z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 6

21.03.2015 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 489 WOROBIEC DAWID Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:16:38 00:16:38
2 505 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn TRI NEGU/ AKTYWUJ FORME 1993 M20 00:16:37 00:16:39
3 309 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk MANAGERBIEGACZY.PL 1991 M20 00:16:43 00:16:44
4 399 DEMBOWSKI MARIUSZ Lidzbark H+H POLSKA 1983 M30 00:17:07 00:17:08
5 111 KŁOS GRZEGORZ Olsztyn 1984 M30 00:17:24 00:17:25
6 98 OŁOWSKI JAKUB Wydminy BISKUPIEC BIEGA 1984 M30 00:17:27 00:17:29
7 2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM / AKTYWUJ FORMĘ 1988 M20 00:17:30 00:17:30
8 467 STOLARSKI JAKUB Barczewo AZS UWM OLSZTYN 1997 M16 00:17:32 00:17:34
9 77 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1976 M30 00:17:43 00:17:44
10 605 MISIEWICZ JACEK Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1968 M40 00:17:54 00:17:55
11 353 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1986 M20 00:17:58 00:17:59
12 487 BUKWAŚ TOMASZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1982 M30 00:17:58 00:17:59
13 313 KAMIŃSKI PIOTR Iława MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEC 1992 M20 00:18:10 00:18:11
14 466 SOKÓŁ KRZYSZTOF Olsztyn AZS UWM OLSZTYN / GRUPA DBK 1996 M16 00:18:11 00:18:12
15 210 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1969 M40 00:18:15 00:18:16
16 149 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn MFOAT 1987 M20 00:18:24 00:18:26
17 4 SYMEREWICZ MAREK Barczewo 1967 M40 00:18:27 00:18:28
18 178 SUDUJKO RYSZARD Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 M16 00:18:28 00:18:31
19 590 BOROWSKI ROBERT Nidzica MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:18:37 00:18:38
20 196 TWARDOWSKI SEBASTIAN Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1979 M30 00:18:42 00:18:44
21 249 REGINIA DARIUSZ Mrągowo 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1995 M16 00:18:49 00:18:53
22 60 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:18:52 00:18:53
23 622 KORWIEL RAFAŁ Ostróda MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1984 M30 00:19:06 00:19:08
24 376 POPKO JANUSZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1984 M30 00:19:07 00:19:08
25 56 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn TRI NEGU 1979 M30 00:19:09 00:19:11
26 71 NADULSKI JACEK Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:19:11 00:19:13
27 13 BARCEWICZ MARTA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1986 K20 00:19:19 00:19:20
28 296 MYER STEVEN Olsztyn 1984 M30 00:19:20 00:19:22
29 623 GROSZEWSKI RADOSŁAW olsztyn TRI NEGU 1976 M30 00:19:22 00:19:24
30 175 RATUSZYŃSKI MICHAŁ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1996 M16 00:19:25 00:19:26
31 45 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1970 M40 00:19:25 00:19:26
32 861 JAROŃ ANDRZEJ Olsztyn 1991 M20 00:19:31 00:19:35
33 92 ZYSKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn 1977 M30 00:19:44 00:19:46
34 691 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo 1983 M30 00:19:46 00:19:49
35 716 OLSZEWSKI MIROSŁAW Nikielkowo 1983 M30 00:19:49 00:19:51
36 348 SIEMIĄTKOWSKI TOMASZ Olsztyn GRUPA DBK 1994 M20 00:20:07 00:20:09
37 291 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M20 00:20:13 00:20:18
38 562 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M30 00:20:18 00:20:19
39 75 DRYGAS PAWEŁ Olsztyn AUTO LAND POLSKA 1978 M30 00:20:16 00:20:20
40 110 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1975 M30 00:20:21 00:20:23
41 673 MILDNER HUBERT Olsztyn TRI NEGU/PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M30 00:20:22 00:20:24
42 155 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn 1988 M20 00:20:20 00:20:27
43 542 BRZOZOWSKI FRANCISZEK Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1992 M20 00:20:27 00:20:29
44 728 TRAPP MICHAŁ Starogard Gdański KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI 1988 M20 00:20:26 00:20:30
45 290 PABJAŃCZYK ARTUR Bartąg 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:20:29 00:20:31
46 585 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1967 M40 00:20:29 00:20:33
47 496 PINIEWSKI ROBERT Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1973 M40 00:20:33 00:20:35
48 30 LIPIŃSKI SEWERYN Olsztyn SZTUKAWKRATKE.BLOX.PL 1981 M30 00:20:34 00:20:38
49 512 KORZENIEWSKI ZBIGNIEW Jaroty TORPEDA TRĘKUS 1977 M30 00:20:35 00:20:40
50 193 FERSZT PIOTR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1981 M30 00:20:40 00:20:43
51 304 KOSTYRA ŁUKASZ Jaroty 1983 M30 00:20:41 00:20:46
52 628 FIGUROWICZ JERZY Olsztyn SAMOTNY WILK 1963 M50 00:20:47 00:20:50
53 315 MOUNIER FREDERIC olsztyn 1972 M40 00:20:51 00:20:54
54 105 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ Bartoszyce 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1991 M20 00:20:52 00:20:54
55 112 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn 1976 M30 00:20:55 00:20:59
56 837 MUTKE RAFAŁ Olsztynek 1986 M20 00:20:57 00:20:59
57 213 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 M30 00:20:57 00:21:01
58 299 OLEKSIAK KRZYSZTOF Olsztyn NUTRIPOL 1975 M30 00:20:58 00:21:02
59 265 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn 1977 M30 00:20:59 00:21:06
60 180 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 M40 00:21:02 00:21:04
61 153 BOJAROWSKI PIOTR Dąbrówno MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1967 M40 00:21:03 00:21:05
62 121 NOWAK SEBASTIAN Nowe Chechło CZEGO OREST, CZEGO? 1978 M30 00:21:05 00:21:12
63 743 OŚWIĘCIMSKI WOJCIECH Olsztyn LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA 1963 M50 00:21:06 00:21:10
64 443 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M40 00:21:07 00:21:11
65 629 GÓRKIEWICZ DARIUSZ Olsztyn POPOCATEPETL, MINGUS 1973 M40 00:21:07 00:21:09
66 831 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn 1973 M40 00:21:08 00:21:10
67 455 SŁOMIŃSKA DOMINIKA Olsztyn AZS-UWM 1997 K16 00:21:17 00:21:18
68 372 TRZNADEL SLAWEK Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1974 M40 00:21:20 00:21:24
69 611 ZAŁĘCKI ZBIGNIEW Olsztynek MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 M40 00:21:22 00:21:25
70 356 KLIMCZUK MARIUSZ Olsztyn 1980 M30 00:21:22 00:21:25
71 805 MAJEK KRZYSZTOF Olsztyn 1991 M20 00:21:29 00:21:37
72 863 TRUDNOWSKI MACIEJ OLSZTYN GRUPA WODNA ELBLĄG 1972 M40 00:21:30 00:21:39
73 472 TUROWSKI RAFAŁ Olsztyn JW 1195 1979 M30 00:21:30 00:21:34
74 237 FOTSCHKI ANDRZEJ Olsztyn PRZEM-GRI 1962 M50 00:21:34 00:21:40
75 697 BORKO CEZARY Olsztyn 1973 M40 00:21:36 00:21:39
76 82 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK 1965 M40 00:21:39 00:21:44
77 413 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:21:43 00:21:52
78 104 ŁAGUNA ANDRZEJ Olsztyn WWW.OLSZTYN-FRYZJER.PL / PLUS 50 1963 M50 00:21:44 00:21:48
79 589 ANTCZAK MARCIN Ostróda OSTRÓDA 1979 M30 00:21:45 00:21:50
80 599 LASZCZAK JERZY Olsztyn 1961 M50 00:21:46 00:21:50
81 550 KWIATKOWSKI MARCIN Olsztyn BRZOZOWSKI TEAM 1992 M20 00:21:49 00:21:54
82 128 DECYK MACIEJ Olsztyn 1976 M30 00:21:56 00:22:01
83 541 KOWALEWSKI TOMASZ Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:21:57 00:22:00
84 457 PILARCZYK KRZYSZTOF Olsztyn PIK.PROJEKT 1971 M40 00:21:58 00:22:03
85 140 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn 1978 M30 00:22:00 00:22:06
86 578 ZAPADKA STANISŁAW Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1955 M50 00:22:00 00:22:05
87 840 KOWALSKI ANDRZEJ Iława 1972 M40 00:22:02 00:22:07
88 737 ANTONIAK KRZYSZTOF Olsztyn 1976 M30 00:22:02 00:22:12
89 610 MARSZAŁEK PAWEŁ Ostróda SĄSIEDZI Z BARCZA 1979 M30 00:22:03 00:22:08
90 42 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN PLUS 50 1963 M50 00:22:05 00:22:10
91 346 SUCHECKI WOJCIECH Bukwałd 1973 M40 00:22:06 00:22:13
92 342 DOLAT ANDRZEJ Olsztyn BAJM 1977 M30 00:22:08 00:22:11
93 148 KAMIŃSKI JAKUB Olsztyn 1996 M16 00:22:08 00:22:13
94 664 BRZOZOWSKI MICHAŁ OLSZTYN 1993 M20 00:22:11 00:22:18
95 642 GAWROŃSKA BEATA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1973 K40 00:22:12 00:22:19
96 151 ZIELIŃSKI TOMASZ olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1976 M30 00:22:12 00:22:15
97 582 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn 2SŁOŃCA 1974 M40 00:22:15 00:22:20
98 40 KULESZA BOGUSŁAW Olsztyn 1959 M50 00:22:16 00:22:20
99 835 KACZOROWSKI ROBERT Olsztyn 1997 M16 00:22:17 00:22:32
100 729 KURCZYCKI MICHAŁ Olsztyn MAJDY KRĘSK 1979 M30 00:22:20 00:22:25
101 637 KĘDZIERSKI LESZEK Olsztyn PĘDEM DOBIEGNĘ 1980 M30 00:22:22 00:22:27
102 145 KOWALSKI SYLWESTER Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN / BBL WYDMINY 1967 M40 00:22:24 00:22:27
103 536 KWIECIŃSKI SEBASTIAN Mława 1977 M30 00:22:28 00:22:33
104 608 ROMANOW MARCIN Olsztyn 1977 M30 00:22:30 00:22:34
105 301 OTTA MARCIN Gietrzwałd 1976 M30 00:22:30 00:22:41
106 758 TARASEWICZ SZYMON Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1983 M30 00:22:31 00:22:44
107 198 CHOJNACKI ANDRZEJ Olsztyn 1989 M20 00:22:31 00:22:40
108 635 ŻUREK SŁAWOMIR Olsztyn 12TRI DRUŻYNA WILKA / KETTLESPORT.PL 1983 M30 00:22:32 00:22:43
109 164 WOŁYNIEC EMILIA Gołdap TRI NEGU 1983 K30 00:22:33 00:22:34
110 481 KOŹMIŃSKI PAWEŁ Olsztyn M-TEAM 1973 M40 00:22:38 00:22:45
111 162 JACKOWSKI MARCIN Wołowno BETA POLSKA 1981 M30 00:22:39 00:22:48
112 236 FOTSCHKI BARTOSZ Olsztyn PAN OLSZTYN 1987 M20 00:22:40 00:22:46
113 427 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:22:43 00:22:46
114 253 MURAWSKI MARCIN Olsztyn 1998 M16 00:22:46 00:22:53
115 247 MICHALCZUK SŁAWOMIR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1961 M50 00:22:46 00:22:52
116 73 BRONAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M30 00:22:47 00:22:49
117 306 MAJCHRZAK CEZARY Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1970 M40 00:22:49 00:22:55
118 581 BOSKY BOGDAN Olsztyn 12TRII DRUŻYNA WILKA 1968 M40 00:22:52 00:23:01
119 51 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1976 M30 00:22:53 00:23:04
120 66 FILIPSKI JAN Olsztyn OKNOS TEAM 1971 M40 00:22:54 00:22:59
121 245 PANIKOWSKI TOMASZ olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:22:54 00:22:59
122 764 KRZYKWA MACIEJ Olsztyn 1994 M20 00:22:56 00:23:03
123 802 SIANKOWSKI HUBERT Olsztyn TIMONODONT RUNNERSCLUB 1992 M20 00:22:57 00:23:11
124 288 TUNIEWICZ TOMASZ Pasłęk TEAM MUSTANG PASŁĘK 1972 M40 00:23:00 00:23:08
125 829 NOWAK RAFAŁ Białe Błota/Bydgoszcz - 1986 M20 00:23:02 00:23:11
126 401 MOUNIER ANNA olsztyn BOTOKS, AKM 1979 K30 00:23:05 00:23:12
127 240 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1966 M40 00:23:07 00:23:16
128 293 RUCZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1952 M60 00:23:14 00:23:21
129 570 OPALACH ZBIGNIEW Olsztyn 1982 M30 00:23:16 00:23:31
130 556 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn 1959 M50 00:23:17 00:23:26
131 480 PŁODZICKI TOMASZ Iława 1979 M30 00:23:18 00:23:25
132 717 KARASIŃSKI JAROSŁAW Olsztyn 1975 M30 00:23:19 00:23:31
133 62 CIESIELSKI MARIUSZ Olsztyn SOLO 1965 M40 00:23:20 00:23:27
134 20 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn BREAKFAST TEAM/12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:23:23 00:23:29
135 269 PIEKARSKI PAWEŁ Olsztyn M-TEAM 1974 M40 00:23:23 00:23:30
136 609 HORSZWALD WIKTOR Olsztyn M-TEAM 1982 M30 00:23:24 00:23:32
137 665 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M50 00:23:25 00:23:34
138 634 ROGOWSKI JACEK Olsztyn 1976 M30 00:23:33 00:23:45
139 770 SZCZEPKOWSKI WOJCIECH Olsztyn KLUB DZIECIOROBA 1977 M30 00:23:34 00:23:44
140 363 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M30 00:23:34 00:23:45
141 165 KŁOS JAN Olsztyn FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI 1964 M50 00:23:34 00:23:41
142 862 MIELCARSKI TOMASZ OLSZTYN 1985 M20 00:23:35 00:23:51
143 95 STEFANIUK RAFAŁ dobre miasto 1976 M30 00:23:35 00:23:42
144 490 PODGÓRSKA ANNA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1974 K40 00:23:38 00:23:44
145 67 TWARDOWSKI BŁAŻEJ Ostróda SĄSIEDZI Z BARCZA 1983 M30 00:23:38 00:23:44
146 61 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1987 K20 00:23:39 00:23:45
147 580 REZA MAREK Olsztyn 1968 M40 00:23:39 00:24:04
148 798 JEZIORSKI MATEUSZ Łukta 1991 M20 00:23:39 00:23:53
149 694 KAMIŃSKI ANDRZEJ Iława MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEC 1954 M60 00:23:41 00:23:50
150 64 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:23:42 00:23:55
151 774 FREJ DAMIAN Olsztyn 1990 M20 00:23:46 00:23:55
152 36 NEUMANN ARTUR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1978 M30 00:23:52 00:24:01
153 147 PUŁAWSKI DARIUSZ Pisz PISZRUCHEM KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 1983 M30 00:23:53 00:24:07
154 183 KOŚCIESZA PATRYCJA Olsztyn TRI NEGU 1994 K20 00:23:55 00:24:04
155 187 KOŚCIESZA PIOTR Olsztyn 1986 M20 00:23:57 00:24:08
156 255 KORD ARKADIUSZ Barczewo 1996 M16 00:23:58 00:24:08
157 777 KOSZCZUK MICHAŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M30 00:23:59 00:24:10
158 367 TUTKA ANNA Stawiguda 1975 K30 00:23:59 00:24:06
159 483 GRABOWSKI MAREK Olsztyn 1965 M40 00:24:03 00:24:13
160 345 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW Olsztyn ZAWSZE DO PRZODU 1958 M50 00:24:04 00:24:14
161 191 KORD BOGDAN barczewo 1958 M50 00:24:05 00:24:16
162 284 KAWAŁKO PATRYCJA Nidzica MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 K40 00:24:06 00:24:15
163 142 GRABOWSKI MARIUSZ Szczytno 1980 M30 00:24:07 00:24:21
164 308 NOSARZEWSKI WALDEMAR olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1967 M40 00:24:08 00:24:14
165 359 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn BRAK 1983 M30 00:24:08 00:24:15
166 233 SKORUPSKI SEBASTIAN Grunwald BIEGACZE Z KRAINY OZ 1985 M20 00:24:09 00:24:13
167 696 PAŹ PAWEŁ jonkowo 1979 M30 00:24:10 00:24:16
168 248 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M50 00:24:12 00:24:23
169 323 KIELAK MARCIN Olsztyn 1985 M20 00:24:18 00:24:31
170 69 BRONAKOWSKA DOROTA Olsztyn 1982 K30 00:24:19 00:24:28
171 600 STAWECKI KONRAD Jaroty 1976 M30 00:24:23 00:24:37
172 44 FOLGA ARTUR Iława 1971 M40 00:24:23 00:24:37
173 437 LEŃSKI MICHAŁ Słupy 1980 M30 00:24:24 00:24:34
174 115 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:24:26 00:24:34
175 177 KOMASZYŃSKI JAREK Olsztyn 1977 M30 00:24:27 00:24:35
176 130 CHRZĄSZCZ MACIEJ Orneta 1975 M30 00:24:28 00:24:46
177 204 KUFEL MAGDALENA Świekatowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:24:29 00:24:38
178 203 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 K30 00:24:32 00:24:40
179 504 LISOWSKI ROBERT Lubomino 1978 M30 00:24:32 00:24:51
180 607 BRZÓSKA PIOTR Olsztyn - 1967 M40 00:24:32 00:24:32
181 28 BACIŃSKI KAROL Orneta OKBA ORNETA 1981 M30 00:24:33 00:24:51
182 404 BARSZCZEWSKA ALICJA Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1976 K30 00:24:34 00:24:43
183 319 ROGALSKI KRZYSZTOF Dywity NUTRIPOL 1984 M30 00:24:35 00:24:43
184 39 DĄBROWSKI ŁUKASZ Olsztyn NUTRIPOL 1983 M30 00:24:39 00:24:46
185 826 NACZAS SYLWESTER Lublin - 1989 M20 00:24:42 00:24:59
186 276 KULAS MACIEJ Gdynia NUTRIPOL 1998 M16 00:24:44 00:24:55
187 7 TRAPP JOANNA Olsztyn KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI 1988 K20 00:24:46 00:24:59
188 135 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 00:24:46 00:24:56
189 698 ZAŁĘCKI WOJCIECH SŁUPY 1978 M30 00:24:47 00:24:53
190 362 KUŁAK PIOTR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1972 M40 00:24:48 00:24:57
191 704 PAJKA ŁUKASZ Olsztyn 1981 M30 00:24:49 00:25:01
192 330 WÓJTOWICZ TOMASZ OLSZTYN 1981 M30 00:24:51 00:24:59
193 564 SARNOWSKI JACEK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 M30 00:24:56 00:25:08
194 59 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M30 00:24:58 00:25:10
195 136 KOSTRZEWA JAROSŁAW Barczewo BARCZEWO BIEGA 1972 M40 00:24:58 00:25:09
196 806 RUŁKA ŁUKASZ GIETRZWAŁD 1993 M20 00:25:02 00:25:23
197 289 TUNIEWICZ AGNIESZKA Pasłęk BBL 1976 K30 00:25:02 00:25:10
198 86 KONARZEWSKA MARTA Olsztyn TRI NEGU/OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1984 K30 00:25:03 00:25:13
199 482 KARÓLEWSKI PIOTR olsztyn UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 1983 M30 00:25:04 00:25:40
200 32 CHOMAŃSKI ŁUKASZ Olsztyn PRZEM-GRI 1983 M30 00:25:05 00:25:21
201 828 ZABIELSKI PAWEŁ Łęgajny 1991 M20 00:25:05 00:25:24
202 197 PUCZEL PIOTR Olsztyn 1982 M30 00:25:14 00:25:23
203 358 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny 1989 M20 00:25:16 00:25:20
204 543 GRABIEC JOANNA Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1996 K16 00:25:16 00:25:27
205 738 WĘGIERSKI BŁAŻEJ Olsztynek 1975 M30 00:25:19 00:25:30
206 76 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn ZAWSZE DO PRZODU 1980 M30 00:25:19 00:25:29
207 100 BIELENICA BEATA Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 00:25:27 00:25:41
208 825 LIKSZO PAWEŁ Olsztyn 1988 M20 00:25:29 00:25:50
209 547 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK 1969 K40 00:25:32 00:25:47
210 46 RYBICKI MIKOŁAJ OLSZTYN 1981 M30 00:25:32 00:25:54
211 132 OLEJNIK BARBARA olsztyn 1980 K30 00:25:34 00:25:46
212 601 SIKORSKI ŁUKASZ Olsztyn 1990 M20 00:25:35 00:25:51
213 438 MACULEWICZ MAREK Nidzica SĄD REJONOWY W NIDZICY 1970 M40 00:25:36 00:25:44
214 49 DRZEWIECKI MICHAŁ Ostróda WARIAT TEAM 1975 M30 00:25:38 00:25:57
215 257 CIOŁKOWSKI MAREK Olsztyn BIEGAMBOMUSZĘ 1963 M50 00:25:40 00:25:49
216 43 CHMIELIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:25:42 00:25:58
217 801 WALAUGO RADOSŁAW Studzianek TRI NEGU 1984 M30 00:25:46 00:26:09
218 500 RYTWIŃSKI LECH Olsztyn 1948 M60 00:25:46 00:26:00
219 842 BAŁAJ ANDRZEJ BRATYSŁAWA 1962 M50 00:25:48 00:26:01
220 169 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN / PAN OLSZTYN 1974 M40 00:25:54 00:26:08
221 662 KOMOROWSKI ARKADIUSZ Olsztyn RC KOMOROWSCY 1980 M30 00:25:55 00:26:19
222 190 SMOLSKI MARCIN Olsztyn NUTRIPOL 1973 M40 00:25:56 00:26:03
223 639 GAWEŁ ANDRZWEJ Olsztyn MPEC 1981 M30 00:25:58 00:26:13
224 839 PĘCIŃSKI JACEK Olsztyn MIESZAJ BIGOS KOLANEM 1987 M20 00:26:00 00:26:14
225 652 MARWEG WITEK Olsztyn 1978 M30 00:26:00 00:26:12
226 129 DECYK LESZEK Stawiguda 1953 M60 00:26:00 00:26:14
227 527 TCHÓRZEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn 1985 K20 00:26:01 00:26:15
228 94 STOMPOR MARZENA zgorzała 1978 K30 00:26:02 00:26:14
229 428 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:26:10 00:26:18
230 109 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 00:26:11 00:26:28
231 286 POLAŃSKI WOJCIECH Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1979 M30 00:26:12 00:26:30
232 574 BERTEL ALICJA olsztyn 1980 K30 00:26:15 00:26:24
233 391 RUDSZEWSKI DANIEL Jonkowo 1977 M30 00:26:16 00:26:34
234 524 JASZAK HANNA Olsztyn 1987 K20 00:26:19 00:26:37
235 708 KOSTRZEWA MAREK OLSZTYN 1961 M50 00:26:22 00:26:56
236 364 SZANOWSKI MARIUSZ Olsztyn OKNOS TEAM OLSZTYN 1970 M40 00:26:27 00:26:36
237 48 PANKOWSKA KATARZYNA Iława 1983 K30 00:26:29 00:26:46
238 365 BORKOWSKI WOJCIECH Olsztyn BWIB.EU 1969 M40 00:26:31 00:26:50
239 55 MAJEWSKI MAREK Olsztyn 1964 M50 00:26:38 00:26:48
240 522 PIWOWARSKI BARTOSZ Olsztyn BPIWN.PL 1982 M30 00:26:38 00:26:52
241 545 LISOWSKI PRZEMYSŁAW Dywity 1976 M30 00:26:42 00:27:00
242 331 ROJEK SZYMON Olsztyn 1998 M16 00:26:42 00:26:57
243 386 BARANOWSKI SEBASTIAN OLSZTYN 1981 M30 00:26:44 00:26:56
244 417 STOLARSKI ANDRZEJ Olsztyn MPEC OLSZTYN 1959 M50 00:26:45 00:27:04
245 803 STUDNIARZ MACIEJ Olsztyn 1989 M20 00:26:46 00:27:06
246 256 SPASZEWSKA AGNIESZKA WADĄG CENTRUM TERAPII MANUALNEJ I REHABILITACJI 1977 K30 00:26:47 00:27:00
247 843 JANOWIAK MAREK Olsztyn 1983 M30 00:26:47 00:27:13
248 402 MRÓZ KAROL Olsztyn 1993 M20 00:26:47 00:26:58
249 53 SOBOCZYŃSKI CEZARY OLSZTYN AMATOR 1975 M30 00:26:50 00:27:10
250 33 RUSINIAK SŁAWOMIR Olsztyn 1979 M30 00:26:50 00:27:23
251 516 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1980 M30 00:26:53 00:27:07
252 337 POLANOWSKI EDWARD Ostróda OSTRÓDA 1953 M60 00:26:54 00:26:59
253 99 POLAK MICHALINA Opole 1995 K16 00:27:03 00:27:22
254 329 WIELGA ANDRZEJ Olsztyn M-TEAM 1972 M40 00:27:04 00:27:17
255 188 KUNDA EDYTA Gietrzwałd 1980 K30 00:27:06 00:27:27
256 474 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:27:11 00:27:17
257 350 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn 1965 K40 00:27:12 00:27:20
258 656 KUTNICKA EMILIA Olsztyn 1967 K40 00:27:18 00:27:34
259 370 KUŁAK MAŁGORZATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:27:22 00:27:48
260 566 ŚLIWCZYŃSKA ILONA Warszawa ORKANOSTRÓDA 1978 K30 00:27:24 00:27:37
261 312 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:27:24 00:27:33
262 108 KOSAKOWSKA-SZUTKOWSKA BARBARA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1955 K50 00:27:26 00:27:44
263 513 WÓJCIK MONIKA Olsztyn 1981 K30 00:27:30 00:27:52
264 97 SADŁOWSKA IZABELA Mrągowo 1973 K40 00:27:32 00:27:51
265 429 RACZYNSKI MACIEJ Gdynia APARTAMENTOLSZTYN.PL 1979 M30 00:27:34 00:27:51
266 84 LIPIŃSKA ALDONA Olsztyn 1968 K40 00:27:41 00:27:58
267 400 RUŚĆ AGNIESZKA Olsztyn 1981 K30 00:27:42 00:27:58
268 52 PIĘDZIA IZABELA Olsztyn 1974 K40 00:27:45 00:28:10
269 426 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica 1970 M40 00:27:46 00:28:02
270 797 TRUSZKOWSKI WOJCIECH Olsztyn 1985 M20 00:27:49 00:28:06
271 141 STASIŁOWICZ MAŁGORZATA Mragowo 1961 K50 00:27:49 00:28:08
272 469 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn MICHELIN TEAM 1985 K20 00:27:50 00:28:10
273 844 STARZEC ANDRZEJ Gdańsk 1947 M60 00:27:50 00:28:09
274 537 KARDAŚ ZDZISŁAW Olsztyn 1970 M40 00:27:50 00:28:09
275 790 PIŁAT KAMIL Olsztyn 1985 M20 00:27:54 00:28:15
276 583 BOSKY EWA Olsztyn 1967 K40 00:27:58 00:28:13
277 381 MICHALKIEWICZ ANNA Orneta 1988 K20 00:28:01 00:28:25
278 518 GRZELA PIOTR Olsztyn 1990 M20 00:28:06 00:28:27
279 539 KAŹMIERCZAK PATRYK Olsztyn 1995 M16 00:28:08 00:28:58
280 620 WOŹNIAK AGNIESZKA Olsztyn 1979 K30 00:28:15 00:28:38
281 230 CHUDZIŃSKI ARTUR Nidzica BIEGACZE Z KRAINY OZ 1990 M20 00:28:17 00:28:27
282 9 SZCZESNA KATARZYNA Pułtusk 1986 K20 00:28:17 00:28:32
283 15 NIZIOŁEK PAWEŁ Bartoszyce INKSPOT 1984 M30 00:28:18 00:28:49
284 724 KUREK MARIOLA Jonkowo 1978 K30 00:28:19 00:28:42
285 521 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn 1974 M40 00:28:21 00:28:36
286 201 WITOS RAFAŁ Białystok 1990 M20 00:28:25 00:28:42
287 157 OSTROWSKI MACIEJ Olsztyn 1984 M30 00:28:27 00:28:50
288 182 MICHAŁOWSKA AGATA Ostróda KS SPÓJNIA WARSZAWA 1978 K30 00:28:28 00:28:41
289 449 KRAUSHAR MONIKA Giedajty DOMON 1974 K40 00:28:29 00:28:43
290 832 PAJKA AGNIESZKA Olsztyn 1982 K30 00:28:30 00:28:42
291 31 RUSINIAK BEATA AGNIESZKA Olsztyn PRZEM-GRI 1980 K30 00:28:33 00:29:03
292 184 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn 1972 M40 00:28:35 00:28:54
293 848 SZYMANOWICZ PIOTR KAMIEŃ 1972 M40 00:28:37 00:28:58
294 440 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1973 M40 00:28:38 00:29:07
295 845 STAWICKI ŁUKASZ OSTRÓDA 1998 M16 00:28:49 00:28:49
296 573 HOLOVIN JOZEF BARCZEWKO 1969 M40 00:28:50 00:29:02
297 792 SALIK ŁUKASZ Olsztyn FITNES CLUB SYLWETKA 1978 M30 00:28:57 00:29:19
298 688 SARNOWSKA KARINA Tomaszkowo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 K30 00:28:58 00:29:11
299 670 KONOPKA ANNA Gdańsk KOBIETKIBIEGAJA.PL 1983 K30 00:28:59 00:29:22
300 297 MYER DANUTA olsztyn 1984 K30 00:29:03 00:29:35
301 26 GAJEWSKA MARTA Olsztyn 1984 K30 00:29:03 00:29:16
302 223 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:29:04 00:29:16
303 120 KANTOR OREST Różnowo SEBA BÓJ SIĘ! 1968 M40 00:29:09 00:29:35
304 794 KACPRZYK AGNIESZKA Olsztyn 1980 K30 00:29:09 00:29:35
305 552 PETRYKOWSKA MAGDA Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1993 K20 00:29:12 00:29:25
306 519 HOLOVIN HANNA Barczewko 1971 K40 00:29:13 00:29:25
307 640 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn NUTRIPOL 1965 K40 00:29:21 00:29:38
308 125 PODRAŻKA KAMILA Olsztyn 1986 K20 00:29:21 00:29:39
309 430 IWASZKO TOMASZ Olsztyn 1976 M30 00:29:22 00:29:46
310 14 KONOPKA RADOSŁAW Bartoszyce INKSPOT 1983 M30 00:29:24 00:29:55
311 316 DRÓZD ROBERT Warszawa - Wesoła SWIATCZYTNIKOW.PL 1979 M30 00:29:27 00:29:54
312 661 KOMOROWSKA EWA Olsztyn RC KOMOROWSCY 1974 K40 00:29:35 00:30:00
313 446 GAJEWSKI JERZY-PIOTR Olsztyn GAJÓWKA 1964 M50 00:29:35 00:29:51
314 827 SZWAJOREK EWELINA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1987 K20 00:29:35 00:29:53
315 445 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K50 00:29:35 00:29:51
316 6 JANUSZKO WOJCIECH Olsztyn INKSPOT 1980 M30 00:29:37 00:30:09
317 672 KARASIŃSKA AGNIESZKA olsztyn 1979 K30 00:29:38 00:29:50
318 833 SZUSZCZEWICZ RADOSŁAW Olsztyn 1978 M30 00:29:41 00:30:07
319 34 CHARUBIN MARIUSZ Pisz ,,PISZRUCHEM" KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 1979 M30 00:29:43 00:29:58
320 531 CHARUBIN ANNA Pisz PISZRUCHEM KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 1981 K30 00:29:43 00:29:58
321 838 DOLIWA ADAM Olsztyn 1965 M40 00:29:52 00:30:11
322 252 LACHOWICZ EMILIA Olsztyn VEGE RUNNERS 1982 K30 00:30:05 00:30:09
323 355 SOBIERAJSKA SYLWIA Mragowo 1979 K30 00:30:06 00:30:29
324 612 DOMAŃSKA EWA Olsztyn 1984 K30 00:30:20 00:30:44
325 418 OSTASZEWSKI TOMASZ Olsztyn REKLAMYWWINDACH.PL 1976 M30 00:30:34 00:30:58
326 8 GOROBEC JUSTYNA Olsztyn INKSPOT 1983 K30 00:30:38 00:31:09
327 841 CZAJKA KAMILLA olsztyn INKSPOT 1976 K30 00:30:46 00:31:17
328 374 BLOCK JOLANTA Jonkowo 1984 K30 00:30:51 00:31:16
329 409 WIERENKO MIROSLAW Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1974 M40 00:30:54 00:31:18
330 850 SZYMAŃSKA MAGDALENA OLSZTYN 1979 K30 00:31:00 00:31:28
331 799 KORNATOWSKI KRZYSZTOF Sochocin 1992 M20 00:31:02 00:31:29
332 822 PĄCZYŃSKA ANNA Olsztyn 1983 K30 00:31:07 00:31:37
333 278 KULAS JOANNA Olsztyn NUTRIPOL 1976 K30 00:31:09 00:31:36
334 821 OLEJNIK SYLWIA Gdynia 1986 K20 00:31:12 00:31:43
335 680 GŁOWACKA BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1967 K40 00:31:15 00:31:41
336 168 DERĘGOWSKA MARTYNA Olsztyn 1991 K20 00:31:28 00:32:01
337 387 PŁUCIENNICZAK DIANA Olsztyn 1986 K20 00:31:36 00:31:59
338 847 MOSAKOWSKA BEATA Olsztyn 1991 K20 00:31:39 00:32:07
339 846 RYMKIEWICZ RENATA OLSZTYN 1984 K30 00:31:39 00:32:07
340 333 BIERNIAK IZABELA Olsztyn 1981 K30 00:31:40 00:32:02
341 834 MORDWA SYLWIA Olsztyn 1986 K20 00:31:41 00:32:07
342 824 KIEDA MAŁGORZATA Żelistrzewo 1989 K20 00:31:51 00:32:21
343 326 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:31:56 00:32:16
344 789 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn 1985 K20 00:32:05 00:32:36
345 119 HUSZCZA IWONA Olsztyn 1968 K40 00:32:08 00:32:26
346 836 KACZOROWSKI RYSZARD Olsztyn 1964 M50 00:32:16 00:32:47
347 414 ZYSKOWSKA BARBARA Nowa Wieś NOWA WIEŚ BIEGA 1978 K30 00:32:18 00:32:42
348 5 KIERNOZEK IWONA Olsztyn 1985 K20 00:32:21 00:32:36
349 37 TKACZ JACEK Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:32:25 00:32:46
350 434 IWASZKO JUSTYNA Olsztyn 1998 K16 00:32:27 00:32:49
351 795 SOBOCIŃSKA EWELINA Olsztyn 1986 K20 00:32:28 00:32:44
352 307 GOŁAWSKA ALEKSANDRA Olsztyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1989 K20 00:32:51 00:33:26
353 382 BARANOWSKA MONIKA OLSZTYN 1978 K30 00:32:55 00:33:08
354 546 BRZÓSKA KATARZYNA Olsztyn 1970 K40 00:33:03 00:33:28
355 796 LEWANDOWSKA MALWINA Bydgoszcz 1988 K20 00:33:52 00:34:17
356 158 CZYRKO LUIZA Olsztyn 1983 K30 00:34:13 00:34:34
357 336 GNACIŃSKA PAULINA olsztyn 1984 K30 00:34:41 00:35:14
358 173 LEWANDOWSKA BEATA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1978 K30 00:34:50 00:35:22
359 123 DIDJURGEIT AGNIESZKA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:35:09 00:35:35
360 18 KOWALSKA BIBI Prabuty 1992 K20 00:35:12 00:35:41
361 804 KONOPIŃSKA KATARZYNA olsztyn 1984 K30 00:35:27 00:35:53
362 163 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn 1975 K30 00:36:09 00:36:32
363 675 KOWALCZYK DARIA Olsztyn 1997 K16 00:36:29 00:36:49
364 268 KOWALCZYK ERYK Olsztyn ERYKKOWALCZYK.PL 1986 M20 00:37:10 00:37:34
365 214 JAKOWICZ MARTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:38:27 00:38:55
366 793 NIEMIEC PAWEŁ Olsztyn 1979 M30 00:38:32 00:38:48
367 205 ACHCIŃSKA ANETA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1979 K30 00:38:33 00:39:02
368 218 KERBER IZABELA Barczewo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1971 K40 00:38:34 00:39:03
369 216 JOSKOWSKA ANNA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1983 K30 00:38:35 00:39:03
370 222 POLAK-KUZIOR MONIKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1973 K40 00:38:36 00:39:04
371 211 DZIARKOWSKA ALINA Olsztyn SĄD OKRĘGOWYW OLSZTYNIE 1974 K40 00:38:47 00:39:16
372 10 KRĘŻEL MARTA Warszawa 1982 K30 00:46:36 00:47:12
373 324 GROCHOWSKA EWA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1965 K40 00:47:59 00:48:29
374 225 TUREK RAFAŁ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1972 M40 00:48:00 00:48:30

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni