z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 2

23.11.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1389 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M50 00:19:37 00:19:40
2 1101 WÓJCIK HENRYK Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1965 M50 00:20:16 00:20:19
3 1080 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:20:29 00:20:33
4 1099 LENART MIŁOSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1965 M50 00:21:17 00:21:20
5 1353 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M50 00:21:37 00:21:41
6 137 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:22:13 00:22:22
7 1316 DOBRZYŃSKI HENRYK Barczewko MARATON 1987 1962 M50 00:22:14 00:22:18
8 168 NIEŚCIÓR JAN Stękiny KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /MŁYNAGO 1968 M50 00:22:45 00:22:51
9 1208 LASZCZAK JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA,COM 1961 M50 00:22:47 00:22:54
10 190 OLSZEWSKI MAREK Lidzbark Warmiński KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI / BBL 1969 M50 00:23:05 00:23:11
11 1305 KANTOR OREST Różnowo CZARNA ŁAPA 1968 M50 00:23:43 00:23:54
12 1061 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M50 00:23:52 00:24:04
13 251 GRZYBICKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1968 M50 00:23:59 00:24:08
14 1051 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:25:02 00:25:11
15 1329 SZCZEPANIAK PIOTR Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1968 M50 00:25:06 00:25:22
16 1277 POŁOWIANIUK JAN Barczewo DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM 1964 M50 00:25:16 00:25:23
17 42 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:25:22 00:25:38
18 1345 BAKUN LESZEK Olsztyn 1961 M50 00:25:31 00:25:45
19 215 SYREWICZ KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński 1969 M50 00:25:46 00:25:58
20 35 OPALIŃSKI TOMASZ Ostróda DRUŹYNA WILKA 1967 M50 00:25:59 00:26:14
21 1088 RYDZANOWSKI TOMASZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA EGGER 1966 M50 00:26:08 00:26:21
22 210 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M50 00:26:40 00:26:57
23 1164 SKRZETUSKI JAN Olsztyn 1966 M50 00:26:52 00:27:43
24 229 KROTOSZYŃSKI DARIUSZ OLSZTYN 1969 M50 00:27:00 00:28:06
25 1217 BRZOZOWSKI SŁAWOMIR Olsztyn 1969 M50 00:27:03 00:27:52
26 25 AUGUSTYNOWICZ MAREK Olsztyn 1968 M50 00:27:18 00:28:08
27 203 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M50 00:27:29 00:28:34
28 14 JEGER WOJTEK Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 M50 00:29:09 00:30:10
29 18 MIKITA MIREK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1967 M50 00:29:31 00:30:29
30 1190 HERMAŃSKI ROMAN Barczewo SALKA FIT 1969 M50 00:29:48 00:31:26
31 218 POROWSKI TOMASZ Olsztyn COMPENSA AKTYWNI 1960 M50 00:30:45 00:32:29
32 1253 BARTKIEWICZ ANDRZEJ Olsztyn 1966 M50 00:32:20 00:33:57
33 1042 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:34:19 00:35:57

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni