z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 3

25.11.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 11 LISOWSKA ALEKSANDRA Dywity SKLEPBIEGACZA.PL 1990 K20 00:18:34 00:18:36
2 199 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:21:21 00:21:24
3 230 BIELENICA BEATA Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 00:21:42 00:21:45
4 281 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:22:02 00:22:09
5 216 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 00:22:07 00:22:10
6 271 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:22:30 00:22:36
7 1103 SZLASZYŃSKA WIOLETA Gołdap GOŁDAPTRAIL 1990 K20 00:22:44 00:22:48
8 300 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:22:54 00:23:03
9 422 LEMANOWICZ MAJA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2001 K16 00:22:57 00:23:06
10 1039 KIŚLAK-MALINOWSKA ALEKSANDRA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1966 K50 00:23:09 00:23:15
11 164 SKUZA DOROTA Olsztyn 1989 K20 00:23:09 00:23:18
12 46 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:37 00:23:45
13 329 TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:23:43 00:23:53
14 24 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:23:49 00:23:57
15 89 JAKUBOWSKA KLAUDIA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1997 K20 00:24:09 00:24:20
16 135 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:24:17 00:24:28
17 1168 OSTROMECKA ANNA Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 00:24:43 00:24:49
18 325 KURDYNOWSKA BEATA Barczewo SPORTMASTER 1981 K30 00:24:44 00:25:08
19 1068 MELLER JOANNA Dywity 1979 K30 00:24:45 00:25:01
20 166 DANELSKA MONIKA Ostróda OSTRÓDA 1984 K30 00:24:48 00:25:03
21 202 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 K40 00:25:12 00:25:27
22 85 WIECH EWA Klebark Wielki 1970 K40 00:25:20 00:25:37
23 378 POLAK MICHALINA Opole 1995 K20 00:25:20 00:25:32
24 117 TYNECKA PAULINA Warszawa 1992 K20 00:25:21 00:25:36
25 1036 KRUBA BEATA Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1976 K40 00:25:29 00:25:40
26 1174 KOŚCIESZA PATRYCJA Olsztyn TRI NEGU/ TWISTER TEAM 1994 K20 00:25:35 00:25:51
27 280 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 00:25:38 00:25:52
28 1159 STĘPIEŃ MARZENA Olsztyn CAESAR TEAM 1970 K40 00:25:44 00:25:47
29 177 PALOWSKA JOANNA Olsztyn 1992 K20 00:25:47 00:26:04
30 376 ZAJĄC KLAUDIA Chorzele WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1998 K16 00:25:50 00:26:16
31 214 BYSTRZYCKA NATALIA Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1993 K20 00:25:52 00:25:56
32 306 JANKOWSKA EMILIA Olsztyn 1986 K30 00:25:59 00:26:20
33 368 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K40 00:25:59 00:26:21
34 49 SŁAWIŃSKA ANNA Iława REZERWOWE PSY 1983 K30 00:26:03 00:26:14
35 33 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:26:08 00:26:20
36 274 WASILEWICZ-PSZCZÓŁKOWSKA MONIKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:26:11 00:26:29
37 299 ŻEBROWSKA DOROTA Morąg SĄ WOLNIEJSI 1993 K20 00:26:17 00:26:34
38 319 ZAPOLSKA ALEKSANDRA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1986 K30 00:26:33 00:26:55
39 343 KACZMARCZYK EMILIA Olsztyn 1984 K30 00:26:35 00:26:46
40 1158 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn NUTRIPOL 1965 K50 00:26:38 00:26:54
41 172 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K60 00:26:47 00:27:05
42 120 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1965 K50 00:26:50 00:27:03
43 377 KUNDA EDYTA Gietrzwałd TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1980 K30 00:26:50 00:27:12
44 1009 DOBIES AGNIESZKA Olsztyn 1979 K30 00:26:53 00:27:13
45 141 GASZYK JOLANTA Olsztyn 1984 K30 00:26:57 00:27:12
46 244 KOZŁOWSKA MARTA Olsztyn 1979 K30 00:27:08 00:27:32
47 359 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:27:08 00:27:31
48 1108 BARYŁA MAŁGORZATA Olsztyn FREE RUNNERS 1993 K20 00:27:09 00:27:21
49 157 PŁUCIENNICZAK DIANA Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL / NO-TAX.OLSZTYN.PL 1986 K30 00:27:12 00:27:34
50 1029 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:27:13 00:27:31
51 454 SENDERSKA-PŁONOWSKA MAGDALENA Wrocław 1992 K20 00:27:13 00:27:40
52 1176 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA Stękiny / Olsztyn 1970 K40 00:27:13 00:27:30
53 139 RUTKOWSKA EWA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 K40 00:27:18 00:27:32
54 1049 GRAMS PAULINA Olsztyn 1988 K20 00:27:27 00:27:43
55 421 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn 1986 K30 00:27:33 00:27:50
56 64 CZARNECKA EWA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1985 K30 00:27:34 00:28:01
57 429 KUTNICKA EMILIA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1967 K50 00:27:36 00:27:52
58 245 JANCZEWSKA ANNA Biskupiec SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:27:38 00:27:58
59 1058 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:27:39 00:28:02
60 170 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 00:27:45 00:27:54
61 1055 KUTNIK ANNA Olsztyn WODNYAEROBIK.PL 1977 K40 00:28:08 00:28:43
62 264 SPRAWKA MIRELLA Olsztyn 1973 K40 00:28:09 00:28:32
63 1002 SZYMKÓW DOROTA Olsztyn 1989 K20 00:28:20 00:28:35
64 55 KACZOROWSKA AGATA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:28:21 00:28:50
65 1015 CHEŁCHOWSKA PAULINA Dźwierzuty 1993 K20 00:28:27 00:29:01
66 104 PAPROTNA MARTYNA Dąbrówno 1990 K20 00:28:32 00:28:57
67 1037 GRĄDZKA JOANNA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1980 K30 00:28:43 00:29:09
68 1101 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn 1984 K30 00:28:44 00:29:06
69 438 KARASIŃSKA AGNIESZKA olsztyn 1979 K30 00:28:44 00:29:10
70 1048 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K30 00:28:44 00:29:06
71 23 KASZAŁOWICZ MONIKA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:28:50 00:29:20
72 1014 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:28:53 00:29:12
73 1079 DOBROWOLSKA EWELINA Olsztyn 1985 K30 00:28:57 00:29:19
74 1181 KARWACKA JOLANTA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:29:03 00:29:30
75 82 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec 1967 K50 00:29:12 00:29:34
76 397 ZEMBRZYCKA ALEKSANDRA ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1999 K16 00:29:14 00:29:34
77 1161 SZCZEPKOWSKA MARTA Olsztyn KG TEAM 1985 K30 00:29:16 00:29:43
78 309 BIAŁAS MAŁGORZATA Dobre Miasto 1990 K20 00:29:27 00:29:58
79 292 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K40 00:29:28 00:29:55
80 122 ZAWLIK JOANNA Olsztyn SIGA SIGA 1971 K40 00:29:29 00:29:50
81 1074 MOCZULSKA BEATA Olsztyn 1978 K30 00:29:30 00:29:49
82 1076 CIEĆKO ELA Dobre Miasto SĄ WOLNIEJSI 1991 K20 00:29:35 00:29:53
83 130 SZYMANOWICZ JOANNA Gietrzwałd 1978 K30 00:29:39 00:29:57
84 35 KUROPATWA MONIKA Olsztyn 1991 K20 00:29:44 00:30:13
85 22 ZIELIŃSKA KASIA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1988 K20 00:29:57 00:30:28
86 389 KSEPKA-MIERZEJEK NATALIA Olsztyn 1987 K30 00:30:02 00:30:13
87 428 KOMOROWSKA EWA Olsztyn G33/LIFE4SPORT 1974 K40 00:30:02 00:30:31
88 37 SUWIŃSKA BARBARA TERESA Olsztyn 1965 K50 00:30:05 00:30:26
89 341 SZYDŁOWSKA TERESA Olsztyn 1971 K40 00:30:07 00:30:31
90 107 KORWIN- PIOTROWSKA EWA Olsztyn URWIS BIEGA 1973 K40 00:30:09 00:30:28
91 92 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn TEMPOO 1978 K30 00:30:19 00:30:41
92 105 BARANOWSKA ALINA Nidzica NIDZICA BIEGA 1976 K40 00:30:27 00:30:41
93 160 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:30:33 00:30:49
94 1126 CZARNECKA EDYTA OLSZTYN WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1993 K20 00:30:38 00:31:07
95 218 BRZÓZKA MONIKA Dobre Miasto KS NEONET 1986 K30 00:30:41 00:31:06
96 345 ZAKRZEWSKA ANNA Olsztyn 1981 K30 00:31:06 00:31:34
97 34 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn 1978 K30 00:31:13 00:31:40
98 1162 KOŚCIESZA IZABELA Olsztyn 1973 K40 00:31:18 00:31:45
99 54 NIEWDZIĘCZNA BARBARA Olsztyn 1976 K40 00:31:26 00:32:00
100 38 KUCZYŃSKA KINGA Mrągowo 1985 K30 00:31:29 00:31:57
101 1133 ŁOPIEŃSKA-BIERNAT ELA Olsztyn 1971 K40 00:31:41 00:32:15
102 342 BUDZILEK MALGORZATA Olsztyn 1968 K40 00:31:42 00:32:08
103 458 MACIĄG IWONA Dywity APARTAMENTY MITORI/FALKEN TRADE TEAM 1973 K40 00:31:54 00:32:07
104 358 RADZIEWICZ IWONA Olsztyn 1982 K30 00:32:00 00:32:20
105 1180 DE TRAVERSAY ALIX Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:32:11 00:32:38
106 257 GIERZ DOROTA Olsztyn URWIS BIEGA 1960 K50 00:32:28 00:32:48
107 1021 ROCHOWICZ ALEKSANDRA Olsztyn 1979 K30 00:32:50 00:33:21
108 1035 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:32:57 00:33:31
109 132 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:33:26 00:33:56
110 118 CZUSZEL KLAUDIA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2000 K16 00:33:37 00:33:56
111 185 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 00:34:00 00:34:21
112 112 WIŚNIEWSKA GOSIA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 K40 00:34:05 00:34:26
113 1087 SOKOŁOWSKA MAGDALENA Olsztyn 1993 K20 00:34:52 00:35:26
114 116 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K60 00:34:52 00:35:23
115 1073 KOWALEWICZ EWA NELA olsztyn 1993 K20 00:34:54 00:35:28
116 442 MILEWSKA MARTA Olsztyn DZIKI OLSZTYN 1989 K20 00:35:03 00:35:35
117 52 DROZDOWSKA EMILIA Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 1976 K40 00:35:55 00:36:25
118 437 FRALA KATARZYNA Kieźliny ZETO SOFTWARE TEAM 1979 K30 00:36:04 00:36:36
119 84 BIELICKA MAGDALENA Olsztyn 1980 K30 00:36:10 00:36:38
120 447 JURKOWSKA MAŁGORZATA Olsztyn 1981 K30 00:36:45 00:37:20
121 1006 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN 1984 K30 00:37:47 00:38:20

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni