z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 6

10.03.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 11 LISOWSKA ALEKSANDRA Dywity SKLEPBIEGACZA.PL 1990 K20 00:18:23 00:18:25
2 199 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:21:27 00:21:31
3 193 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:21:36 00:21:41
4 66 WUJKOWSKA IZABELA Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 K16 00:21:50 00:21:55
5 281 KOSACKA EMILIA Skajboty AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1982 K30 00:22:25 00:22:27
6 271 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:22:32 00:22:35
7 164 SKUZA DOROTA Olsztyn 1989 K20 00:22:54 00:23:00
8 329 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:23:09 00:23:18
9 46 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:25 00:23:32
10 135 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:23:40 00:23:44
11 378 POLAK MICHALINA Opole 1995 K20 00:23:45 00:23:52
12 1068 MELLER JOANNA Dywity 1979 K30 00:23:50 00:23:57
13 1036 KRUBA BEATA Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1976 K40 00:24:37 00:24:45
14 202 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 K40 00:24:37 00:24:47
15 260 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:24:45 00:24:53
16 79 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 K30 00:24:50 00:24:56
17 273 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:24:52 00:25:04
18 557 PRONOBIS BEATA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1970 K40 00:25:08 00:25:16
19 85 WIECH EWA Klebark Wielki 1970 K40 00:25:12 00:25:23
20 280 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 00:25:30 00:25:44
21 49 SŁAWIŃSKA ANNA Iława REZERWOWE PSY 1983 K30 00:25:47 00:25:58
22 396
376*
ZAJĄC KLAUDIA Chorzele WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1998 K16 00:25:54 00:26:05
23 1009 DOBIES AGNIESZKA Olsztyn 1979 K30 00:25:57 00:26:04
24 1159 STĘPIEŃ MARZENA Olsztyn CAESAR TEAM 1970 K40 00:26:07 00:26:10
25 1108 BARYŁA MAŁGORZATA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1993 K20 00:26:19 00:26:25
26 306 JANKOWSKA EMILIA Olsztyn 1986 K30 00:26:23 00:26:38
27 359 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:26:26 00:26:37
28 564 CHEĆKO EWA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 K30 00:26:27 00:26:52
29 161 SZABLIŃSKA-PIERNIK JOANNA Olsztyn TRI NEGU 1989 K20 00:26:29 00:26:42
30 1049 GRAMS PAULINA Olsztyn 1988 K20 00:26:35 00:26:51
31 377 KUNDA EDYTA Gietrzwałd TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1980 K30 00:26:37 00:26:55
32 120 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1965 K50 00:26:37 00:26:47
33 33 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:26:49 00:26:58
34 299 ŻEBROWSKA DOROTA Morąg SĄ WOLNIEJSI 1993 K20 00:27:02 00:27:26
35 429 KUTNICKA EMILIA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1967 K50 00:27:22 00:27:33
36 141 GASZYK JOLANTA Olsztyn 1984 K30 00:27:48 00:27:59
37 146 SIDOROWICZ OLA Orneta 1975 K40 00:28:03 00:28:19
38 1158 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn NUTRIPOL 1965 K50 00:28:10 00:28:20
39 1055 KUTNIK ANNA Olsztyn WODNYAEROBIK.PL 1977 K40 00:28:19 00:28:36
40 1052 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K30 00:28:20 00:28:43
41 350 BLICHARZ MILENA Olsztyn 1993 K20 00:28:21 00:28:43
42 1176 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA Stękiny / Olsztyn 1970 K40 00:28:21 00:28:28
43 318 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1980 K30 00:28:22 00:28:43
44 55 KACZOROWSKA AGATA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:28:23 00:28:38
45 25 CHOROMAŃSKA JUSTYNA Olsztyn 1991 K20 00:28:26 00:28:40
46 17 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd SSPS AZS OLSZTYN 1986 K30 00:28:27 00:28:39
47 1058 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:28:38 00:28:53
48 169 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:28:39 00:28:55
49 368 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K40 00:28:39 00:29:03
50 1041 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 K30 00:28:41 00:28:54
51 264 SPRAWKA MIRELLA Olsztyn 1973 K40 00:28:41 00:28:59
52 1181 KARWACKA JOLANTA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:28:42 00:28:58
53 1076 CIEĆKO ELA Dobre Miasto SĄ WOLNIEJSI 1991 K20 00:28:43 00:29:05
54 1037 GRĄDZKA JOANNA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1980 K30 00:28:46 00:29:02
55 23 KASZAŁOWICZ MONIKA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:28:46 00:29:02
56 421 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn 1986 K30 00:28:56 00:29:09
57 1101 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn 1984 K30 00:29:04 00:29:19
58 130 SZYMANOWICZ JOANNA Gietrzwałd 1978 K30 00:29:06 00:29:19
59 561 GRĄDZKA IZABELA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1981 K30 00:29:14 00:29:24
60 1056 SIWCZAK IZABELA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1963 K50 00:29:28 00:29:50
61 1074 MOCZULSKA BEATA Olsztyn 1978 K30 00:29:34 00:29:46
62 562 NAPIERSKA EWELINA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1990 K20 00:29:36 00:29:47
63 552 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA Warszawa AKS POLONIA WARSZAWA 1984 K30 00:29:45 00:30:05
64 1079 DOBROWOLSKA EWELINA Olsztyn 1985 K30 00:29:58 00:30:15
65 1048 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K30 00:29:59 00:30:18
66 397 ZEMBRZYCKA ALEKSANDRA ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1999 K16 00:30:05 00:30:19
67 428 KOMOROWSKA EWA Olsztyn G33/LIFE4SPORT 1974 K40 00:30:06 00:30:25
68 1180 DE TRAVERSAY ALIX Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:30:11 00:30:30
69 339 BOROWSKA MAŁGORZATA olsztyn 1961 K50 00:30:16 00:30:36
70 358 RADZIEWICZ IWONA Olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1982 K30 00:30:16 00:30:33
71 292 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K40 00:30:30 00:30:49
72 341 SZYDŁOWSKA TERESA Olsztyn 1971 K40 00:30:41 00:31:01
73 554 POGORZELSKA BOGUSIA Wieczfnia Kościelna 1977 K40 00:30:50 00:31:04
74 1014 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:31:02 00:31:14
75 1126 CZARNECKA EDYTA OLSZTYN WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1993 K20 00:31:17 00:31:40
76 192 WASILEWSKA MARTA Iława REZERWOWE PSY 2001 K16 00:31:26 00:31:47
77 104 PAPROTNA MARTYNA Dąbrówno 1990 K20 00:31:42 00:32:00
78 538 BEM MAŁGORZATA Olsztyn 1973 K40 00:31:52 00:32:10
79 489 CHOLEWA MONIKA Częstochowa 1995 K20 00:32:23 00:32:48
80 556 BOCZKOWSKA MAGDALENA Olsztyn 1995 K20 00:32:29 00:32:54
81 1157 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 00:32:38 00:32:57
82 559 CIESZEWSKA KARINA Kurzętnik 1995 K20 00:33:22 00:33:46
83 54 NIEWDZIĘCZNA BARBARA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1976 K40 00:33:33 00:33:48
84 1006 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN 1984 K30 00:33:57 00:34:18
85 342 BUDZILEK MALGORZATA Olsztyn 1968 K40 00:33:57 00:34:18
86 34 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn 1978 K30 00:34:31 00:34:56
87 116 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K60 00:34:37 00:35:01
88 132 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:35:25 00:35:51
89 98 BARTNIKOWSKA OLGA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 K40 00:36:10 00:36:32
90 84 BIELICKA MAGDALENA Olsztyn 1980 K30 00:36:12 00:36:32
91 24 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:37:06 00:37:34
92 323 ROGULSKA-SŁOMIŃSKA AGNIESZKA Olsztyn AGIZ TEAM 1978 K30 00:46:12 00:46:29

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni