z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 6

10.03.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 443 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1969 M40 00:19:03 00:19:05
2 21 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:19:26 00:19:26
3 1051 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:20:04 00:20:07
4 1059 KACZAN NORBERT Olsztyh PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:20:05 00:20:08
5 150 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:20:39 00:20:42
6 340 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn MŁYNAGO 1974 M40 00:20:49 00:20:52
7 1125 MOUNIER FREDERIC olsztyn WDOWIAK@FRIENDS 1972 M40 00:21:09 00:21:13
8 1069 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M40 00:21:17 00:21:21
9 15 ZAJĄC BOGDAN Chorzele WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1974 M40 00:21:18 00:21:22
10 42 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:19 00:21:25
11 379 ŻUKOWSKI JERZY Olsztyn FREE RUNNERS 1976 M40 00:21:29 00:21:32
12 283 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1974 M40 00:21:29 00:21:33
13 520 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M40 00:21:34 00:21:39
14 565 OSEŁKOWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1974 M40 00:21:41 00:21:43
15 1155 RAK TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1974 M40 00:21:47 00:21:56
16 1171 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce 15 GBZ 1977 M40 00:21:48 00:21:54
17 474 SZARKO MACIEJ Elbląg 1977 M40 00:21:50 00:21:53
18 381 PIETKIEWICZ KRZYSZTOF Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1973 M40 00:22:12 00:22:17
19 408 ZBUTOWICZ KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński BBL LIDZBARK WARMIŃSKI 1975 M40 00:22:17 00:22:24
20 203 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M40 00:22:26 00:22:33
21 261 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1973 M40 00:22:26 00:22:32
22 1130 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ATAK 1976 M40 00:22:32 00:22:43
23 252 GŁOWACKI ROBERT Olsztyn 1974 M40 00:22:36 00:22:41
24 1082 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:22:37 00:22:41
25 1017 WOBOLEWICZ WOJCIECH Olsztyn TEAM KOPEĆ 1968 M40 00:22:39 00:22:46
26 352 RASZEWSKI MARCIN Elbląg BBL OLSZTYN 1975 M40 00:22:44 00:22:52
27 121 ZAWLIK MICHAŁ Olsztyn SIGA SIGA 1973 M40 00:22:49 00:22:57
28 1175 NIEŚCIÓR JAN Stękiny 1968 M40 00:22:50 00:22:56
29 450 KARNACEWICZ MACIEJ Olsztyn NO NAME 1977 M40 00:22:53 00:22:59
30 394 MOKRZYCKI ZBIGNIEW Olsztyn 1973 M40 00:22:58 00:23:02
31 1085 WITKOWSKI MARIUSZ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1971 M40 00:23:02 00:23:26
32 1075 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS BIEGA 1970 M40 00:23:11 00:23:17
33 266 PABJAŃCZYK ARTUR Bartąg WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1971 M40 00:23:16 00:23:22
34 262 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M40 00:23:17 00:23:25
35 140 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn SIGA SIGA 1969 M40 00:23:46 00:23:55
36 1142 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PL 1975 M40 00:24:09 00:26:04
37 20 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:24:18 00:24:31
38 1179 ROGOWSKI JACEK Olsztyn 1976 M40 00:24:20 00:24:29
39 239 CHOMICKI SZYMON Olsztyn DRUŻYNA SZPIKU/ARCHITECTUS PRACOWNIA PROJEKTOWA 1975 M40 00:24:22 00:24:28
40 97 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:24:30 00:24:39
41 1111 SYDORUK ALEKSANDER Gronity S.S. DRUŻYNA WILKA 1970 M40 00:24:36 00:24:43
42 268 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M40 00:25:02 00:25:12
43 76 BRONAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M40 00:25:27 00:25:57
44 357 WIECH ROMAN Klebark Wielki 1970 M40 00:25:30 00:25:41
45 551 PORĘBSKI WOJCIECH Dobre Miasto DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1973 M40 00:25:39 00:25:47
46 1140 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:25:46 00:25:59
47 451 WIŚNIEWSKI MACIEJ Olsztyn 1973 M40 00:26:08 00:26:19
48 1090 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:26:37 00:26:55
49 1040 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 1971 M40 00:26:52 00:27:11
50 403 ŚLEDZIEWSKI CEZARY Wójtowo URWIS BIEGA 1971 M40 00:27:06 00:27:26
51 129 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK 1973 M40 00:27:12 00:27:31
52 1127 AUGUSTYNOWICZ MAREK Olsztyn 1968 M40 00:27:28 00:27:44
53 310 DĄBROWSKI PAWEŁ Olsztyn DOBRA ENERGIA 1974 M40 00:27:37 00:27:59
54 196 JABŁOŃSKI TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:27:38 00:27:53
55 190 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 00:28:08 00:28:31
56 1131 GRUDZINA ADAM Olsztyn TEB EDUKACJA - PRZYJAZNA SZKOŁA, PRAKTYCZNA NAUKA 1968 M40 00:28:32 00:28:53
57 228 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:28:37 00:29:00
58 53 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:28:45 00:29:06
59 1003 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:28:56 00:28:56
60 31 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:29:11 00:29:29
61 1107 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:29:12 00:29:32
62 1089 NOWAK RAFAŁ Dywity 1976 M40 00:29:39 00:29:58
63 406 KLIK CEZARY Stawiguda SRTG-OLSZTYN 1972 M40 00:30:13 00:30:28
64 1120 BIAŁEK JAROSŁAW Olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1974 M40 00:30:16 00:30:33
65 29 TUREK RAFAŁ Olsztyn 1972 M40 00:30:26 00:30:45
66 555 KLINIKOWSKI JACEK Świekatowo KOCHAM ŻYCIE I... 1969 M40 00:30:50 00:31:04
67 1129 GÓRKA MAREK Olsztyn 1968 M40 00:33:34 00:34:00

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni