z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 3

25.11.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 400 KOWALSKI TOMASZ OLSZTYN URWIS BIEGA 1976 M40 00:16:57 00:16:58
2 9 SZOSTAWICKI MICHAŁ Olsztyn NAGÓR TEAM 1977 M40 00:19:08 00:19:10
3 386 KAMIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1976 M40 00:19:14 00:19:16
4 443 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1969 M40 00:19:27 00:19:31
5 1051 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1976 M40 00:19:34 00:19:38
6 174 CICHOCKI MARCIN Olsztyn NO-TAX.OLSZTYN.PL/PERSONALTRIATHLON.PL 1975 M40 00:19:37 00:19:40
7 5 GOJŁO MAREK Olsztyn ORTOPEDIA MSWIA 1974 M40 00:19:43 00:19:43
8 150 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:20:06 00:20:09
9 366 TRUDNOWSKI MACIEJ OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 M40 00:20:23 00:20:27
10 1022 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM 1972 M40 00:20:35 00:20:39
11 1069 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M40 00:20:50 00:20:54
12 340 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn MŁYNAGO 1974 M40 00:20:52 00:23:01
13 42 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:20:58 00:21:03
14 39 STAWECKI KONRAD Jaroty TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:03 00:21:10
15 4 PIECZARKA KRZYSZTOF OSTRÓDA 1971 M40 00:21:12 00:21:15
16 15 ZAJĄC BOGDAN Chorzele WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1974 M40 00:21:21 00:21:27
17 1125 MOUNIER FREDERIC olsztyn WDOWIAK@FRIENDS 1972 M40 00:21:26 00:21:32
18 1082 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:21:34 00:21:39
19 1017 WOBOLEWICZ WOJCIECH Olsztyn TEAM KOPEĆ 1968 M40 00:21:46 00:21:52
20 381 PIETKIEWICZ KRZYSZTOF Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1973 M40 00:21:52 00:21:56
21 283 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty 1974 M40 00:21:56 00:22:03
22 385 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:21:57 00:22:04
23 379 ŻUKOWSKI JERZY Olsztyn FREE RUNNERS 1976 M40 00:21:58 00:22:05
24 252 GŁOWACKI ROBERT Olsztyn 1974 M40 00:21:59 00:22:05
25 1001 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:22:07 00:22:12
26 1075 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS BIEGA 1970 M40 00:22:07 00:22:14
27 261 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1973 M40 00:22:08 00:22:17
28 266 PABJAŃCZYK ARTUR Bartąg WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1971 M40 00:22:19 00:22:25
29 1085 WITKOWSKI MARIUSZ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1971 M40 00:22:19 00:22:36
30 1171 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce 15 GBZ 1977 M40 00:22:24 00:22:37
31 1164 WOLFF MARCIN Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1969 M40 00:22:28 00:22:37
32 352 RASZEWSKI MARCIN Elbląg BBL OLSZTYN 1975 M40 00:22:34 00:22:43
33 394 MOKRZYCKI ZBIGNIEW Olsztyn 1973 M40 00:22:38 00:22:44
34 465 CHILCZUK ROBERT Jonkowo 1973 M40 00:22:41 00:22:52
35 1172 SZULC RAFAŁ Ostróda 1971 M40 00:22:43 00:22:57
36 1175 NIEŚCIÓR JAN Stękiny 1968 M40 00:22:48 00:23:01
37 1046 WOLIŃSKI JACEK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M40 00:22:48 00:22:59
38 284 ACHRAMOWICZ ADAM Olsztyn 1972 M40 00:22:51 00:22:56
39 121 ZAWLIK MICHAŁ Olsztyn SIGA SIGA 1973 M40 00:22:53 00:23:05
40 262 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M40 00:22:53 00:22:58
41 1111 SYDORUK ALEKSANDER Gronity S.S. DRUŻYNA WILKA 1970 M40 00:22:58 00:23:05
42 289 MACULEWICZ MAREK Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 00:23:09 00:23:11
43 97 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:23:13 00:23:22
44 384 KANTOR OREST Różnowo CZARNA ŁAPA 1968 M40 00:23:20 00:23:20
45 239 CHOMICKI SZYMON Olsztyn DRUŻYNA SZPIKU/ARCHITECTUS PRACOWNIA PROJEKTOWA 1975 M40 00:23:22 00:23:30
46 450 KARNACEWICZ MACIEJ Olsztyn NO NAME 1977 M40 00:23:26 00:23:42
47 78 BARANOWSKI GRZEGORZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1974 M40 00:23:27 00:23:33
48 173 RUTKOWSKI MARIUSZ Olsztyn KOCHAM EWĘ 1975 M40 00:23:27 00:23:40
49 1102 BIERNAT ARKADIUSZ Olsztyn 1972 M40 00:23:31 00:23:42
50 190 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 00:23:31 00:23:46
51 361 ZIÓŁKOWSKI MAREK Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1976 M40 00:23:40 00:23:54
52 1130 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ATAK 1976 M40 00:23:51 00:24:18
53 171 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:23:58 00:24:03
54 1005 ZBOROWSKI JACEK KĘTRZYN PERSECUTOR 1974 M40 00:24:00 00:24:08
55 1010 KRAWIEC ADAM Ostróda 1975 M40 00:24:02 00:24:10
56 1018 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:24:08 00:24:23
57 408 ZBUTOWICZ KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński BBL LIDZBARK WARMIŃSKI 1975 M40 00:24:16 00:24:30
58 140 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn SIGA SIGA 1969 M40 00:24:23 00:24:38
59 242 KOZŁOWSKI TOMASZ Olsztyn 1977 M40 00:24:25 00:24:47
60 70 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica NIDZICA BIEGA 1970 M40 00:24:28 00:24:35
61 303 ŁASZKOWSKI PIOTR Łukta K.S WACHLARZ 1976 M40 00:24:29 00:24:37
62 240 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn TEAM JANA 1976 M40 00:24:30 00:24:40
63 403 ŚLEDZIEWSKI CEZARY Wójtowo URWIS BIEGA 1971 M40 00:24:32 00:24:36
64 20 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:24:33 00:24:47
65 268 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M40 00:24:40 00:24:44
66 1120 BIAŁEK JAROSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:24:43 00:24:56
67 196 JABŁOŃSKI TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:24:53 00:25:13
68 1155 RAK TOMASZ Olsztyn 1974 M40 00:24:54 00:25:23
69 1183 BODEK GABRIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 1972 M40 00:25:02 00:25:26
70 1040 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 1971 M40 00:25:05 00:25:20
71 31 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:25:08 00:25:25
72 203 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M40 00:25:12 00:25:27
73 129 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK 1973 M40 00:25:32 00:25:48
74 357 WIECH ROMAN Klebark Wielki 1970 M40 00:25:38 00:25:57
75 1140 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:25:39 00:25:55
76 1090 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:25:48 00:26:14
77 1093 STASIŃSKI RAFAŁ Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM 1976 M40 00:26:16 00:26:39
78 311 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:26:19 00:26:44
79 1116 MARCINKIEWICZ MARCIN Sząbruk 1971 M40 00:26:39 00:26:59
80 1003 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:26:59 00:27:09
81 76 BRONAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M40 00:27:19 00:27:57
82 225 HANAS DARIUSZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:27:19 00:27:38
83 40 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M40 00:27:44 00:28:15
84 310 DĄBROWSKI PAWEŁ Olsztyn DOBRA ENERGIA 1974 M40 00:27:55 00:28:20
85 451 WIŚNIEWSKI MACIEJ Olsztyn 1973 M40 00:28:01 00:28:01
86 228 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:28:30 00:28:59
87 1127 AUGUSTYNOWICZ MAREK Olsztyn 1968 M40 00:28:37 00:29:07
88 1131 GRUDZINA ADAM Olsztyn TEB EDUKACJA - PRZYJAZNA SZKOŁA, PRAKTYCZNA NAUKA 1968 M40 00:28:44 00:29:17
89 29 TUREK RAFAŁ Olsztyn 1972 M40 00:28:45 00:29:09
90 449 CHODNICKI DARIUSZ Olsztyn 1977 M40 00:29:04 00:29:33
91 270 OSTASZEWSKI TOMASZ Olsztyn F / REKLAMY W WINDACH OLSZTYN 1976 M40 00:29:16 00:29:40
92 1107 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:29:22 00:29:54
93 460 MACIĄG TOMASZ Dywity APARTAMENTY MITORI/FALKEN TRADE TEAM 1970 M40 00:30:24 00:30:38
94 125 RYBIŃSKI JAROSŁAW Olsztyn 1976 M40 00:31:16 00:31:49
95 1129 GÓRKA MAREK Olsztyn 1968 M40 00:31:38 00:32:10
96 382 ZEMBRZYCKI SŁAWOMIR ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:31:38 00:31:58
97 1096 BEZLAPOWICZ JACEK Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1971 M40 00:31:52 00:32:24

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni