z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 3

11.12.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 7 KOPEĆ WOJCIECH Olsztynek TEAM KOPEĆ 1986 M30 00:16:21 00:16:23
2 4 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1993 M20 00:16:45 00:16:46
3 3 KUJAWA WIKTOR Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:17:13 00:17:15
4 5 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:17:16 00:17:16
5 43 BŁAUT DAMIAN Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1995 M20 00:17:27 00:17:27
6 1157 FLAGA PRZEMYSŁAW Olsztyn URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:35 00:17:36
7 1274 NAJMOWICZ SEBASTIAN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1991 M30 00:17:43 00:17:43
8 1036 MIKIELSKI DANIEL Olsztynek 1990 M30 00:17:55 00:17:56
9 1127 SAWICKI SZYMON Olsztyn JONKOWO SPORT 1991 M30 00:18:06 00:18:08
10 1275 WIŚNIEWSKI MACIEJ OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 M20 00:18:15 00:18:15
11 28 WOJCIECHOWSKI MACIEJ Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 1974 M40 00:18:32 00:18:32
12 19 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 M40 00:18:38 00:18:38
13 1020 SZWAJ ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:18:39 00:18:40
14 1155 WRONOWSKI ALBERT Banie Mazurskie DZIKI 1999 M20 00:18:39 00:18:42
15 87 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:18:54 00:18:54
16 1057 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:18:56 00:18:56
17 1154 KAWECZYŃSKI KRZYSZTOF Mszanowo TEAM KOPEĆ 1981 M40 00:19:04 00:19:04
18 1068 BRYNDA MARCIN Olecko OLECKO BIEGA 1988 M30 00:19:06 00:19:06
19 24 JAKACKI SYLWESTER Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1984 M30 00:19:08 00:19:09
20 124 WIŚNIEWSKI RAFAŁ Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1988 M30 00:19:14 00:19:14
21 11 BUDZIŁEK MARTYNA Kadzidło UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 1996 K20 00:19:21 00:19:24
22 95 KICZOR DAMIAN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1985 M30 00:19:25 00:19:26
23 1112 BARCZAK ADAM Olsztyn URWIS BIEGA 1972 M40 00:19:35 00:19:36
24 1149 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn DZIKI 1995 K20 00:19:36 00:19:39
25 1061 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1970 M50 00:19:47 00:19:48
26 1168 OLSZAŃSKI PAWEŁ Olsztyn URWIS BIEGA 1996 M20 00:19:48 00:19:50
27 1144 BENDYK MARCIN Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2004 M16 00:19:49 00:19:57
28 1089 RYNKO PAWEŁ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON / BIEGAM BO NIE LUBIĘ ;-) 1980 M40 00:20:03 00:20:04
29 1314 PIERWANICKI KRZYSZTOF Morąg DZUMANDZI 1982 M30 00:20:03 00:20:06
30 1142 PALUCH SYLWESTER Dywity BIEGANIE POD SOKOLIM OKIEM 2001 M20 00:20:07 00:20:08
31 1019 ŻEBROWSKI JACEK Kierzliny 1984 M30 00:20:07 00:20:09
32 1283 ZUBRYCKI ŁUKASZ Stawiguda 9 BATALION DOWODZENIA 1985 M30 00:20:08 00:20:11
33 1004 ŚMIESZNY MARCIN Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1983 M30 00:20:09 00:20:11
34 1317 KURP MARCIN Dobre Miasto DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1983 M30 00:20:14 00:20:15
35 1239 BARTCZAK MARCIN Bisztynek DRUŻYNA ML 1982 M30 00:20:17 00:20:18
36 1216 SAWICZ KACPER Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 2004 M16 00:20:18 00:20:19
37 1315 LIPSKI MICHAŁ Olsztyn 1991 M30 00:20:17 00:20:21
38 98 PAC ARKADIUSZ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON/ GLOBALSERVIS.PL 1990 M30 00:20:31 00:20:33
39 36 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:20:30 00:20:33
40 1318 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM 1972 M40 00:20:34 00:20:36
41 1238 OLSZEWSKI TOMASZ Jeziorany 1991 M30 00:20:35 00:20:37
42 1148 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:20:34 00:20:37
43 1087 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn 1973 M40 00:20:42 00:20:43
44 125 HERMANN TOMASZ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 M40 00:20:44 00:20:45
45 1301 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:20:46 00:20:48
46 139 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek DZIKI 1992 M20 00:20:46 00:20:49
47 60 ZAREMBA JAKUB Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 M40 00:20:47 00:20:52
48 1220 SOSNOWSKI ADAM Ostróda NAJMOWICZ TRIATHLON 1985 M30 00:20:51 00:20:54
49 1044 OSTROMECKA ANNA Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 00:20:55 00:20:57
50 1132 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn JONKOWO SPORT 1974 M40 00:20:58 00:21:00
51 1035 CWALINA ŁUKASZ Olsztyn 1981 M40 00:20:57 00:21:03
52 1240 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:21:03 00:21:07
53 21 PRUSIK DOMINIK Olsztyn 1990 M30 00:21:05 00:21:10
54 1326 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN URWIS BIEGA 1981 M40 00:21:12 00:21:15
55 114 KŁEK JACEK Kętrzyn DRUŻYNA ML 1972 M40 00:21:14 00:21:17
56 1316 MAZUROWSKI TOMASZ Dobre Miasto NAJMOWICZ TRIATHLON 1972 M40 00:21:15 00:21:19
57 1013 MALISZEWSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN 1960 M60 00:21:20 00:21:24
58 64 ŻYRKOWSKI ROBERT Kętrzyn 1970 M50 00:21:21 00:21:25
59 96 KŁOCZKO KACPER Olecko LKS KORAB OLECKO 2003 M16 00:21:23 00:21:28
60 1042 LENART MIŁOSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1965 M50 00:21:28 00:21:29
61 1204 WUJKOWSKA IZABELA Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1999 K20 00:21:30 00:21:35
62 105 WÓJCIK HENRYK Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1965 M50 00:21:33 00:21:37
63 20 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:21:35 00:21:39
64 1205 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:21:40 00:21:45
65 129 KROM WOJCIECH Olsztyn CRYOSPACE OLSZTYN TEAM 1983 M30 00:21:43 00:21:47
66 1034 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1978 M40 00:21:45 00:21:48
67 1134 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M40 00:21:43 00:21:50
68 29 MAŁKOWSKI MACIEJ Ruciane Nida TEAM KOPEĆ 1986 M30 00:21:47 00:21:51
69 34 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLSZTYN 1975 M40 00:21:49 00:21:53
70 1147 TWARDOWSKA JULIA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2004 K16 00:21:53 00:22:00
71 1305 SZCZEPAŃSKI PATRYK Morąg 1988 M30 00:21:54 00:22:03
72 1092 TOMASIK MACIEK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1987 M30 00:22:01 00:22:04
73 1241 KUŹMIAK EMILIA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1987 K30 00:22:04 00:22:06
74 30 WILAMOWSKI JACEK Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1968 M50 00:22:03 00:22:07
75 102 CZURYŁŁO PAWEŁ Gdańsk NAJMOWICZ TRIATHLON 1988 M30 00:22:01 00:22:08
76 16 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn 1996 K20 00:22:15 00:22:18
77 1054 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:22:13 00:22:18
78 1268 SADOWSKA PAULA Olsztyn URWIS BIEGA 1999 K20 00:22:21 00:22:23
79 144 JACHIMOWICZ DOROTA Jeziorany QŹNIA JEZIORANY/BIEGANIE POD SOKOLIM OKIEM 1978 K40 00:22:32 00:22:34
80 55 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn ODCISKI I PĘCHERZE 1976 M40 00:22:31 00:22:35
81 147 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:22:30 00:22:35
82 1023 TABAKA ADAM Olsztyn 1984 M30 00:22:32 00:22:37
83 1178 BORKO CEZARY Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1973 M40 00:22:33 00:22:40
84 78 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 M30 00:22:40 00:22:45
85 1321 NAGORSKI ROBERT Olsztyn HERNE HILL HARRIERS 1963 M50 00:22:43 00:22:47
86 1025 WIERZBOWSKI KRZYSZTOF Bartoszyce 1994 M20 00:22:44 00:22:49
87 142 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:22:45 00:22:51
88 76 SAŁAMACHA JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M40 00:22:42 00:22:51
89 107 DOŁĘGA MARIUSZ Olsztyn KRISS COACHING 1984 M30 00:22:55 00:23:00
90 1120 WARDĘGA MICHAŁ Orneta 1986 M30 00:22:59 00:23:01
91 92 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1976 M40 00:22:51 00:23:03
92 104 WÓJCIK MARCIN Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1987 M30 00:23:01 00:23:04
93 1310 NEUMANN ARTUR Olsztyn AKM OLSZTYN 1978 M40 00:23:00 00:23:06
94 1021 ROZICKA ADRIANA Olsztyn JONKOWO SPORT 1991 K30 00:23:01 00:23:08
95 1221 SZAWERDAK GRZEGORZ Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1979 M40 00:23:01 00:23:08
96 1137 JAKUBOWSKI PIOTR Olsztyn 1981 M40 00:23:07 00:23:14
97 1026 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M40 00:23:11 00:23:16
98 68 SANGOWSKI ANDRZEJ Tolkmicko 1972 M40 00:23:10 00:23:17
99 1272 BENDYK MICHAŁ OLSZTYN STOMIL OLSZTYN 2003 M16 00:23:09 00:23:19
100 1010 SUCHODOLSKI ROBERT Bartąg 1987 M30 00:23:04 00:23:20
101 51 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:23:14 00:23:24
102 1225 STANKIEWICZ KRZYSZTOF Ostróda NAJMOWICZ TRIATHLON 1982 M30 00:23:22 00:23:25
103 1135 OLENDER MARCIN Olsztyn 1980 M40 00:23:16 00:23:33
104 1081 PTAK MICHAŁ Biskupiec SPARTA BISKUPIEC 1979 M40 00:23:32 00:23:35
105 1281 BORKOWSKI MIKOŁAJ Olsztyn 1987 M30 00:23:45 00:23:49
106 1174 BURANDT MAGDALENA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1980 K40 00:23:47 00:23:52
107 1210 POGORZELSKI PIOTR Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2000 M20 00:22:44 00:23:53
108 1194 SŁAWUSZEWSKI LESZEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1978 M40 00:23:50 00:23:55
109 1279 LISOWSKI PRZEMYSŁAW Dywity 1976 M40 00:23:54 00:23:57
110 1065 TRYK PIOTR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:23:51 00:24:01
111 1136 MARKOWICZ ROBERT Barczewo BUT BARCZEWO 1975 M40 00:23:54 00:24:04
112 1124 RYBACZYK CEZARY Nikielkowo POZYTYWNIE POBIEGANI - NIKIELKOWO 1973 M40 00:23:56 00:24:04
113 1038 CLAJOT FABIAN Olsztyn FC GRABOWA 1993 M20 00:23:59 00:24:06
114 1039 KŁOS JAN Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50 00:24:02 00:24:08
115 111 USZYŃSKI ADAM Białystok OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK 1979 M40 00:24:02 00:24:08
116 1244 HASZCZA PAWEŁ BARTOSZYCE ENDORFINY BARTOSZYCE 1991 M30 00:24:14 00:24:22
117 126 DASZUTA KAROLINA Ruś BRBK - BIEGLI W PODATKACH 1988 K30 00:24:18 00:24:23
118 110 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity NAJMOWICZ TRIATHLON 1978 K40 00:24:17 00:24:26
119 1223 WRAŻEŃ JUSTYNA Olsztyn DZIKI 1988 K30 00:24:14 00:24:26
120 1247 MIKIELSKI MAREK Olsztynek 1960 M60 00:24:28 00:24:28
121 149 KUBICKI RAFAŁ Dywity 1972 M40 00:24:25 00:24:36
122 1001 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M40 00:24:39 00:24:47
123 1278 SADLAK ŁUKASZ OLSZTYN 1983 M30 00:24:39 00:24:48
124 1047 SZCZEPANIAK PIOTR Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1968 M50 00:24:46 00:24:49
125 17 BERTEL MARCIN Olsztyn 1982 M30 00:24:43 00:24:52
126 1302 DAGIEL JACEK Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1984 M30 00:24:48 00:24:53
127 26 CZEPURNYCH MARTA Elbląg 1990 K30 00:24:48 00:24:55
128 1033 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec SPARTA 1971 K50 00:24:55 00:24:57
129 1116 DE OBYRN BARTOSZ Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2002 M16 00:24:53 00:24:59
130 1067 GRYCUK MIREK Olsztyn PERSONALTRIATHLON 1981 M40 00:24:55 00:25:01
131 1231 KOSACKA EMILIA Skajboty AKM OLSZTYN/SKAJBIEGACZE 1982 K30 00:24:55 00:25:02
132 1138 BARTOSZUK ADAM Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2002 M16 00:24:59 00:25:06
133 59 KOWALCZYK GRZEGORZ OLSZTYN 1981 M40 00:25:01 00:25:07
134 1093 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:24:59 00:25:07
135 1126 SZCZAPA BOŻENA Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1983 K30 00:25:04 00:25:09
136 103 ANTOŃ PIOTR Olsztyn 1990 M30 00:25:06 00:25:13
137 116 WIEREBIEJ MILENA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1993 K20 00:25:09 00:25:18
138 130 WĘGLEWSKI ŁUKASZ Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1983 M30 00:25:10 00:25:20
139 1327 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn MYTOWEL.PL 1978 M40 00:25:13 00:25:29
140 1012 ORZOŁEK JOANNA Mrągowo SPARTA BISKUPIEC 1983 K30 00:25:34 00:25:37
141 1028 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN 1955 M60 00:25:33 00:25:38
142 1237 DANELCZYK JACEK Olsztyn 1978 M40 00:25:27 00:25:42
143 1286 ŁAZICKA KAMILA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 K40 00:25:33 00:25:45
144 1003 PAWLAK WOJCIECH Olsztyn 1994 M20 00:25:42 00:25:51
145 109 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:25:35 00:25:52
146 52 HUMEN AGNIESZKA Biskupiec KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1978 K40 00:25:46 00:25:53
147 1206 STYPUŁKOWSKA DOMINIKA Olsztyn 3LIFE TEAM 1985 K30 00:25:48 00:25:54
148 1270 GASZYK JOLANTA Olsztyn #WIPASZAKTYWNI W BIEGU 1984 K30 00:25:51 00:25:56
149 70 KOZŁOWSKI MARIUSZ Olsztyn GOSIAALA 1983 M30 00:25:44 00:25:58
150 120 PTAK DARIUSZ Ługwałd 1971 M50 00:25:50 00:25:59
151 1099 OLENDER MONIKA Olsztyn 1992 K20 00:25:56 00:26:02
152 1030 TUCZYŃSKI PAWEŁ Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1986 M30 00:25:52 00:26:16
153 1105 CIOBAN BARTŁOMIEJ Orneta 1985 M30 00:26:10 00:26:16
154 1062 KĄKOL KRZYSZTOF Olsztyn 1976 M40 00:26:15 00:26:28
155 1201 ODZIOBA SEBASTIAN Biskupiec THE RECYCKINGS 1984 M30 00:26:22 00:26:29
156 1016 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA/SPARTA BISKUPIEC 1974 K40 00:26:29 00:26:31
157 1325 ODZIOBA DANIEL olsztyn 1982 M30 00:26:23 00:26:31
158 1209 KOTLARZ KAROL Olsztyn 1990 M30 00:26:41 00:26:54
159 1235 PIETRZAK MICHAŁ Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 1989 M30 00:26:49 00:27:00
160 1267 CAŁKA ANETA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1974 K40 00:26:55 00:27:03
161 61 MIKITA MIREK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1967 M50 00:27:02 00:27:12
162 1009 GRUNWALD PAULINA Olsztyn 1992 K20 00:27:06 00:27:14
163 1282 SADOWSKI KRZYSZTOF OLSZTYN 1976 M40 00:27:04 00:27:15
164 135 CZYŻEWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1985 M30 00:27:08 00:27:17
165 1040 MIKIELSKA DANUTA Olsztynek 1959 K60 00:27:16 00:27:23
166 1052 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K50 00:27:22 00:27:33
167 136 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:27:21 00:27:36
168 1131 RYDZANOWSKI TOMASZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA EGGER SPARTA 1966 M50 00:27:33 00:27:39
169 1196 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA Pasym 1975 K40 00:27:27 00:27:41
170 1199 KIJOWSKI MIŁOSZ Olsztyn 1988 M30 00:27:23 00:27:41
171 1224 STĘPIEŃ MARZENA Olsztyn 4TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1970 K50 00:27:53 00:28:01
172 1175 PIECZKOWSKI HUBERT SPRĘCOWO URWIS BIEGA 1974 M40 00:27:52 00:28:09
173 1276 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M40 00:27:55 00:28:09
174 94 JANICKA ALEKSANDRA Olsztyn 1983 K30 00:27:57 00:28:09
175 1212 GRANECKI MAREK Łódź 1976 M40 00:27:54 00:28:11
176 1208 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn CHÓR COLLEGIUM BACCALARUM 1968 M50 00:28:00 00:28:15
177 1073 CHARUBIN MARIUSZ Pisz ZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH 1979 M40 00:28:04 00:28:18
178 81 WÓJCIK MONIKA Olsztyn 1985 K30 00:28:13 00:28:19
179 1217 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:28:10 00:28:21
180 128 BORKOWSKI JERZY KRZYSZTOF Olsztyn COLLEGIUM BACCALARUM 1957 M60 00:28:15 00:28:27
181 1022 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn BIEGAM BO CHCĘ A NIE MUSZĘ 1955 M60 00:28:17 00:28:34
182 1277 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1984 K30 00:28:31 00:28:41
183 1232 DURMOWICZ MARIUSZ Olsztyn 1986 M30 00:28:25 00:28:48
184 1070 JAGŁOWSKA MAŁGORZATA Olsztyn 1985 K30 00:28:34 00:28:49
185 1257 ŚWIDEREK PIOTR Mrągowo 1990 M30 00:28:42 00:28:51
186 1139 SEMERAK DOROTA Barczewo BUT BARCZEWO 1976 K40 00:28:38 00:28:52
187 49 JASZCZUK ANETA braniewo 1975 K40 00:28:37 00:28:55
188 1307 BEDNARCZYK KAMILA Bartąg 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1986 K30 00:28:54 00:28:58
189 1119 KOŁAKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 00:28:52 00:29:01
190 1055 RODZIEWICZ MACIEJ Biskupiec SPARTA BISKUPIEC 1975 M40 00:28:53 00:29:05
191 99 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M50 00:28:52 00:29:12
192 67 SINKIEWICZ KATARZYNA PASYM 1971 K50 00:29:04 00:29:20
193 1251 KOZŁOWSKA DOMINIKA Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1986 K30 00:29:11 00:29:25
194 1313 SZABLIŃSKA-PIERNIK JOANNA Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1989 K30 00:29:12 00:29:26
195 1072 SAŁAMACHA IZABELA Olsztyn MAMY BIEGAMY 1981 K40 00:29:15 00:29:27
196 38 MAŃKOWSKI LESZEK OLSZTYN BIEGAM BO CHCE A NIE MUSZĘ 1983 M30 00:29:11 00:29:28
197 37 SZAŁGINIEWICZ KATARZYNA Olsztyn BIEGAM BO CHCĘ A NIE MUSZĘ 1988 K30 00:29:12 00:29:28
198 1007 BANACH ANDRZEJ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1989 M30 00:29:14 00:29:30
199 1200 KOŻYCZKOWSKA KATARZYNA Olsztyn 1980 K40 00:29:25 00:29:30
200 90 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd #ZALINIAMETYTEAM 1986 K30 00:29:20 00:29:33
201 1181 KOSTRZEWA KATARZYNA Barczewo 1982 K30 00:29:25 00:29:37
202 1273 MILCZAREK DANUTA OLSZTYN 1973 K40 00:29:39 00:29:51
203 1082 SMOLIŃSKA MAŁGORZATA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 00:29:43 00:29:53
204 1285 ZIELIŃSKA ANNA Gietrzwałd 1979 K40 00:29:44 00:29:58
205 113 SUŁEK GRZEGORZ stawiguda GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:28:57 00:29:59
206 1319 OLSZEWSKI HUBERT Kraków 1981 M40 00:30:04 00:30:04
207 100 PYTKA BARTOSZ Olsztyn SOFTATHLON 1991 M30 00:29:56 00:30:12
208 75 TUCZYŃSKA ANIA Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1981 K40 00:30:03 00:30:16
209 53 FURGAŁ RAFAŁ Olsztyn 1971 M50 00:30:06 00:30:20
210 1320 OLSZEWSKI MAREK Olsztyn SLOW JOGGING W OLSZTYNIE 1970 M50 00:30:18 00:30:32
211 1071 LOREK KATARZYNA Olsztyn SLOW JOGGING W OLSZTYNIE 1975 K40 00:30:18 00:30:33
212 1102 KUŚNIEWSKA ELIZA Olsztyn 1980 K40 00:30:23 00:30:33
213 1230 DURMOWICZ KATARZYNA Olsztyn BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH!!! 1993 K20 00:30:13 00:30:34
214 1312 SOBIECH MAGDALENA Olsztyn 1994 K20 00:30:33 00:30:41
215 1084 MIŁOWSKA ANNA Olsztyn 1972 K40 00:30:40 00:30:55
216 1104 GNIADEK IWONA Olsztyn 1976 K40 00:30:41 00:30:56
217 65 WIDAWSKI TOMASZ Dywity 1975 M40 00:30:46 00:30:57
218 1167 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:30:53 00:31:05
219 40 GÓRKA MAREK Olsztyn 1968 M50 00:30:48 00:31:09
220 1185 SZOSTEK MARZENA Olsztyn 1975 K40 00:30:54 00:31:09
221 1228 WÓJCIK MARTA Olsztyn 1980 K40 00:31:14 00:31:24
222 138 PAŁEJKO ALEKSANDRA Ostróda 2000 K20 00:31:11 00:31:27
223 1177 PĄCZYŃSKA ANNA Szczęsne SĄ WOLNIEJSI OLSZTYN 1983 K30 00:31:20 00:31:30
224 1280 WIECZOREK ROKSANA Stawiguda 1993 K20 00:31:14 00:31:35
225 1158 DROZDZ ADAM Olsztyn 1976 M40 00:31:47 00:31:50
226 1159 ROSIŃSKA KAROLINA Olsztyn 1992 K20 00:31:41 00:31:54
227 1002 PLISZKA MALGORZATA Olsztyn PLISZKA BIEGA 1980 K40 00:32:00 00:32:11
228 50 JASZCZUK MARTA Braniewo ZATOKA BRANIEWO 2003 K16 00:32:00 00:32:19
229 1303 MICHALCZUK MONIKA Olsztyn 1994 K20 00:31:56 00:32:19
230 32 PYTKA SYLWIA Olsztyn 1988 K30 00:32:08 00:32:23
231 74 BRONOWICKI JAKUB Olsztyn LECIMY TUTEJ 1980 M40 00:32:09 00:32:38
232 48 JASZCZUK JAROSŁAW Braniewo ORO 1977 M40 00:32:21 00:32:40
233 1056 RODZIEWICZ DOROTA Biskupiec SPARTA BISKUPIEC 1977 K40 00:32:31 00:32:44
234 58 PLUCIŃSKA-FURGAŁ ANNA Olsztyn 1971 K50 00:32:40 00:32:52
235 1150 PIETRZAK BARTOSZ Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 1982 M30 00:31:52 00:33:00
236 1086 JĘDRZEJAK MAGDALENA Gdynia SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 00:32:54 00:33:06
237 91 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K40 00:33:55 00:34:10
238 121 ŻBIK ADA Barczewo SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1994 K20 00:34:28 00:34:28
239 117 DĘBOWSKI DAMIAN Barczewo 1986 M30 00:34:12 00:34:28
240 1095 WIGHTMAN AGATA Mrągowo 1983 K30 00:34:14 00:34:35
241 1219 BUJALSKA AGNIESZKA Skajboty SKAJBIEGACZE 1971 K50 00:34:18 00:34:37
242 1133 CIEŚLAKIEWICZ KATARZYNA Olsztyn 1982 K30 00:34:34 00:34:46
243 1311 CHROSTOWSKA KATARZYNA Olsztyn 1994 K20 00:34:48 00:35:00
244 1064 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM OLSZTYN 1938 M60 00:35:58 00:36:16
245 83 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:36:17 00:36:44
246 1309 BAŁDYGA WIESŁAW Mrągowo 1973 M40 00:36:31 00:36:47
247 1234 SOBALA MAGDALENA OLSZTYN 1981 K40 00:37:14 00:37:31
248 1284 BARANOWSKA MONIKA OLSZTYN 1983 K30 00:37:57 00:38:09
249 1323 ŁACH WIESŁAW Olsztyn 1958 M60 00:38:50 00:39:03
250 25 TKACZ JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1980 M40 00:39:44 00:40:05

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni