z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 6

10.03.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 96 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn ROAD TO PB 1987 M30 00:17:16 00:17:16
2 307 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie 1986 M30 00:17:24 00:17:24
3 211 OŁOWSKI JAKUB Wydminy NAJMOWICZ TRIATHLON/ TRI NEGU 1984 M30 00:17:31 00:17:31
4 210 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:18:07 00:18:07
5 1135 SUL MARCIN Olsztyn 1980 M30 00:19:01 00:19:02
6 136 DĄBKOWSKI ROMAN Olsztyn 1982 M30 00:19:22 00:19:23
7 666 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL / NO-TAX.OLSZTYN.PL 1979 M30 00:19:35 00:19:38
8 32 TWARDOWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1979 M30 00:19:39 00:19:40
9 434 KAMIEŃSKI AREK Łukta 1982 M30 00:19:44 00:19:46
10 143 KAROLEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 M30 00:19:54 00:19:56
11 60 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M30 00:19:55 00:19:58
12 43 NOJMAN RAFAŁ Dobre Miasto SĄ WOLNIEJSI 1984 M30 00:20:07 00:20:08
13 187 JABŁOŃSKI ROBERT Lidzbark Warmiński 1982 M30 00:20:13 00:20:15
14 370 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn TRI-DUNAJEK 1978 M30 00:20:27 00:20:29
15 74 SZOT ANDRZEJ Bartąg WDOWIAK AND FRIENDS 1978 M30 00:20:29 00:20:31
16 536 MARCZAK PAWEŁ Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW 1979 M30 00:20:28 00:20:33
17 416 WĘGLARZ DAMIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1985 M30 00:20:35 00:20:39
18 1146 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo SKLEPBIEGACZA.PL 1987 M30 00:20:41 00:20:43
19 1134 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ ;-) 1980 M30 00:20:53 00:20:58
20 505 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:21:02 00:21:05
21 407 ZBUTOWICZ ŁUKASZ Lidzbark Warmiński BBL KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1983 M30 00:21:13 00:21:15
22 1160 WYPYCH KAMIL Olsztyn 1983 M30 00:21:15 00:21:19
23 302 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1984 M30 00:21:45 00:21:50
24 334 JANKOWSKI PIOTR Iława REZERWOWE PSY 1984 M30 00:21:58 00:22:04
25 453 CHOŁAŚCIŃSKI WOJCIECH Olsztyn 1983 M30 00:22:02 00:22:09
26 1145 WILCZEK RAFAŁ Szczytno SKLEPBIEGACZA.PL 1983 M30 00:22:02 00:22:06
27 65 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1978 M30 00:22:04 00:22:08
28 410 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M30 00:22:16 00:22:23
29 137 NEUMANN ARTUR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1978 M30 00:22:33 00:22:36
30 1078 KIEWISZ ADAM Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1980 M30 00:22:36 00:22:58
31 317 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1978 M30 00:22:42 00:22:50
32 1184 PASTERNAK RADOSLAW Kiwity KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMINSKI 1983 M30 00:22:47 00:22:55
33 1084 KURMIN PAWEŁ Olsztyn FREE RUNNERS 1987 M30 00:22:50 00:22:55
34 106 GAWIN MAREK Barczewo BOSKI KWARTET 1979 M30 00:23:12 00:23:15
35 30 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn OLSZTYN 1978 M30 00:23:24 00:23:29
36 1182 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 00:23:25 00:23:40
37 195 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:23:31 00:23:37
38 1067 MELLER WOJCIECH Dywity 1978 M30 00:23:50 00:23:57
39 1057 LIPIŃSKI SEWERYN Olsztyn SZTUKAWKRATKE.BLOX.PL / UWM OLSZTYN 1981 M30 00:24:00 00:24:06
40 1011 HERMANN TOMASZ Olsztyn WWW.MEBLOLUX.COM 1978 M30 00:24:01 00:24:09
41 127 KOSIN MARCIN Barczewo PGB SPORTOWA PACZKA 1983 M30 00:24:09 00:24:14
42 36 MICHALSKI BARTOSZ Wójtowo MONT BLANC TEAM 1982 M30 00:24:09 00:24:18
43 1004 LEŚNY ANDRZEJ Olsztyn MONT BLANC TEAM 1979 M30 00:24:11 00:24:20
44 504 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:24:19 00:24:36
45 1008 DĄBROWSKI ROBERT Olsztyn 1978 M30 00:24:21 00:24:28
46 10 SZEWCZAK PIOTR OLSZTYN DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1982 M30 00:24:26 00:24:36
47 475 LEMPASZEK PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:24:28 00:24:41
48 472 CYGAN MICHAŁ OLSZTYN 1985 M30 00:25:16 00:25:29
49 186 DOMKA MICHAŁ Iława REZERWOWE PSY 1981 M30 00:25:38 00:25:46
50 1044 DIKUNOW MICHAŁ Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1981 M30 00:25:42 00:25:52
51 197 ŁAZICKI TOMASZ OLSZTYN FOTOBUDKA MAMYWAS.PL / FALKEN RUNNING TEAM 1987 M30 00:25:43 00:25:57
52 1007 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ 1981 M30 00:25:43 00:25:52
53 1061 KOSTYRA ŁUKASZ Jaroty MONT BLANC TEAM 1983 M30 00:25:45 00:30:39
54 1043 KARWACKI SZYMON Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 M30 00:25:51 00:26:09
55 563 ROPELEWSKI ŁUKASZ Olsztyn FALKEN RUNNING TEAM 1981 M30 00:25:52 00:26:07
56 461 ŚMILGIEWICZ PRZEMYSLAW Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1978 M30 00:26:01 00:26:10
57 279 PTAK MICHAŁ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1979 M30 00:26:04 00:26:18
58 488 MAJDAŃSKI JACEK Olsztyn 1981 M30 00:26:31 00:26:37
59 67 LENARD DANIEL Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1987 M30 00:26:33 00:26:51
60 1154 STUCZYŃSKI PIOTR Olsztyn 1980 M30 00:27:00 00:27:14
61 198 KUPCHYK MAKS Olsztyn GRUPA DBK 1979 M30 00:27:12 00:27:30
62 560 BRZEZIŃSKI MARIUSZ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:27:51 00:28:15
63 427 KOMOROWSKI ARKADIUSZ Olsztyn G33/LIFE4SPORT 1980 M30 00:27:51 00:28:12
64 1150 DANYLCZUK TOMASZ Olsztyn SKLEPBIEGACZA.PL 1983 M30 00:28:04 00:28:24
65 226 PIECHOTA SŁAWEK Olsztyn KG TEAM 1981 M30 00:28:12 00:28:23
66 8 KACZOROWSKI DOMINIK Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1982 M30 00:28:23 00:28:39
67 1012 GRABOWSKI SZYMON Olsztyn 1987 M30 00:28:28 00:28:55
68 1106 WORAVETCHVIJIT PAIROJ OLSZTYN 1978 M30 00:28:47 00:29:08
69 1063 GRĄDZKI TOMASZ Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1980 M30 00:29:23 00:29:52
70 179 MAZIEC PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1980 M30 00:29:35 00:29:52
71 1080 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M30 00:29:41 00:30:12
72 1034 ŁAJKOWSKI MAREK Bartoszyce 1985 M30 00:29:51 00:30:11
73 405 BARANOWSKI TOMASZ Olsztyn 1985 M30 00:30:00 00:30:13
74 99 BARTNIKOWSKI MARCIN OLSZTYN TEAM KOPEĆ 1978 M30 00:31:05 00:31:30
75 1027 PAKIEŁA KRZYSZTOF Białystok 1985 M30 00:32:00 00:32:28
76 151 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:33:04 00:33:31
77 229 PARAFIANOWICZ DANIEL Olsztyn 1983 M30 00:37:40 00:38:10

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni