z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 2

23.11.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 249 OSIOR BARTEK Wydminy WWW.WIOSKABIEGACZY.PL 1983 M30 00:16:28 00:16:29
2 3 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1991 M20 00:16:34 00:16:35
3 1 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:16:46 00:16:47
4 1323 KOWALSKI KAROL Dobrocin TEAM KOPEĆ 1994 M20 00:16:52 00:16:53
5 1387 NAJMOWICZ SEBASTIAN Olsztyn GO,ON, 1991 M20 00:17:01 00:17:02
6 2 KUJAWA WIKTOR Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:17:13 00:17:13
7 7 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn TRI NEGU 1993 M20 00:17:14 00:17:15
8 1370 OŁOWSKI JAKUB Wydminy GO,ON, 1984 M30 00:17:16 00:17:17
9 6 WIŚNIEWSKI RAFAŁ Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1988 M30 00:17:16 00:17:17
10 4 BĘTKOWSKI PIOTR Warszawa CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:17:19 00:17:19
11 134 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn ROAD TO PB 1987 M30 00:17:19 00:17:21
12 282 BŁAUT DAMIAN Ostróda PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 1995 M20 00:17:24 00:17:25
13 5 WOJCIECHOWSKI MACIEJ Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 1974 M40 00:17:32 00:17:32
14 1181 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie MAZURY RUNNING TEAM 1986 M30 00:17:44 00:17:45
15 1275 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:51 00:17:53
16 266 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn 4 W-M BOT 1988 M30 00:18:01 00:18:03
17 1193 WRONOWSKI ALBERT Banie Mazurskie MAZURY RUNNING TEAM 1999 M20 00:18:09 00:18:11
18 1321 CZAJKOWSKI KRZYSZTOF Jasionówka 1988 M30 00:18:15 00:18:17
19 127 GRĄDZKI WOJCIECH Giżycko GO.ON. 1991 M20 00:18:20 00:18:22
20 1019 ROSZKOWSKI TOMASZ MICHAŁ Warszawa JA0306 BIEGA. KU REALIZACJI CELÓW 1986 M30 00:18:26 00:18:27
21 1055 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1987 M30 00:18:28 00:18:32
22 1124 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:18:32 00:18:33
23 1249 PALUCH SYLWESTER Dywity SOKÓŁ TEAM 2001 M16 00:18:36 00:18:37
24 222 BUDZIŁEK MARTYNA Kadzidło UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 1996 K20 00:18:41 00:18:43
25 1366 ZIENKIEWICZ PIOTR Młynary UKS GIMPAS PASŁĘK 1974 M40 00:18:44 00:18:44
26 247 SZOSTAWICKI MICHAŁ Olsztyn 1977 M40 00:18:44 00:18:47
27 1317 SUDZIŃSKA MARIOLA Olsztyn 1976 K40 00:18:46 00:18:48
28 1172 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn MAZURY RUNNING TEAM 1995 K20 00:18:54 00:18:56
29 1284 TWARDOWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1979 M40 00:19:06 00:19:08
30 139 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 M40 00:19:11 00:19:13
31 1386 BŁUDNICKI ADRIAN Bartoszyce 1993 M20 00:19:13 00:19:15
32 131 ILSKI PIOTR Olsztyn 1995 M20 00:19:13 00:19:17
33 1378 KORWIEL RAFAŁ Ostróda TEAM KOPEĆ 1984 M30 00:19:22 00:19:23
34 1206 ŚMIESZNY MARCIN Olsztyn PAWEŁ NAJMOWICZ TRIATHLON 1983 M30 00:19:28 00:19:29
35 106 RUDOWSKI DAMIAN Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 M20 00:19:29 00:19:31
36 12 PĘTLICKA JULIA Olsztyn KS AZS UWM OLSZTYN 2002 K16 00:19:29 00:19:31
37 1355 DYMEK ADRIAN Ostróda FORBET RUNNERS 1989 M30 00:19:30 00:19:32
38 276 NOGA JAREK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1984 M30 00:19:29 00:19:34
39 262 RAK TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1974 M40 00:19:31 00:19:35
40 1252 ZANIEWSKI TOMASZ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 2003 M16 00:19:36 00:19:36
41 1307 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1970 M40 00:19:35 00:19:39
42 1023 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn MŁYNAGO 1973 M40 00:19:36 00:19:40
43 1389 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M50 00:19:37 00:19:40
44 1064 SAWICKI SZYMON Olsztyn MŁYNAGO 1991 M20 00:19:41 00:19:44
45 1328 KUKAŁOWICZ MAKSYMILIAN Podągi PODĄGI FC 2002 M16 00:19:44 00:19:44
46 1295 ROSZYSKI PAWEŁ BRANIEWO PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 M30 00:19:47 00:19:49
47 1211 KURP MARCIN Dobre Miasto DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1983 M30 00:19:57 00:19:59
48 1068 GOJŁO MAREK Olsztyn 1974 M40 00:20:00 00:20:03
49 1325 KRASZEWSKI WOJTEK Włocławek TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:20:02 00:20:05
50 1066 JABŁOŃSKI PAWEŁ Nidzica NIDZICA BIEGA 1976 M40 00:20:10 00:20:13
51 1101 WÓJCIK HENRYK Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1965 M50 00:20:16 00:20:19
52 1381 ŚLIWCZYŃSKI JAROSŁAW Olsztyn ELEKTROJAR USŁUGI ELEKTRYCZNE 1984 M30 00:20:18 00:20:20
53 1204 BOGUSZ PIOTR Olsztyn KUROPATWA TEAM 1990 M20 00:20:22 00:20:24
54 1008 MACULEWICZ MAREK Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 00:20:24 00:20:27
55 1356 KUKAŁOWICZ MICHAŁ Podągi PODĄGI FC 1997 M20 00:20:24 00:20:27
56 44 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M40 00:20:25 00:20:30
57 267 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 00:20:28 00:20:32
58 1251 ŻEBROWSKI JACEK Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1984 M30 00:20:28 00:20:31
59 22 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn KS ANUNNAKI 1979 M40 00:20:29 00:20:33
60 1080 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:20:29 00:20:33
61 1228 KRAJZA PRZEMYSŁAW Jedwabno JE2BNO RZĄDZI !!! 1984 M30 00:20:31 00:20:34
62 1123 KĘDZIA MILENA Olsztyn MAZURY RUNNING TEAM/WOSIEK TEAM 1997 K20 00:20:43 00:20:45
63 1341 MAZUROWSKI TOMASZ Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKITEAM 1972 M40 00:20:47 00:20:53
64 1259 CZARZASTY PATRYK Olsztyn 2002 M16 00:20:49 00:20:53
65 1337 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM 1972 M40 00:20:51 00:20:53
66 38 BARTKO DARIUSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1975 M40 00:20:51 00:20:54
67 1271 KRZYŻANIAK PIOTR Ostróda SKAZANI NA SUKCES 1980 M30 00:20:54 00:20:57
68 1096 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M40 00:20:57 00:21:04
69 175 WÓJCIK MARCIN Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1987 M30 00:20:58 00:21:02
70 1109 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1978 M40 00:21:03 00:21:07
71 1300 BURDA KAMIL Sorkwity OSP SORKWITY 1982 M30 00:21:04 00:21:07
72 21 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:21:07 00:21:11
73 56 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:21:07 00:21:11
74 70 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:21:08 00:21:13
75 1220 RACHUBKA ROBERT Olsztyn 1974 M40 00:21:08 00:21:13
76 72 KULESZA MIKOŁAJ MICHAŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 M30 00:21:12 00:21:15
77 170 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn M RUNNERS 1976 M40 00:21:12 00:21:18
78 1032 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:21:15 00:21:17
79 240 KURMIN PAWEŁ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1987 M30 00:21:16 00:21:22
80 1099 LENART MIŁOSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1965 M50 00:21:17 00:21:20
81 164 RADZIWON TOMASZ Stawiguda 1980 M30 00:21:20 00:21:22
82 1330 KOTLEWSKI ŁUKASZ Olsztyn 1995 M20 00:21:22 00:21:27
83 8 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:21:33 00:21:38
84 1353 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M50 00:21:37 00:21:41
85 1335 ŚCIANA WOJCIECH Olsztyn 1985 M30 00:21:37 00:21:40
86 1116 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty SKAJBIEGACZE 1974 M40 00:21:41 00:21:46
87 1010 HRYSZKO PAWEŁ Olsztyn MKS JUVENIA BIAŁYSTOK 1994 M20 00:21:42 00:21:45
88 196 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:21:43 00:21:46
89 1122 KOSACKA EMILIA Skajboty AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL/SKAJBIEGCZE 1982 K30 00:21:43 00:21:48
90 11 KACZMARCZYK JUSTYNA Olsztyn MKS JUVENIA BIAŁYSTOK 1997 K20 00:21:44 00:21:45
91 1198 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:21:44 00:21:49
92 1351 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:21:45 00:21:51
93 1089 JUCHNIEWICZ ANDRZEJ Lidzbark warmiński PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 M30 00:21:46 00:21:51
94 1015 WUJKOWSKA IZABELA Olsztyn 1999 K20 00:21:48 00:21:53
95 1332 OŁDAKOWSKI KAROL Olsztyn 1977 M40 00:21:49 00:21:52
96 1063 DOŁĘGA MARIUSZ Olsztyn WEGE SIŁA 1984 M30 00:21:50 00:21:56
97 241 SZAJKOWSKI ARKADIUSZ KĘTRZYN DRUŻYNA ML 1977 M40 00:21:52 00:21:55
98 1248 SAROL ADRIAN Olsztyn 1989 M30 00:21:55 00:22:02
99 1207 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:55 00:22:02
100 1059 PRUSIK ARKADIUSZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1982 M30 00:21:56 00:21:59
101 1224 KOŚCIESZA PIOTR Olsztyn TRI NEGU 1986 M30 00:21:57 00:22:03
102 50 WILMOWICZ MICHAŁ Bartąg 1989 1989 M30 00:21:59 00:22:09
103 1391 SIEROCKI MARCIN Olsztyn 1976 M40 00:22:03 00:22:17
104 1065 PECZYŃSKA PAULINA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1986 K30 00:22:04 00:22:06
105 1026 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M40 00:22:04 00:22:14
106 279 JACHIMOWICZ DOROTA Jeziorany QŹNIA JEZIORANY/MŁYNAGO 1978 K40 00:22:07 00:22:11
107 1176 ZIÓŁEK WERONIKA Pasym AZS UWM OLSZTYN 2003 K16 00:22:09 00:22:13
108 137 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:22:13 00:22:22
109 1316 DOBRZYŃSKI HENRYK Barczewko MARATON 1987 1962 M50 00:22:14 00:22:18
110 1240 OSTROMECKA ANNA Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 00:22:15 00:22:19
111 1348 WRAŻEŃ JUSTYNA Olsztyn 1988 K30 00:22:18 00:22:22
112 284 PISARSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1984 M30 00:22:19 00:22:27
113 43 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 00:22:20 00:22:29
114 1215 CHILCZUK ROBERT Jonkowo 1973 M40 00:22:21 00:22:27
115 223 BABIARZ PIOTR Barczewo 1991 M20 00:22:22 00:22:26
116 1083 KUJAWA PAWEŁ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1983 M30 00:22:23 00:22:35
117 1350 BICZKOWSKI KONRAD Straszyn STRASZYN BIEGA 1984 M30 00:22:27 00:22:44
118 219 HERMANN TOMASZ Olsztyn SĄ WOLNIEJŚI / BHP RODO THN 1978 M40 00:22:27 00:22:33
119 1074 FEDEJKO MIROSŁAW Olsztyn SKAZNI NA SUKCES 1983 M30 00:22:30 00:22:36
120 1326 MALISZEWSKA ANITA Koszalin TEAM KOPEĆ 1998 K20 00:22:31 00:22:35
121 1257 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M30 00:22:35 00:22:42
122 1371 SZCZEBIOT KAROL LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA L.W. 1981 M30 00:22:35 00:22:42
123 159 OŻUBKO DARIUSZ Olsztyn 1977 M40 00:22:37 00:22:44
124 47 SANGOWSKI ANDRZEJ Tolkmicko 1972 M40 00:22:37 00:22:43
125 1188 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:22:38 00:22:56
126 1084 KARCZMARCZYK JAKUB Ostrołęka REEBOK RUN CREW OSTROŁĘKA 1982 M30 00:22:39 00:22:45
127 1018 WYRĘBSKI ŁUKASZ OLSZTYN 1976 M40 00:22:40 00:22:45
128 20 CHOMICKI SZYMON Olsztyn KRISS COACHING 1975 M40 00:22:42 00:22:50
129 1292 DOMURAT WIKTORIA Płock KS AZS UWM OLSZTYN 2002 K16 00:22:45 00:22:49
130 1390 PAWŁOWSKI DAWID Olsztyn 1987 M30 00:22:45 00:22:55
131 168 NIEŚCIÓR JAN Stękiny KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /MŁYNAGO 1968 M50 00:22:45 00:22:51
132 1075 GAWIN MAREK Barczewo 1979 M40 00:22:46 00:22:54
133 1209 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:22:46 00:22:53
134 1208 LASZCZAK JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA,COM 1961 M50 00:22:47 00:22:54
135 1218 MARKOWICZ ROBERT Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1975 M40 00:22:48 00:23:10
136 1306 DAGIEL JACEK Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1984 M30 00:22:48 00:23:00
137 231 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1978 M40 00:22:49 00:22:59
138 272 KISLUK ADAM Mikolajki PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:22:51 00:22:57
139 1031 SKUZA DOROTA Olsztyn 1989 K30 00:22:55 00:23:10
140 1372 LEMANOWICZ MAJA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2001 K16 00:22:55 00:22:59
141 1385 PROKOPCZUK DARIUSZ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON/PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1986 M30 00:22:55 00:23:05
142 78 KULESZA BOGUSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1959 M60 00:22:56 00:23:01
143 1133 PACHOLEC STANISŁAW Garzewo 4 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1954 M60 00:22:56 00:22:58
144 1173 DZIRBA WIKTORIA Srokowo DRUŻYNA ML 2002 K16 00:22:57 00:23:00
145 1056 KŁOS KRZYSZTOF Olsztyn 1978 M40 00:22:57 00:23:03
146 1131 CLAJOT FABIAN Olsztyn FC GRABOWA 1993 M20 00:22:58 00:23:09
147 248 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity TRINEGU 1978 K40 00:23:02 00:23:09
148 185 PIECZKOWSKI PIOTR DYWITY #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1977 M40 00:23:05 00:23:20
149 190 OLSZEWSKI MAREK Lidzbark Warmiński KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI / BBL 1969 M50 00:23:05 00:23:11
150 271 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:23:07 00:23:20
151 130 ŁUNIO PIOTR Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1975 M40 00:23:09 00:23:15
152 39 RUSZCZYK MAŁGORZATA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1982 K30 00:23:10 00:23:12
153 1156 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:23:10 00:23:18
154 153 GOLĄB PIOTR Olsztyn 1983 M30 00:23:12 00:23:27
155 1365 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:18 00:23:35
156 162 STARZYŃSKA-KOŚCIUSZKO KATARZYNA Poznań PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1986 K30 00:23:20 00:23:36
157 1339 MILCZAREK RYSZARD OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1973 M40 00:23:22 00:23:34
158 1093 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:23:23 00:23:28
159 1054 POGORZELSKI PIOTR Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2000 M16 00:23:24 00:26:14
160 1376 SUKHANOVA WADZEYA 1994 K20 00:23:25 00:23:26
161 1336 BONK BARTOSZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1986 M30 00:23:26 00:24:17
162 246 CWALINA ŁUKASZ Olsztyn 1981 M30 00:23:27 00:23:39
163 1111 ZIELIŃSKI DARIUSZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1987 M30 00:23:31 00:23:37
164 1384 POGORZELSKI RAFAŁ OLSZTYN SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2003 M16 00:23:33 00:26:33
165 1308 JANOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:23:33 00:23:48
166 93 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:33 00:23:43
167 1182 KUBICKI RAFAŁ Dywity 1972 M40 00:23:36 00:23:48
168 1213 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo KUROPATWA TEAM 1994 K20 00:23:38 00:23:45
169 258 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn TRI NEGU 1977 M40 00:23:41 00:23:53
170 1258 SKUZA LESZEK Jaroty DRUŻYNA WILKA 1978 M40 00:23:42 00:23:52
171 1157 ALEKSANDROWICZ KAMIL Olsztynek GOOSE LOGISTICS SOLUTIONS 1983 M30 00:23:42 00:23:53
172 1305 KANTOR OREST Różnowo CZARNA ŁAPA 1968 M50 00:23:43 00:23:54
173 206 KOŁTUN SŁAWOMIR Olsztyn SKEB OLSZTYN 1980 M30 00:23:48 00:24:39
174 202 JACKOWSKI MARCIN Wołowno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 M30 00:23:48 00:23:56
175 9 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY.COM 1962 K50 00:23:49 00:23:51
176 99 JEGER PIOTR Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1989 M30 00:23:50 00:24:52
177 62 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn 1988 M30 00:23:52 00:23:58
178 1061 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M50 00:23:52 00:24:04
179 1167 MARKOWICZ RENATA olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1977 K40 00:23:54 00:24:44
180 1354 ORZOŁEK JOANNA Kolno BISKUPIEC BIEGA 1983 K30 00:23:54 00:24:06
181 148 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M30 00:23:55 00:24:45
182 251 GRZYBICKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1968 M50 00:23:59 00:24:08
183 228 KASZKIN PIOTR Dobre Miasto #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1988 M30 00:23:59 00:24:08
184 40 JANKOWSKA MAŁGORZATA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1983 K30 00:24:04 00:24:07
185 1187 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn MYTOWEL.PL 1978 M40 00:24:05 00:24:21
186 1242 DRĘŻEK EWELINA Kalisz AKM OLSZTYN 1991 K20 00:24:07 00:24:08
187 54 CHROSTOWSKI SEBASTIAN Olsztyn, Polska 1993 M20 00:24:13 00:25:03
188 274 HANAS DARIUSZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:24:16 00:25:05
189 1229 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 00:24:17 00:24:28
190 1221 WYSOCKA MARTYNA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1991 K20 00:24:21 00:24:23
191 239 KARWACKI SZYMON Olsztyn 1983 M30 00:24:21 00:24:33
192 227 BERTEL MARCIN Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1982 M30 00:24:25 00:24:36
193 1237 ŁASZKOWSKI PIOTR Łukta K.S WACHLARZ 1976 M40 00:24:25 00:24:36
194 1369 MATUSIAK KRZYSZTOF OSTRÓDA SKAZANI NA SUKCES 1977 M40 00:24:25 00:24:31
195 226 MAJDAŃSKI JACEK Olsztyn 1981 M30 00:24:26 00:24:37
196 1352 RADZIEWICZ IWONA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:24:29 00:24:44
197 1151 ZDUNEK EWELINA Stawiguda 1985 K30 00:24:29 00:24:39
198 1191 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn OLPAK 1955 M60 00:24:32 00:24:44
199 188 ZAKABŁUK MARCIN Olsztyn #WIPASZAKTYWNIWBIEGU 1989 M30 00:24:35 00:24:43
200 1114 DĘBOWSKI RYSZARD Mikołajki BBL MIKOŁAJKI 1958 M60 00:24:36 00:24:39
201 1303 TRACZYK PAWEŁ OLSZTYN 1989 M30 00:24:37 00:25:29
202 1117 SŁAWUSZEWSKA MAŁGORZATA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:24:38 00:24:52
203 1118 SŁAWUSZEWSKI LESZEK Olsztyn 1978 M40 00:24:39 00:24:53
204 1081 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M30 00:24:44 00:25:02
205 1320 RYBACZYK CEZARY Nikielkowo POZYTYWNIE POBIEGANI - NIKIELKOWO 1973 M40 00:24:44 00:25:05
206 1301 KORNATOWSKI ROBERT Olsztyn 1986 M30 00:24:45 00:25:41
207 1105 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 K30 00:24:46 00:25:01
208 1361 WACIKOWSKI BARTOSZ olsztyn 1994 M20 00:24:46 00:26:22
209 187 KAMROWSKA MARTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:24:48 00:24:58
210 96 GRĄDZKI TOMASZ Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1980 M30 00:24:53 00:25:08
211 283 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M40 00:24:56 00:25:02
212 1304 HAŁAJKO SEBASTIAN Olsztyn 1990 M20 00:24:57 00:25:48
213 242 CHODARA ROMAN Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1954 M60 00:24:57 00:24:58
214 1103 KĄKOL KRZYSZTOF Olsztyn 1976 M40 00:25:00 00:25:08
215 1051 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:25:02 00:25:11
216 1195 CIOBAN BARTŁOMIEJ Orneta 1985 M30 00:25:04 00:25:53
217 1329 SZCZEPANIAK PIOTR Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1968 M50 00:25:06 00:25:22
218 1297 FOKS MARCIN Barczewo WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1995 M20 00:25:06 00:25:17
219 224 GRAMS PAULINA Olsztyn 1988 K30 00:25:06 00:25:15
220 23 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PL 1975 M40 00:25:08 00:25:21
221 1342 JABŁOŃSKI JAKUB Grudziądz WTORKOWY TRENING 1999 M20 00:25:09 00:25:28
222 1244 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ Bartoszyce DRUŻYNA WILKA 1991 M20 00:25:11 00:25:27
223 67 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1971 M40 00:25:12 00:25:27
224 1067 FIEDUCIK JAN Olsztyn 1997 M20 00:25:12 00:25:18
225 1272 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN MNIEJ MYŚL WIĘCEJ ŻYJ 1983 M30 00:25:15 00:25:26
226 1277 POŁOWIANIUK JAN Barczewo DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM 1964 M50 00:25:16 00:25:23
227 87 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW Olsztyn 1958 M60 00:25:18 00:25:24
228 1226 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn KRISS COACHING 1959 M60 00:25:19 00:25:34
229 1092 OLSZEWSKA MAŁGORZATA Łęgajny 1979 K40 00:25:20 00:25:23
230 264 DĘBOWSKI DAMIAN Barczewo 1986 M30 00:25:21 00:26:10
231 1310 DASZUTA KAROLINA Jaroty BRBK - BIEGLI W PODATKACH 1988 K30 00:25:21 00:25:31
232 42 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:25:22 00:25:38
233 225 SZWARC KRZYSZTOF Ostróda FORBET RUNNERS 1994 M20 00:25:23 00:25:31
234 1367 RADZIWON WOJCIECH Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1988 M30 00:25:24 00:25:24
235 193 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M30 00:25:25 00:26:58
236 1001 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1989 M30 00:25:27 00:25:34
237 1005 TOMASIK MACIEK Olsztyn MPK OLSZTYN 1987 M30 00:25:27 00:25:33
238 1238 ŁASZKOWSKA JOLANTA Łukta K.S WIRWINKI 1978 K40 00:25:29 00:25:41
239 1239 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1953 M60 00:25:31 00:25:43
240 1345 BAKUN LESZEK Olsztyn 1961 M50 00:25:31 00:25:45
241 200 GRABOWSKI RAFAŁ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1983 M30 00:25:35 00:25:50
242 198 HUMEN AGNIESZKA Biskupiec KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1978 K40 00:25:35 00:26:23
243 1234 GAJEWSKA MONIKA Olsztyn 1988 K30 00:25:35 00:26:25
244 16 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ TEAM 1981 M30 00:25:36 00:25:45
245 154 PTAK DARIUSZ Ługwałd 1971 M40 00:25:37 00:26:02
246 1347 KOZŁOWSKA-URBAN JOANNA Olsztyn BRBK - BIEGLI W PODATKACH 1980 K30 00:25:39 00:25:50
247 281 OŚKO ADAM Olsztyn 1978 M40 00:25:43 00:26:36
248 215 SYREWICZ KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński 1969 M50 00:25:46 00:25:58
249 1043 KUPIBIDA PAWEŁ Olsztyn 4W-MBOT 1982 M30 00:25:51 00:26:46
250 1175 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:25:53 00:26:07
251 81 WIŚNIEWSKI BARTOSZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1992 M20 00:25:53 00:26:44
252 1184 MARWEG WITEK Olsztyn 1978 M40 00:25:55 00:26:04
253 1062 TRYK PIOTR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:25:55 00:27:35
254 17 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:25:59 00:26:14
255 35 OPALIŃSKI TOMASZ Ostróda DRUŹYNA WILKA 1967 M50 00:25:59 00:26:14
256 1202 DECYK LESZEK Stawiguda TEAM KOPEĆ 1953 M60 00:26:00 00:26:15
257 280 ZALEWSKI DOMINIK Dorotowo CTS NANOVO 1982 M30 00:26:00 00:26:09
258 1382
1417*
LEMPASZEK PAWEŁ Olsztyn PATATAJ PATATAJ 1982 M30 00:26:02 00:26:51
259 69 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1955 M60 00:26:07 00:26:24
260 1069 BIAŁOUSZ IZABELA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 K40 00:26:07 00:26:22
261 1088 RYDZANOWSKI TOMASZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA EGGER 1966 M50 00:26:08 00:26:21
262 1216 LEŃSKI MICHAŁ Słupy WDOWIAK@FRIENDS 1980 M30 00:26:08 00:27:07
263 120 BUDNICKI JACEK Olsztynek SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1976 M40 00:26:08 00:26:12
264 90 CZYŻ MATEUSZ Rozogi GRUPA DBK OLSZTYN 1990 M20 00:26:11 00:27:02
265 77 PYTKA BARTOSZ Wadąg FORBET RUNNERS 1991 M20 00:26:12 00:26:18
266 61 IWANICKI PAWEŁ Suwałki 1995 M20 00:26:14 00:27:59
267 1021 TOKARCZYK MIKOŁAJ Olsztyn 1987 M30 00:26:19 00:27:12
268 1146 JAKUBOWSKI PIOTR Olsztyn 1981 M30 00:26:21 00:27:15
269 237 WIECH ROMAN Klebark Wielki 1970 M40 00:26:21 00:26:41
270 116 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:26:23 00:27:57
271 109 TUCZYŃSKI PAWEŁ Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1986 M30 00:26:24 00:26:28
272 1296 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1965 K50 00:26:24 00:27:12
273 1085 KOTLARZ KAROL Ostrołęka 1990 M20 00:26:26 00:27:22
274 1047 KRAWIEC AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1977 K40 00:26:27 00:26:32
275 1137 ZAJĄC TOMASZ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M20 00:26:28 00:27:20
276 1374 LASZKOWSKI KAMIL Pisz 1993 M20 00:26:28 00:26:40
277 45 PEŚLAK MARZENA OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1970 K40 00:26:31 00:27:30
278 1027 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1985 K30 00:26:32 00:27:23
279 1247 SZEWCZAK KRZYSZTOF Olsztyn 1981 M30 00:26:33 00:27:22
280 1322 BOJARUNIEC MONIKA Olsztyn BRAG RZECZY NIE MOŻLIWYCH!!! 1985 K30 00:26:33 00:27:27
281 238 WIECH EWA Klebark Wielki 1970 K40 00:26:39 00:26:59
282 210 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M50 00:26:40 00:26:57
283 260 GOŁĘBIEWSKI MAREK Olsztyn BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH! 1995 M20 00:26:42 00:27:31
284 1078 WARDAK PAULINA Barczewo SKAJBIEGACZE 1991 K20 00:26:44 00:26:58
285 1210 PROKOPOWICZ ANETA Dobre Miasto DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1986 K30 00:26:48 00:27:01
286 1164 SKRZETUSKI JAN Olsztyn 1966 M50 00:26:52 00:27:43
287 1174 ŚWIATOWSKI DANIEL Stawiguda 1987 M30 00:26:52 00:27:04
288 1256 BOROWIK KRZYSZTOF Olsztyn RYSZARD BIEGAJ 1993 M20 00:26:53 00:27:48
289 1227 WRÓBEL ANNA Olsztyn 1981 K30 00:26:54 00:27:55
290 128 BRZÓSKA GRZEGORZ Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 2003 M16 00:26:56 00:28:31
291 221 KUNDA EDYTA Gietrzwałd 1980 K30 00:26:57 00:27:47
292 1274 CHALIŃSKI MATEUSZ Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2002 M16 00:27:00 00:27:49
293 229 KROTOSZYŃSKI DARIUSZ OLSZTYN 1969 M50 00:27:00 00:28:06
294 49 MAMAJEK ADAM Olsztyn LUKKA TEAM 1978 M40 00:27:02 00:27:57
295 1217 BRZOZOWSKI SŁAWOMIR Olsztyn 1969 M50 00:27:03 00:27:52
296 184 GRZANIEWICZ PRZEMYSŁAW Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1993 M20 00:27:07 00:27:58
297 1377 WŁODKOWICZ PAWEŁ GUTKOWO WWW.ALKAZ.PL 1981 M30 00:27:15 00:28:07
298 25 AUGUSTYNOWICZ MAREK Olsztyn 1968 M50 00:27:18 00:28:08
299 263 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:27:23 00:28:30
300 80 PRZYBYSZ MARCIN Barczewo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:27:24 00:28:59
301 1053 GADOMSKA JOANNA Olsztyn 1982 K30 00:27:24 00:28:18
302 197 SŁOWIŃSKI JAN Olsztyn 1984 M30 00:27:26 00:28:16
303 1267 KOLCZYŃSKA MAŁGORZATA SKAJBOTY SKAJBIEGACZE 1989 K30 00:27:26 00:27:39
304 115 KOWALSKI JACEK Olsztyn OPP 1977 M40 00:27:27 00:28:15
305 203 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M50 00:27:29 00:28:34
306 1041 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:27:31 00:28:25
307 236 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K60 00:27:32 00:28:27
308 79 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1965 K50 00:27:33 00:28:21
309 63 CHMIELEWSKA MONIKA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1977 K40 00:27:38 00:27:41
310 217 TOMASZEWSKA ŻANETA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1985 K30 00:27:40 00:27:54
311 1255 GLIŃSKA ANNA Olsztyn 1993 K20 00:27:40 00:28:33
312 275 DANILUK GRZEGORZ Dywity 1990 M20 00:27:44 00:29:25
313 253 KARBOWSKA KAROLINA Brzozie 1994 K20 00:27:46 00:27:58
314 102 SZAŁGINIEWICZ KATARZYNA Olsztyn 1988 K30 00:27:49 00:28:47
315 1126 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K40 00:27:50 00:29:31
316 180 PIECZKOWSKA ANETA Dywity #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1978 K40 00:27:51 00:28:05
317 213 ŚMIAŁEK ALEKSANDRA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1984 K30 00:27:55 00:28:03
318 1159 KUCZALSKA MAGDALENA Mława KONRAD NOSARZEWSKI BADANIA DIETA TRENING 1983 K30 00:27:57 00:28:11
319 1383 STACHERA MIROSŁAW OLSZTYN 1976 M40 00:27:57 00:28:04
320 1094 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:27:58 00:28:48
321 1368
1477*
LIKSZO PAWEŁ Olsztyn 1988 M30 00:27:58 00:29:42
322 122 BIENIECKI MICHAŁ Olsztyn ARTRO-KLINIKA BIENIECKI 1976 M40 00:28:00 00:29:38
323 37 CZYŻEWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1985 M30 00:28:01 00:28:54
324 1017 SIEMIĄTKOWSKI MACIEJ Raciąż 1998 M20 00:28:01 00:29:38
325 36 TUCZYNSKA ANIA Olsztyn 4 TEAM 1986 K30 00:28:04 00:28:21
326 182 ŁANIEWSKI ŁUKASZ Kieźliny 1987 M30 00:28:04 00:29:48
327 290 PŁUCIENNICZAK JACEK Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1985 M30 00:28:06 00:29:45
328 94 PĘDZICH ANNA Orneta ORNETA 1991 K20 00:28:10 00:29:04
329 1363 KUBAŃSKI MATEUSZ Toruń 1978 M40 00:28:12 00:29:54
330 1039 MŁYŃSKA JOANNA Olsztyn PRON SQUAD 1985 K30 00:28:14 00:29:03
331 245 LORENC ŁUCJA Olsztyn 1977 K40 00:28:15 00:29:16
332 1108 KOŁAKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 00:28:17 00:29:10
333 1362 PACZYŃSKI MARCIN Olsztyn 1995 M20 00:28:26 00:30:13
334 1003 KASZAŁOWICZ MONIKA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:28:26 00:29:18
335 288 PIECZKOWSKI HUBERT Dywity URWIS BIEGA 1974 M40 00:28:32 00:29:22
336 278 KARWACKA JOLANTA Olsztyn 1983 K30 00:28:32 00:29:21
337 86 TĘCZA MACIEJ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:28:32 00:30:05
338 126 BORUSZEWSKA KATARZYNA Morąg BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH 1992 K20 00:28:33 00:29:27
339 173 STOCHMAL RAFAŁ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1983 M30 00:28:35 00:29:27
340 110 CWALINA IZABELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:28:41 00:30:15
341 1025 TUROLSKA WERONIKA Jaroty 1977 K40 00:28:42 00:29:30
342 65 FURGAŁ RAFAŁ Olsztyn 1971 M40 00:28:44 00:30:21
343 209 SUWIŃSKA BARBARA TERESA Olsztyn 1965 K50 00:28:45 00:29:43
344 192 BORKOWSKI JERZY KRZYSZTOF Olsztyn 1957 M60 00:28:48 00:30:25
345 19 LENART PRZEMYSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:28:49 00:29:38
346 174 WĘGIERSKI SEBASTIAN Olsztyn #WIPASZAKTYWNI 1993 M20 00:28:50 00:29:01
347 286 MILLER MACIEJ Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1994 M20 00:28:51 00:29:53
348 117 ŻEBROWSKA BEATA Ostrołęka MORSYOSTROŁĘKA/REEBOK RUN CREW OSTROŁĘKA 1970 K40 00:28:53 00:29:54
349 59 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K30 00:28:56 00:29:12
350 1141 SOBALA MACIEJ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1980 M30 00:28:57 00:29:50
351 1052 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:28:59 00:29:52
352 1338 CHEĆKO EWA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 00:29:02 00:29:59
353 1168 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:29:03 00:29:59
354 52 NIEWDZIĘCZNA BARBARA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1976 K40 00:29:04 00:30:00
355 76 KAŁUDZIŃŚKI WOJCIECH Olsztyn 1972 M40 00:29:06 00:29:23
356 289 PŁUCIENNICZAK DIANA Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1986 K30 00:29:07 00:30:46
357 1036 CICHOMSKA MARZENA Olsztyn BIEGAM BO MUSZĘ INACZEJ SIĘ UDUSZĘ 1981 K30 00:29:08 00:29:12
358 285 SPRAWKA MIRELLA Olsztyn 1973 K40 00:29:09 00:30:07
359 14 JEGER WOJTEK Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 M50 00:29:09 00:30:10
360 1046 MAZIEC PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1980 M30 00:29:17 00:30:11
361 273 PRUSZKIEWICZ-SŁOWIŃSKA KATARZYNA Olsztyn 1984 K30 00:29:21 00:30:58
362 1245 STOLARCZYK JOLANTA Olsztyn 1979 K40 00:29:22 00:31:03
363 1171 WODOWSKA SYLWIA Gryzliny GRUPA DBK OLSZTYN 1990 K20 00:29:23 00:30:57
364 1203 AUKSZTULEWICZ ADAM Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:29:23 00:30:58
365 1007 LECEWICZ AGATA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1980 K30 00:29:27 00:30:26
366 24 KASPROWICZ WITOLD Olsztyn 1976 M40 00:29:29 00:29:43
367 73 BEZLAPOWICZ JACEK Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1971 M40 00:29:29 00:31:03
368 18 MIKITA MIREK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1967 M50 00:29:31 00:30:29
369 1050 PIETRZAK BARTOSZ Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 1982 M30 00:29:31 00:32:32
370 163 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec FITSTEP TEAM BISKUPIEC 1967 K50 00:29:34 00:30:28
371 1375 DREMO KRZYSZTOF Wrzesina SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2003 M16 00:29:36 00:32:27
372 1076 ŚWIDECKI MARCIN Olsztyn 1991 M20 00:29:36 00:31:11
373 1360 PAŁEJKO ALEKSANDRA Ostróda 2000 K16 00:29:37 00:31:09
374 1315 STOLARSKI ANDRZEJ Olsztyn MPEC OLSZTYN 1959 M60 00:29:37 00:31:20
375 1287
1418*
ROMAŃCZUK-KUR MAGDALENA Olsztyn 1988 K30 00:29:43 00:30:34
376 1129 SEMERAK DOROTA Barczewo BBL BARCZEWO 1976 K40 00:29:44 00:30:34
377 1160 KOLAJ HANNA Olsztyn 1981 K30 00:29:45 00:30:41
378 58 PLUCIŃSKA-FURGAŁ ANNA Olsztyn 1971 K40 00:29:45 00:31:22
379 1190 HERMAŃSKI ROMAN Barczewo SALKA FIT 1969 M50 00:29:48 00:31:26
380 1183 NOWAKOWSKI CZESLAW Warszawa KLUB BIEGACZA GOCH 1947 M60 00:29:49 00:30:47
381 1266 SKWARSKI WITOLD Dywity HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1959 M60 00:29:51 00:31:31
382 1233 WIÓRKOWSKA NATALIA Sząbruk 1986 K30 00:29:55 00:30:48
383 1147 ADAMOWICZ PAWEŁ Olsztyn SALKA FIT BARCZEWO 1980 M30 00:29:58 00:30:07
384 1002 BANACH ANDRZEJ Olsztyn PISZ-OLSZTYN 1989 M30 00:30:00 00:31:35
385 169 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA Stękiny / Olsztyn KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /MŁYNAGO 1970 K40 00:30:01 00:31:00
386 57 KASZUBA MICHAŁ Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:30:08 00:31:48
387 1013 ABDELKEFI AMIR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1985 M30 00:30:09 00:31:48
388 1178 KWADE MATEUSZ Dywity KWADE RACING TEAM 1979 M40 00:30:10 00:31:50
389 97 JARMOŁOWICZ MAGDALENA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:30:11 00:31:44
390 1058 PRYMEK AGATA Olsztyn 1997 K20 00:30:18 00:31:59
391 181 LABIŃSKI SEBASTIAN Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1980 M30 00:30:23 00:31:59
392 171 SKORUPSKA ANNA Łęgajny WIPASZAKTYWNI 1985 K30 00:30:24 00:32:00
393 1279 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:30:25 00:32:00
394 1379 ABRAMCZYK TOMASZ Skajboty SKAJBIEGACZE 1973 M40 00:30:25 00:30:39
395 186 SOBIEWSKA ANNA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1986 K30 00:30:26 00:32:03
396 1127 SŁOWAKIEWICZ EWELINA Olsztyn SALKA FIT BARCZEWO 1979 K40 00:30:27 00:30:37
397 1128 SKRZYŃSKA KATARZYNA Barczewo SALKA FIT BARCZEWO 1973 K40 00:30:30 00:30:38
398 1254 JAKUBOWICZ SYLWIA Olsztyn 1984 K30 00:30:32 00:32:07
399 31 KWACZ MAŁGORZATA Ostróda 1964 K50 00:30:32 00:32:04
400 270 JANKOWSKA EMILIA Olsztyn 1986 K30 00:30:33 00:32:14
401 1364 WÓJCIK MARTA Olsztyn 1980 K30 00:30:45 00:32:20
402 218 POROWSKI TOMASZ Olsztyn COMPENSA AKTYWNI 1960 M50 00:30:45 00:32:29
403 75 FRĄCKOWIAK AGATA Jedwabno 1998 K20 00:30:55 00:30:55
404 255 NAJMOWICZ WIESŁAWA Olsztyn TRI BRACIA NAJMOWICZ 1964 K50 00:30:56 00:31:57
405 26 KRAWIEC ADAM Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1975 M40 00:31:01 00:32:00
406 27 KRAWIEC KLAUDIA Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1978 K40 00:31:01 00:32:00
407 151 PIECHOTA SŁAWEK Olsztyn KG TEAM 1981 M30 00:31:02 00:31:55
408 1357 POGORZESKA KAROLINA Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2001 K16 00:31:03 00:32:43
409 1359 PAŁEJKO MARZENA Ostróda 1966 K50 00:31:04 00:32:36
410 1110 BAŁDYGA WIESŁAW Mrągowo 1973 M40 00:31:04 00:32:42
411 1077 ABRAMCZYK TERESA Skajboty SKAJBIEGACZE 1982 K30 00:31:07 00:31:21
412 1090 PLISZKA MALGORZATA Olsztyn PLISZKA BIEGA 1980 K30 00:31:09 00:32:47
413 53 WORAVETCHVIJIT PAIROJ OLSZTYN 1978 M40 00:31:12 00:31:12
414 1281 MARSZAŁEK MAŁGORZATA Swarzędz 1974 K40 00:31:13 00:31:27
415 1038 ŻEBROWSKA SYLWIA Olsztyn 1988 K30 00:31:13 00:31:23
416 74 OŚKO KARINA Olsztyn RADIOAKTYWNI 1989 K30 00:31:15 00:32:52
417 1333 ŻUK NATALIA Pabianice 1998 K20 00:31:19 00:32:54
418 1107 HERMAŃSKA MARZENA Barczewo SALKA FIT BARCZEWO 1972 K40 00:31:21 00:32:59
419 1222 ŻUCHOWSKA ANNA Olsztyn 1991 K20 00:31:22 00:33:05
420 1318 KOWALSKA MARTA Olsztyn, WARMIŃSKO-MAZURSKIE 1989 K30 00:31:35 00:31:43
421 1302 KARŁOWICZ ARTUR WARSZAWA PARTIA WOLNYCH BIEGACZY 1976 M40 00:31:35 00:32:31
422 1166 BUDZILEK MALGORZATA Olsztyn 1968 K50 00:31:38 00:33:13
423 250 DUDANIEC SŁAWOMIR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:31:40 00:33:14
424 112 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:31:44 00:33:18
425 1134 AUGUSTYNOWICZ MARTA Szypliszki 1994 K20 00:31:51 00:33:27
426 89 RAPIŃCZUK TOMASZ Barczewo GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:31:52 00:33:26
427 1205 CHMIELEWSKI PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1991 M20 00:31:59 00:33:32
428 1380 PUWALSKI MARCIN Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1992 M20 00:31:59 00:33:33
429 244 KLUCZKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:32:00 00:33:33
430 1044 NAWROCKI MATEUSZ Olsztyn 1993 M20 00:32:05 00:33:40
431 199 AKINIS RENATA Dywity WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1976 K40 00:32:15 00:33:48
432 1388 MAŚLANIK KAMIL OLSZTYN 1999 M20 00:32:18 00:32:27
433 1253 BARTKIEWICZ ANDRZEJ Olsztyn 1966 M50 00:32:20 00:33:57
434 1214 DOMIAN MARTA Olsztyn 1979 K40 00:32:20 00:33:54
435 161 KALINOWSKA ELŻBIETA Bartąg 1983 K30 00:32:22 00:34:02
436 160 KALINOWSKI JAREK Olsztyn 1979 M40 00:32:23 00:34:02
437 1033 LOREK KATARZYNA Olsztyn 1975 K40 00:32:27 00:34:09
438 1030 LICZNERSKA AGNIESZKA ostróda 1976 K40 00:32:33 00:33:33
439 1373 POLAKOWSKA KRYSTYNA OLSZTYN ABRM RAKIETY OLSZTYN 1981 K30 00:32:36 00:34:11
440 1130 SKRZYŃSKA ELŻBIETA Barczewo SALKA FIT BARCZEWO 1975 K40 00:32:47 00:32:55
441 28 BRONOWICKI JAKUB Olsztyn LECIMY TUTEJ 1980 M30 00:32:48 00:34:28
442 1327 OKOŃSKI KRZYSZTOF Poznań 1992 M20 00:32:53 00:33:51
443 1132 BUJALSKA AGNIESZKA Skajboty SKAJBIEGACZE 1971 K40 00:33:06 00:33:19
444 220 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:33:06 00:34:47
445 1246 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:33:16 00:34:07
446 1125 KOZŁOWSKA ANITA Olsztyn BBKTS 1986 K30 00:33:19 00:34:59
447 1314 JURGIELEWICZ KAMIL Olsztyn 1984 M30 00:33:19 00:34:59
448 243 WESTFELD MATEUSZ Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1984 M30 00:33:31 00:34:32
449 1071 KRASZEWSKA DOROTA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1987 K30 00:33:40 00:35:15
450 178 SUROWIEC ANNA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1980 K30 00:33:48 00:33:58
451 119 KAMIŃSKA URSZULA Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1983 K30 00:34:05 00:35:06
452 1034 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K60 00:34:17 00:35:53
453 1042 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:34:19 00:35:57
454 1045 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M30 00:34:20 00:36:01
455 1162 PYRCZAK MARTA Barczewo SALKA FIT BARCZEWO 1983 K30 00:34:26 00:34:35
456 177 SZKOTAK-ZAKABŁUK MARZENA Jeziorany #WIPASZ AKTYWNI 1987 K30 00:34:28 00:34:39
457 1270 TERLECKA JUSTYNA Olsztyn 1983 K30 00:34:30 00:36:14
458 1225 KOCOT ALEKSANDRA Olsztyn 1990 K20 00:34:42 00:36:26
459 1319 JĘDRZEJAK MAGDALENA Gdynia SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 00:34:43 00:36:27
460 1060 SABLEWSKA AGATA Olsztyn LECIMY TUTEJ 1994 K20 00:34:50 00:36:30
461 1324 BYCZYŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1990 M20 00:34:54 00:35:57
462 183 MACKIEWICZ BOŻENA OLSZTYN BRAK 1961 K50 00:35:02 00:36:40
463 1143 DRABIŃSKA NATALIA Olsztyn 1990 K20 00:35:12 00:36:56
464 194 LIS ANETA Kieźliny WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1981 K30 00:35:39 00:37:12
465 136 HERMAN KATARZYNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:35:40 00:37:18
466 230 KOŁAKOWSKA RENATA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K50 00:35:48 00:37:23
467 1177 MOKRZYCKA EWA BARCZEWO BBL BARCZEWO 1975 K40 00:36:06 00:36:58
468 1149 MOSKALONEK AGNIESZKA Barczewo SALKA FIT BARCZEWO 1972 K40 00:36:08 00:36:18
469 1268 ZYCHOWICZ MARZENA SKAJBOTY SKAJBIEGACZE 1971 K40 00:36:14 00:37:50
470 34 DŁUGOSZ LUCYNA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1964 K50 00:37:02 00:37:05
471 146 TKACZ JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:37:05 00:38:41
472 1028 JABŁOŃSKA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:37:45 00:39:28
473 1344 WOJCIECHOWSKA SANDRA Biskupiec BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH!!! 1998 K20 00:37:48 00:38:43
474 1340 PACEWICZ JOANNA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1979 K40 00:38:09 00:39:44
475 64 BARTYŚ JAN Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ 1952 M60 00:38:37 00:40:21
476 103 BRZÓSKA KATARZYNA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1970 K40 00:39:04 00:40:41
477 1311 TOMASZEWSKA KATARZYNA Olsztyn 1987 K30 00:39:53 00:40:06
478 1312 OPORSKI RAFAŁ Olsztyn 1987 M30 00:39:54 00:40:06
479 1144 ZBIEŃ ANNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 K30 00:43:24 00:45:10
480 1072 BENDARCZYK ANNA Naglady GRUPA DBK OLSZTYN 1974 K40 00:43:30 00:45:15
481 135 PIETRULEWICZ DOROTA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1965 K50 00:46:22 00:48:00
482 1343 KONSTANTYNOWICZ BARBARA Stare Jabłonki 1965 K50 00:50:08 00:51:56
483 1086 GROUSS EWELINA olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 K30 00:50:11 00:51:56

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni