z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 3

25.11.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 400 KOWALSKI TOMASZ OLSZTYN URWIS BIEGA 1976 M40 00:16:57 00:16:58
2 1152 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON/ TRI NEGU 1993 M20 00:16:57 00:17:00
3 2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:17:03 00:17:05
4 209 NAJMOWICZ SEBASTIAN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1991 M20 00:17:08 00:17:10
5 1156 KRAWIECKI MATEUSZ Lubawa HUSARIA RACE TEAM 1989 M20 00:17:18 00:17:19
6 211 OŁOWSKI JAKUB Wydminy NAJMOWICZ TRIATHLON/ TRI NEGU 1984 M30 00:17:18 00:17:21
7 1109 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn OXYBURN POLSKA 1988 M20 00:17:23 00:17:25
8 96 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn ROAD TO PB 1987 M30 00:17:25 00:17:28
9 418 SULEWSKI KRZYSZTOF Barczewo 1985 M30 00:17:39 00:17:40
10 210 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:54 00:17:55
11 234 MYŚLAK PIOTR Poznań TRIATHLONISTA.COM #OWOCBIEGA 1990 M20 00:18:03 00:18:04
12 1146 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo SKLEPBIEGACZA.PL 1987 M30 00:18:13 00:18:16
13 390 PUNPUR MARCIN Ostróda ALA TEAM 1980 M30 00:18:19 00:18:20
14 1135 SUL MARCIN Olsztyn 1980 M30 00:18:34 00:18:36
15 91 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek NAJMOWICZ TRIATHLON 1992 M20 00:18:41 00:18:43
16 32 TWARDOWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1979 M30 00:18:48 00:18:51
17 463 BUGAJ DOMINIK Olsztyn PIRAMIDA KEBAB PIZZA 1999 M16 00:19:08 00:19:09
18 9 SZOSTAWICKI MICHAŁ Olsztyn NAGÓR TEAM 1977 M40 00:19:08 00:19:10
19 417 OLSZEWSKI TOMASZ Jeziorany OLSZEWNIK 1991 M20 00:19:12 00:19:14
20 386 KAMIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1976 M40 00:19:14 00:19:16
21 387 RUDOWSKI DAMIAN Dobre Miasto PSZCZÓŁKOSKI TEAM/DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1999 M16 00:19:18 00:19:19
22 326 KURDYNOWSKI SZYMON Barczewo SPORT MASTER ROWERY 1981 M30 00:19:20 00:19:22
23 443 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1969 M40 00:19:27 00:19:31
24 666 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL / NO-TAX.OLSZTYN.PL 1979 M30 00:19:32 00:19:34
25 1051 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1976 M40 00:19:34 00:19:38
26 174 CICHOCKI MARCIN Olsztyn NO-TAX.OLSZTYN.PL/PERSONALTRIATHLON.PL 1975 M40 00:19:37 00:19:40
27 5 GOJŁO MAREK Olsztyn ORTOPEDIA MSWIA 1974 M40 00:19:43 00:19:43
28 60 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M30 00:19:41 00:19:47
29 1013 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30 00:19:49 00:19:51
30 269 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M30 00:19:50 00:19:51
31 156 SKONECZNY DAREK Olsztyn URWIS BIEGA 1962 M50 00:19:51 00:19:53
32 143 KAROLEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 M30 00:19:52 00:19:54
33 6
419*
TYBOROWSKI NATAN OLSZTYN DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2001 M16 00:20:05 00:20:08
34 150 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:20:06 00:20:09
35 151 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:20:18 00:20:20
36 366 TRUDNOWSKI MACIEJ OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 M40 00:20:23 00:20:27
37 74 SZOT ANDRZEJ Bartąg WDOWIAK AND FRIENDS 1978 M30 00:20:28 00:20:31
38 43 NOJMAN RAFAŁ Dobre Miasto SĄ WOLNIEJSI 1984 M30 00:20:29 00:20:31
39 227 WÓJCIK MARCIN Bartoszyce TEAM KOPEĆ 1987 M30 00:20:29 00:20:32
40 194 PŁONOWSKI MACIEJ Wrocław 1989 M20 00:20:26 00:20:32
41 1022 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM 1972 M40 00:20:35 00:20:39
42 1134 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ ;-) 1980 M30 00:20:36 00:20:41
43 370 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn TRI-DUNAJEK 1978 M30 00:20:39 00:20:42
44 452 SYDOR TOMASZ Gdansk CTS 1984 M30 00:20:42 00:20:44
45 1050 MAZUR PAWEŁ Olsztyn KW OLSZTYN 1981 M30 00:20:42 00:20:46
46 1077 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M50 00:20:42 00:20:47
47 401 PASEMKO ZENON Olsztyn MONT BLANC TEAM 1967 M50 00:20:46 00:20:51
48 1069 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M40 00:20:50 00:20:54
49 8 KACZOROWSKI DOMINIK Olsztyn 1982 M30 00:20:45 00:20:56
50 340 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn MŁYNAGO 1974 M40 00:20:52 00:23:01
51 372 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:20:56 00:21:01
52 42 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:20:58 00:21:03
53 39 STAWECKI KONRAD Jaroty TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:03 00:21:10
54 411 DRUGAS PAWEŁ OLSZTYN 1978 M30 00:21:05 00:21:12
55 456 GOMOŁA JACEK Jaroty SRTG-OLSZTYN 1986 M30 00:21:10 00:21:22
56 4 PIECZARKA KRZYSZTOF OSTRÓDA 1971 M40 00:21:12 00:21:15
57 1160 WYPYCH KAMIL Olsztyn 1983 M30 00:21:14 00:21:17
58 290 KOTLEWSKI ŁUKASZ Olsztyn 1995 M20 00:21:15 00:21:21
59 434 KAMIEŃSKI AREK Łukta 1982 M30 00:21:20 00:21:25
60 435 TYC PIOTR Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1980 M30 00:21:21 00:21:30
61 15 ZAJĄC BOGDAN Chorzele WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1974 M40 00:21:21 00:21:27
62 18 CLAJOT FABIAN Olsztyn FC GRABOWA 1993 M20 00:21:24 00:21:33
63 1125 MOUNIER FREDERIC olsztyn WDOWIAK@FRIENDS 1972 M40 00:21:26 00:21:32
64 462 WÓJCIK HENRYK Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA 1965 M50 00:21:31 00:21:44
65 374 ARCZAK MIROSŁAW Olsztyn ROWEROWY OLSZTYN 1978 M30 00:21:33 00:21:42
66 1082 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:21:34 00:21:39
67 407 ZBUTOWICZ ŁUKASZ Lidzbark Warmiński BBL KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1983 M30 00:21:34 00:21:39
68 402 FELKA SZYMON Ostróda BBL OSTRÓDA 1986 M30 00:21:34 00:21:43
69 1032 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 M30 00:21:37 00:21:41
70 44 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:21:40 00:21:46
71 1078 KIEWISZ ADAM Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1980 M30 00:21:42 00:22:00
72 1004 LEŚNY ANDRZEJ Olsztyn MONT BLANC TEAM 1979 M30 00:21:45 00:21:50
73 1017 WOBOLEWICZ WOJCIECH Olsztyn TEAM KOPEĆ 1968 M40 00:21:46 00:21:52
74 154 BRONOWICKI ANDRZEJ Dywity 1962 M50 00:21:46 00:21:59
75 288 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 00:21:48 00:21:52
76 404 KOSOWSKI JANUSZ Olsztyn AKM OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1952 M60 00:21:48 00:21:48
77 65 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1978 M30 00:21:50 00:21:55
78 305 GAJEWSKI SZYMON Ostróda SKAZANI NA SUKCES 1988 M20 00:21:52 00:22:02
79 381 PIETKIEWICZ KRZYSZTOF Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1973 M40 00:21:52 00:21:56
80 283 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty 1974 M40 00:21:56 00:22:03
81 385 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:21:57 00:22:04
82 379 ŻUKOWSKI JERZY Olsztyn FREE RUNNERS 1976 M40 00:21:58 00:22:05
83 1112 SYDORUK PATRYK Gronity 2001 M16 00:21:58 00:22:06
84 252 GŁOWACKI ROBERT Olsztyn 1974 M40 00:21:59 00:22:05
85 1001 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:22:07 00:22:12
86 1075 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS BIEGA 1970 M40 00:22:07 00:22:14
87 261 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1973 M40 00:22:08 00:22:17
88 453 CHOŁAŚCIŃSKI WOJCIECH Olsztyn 1983 M30 00:22:11 00:22:20
89 16 MICHALAK KRZYSZTOF Ostróda OSTRÓDA 1981 M30 00:22:17 00:22:22
90 266 PABJAŃCZYK ARTUR Bartąg WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1971 M40 00:22:19 00:22:25
91 1085 WITKOWSKI MARIUSZ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1971 M40 00:22:19 00:22:36
92 466 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn 1996 M20 00:22:20 00:22:31
93 1171 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce 15 GBZ 1977 M40 00:22:24 00:22:37
94 77 KLACH ANDRZEJ Kieźliny MONT BLANC TEAM 1978 M30 00:22:26 00:22:30
95 432 LASZCZAK JERZY Olsztyn URWIS BIEGA 1961 M50 00:22:26 00:22:35
96 351 PACZYŃSKI MARCIN Olsztyn 1995 M20 00:22:27 00:22:35
97 298 WDOWIAK ROBERT Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1998 M16 00:22:28 00:22:32
98 1164 WOLFF MARCIN Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1969 M40 00:22:28 00:22:37
99 138 OLSZEWSKI SEBASTIAN Olsztyn FIZJOTERAPIA OLSZTYN 1988 M20 00:22:29 00:22:34
100 1072 WZOREK ADAM Jeziorany DELAVAL RUNNERS 1984 M30 00:22:33 00:22:37
101 352 RASZEWSKI MARCIN Elbląg BBL OLSZTYN 1975 M40 00:22:34 00:22:43
102 1065 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M20 00:22:35 00:22:41
103 1166 JANKOWSKI MACIEJ Olsztyn SIGA SIGA 1991 M20 00:22:38 00:22:50
104 394 MOKRZYCKI ZBIGNIEW Olsztyn 1973 M40 00:22:38 00:22:44
105 465 CHILCZUK ROBERT Jonkowo 1973 M40 00:22:41 00:22:52
106 391 KOWALEWSKI PRZEMYSŁAW Ostróda ELEKTRYK TEAM 1978 M30 00:22:42 00:22:51
107 1172 SZULC RAFAŁ Ostróda 1971 M40 00:22:43 00:22:57
108 1141 SZLASZYŃSKI PRZEMEK Gołdap GOŁDAPTRAIL 1983 M30 00:22:44 00:22:47
109 410 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M30 00:22:45 00:22:56
110 1175 NIEŚCIÓR JAN Stękiny 1968 M40 00:22:48 00:23:01
111 1046 WOLIŃSKI JACEK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M40 00:22:48 00:22:59
112 1128 GRZYBOWSKI KAROL Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1998 M16 00:22:48 00:22:54
113 14 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M30 00:22:49 00:23:01
114 137 NEUMANN ARTUR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1978 M30 00:22:49 00:23:01
115 316 KLIMCZUK MARIUSZ Olsztyn 1980 M30 00:22:50 00:22:55
116 284 ACHRAMOWICZ ADAM Olsztyn 1972 M40 00:22:51 00:22:56
117 93 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1965 M50 00:22:51 00:23:03
118 121 ZAWLIK MICHAŁ Olsztyn SIGA SIGA 1973 M40 00:22:53 00:23:05
119 262 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M40 00:22:53 00:22:58
120 1111 SYDORUK ALEKSANDER Gronity S.S. DRUŻYNA WILKA 1970 M40 00:22:58 00:23:05
121 94 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M30 00:22:58 00:23:06
122 1084 KURMIN PAWEŁ Olsztyn FREE RUNNERS 1987 M30 00:22:58 00:23:10
123 436 KRZYKWA MACIEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1994 M20 00:22:59 00:23:08
124 72 MĘTEL ROBERT Orneta 1980 M30 00:23:05 00:23:17
125 291 SŁOWIK JAROSŁAW Olsztyn 1994 M20 00:23:07 00:23:14
126 289 MACULEWICZ MAREK Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 00:23:09 00:23:11
127 1184 PASTERNAK RADOSLAW Kiwity KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMINSKI 1983 M30 00:23:09 00:23:18
128 1110 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M30 00:23:09 00:23:18
129 144 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn 1959 M50 00:23:11 00:23:20
130 277 CYWIŃSKI DARIUSZ Świątki BRAK 1990 M20 00:23:12 00:23:16
131 97 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:23:13 00:23:22
132 337 PRUSIK ARKADIUSZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1982 M30 00:23:14 00:23:20
133 145 BIGAŚ MATEUSZ Olsztyn 1993 M20 00:23:14 00:23:19
134 153 WENTA RADOSŁAW Olsztyn 1967 M50 00:23:15 00:23:29
135 124 KEŃSKI SEBASTIAN Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M20 00:23:17 00:23:26
136 1139 KACZOROWSKI ROBERT Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1997 M20 00:23:19 00:23:27
137 159 KŁOS JAN Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50 00:23:19 00:23:25
138 384 KANTOR OREST Różnowo CZARNA ŁAPA 1968 M40 00:23:20 00:23:20
139 239 CHOMICKI SZYMON Olsztyn DRUŻYNA SZPIKU/ARCHITECTUS PRACOWNIA PROJEKTOWA 1975 M40 00:23:22 00:23:30
140 440 SIWIAK BARTŁOMIEJ wyrzysk WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1983 M30 00:23:22 00:23:24
141 1057 LIPIŃSKI SEWERYN Olsztyn SZTUKAWKRATKE.BLOX.PL / UWM OLSZTYN 1981 M30 00:23:26 00:23:33
142 450 KARNACEWICZ MACIEJ Olsztyn NO NAME 1977 M40 00:23:26 00:23:42
143 195 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:23:26 00:23:36
144 78 BARANOWSKI GRZEGORZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1974 M40 00:23:27 00:23:33
145 173 RUTKOWSKI MARIUSZ Olsztyn KOCHAM EWĘ 1975 M40 00:23:27 00:23:40
146 1102 BIERNAT ARKADIUSZ Olsztyn 1972 M40 00:23:31 00:23:42
147 190 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 00:23:31 00:23:46
148 191 TWARDOWSKI BŁAŻEJ Ostróda 1983 M30 00:23:37 00:23:54
149 1119 ZAPADKA STANISŁAW Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1955 M60 00:23:37 00:23:44
150 1182 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 00:23:39 00:23:57
151 361 ZIÓŁKOWSKI MAREK Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1976 M40 00:23:40 00:23:54
152 1088 JERSZEWSKI ANDRZEJ Morąg SĄ WOLNIEJSI 1994 M20 00:23:45 00:23:59
153 317 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1978 M30 00:23:48 00:23:55
154 1130 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ATAK 1976 M40 00:23:51 00:24:18
155 285 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 M50 00:23:54 00:24:03
156 7 DYMEK ADRIAN Ostróda 1989 M20 00:23:55 00:24:09
157 1113 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn 1955 M60 00:23:57 00:24:07
158 171 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:23:58 00:24:03
159 1005 ZBOROWSKI JACEK KĘTRZYN PERSECUTOR 1974 M40 00:24:00 00:24:08
160 1010 KRAWIEC ADAM Ostróda 1975 M40 00:24:02 00:24:10
161 47 DECYK LESZEK Stawiguda TEAM KOPEĆ 1953 M60 00:24:02 00:24:12
162 455 ZIMNY BARTŁOMIEJ Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1992 M20 00:24:04 00:24:14
163 1011 HERMANN TOMASZ Olsztyn WWW.MEBLOLUX.COM 1978 M30 00:24:05 00:24:27
164 287 PIETRZAK MICHAŁ Olsztyn 1989 M20 00:24:07 00:24:23
165 1018 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:24:08 00:24:23
166 1019 KUPIBIDA PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:24:09 00:24:23
167 408 ZBUTOWICZ KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński BBL LIDZBARK WARMIŃSKI 1975 M40 00:24:16 00:24:30
168 275 GROCHOWSKI JAN Olsztyn TEAM JANA 1951 M60 00:24:16 00:24:26
169 10 SZEWCZAK PIOTR OLSZTYN DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1982 M30 00:24:22 00:24:32
170 140 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn SIGA SIGA 1969 M40 00:24:23 00:24:38
171 242 KOZŁOWSKI TOMASZ Olsztyn 1977 M40 00:24:25 00:24:47
172 70 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica NIDZICA BIEGA 1970 M40 00:24:28 00:24:35
173 303 ŁASZKOWSKI PIOTR Łukta K.S WACHLARZ 1976 M40 00:24:29 00:24:37
174 240 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn TEAM JANA 1976 M40 00:24:30 00:24:40
175 403 ŚLEDZIEWSKI CEZARY Wójtowo URWIS BIEGA 1971 M40 00:24:32 00:24:36
176 20 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:24:33 00:24:47
177 219 GRABOWSKI MAREK Olsztyn BUDIMEX 1965 M50 00:24:34 00:24:48
178 197 ŁAZICKI TOMASZ OLSZTYN FOTOBUDKA MAMYWAS.PL / FALKEN RUNNING TEAM 1987 M30 00:24:35 00:24:50
179 268 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M40 00:24:40 00:24:44
180 356 JAKUBIAK BARTŁOMIEJ Barczewo 1987 M30 00:24:40 00:24:58
181 367 FOKS MARCIN Barczewo WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1995 M20 00:24:42 00:25:19
182 1173 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn 1988 M20 00:24:42 00:24:55
183 1120 BIAŁEK JAROSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:24:43 00:24:56
184 1092 CHODKIEWICZ DAWID orneta 1981 M30 00:24:44 00:24:56
185 213 MURAWSKI MARCIN Olsztyn 1998 M16 00:24:46 00:25:01
186 1067 MELLER WOJCIECH Dywity 1978 M30 00:24:48 00:25:01
187 278 SZUMSKI MICHAŁ Ostróda - Kajkowo 1988 M20 00:24:48 00:25:05
188 196 JABŁOŃSKI TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:24:53 00:25:13
189 1155 RAK TOMASZ Olsztyn 1974 M40 00:24:54 00:25:23
190 1104 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1953 M60 00:24:55 00:25:08
191 1183 BODEK GABRIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 1972 M40 00:25:02 00:25:26
192 168 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:25:04 00:25:17
193 1040 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 1971 M40 00:25:05 00:25:20
194 48 SUDOŁ DARIUSZ Olsztyn AKO TEAM 1979 M30 00:25:08 00:25:18
195 31 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:25:08 00:25:25
196 203 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M40 00:25:12 00:25:27
197 206 CHOJNOWSKI RAFAŁ Ełk LECIMY TUTEJ 1992 M20 00:25:18 00:25:34
198 1030 BERTEL MARCIN Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1982 M30 00:25:25 00:25:32
199 186 DOMKA MICHAŁ Iława REZERWOWE PSY 1981 M30 00:25:26 00:25:36
200 58 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M60 00:25:28 00:25:39
201 412 BRZÓSKA PIOTR Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1967 M50 00:25:31 00:26:01
202 129 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK 1973 M40 00:25:32 00:25:48
203 1042 JANOWIAK MAREK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:25:34 00:25:52
204 395 OLEJNIK MAREK Olsztyn RUN FOR THE EARTH 1979 M30 00:25:36 00:26:03
205 19 BANACH ANDRZEJ Olsztyn LECIMY TUTEJ PISZ-OLSZTYN 1989 M20 00:25:38 00:25:54
206 233 SWARYCZEWSKI TOMEK Olsztyn 1978 M30 00:25:38 00:26:03
207 357 WIECH ROMAN Klebark Wielki 1970 M40 00:25:38 00:25:57
208 1140 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:25:39 00:25:55
209 109 CIOŁKOWSKI MAREK Olsztyn BIEGAMBOMUSZĘ 1963 M50 00:25:42 00:25:42
210 1090 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:25:48 00:26:14
211 1071 KLIK ALEKSANDER Olsztyn SRTG OLSZTYN 1993 M20 00:25:54 00:26:11
212 320 JURKOWSKI MICHAŁ Olsztyn 1978 M30 00:25:56 00:26:19
213 1118 MENDALKA PIOTR Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1981 M30 00:25:59 00:26:09
214 162 BAGIŃSKI ŁUKASZ Olsztyn 1989 M20 00:26:02 00:26:25
215 61 KOTLARZ KAROL Ostrołęka 1990 M20 00:26:04 00:26:20
216 198 KUPCHYK MAKS Olsztyn GRUPA DBK 1979 M30 00:26:06 00:26:40
217 279 PTAK MICHAŁ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1979 M30 00:26:11 00:26:33
218 237 BRZÓSKA PRZEMYSŁAW Olsztyn 1989 M20 00:26:11 00:26:36
219 1007 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ 1981 M30 00:26:16 00:26:35
220 427 KOMOROWSKI ARKADIUSZ Olsztyn G33/LIFE4SPORT 1980 M30 00:26:16 00:26:44
221 1093 STASIŃSKI RAFAŁ Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM 1976 M40 00:26:16 00:26:39
222 1177 BĘBNOWSKI KRYSTIAN Olsztyn 1987 M30 00:26:18 00:26:54
223 183 GONTARZ GRZEGORZ Olsztyn GRUPADBK 1986 M30 00:26:19 00:26:52
224 311 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:26:19 00:26:44
225 27 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN 1983 M30 00:26:24 00:26:47
226 67 LENARD DANIEL Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1987 M30 00:26:26 00:26:52
227 1138 KACZOROWSKI RYSZARD Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:26:33 00:26:52
228 1054 TUREK DARIUSZ Olsztyn 1965 M50 00:26:34 00:26:45
229 1116 MARCINKIEWICZ MARCIN Sząbruk 1971 M40 00:26:39 00:26:59
230 226 PIECHOTA SŁAWEK Olsztyn KG TEAM 1981 M30 00:26:44 00:26:59
231 217 SKWAREK MARCIN Olsztyn 1988 M20 00:26:47 00:27:10
232 126 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn DRUZYNA WILKA 1961 M50 00:26:53 00:27:12
233 1008 DĄBROWSKI ROBERT Olsztyn 1978 M30 00:26:54 00:27:13
234 1003 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:26:59 00:27:09
235 236 ZAJĄC TOMASZ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M20 00:27:04 00:27:23
236 1083 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 00:27:06 00:27:26
237 1028 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:27:12 00:27:31
238 158 PŁUCIENNICZAK JACEK Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL / NO-TAX.OLSZTYN.PL 1985 M30 00:27:12 00:27:34
239 1023 DOLIWA ADAM Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1965 M50 00:27:15 00:27:42
240 76 BRONAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M40 00:27:19 00:27:57
241 225 HANAS DARIUSZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:27:19 00:27:38
242 459 MACIĄG IGNACY Dywity APARTAMENTY MITORI/FALKEN TRADE TEAM 1999 M16 00:27:23 00:27:38
243 308 STOLARSKI ANDRZEJ Olsztyn MPEC OLSZTYN 1959 M50 00:27:25 00:27:48
244 1043 KARWACKI SZYMON Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 M30 00:27:35 00:28:00
245 1165 JANCZEWSKI KRZYSZTOF Biskupiec SKAZANI NA SUKCES 1981 M30 00:27:37 00:27:58
246 40 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M40 00:27:44 00:28:15
247 310 DĄBROWSKI PAWEŁ Olsztyn DOBRA ENERGIA 1974 M40 00:27:55 00:28:20
248 439 FRALA MACIEJ Kieźliny 1979 M30 00:27:56 00:28:27
249 451 WIŚNIEWSKI MACIEJ Olsztyn 1973 M40 00:28:01 00:28:01
250 71 RYTWIŃSKI LECH Olsztyn AKM SKLEP BIEGOWY OLSZTYN 1948 M60 00:28:01 00:28:25
251 405 BARANOWSKI TOMASZ Olsztyn 1985 M30 00:28:30 00:28:53
252 228 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:28:30 00:28:59
253 207 SAWICKI TOMASZ Pisz 1987 M30 00:28:37 00:28:59
254 1127 AUGUSTYNOWICZ MAREK Olsztyn 1968 M40 00:28:37 00:29:07
255 30 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn OLSZTYN 1978 M30 00:28:40 00:29:16
256 461 ŚMILGIEWICZ PRZEMYSLAW Dobre Miasto DELAVAL RUNNERS 1978 M30 00:28:42 00:28:45
257 1131 GRUDZINA ADAM Olsztyn TEB EDUKACJA - PRZYJAZNA SZKOŁA, PRAKTYCZNA NAUKA 1968 M40 00:28:44 00:29:17
258 29 TUREK RAFAŁ Olsztyn 1972 M40 00:28:45 00:29:09
259 449 CHODNICKI DARIUSZ Olsztyn 1977 M40 00:29:04 00:29:33
260 270 OSTASZEWSKI TOMASZ Olsztyn F / REKLAMY W WINDACH OLSZTYN 1976 M40 00:29:16 00:29:40
261 1107 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:29:22 00:29:54
262 179 MAZIEC PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1980 M30 00:30:00 00:30:27
263 1097 MARKIEWICZ SEBASTIAN Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 M30 00:30:01 00:30:34
264 59 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM SKLEPY BIEGOWE COM. OLSZTYN 1938 M60 00:30:23 00:30:52
265 460 MACIĄG TOMASZ Dywity APARTAMENTY MITORI/FALKEN TRADE TEAM 1970 M40 00:30:24 00:30:38
266 294 BOROWIK KRZYSZTOF Olsztyn 1993 M20 00:30:29 00:30:59
267 1027 PAKIEŁA KRZYSZTOF Białystok 1985 M30 00:30:40 00:31:15
268 103 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:30:45 00:31:09
269 215 MARIAŃSKI MAREK Olsztyn 1952 M60 00:30:56 00:31:22
270 413 OŁDAKOWSKI LESZEK Olsztyn RYBKA 1979 M30 00:31:00 00:31:00
271 125 RYBIŃSKI JAROSŁAW Olsztyn 1976 M40 00:31:16 00:31:49
272 1129 GÓRKA MAREK Olsztyn 1968 M40 00:31:38 00:32:10
273 382 ZEMBRZYCKI SŁAWOMIR ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:31:38 00:31:58
274 1170 ZINIEWICZ PAWEŁ Olsztyn ZINEK TEAM 1998 M16 00:31:39 00:32:07
275 1096 BEZLAPOWICZ JACEK Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1971 M40 00:31:52 00:32:24
276 464 ZIELIŃSKI TOMASZ OLSZTYNEK WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1990 M20 00:32:46 00:33:12
277 63 WASILEWSKI WOJCIECH Olsztyn 1978 M30 00:33:15 00:33:46
278 148 SOBALA MACIEJ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1980 M30 00:33:37 00:33:56
279 134 BARTYŚ JAN Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ 1952 M60 00:35:48 00:36:18
280 208 TKACZ JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:36:17 00:36:52

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni