z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 3

27.12.2014 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 3 JUREWICZ DARIUSZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1974 M40 00:17:43 00:17:44
2 605 MISIEWICZ JACEK Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1968 M40 00:18:04 00:18:05
3 210 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1969 M40 00:18:41 00:18:44
4 60 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:19:13 00:19:15
5 283 SZCZYGŁOWSKI JACEK Morąg PAGED SKLEJKA MORĄG 1971 M40 00:19:16 00:19:18
6 45 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1970 M40 00:19:15 00:19:18
7 690 KAZIMIERSKI MICHAŁ OLSZTYN KLUB BIEGACZA GOCH 1970 M40 00:19:35 00:19:35
8 72 WOTA ROBERT Kraków PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1966 M40 00:19:39 00:19:41
9 585 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1967 M40 00:20:42 00:20:48
10 308 NOSARZEWSKI WALDEMAR olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1967 M40 00:20:44 00:20:46
11 180 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 M40 00:20:45 00:20:46
12 629 GÓRKIEWICZ DARIUSZ Olsztyn POPOCATEPETL, MINGUS 1973 M40 00:20:57 00:21:04
13 107 BARSZCZEWSKI TADEUSZ Mrągowo 1974 M40 00:21:09 00:21:14
14 443 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M40 00:21:16 00:21:24
15 433 RZEPKA ANDRZEJ Wielki Głęboczek KURZETNIK BIEGA 1974 M40 00:21:17 00:21:20
16 511 RATAJCZAK PIOTR Toruń ORKAN OSTRÓDA 1969 M40 00:21:22 00:21:28
17 262 OLLER BARTŁOMIEJ Olsztyn OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH 1973 M40 00:21:29 00:21:35
18 484 ELMINOWSKI EDWARD Olsztyn 1965 M40 00:21:30 00:21:35
19 440 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1973 M40 00:21:45 00:21:50
20 496 PINIEWSKI ROBERT Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1973 M40 00:21:46 00:21:49
21 120 KANTOR OREST Różnowo SEBA BÓJ SIĘ! 1968 M40 00:21:50 00:21:56
22 145 KOWALSKI SYLWESTER Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN / BBL WYDMINY 1967 M40 00:21:53 00:22:00
23 290 PABJAŃCZYK ARTUR Bartąg 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:21:58 00:22:01
24 492 OLSZEWSKI MAREK Lidzbark Warmiński BBL/AKB LIDZBARK WARMIŃSKI 1969 M40 00:22:14 00:22:21
25 611 ZAŁĘCKI ZBIGNIEW Olsztynek TEAM KOPEĆ 1974 M40 00:22:29 00:22:38
26 288 TUNIEWICZ TOMASZ Pasłęk TEAM MUSTANG PASŁĘK 1972 M40 00:22:35 00:22:41
27 82 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK 1965 M40 00:22:55 00:23:09
28 66 FILIPSKI JAN Olsztyn OKNOS TEAM 1971 M40 00:23:08 00:23:18
29 396 OPPENKOWSKI BENEDYKT Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1969 M40 00:23:13 00:23:28
30 47 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:23:14 00:23:17
31 306 MAJCHRZAK CEZARY Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1970 M40 00:23:21 00:23:25
32 683 ŁAPIŃSKI WOJCIECH Warszawa 1970 M40 00:23:23 00:23:31
33 702 JUCHNIEWICZ JACEK Reszel 1973 M40 00:23:26 00:23:46
34 240 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1966 M40 00:23:28 00:23:40
35 448 OLECH ROBERT Bisztynek 1971 M40 00:23:28 00:23:47
36 617 SATŁAWA ZBIGNIEW Olsztyn 1973 M40 00:23:37 00:23:39
37 127 WOLFF MARCIN Olsztyn 1969 M40 00:23:38 00:23:52
38 481 KOŹMIŃSKI PAWEŁ Olsztyn M-TEAM 1973 M40 00:23:40 00:23:50
39 581 BOSKY BOGDAN Olsztyn 12TRII DRUŻYNA WILKA 1968 M40 00:23:42 00:23:47
40 189 BODEK GABRIEL Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1972 M40 00:23:43 00:23:52
41 269 PIEKARSKI PAWEŁ Olsztyn M-TEAM 1974 M40 00:23:47 00:23:56
42 115 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:23:55 00:24:06
43 554 CESARCZYK GRZEGORZ Olsztyn OKSW 1971 M40 00:24:03 00:24:15
44 483 GRABOWSKI MAREK Olsztyn 1965 M40 00:24:13 00:24:25
45 64 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:24:24 00:24:34
46 294 NIEMASZYK RADOSŁAW OLSZTYN M-TEAM 1970 M40 00:24:31 00:24:56
47 697 BORKO CEZARY Olsztyn 1973 M40 00:24:51 00:25:01
48 362 KUŁAK PIOTR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1972 M40 00:25:03 00:25:16
49 687 HANAS DARIUSZ Olsztyn 12 TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:25:10 00:25:27
50 684 ŚMIECIŃSKI KRZYSZTOF OLSZTYN 1973 M40 00:25:38 00:25:53
51 44 FOLGA ARTUR Iława 1971 M40 00:25:39 00:25:55
52 169 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN / PAN OLSZTYN 1974 M40 00:26:10 00:26:31
53 190 SMOLSKI MARCIN Olsztyn NUTRIPOL 1973 M40 00:26:15 00:26:29
54 364 SZANOWSKI MARIUSZ Olsztyn OKNOS TEAM OLSZTYN 1970 M40 00:26:17 00:26:32
55 685 ŚMIECIŃSKI MARCIN OLSZTYN 1971 M40 00:26:42 00:26:56
56 579 KULIKOWSKI WALDEMAR Olsztyn 1966 M40 00:26:54 00:27:10
57 136 KOSTRZEWA JAROSŁAW Barczewo BARCZEWO BIEGA 1972 M40 00:27:11 00:27:31
58 421 OLSZEWSKI ZBIGNIEW LIDZBARK WARMINSKI DRUŻYNA PLUSA +) 1973 M40 00:27:12 00:27:40
59 607 BRZÓSKA PIOTR Olsztyn - 1967 M40 00:27:24 00:27:55
60 438 MACULEWICZ MAREK Nidzica SĄD REJONOWY W NIDZICY 1970 M40 00:27:28 00:27:48
61 346 SUCHECKI WOJCIECH Bukwałd 1973 M40 00:27:34 00:27:50
62 537 KARDAŚ ZDZISŁAW Olsztyn 1970 M40 00:27:41 00:28:09
63 329 WIELGA ANDRZEJ Olsztyn M-TEAM 1972 M40 00:27:43 00:28:01
64 365 BORKOWSKI WOJCIECH Olsztyn BWIB.EU 1969 M40 00:27:52 00:28:19
65 695 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M40 00:28:52 00:29:18
66 423 WIEWIÓRSKI TOMASZ OLSZTYN OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1972 M40 00:29:15 00:29:34
67 395 ROGOWSKI JÓZEF Olsztyn 1971 M40 00:30:09 00:30:26
68 275 WALCZAK MAREK Gronity OKSW OLSZTYN 1966 M40 00:30:20 00:30:49
69 521 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn 1974 M40 00:30:31 00:30:51
70 706 NAJMOWICZ GRZEGORZ Olsztyn TRI NEGU/ AKTYWUJ FORME 1968 M40 00:31:22 00:31:50
71 184 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn 1972 M40 00:31:41 00:32:10
72 573 HOLOVIN JOZEF BARCZEWKO 1969 M40 00:32:35 00:33:06

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni