z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 6

10.03.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 182 WOROBIEC DAWID Olsztyn TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:16:26 00:16:27
2 2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:16:29 00:16:30
3 1152 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON/ TRI NEGU 1993 M20 00:16:47 00:16:47
4 96 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn ROAD TO PB 1987 M30 00:17:16 00:17:16
5 56 WIŚNIEWSKI RAFAŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:17:17 00:17:18
6 307 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie 1986 M30 00:17:24 00:17:24
7 211 OŁOWSKI JAKUB Wydminy NAJMOWICZ TRIATHLON/ TRI NEGU 1984 M30 00:17:31 00:17:31
8 1109 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn OXYBURN POLSKA 1988 M20 00:17:57 00:17:58
9 210 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:18:07 00:18:07
10 11 LISOWSKA ALEKSANDRA Dywity SKLEPBIEGACZA.PL 1990 K20 00:18:23 00:18:25
11 419 TYBOROWSKI NATAN OLSZTYN DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2001 M16 00:18:52 00:18:54
12 91 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek NAJMOWICZ TRIATHLON 1992 M20 00:18:56 00:18:59
13 1135 SUL MARCIN Olsztyn 1980 M30 00:19:01 00:19:02
14 443 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1969 M40 00:19:03 00:19:05
15 136 DĄBKOWSKI ROMAN Olsztyn 1982 M30 00:19:22 00:19:23
16 21 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:19:26 00:19:26
17 666 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL / NO-TAX.OLSZTYN.PL 1979 M30 00:19:35 00:19:38
18 32 TWARDOWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1979 M30 00:19:39 00:19:40
19 434 KAMIEŃSKI AREK Łukta 1982 M30 00:19:44 00:19:46
20 527 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1962 M50 00:19:45 00:19:48
21 143 KAROLEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 M30 00:19:54 00:19:56
22 60 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M30 00:19:55 00:19:58
23 1051 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:20:04 00:20:07
24 1059 KACZAN NORBERT Olsztyh PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:20:05 00:20:08
25 43 NOJMAN RAFAŁ Dobre Miasto SĄ WOLNIEJSI 1984 M30 00:20:07 00:20:08
26 387 RUDOWSKI DAMIAN Dobre Miasto PSZCZÓŁKOSKI TEAM/DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1999 M16 00:20:08 00:20:10
27 187 JABŁOŃSKI ROBERT Lidzbark Warmiński 1982 M30 00:20:13 00:20:15
28 370 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn TRI-DUNAJEK 1978 M30 00:20:27 00:20:29
29 74 SZOT ANDRZEJ Bartąg WDOWIAK AND FRIENDS 1978 M30 00:20:29 00:20:31
30 536 MARCZAK PAWEŁ Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW 1979 M30 00:20:28 00:20:33
31 194 PŁONOWSKI MACIEJ Wrocław 1989 M20 00:20:34 00:20:38
32 416 WĘGLARZ DAMIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1985 M30 00:20:35 00:20:39
33 150 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:20:39 00:20:42
34 1146 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo SKLEPBIEGACZA.PL 1987 M30 00:20:41 00:20:43
35 340 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn MŁYNAGO 1974 M40 00:20:49 00:20:52
36 1134 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ ;-) 1980 M30 00:20:53 00:20:58
37 401 PASEMKO ZENON Olsztyn MONT BLANC TEAM 1967 M50 00:21:03 00:21:04
38 505 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:21:02 00:21:05
39 1125 MOUNIER FREDERIC olsztyn WDOWIAK@FRIENDS 1972 M40 00:21:09 00:21:13
40 407 ZBUTOWICZ ŁUKASZ Lidzbark Warmiński BBL KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1983 M30 00:21:13 00:21:15
41 1160 WYPYCH KAMIL Olsztyn 1983 M30 00:21:15 00:21:19
42 1069 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M40 00:21:17 00:21:21
43 15 ZAJĄC BOGDAN Chorzele WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1974 M40 00:21:18 00:21:22
44 42 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:19 00:21:25
45 199 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:21:27 00:21:31
46 379 ŻUKOWSKI JERZY Olsztyn FREE RUNNERS 1976 M40 00:21:29 00:21:32
47 283 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1974 M40 00:21:29 00:21:33
48 520 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M40 00:21:34 00:21:39
49 193 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:21:36 00:21:41
50 565 OSEŁKOWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1974 M40 00:21:41 00:21:43
51 302 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1984 M30 00:21:45 00:21:50
52 1155 RAK TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1974 M40 00:21:47 00:21:56
53 1171 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce 15 GBZ 1977 M40 00:21:48 00:21:54
54 474 SZARKO MACIEJ Elbląg 1977 M40 00:21:50 00:21:53
55 66 WUJKOWSKA IZABELA Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 K16 00:21:50 00:21:55
56 44 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:21:51 00:21:57
57 1166 JANKOWSKI MACIEJ Olsztyn SIGA SIGA 1991 M20 00:21:54 00:22:02
58 138 OLSZEWSKI SEBASTIAN Olsztyn FIZJOTERAPIA OLSZTYN 1988 M20 00:21:57 00:22:01
59 334 JANKOWSKI PIOTR Iława REZERWOWE PSY 1984 M30 00:21:58 00:22:04
60 453 CHOŁAŚCIŃSKI WOJCIECH Olsztyn 1983 M30 00:22:02 00:22:09
61 1145 WILCZEK RAFAŁ Szczytno SKLEPBIEGACZA.PL 1983 M30 00:22:02 00:22:06
62 65 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1978 M30 00:22:04 00:22:08
63 381 PIETKIEWICZ KRZYSZTOF Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1973 M40 00:22:12 00:22:17
64 410 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M30 00:22:16 00:22:23
65 408 ZBUTOWICZ KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński BBL LIDZBARK WARMIŃSKI 1975 M40 00:22:17 00:22:24
66 7 DYMEK ADRIAN Ostróda 1989 M20 00:22:22 00:22:26
67 432 LASZCZAK JERZY Olsztyn URWIS BIEGA 1961 M50 00:22:24 00:22:29
68 281 KOSACKA EMILIA Skajboty AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1982 K30 00:22:25 00:22:27
69 203 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M40 00:22:26 00:22:33
70 261 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1973 M40 00:22:26 00:22:32
71 271 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:22:32 00:22:35
72 1130 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ATAK 1976 M40 00:22:32 00:22:43
73 137 NEUMANN ARTUR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1978 M30 00:22:33 00:22:36
74 133 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:22:33 00:22:39
75 252 GŁOWACKI ROBERT Olsztyn 1974 M40 00:22:36 00:22:41
76 1078 KIEWISZ ADAM Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1980 M30 00:22:36 00:22:58
77 1112 SYDORUK PATRYK Gronity 2001 M16 00:22:36 00:22:43
78 1082 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:22:37 00:22:41
79 1017 WOBOLEWICZ WOJCIECH Olsztyn TEAM KOPEĆ 1968 M40 00:22:39 00:22:46
80 317 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1978 M30 00:22:42 00:22:50
81 352 RASZEWSKI MARCIN Elbląg BBL OLSZTYN 1975 M40 00:22:44 00:22:52
82 1184 PASTERNAK RADOSLAW Kiwity KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMINSKI 1983 M30 00:22:47 00:22:55
83 121 ZAWLIK MICHAŁ Olsztyn SIGA SIGA 1973 M40 00:22:49 00:22:57
84 1084 KURMIN PAWEŁ Olsztyn FREE RUNNERS 1987 M30 00:22:50 00:22:55
85 1175 NIEŚCIÓR JAN Stękiny 1968 M40 00:22:50 00:22:56
86 450 KARNACEWICZ MACIEJ Olsztyn NO NAME 1977 M40 00:22:53 00:22:59
87 164 SKUZA DOROTA Olsztyn 1989 K20 00:22:54 00:23:00
88 394 MOKRZYCKI ZBIGNIEW Olsztyn 1973 M40 00:22:58 00:23:02
89 93 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1965 M50 00:22:59 00:23:08
90 1085 WITKOWSKI MARIUSZ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1971 M40 00:23:02 00:23:26
91 329 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:23:09 00:23:18
92 154 BRONOWICKI ANDRZEJ Dywity 1962 M50 00:23:10 00:23:23
93 1075 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS BIEGA 1970 M40 00:23:11 00:23:17
94 144 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn 1959 M50 00:23:12 00:23:19
95 106 GAWIN MAREK Barczewo BOSKI KWARTET 1979 M30 00:23:12 00:23:15
96 266 PABJAŃCZYK ARTUR Bartąg WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1971 M40 00:23:16 00:23:22
97 262 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M40 00:23:17 00:23:25
98 30 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn OLSZTYN 1978 M30 00:23:24 00:23:29
99 46 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:25 00:23:32
100 1182 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 00:23:25 00:23:40
101 213 MURAWSKI MARCIN Olsztyn 1998 M16 00:23:31 00:23:41
102 195 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:23:31 00:23:37
103 135 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:23:40 00:23:44
104 275 GROCHOWSKI JAN Olsztyn TEAM JANA 1951 M60 00:23:43 00:23:52
105 378 POLAK MICHALINA Opole 1995 K20 00:23:45 00:23:52
106 140 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn SIGA SIGA 1969 M40 00:23:46 00:23:55
107 1067 MELLER WOJCIECH Dywity 1978 M30 00:23:50 00:23:57
108 1068 MELLER JOANNA Dywity 1979 K30 00:23:50 00:23:57
109 1057 LIPIŃSKI SEWERYN Olsztyn SZTUKAWKRATKE.BLOX.PL / UWM OLSZTYN 1981 M30 00:24:00 00:24:06
110 1011 HERMANN TOMASZ Olsztyn WWW.MEBLOLUX.COM 1978 M30 00:24:01 00:24:09
111 558 ZALOZYNSKI PAWEL Olsztyn 1965 M50 00:24:08 00:24:13
112 127 KOSIN MARCIN Barczewo PGB SPORTOWA PACZKA 1983 M30 00:24:09 00:24:14
113 36 MICHALSKI BARTOSZ Wójtowo MONT BLANC TEAM 1982 M30 00:24:09 00:24:18
114 1142 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PL 1975 M40 00:24:09 00:26:04
115 1004 LEŚNY ANDRZEJ Olsztyn MONT BLANC TEAM 1979 M30 00:24:11 00:24:20
116 285 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M50 00:24:13 00:24:21
117 287 PIETRZAK MICHAŁ Olsztyn 1989 M20 00:24:13 00:24:25
118 20 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:24:18 00:24:31
119 504 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:24:19 00:24:36
120 1179 ROGOWSKI JACEK Olsztyn 1976 M40 00:24:20 00:24:29
121 47 DECYK LESZEK Stawiguda TEAM KOPEĆ 1953 M60 00:24:21 00:24:32
122 1008 DĄBROWSKI ROBERT Olsztyn 1978 M30 00:24:21 00:24:28
123 239 CHOMICKI SZYMON Olsztyn DRUŻYNA SZPIKU/ARCHITECTUS PRACOWNIA PROJEKTOWA 1975 M40 00:24:22 00:24:28
124 10 SZEWCZAK PIOTR OLSZTYN DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1982 M30 00:24:26 00:24:36
125 475 LEMPASZEK PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:24:28 00:24:41
126 388 KASZKIN PIOTR Dobre Miasto 1988 M20 00:24:29 00:24:35
127 97 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:24:30 00:24:39
128 1119 ZAPADKA STANISŁAW Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1955 M60 00:24:33 00:24:38
129 1028 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:24:34 00:24:46
130 1111 SYDORUK ALEKSANDER Gronity S.S. DRUŻYNA WILKA 1970 M40 00:24:36 00:24:43
131 1036 KRUBA BEATA Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1976 K40 00:24:37 00:24:45
132 202 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 K40 00:24:37 00:24:47
133 206 CHOJNOWSKI RAFAŁ Ełk LECIMY TUTEJ 1992 M20 00:24:40 00:24:52
134 260 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:24:45 00:24:53
135 79 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 K30 00:24:50 00:24:56
136 273 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:24:52 00:25:04
137 268 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M40 00:25:02 00:25:12
138 557 PRONOBIS BEATA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1970 K40 00:25:08 00:25:16
139 85 WIECH EWA Klebark Wielki 1970 K40 00:25:12 00:25:23
140 294 BOROWIK KRZYSZTOF Olsztyn 1993 M20 00:25:16 00:25:26
141 472 CYGAN MICHAŁ OLSZTYN 1985 M30 00:25:16 00:25:29
142 76 BRONAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M40 00:25:27 00:25:57
143 357 WIECH ROMAN Klebark Wielki 1970 M40 00:25:30 00:25:41
144 280 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 00:25:30 00:25:44
145 186 DOMKA MICHAŁ Iława REZERWOWE PSY 1981 M30 00:25:38 00:25:46
146 551 PORĘBSKI WOJCIECH Dobre Miasto DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1973 M40 00:25:39 00:25:47
147 1044 DIKUNOW MICHAŁ Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1981 M30 00:25:42 00:25:52
148 197 ŁAZICKI TOMASZ OLSZTYN FOTOBUDKA MAMYWAS.PL / FALKEN RUNNING TEAM 1987 M30 00:25:43 00:25:57
149 1007 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ 1981 M30 00:25:43 00:25:52
150 1061 KOSTYRA ŁUKASZ Jaroty MONT BLANC TEAM 1983 M30 00:25:45 00:30:39
151 1140 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:25:46 00:25:59
152 168 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:25:47 00:26:02
153 49 SŁAWIŃSKA ANNA Iława REZERWOWE PSY 1983 K30 00:25:47 00:25:58
154 126 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn DRUZYNA WILKA 1961 M50 00:25:49 00:26:13
155 61 KOTLARZ KAROL Ostrołęka 1990 M20 00:25:50 00:26:03
156 1043 KARWACKI SZYMON Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 M30 00:25:51 00:26:09
157 563 ROPELEWSKI ŁUKASZ Olsztyn FALKEN RUNNING TEAM 1981 M30 00:25:52 00:26:07
158 396
376*
ZAJĄC KLAUDIA Chorzele WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1998 K16 00:25:54 00:26:05
159 277 CYWIŃSKI DARIUSZ Świątki BRAK 1990 M20 00:25:55 00:25:59
160 1009 DOBIES AGNIESZKA Olsztyn 1979 K30 00:25:57 00:26:04
161 461 ŚMILGIEWICZ PRZEMYSLAW Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1978 M30 00:26:01 00:26:10
162 162 BAGIŃSKI ŁUKASZ Olsztyn 1989 M20 00:26:02 00:26:16
163 279 PTAK MICHAŁ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1979 M30 00:26:04 00:26:18
164 1159 STĘPIEŃ MARZENA Olsztyn CAESAR TEAM 1970 K40 00:26:07 00:26:10
165 451 WIŚNIEWSKI MACIEJ Olsztyn 1973 M40 00:26:08 00:26:19
166 412 BRZÓSKA PIOTR Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1967 M50 00:26:11 00:26:26
167 1173 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn 1988 M20 00:26:12 00:26:27
168 219 GRABOWSKI MAREK Olsztyn BUDIMEX 1965 M50 00:26:17 00:26:31
169 1108 BARYŁA MAŁGORZATA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1993 K20 00:26:19 00:26:25
170 306 JANKOWSKA EMILIA Olsztyn 1986 K30 00:26:23 00:26:38
171 359 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:26:26 00:26:37
172 564 CHEĆKO EWA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 K30 00:26:27 00:26:52
173 161 SZABLIŃSKA-PIERNIK JOANNA Olsztyn TRI NEGU 1989 K20 00:26:29 00:26:42
174 488 MAJDAŃSKI JACEK Olsztyn 1981 M30 00:26:31 00:26:37
175 67 LENARD DANIEL Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1987 M30 00:26:33 00:26:51
176 1049 GRAMS PAULINA Olsztyn 1988 K20 00:26:35 00:26:51
177 377 KUNDA EDYTA Gietrzwałd TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1980 K30 00:26:37 00:26:55
178 1090 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:26:37 00:26:55
179 120 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1965 K50 00:26:37 00:26:47
180 33 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:26:49 00:26:58
181 1040 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 1971 M40 00:26:52 00:27:11
182 1154 STUCZYŃSKI PIOTR Olsztyn 1980 M30 00:27:00 00:27:14
183 299 ŻEBROWSKA DOROTA Morąg SĄ WOLNIEJSI 1993 K20 00:27:02 00:27:26
184 403 ŚLEDZIEWSKI CEZARY Wójtowo URWIS BIEGA 1971 M40 00:27:06 00:27:26
185 217 SKWAREK MARCIN Olsztyn 1988 M20 00:27:08 00:27:21
186 198 KUPCHYK MAKS Olsztyn GRUPA DBK 1979 M30 00:27:12 00:27:30
187 129 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK 1973 M40 00:27:12 00:27:31
188 429 KUTNICKA EMILIA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1967 K50 00:27:22 00:27:33
189 1127 AUGUSTYNOWICZ MAREK Olsztyn 1968 M40 00:27:28 00:27:44
190 71 RYTWIŃSKI LECH Olsztyn AKM SKLEP BIEGOWY OLSZTYN 1948 M60 00:27:29 00:27:37
191 1083 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 00:27:31 00:27:41
192 19 BANACH ANDRZEJ Olsztyn LECIMY TUTEJ PISZ-OLSZTYN 1989 M20 00:27:35 00:27:48
193 310 DĄBROWSKI PAWEŁ Olsztyn DOBRA ENERGIA 1974 M40 00:27:37 00:27:59
194 196 JABŁOŃSKI TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:27:38 00:27:53
195 141 GASZYK JOLANTA Olsztyn 1984 K30 00:27:48 00:27:59
196 560 BRZEZIŃSKI MARIUSZ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:27:51 00:28:15
197 427 KOMOROWSKI ARKADIUSZ Olsztyn G33/LIFE4SPORT 1980 M30 00:27:51 00:28:12
198 1138 KACZOROWSKI RYSZARD Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:27:57 00:28:09
199 146 SIDOROWICZ OLA Orneta 1975 K40 00:28:03 00:28:19
200 1150 DANYLCZUK TOMASZ Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1983 M30 00:28:04 00:28:24
201 190 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 00:28:08 00:28:31
202 1158 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn NUTRIPOL 1965 K50 00:28:10 00:28:20
203 226 PIECHOTA SŁAWEK Olsztyn KG TEAM 1981 M30 00:28:12 00:28:23
204 1055 KUTNIK ANNA Olsztyn WODNYAEROBIK.PL 1977 K40 00:28:19 00:28:36
205 1052 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K30 00:28:20 00:28:43
206 350 BLICHARZ MILENA Olsztyn 1993 K20 00:28:21 00:28:43
207 1176 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA Stękiny / Olsztyn 1970 K40 00:28:21 00:28:28
208 318 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1980 K30 00:28:22 00:28:43
209 55 KACZOROWSKA AGATA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:28:23 00:28:38
210 8 KACZOROWSKI DOMINIK Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1982 M30 00:28:23 00:28:39
211 25 CHOROMAŃSKA JUSTYNA Olsztyn 1991 K20 00:28:26 00:28:40
212 17 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd SSPS AZS OLSZTYN 1986 K30 00:28:27 00:28:39
213 1012 GRABOWSKI SZYMON Olsztyn 1987 M30 00:28:28 00:28:55
214 1131 GRUDZINA ADAM Olsztyn TEB EDUKACJA - PRZYJAZNA SZKOŁA, PRAKTYCZNA NAUKA 1968 M40 00:28:32 00:28:53
215 228 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:28:37 00:29:00
216 1058 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:28:38 00:28:53
217 169 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:28:39 00:28:55
218 368 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K40 00:28:39 00:29:03
219 1041 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 K30 00:28:41 00:28:54
220 264 SPRAWKA MIRELLA Olsztyn 1973 K40 00:28:41 00:28:59
221 1181 KARWACKA JOLANTA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:28:42 00:28:58
222 1076 CIEĆKO ELA Dobre Miasto SĄ WOLNIEJSI 1991 K20 00:28:43 00:29:05
223 308 STOLARSKI ANDRZEJ Olsztyn MPEC OLSZTYN 1959 M50 00:28:44 00:29:05
224 53 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:28:45 00:29:06
225 1037 GRĄDZKA JOANNA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1980 K30 00:28:46 00:29:02
226 23 KASZAŁOWICZ MONIKA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:28:46 00:29:02
227 1106 WORAVETCHVIJIT PAIROJ OLSZTYN 1978 M30 00:28:47 00:29:08
228 421 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn 1986 K30 00:28:56 00:29:09
229 1003 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:28:56 00:28:56
230 537 GRYCKO JAN OLSZTYN 1965 M50 00:28:56 00:29:15
231 1101 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn 1984 K30 00:29:04 00:29:19
232 130 SZYMANOWICZ JOANNA Gietrzwałd 1978 K30 00:29:06 00:29:19
233 31 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:29:11 00:29:29
234 1107 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:29:12 00:29:32
235 561 GRĄDZKA IZABELA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1981 K30 00:29:14 00:29:24
236 278 SZUMSKI MICHAŁ Ostróda - Kajkowo 1988 M20 00:29:20 00:29:37
237 1063 GRĄDZKI TOMASZ Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1980 M30 00:29:23 00:29:52
238 1056 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:29:28 00:29:50
239 1074 MOCZULSKA BEATA Olsztyn 1978 K30 00:29:34 00:29:46
240 179 MAZIEC PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1980 M30 00:29:35 00:29:52
241 562 NAPIERSKA EWELINA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1990 K20 00:29:36 00:29:47
242 1089 NOWAK RAFAŁ Dywity 1976 M40 00:29:39 00:29:58
243 1080 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M30 00:29:41 00:30:12
244 552 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA Warszawa AKS POLONIA WARSZAWA 1984 K30 00:29:45 00:30:05
245 1034 ŁAJKOWSKI MAREK Bartoszyce 1985 M30 00:29:51 00:30:11
246 1079 DOBROWOLSKA EWELINA Olsztyn 1985 K30 00:29:58 00:30:15
247 1048 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K30 00:29:59 00:30:18
248 405 BARANOWSKI TOMASZ Olsztyn 1985 M30 00:30:00 00:30:13
249 397 ZEMBRZYCKA ALEKSANDRA ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1999 K16 00:30:05 00:30:19
250 428 KOMOROWSKA EWA Olsztyn G33/LIFE4SPORT 1974 K40 00:30:06 00:30:25
251 1180 DE TRAVERSAY ALIX Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:30:11 00:30:30
252 406 KLIK CEZARY Stawiguda SRTG-OLSZTYN 1972 M40 00:30:13 00:30:28
253 339 BOROWSKA MAŁGORZATA olsztyn 1961 K50 00:30:16 00:30:36
254 1120 BIAŁEK JAROSŁAW Olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1974 M40 00:30:16 00:30:33
255 358 RADZIEWICZ IWONA Olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1982 K30 00:30:16 00:30:33
256 29 TUREK RAFAŁ Olsztyn 1972 M40 00:30:26 00:30:45
257 292 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K40 00:30:30 00:30:49
258 341 SZYDŁOWSKA TERESA Olsztyn 1971 K40 00:30:41 00:31:01
259 554 POGORZELSKA BOGUSIA Wieczfnia Kościelna 1977 K40 00:30:50 00:31:04
260 555 KLINIKOWSKI JACEK Świekatowo KOCHAM ŻYCIE I... 1969 M40 00:30:50 00:31:04
261 1014 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:31:02 00:31:14
262 99 BARTNIKOWSKI MARCIN OLSZTYN TEAM KOPEĆ 1978 M30 00:31:05 00:31:30
263 1126 CZARNECKA EDYTA OLSZTYN WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1993 K20 00:31:17 00:31:40
264 103 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:31:19 00:31:38
265 192 WASILEWSKA MARTA Iława REZERWOWE PSY 2001 K16 00:31:26 00:31:47
266 553 KOŁECKI JAKUB Iława WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1993 M20 00:31:33 00:31:40
267 535 NAWROCKI MATEUSZ Olsztyn 1993 M20 00:31:37 00:31:58
268 215 MARIAŃSKI MAREK Olsztyn 1952 M60 00:31:41 00:32:04
269 104 PAPROTNA MARTYNA Dąbrówno 1990 K20 00:31:42 00:32:00
270 538 BEM MAŁGORZATA Olsztyn 1973 K40 00:31:52 00:32:10
271 1027 PAKIEŁA KRZYSZTOF Białystok 1985 M30 00:32:00 00:32:28
272 489 CHOLEWA MONIKA Częstochowa 1995 K20 00:32:23 00:32:48
273 556 BOCZKOWSKA MAGDALENA Olsztyn 1995 K20 00:32:29 00:32:54
274 1157 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 00:32:38 00:32:57
275 151 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:33:04 00:33:31
276 1071 KLIK ALEKSANDER Olsztyn SRTG - OLSZTYN 1993 M20 00:33:18 00:33:32
277 559 CIESZEWSKA KARINA Kurzętnik 1995 K20 00:33:22 00:33:46
278 54 NIEWDZIĘCZNA BARBARA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1976 K40 00:33:33 00:33:48
279 1129 GÓRKA MAREK Olsztyn 1968 M40 00:33:34 00:34:00
280 1006 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN 1984 K30 00:33:57 00:34:18
281 342 BUDZILEK MALGORZATA Olsztyn 1968 K40 00:33:57 00:34:18
282 34 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn 1978 K30 00:34:31 00:34:56
283 116 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K60 00:34:37 00:35:01
284 132 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:35:25 00:35:51
285 134 BARTYŚ JAN Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ 1952 M60 00:35:47 00:36:15
286 98 BARTNIKOWSKA OLGA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 K40 00:36:10 00:36:32
287 84 BIELICKA MAGDALENA Olsztyn 1980 K30 00:36:12 00:36:32
288 24 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:37:06 00:37:34
289 229 PARAFIANOWICZ DANIEL Olsztyn 1983 M30 00:37:40 00:38:10
290 323 ROGULSKA-SŁOMIŃSKA AGNIESZKA Olsztyn AGIZ TEAM 1978 K30 00:46:12 00:46:29

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni