z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 6

21.03.2015 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 13 BARCEWICZ MARTA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1986 K20 00:19:19 00:19:20
2 455 SŁOMIŃSKA DOMINIKA Olsztyn AZS-UWM 1997 K16 00:21:17 00:21:18
3 642 GAWROŃSKA BEATA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1973 K40 00:22:12 00:22:19
4 164 WOŁYNIEC EMILIA Gołdap TRI NEGU 1983 K30 00:22:33 00:22:34
5 427 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:22:43 00:22:46
6 401 MOUNIER ANNA olsztyn BOTOKS, AKM 1979 K30 00:23:05 00:23:12
7 20 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn BREAKFAST TEAM/12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:23:23 00:23:29
8 490 PODGÓRSKA ANNA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1974 K40 00:23:38 00:23:44
9 61 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1987 K20 00:23:39 00:23:45
10 183 KOŚCIESZA PATRYCJA Olsztyn TRI NEGU 1994 K20 00:23:55 00:24:04
11 367 TUTKA ANNA Stawiguda 1975 K30 00:23:59 00:24:06
12 284 KAWAŁKO PATRYCJA Nidzica MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 K40 00:24:06 00:24:15
13 69 BRONAKOWSKA DOROTA Olsztyn 1982 K30 00:24:19 00:24:28
14 204 KUFEL MAGDALENA Świekatowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:24:29 00:24:38
15 203 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 K30 00:24:32 00:24:40
16 404 BARSZCZEWSKA ALICJA Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1976 K30 00:24:34 00:24:43
17 7 TRAPP JOANNA Olsztyn KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI 1988 K20 00:24:46 00:24:59
18 289 TUNIEWICZ AGNIESZKA Pasłęk BBL 1976 K30 00:25:02 00:25:10
19 86 KONARZEWSKA MARTA Olsztyn TRI NEGU/OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1984 K30 00:25:03 00:25:13
20 543 GRABIEC JOANNA Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1996 K16 00:25:16 00:25:27
21 100 BIELENICA BEATA Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 00:25:27 00:25:41
22 547 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK 1969 K40 00:25:32 00:25:47
23 132 OLEJNIK BARBARA olsztyn 1980 K30 00:25:34 00:25:46
24 527 TCHÓRZEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn 1985 K20 00:26:01 00:26:15
25 94 STOMPOR MARZENA zgorzała 1978 K30 00:26:02 00:26:14
26 428 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:26:10 00:26:18
27 574 BERTEL ALICJA olsztyn 1980 K30 00:26:15 00:26:24
28 524 JASZAK HANNA Olsztyn 1987 K20 00:26:19 00:26:37
29 48 PANKOWSKA KATARZYNA Iława 1983 K30 00:26:29 00:26:46
30 256 SPASZEWSKA AGNIESZKA WADĄG CENTRUM TERAPII MANUALNEJ I REHABILITACJI 1977 K30 00:26:47 00:27:00
31 99 POLAK MICHALINA Opole 1995 K16 00:27:03 00:27:22
32 188 KUNDA EDYTA Gietrzwałd 1980 K30 00:27:06 00:27:27
33 474 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:27:11 00:27:17
34 350 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn 1965 K40 00:27:12 00:27:20
35 656 KUTNICKA EMILIA Olsztyn 1967 K40 00:27:18 00:27:34
36 370 KUŁAK MAŁGORZATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:27:22 00:27:48
37 566 ŚLIWCZYŃSKA ILONA Warszawa ORKANOSTRÓDA 1978 K30 00:27:24 00:27:37
38 312 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:27:24 00:27:33
39 108 KOSAKOWSKA-SZUTKOWSKA BARBARA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1955 K50 00:27:26 00:27:44
40 513 WÓJCIK MONIKA Olsztyn 1981 K30 00:27:30 00:27:52
41 97 SADŁOWSKA IZABELA Mrągowo 1973 K40 00:27:32 00:27:51
42 84 LIPIŃSKA ALDONA Olsztyn 1968 K40 00:27:41 00:27:58
43 400 RUŚĆ AGNIESZKA Olsztyn 1981 K30 00:27:42 00:27:58
44 52 PIĘDZIA IZABELA Olsztyn 1974 K40 00:27:45 00:28:10
45 141 STASIŁOWICZ MAŁGORZATA Mragowo 1961 K50 00:27:49 00:28:08
46 469 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn MICHELIN TEAM 1985 K20 00:27:50 00:28:10
47 583 BOSKY EWA Olsztyn 1967 K40 00:27:58 00:28:13
48 381 MICHALKIEWICZ ANNA Orneta 1988 K20 00:28:01 00:28:25
49 620 WOŹNIAK AGNIESZKA Olsztyn 1979 K30 00:28:15 00:28:38
50 9 SZCZESNA KATARZYNA Pułtusk 1986 K20 00:28:17 00:28:32
51 724 KUREK MARIOLA Jonkowo 1978 K30 00:28:19 00:28:42
52 182 MICHAŁOWSKA AGATA Ostróda KS SPÓJNIA WARSZAWA 1978 K30 00:28:28 00:28:41
53 449 KRAUSHAR MONIKA Giedajty DOMON 1974 K40 00:28:29 00:28:43
54 832 PAJKA AGNIESZKA Olsztyn 1982 K30 00:28:30 00:28:42
55 31 RUSINIAK BEATA AGNIESZKA Olsztyn PRZEM-GRI 1980 K30 00:28:33 00:29:03
56 688 SARNOWSKA KARINA Tomaszkowo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 K30 00:28:58 00:29:11
57 670 KONOPKA ANNA Gdańsk KOBIETKIBIEGAJA.PL 1983 K30 00:28:59 00:29:22
58 297 MYER DANUTA olsztyn 1984 K30 00:29:03 00:29:35
59 26 GAJEWSKA MARTA Olsztyn 1984 K30 00:29:03 00:29:16
60 223 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:29:04 00:29:16
61 794 KACPRZYK AGNIESZKA Olsztyn 1980 K30 00:29:09 00:29:35
62 552 PETRYKOWSKA MAGDA Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1993 K20 00:29:12 00:29:25
63 519 HOLOVIN HANNA Barczewko 1971 K40 00:29:13 00:29:25
64 640 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn NUTRIPOL 1965 K40 00:29:21 00:29:38
65 125 PODRAŻKA KAMILA Olsztyn 1986 K20 00:29:21 00:29:39
66 661 KOMOROWSKA EWA Olsztyn RC KOMOROWSCY 1974 K40 00:29:35 00:30:00
67 827 SZWAJOREK EWELINA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1987 K20 00:29:35 00:29:53
68 445 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K50 00:29:35 00:29:51
69 672 KARASIŃSKA AGNIESZKA olsztyn 1979 K30 00:29:38 00:29:50
70 531 CHARUBIN ANNA Pisz PISZRUCHEM KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 1981 K30 00:29:43 00:29:58
71 252 LACHOWICZ EMILIA Olsztyn VEGE RUNNERS 1982 K30 00:30:05 00:30:09
72 355 SOBIERAJSKA SYLWIA Mragowo 1979 K30 00:30:06 00:30:29
73 612 DOMAŃSKA EWA Olsztyn 1984 K30 00:30:20 00:30:44
74 8 GOROBEC JUSTYNA Olsztyn INKSPOT 1983 K30 00:30:38 00:31:09
75 841 CZAJKA KAMILLA olsztyn INKSPOT 1976 K30 00:30:46 00:31:17
76 374 BLOCK JOLANTA Jonkowo 1984 K30 00:30:51 00:31:16
77 850 SZYMAŃSKA MAGDALENA OLSZTYN 1979 K30 00:31:00 00:31:28
78 822 PĄCZYŃSKA ANNA Olsztyn 1983 K30 00:31:07 00:31:37
79 278 KULAS JOANNA Olsztyn NUTRIPOL 1976 K30 00:31:09 00:31:36
80 821 OLEJNIK SYLWIA Gdynia 1986 K20 00:31:12 00:31:43
81 680 GŁOWACKA BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1967 K40 00:31:15 00:31:41
82 168 DERĘGOWSKA MARTYNA Olsztyn 1991 K20 00:31:28 00:32:01
83 387 PŁUCIENNICZAK DIANA Olsztyn 1986 K20 00:31:36 00:31:59
84 847 MOSAKOWSKA BEATA Olsztyn 1991 K20 00:31:39 00:32:07
85 846 RYMKIEWICZ RENATA OLSZTYN 1984 K30 00:31:39 00:32:07
86 333 BIERNIAK IZABELA Olsztyn 1981 K30 00:31:40 00:32:02
87 834 MORDWA SYLWIA Olsztyn 1986 K20 00:31:41 00:32:07
88 824 KIEDA MAŁGORZATA Żelistrzewo 1989 K20 00:31:51 00:32:21
89 326 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:31:56 00:32:16
90 789 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn 1985 K20 00:32:05 00:32:36
91 119 HUSZCZA IWONA Olsztyn 1968 K40 00:32:08 00:32:26
92 414 ZYSKOWSKA BARBARA Nowa Wieś NOWA WIEŚ BIEGA 1978 K30 00:32:18 00:32:42
93 5 KIERNOZEK IWONA Olsztyn 1985 K20 00:32:21 00:32:36
94 434 IWASZKO JUSTYNA Olsztyn 1998 K16 00:32:27 00:32:49
95 795 SOBOCIŃSKA EWELINA Olsztyn 1986 K20 00:32:28 00:32:44
96 307 GOŁAWSKA ALEKSANDRA Olsztyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1989 K20 00:32:51 00:33:26
97 382 BARANOWSKA MONIKA OLSZTYN 1978 K30 00:32:55 00:33:08
98 546 BRZÓSKA KATARZYNA Olsztyn 1970 K40 00:33:03 00:33:28
99 796 LEWANDOWSKA MALWINA Bydgoszcz 1988 K20 00:33:52 00:34:17
100 158 CZYRKO LUIZA Olsztyn 1983 K30 00:34:13 00:34:34
101 336 GNACIŃSKA PAULINA olsztyn 1984 K30 00:34:41 00:35:14
102 173 LEWANDOWSKA BEATA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1978 K30 00:34:50 00:35:22
103 123 DIDJURGEIT AGNIESZKA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:35:09 00:35:35
104 18 KOWALSKA BIBI Prabuty 1992 K20 00:35:12 00:35:41
105 804 KONOPIŃSKA KATARZYNA olsztyn 1984 K30 00:35:27 00:35:53
106 163 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn 1975 K30 00:36:09 00:36:32
107 675 KOWALCZYK DARIA Olsztyn 1997 K16 00:36:29 00:36:49
108 214 JAKOWICZ MARTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:38:27 00:38:55
109 205 ACHCIŃSKA ANETA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1979 K30 00:38:33 00:39:02
110 218 KERBER IZABELA Barczewo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1971 K40 00:38:34 00:39:03
111 216 JOSKOWSKA ANNA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1983 K30 00:38:35 00:39:03
112 222 POLAK-KUZIOR MONIKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1973 K40 00:38:36 00:39:04
113 211 DZIARKOWSKA ALINA Olsztyn SĄD OKRĘGOWYW OLSZTYNIE 1974 K40 00:38:47 00:39:16
114 10 KRĘŻEL MARTA Warszawa 1982 K30 00:46:36 00:47:12
115 324 GROCHOWSKA EWA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1965 K40 00:47:59 00:48:29

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni