z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 5

29.02.2020 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 7 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn TRI NEGU 1993 M20 00:16:10 00:16:11
2 2 KUJAWA WIKTOR Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:16:11 00:16:11
3 3 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1991 M20 00:16:32 00:16:33
4 249 OSIOR BARTEK Wydminy WWW.WIOSKABIEGACZY.PL 1983 M30 00:17:07 00:17:08
5 266 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn 4 W-M BOT / FORBET RUNNERS 1988 M30 00:17:15 00:17:15
6 1288 MIKIELSKI DANIEL Olsztynek TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:17:15 00:17:16
7 1181 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie MAZURY RUNNING TEAM 1986 M30 00:17:17 00:17:17
8 1275 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:20 00:17:21
9 1193 WRONOWSKI ALBERT Banie Mazurskie MAZURY RUNNING TEAM 1999 M20 00:17:23 00:17:23
10 282 BŁAUT DAMIAN Ostróda SKAZANI NA SUKCES 1995 M20 00:17:31 00:17:32
11 5 WOJCIECHOWSKI MACIEJ Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 1974 M40 00:17:43 00:17:44
12 196 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:18:16 00:18:16
13 1019 ROSZKOWSKI TOMASZ MICHAŁ Warszawa JA0306 BIEGA. KU REALIZACJI CELÓW 1986 M30 00:18:18 00:18:20
14 1522 SZAŁACHOWSKI TOMASZ Dobre Miasto DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1984 M30 00:18:31 00:18:33
15 1211 KURP MARCIN Dobre Miasto DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1983 M30 00:18:46 00:18:47
16 222 BUDZIŁEK MARTYNA Kadzidło UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 1996 K20 00:18:51 00:18:51
17 127 GRĄDZKI WOJCIECH Giżycko GO.ON 1991 M20 00:18:54 00:18:55
18 1252 ZANIEWSKI TOMASZ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 2003 M16 00:18:55 00:18:56
19 1206 ŚMIESZNY MARCIN Olsztyn PAWEŁ NAJMOWICZ TRIATHLON 1983 M30 00:18:57 00:18:58
20 139 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 M40 00:18:58 00:18:59
21 247 SZOSTAWICKI MICHAŁ Olsztyn 1977 M40 00:19:02 00:19:03
22 1172 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn MAZURY RUNNING TEAM 1995 K20 00:19:04 00:19:04
23 1366 ZIENKIEWICZ PIOTR Młynary UKS GIMPAS PASŁĘK 1974 M40 00:19:04 00:19:06
24 1055 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1987 M30 00:19:08 00:19:10
25 262 RAK TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1974 M40 00:19:21 00:19:23
26 108 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M40 00:19:21 00:19:24
27 70 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:19:25 00:19:26
28 1064 SAWICKI SZYMON Olsztyn MŁYNAGO/QŹNIA 1991 M20 00:19:25 00:19:26
29 1337 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM 1972 M40 00:19:39 00:19:40
30 1351 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:19:38 00:19:41
31 1066 JABŁOŃSKI PAWEŁ Nidzica NIDZICA BIEGA 1976 M40 00:19:40 00:19:43
32 1530 BARCZAK ADAM OLSZTYN KASTA TEAM 1972 M40 00:19:43 00:19:48
33 1023 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn MŁYNAGO/QŹNIA 1973 M40 00:19:51 00:19:53
34 1008 MACULEWICZ MAREK Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 00:19:50 00:19:53
35 1101 WÓJCIK HENRYK Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1965 M50 00:19:53 00:19:55
36 1389 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M50 00:19:57 00:20:00
37 22 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn KS ANUNNAKI 1979 M40 00:20:00 00:20:01
38 1249 PALUCH SYLWESTER Dywity SOKÓŁ TEAM 2001 M16 00:20:01 00:20:02
39 1295 ROSZYSKI PAWEŁ BRANIEWO PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 M30 00:20:03 00:20:07
40 1482 RADZIWON MAREK Ostróda 1992 M20 00:20:09 00:20:13
41 164 RADZIWON TOMASZ Stawiguda 1980 M30 00:20:13 00:20:17
42 1080 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:20:20 00:20:22
43 129 NIEMCZUK KAMIL Olsztyn TEAM DARE2TRI 1984 M30 00:20:27 00:20:29
44 1251 ŻEBROWSKI JACEK Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1984 M30 00:20:31 00:20:32
45 38 BARTKO DARIUSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1975 M40 00:20:32 00:20:34
46 1015 WUJKOWSKA IZABELA Olsztyn 1999 K20 00:20:36 00:20:37
47 1271 KRZYŻANIAK PIOTR Ostróda SKAZANI NA SUKCES 1980 M30 00:20:34 00:20:38
48 56 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:20:39 00:20:42
49 29 KOŚCIK JAKUB Warszawa 1985 M30 00:20:40 00:20:46
50 44 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M40 00:20:44 00:20:46
51 1391 SIEROCKI MARCIN Olsztyn 1976 M40 00:20:47 00:20:50
52 1259 CZARZASTY PATRYK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 2002 M16 00:20:47 00:20:49
53 1325 KRASZEWSKI WOJTEK Włocławek TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:20:50 00:20:52
54 1096 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M40 00:20:51 00:20:55
55 1099 LENART MIŁOSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1965 M50 00:20:51 00:20:53
56 1600
175*
WÓJCIK MARCIN Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1987 M30 00:20:51 00:20:53
57 1163 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1981 M30 00:20:53 00:20:55
58 1201 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:20:55 00:20:59
59 241 SZAJKOWSKI ARKADIUSZ KĘTRZYN DRUŻYNA ML 1977 M40 00:21:02 00:21:04
60 1010 HRYSZKO PAWEŁ Olsztyn MKS JUVENIA BIAŁYSTOK 1994 M20 00:21:02 00:21:03
61 1116 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty AKM OLSZTYN/SKAJBIEGACZE 1974 M40 00:21:04 00:21:08
62 11 KACZMARCZYK JUSTYNA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 K20 00:21:06 00:21:07
63 1153 MAŁKOWSKI MACIEJ Ruciane Nida TEAM KOPEC 1986 M30 00:21:11 00:21:15
64 240 KURMIN PAWEŁ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1987 M30 00:21:13 00:21:16
65 1531 PREJS PIOTR OSTRÓDA NAJMOWICZ TRIATHLON / TEAM KOPEĆ 1975 M40 00:21:16 00:21:19
66 1240 OSTROMECKA ANNA Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 00:21:21 00:21:25
67 1176 ZIÓŁEK WERONIKA Pasym AZS UWM OLSZTYN 2003 K16 00:21:22 00:21:27
68 1419 DOBRZYNSKA WERONIKA Olsztyn KUROPATWA TEAM 1984 K30 00:21:24 00:21:26
69 1186 BORKO CEZARY Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1973 M40 00:21:26 00:21:28
70 1026 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M40 00:21:26 00:21:32
71 1248 SAROL ADRIAN Olsztyn 1989 M30 00:21:34 00:21:41
72 8 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:21:35 00:21:39
73 1059 PRUSIK ARKADIUSZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1982 M30 00:21:35 00:21:37
74 1198 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:21:40 00:21:46
75 23 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PL 1975 M40 00:21:43 00:21:47
76 246 CWALINA ŁUKASZ Olsztyn 1981 M30 00:21:43 00:22:45
77 1063 DOŁĘGA MARIUSZ Olsztyn WEGE SIŁA 1984 M30 00:21:44 00:21:50
78 1158 NAGORSKI ROBERT Olsztyn HERNE HILL HARRIERS 1963 M50 00:21:49 00:21:58
79 1188 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:21:56 00:22:04
80 1257 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M30 00:21:56 00:22:01
81 1109 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1978 M40 00:21:59 00:22:03
82 279 JACHIMOWICZ DOROTA Jeziorany QŹNIA JEZIORANY/MŁYNAGO 1978 K40 00:21:59 00:22:01
83 1065 PECZYŃSKA PAULINA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1986 K30 00:22:00 00:22:01
84 284 PISARSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1984 M30 00:22:03 00:23:05
85 1224 KOŚCIESZA PIOTR Olsztyn TRI NEGU 1986 M30 00:22:06 00:22:11
86 1403 GĘBSKI MARIUSZ Olsztyn 1978 M40 00:22:09 00:23:10
87 1529 TARASEWICZ SZYMON Olsztyn AKM OLSZTYN 1983 M30 00:22:11 00:22:16
88 1133 PACHOLEC STANISŁAW Garzewo 4 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1954 M60 00:22:12 00:22:15
89 21 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:22:14 00:22:17
90 1173 DZIRBA WIKTORIA Srokowo DRUŻYNA ML 2002 K16 00:22:15 00:22:18
91 1209 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:22:16 00:22:26
92 130 ŁUNIO PIOTR Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1975 M40 00:22:17 00:22:21
93 1498 SZAPIEL GRZEGORZ Bartąg HEART TEAM 1973 M40 00:22:19 00:22:26
94 185 PIECZKOWSKI PIOTR DYWITY #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1977 M40 00:22:19 00:22:32
95 1118 SŁAWUSZEWSKI LESZEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1978 M40 00:22:20 00:22:25
96 1054 POGORZELSKI PIOTR Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2000 M16 00:22:23 00:23:25
97 1122 KOSACKA EMILIA Skajboty AKM OLSZTYN/SKAJBIEGACZE 1982 K30 00:22:24 00:22:28
98 1353 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M50 00:22:28 00:22:33
99 1316 DOBRZYŃSKI HENRYK Barczewko KUROPATWA TEAM 1962 M50 00:22:34 00:22:37
100 1306 DAGIEL JACEK Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1984 M30 00:22:37 00:22:42
101 1326 MALISZEWSKA ANITA Koszalin TEAM KOPEĆ 1998 K20 00:22:38 00:23:38
102 137 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:22:38 00:22:43
103 1213 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo KUROPATWA TEAM 1994 K20 00:22:39 00:22:43
104 1104 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn MŁYNAGO/QŹNIA 1974 M40 00:22:44 00:22:46
105 1031 SKUZA DOROTA Olsztyn 1989 K30 00:22:46 00:23:47
106 47 SANGOWSKI ANDRZEJ Tolkmicko 1972 M40 00:22:47 00:23:49
107 1258 SKUZA LESZEK Jaroty DRUŻYNA WILKA 1978 M40 00:22:54 00:23:56
108 1156 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:22:55 00:22:58
109 153 GOLĄB PIOTR Olsztyn 1983 M30 00:22:58 00:24:00
110 1075 GAWIN MAREK Barczewo 1979 M40 00:22:58 00:24:00
111 1292 DOMURAT WIKTORIA Płock KS AZS UWM OLSZTYN 2002 K16 00:23:00 00:23:05
112 1422 KAIM KAMIL Olsztyn 1977 M40 00:23:00 00:24:11
113 72 KULESZA MIKOŁAJ MICHAŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 M30 00:23:01 00:24:03
114 1424 MAZURO MONIKA Lidzbark Warmiński KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1984 K30 00:23:07 00:24:08
115 189 KOPCZYŃSKI SEBASTIAN Dywity SUNRISE SYSTEM 1989 M30 00:23:11 00:23:15
116 1365 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:15 00:23:34
117 1526 PTAK MICHAŁ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA / SPARTA BISKUPIEC 1979 M40 00:23:15 00:23:20
118 1384 POGORZELSKI RAFAŁ OLSZTYN SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2003 M16 00:23:16 00:24:18
119 168 NIEŚCIÓR JAN Stękiny KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /MŁYNAGO 1968 M50 00:23:16 00:24:17
120 1070 MILLER MARTA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 K30 00:23:20 00:24:25
121 159 OŻUBKO DARIUSZ Olsztyn 1977 M40 00:23:20 00:24:22
122 91 KOZIBSKI JAKUB Iława TRI NEGU 2001 M16 00:23:21 00:24:26
123 1226 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn KRISS COACHING 1959 M60 00:23:22 00:24:23
124 20 CHOMICKI SZYMON Olsztyn KRISS COACHING 1975 M40 00:23:23 00:23:38
125 1439 RUSZCZYK ROBERT Kętrzyn DRUŻYNA ML 1975 M40 00:23:23 00:23:34
126 188 ZAKABŁUK MARCIN Olsztyn #WIPASZAKTYWNIWBIEGU 1989 M30 00:23:25 00:23:29
127 1414 NIESTĘPSKI BARTOSZ Olsztyn 1993 M20 00:23:28 00:24:35
128 1336 BONK BARTOSZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1986 M30 00:23:34 00:24:36
129 39 RUSZCZYK MAŁGORZATA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1982 K30 00:23:37 00:23:41
130 1018 WYRĘBSKI ŁUKASZ OLSZTYN 1976 M40 00:23:39 00:23:57
131 43 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 00:23:39 00:24:43
132 258 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn TRI NEGU 1977 M40 00:23:40 00:24:42
133 1308 JANOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:23:43 00:25:48
134 1354 ORZOŁEK JOANNA Kolno BISKUPIEC BIEGA 1983 K30 00:23:49 00:23:54
135 1304 HAŁAJKO SEBASTIAN Olsztyn 1990 M20 00:23:50 00:24:54
136 1182 KUBICKI RAFAŁ Dywity 1972 M40 00:23:52 00:24:55
137 1417 LEMPASZEK PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:23:55 00:24:58
138 1081 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M30 00:23:58 00:25:03
139 1142 TANKIELUN GRZEGORZ Olsztyn 1981 M30 00:24:01 00:25:05
140 1320 RYBACZYK CEZARY Nikielkowo POZYTYWNIE POBIEGANI - NIKIELKOWO 1973 M40 00:24:01 00:25:08
141 1187 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn MYTOWEL.PL 1978 M40 00:24:06 00:25:07
142 198 HUMEN AGNIESZKA Biskupiec KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1978 K40 00:24:08 00:25:16
143 1021 TOKARCZYK MIKOŁAJ Olsztyn 1987 M30 00:24:09 00:25:16
144 1111 ZIELIŃSKI DARIUSZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1987 M30 00:24:10 00:25:13
145 1103 KĄKOL KRZYSZTOF Olsztyn 1976 M40 00:24:11 00:26:12
146 251 GRZYBICKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1968 M50 00:24:13 00:24:16
147 172 PAŁEJKO MATEUSZ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1987 M30 00:24:14 00:25:15
148 187 KAMROWSKA MARTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:24:14 00:24:20
149 109 TUCZYŃSKI PAWEŁ Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1986 M30 00:24:15 00:24:18
150 1151 ZDUNEK EWELINA Stawiguda 1985 K30 00:24:16 00:25:19
151 1352 RADZIEWICZ IWONA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:24:16 00:25:20
152 78 KULESZA BOGUSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1959 M60 00:24:17 00:25:17
153 54 CHROSTOWSKI SEBASTIAN Olsztyn, Polska 1993 M20 00:24:22 00:26:25
154 1168 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:24:23 00:25:29
155 1338 CHEĆKO EWA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 00:24:25 00:25:31
156 1146 JAKUBOWSKI PIOTR Olsztyn 1981 M30 00:24:26 00:25:28
157 242 CHODARA ROMAN Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1954 M60 00:24:28 00:24:29
158 1221 WYSOCKA MARTYNA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1991 K20 00:24:29 00:24:33
159 1242 DRĘŻEK EWELINA Kalisz AKM OLSZTYN 1991 K20 00:24:30 00:24:32
160 1131 CLAJOT FABIAN Olsztyn FC GRABOWA 1993 M20 00:24:31 00:25:33
161 239 KARWACKI SZYMON Olsztyn 1983 M30 00:24:36 00:25:47
162 226 MAJDAŃSKI JACEK Olsztyn 1981 M30 00:24:37 00:24:46
163 1005 TOMASIK MACIEK Olsztyn MPK OLSZTYN 1987 M30 00:24:40 00:24:55
164 98 KOMARNICKI PAWEŁ Olsztyn 1990 M20 00:24:40 00:26:42
165 1229 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 00:24:43 00:24:48
166 1474 KOWALCZYK GRZEGORZ OLSZTYN 1981 M30 00:24:44 00:25:53
167 1301 KORNATOWSKI ROBERT Olsztyn 1986 M30 00:24:44 00:25:45
168 1138 CZUSZEL DAINEL Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2002 M16 00:24:45 00:25:47
169 1195 CIOBAN BARTŁOMIEJ Orneta 1985 M30 00:24:49 00:26:56
170 96 GRĄDZKI TOMASZ Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1980 M30 00:24:50 00:26:01
171 67 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1971 M40 00:24:52 00:25:55
172 81 WIŚNIEWSKI BARTOSZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1992 M20 00:24:56 00:26:04
173 1520 KOZDRA CEZARY WYDMINY WIOSKA BIEGACZY 1983 M30 00:24:58 00:26:01
174 264 DĘBOWSKI DAMIAN Barczewo 1986 M30 00:25:02 00:26:04
175 40 JANKOWSKA MAŁGORZATA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1983 K30 00:25:05 00:26:06
176 215 SYREWICZ KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński 1969 M50 00:25:05 00:26:10
177 1051 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:25:06 00:26:08
178 1069 BIAŁOUSZ IZABELA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 K40 00:25:10 00:27:13
179 1011 PIETRZAK MICHAŁ Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 1989 M30 00:25:10 00:26:16
180 62 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn 1988 M30 00:25:11 00:26:18
181 1092 OLSZEWSKA MAŁGORZATA Łęgajny 1979 K40 00:25:16 00:27:19
182 197 SŁOWIŃSKI JAN Olsztyn 1984 M30 00:25:17 00:26:23
183 1322 BOJARUNIEC MONIKA Olsztyn BRAG RZECZY NIE MOŻLIWYCH!!! 1985 K30 00:25:20 00:26:26
184 227 BERTEL MARCIN Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1982 M30 00:25:22 00:25:32
185 200 GRABOWSKI RAFAŁ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1983 M30 00:25:29 00:27:33
186 1272 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN MNIEJ MYŚL WIĘCEJ ŻYJ 1983 M30 00:25:29 00:25:38
187 223 BABIARZ PIOTR Barczewo 1991 M20 00:25:32 00:26:37
188 18 MIKITA MIREK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1967 M50 00:25:35 00:27:40
189 1477 LIKSZO PAWEŁ Olsztyn 1988 M30 00:25:37 00:27:37
190 1485 ANTOŃ PIOTR Olsztyn 1990 M20 00:25:37 00:27:39
191 1085 KOTLARZ KAROL Ostrołęka 1990 M20 00:25:39 00:27:41
192 121 BREJTA MIROSŁAW Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1981 M30 00:25:42 00:26:47
193 16 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ TEAM 1981 M30 00:25:42 00:26:51
194 1294 GONTARZ GRZEGORZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 M30 00:25:45 00:26:49
195 1025 TUROLSKA WERONIKA Jaroty 1977 K40 00:25:45 00:27:48
196 1345 BAKUN LESZEK Olsztyn 1961 M50 00:25:45 00:25:52
197 1239 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1953 M60 00:25:47 00:26:55
198 1361 WACIKOWSKI BARTOSZ olsztyn 1994 M20 00:25:49 00:27:58
199 238 WIECH EWA Klebark Wielki 1970 K40 00:25:51 00:26:58
200 1196 OLENDER MONIKA Olsztyn 1992 K20 00:25:52 00:27:59
201 1043 KUPIBIDA PAWEŁ Olsztyn 4W-MBOT 1982 M30 00:25:53 00:26:58
202 256 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:25:54 00:27:54
203 237 WIECH ROMAN Klebark Wielki 1970 M40 00:25:54 00:27:06
204 1174 ŚWIATOWSKI DANIEL Stawiguda 1987 M30 00:25:57 00:26:58
205 154 PTAK DARIUSZ Ługwałd 1971 M40 00:25:57 00:27:59
206 211 STĘPIEŃ MARZENA Olsztyn 4TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1970 K40 00:26:00 00:27:07
207 1379 ABRAMCZYK TOMASZ Skajboty SKAJBIEGACZE 1973 M40 00:26:02 00:28:10
208 95 KUTNIK ANNA Olsztyn WODNYAEROBIK.PL 1977 K40 00:26:03 00:28:09
209 1216 LEŃSKI MICHAŁ Słupy WDOWIAK@FRIENDS 1980 M30 00:26:03 00:27:10
210 1037 PIANKA DAWID Olsztyn PRON SQUAD 1990 M20 00:26:14 00:28:17
211 1406 GĘBSKI MIECZYSŁAW Olsztyn 1955 M60 00:26:17 00:28:19
212 60 DOLIWA ADAM Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1965 M50 00:26:20 00:27:26
213 1053 GADOMSKA JOANNA Olsztyn 1982 K30 00:26:23 00:27:27
214 1137 ZAJĄC TOMASZ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M20 00:26:25 00:26:37
215 281 OŚKO ADAM Olsztyn 1978 M40 00:26:27 00:28:37
216 201 WIŚNIEWSKI MACIEJ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1973 M40 00:26:29 00:28:34
217 48 CIEĆKO ADAM Olsztyn 1973 M40 00:26:30 00:28:33
218 1210 PROKOPOWICZ ANETA Dobre Miasto DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1986 K30 00:26:34 00:28:39
219 105 GREGORKIEWICZ SZYMON Olsztyn 1989 M30 00:26:35 00:28:40
220 1164 SKRZETUSKI JAN Olsztyn 1966 M50 00:26:36 00:28:36
221 1445 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 00:26:36 00:28:45
222 1536 MAJER TOMASZ Olsztyn 1985 M30 00:26:41 00:28:47
223 210 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M50 00:26:41 00:28:46
224 1484 NIEBIESZCZAŃSKI RAFAŁ Olsztyn 1993 M20 00:26:45 00:28:57
225 1184 MARWEG WITEK Olsztyn 1978 M40 00:26:47 00:27:49
226 1471 GULBINOWICZ RENATA KIWITY 1982 K30 00:26:50 00:27:51
227 116 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:26:53 00:29:01
228 1383 STACHERA MIROSŁAW OLSZTYN 1976 M40 00:26:56 00:28:59
229 221 KUNDA EDYTA Gietrzwałd 1980 K30 00:27:00 00:28:12
230 1052 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:27:00 00:29:06
231 46 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K40 00:27:13 00:28:21
232 49 MAMAJEK ADAM Olsztyn LUKKA TEAM 1978 M40 00:27:13 00:28:14
233 1194 GALEWSKA JUSTYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:27:14 00:28:19
234 1202 DECYK LESZEK Stawiguda TEAM KOPEĆ 1953 M60 00:27:15 00:28:25
235 1105 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 K30 00:27:16 00:29:21
236 36 TUCZYNSKA ANIA Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1986 K30 00:27:16 00:28:24
237 1047 KRAWIEC AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1977 K40 00:27:17 00:28:18
238 19 LENART PRZEMYSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:27:20 00:29:28
239 275 DANILUK GRZEGORZ Dywity 1990 M20 00:27:20 00:29:34
240 1175 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:27:21 00:28:32
241 1518 DZIEŃKOWSKA EWELINA Olsztyn 1980 K30 00:27:23 00:28:36
242 236 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K60 00:27:23 00:29:28
243 1519 ZYSKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn 1977 M40 00:27:24 00:28:36
244 1285 MAJCHRZAK MAGDALENA Olsztyn BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH 1985 K30 00:27:24 00:28:30
245 32 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd #ZALINIAMETYTEAM 1986 K30 00:27:26 00:29:35
246 1533 MICHALCZYK MARIA Olsztyn 1981 K30 00:27:29 00:29:35
247 42 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:27:31 00:29:37
248 41 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA/BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH 1982 K30 00:27:32 00:29:38
249 167 CHWIETCZUK PAWEŁ Dywity PAW300 1987 M30 00:27:33 00:29:33
250 1360 PAŁEJKO ALEKSANDRA Ostróda 2000 K16 00:27:34 00:29:36
251 1375 DREMO KRZYSZTOF Wrzesina SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2003 M16 00:27:34 00:29:56
252 1227 WRÓBEL ANNA Olsztyn 1981 K30 00:27:36 00:29:47
253 229 KROTOSZYŃSKI DARIUSZ OLSZTYN 1969 M50 00:27:36 00:28:45
254 1296 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1965 K50 00:27:41 00:28:44
255 79 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1965 K50 00:28:01 00:29:11
256 1145 DROZDOWSKI JULIAN Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 2003 M16 00:28:02 00:30:11
257 1528 GABRUSIANIEC MATEUSZ OLSZTYN 1985 M30 00:28:06 00:29:18
258 269 DRĄŻEK PIOTR Olsztyn WIPASZ AKTYWNIE 1991 M20 00:28:10 00:30:13
259 1045 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M30 00:28:13 00:30:23
260 118 GĄSIOR MARTA Olsztyn CTS OLSZTYN TEAM 1979 K40 00:28:14 00:30:15
261 1020 LIMONTAS DOROTA Olsztyn D27 1987 K30 00:28:15 00:30:21
262 1364 WÓJCIK MARTA Olsztyn 1980 K30 00:28:15 00:29:26
263 1230 LENDZIAN ANIA Olsztyn 1974 K40 00:28:19 00:30:29
264 1148 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1961 M50 00:28:21 00:29:24
265 192 BORKOWSKI JERZY KRZYSZTOF Olsztyn 1957 M60 00:28:21 00:30:26
266 273 PRUSZKIEWICZ-SŁOWIŃSKA KATARZYNA Olsztyn 1984 K30 00:28:22 00:30:33
267 128 BRZÓSKA GRZEGORZ Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 2003 M16 00:28:26 00:30:45
268 1469 TUNKIEWICZ KATARZYNA Olsztyn 1982 K30 00:28:26 00:29:34
269 102 SZAŁGINIEWICZ KATARZYNA Olsztyn 1988 K30 00:28:26 00:30:31
270 1016 PUCZEL PIOTR Olsztyn PRON SQUAD 1982 M30 00:28:27 00:30:50
271 1002 BANACH ANDRZEJ Olsztyn PISZ-OLSZTYN 1989 M30 00:28:28 00:29:36
272 1233 WIÓRKOWSKA NATALIA Sząbruk 1986 K30 00:28:28 00:29:32
273 1160 KOLAJ HANNA Olsztyn 1981 K30 00:28:28 00:30:49
274 53 WORAVETCHVIJIT PAIROJ OLSZTYN 1978 M40 00:28:29 00:30:48
275 80 PRZYBYSZ MARCIN Barczewo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:28:30 00:30:41
276 107 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:28:34 00:29:40
277 217 TOMASZEWSKA ŻANETA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1985 K30 00:28:44 00:29:46
278 110 CWALINA IZABELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:28:51 00:31:01
279 1006 BOGUSZ MONIKA Olsztyn KUROPATWA TEAM 1991 K20 00:28:53 00:30:00
280 214 PIECZKOWSKI WALDEMAR Dywity #WIPASZAKTYWNI W BIEGU 1975 M40 00:28:53 00:30:57
281 1094 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:28:58 00:30:10
282 283 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M40 00:28:58 00:31:17
283 193 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M30 00:28:58 00:31:16
284 180 PIECZKOWSKA ANETA Dywity #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1978 K40 00:28:59 00:31:03
285 31 KWACZ MAŁGORZATA Ostróda 1964 K50 00:28:59 00:31:00
286 1413 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:29:00 00:31:09
287 86 TĘCZA MACIEJ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:29:04 00:31:12
288 270 JANKOWSKA EMILIA Olsztyn 1986 K30 00:29:14 00:31:26
289 261 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 K30 00:29:20 00:31:34
290 285 SPRAWKA MIRELLA Olsztyn 1973 K40 00:29:25 00:31:29
291 1359 PAŁEJKO MARZENA Ostróda 1966 K50 00:29:26 00:31:27
292 1046 MAZIEC PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1980 M30 00:29:28 00:30:34
293 1108 KOŁAKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 00:29:30 00:31:38
294 65 FURGAŁ RAFAŁ Olsztyn 1971 M40 00:29:36 00:31:38
295 57 KASZUBA MICHAŁ Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:29:39 00:31:54
296 76 KAŁUDZIŃŚKI WOJCIECH Olsztyn 1972 M40 00:29:40 00:31:45
297 278 KARWACKA JOLANTA Olsztyn 1983 K30 00:29:40 00:30:52
298 1525 SZYMCZAK ANNA Ostróda 1975 K40 00:29:41 00:31:47
299 171 SKORUPSKA ANNA Łęgajny WIPASZAKTYWNI 1985 K30 00:29:41 00:31:48
300 1077 ABRAMCZYK TERESA Skajboty SKAJBIEGACZE 1982 K30 00:29:44 00:31:56
301 155 SZYMANOWICZ JOANNA Gietrzwałd LECIMY TUTEJ 1978 K40 00:29:44 00:31:59
302 1098 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:29:47 00:32:05
303 1044 NAWROCKI MATEUSZ Olsztyn 1993 M20 00:29:54 00:32:04
304 1036 CICHOMSKA MARZENA Olsztyn BIEGAM BO MUSZĘ INACZEJ SIĘ UDUSZĘ 1981 K30 00:30:00 00:32:15
305 260 GOŁĘBIEWSKI MAREK Olsztyn BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH! 1995 M20 00:30:08 00:32:30
306 1129 SEMERAK DOROTA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1976 K40 00:30:10 00:31:19
307 186 SOBIEWSKA ANNA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1986 K30 00:30:10 00:32:13
308 75 FRĄCKOWIAK AGATA Jedwabno 1998 K20 00:30:14 00:32:33
309 245 LORENC ŁUCJA Olsztyn 1977 K40 00:30:15 00:32:26
310 1203 AUKSZTULEWICZ ADAM Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:30:17 00:32:25
311 73 BEZLAPOWICZ JACEK Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1971 M40 00:30:17 00:32:25
312 1357 POGORZESKA KAROLINA Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2001 K16 00:30:19 00:31:34
313 61 IWANICKI PAWEŁ Suwałki 1995 M20 00:30:24 00:32:37
314 218 POROWSKI TOMASZ Olsztyn COMPENSA AKTYWNI 1960 M50 00:30:28 00:32:46
315 24 KASPROWICZ WITOLD Olsztyn 1976 M40 00:30:30 00:32:32
316 1040 DUDA MIECZYSLAW Olsztyn 1951 M60 00:30:32 00:32:52
317 163 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec FITSTEP TEAM BISKUPIEC 1967 K50 00:30:36 00:32:40
318 1448 DREMO MARCIN WRZESINA 1977 M40 00:30:37 00:32:48
319 169 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA Stękiny / Olsztyn KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /MŁYNAGO 1970 K40 00:30:51 00:32:59
320 71 STYPINSKI DAREK Olsztyn PENTAGRAM 1976 M40 00:30:52 00:33:04
321 1140 HINZMANN ANNA Stawiguda 1992 K20 00:30:52 00:33:04
322 1003 KASZAŁOWICZ MONIKA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:30:53 00:31:58
323 1532 ZYCHOWICZ JOANNA SKAJBOTY SKAJBIEGACZE 2003 K16 00:30:57 00:33:09
324 1264 SINKIEWICZ KATARZYNA PASYM 1971 K40 00:31:14 00:33:29
325 1166 BUDZILEK MALGORZATA Olsztyn 1968 K50 00:31:15 00:33:26
326 1451 PALOWSKA JOANNA Olsztyn 1992 K20 00:31:30 00:33:54
327 224 GRAMS PAULINA Olsztyn MŁYNAGO/QŹNIA 1988 K30 00:31:32 00:33:57
328 1076 ŚWIDECKI MARCIN Olsztyn 1991 M20 00:31:33 00:33:54
329 1373 POLAKOWSKA KRYSTYNA OLSZTYN ABRM RAKIETY OLSZTYN 1981 K30 00:31:35 00:33:41
330 1132 BUJALSKA AGNIESZKA Skajboty SKAJBIEGACZE 1971 K40 00:31:37 00:33:49
331 1030 LICZNERSKA AGNIESZKA ostróda 1976 K40 00:31:42 00:33:48
332 1090 PLISZKA MALGORZATA Olsztyn PLISZKA BIEGA 1980 K30 00:31:46 00:33:56
333 66 GÓRKA MAREK Olsztyn 1968 M50 00:32:04 00:34:26
334 1534 WUTTI-ITTRAKARN PRAPATPHONG 1981 M30 00:32:14 00:34:33
335 26 KRAWIEC ADAM Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1975 M40 00:32:21 00:34:26
336 27 KRAWIEC KLAUDIA Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1978 K40 00:32:21 00:34:26
337 1270 TERLECKA JUSTYNA Olsztyn 1983 K30 00:32:23 00:34:33
338 160 KALINOWSKI JAREK Olsztyn 1979 M40 00:32:23 00:34:28
339 199 AKINIS RENATA Dywity WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1976 K40 00:32:25 00:34:30
340 112 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:32:30 00:34:38
341 1035 KRAKOWIAK JUSTYNA Olsztyn 1975 K40 00:32:30 00:33:36
342 1346 SZEWCZYK BARTOSZ Olsztyn 739338592 1981 M30 00:32:33 00:34:44
343 136 HERMAN KATARZYNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:32:34 00:34:51
344 152 ILCZUK CEZARY Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1973 M40 00:32:39 00:34:52
345 1214 DOMIAN MARTA Olsztyn 1979 K40 00:32:48 00:35:05
346 1535 POCZYKOWSKI ADRIAN Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 M30 00:32:54 00:35:11
347 1107 HERMAŃSKA MARZENA Barczewo SALKA FIT BARCZEWO 1972 K40 00:33:09 00:35:22
348 177 SZKOTAK-ZAKABŁUK MARZENA Jeziorany #WIPASZ AKTYWNI 1987 K30 00:33:27 00:35:31
349 178 SUROWIEC ANNA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1980 K30 00:33:46 00:35:49
350 1034 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K60 00:33:47 00:35:56
351 1222 ŻUCHOWSKA ANNA Olsztyn 1991 K20 00:34:00 00:36:16
352 250 DUDANIEC SŁAWOMIR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:34:04 00:36:13
353 176 GULBICKA-ILCZUK EWA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1979 K40 00:34:17 00:36:29
354 1042 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:34:31 00:36:44
355 1136 DROZDOWSKI TOMASZ Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 1971 M40 00:34:59 00:37:10
356 230 KOŁAKOWSKA RENATA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K50 00:35:01 00:37:22
357 97 JARMOŁOWICZ MAGDALENA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:35:15 00:37:22
358 100 FILAK ANNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1978 K40 00:35:21 00:37:39
359 183 MACKIEWICZ BOŻENA OLSZTYN BRAK 1961 K50 00:36:02 00:38:13
360 1028 JABŁOŃSKA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:36:27 00:38:43
361 1405 ZDANCEWICZ-PĘKALA EWELINA Olsztyn OLSZTYN TOASTMASTERS 1993 K20 00:36:51 00:39:01
362 1062 TRYK PIOTR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:37:47 00:40:03
363 1060 SABLEWSKA AGATA Olsztyn LECIMY TUTEJ 1994 K20 00:37:47 00:40:03
364 1013 ABDELKEFI AMIR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1985 M30 00:37:49 00:40:03
365 194 LIS ANETA Kieźliny WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1981 K30 00:38:42 00:40:47
366 64 BARTYŚ JAN Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ 1952 M60 00:41:20 00:43:33
367 1141 SOBALA MACIEJ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1980 M30 00:41:20 00:43:34
368 1135 DROZDOWSKA EMILIA Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 1976 K40 00:41:59 00:44:09
369 135 PIETRULEWICZ DOROTA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1965 K50 00:47:46 00:50:03
370 1086 GROUSS EWELINA olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 K30 00:47:46 00:50:03

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni