z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 3

27.12.2014 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 264 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1995 K16 00:19:51 00:19:55
2 462 WARDA MARTYNA Wójtowo AZS-UWM OLSZTYN 1992 K20 00:21:53 00:21:58
3 297 MYER DANUTA olsztyn 1984 K30 00:22:26 00:22:31
4 645 GODLEWSKA IWONA Olsztyn 1974 K40 00:22:28 00:22:36
5 164 WOŁYNIEC EMILIA Gołdap TRI NEGU 1983 K30 00:22:40 00:22:43
6 614 GÓRSKA KINGA Lubicz Górny UMKS ORKAN OSTRÓDA 1989 K20 00:22:58 00:23:04
7 27 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1962 K50 00:23:09 00:23:11
8 427 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:23:14 00:23:19
9 642 GAWROŃSKA BEATA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1973 K40 00:23:15 00:23:22
10 710 WALCZAK NATALIA GŁOGÓW 1984 K30 00:23:20 00:23:24
11 490 PODGÓRSKA ANNA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1974 K40 00:23:23 00:23:31
12 404 BARSZCZEWSKA ALICJA Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1976 K30 00:23:37 00:23:52
13 20 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn BREAKFAST TEAM/12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:23:50 00:23:57
14 81 WOTA ZANETA Kraków PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 K30 00:24:09 00:24:21
15 16 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1982 K30 00:24:23 00:24:33
16 289 TUNIEWICZ AGNIESZKA Pasłęk BBL 1976 K30 00:24:31 00:24:37
17 89 ROGULSKA-SŁOMIŃSKA AGNIESZKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM/ AGIZ BIURO TURYSTYKI AKTYWNEJ 1978 K30 00:24:37 00:24:50
18 604 GAJEWSKA MONIKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:24:39 00:24:51
19 514 OSEŁKOWSKA JULIA Olsztyn 1998 K16 00:24:42 00:24:47
20 69 BRONAKOWSKA DOROTA Olsztyn 1982 K30 00:24:47 00:24:59
21 351 PRZYBYSZ JOANNA Morąg 1979 K30 00:24:54 00:24:58
22 100 BIELENICA BEATA Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 00:25:02 00:25:14
23 587 RZEPKA DOMINIKA Wielki Głęboczek KURZETNIK BIEGA 1998 K16 00:25:35 00:25:37
24 68 CZYŻEWSKA MARIOLA olsztyn 1986 K20 00:25:49 00:25:57
25 530 KOCIŃSKA AGNIESZKA Warszawa UMKS ORKAN 1987 K20 00:26:16 00:26:23
26 282 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K50 00:26:17 00:26:38
27 138 LIPKA PAULINA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K20 00:26:21 00:26:39
28 350 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn 1965 K40 00:26:23 00:26:36
29 633 ROPIAK WIOLETTA olsztyn NUTRIPOL 1975 K30 00:26:25 00:26:38
30 203 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 K30 00:26:27 00:26:46
31 574 BERTEL ALICJA olsztyn 1980 K30 00:26:32 00:26:49
32 150 ZIELIŃSKA MAGDALENA olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:26:36 00:26:44
33 403 POTOCKA MAŁGORZATA Olsztyn 1974 K40 00:26:40 00:26:55
34 284 KAWAŁKO PATRYCJA Nidzica MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 K40 00:26:48 00:26:59
35 428 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:26:51 00:27:02
36 543 GRABIEC JOANNA Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1996 K16 00:26:53 00:27:10
37 415 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1994 K20 00:26:54 00:27:14
38 469 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn MICHELIN TEAM 1985 K20 00:27:02 00:27:20
39 352 BURANDT MAGDALENA Olszty 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:27:03 00:27:18
40 524 JASZAK HANNA Olsztyn 1987 K20 00:27:11 00:27:32
41 593 SIWIK PAULA Pisz KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ PISZRUCHEM 1989 K20 00:27:12 00:27:34
42 312 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:27:16 00:27:26
43 525 FIDRYCH URSZULA Olsztyn 1984 K30 00:27:16 00:27:37
44 341 ZIELIŃSKA ANNA Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 K30 00:27:18 00:27:37
45 22 SZYMANOWSKA DOMINIKA Olsztyn 1987 K20 00:27:28 00:27:52
46 458 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN 1980 K30 00:27:35 00:27:53
47 547 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK 1969 K40 00:27:36 00:28:05
48 185 WALKIEWICZ JOANNA olsztyn SQUAD OLSZTYN 1978 K30 00:27:39 00:27:57
49 108 KOSAKOWSKA-SZUTKOWSKA BARBARA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1955 K50 00:27:41 00:28:02
50 314 JASZCZUK JOANNA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:27:43 00:28:00
51 370 KUŁAK MAŁGORZATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:27:47 00:28:16
52 117 MIENDAK AGNIESZKA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1983 K30 00:28:06 00:28:27
53 182 MICHAŁOWSKA AGATA Ostróda KS SPÓJNIA WARSZAWA 1978 K30 00:28:08 00:28:15
54 188 KUNDA EDYTA Gietrzwałd 1980 K30 00:28:14 00:28:40
55 656 KUTNICKA EMILIA Olsztyn 1967 K40 00:28:20 00:28:46
56 471 URBANOWICZ ANNA Olsztyn 1985 K20 00:28:22 00:28:31
57 238 FOTSCHKI JOLANTA Olsztyn PRZEM-GRI 1963 K50 00:28:32 00:28:59
58 431 RZEPKA EWA Wielki Głęboczek KURZETNIK BIEGA 1977 K30 00:28:39 00:28:45
59 680 GŁOWACKA BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1967 K40 00:28:43 00:29:12
60 552 PETRYKOWSKA MAGDA Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1993 K20 00:29:03 00:29:22
61 310 ROGOWSKA-ROSZCZYK MAGDA Dywity OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1980 K30 00:29:10 00:29:34
62 207 BOBER WIOLETTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1970 K40 00:29:18 00:29:38
63 223 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:29:18 00:29:37
64 252 LACHOWICZ EMILIA Olsztyn 1982 K30 00:29:26 00:29:36
65 375 FOKS MAŁGORZATA Jonkowo 1987 K20 00:29:27 00:29:59
66 583 BOSKY EWA Olsztyn 1967 K40 00:29:35 00:29:58
67 478 DROŻDŻ EWA Olsztyn 1968 K40 00:29:37 00:30:04
68 74 ZIELIŃSKA KASIA Olsztyn 1988 K20 00:29:39 00:30:04
69 272 GRZYB ANNA Olsztyn 1976 K30 00:29:48 00:30:11
70 449 KRAUSHAR MONIKA Giedajty DOMON 1974 K40 00:29:49 00:30:14
71 672 KARASIŃSKA AGNIESZKA olsztyn 1979 K30 00:29:50 00:30:14
72 670 KONOPKA ANNA Gdańsk KOBIETKIBIEGAJA.PL 1983 K30 00:29:53 00:30:21
73 640 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn NUTRIPOL 1965 K40 00:30:05 00:30:18
74 659 DOBRANIECKA BARBARA Gdynia 1977 K30 00:30:12 00:30:28
75 595 OPPENKOWSKA SYLWIA Olsztyn 1969 K40 00:30:24 00:30:54
76 688
724*
KUREK MARIOLA Jonkowo 1978 K30 00:30:26 00:30:59
77 378 OLLER EWA Olsztyn OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH 1970 K40 00:30:26 00:30:55
78 661 KOMOROWSKA EWA Olsztyn RC KOMOROWSCY 1974 K40 00:30:35 00:31:01
79 52 PIĘDZIA IZABELA Olsztyn 1974 K40 00:30:45 00:31:14
80 519 HOLOVIN HANNA Barczewko 1971 K40 00:30:53 00:31:24
81 445 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K50 00:30:56 00:31:19
82 531 CHARUBIN ANNA Pisz PISZRUCHEM KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 1981 K30 00:31:02 00:31:25
83 513 WÓJCIK MONIKA Olsztyn 1981 K30 00:31:22 00:31:50
84 705 NAJMOWICZ WIESŁAWA Olsztyn TRI NEGU/AKTYWUJ FORMĘ 1964 K50 00:31:23 00:31:50
85 333 BIERNIAK IZABELA Olsztyn 1981 K30 00:31:40 00:32:06
86 186 KOŚCIESZA IZABELA Olsztyn 1973 K40 00:31:42 00:32:10
87 278 KULAS JOANNA Olsztyn NUTRIPOL 1976 K30 00:31:55 00:32:25
88 612 DOMAŃSKA EWA Olsztyn 1984 K30 00:32:01 00:32:33
89 549 MATULEWICZ ELŻBIETA Olsztyn 1965 K40 00:32:12 00:32:38
90 261 ZINKIEWICZ EWELINA Olsztyn FOCUS ENGLISH SCHOOL 1975 K30 00:32:29 00:32:59
91 168 DERĘGOWSKA MARTYNA Olsztyn 1991 K20 00:32:39 00:33:13
92 119 HUSZCZA IWONA Olsztyn 1968 K40 00:32:40 00:33:06
93 239 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1978 K30 00:33:17 00:33:47
94 630 STEFAŃCZYK MAGDALENA Warszawa 1984 K30 00:33:24 00:33:54
95 527 TCHÓRZEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn 1985 K20 00:33:24 00:33:54
96 414 ZYSKOWSKA BARBARA Nowa Wieś NOWA WIEŚ BIEGA 1978 K30 00:33:26 00:33:54
97 666 JAGIELSKA JOANNA Olsztyn 1989 K20 00:33:46 00:34:19
98 638 JAGIELSKA TERESA Olsztyn 1963 K50 00:33:49 00:34:21
99 548 GÓRSKA IZABELA Olsztyn 1970 K40 00:34:04 00:34:30
100 158 CZYRKO LUIZA Olsztyn 1983 K30 00:34:06 00:34:34
101 393 LISEWSKA KATARZYNA Olsztyn 1992 K20 00:34:13 00:34:44
102 173 LEWANDOWSKA BEATA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1978 K30 00:35:18 00:35:54
103 546 BRZÓSKA KATARZYNA Olsztyn 1970 K40 00:35:22 00:35:56
104 529 OLSZEWSKA MAGDALENA Lidzbark Warmiński 1980 K30 00:35:51 00:36:23
105 425 DROZDOWSKA EMILIA Olsztyn 1976 K30 00:36:12 00:36:42
106 57 AMBROŻKO WANDA Olsztyn 1948 K60 00:36:13 00:36:45
107 206 BLOCK BEATA Jonkowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:36:36 00:37:09
108 675 KOWALCZYK DARIA Olsztyn 1997 K16 00:37:48 00:38:18
109 163 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn 1975 K30 00:38:06 00:38:39
110 681 WESOŁOWSKA ANNA Olsztyn GRUPA DBK 1990 K20 00:38:08 00:38:37
111 326 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:38:26 00:38:56
112 517 STEĆ PAULINA Barczewo 1990 K20 00:38:31 00:38:54

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni