z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 3

25.11.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 199 STAŃCZUK MARTA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:21:21 00:21:24
2 230 BIELENICA BEATA Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 00:21:42 00:21:45
3 281 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:22:02 00:22:09
4 216 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 00:22:07 00:22:10
5 271 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:22:30 00:22:36
6 300 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:22:54 00:23:03
7 46 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:37 00:23:45
8 24 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:23:49 00:23:57
9 135 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:24:17 00:24:28
10 1168 OSTROMECKA ANNA Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 00:24:43 00:24:49
11 325 KURDYNOWSKA BEATA Barczewo SPORTMASTER 1981 K30 00:24:44 00:25:08
12 1068 MELLER JOANNA Dywity 1979 K30 00:24:45 00:25:01
13 166 DANELSKA MONIKA Ostróda OSTRÓDA 1984 K30 00:24:48 00:25:03
14 306 JANKOWSKA EMILIA Olsztyn 1986 K30 00:25:59 00:26:20
15 49 SŁAWIŃSKA ANNA Iława REZERWOWE PSY 1983 K30 00:26:03 00:26:14
16 33 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:26:08 00:26:20
17 319 ZAPOLSKA ALEKSANDRA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1986 K30 00:26:33 00:26:55
18 343 KACZMARCZYK EMILIA Olsztyn 1984 K30 00:26:35 00:26:46
19 377 KUNDA EDYTA Gietrzwałd TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1980 K30 00:26:50 00:27:12
20 1009 DOBIES AGNIESZKA Olsztyn 1979 K30 00:26:53 00:27:13
21 141 GASZYK JOLANTA Olsztyn 1984 K30 00:26:57 00:27:12
22 244 KOZŁOWSKA MARTA Olsztyn 1979 K30 00:27:08 00:27:32
23 157 PŁUCIENNICZAK DIANA Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL / NO-TAX.OLSZTYN.PL 1986 K30 00:27:12 00:27:34
24 421 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn 1986 K30 00:27:33 00:27:50
25 64 CZARNECKA EWA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1985 K30 00:27:34 00:28:01
26 245 JANCZEWSKA ANNA Biskupiec SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:27:38 00:27:58
27 1058 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:27:39 00:28:02
28 55 KACZOROWSKA AGATA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:28:21 00:28:50
29 1037 GRĄDZKA JOANNA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1980 K30 00:28:43 00:29:09
30 1101 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn 1984 K30 00:28:44 00:29:06
31 438 KARASIŃSKA AGNIESZKA olsztyn 1979 K30 00:28:44 00:29:10
32 1048 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K30 00:28:44 00:29:06
33 23 KASZAŁOWICZ MONIKA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:28:50 00:29:20
34 1014 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:28:53 00:29:12
35 1079 DOBROWOLSKA EWELINA Olsztyn 1985 K30 00:28:57 00:29:19
36 1181 KARWACKA JOLANTA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:29:03 00:29:30
37 1161 SZCZEPKOWSKA MARTA Olsztyn KG TEAM 1985 K30 00:29:16 00:29:43
38 1074 MOCZULSKA BEATA Olsztyn 1978 K30 00:29:30 00:29:49
39 130 SZYMANOWICZ JOANNA Gietrzwałd 1978 K30 00:29:39 00:29:57
40 389 KSEPKA-MIERZEJEK NATALIA Olsztyn 1987 K30 00:30:02 00:30:13
41 92 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn TEMPOO 1978 K30 00:30:19 00:30:41
42 218 BRZÓZKA MONIKA Dobre Miasto KS NEONET 1986 K30 00:30:41 00:31:06
43 345 ZAKRZEWSKA ANNA Olsztyn 1981 K30 00:31:06 00:31:34
44 34 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn 1978 K30 00:31:13 00:31:40
45 38 KUCZYŃSKA KINGA Mrągowo 1985 K30 00:31:29 00:31:57
46 358 RADZIEWICZ IWONA Olsztyn 1982 K30 00:32:00 00:32:20
47 1180 DE TRAVERSAY ALIX Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:32:11 00:32:38
48 1021 ROCHOWICZ ALEKSANDRA Olsztyn 1979 K30 00:32:50 00:33:21
49 437 FRALA KATARZYNA Kieźliny ZETO SOFTWARE TEAM 1979 K30 00:36:04 00:36:36
50 84 BIELICKA MAGDALENA Olsztyn 1980 K30 00:36:10 00:36:38
51 447 JURKOWSKA MAŁGORZATA Olsztyn 1981 K30 00:36:45 00:37:20
52 1006 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN 1984 K30 00:37:47 00:38:20

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni