY DOBIEC NA KUFELKOWE 1982 M16 00:24:39 00:24:58
50 314 RYBICKI MIKOŁAJ OLSZTYN 1981 M16 00:24:44 00:25:00
51 157 FOTSCHKI BARTOSZ Olsztyn PAN OLSZTYN 1987 M16 00:24:47 00:25:01
52 69 KĘDZIERSKI LESZEK Olsztyn PĘDEM DOBIEGNĘ 1980 M16 00:24:52 00:25:02
53 396 SINKIEWICZ MICHAŁ Braniewo RIM TIM TEAM BRANIEWO-FROMBORK 1994 M16 00:25:12 00:25:16
54 276 SKORUPSKI SEBASTIAN Grunwald BIEGACZE Z KRAINY OZ 1985 M16 00:25:43 00:25:46
55 391 CZERNIAKOWSKI JACEK MORĄG FINISZ MORĄG 1985 M16 00:25:45 00:25:58
56 22 TOMCZYK MICHAŁ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1981 M16 00:26:08 00:26:28
57 41 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn REDYKAJNY OLSZTYN 1987 M16 00:26:37 00:26:52
58 186 MATUSIAK TOMASZ OLSZTYN BIEGAJĄCY PO ROSIE 1982 M16 00:26:46 00:27:02
59 357 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn 1982 M16 00:27:05 00:27:16
60 142 JASIŃSKI PIOTR Czernice-Borowe 1986 M16 00:27:07 00:27:17
61 36 BRZOZOWSKI FRANCISZEK Miłomłyn MIŁOMŁYN TEAM 1992 M16 00:27:08 00:27:19
62 190 ALEKSANDROWICZ DOMINIK Barczewo BIEGAJĄCY PO ROSIE 1981 M16 00:27:05 00:27:21
63 167 WIELECHOWSKI DAMIAN Olsztyn 1996 M16 00:27:24 00:27:27
64 106 OLSZEWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1988 M16 00:27:23 00:27:36
65 383 TUROWSKI KAMIL Grajewo 1987 M16 00:27:31 00:27:49
66 162 RUSINIAK SŁAWOMIR Olsztyn 1979 M16 00:27:29 00:27:49
67 275 SKIERKOWSKI PIOTR Olsztyn BIEGACZE Z KRAINY OZ 1991 M16 00:29:48 00:29:51
68 299 KIELAK MARCIN Olsztyn 1985 M16 00:30:03 00:30:13
69 273 KIEL KAMIL Płock BIEGACZE Z KRAINY OZ 1984 M16 00:29:58 00:30:18
70 341 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn 1986 M16 00:30:48 00:31:06
71 38 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn 1980 M16 00:31:06 00:31:25

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni