z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 3

25.11.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 400 KOWALSKI TOMASZ OLSZTYN URWIS BIEGA 1976 M40 00:16:57 00:16:58
2 1152 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON/ TRI NEGU 1993 M20 00:16:57 00:17:00
3 2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:17:03 00:17:05
4 209 NAJMOWICZ SEBASTIAN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1991 M20 00:17:08 00:17:10
5 1156 KRAWIECKI MATEUSZ Lubawa HUSARIA RACE TEAM 1989 M20 00:17:18 00:17:19
6 211 OŁOWSKI JAKUB Biskupiec NAJMOWICZ TRIATHLON/ TRI NEGU 1984 M30 00:17:18 00:17:21
7 1109 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn OXYBURN POLSKA 1988 M20 00:17:23 00:17:25
8 96 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn ROAD TO PB 1987 M30 00:17:25 00:17:28
9 418 SULEWSKI KRZYSZTOF Barczewo 1985 M30 00:17:39 00:17:40
10 210 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:54 00:17:55
11 234 MYŚLAK PIOTR Poznań TRIATHLONISTA.COM #OWOCBIEGA 1990 M20 00:18:03 00:18:04
12 1146 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo SKLEPBIEGACZA.PL 1987 M30 00:18:13 00:18:16
13 390 PUNPUR MARCIN Ostróda ALA TEAM 1980 M30 00:18:19 00:18:20
14 11 LISOWSKA ALEKSANDRA Dywity SKLEPBIEGACZA.PL 1990 K20 00:18:34 00:18:36
15 1135 SUL MARCIN Olsztyn 1980 M30 00:18:34 00:18:36
16 91 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek NAJMOWICZ TRIATHLON 1992 M20 00:18:41 00:18:43
17 32 TWARDOWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1979 M30 00:18:48 00:18:51
18 463 BUGAJ DOMINIK Olsztyn PIRAMIDA KEBAB PIZZA 1999 M16 00:19:08 00:19:09
19 9 SZOSTAWICKI MICHAŁ Olsztyn NAGÓR TEAM 1977 M40 00:19:08 00:19:10
20 417 OLSZEWSKI TOMASZ Jeziorany OLSZEWNIK 1991 M20 00:19:12 00:19:14
21 386 KAMIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1976 M40 00:19:14 00:19:16
22 387 RUDOWSKI DAMIAN Dobre Miasto PSZCZÓŁKOSKI TEAM/DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1999 M16 00:19:18 00:19:19
23 326 KURDYNOWSKI SZYMON Barczewo SPORT MASTER ROWERY 1981 M30 00:19:20 00:19:22
24 443 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1969 M40 00:19:27 00:19:31
25 666 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL / NO-TAX.OLSZTYN.PL 1979 M30 00:19:32 00:19:34
26 1051 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1976 M40 00:19:34 00:19:38
27 174 CICHOCKI MARCIN Olsztyn NO-TAX.OLSZTYN.PL/PERSONALTRIATHLON.PL 1975 M40 00:19:37 00:19:40
28 5 GOJŁO MAREK Olsztyn ORTOPEDIA MSWIA 1974 M40 00:19:43 00:19:43
29 60 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M30 00:19:41 00:19:47
30 1013 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30 00:19:49 00:19:51
31 269 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M30 00:19:50 00:19:51
32 156 SKONECZNY DAREK Olsztyn URWIS BIEGA 1962 M50 00:19:51 00:19:53
33 143 KAROLEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 M30 00:19:52 00:19:54
34 6
419*
TYBOROWSKI NATAN OLSZTYN DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2001 M16 00:20:05 00:20:08
35 150 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:20:06 00:20:09
36 151 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:20:18 00:20:20
37 366 TRUDNOWSKI MACIEJ OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 M40 00:20:23 00:20:27
38 74 SZOT ANDRZEJ Bartąg WDOWIAK AND FRIENDS 1978 M30 00:20:28 00:20:31
39 43 NOJMAN RAFAŁ Dobre Miasto SĄ WOLNIEJSI 1984 M30 00:20:29 00:20:31
40 227 WÓJCIK MARCIN Bartoszyce TEAM KOPEĆ 1987 M30 00:20:29 00:20:32
41 194 PŁONOWSKI MACIEJ Olsztyn 1989 M20 00:20:26 00:20:32
42 1022 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM 1972 M40 00:20:35 00:20:39
43 1134 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ ;-) 1980 M30 00:20:36 00:20:41
44 370 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn TRI-DUNAJEK 1978 M30 00:20:39 00:20:42
45 452 SYDOR TOMASZ Gdansk CTS 1984 M30 00:20:42 00:20:44
46 1050 MAZUR PAWEŁ Olsztyn KW OLSZTYN 1981 M30 00:20:42 00:20:46
47 1077 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M50 00:20:42 00:20:47
48 401 PASEMKO ZENON Olsztyn MONT BLANC TEAM 1967 M50 00:20:46 00:20:51
49 1069 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M40 00:20:50 00:20:54
50 8 KACZOROWSKI DOMINIK Olsztyn 1982 M30 00:20:45 00:20:56
51 340 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Jonkowo MŁYNAGO 1974 M40 00:20:52 00:23:01
52 372 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:20:56 00:21:01
53 42 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:20:58 00:21:03
54 39 STAWECKI KONRAD Jaroty TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:03 00:21:10
55 411 DRUGAS PAWEŁ OLSZTYN 1978 M30 00:21:05 00:21:12
56 456 GOMOŁA JACEK Jaroty SRTG-OLSZTYN 1986 M30 00:21:10 00:21:22
57 4 PIECZARKA KRZYSZTOF OSTRÓDA 1971 M40 00:21:12 00:21:15
58 1160 WYPYCH KAMIL Olsztyn 1983 M30 00:21:14 00:21:17
59 290 KOTLEWSKI ŁUKASZ Olsztyn 1995 M20 00:21:15 00:21:21
60 434 KAMIEŃSKI AREK Łukta 1982 M30 00:21:20 00:21:25
61 435 TYC PIOTR Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1980 M30 00:21:21 00:21:30
62 15 ZAJĄC BOGDAN Chorzele WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1974 M40 00:21:21 00:21:27
63 199 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:21:21 00:21:24
64 18 CLAJOT FABIAN Olsztyn FC GRABOWA 1993 M20 00:21:24 00:21:33
65 1125 MOUNIER FREDERIC olsztyn WDOWIAK@FRIENDS 1972 M40 00:21:26 00:21:32
66 462 WÓJCIK HENRYK Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA 1965 M50 00:21:31 00:21:44
67 374 ARCZAK MIROSŁAW Olsztyn ROWEROWY OLSZTYN 1978 M30 00:21:33 00:21:42
68 1082 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:21:34 00:21:39
69 407 ZBUTOWICZ ŁUKASZ Lidzbark Warmiński BBL KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1983 M30 00:21:34 00:21:39
70 402 FELKA SZYMON Ostróda BBL OSTRÓDA 1986 M30 00:21:34 00:21:43
71 1032 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 M30 00:21:37 00:21:41
72 44 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:21:40 00:21:46
73 230 BIELENICA BEATA Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 00:21:42 00:21:45
74 1078 KIEWISZ ADAM Gietrzwałd SĄ WOLNIEJSI 1980 M30 00:21:42 00:22:00
75 1004 LEŚNY ANDRZEJ Olsztyn MONT BLANC TEAM 1979 M30 00:21:45 00:21:50
76 1017 WOBOLEWICZ WOJCIECH Olsztyn TEAM KOPEĆ 1968 M40 00:21:46 00:21:52
77 154 BRONOWICKI ANDRZEJ Dywity 1962 M50 00:21:46 00:21:59
78 288 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 00:21:48 00:21:52
79 404 KOSOWSKI JANUSZ Olsztyn AKM OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1952 M60 00:21:48 00:21:48
80 65 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1978 M30 00:21:50 00:21:55
81 305 GAJEWSKI SZYMON Ostróda SKAZANI NA SUKCES 1988 M20 00:21:52 00:22:02
82 381 PIETKIEWICZ KRZYSZTOF Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1973 M40 00:21:52 00:21:56
83 283 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Olsztyn 1974 M40 00:21:56 00:22:03
84 385 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:21:57 00:22:04
85 379 ŻUKOWSKI JERZY Olsztyn FREE RUNNERS 1976 M40 00:21:58 00:22:05
86 1112 SYDORUK PATRYK Gronity 2001 M16 00:21:58 00:22:06
87 252 GŁOWACKI ROBERT Olsztyn 1974 M40 00:21:59 00:22:05
88 281 KOSACKA EMILIA Olsztyn 1982 K30 00:22:02 00:22:09
89 1001 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:22:07 00:22:12
90 216 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 00:22:07 00:22:10
91 1075 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS BIEGA 1970 M40 00:22:07 00:22:14
92 261 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1973 M40 00:22:08 00:22:17
93 453 CHOŁAŚCIŃSKI WOJCIECH Olsztyn 1983 M30 00:22:11 00:22:20
94 16 MICHALAK KRZYSZTOF Ostróda OSTRÓDA 1981 M30 00:22:17 00:22:22
95 266 PABJAŃCZYK ARTUR Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1971 M40 00:22:19 00:22:25
96 1085 WITKOWSKI MARIUSZ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1971 M40 00:22:19 00:22:36
97 466 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn 1996 M20 00:22:20 00:22:31
98 1171 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce 15 GBZ 1977 M40 00:22:24 00:22:37
99 77 KLACH ANDRZEJ Kieźliny MONT BLANC TEAM 1978 M30 00:22:26 00:22:30
100 432 LASZCZAK JERZY Olsztyn URWIS BIEGA 1961 M50 00:22:26 00:22:35
101 351 PACZYŃSKI MARCIN Olsztyn 1995 M20 00:22:27 00:22:35
102 298 WDOWIAK ROBERT Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1998 M16 00:22:28 00:22:32
103 1164 WOLFF MARCIN Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1969 M40 00:22:28 00:22:37
104 138 OLSZEWSKI SEBASTIAN Olsztyn FIZJOTERAPIA OLSZTYN 1988 M20 00:22:29 00:22:34
105 271 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:22:30 00:22:36
106 1072 WZOREK ADAM Jeziorany DELAVAL RUNNERS 1984 M30 00:22:33 00:22:37
107 352 RASZEWSKI MARCIN Elbląg BBL OLSZTYN 1975 M40 00:22:34 00:22:43
108 1065 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M20 00:22:35 00:22:41
109 1166 JANKOWSKI MACIEJ Olsztyn SIGA SIGA 1991 M20 00:22:38 00:22:50
110 394 MOKRZYCKI ZBIGNIEW Olsztyn 1973 M40 00:22:38 00:22:44
111 465 CHILCZUK ROBERT OLSZTYN 1973 M40 00:22:41 00:22:52
112 391 KOWALEWSKI PRZEMYSŁAW Ostróda ELEKTRYK TEAM 1978 M30 00:22:42 00:22:51
113 1172 SZULC RAFAŁ Ostróda 1971 M40 00:22:43 00:22:57
114 1141 SZLASZYŃSKI PRZEMEK Gołdap GOŁDAPTRAIL 1983 M30 00:22:44 00:22:47
115 1103 SZLASZYŃSKA WIOLETA Gołdap GOŁDAPTRAIL 1990 K20 00:22:44 00:22:48
116 410 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M30 00:22:45 00:22:56
117 1175 NIEŚCIÓR JAN Stękiny 1968 M40 00:22:48 00:23:01
118 1046 WOLIŃSKI JACEK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M40 00:22:48 00:22:59
119 1128 GRZYBOWSKI KAROL Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1998 M16 00:22:48 00:22:54
120 14 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M30 00:22:49 00:23:01
121 137 NEUMANN ARTUR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1978 M30 00:22:49 00:23:01
122 316 KLIMCZUK MARIUSZ Olsztyn 1980 M30 00:22:50 00:22:55
123 284 ACHRAMOWICZ ADAM Olsztyn 1972 M40 00:22:51 00:22:56
124 93 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1965 M50 00:22:51 00:23:03
125 121 ZAWLIK MICHAŁ Olsztyn SIGA SIGA 1973 M40 00:22:53 00:23:05
126 262 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M40 00:22:53 00:22:58
127 300 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:22:54 00:23:03
128 422 LEMANOWICZ MAJA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2001 K16 00:22:57 00:23:06
129 1111 SYDORUK ALEKSANDER Gronity S.S. DRUŻYNA WILKA 1970 M40 00:22:58 00:23:05
130 94 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M30 00:22:58 00:23:06
131 1084 KURMIN PAWEŁ Olsztyn FREE RUNNERS 1987 M30 00:22:58 00:23:10
132 436 KRZYKWA MACIEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1994 M20 00:22:59 00:23:08
133 72 MĘTEL ROBERT Orneta 1980 M30 00:23:05 00:23:17
134 291 SŁOWIK JAROSŁAW Olsztyn 1994 M20 00:23:07 00:23:14
135 1039 KIŚLAK-MALINOWSKA ALEKSANDRA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1966 K50 00:23:09 00:23:15
136 289 MACULEWICZ MAREK Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 00:23:09 00:23:11
137 164 SKUZA DOROTA Olsztyn 1989 K20 00:23:09 00:23:18
138 1184 PASTERNAK RADOSLAW Kiwity KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMINSKI 1983 M30 00:23:09 00:23:18
139 1110 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M30 00:23:09 00:23:18
140 144 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn 1959 M50 00:23:11 00:23:20
141 277 CYWIŃSKI DARIUSZ Świątki BRAK 1990 M20 00:23:12 00:23:16
142 97 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:23:13 00:23:22
143 337 PRUSIK ARKADIUSZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1982 M30 00:23:14 00:23:20
144 145 BIGAŚ MATEUSZ Olsztyn 1993 M20 00:23:14 00:23:19
145 153 WENTA RADOSŁAW Olsztyn 1967 M50 00:23:15 00:23:29
146 124 KEŃSKI SEBASTIAN Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M20 00:23:17 00:23:26
147 1139 KACZOROWSKI ROBERT Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1997 M20 00:23:19 00:23:27
148 159 KŁOS JAN Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50 00:23:19 00:23:25
149 384 KANTOR OREST Dywity CZARNA ŁAPA 1968 M40 00:23:20 00:23:20
150 239 CHOMICKI SZYMON Olsztyn DRUŻYNA SZPIKU/ARCHITECTUS PRACOWNIA PROJEKTOWA 1975 M40 00:23:22 00:23:30
151 440 SIWIAK BARTŁOMIEJ wyrzysk WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1983 M30 00:23:22 00:23:24
152 1057 LIPIŃSKI SEWERYN Olsztyn SZTUKAWKRATKE.BLOX.PL / UWM OLSZTYN 1981 M30 00:23:26 00:23:33
153 450 KARNACEWICZ MACIEJ Olsztyn NO NAME 1977 M40 00:23:26 00:23:42
154 195 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:23:26 00:23:36
155 78 BARANOWSKI GRZEGORZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1974 M40 00:23:27 00:23:33
156 173 RUTKOWSKI MARIUSZ Olsztyn KOCHAM EWĘ 1975 M40 00:23:27 00:23:40
157 1102 BIERNAT ARKADIUSZ Olsztyn 1972 M40 00:23:31 00:23:42
158 190 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 00:23:31 00:23:46
159 191 TWARDOWSKI BŁAŻEJ Ostróda 1983 M30 00:23:37 00:23:54
160 46 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:37 00:23:45
161 1119 ZAPADKA STANISŁAW Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1955 M60 00:23:37 00:23:44
162 1182 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 00:23:39 00:23:57
163 361 ZIÓŁKOWSKI MAREK Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1976 M40 00:23:40 00:23:54
164 329 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:23:43 00:23:53
165 1088 JERSZEWSKI ANDRZEJ Morąg SĄ WOLNIEJSI 1994 M20 00:23:45 00:23:59
166 317 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1978 M30 00:23:48 00:23:55
167 24 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:23:49 00:23:57
168 1130 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ATAK 1976 M40 00:23:51 00:24:18
169 285 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 M50 00:23:54 00:24:03
170 7 DYMEK ADRIAN Ostróda 1989 M20 00:23:55 00:24:09
171 1113 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn 1955 M60 00:23:57 00:24:07
172 171 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:23:58 00:24:03
173 1005 ZBOROWSKI JACEK KĘTRZYN PERSECUTOR 1974 M40 00:24:00 00:24:08
174 1010 KRAWIEC ADAM Ostróda 1975 M40 00:24:02 00:24:10
175 47 DECYK LESZEK Stawiguda TEAM KOPEĆ 1953 M60 00:24:02 00:24:12
176 455 ZIMNY BARTŁOMIEJ Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1992 M20 00:24:04 00:24:14
177 1011 HERMANN TOMASZ Olsztyn WWW.MEBLOLUX.COM 1978 M30 00:24:05 00:24:27
178 287 PIETRZAK MICHAŁ Olsztyn 1989 M20 00:24:07 00:24:23
179 1018 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:24:08 00:24:23
180 1019 KUPIBIDA PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:24:09 00:24:23
181 89 JAKUBOWSKA KLAUDIA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1997 K20 00:24:09 00:24:20
182 408 ZBUTOWICZ KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński BBL LIDZBARK WARMIŃSKI 1975 M40 00:24:16 00:24:30
183 275 GROCHOWSKI JAN Olsztyn TEAM JANA 1951 M60 00:24:16 00:24:26
184 135 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:24:17 00:24:28
185 10 SZEWCZAK PIOTR OLSZTYN DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1982 M30 00:24:22 00:24:32
186 140 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn SIGA SIGA 1969 M40 00:24:23 00:24:38
187 242 KOZŁOWSKI TOMASZ Olsztyn 1977 M40 00:24:25 00:24:47
188 70 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica NIDZICA BIEGA 1970 M40 00:24:28 00:24:35
189 303 ŁASZKOWSKI PIOTR Łukta K.S WACHLARZ 1976 M40 00:24:29 00:24:37
190 240 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn TEAM JANA 1976 M40 00:24:30 00:24:40
191 403 ŚLEDZIEWSKI CEZARY Wójtowo URWIS BIEGA 1971 M40 00:24:32 00:24:36
192 20 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:24:33 00:24:47
193 219 GRABOWSKI MAREK Olsztyn BUDIMEX 1965 M50 00:24:34 00:24:48
194 197 ŁAZICKI TOMASZ OLSZTYN FOTOBUDKA MAMYWAS.PL / FALKEN RUNNING TEAM 1987 M30 00:24:35 00:24:50
195 268 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M40 00:24:40 00:24:44
196 356 JAKUBIAK BARTŁOMIEJ Barczewo 1987 M30 00:24:40 00:24:58
197 367 FOKS MARCIN Barczewo WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1995 M20 00:24:42 00:25:19
198 1173 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn 1988 M20 00:24:42 00:24:55
199 1120 BIAŁEK JAROSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:24:43 00:24:56
200 1168 OSTROMECKA ANNA Bartoszyce URWIS BIEGA 1987 K30 00:24:43 00:24:49
201 325 KURDYNOWSKA BEATA Barczewo SPORTMASTER 1981 K30 00:24:44 00:25:08
202 1092 CHODKIEWICZ DAWID orneta 1981 M30 00:24:44 00:24:56
203 1068 MELLER JOANNA Dywity 1979 K30 00:24:45 00:25:01
204 213 MURAWSKI MARCIN Olsztyn 1998 M16 00:24:46 00:25:01
205 1067 MELLER WOJCIECH Dywity 1978 M30 00:24:48 00:25:01
206 166 DANELSKA MONIKA Ostróda OSTRÓDA 1984 K30 00:24:48 00:25:03
207 278 SZUMSKI MICHAŁ Ostróda - Kajkowo 1988 M20 00:24:48 00:25:05
208 196 JABŁOŃSKI TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:24:53 00:25:13
209 1155 RAK TOMASZ Olsztyn 1974 M40 00:24:54 00:25:23
210 1104 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1953 M60 00:24:55 00:25:08
211 1183 BODEK GABRIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 1972 M40 00:25:02 00:25:26
212 168 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:25:04 00:25:17
213 1040 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 1971 M40 00:25:05 00:25:20
214 48 SUDOŁ DARIUSZ Olsztyn AKO TEAM 1979 M30 00:25:08 00:25:18
215 31 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:25:08 00:25:25
216 202 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 K40 00:25:12 00:25:27
217 203 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M40 00:25:12 00:25:27
218 206 CHOJNOWSKI RAFAŁ Ełk LECIMY TUTEJ 1992 M20 00:25:18 00:25:34
219 85 WIECH EWA Klebark Wielki 1970 K40 00:25:20 00:25:37
220 378 POLAK MICHALINA Opole 1995 K20 00:25:20 00:25:32
221 117 TYNECKA PAULINA Warszawa 1992 K20 00:25:21 00:25:36
222 1030 BERTEL MARCIN Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1982 M30 00:25:25 00:25:32
223 186 DOMKA MICHAŁ Iława REZERWOWE PSY 1981 M30 00:25:26 00:25:36
224 58 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M60 00:25:28 00:25:39
225 1036 KRUBA BEATA Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1976 K40 00:25:29 00:25:40
226 412 BRZÓSKA PIOTR Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1967 M50 00:25:31 00:26:01
227 129 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK 1973 M40 00:25:32 00:25:48
228 1042 JANOWIAK MAREK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:25:34 00:25:52
229 1174 KOŚCIESZA PATRYCJA Olsztyn TRI NEGU/ TWISTER TEAM 1994 K20 00:25:35 00:25:51
230 395 OLEJNIK MAREK Olsztyn RUN FOR THE EARTH 1979 M30 00:25:36 00:26:03
231 19 BANACH ANDRZEJ Olsztyn LECIMY TUTEJ PISZ-OLSZTYN 1989 M20 00:25:38 00:25:54
232 233 SWARYCZEWSKI TOMEK Olsztyn 1978 M30 00:25:38 00:26:03
233 357 WIECH ROMAN Klebark Wielki 1970 M40 00:25:38 00:25:57
234 280 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 00:25:38 00:25:52
235 1140 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:25:39 00:25:55
236 109 CIOŁKOWSKI MAREK Olsztyn BIEGAMBOMUSZĘ 1963 M50 00:25:42 00:25:42
237 1159 STĘPIEŃ MARZENA Olsztyn CAESAR TEAM 1970 K40 00:25:44 00:25:47
238 177 PALOWSKA JOANNA Olsztyn 1992 K20 00:25:47 00:26:04
239 1090 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:25:48 00:26:14
240 376 ZAJĄC KLAUDIA Chorzele WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1998 K16 00:25:50 00:26:16
241 214 BYSTRZYCKA NATALIA Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1993 K20 00:25:52 00:25:56
242 1071 KLIK ALEKSANDER Olsztyn SRTG OLSZTYN 1993 M20 00:25:54 00:26:11
243 320 JURKOWSKI MICHAŁ Olsztyn 1978 M30 00:25:56 00:26:19
244 1118 MENDALKA PIOTR Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1981 M30 00:25:59 00:26:09
245 306 JANKOWSKA EMILIA Olsztyn 1986 K30 00:25:59 00:26:20
246 368 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K40 00:25:59 00:26:21
247 162 BAGIŃSKI ŁUKASZ Olsztyn 1989 M20 00:26:02 00:26:25
248 49 SŁAWIŃSKA ANNA Iława REZERWOWE PSY 1983 K30 00:26:03 00:26:14
249 61 KOTLARZ KAROL Ostrołęka 1990 M20 00:26:04 00:26:20
250 198 KUPCHYK MAKS Olsztyn GRUPA DBK 1979 M30 00:26:06 00:26:40
251 33 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:26:08 00:26:20
252 279 PTAK MICHAŁ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1979 M30 00:26:11 00:26:33
253 237 BRZÓSKA PRZEMYSŁAW Olsztyn 1989 M20 00:26:11 00:26:36
254 274 WASILEWICZ-PSZCZÓŁKOWSKA MONIKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:26:11 00:26:29
255 1007 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ 1981 M30 00:26:16 00:26:35
256 427 KOMOROWSKI ARKADIUSZ Olsztyn G33/LIFE4SPORT 1980 M30 00:26:16 00:26:44
257 1093 STASIŃSKI RAFAŁ Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM 1976 M40 00:26:16 00:26:39
258 299 ŻEBROWSKA DOROTA Morąg SĄ WOLNIEJSI 1993 K20 00:26:17 00:26:34
259 1177 BĘBNOWSKI KRYSTIAN Olsztyn 1987 M30 00:26:18 00:26:54
260 183 GONTARZ GRZEGORZ Olsztyn GRUPADBK 1986 M30 00:26:19 00:26:52
261 311 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:26:19 00:26:44
262 27 MIKIELSKI PAWEŁ Olsztyn 1983 M30 00:26:24 00:26:47
263 67 LENARD DANIEL Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1987 M30 00:26:26 00:26:52
264 1138 KACZOROWSKI RYSZARD Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:26:33 00:26:52
265 319 ZAPOLSKA ALEKSANDRA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1986 K30 00:26:33 00:26:55
266 1054 TUREK DARIUSZ Olsztyn 1965 M50 00:26:34 00:26:45
267 343 KACZMARCZYK EMILIA Olsztyn 1984 K30 00:26:35 00:26:46
268 1158 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn NUTRIPOL 1965 K50 00:26:38 00:26:54
269 1116 MARCINKIEWICZ MARCIN Sząbruk 1971 M40 00:26:39 00:26:59
270 226 PIECHOTA SŁAWEK Olsztyn KG TEAM 1981 M30 00:26:44 00:26:59
271 172 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K60 00:26:47 00:27:05
272 217 SKWAREK MARCIN Olsztyn 1988 M20 00:26:47 00:27:10
273 120 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1965 K50 00:26:50 00:27:03
274 377 KUNDA EDYTA Gietrzwałd TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1980 K30 00:26:50 00:27:12
275 1009 DOBIES AGNIESZKA Olsztyn 1979 K30 00:26:53 00:27:13
276 126 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn DRUZYNA WILKA 1961 M50 00:26:53 00:27:12
277 1008 DĄBROWSKI ROBERT Olsztyn 1978 M30 00:26:54 00:27:13
278 141 GASZYK JOLANTA Olsztyn 1984 K30 00:26:57 00:27:12
279 1003 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:26:59 00:27:09
280 236 ZAJĄC TOMASZ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M20 00:27:04 00:27:23
281 1083 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 00:27:06 00:27:26
282 244 KOZŁOWSKA MARTA Olsztyn 1979 K30 00:27:08 00:27:32
283 359 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:27:08 00:27:31
284 1108 BARYŁA MAŁGORZATA Olsztyn FREE RUNNERS 1993 K20 00:27:09 00:27:21
285 157 PŁUCIENNICZAK DIANA Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL / NO-TAX.OLSZTYN.PL 1986 K30 00:27:12 00:27:34
286 1028 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:27:12 00:27:31
287 158 PŁUCIENNICZAK JACEK Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL / NO-TAX.OLSZTYN.PL 1985 M30 00:27:12 00:27:34
288 1029 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:27:13 00:27:31
289 454 SENDERSKA MAGDALENA Wrocław 1992 K20 00:27:13 00:27:40
290 1176 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA Stękiny 1970 K40 00:27:13 00:27:30
291 1023 DOLIWA ADAM Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1965 M50 00:27:15 00:27:42
292 139 RUTKOWSKA EWA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 K40 00:27:18 00:27:32
293 76 BRONAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M40 00:27:19 00:27:57
294 225 HANAS DARIUSZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:27:19 00:27:38
295 459 MACIĄG IGNACY Dywity APARTAMENTY MITORI/FALKEN TRADE TEAM 1999 M16 00:27:23 00:27:38
296 308 STOLARSKI ANDRZEJ Olsztyn MPEC OLSZTYN 1959 M50 00:27:25 00:27:48
297 1049 GRAMS PAULINA Olsztyn 1988 K20 00:27:27 00:27:43
298 421 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn 1986 K30 00:27:33 00:27:50
299 64 CZARNECKA EWA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1985 K30 00:27:34 00:28:01
300 1043 KARWACKI SZYMON Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 M30 00:27:35 00:28:00
301 429 KUTNICKA EMILIA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1967 K50 00:27:36 00:27:52
302 1165 JANCZEWSKI KRZYSZTOF Biskupiec SKAZANI NA SUKCES 1981 M30 00:27:37 00:27:58
303 245 JANCZEWSKA ANNA Biskupiec SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:27:38 00:27:58
304 1058 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:27:39 00:28:02
305 40 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M40 00:27:44 00:28:15
306 170 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 00:27:45 00:27:54
307 310 DĄBROWSKI PAWEŁ Olsztyn DOBRA ENERGIA 1974 M40 00:27:55 00:28:20
308 439 FRALA MACIEJ Kieźliny 1979 M30 00:27:56 00:28:27
309 451 WIŚNIEWSKI MACIEJ Olsztyn 1973 M40 00:28:01 00:28:01
310 71 RYTWIŃSKI LECH Olsztyn AKM SKLEP BIEGOWY OLSZTYN 1948 M60 00:28:01 00:28:25
311 1055 KUTNIK ANNA Olsztyn WODNYAEROBIK.PL 1977 K40 00:28:08 00:28:43
312 264 SPRAWKA MIRELLA Olsztyn 1973 K40 00:28:09 00:28:32
313 1002 SZYMKÓW DOROTA Olsztyn 1989 K20 00:28:20 00:28:35
314 55 KACZOROWSKA AGATA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:28:21 00:28:50
315 1015 CHEŁCHOWSKA PAULINA Dźwierzuty 1993 K20 00:28:27 00:29:01
316 405 BARANOWSKI TOMASZ Olsztyn 1985 M30 00:28:30 00:28:53
317 228 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:28:30 00:28:59
318 104 PAPROTNA MARTYNA Dąbrówno 1990 K20 00:28:32 00:28:57
319 207 SAWICKI TOMASZ Pisz 1987 M30 00:28:37 00:28:59
320 1127 AUGUSTYNOWICZ MAREK Olsztyn 1968 M40 00:28:37 00:29:07
321 30 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn OLSZTYN 1978 M30 00:28:40 00:29:16
322 461 ŚMILGIEWICZ PRZEMYSLAW Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1978 M30 00:28:42 00:28:45
323 1037 GRĄDZKA JOANNA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1980 K30 00:28:43 00:29:09
324 1101 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn 1984 K30 00:28:44 00:29:06
325 1131 GRUDZINA ADAM Olsztyn TEB EDUKACJA - PRZYJAZNA SZKOŁA, PRAKTYCZNA NAUKA 1968 M40 00:28:44 00:29:17
326 438 KARASIŃSKA AGNIESZKA olsztyn 1979 K30 00:28:44 00:29:10
327 1048 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K30 00:28:44 00:29:06
328 29 TUREK RAFAŁ Olsztyn 1972 M40 00:28:45 00:29:09
329 23 KOWALEWSKA MONIKA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:28:50 00:29:20
330 1014 ZIEJA KASIA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:28:53 00:29:12
331 1079 DOBROWOLSKA EWELINA Olsztyn 1985 K30 00:28:57 00:29:19
332 1181 KARWACKA JOLANTA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:29:03 00:29:30
333 449 CHODNICKI DARIUSZ Olsztyn 1977 M40 00:29:04 00:29:33
334 82 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec 1967 K50 00:29:12 00:29:34
335 397 ZEMBRZYCKA ALEKSANDRA ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1999 K16 00:29:14 00:29:34
336 270 OSTASZEWSKI TOMASZ Olsztyn F / REKLAMY W WINDACH OLSZTYN 1976 M40 00:29:16 00:29:40
337 1161 SZCZEPKOWSKA MARTA Olsztyn KG TEAM 1985 K30 00:29:16 00:29:43
338 1107 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:29:22 00:29:54
339 309 BIAŁAS MAŁGORZATA Dobre Miasto 1990 K20 00:29:27 00:29:58
340 292 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K40 00:29:28 00:29:55
341 122 ZAWLIK JOANNA Olsztyn SIGA SIGA 1971 K40 00:29:29 00:29:50
342 1074 MOCZULSKA BEATA Olsztyn 1978 K30 00:29:30 00:29:49
343 1076 CIEĆKO ELA Dobre Miasto SĄ WOLNIEJSI 1991 K20 00:29:35 00:29:53
344 130 SZYMANOWICZ JOANNA Gietrzwałd 1978 K30 00:29:39 00:29:57
345 35 KUROPATWA MONIKA Olsztyn 1991 K20 00:29:44 00:30:13
346 22 ZIELIŃSKA KASIA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1988 K20 00:29:57 00:30:28
347 179 MAZIEC PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1980 M30 00:30:00 00:30:27
348 1097 MARKIEWICZ SEBASTIAN Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 M30 00:30:01 00:30:34
349 389 KSEPKA-MIERZEJEK NATALIA Olsztyn 1987 K30 00:30:02 00:30:13
350 428 KOMOROWSKA EWA Olsztyn G33/LIFE4SPORT 1974 K40 00:30:02 00:30:31
351 37 SUWIŃSKA BARBARA TERESA Olsztyn 1965 K50 00:30:05 00:30:26
352 341 SZYDŁOWSKA TERESA Olsztyn 1971 K40 00:30:07 00:30:31
353 107 KORWIN- PIOTROWSKA EWA Olsztyn URWIS BIEGA 1973 K40 00:30:09 00:30:28
354 92 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn TEMPOO 1978 K30 00:30:19 00:30:41
355 59 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM SKLEPY BIEGOWE COM. OLSZTYN 1938 M60 00:30:23 00:30:52
356 460 MACIĄG TOMASZ Dywity APARTAMENTY MITORI/FALKEN TRADE TEAM 1970 M40 00:30:24 00:30:38
357 105 BARANOWSKA ALINA Nidzica NIDZICA BIEGA 1976 K40 00:30:27 00:30:41
358 294 BOROWIK KRZYSZTOF Olsztyn 1993 M20 00:30:29 00:30:59
359 160 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:30:33 00:30:49
360 1126 CZARNECKA EDYTA OLSZTYN WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1993 K20 00:30:38 00:31:07
361 1027 PAKIEŁA KRZYSZTOF Białystok 1985 M30 00:30:40 00:31:15
362 218 BRZÓZKA MONIKA Dobre Miasto KS NEONET 1986 K30 00:30:41 00:31:06
363 103 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:30:45 00:31:09
364 215 MARIAŃSKI MAREK Olsztyn 1952 M60 00:30:56 00:31:22
365 413 OŁDAKOWSKI LESZEK Olsztyn RYBKA 1979 M30 00:31:00 00:31:00
366 345 ZAKRZEWSKA ANNA Olsztyn 1981 K30 00:31:06 00:31:34
367 34 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn 1978 K30 00:31:13 00:31:40
368 125 RYBIŃSKI JAROSŁAW Olsztyn 1976 M40 00:31:16 00:31:49
369 1162 KOŚCIESZA IZABELA Olsztyn 1973 K40 00:31:18 00:31:45
370 54 NIEWDZIĘCZNA BARBARA Olsztyn 1976 K40 00:31:26 00:32:00
371 38 KUCZYŃSKA KINGA Mrągowo 1985 K30 00:31:29 00:31:57
372 1129 GÓRKA MAREK Olsztyn 1968 M40 00:31:38 00:32:10
373 382 ZEMBRZYCKI SŁAWOMIR ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:31:38 00:31:58
374 1170 ZINIEWICZ PAWEŁ Olsztyn ZINEK TEAM 1998 M16 00:31:39 00:32:07
375 1133 ŁOPIEŃSKA-BIERNAT ELA Olsztyn 1971 K40 00:31:41 00:32:15
376 342 BUDZILEK MALGORZATA Olsztyn 1968 K40 00:31:42 00:32:08
377 1096 BEZLAPOWICZ JACEK Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1971 M40 00:31:52 00:32:24
378 458 MACIĄG IWONA Dywity APARTAMENTY MITORI/FALKEN TRADE TEAM 1973 K40 00:31:54 00:32:07
379 358 RADZIEWICZ IWONA Olsztyn 1982 K30 00:32:00 00:32:20
380 1180 DE TRAVERSAY ALIX Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:32:11 00:32:38
381 257 GIERZ DOROTA Olsztyn URWIS BIEGA 1960 K50 00:32:28 00:32:48
382 464 ZIELIŃSKI TOMASZ OLSZTYNEK WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1990 M20 00:32:46 00:33:12
383 1021 ROCHOWICZ ALEKSANDRA Olsztyn 1979 K30 00:32:50 00:33:21
384 1035 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:32:57 00:33:31
385 63 WASILEWSKI WOJCIECH Olsztyn 1978 M30 00:33:15 00:33:46
386 132 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:33:26 00:33:56
387 148 SOBALA MACIEJ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1980 M30 00:33:37 00:33:56
388 118 CZUSZEL KLAUDIA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2000 K16 00:33:37 00:33:56
389 185 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 00:34:00 00:34:21
390 112 WIŚNIEWSKA GOSIA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 K40 00:34:05 00:34:26
391 1087 SOKOŁOWSKA MAGDALENA Olsztyn 1993 K20 00:34:52 00:35:26
392 116 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K60 00:34:52 00:35:23
393 1073 KOWALEWICZ EWA NELA olsztyn 1993 K20 00:34:54 00:35:28
394 442 MILEWSKA MARTA Olsztyn DZIKI OLSZTYN 1989 K20 00:35:03 00:35:35
395 134 BARTYŚ JAN Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ 1952 M60 00:35:48 00:36:18
396 52 DROZDOWSKA EMILIA Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 1976 K40 00:35:55 00:36:25
397 437 FRALA KATARZYNA Kieźliny ZETO SOFTWARE TEAM 1979 K30 00:36:04 00:36:36
398 84 BIELICKA MAGDALENA Olsztyn 1980 K30 00:36:10 00:36:38
399 208 TKACZ JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:36:17 00:36:52
400 447 JURKOWSKA MAŁGORZATA Olsztyn 1981 K30 00:36:45 00:37:20
401 1006 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN 1984 K30 00:37:47 00:38:20

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni