z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 3

27.12.2014 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 KOPEC WOJCIECH Olsztynek PAGED SKLEJKA TEAM KOPEĆ 1986 M20 00:17:08 00:17:09
2 2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM / AKTYWUJ FORMĘ 1988 M20 00:17:15 00:17:16
3 505 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn TRI NEGU/ AKTYWUJ FORME 1993 M20 00:17:19 00:17:20
4 624 NAJMOWICZ SEBASTIAN Olsztyn TRI NEGU/AKTYWUJ FORMĘ 1991 M20 00:17:26 00:17:28
5 111 KŁOS GRZEGORZ Olsztyn 1984 M30 00:17:37 00:17:38
6 699 KANIGOWSKI MICHAŁ TORUŃ 1990 M20 00:17:40 00:17:42
7 3 JUREWICZ DARIUSZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1974 M40 00:17:43 00:17:44
8 605 MISIEWICZ JACEK Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1968 M40 00:18:04 00:18:05
9 657 ILSKI PIOTR Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1995 M16 00:18:04 00:18:07
10 77 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1976 M30 00:18:12 00:18:13
11 353 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1986 M20 00:18:19 00:18:20
12 98 OŁOWSKI JAKUB Wydminy BISKUPIEC BIEGA 1984 M30 00:18:26 00:18:27
13 313 KAMIŃSKI PIOTR Iława MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEC 1992 M20 00:18:29 00:18:31
14 700 BŁUDNICKI ADRIAN Bartoszyce 1993 M20 00:18:30 00:18:33
15 591 KAMIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1976 M30 00:18:33 00:18:34
16 466 SOKÓŁ KRZYSZTOF Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1996 M16 00:18:35 00:18:37
17 487 BUKWAŚ TOMASZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1982 M30 00:18:36 00:18:38
18 692 GWARDJAK SZYMON Lidzbark Warmiński ZORZA GDYNIA 1993 M20 00:18:36 00:18:38
19 79 LIPIŃSKI SZYMON Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKITEAM 1994 M20 00:18:40 00:18:42
20 210 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1969 M40 00:18:41 00:18:44
21 149 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn MFOAT 1987 M20 00:18:45 00:18:47
22 507 LULLIS KAMIL MRĄGOWO KB MRĄGOWO 1984 M30 00:18:44 00:18:47
23 176 MALESZKA GRZEGORZ Olsztyn DACHLAND OLSZTYN 1977 M30 00:18:59 00:19:02
24 156 GODLEWSKI DANIEL Olsztyn CTMIR 1975 M30 00:19:02 00:19:04
25 622 KORWIEL RAFAŁ Ostróda MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1984 M30 00:19:02 00:19:05
26 691 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo 1983 M30 00:19:07 00:19:07
27 178 SUDUJKO RYSZARD Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 M16 00:19:05 00:19:08
28 60 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:19:13 00:19:15
29 283 SZCZYGŁOWSKI JACEK Morąg PAGED SKLEJKA MORĄG 1971 M40 00:19:16 00:19:18
30 45 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1970 M40 00:19:15 00:19:18
31 690 KAZIMIERSKI MICHAŁ OLSZTYN KLUB BIEGACZA GOCH 1970 M40 00:19:35 00:19:35
32 349 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1962 M50 00:19:34 00:19:36
33 196 TWARDOWSKI SEBASTIAN Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1979 M30 00:19:34 00:19:37
34 113 CICHOCKI MARCIN Olsztyn WWW.ATC.OLSZTYN,PL 1975 M30 00:19:38 00:19:41
35 72 WOTA ROBERT Kraków PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1966 M40 00:19:39 00:19:41
36 348 SIEMIĄTKOWSKI TOMASZ Olsztyn 1994 M20 00:19:44 00:19:48
37 249 REGINIA DARIUSZ Mrągowo 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1995 M16 00:19:45 00:19:49
38 71 NADULSKI JACEK Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:19:50 00:19:52
39 332 MALISZEWSKI JERZY Jaroty Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1960 M50 00:19:50 00:19:53
40 264 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1995 K16 00:19:51 00:19:55
41 677 NOWAKOWSKI ALEKSANDER Lubawa KB AZS UE POZNAŃ 1995 M16 00:19:56 00:20:00
42 175 RATUSZYŃSKI MICHAŁ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1996 M16 00:20:08 00:20:11
43 590 BOROWSKI ROBERT Nidzica MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:20:16 00:20:21
44 497 ŚMIESZNY MARCIN Olsztyn 1983 M30 00:20:16 00:20:25
45 338 KOROWACKI MARCIN Pasłęk KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 1987 M20 00:20:22 00:20:27
46 56 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn TRI NEGU 1979 M30 00:20:28 00:20:30
47 96 JĘDRZEJCZYK MARCIN Olsztyn 1976 M30 00:20:23 00:20:30
48 75 DRYGAS PAWEŁ Olsztyn AUTO LAND POLSKA 1978 M30 00:20:24 00:20:31
49 623 GROSZEWSKI RADOSŁAW olsztyn TRI NEGU 1976 M30 00:20:33 00:20:35
50 562 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M30 00:20:32 00:20:37
51 291 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M20 00:20:35 00:20:44
52 686 GROMELSKI PIOTR Olsztyn GENA TEAM 1981 M30 00:20:36 00:20:43
53 105 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ Bartoszyce 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1991 M20 00:20:38 00:20:43
54 463 KWIATKOWSKI RYSZARD Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M50 00:20:39 00:20:42
55 585 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1967 M40 00:20:42 00:20:48
56 308 NOSARZEWSKI WALDEMAR olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1967 M40 00:20:44 00:20:46
57 155 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn 1988 M20 00:20:44 00:20:52
58 709 BARTOSIAK SZYMON Babice Nowe 1979 M30 00:20:44 00:20:50
59 180 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 M40 00:20:45 00:20:46
60 411 BOGUSZ PIOTR Olsztyn 12 TRI.PL DRUŻYNA WILKA/KB MRĄGOWO 1990 M20 00:20:47 00:20:50
61 689 CHAŁUPKA DANIEL BYTÓW KLUB BIEGACZA GOCH 1975 M30 00:20:49 00:20:53
62 650 GLIŃSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1979 M30 00:20:57 00:21:03
63 482 KARÓLEWSKI PIOTR olsztyn UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 1983 M30 00:20:57 00:21:11
64 629 GÓRKIEWICZ DARIUSZ Olsztyn POPOCATEPETL, MINGUS 1973 M40 00:20:57 00:21:04
65 92 ZYSKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn RATUJMY KARBALOTY 1977 M30 00:20:58 00:21:03
66 112 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn 1976 M30 00:20:59 00:21:06
67 107 BARSZCZEWSKI TADEUSZ Mrągowo 1974 M40 00:21:09 00:21:14
68 673 MILDNER HUBERT Olsztyn TRI NEGU/PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M30 00:21:09 00:21:12
69 512 KORZENIEWSKI ZBIGNIEW Jaroty TORPEDA TRĘKUS 1977 M30 00:21:13 00:21:22
70 254 KORD RADOSŁAW Barczewo 1985 M20 00:21:14 00:21:38
71 40 KULESZA BOGUSŁAW Olsztyn 1959 M50 00:21:14 00:21:17
72 443 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M40 00:21:16 00:21:24
73 433 RZEPKA ANDRZEJ Wielki Głęboczek KURZETNIK BIEGA 1974 M40 00:21:17 00:21:20
74 85 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1981 M30 00:21:18 00:21:22
75 676 KOWALCZYK LUKASZ Berlin 1984 M30 00:21:18 00:21:22
76 511 RATAJCZAK PIOTR Toruń ORKAN OSTRÓDA 1969 M40 00:21:22 00:21:28
77 550 KWIATKOWSKI MARCIN Olsztyn BRZOZOWSKI TEAM 1992 M20 00:21:25 00:21:29
78 30 LIPIŃSKI SEWERYN Olsztyn SZTUKAWKRATKE.BLOX.PL 1981 M30 00:21:29 00:21:34
79 262 OLLER BARTŁOMIEJ Olsztyn OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH 1973 M40 00:21:29 00:21:35
80 520 BRZOZOWSKI PIOTR Miłomłyn SĄD APELACYJNY W OLSZTYNIE 1981 M30 00:21:30 00:21:38
81 484 ELMINOWSKI EDWARD Olsztyn 1965 M40 00:21:30 00:21:35
82 213 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 M30 00:21:30 00:21:42
83 237 FOTSCHKI ANDRZEJ Olsztyn PRZEM-GRI 1962 M50 00:21:31 00:21:38
84 134 LECH BOGDAN Olsztyn ZIELONI 1960 M50 00:21:39 00:21:48
85 542 BRZOZOWSKI FRANCISZEK Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1992 M20 00:21:41 00:21:46
86 397 BURZACKI WIESŁAW Lidzbark WOLNOŚĆ 1954 M60 00:21:42 00:21:42
87 472 TUROWSKI RAFAŁ Olsztyn JW 1195 1979 M30 00:21:44 00:21:51
88 440 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1973 M40 00:21:45 00:21:50
89 496 PINIEWSKI ROBERT Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1973 M40 00:21:46 00:21:49
90 120 KANTOR OREST Różnowo SEBA BÓJ SIĘ! 1968 M40 00:21:50 00:21:56
91 462 WARDA MARTYNA Wójtowo AZS-UWM OLSZTYN 1992 K20 00:21:53 00:21:58
92 145 KOWALSKI SYLWESTER Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN / BBL WYDMINY 1967 M40 00:21:53 00:22:00
93 599 LASZCZAK JERZY Olsztyn 1961 M50 00:21:58 00:22:03
94 290 PABJAŃCZYK ARTUR Bartąg 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:21:58 00:22:01
95 87 GLIŃSKI TOMASZ Olsztyn 1986 M20 00:22:01 00:22:05
96 628 FIGUROWICZ JERZY Olsztyn SAMOTNY WILK 1963 M50 00:22:01 00:22:08
97 121 NOWAK SEBASTIAN Nowe Chechło CZEGO OREST, CZEGO? 1978 M30 00:22:02 00:22:07
98 265 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn 1977 M30 00:22:05 00:22:13
99 356 KLIMCZUK MARIUSZ Olsztyn 1980 M30 00:22:07 00:22:13
100 668 ŁAWRESZUK ŁUKASZ Olsztyn 1992 M20 00:22:11 00:22:15
101 663 BRZOZOWSKI MACIEJ Olsztyn KUTANG KLAN 1996 M16 00:22:11 00:22:20
102 492 OLSZEWSKI MAREK Lidzbark Warmiński BBL/AKB LIDZBARK WARMIŃSKI 1969 M40 00:22:14 00:22:21
103 140 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn 1978 M30 00:22:18 00:22:29
104 342 DOLAT ANDRZEJ Olsztyn BAJM 1977 M30 00:22:20 00:22:31
105 151 ZIELIŃSKI TOMASZ olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1976 M30 00:22:20 00:22:26
106 104 ŁAGUNA ANDRZEJ Olsztyn WWW.OLSZTYN-FRYZJER.PL 1963 M50 00:22:25 00:22:27
107 297 MYER DANUTA olsztyn 1984 K30 00:22:26 00:22:31
108 645 GODLEWSKA IWONA Olsztyn 1974 K40 00:22:28 00:22:36
109 611 ZAŁĘCKI ZBIGNIEW Olsztynek TEAM KOPEĆ 1974 M40 00:22:29 00:22:38
110 476 BŁASZCZUK BŁAŻEJ Olsztyn 1995 M16 00:22:31 00:22:43
111 128 DECYK MACIEJ Olsztyn 1976 M30 00:22:31 00:22:42
112 83 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn ZAWSZE DO PRZODU 1987 M20 00:22:34 00:22:43
113 288 TUNIEWICZ TOMASZ Pasłęk TEAM MUSTANG PASŁĘK 1972 M40 00:22:35 00:22:41
114 413 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:22:39 00:22:50
115 164 WOŁYNIEC EMILIA Gołdap TRI NEGU 1983 K30 00:22:40 00:22:43
116 504 LISOWSKI ROBERT Lubomino 1978 M30 00:22:47 00:23:02
117 696 PAŹ PAWEŁ jonkowo 1979 M30 00:22:47 00:23:01
118 198 CHOJNACKI ANDRZEJ Olsztyn 1989 M20 00:22:49 00:22:58
119 610 MARSZAŁEK PAWEŁ Ostróda OSTRÓDA 1979 M30 00:22:53 00:23:06
120 358 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny 1989 M20 00:22:54 00:23:04
121 344 SĘKOWSKI PIOTR Olsztyn 1988 M20 00:22:54 00:23:03
122 578 ZAPADKA STANISŁAW Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1955 M50 00:22:54 00:23:03
123 82 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK 1965 M40 00:22:55 00:23:09
124 51 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1976 M30 00:22:56 00:23:07
125 241 WYRZYKOWSKI ADRIAN olsztyn NICE BAY WAKEPARK OLSZTYN 1977 M30 00:22:57 00:23:14
126 614 GÓRSKA KINGA Lubicz Górny UMKS ORKAN OSTRÓDA 1989 K20 00:22:58 00:23:04
127 589 ANTCZAK MARCIN Ostróda OSTRÓDA 1979 M30 00:23:01 00:23:15
128 66 FILIPSKI JAN Olsztyn OKNOS TEAM 1971 M40 00:23:08 00:23:18
129 21 MAŃKOWSKI KRZYSZTOF Olsztyn BREAKFAST TEAM / 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1984 M30 00:23:09 00:23:13
130 27 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1962 K50 00:23:09 00:23:11
131 651 GADOMSKI WŁADYSŁAW Olsztyn MUD GOATS 1984 M30 00:23:09 00:23:23
132 42 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN PLUS 50 1963 M50 00:23:10 00:23:19
133 396 OPPENKOWSKI BENEDYKT Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1969 M40 00:23:13 00:23:28
134 427 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:23:14 00:23:19
135 47 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:23:14 00:23:17
136 642 GAWROŃSKA BEATA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1973 K40 00:23:15 00:23:22
137 480 PŁODZICKI TOMASZ Iława 1979 M30 00:23:16 00:23:30
138 602 ROGALSKI DANIEL Olsztyn 1993 M20 00:23:16 00:23:24
139 710 WALCZAK NATALIA GŁOGÓW 1984 K30 00:23:20 00:23:24
140 306 MAJCHRZAK CEZARY Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1970 M40 00:23:21 00:23:25
141 490 PODGÓRSKA ANNA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1974 K40 00:23:23 00:23:31
142 683 ŁAPIŃSKI WOJCIECH Warszawa 1970 M40 00:23:23 00:23:31
143 702 JUCHNIEWICZ JACEK Reszel 1973 M40 00:23:26 00:23:46
144 240 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1966 M40 00:23:28 00:23:40
145 448 OLECH ROBERT Bisztynek 1971 M40 00:23:28 00:23:47
146 665 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M50 00:23:29 00:23:42
147 606 CLAJOT FABIAN Olsztyn 1993 M20 00:23:31 00:23:53
148 404 BARSZCZEWSKA ALICJA Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1976 K30 00:23:37 00:23:52
149 617 SATŁAWA ZBIGNIEW Olsztyn 1973 M40 00:23:37 00:23:39
150 127 WOLFF MARCIN Olsztyn 1969 M40 00:23:38 00:23:52
151 481 KOŹMIŃSKI PAWEŁ Olsztyn M-TEAM 1973 M40 00:23:40 00:23:50
152 581 BOSKY BOGDAN Olsztyn 12TRII DRUŻYNA WILKA 1968 M40 00:23:42 00:23:47
153 654 BIENIEK PATRYK Poznań WAMA-SPORT.PL / AFLOFARM RUNNING TEAM 1980 M30 00:23:42 00:23:58
154 189 BODEK GABRIEL Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1972 M40 00:23:43 00:23:52
155 653 CIECKO MICHAL Olsztyn 1982 M30 00:23:46 00:23:57
156 269 PIEKARSKI PAWEŁ Olsztyn M-TEAM 1974 M40 00:23:47 00:23:56
157 20 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn BREAKFAST TEAM/12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:23:50 00:23:57
158 236 FOTSCHKI BARTOSZ Olsztyn PAN OLSZTYN 1987 M20 00:23:53 00:24:10
159 343 SZEWCZYK ROBERT olsztyn 1980 M30 00:23:53 00:24:04
160 634 ROGOWSKI JACEK Olsztyn 1976 M30 00:23:53 00:24:06
161 557 PRANGE WALDEMAR Puck BRZOZOWSKI TEAM 1976 M30 00:23:53 00:24:01
162 115 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:23:55 00:24:06
163 556 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn 1959 M50 00:23:56 00:24:08
164 679 HULECKI ŁUKASZ Olsztyn BRAK 1983 M30 00:24:02 00:24:11
165 554 CESARCZYK GRZEGORZ Olsztyn OKSW 1971 M40 00:24:03 00:24:15
166 65 BĄCIK PAWEŁ Olsztyn POZIOMA 1982 M30 00:24:06 00:24:11
167 81 WOTA ZANETA Kraków PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 K30 00:24:09 00:24:21
168 179 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn 1996 M16 00:24:10 00:24:23
169 483 GRABOWSKI MAREK Olsztyn 1965 M40 00:24:13 00:24:25
170 560 ŁAZUKA PIOTR Olsztyn 1993 M20 00:24:15 00:24:30
171 253 MURAWSKI MARCIN Olsztyn 1998 M16 00:24:16 00:24:28
172 16 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1982 K30 00:24:23 00:24:33
173 64 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:24:24 00:24:34
174 294 NIEMASZYK RADOSŁAW OLSZTYN M-TEAM 1970 M40 00:24:31 00:24:56
175 289 TUNIEWICZ AGNIESZKA Pasłęk BBL 1976 K30 00:24:31 00:24:37
176 545 LISOWSKI PRZEMYSŁAW Dywity 1976 M30 00:24:33 00:24:37
177 23 HERMANN TOMASZ Olsztyn 1978 M30 00:24:33 00:24:46
178 255 KORD ARKADIUSZ Barczewo 1996 M16 00:24:35 00:24:59
179 320 PANKOWSKI DARIUSZ Iława 1988 M20 00:24:35 00:24:46
180 345 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW Olsztyn ZAWSZE DO PRZODU 1958 M50 00:24:37 00:24:47
181 89 ROGULSKA-SŁOMIŃSKA AGNIESZKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM/ AGIZ BIURO TURYSTYKI AKTYWNEJ 1978 K30 00:24:37 00:24:50
182 604 GAJEWSKA MONIKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:24:39 00:24:51
183 251 KUJAWA PAWEŁ Biskupiec MAKRO 1983 M30 00:24:39 00:24:48
184 293 RUCZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1952 M60 00:24:40 00:24:54
185 514 OSEŁKOWSKA JULIA Olsztyn 1998 K16 00:24:42 00:24:47
186 608 ROMANOW MARCIN Olsztyn 1977 M30 00:24:45 00:24:55
187 69 BRONAKOWSKA DOROTA Olsztyn 1982 K30 00:24:47 00:24:59
188 135 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 00:24:48 00:25:09
189 146 LIPKA PIOTR Jaroty 1985 M20 00:24:49 00:25:08
190 697 BORKO CEZARY Olsztyn 1973 M40 00:24:51 00:25:01
191 494 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1953 M60 00:24:53 00:25:04
192 351 PRZYBYSZ JOANNA Morąg 1979 K30 00:24:54 00:24:58
193 408 GLOWACKI DARIUSZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1961 M50 00:24:54 00:25:12
194 162 JACKOWSKI MARCIN Wołowno BETA POLSKA 1981 M30 00:24:59 00:25:13
195 95 STEFANIUK RAFAŁ dobre miasto 1976 M30 00:25:01 00:25:16
196 584 SZUKSZTUL SZYMON Gdańsk 1991 M20 00:25:02 00:25:13
197 100 BIELENICA BEATA Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 00:25:02 00:25:14
198 362 KUŁAK PIOTR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1972 M40 00:25:03 00:25:16
199 17 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1960 M50 00:25:05 00:25:15
200 658 KUJAWSKI ARKADIUSZ OLSZTYN 1982 M30 00:25:08 00:25:25
201 687 HANAS DARIUSZ Olsztyn 12 TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:25:10 00:25:27
202 191 KORD BOGDAN barczewo 1958 M50 00:25:11 00:25:27
203 544 SZABELSKI FILIP Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1991 M20 00:25:12 00:25:28
204 359 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn BRAK 1983 M30 00:25:16 00:25:33
205 528 BIELSKI KRZYSZTOF Tuławki 1975 M30 00:25:16 00:25:37
206 363 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M30 00:25:18 00:25:36
207 488 SZUBIELSKI WIESŁAW Jonkowo MPEC OLSZTYN 1960 M50 00:25:26 00:25:39
208 693 VEITH PIOTR OLSZTYN 1979 M30 00:25:31 00:25:53
209 161 RUTKOWSKI PAWEŁ Olsztyn 1957 M50 00:25:32 00:25:55
210 276 KULAS MACIEJ Gdynia NUTRIPOL 1998 M16 00:25:32 00:25:49
211 587 RZEPKA DOMINIKA Wielki Głęboczek KURZETNIK BIEGA 1998 K16 00:25:35 00:25:37
212 187 KOŚCIESZA PIOTR Olsztyn 1986 M20 00:25:35 00:25:54
213 609 HORSZWALD WIKTOR Olsztyn M-TEAM 1982 M30 00:25:36 00:25:56
214 684 ŚMIECIŃSKI KRZYSZTOF OLSZTYN 1973 M40 00:25:38 00:25:53
215 137 MICHALSKI WOJTEK Dywity DYWITY INTERGALACTIC TEAM 1981 M30 00:25:39 00:25:56
216 44 FOLGA ARTUR Iława 1971 M40 00:25:39 00:25:55
217 257 CIOŁKOWSKI MAREK Olsztyn BIEGAMBOMUSZĘ 1963 M50 00:25:43 00:25:50
218 366 GOŁĘBIOWSKI MATEUSZ Olsztyn 1990 M20 00:25:46 00:25:59
219 437 LEŃSKI MICHAŁ Słupy 1980 M30 00:25:47 00:26:03
220 707 MORAWIEC MICHAŁ Dywity 1987 M20 00:25:48 00:26:03
221 76 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn ZAWSZE DO PRZODU 1980 M30 00:25:48 00:26:07
222 330 WÓJTOWICZ TOMASZ OLSZTYN 1981 M30 00:25:49 00:26:03
223 68 CZYŻEWSKA MARIOLA olsztyn 1986 K20 00:25:49 00:25:57
224 147 PUŁAWSKI DARIUSZ Pisz PISZRUCHEM KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 1983 M30 00:25:50 00:26:12
225 538 KOŁODZIŃSKI ŁUKASZ Ostróda 1994 M20 00:25:51 00:26:13
226 694 KAMIŃSKI ANDRZEJ Iława 1954 M60 00:25:57 00:26:18
227 34 CHARUBIN MARIUSZ Pisz ,,PISZRUCHEM" KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 1979 M30 00:25:59 00:26:21
228 649 WOŁODKOWICZ PAWEŁ Gutkowo WWW.ALKAZ.PL 1981 M30 00:26:00 00:26:15
229 177 KOMASZYŃSKI JAREK Olsztyn 1977 M30 00:26:01 00:26:14
230 169 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN / PAN OLSZTYN 1974 M40 00:26:10 00:26:31
231 49 DRZEWIECKI MICHAŁ Ostróda WARIAT TEAM 1975 M30 00:26:11 00:26:26
232 600 STAWECKI KONRAD Jaroty 1976 M30 00:26:12 00:26:34
233 500 RYTWIŃSKI LECH Olsztyn 1948 M60 00:26:13 00:26:33
234 33 RUSINIAK SŁAWOMIR Olsztyn 1979 M30 00:26:13 00:26:37
235 575 ZAJĄCZKOWSKI KRZYSZTOF Olsztyn MAKRO 1979 M30 00:26:13 00:26:38
236 570 OPALACH ZBIGNIEW Olsztyn 1982 M30 00:26:14 00:26:42
237 190 SMOLSKI MARCIN Olsztyn NUTRIPOL 1973 M40 00:26:15 00:26:29
238 530 KOCIŃSKA AGNIESZKA Warszawa UMKS ORKAN 1987 K20 00:26:16 00:26:23
239 364 SZANOWSKI MARIUSZ Olsztyn OKNOS TEAM OLSZTYN 1970 M40 00:26:17 00:26:32
240 282 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K50 00:26:17 00:26:38
241 46 RYBICKI MIKOŁAJ OLSZTYN 1981 M30 00:26:18 00:26:40
242 138 LIPKA PAULINA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K20 00:26:21 00:26:39
243 350 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn 1965 K40 00:26:23 00:26:36
244 633 ROPIAK WIOLETTA olsztyn NUTRIPOL 1975 K30 00:26:25 00:26:38
245 203 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 K30 00:26:27 00:26:46
246 248 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M50 00:26:31 00:26:46
247 652 MARWEG WITEK Olsztyn 1978 M30 00:26:32 00:26:55
248 574 BERTEL ALICJA olsztyn 1980 K30 00:26:32 00:26:49
249 331 ROJEK SZYMON Olsztyn 1998 M16 00:26:35 00:26:54
250 150 ZIELIŃSKA MAGDALENA olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:26:36 00:26:44
251 417 STOLARSKI ANDRZEJ Olsztyn MPEC OLSZTYN 1959 M50 00:26:39 00:27:00
252 586 RZEPKA PATRYK Wielki Głęboczek KURZETNIK BIEGA 1998 M16 00:26:40 00:26:42
253 403 POTOCKA MAŁGORZATA Olsztyn 1974 K40 00:26:40 00:26:55
254 698 ZAŁĘCKI WOJCIECH SŁUPY 1978 M30 00:26:41 00:27:01
255 685 ŚMIECIŃSKI MARCIN OLSZTYN 1971 M40 00:26:42 00:26:56
256 682 PIEŃKOWSKI RADOSŁAW Mrągowo 1979 M30 00:26:43 00:26:59
257 284 KAWAŁKO PATRYCJA Nidzica MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 K40 00:26:48 00:26:59
258 601 SIKORSKI ŁUKASZ Olsztyn 1990 M20 00:26:51 00:27:16
259 428 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:26:51 00:27:02
260 391 RUDSZEWSKI DANIEL Jonkowo 1977 M30 00:26:53 00:27:13
261 286 POLAŃSKI WOJCIECH Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1979 M30 00:26:53 00:27:13
262 543 GRABIEC JOANNA Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1996 K16 00:26:53 00:27:10
263 579 KULIKOWSKI WALDEMAR Olsztyn 1966 M40 00:26:54 00:27:10
264 415 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1994 K20 00:26:54 00:27:14
265 384 WYRZYKOWSKI PAWEŁ Barczewo BBL OLSZTYN - BARCZEWO BIEGA 1978 M30 00:26:55 00:27:15
266 398 BARTKOWSKI JAN Nidzica UKS "PROMYK" RĄCZKI 1961 M50 00:26:56 00:27:06
267 357 MACHUL PIOTR Olsztyn OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH 1983 M30 00:27:01 00:27:19
268 469 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn MICHELIN TEAM 1985 K20 00:27:02 00:27:20
269 352 BURANDT MAGDALENA Olszty 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:27:03 00:27:18
270 389 DĘBOWSKI DAMIAN Barczewo 1986 M20 00:27:07 00:27:31
271 704 PAJKA ŁUKASZ Olsztyn 1981 M30 00:27:11 00:27:36
272 708 KOSTRZEWA MAREK OLSZTYN 1961 M50 00:27:11 00:27:32
273 524 JASZAK HANNA Olsztyn 1987 K20 00:27:11 00:27:32
274 136 KOSTRZEWA JAROSŁAW Barczewo BARCZEWO BIEGA 1972 M40 00:27:11 00:27:31
275 593 SIWIK PAULA Pisz KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ PISZRUCHEM 1989 K20 00:27:12 00:27:34
276 421 OLSZEWSKI ZBIGNIEW LIDZBARK WARMINSKI DRUŻYNA PLUSA +) 1973 M40 00:27:12 00:27:40
277 129 DECYK LESZEK Stawiguda 1953 M60 00:27:12 00:27:33
278 312 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:27:16 00:27:26
279 525 FIDRYCH URSZULA Olsztyn 1984 K30 00:27:16 00:27:37
280 541 KOWALEWSKI TOMASZ Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:27:17 00:27:28
281 341 ZIELIŃSKA ANNA Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 K30 00:27:18 00:27:37
282 678 GRALA REMIK Olsztyn 1992 M20 00:27:21 00:27:48
283 318 CZEPAN PAWEŁ Olsztyn 1986 M20 00:27:21 00:27:48
284 607 BRZÓSKA PIOTR Olsztyn - 1967 M40 00:27:24 00:27:55
285 438 MACULEWICZ MAREK Nidzica SĄD REJONOWY W NIDZICY 1970 M40 00:27:28 00:27:48
286 22 SZYMANOWSKA DOMINIKA Olsztyn 1987 K20 00:27:28 00:27:52
287 446 GAJEWSKI JERZY-PIOTR Olsztyn GAJÓWKA 1964 M50 00:27:33 00:27:56
288 346 SUCHECKI WOJCIECH Bukwałd 1973 M40 00:27:34 00:27:50
289 458 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN 1980 K30 00:27:35 00:27:53
290 402 MRÓZ KAROL Olsztyn 1993 M20 00:27:36 00:27:59
291 547 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK 1969 K40 00:27:36 00:28:05
292 667 MICHOWSKI RYSZARD Warszawa 1982 M30 00:27:37 00:27:44
293 109 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 00:27:39 00:28:04
294 185 WALKIEWICZ JOANNA olsztyn SQUAD OLSZTYN 1978 K30 00:27:39 00:27:57
295 55 MAJEWSKI MAREK Olsztyn 1964 M50 00:27:40 00:27:58
296 108 KOSAKOWSKA-SZUTKOWSKA BARBARA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1955 K50 00:27:41 00:28:02
297 537 KARDAŚ ZDZISŁAW Olsztyn 1970 M40 00:27:41 00:28:09
298 329 WIELGA ANDRZEJ Olsztyn M-TEAM 1972 M40 00:27:43 00:28:01
299 314 JASZCZUK JOANNA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:27:43 00:28:00
300 648 PRZYWIECZERSKI WOJCIECH Olsztyn 1983 M30 00:27:46 00:28:11
301 370 KUŁAK MAŁGORZATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:27:47 00:28:16
302 539 KAŹMIERCZAK PATRYK Olsztyn 1995 M16 00:27:48 00:28:12
303 365 BORKOWSKI WOJCIECH Olsztyn BWIB.EU 1969 M40 00:27:52 00:28:19
304 117 MIENDAK AGNIESZKA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1983 K30 00:28:06 00:28:27
305 182 MICHAŁOWSKA AGATA Ostróda KS SPÓJNIA WARSZAWA 1978 K30 00:28:08 00:28:15
306 473 GRZESZCZYK MARCIN Olsztyn 1987 M20 00:28:13 00:28:30
307 188 KUNDA EDYTA Gietrzwałd 1980 K30 00:28:14 00:28:40
308 656 KUTNICKA EMILIA Olsztyn 1967 K40 00:28:20 00:28:46
309 471 URBANOWICZ ANNA Olsztyn 1985 K20 00:28:22 00:28:31
310 238 FOTSCHKI JOLANTA Olsztyn PRZEM-GRI 1963 K50 00:28:32 00:28:59
311 431 RZEPKA EWA Wielki Głęboczek KURZETNIK BIEGA 1977 K30 00:28:39 00:28:45
312 680 GŁOWACKA BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1967 K40 00:28:43 00:29:12
313 695 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M40 00:28:52 00:29:18
314 626 SEMCZAK MACIEJ Olsztyn 1993 M20 00:28:59 00:29:14
315 552 PETRYKOWSKA MAGDA Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1993 K20 00:29:03 00:29:22
316 277 KULAS PIOTR Olsztyn NUTRIPOL 1977 M30 00:29:03 00:29:33
317 310 ROGOWSKA-ROSZCZYK MAGDA Dywity OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1980 K30 00:29:10 00:29:34
318 423 WIEWIÓRSKI TOMASZ OLSZTYN OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1972 M40 00:29:15 00:29:34
319 114 MARCIAK KAROL Olsztyn OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1982 M30 00:29:15 00:29:34
320 207 BOBER WIOLETTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1970 K40 00:29:18 00:29:38
321 223 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:29:18 00:29:37
322 252 LACHOWICZ EMILIA Olsztyn 1982 K30 00:29:26 00:29:36
323 375 FOKS MAŁGORZATA Jonkowo 1987 K20 00:29:27 00:29:59
324 583 BOSKY EWA Olsztyn 1967 K40 00:29:35 00:29:58
325 478 DROŻDŻ EWA Olsztyn 1968 K40 00:29:37 00:30:04
326 74 ZIELIŃSKA KASIA Olsztyn 1988 K20 00:29:39 00:30:04
327 272 GRZYB ANNA Olsztyn 1976 K30 00:29:48 00:30:11
328 449 KRAUSHAR MONIKA Giedajty DOMON 1974 K40 00:29:49 00:30:14
329 672 KARASIŃSKA AGNIESZKA olsztyn 1979 K30 00:29:50 00:30:14
330 670 KONOPKA ANNA Gdańsk KOBIETKIBIEGAJA.PL 1983 K30 00:29:53 00:30:21
331 640 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn NUTRIPOL 1965 K40 00:30:05 00:30:18
332 395 ROGOWSKI JÓZEF Olsztyn 1971 M40 00:30:09 00:30:26
333 659 DOBRANIECKA BARBARA Gdynia 1977 K30 00:30:12 00:30:28
334 275 WALCZAK MAREK Gronity OKSW OLSZTYN 1966 M40 00:30:20 00:30:49
335 595 OPPENKOWSKA SYLWIA Olsztyn 1969 K40 00:30:24 00:30:54
336 516 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1980 M30 00:30:25 00:30:54
337 688
724*
KUREK MARIOLA Jonkowo 1978 K30 00:30:26 00:30:59
338 378 OLLER EWA Olsztyn OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH 1970 K40 00:30:26 00:30:55
339 521 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn 1974 M40 00:30:31 00:30:51
340 662 KOMOROWSKI ARKADIUSZ Olsztyn RC KOMOROWSCY 1980 M30 00:30:35 00:31:01
341 661 KOMOROWSKA EWA Olsztyn RC KOMOROWSCY 1974 K40 00:30:35 00:31:01
342 192 LEWANDOWSKI BARTOSZ Barczewo 1984 M30 00:30:40 00:31:15
343 52 PIĘDZIA IZABELA Olsztyn 1974 K40 00:30:45 00:31:14
344 519 HOLOVIN HANNA Barczewko 1971 K40 00:30:53 00:31:24
345 445 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K50 00:30:56 00:31:19
346 531 CHARUBIN ANNA Pisz PISZRUCHEM KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 1981 K30 00:31:02 00:31:25
347 706 NAJMOWICZ GRZEGORZ Olsztyn TRI NEGU/ AKTYWUJ FORME 1968 M40 00:31:22 00:31:50
348 513 WÓJCIK MONIKA Olsztyn 1981 K30 00:31:22 00:31:50
349 705 NAJMOWICZ WIESŁAWA Olsztyn TRI NEGU/AKTYWUJ FORMĘ 1964 K50 00:31:23 00:31:50
350 298 MARIAŃSKI MAREK Olsztyn 1952 M60 00:31:38 00:32:05
351 333 BIERNIAK IZABELA Olsztyn 1981 K30 00:31:40 00:32:06
352 184 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn 1972 M40 00:31:41 00:32:10
353 186 KOŚCIESZA IZABELA Olsztyn 1973 K40 00:31:42 00:32:10
354 278 KULAS JOANNA Olsztyn NUTRIPOL 1976 K30 00:31:55 00:32:25
355 612 DOMAŃSKA EWA Olsztyn 1984 K30 00:32:01 00:32:33
356 549 MATULEWICZ ELŻBIETA Olsztyn 1965 K40 00:32:12 00:32:38
357 261 ZINKIEWICZ EWELINA Olsztyn FOCUS ENGLISH SCHOOL 1975 K30 00:32:29 00:32:59
358 573 HOLOVIN JOZEF BARCZEWKO 1969 M40 00:32:35 00:33:06
359 168 DERĘGOWSKA MARTYNA Olsztyn 1991 K20 00:32:39 00:33:13
360 119 HUSZCZA IWONA Olsztyn 1968 K40 00:32:40 00:33:06
361 447 BLOCK ROBERT 1979 M30 00:32:52 00:33:24
362 655 KIJEK ADAM Gdansk KIJU TEAM 1976 M30 00:33:00 00:33:35
363 239 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1978 K30 00:33:17 00:33:47
364 703 BARSZCZ TOMASZ Gdynia 1979 M30 00:33:17 00:33:51
365 630 STEFAŃCZYK MAGDALENA Warszawa 1984 K30 00:33:24 00:33:54
366 527 TCHÓRZEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn 1985 K20 00:33:24 00:33:54
367 414 ZYSKOWSKA BARBARA Nowa Wieś NOWA WIEŚ BIEGA 1978 K30 00:33:26 00:33:54
368 666 JAGIELSKA JOANNA Olsztyn 1989 K20 00:33:46 00:34:19
369 638 JAGIELSKA TERESA Olsztyn 1963 K50 00:33:49 00:34:21
370 548 GÓRSKA IZABELA Olsztyn 1970 K40 00:34:04 00:34:30
371 158 CZYRKO LUIZA Olsztyn 1983 K30 00:34:06 00:34:34
372 393 LISEWSKA KATARZYNA Olsztyn 1992 K20 00:34:13 00:34:44
373 394 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:34:15 00:34:46
374 522 PIWOWARSKI BARTOSZ Olsztyn BPIWN.PL 1982 M30 00:34:38 00:35:08
375 173 LEWANDOWSKA BEATA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1978 K30 00:35:18 00:35:54
376 546 BRZÓSKA KATARZYNA Olsztyn 1970 K40 00:35:22 00:35:56
377 529 OLSZEWSKA MAGDALENA Lidzbark Warmiński 1980 K30 00:35:51 00:36:23
378 412 RYNKO PAWEŁ Olsztyn 1980 M30 00:35:56 00:36:20
379 701 RYNKO PIOTR OLSZTYN 1986 M20 00:35:56 00:36:20
380 273 ZDUNEK SŁAWOMIR Olsztyn FOCUS ENGLISH SCHOOL 1964 M50 00:35:59 00:36:30
381 425 DROZDOWSKA EMILIA Olsztyn 1976 K30 00:36:12 00:36:42
382 57 AMBROŻKO WANDA Olsztyn 1948 K60 00:36:13 00:36:45
383 206 BLOCK BEATA Jonkowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:36:36 00:37:09
384 37 TKACZ JACEK Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:36:38 00:37:09
385 675 KOWALCZYK DARIA Olsztyn 1997 K16 00:37:48 00:38:18
386 163 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn 1975 K30 00:38:06 00:38:39
387 73 BRONAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M30 00:38:08 00:38:39
388 681 WESOŁOWSKA ANNA Olsztyn GRUPA DBK 1990 K20 00:38:08 00:38:37
389 326 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:38:26 00:38:56
390 518 GRZELA PIOTR Olsztyn 1990 M20 00:38:30 00:38:54
391 517 STEĆ PAULINA Barczewo 1990 K20 00:38:31 00:38:54

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni