z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 4

17.01.2015 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 450 OLEJARZ ARTUR Zielona Góra PAN WIĘZIEŃ TEAM 1988 M20 00:16:27 00:16:28
2 1 KOPEC WOJCIECH Olsztynek PAGED SKLEJKA TEAM KOPEĆ 1986 M20 00:16:43 00:16:45
3 489 WOROBIEC DAWID Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:16:50 00:16:52
4 2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM / AKTYWUJ FORMĘ 1988 M20 00:16:52 00:16:54
5 505 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn TRI NEGU/ AKTYWUJ FORME 1993 M20 00:17:00 00:17:02
6 3 JUREWICZ DARIUSZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1974 M40 00:17:12 00:17:14
7 624 NAJMOWICZ SEBASTIAN Olsztyn TRI NEGU/AKTYWUJ FORMĘ 1991 M20 00:17:20 00:17:22
8 309 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk MANAGERBIEGACZY.PL 1991 M20 00:17:30 00:17:32
9 467 STOLARSKI JAKUB Barczewo AZS UWM OLSZTYN 1997 M16 00:17:29 00:17:33
10 657 ILSKI PIOTR Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1995 M16 00:17:48 00:17:50
11 725 KOWALSKI KAROL Dobrocin TEAM KOPEĆ 1994 M20 00:17:50 00:17:52
12 739 UMBRAS KRZYSZTOF Olsztyn 1971 M40 00:17:52 00:17:54
13 503 WOŁOSZCZYK KAMIL 1993 M20 00:17:54 00:17:55
14 98 OŁOWSKI JAKUB Wydminy BISKUPIEC BIEGA 1984 M30 00:17:55 00:17:58
15 313 KAMIŃSKI PIOTR Iława MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEC 1992 M20 00:17:58 00:18:01
16 605 MISIEWICZ JACEK Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1968 M40 00:18:02 00:18:04
17 77 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1976 M30 00:18:03 00:18:06
18 399 DEMBOWSKI MARIUSZ Lidzbark H+H POLSKA 1983 M30 00:18:13 00:18:15
19 379 BORUCKI DARIUSZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1965 M40 00:18:16 00:18:19
20 210 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1969 M40 00:18:14 00:18:21
21 487 BUKWAŚ TOMASZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1982 M30 00:18:23 00:18:25
22 111 KŁOS GRZEGORZ Olsztyn 1984 M30 00:18:37 00:18:39
23 466 SOKÓŁ KRZYSZTOF Olsztyn AZS UWM OLSZTYN / GRUPA DBK 1996 M16 00:18:37 00:18:39
24 149 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn MFOAT 1987 M20 00:18:38 00:18:41
25 591 KAMIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1976 M30 00:18:44 00:18:46
26 178 SUDUJKO RYSZARD Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 M16 00:18:47 00:18:51
27 60 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:19:00 00:19:03
28 196 TWARDOWSKI SEBASTIAN Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1979 M30 00:19:11 00:19:14
29 45 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1970 M40 00:19:15 00:19:18
30 283 SZCZYGŁOWSKI JACEK Morąg PAGED SKLEJKA MORĄG 1971 M40 00:19:16 00:19:18
31 175 RATUSZYŃSKI MICHAŁ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1996 M16 00:19:17 00:19:22
32 622 KORWIEL RAFAŁ Ostróda MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1984 M30 00:19:22 00:19:26
33 199 ZUBRYCKI ŁUKASZ węgorzewo VEGE RUNNERS 1985 M20 00:19:23 00:19:26
34 12 JACKIEWICZ MONIKA Szczecin PAN WIĘZIEŃ TEAM 1992 K20 00:19:24 00:19:26
35 349 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1962 M50 00:19:27 00:19:30
36 71 NADULSKI JACEK Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:19:29 00:19:32
37 113 CICHOCKI MARCIN Olsztyn WWW.ATC.OLSZTYN,PL 1975 M30 00:19:32 00:19:36
38 497 ŚMIESZNY MARCIN Olsztyn 1983 M30 00:19:33 00:19:37
39 623 GROSZEWSKI RADOSŁAW olsztyn TRI NEGU 1976 M30 00:19:36 00:19:39
40 586 RZEPKA PATRYK Wielki Głęboczek KURZETNIK BIEGA 1998 M16 00:19:40 00:19:42
41 468 OLSZEWSKI TOMASZ Jeziorany MKS JEZIORANY 1991 M20 00:19:42 00:19:45
42 691 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo 1983 M30 00:19:41 00:19:46
43 332 MALISZEWSKI JERZY Jaroty Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1960 M50 00:19:47 00:19:50
44 13 BARCEWICZ MARTA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1986 K20 00:19:53 00:19:55
45 348 SIEMIĄTKOWSKI TOMASZ Olsztyn GRUPA DBK 1994 M20 00:19:53 00:19:58
46 249 REGINIA DARIUSZ Mrągowo 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1995 M16 00:19:53 00:19:58
47 590 BOROWSKI ROBERT Nidzica MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:19:56 00:20:01
48 232 LUBASIŃSKI ŁUKASZ Gietrzwałd BIEGACZE Z KRAINY OZ 1989 M20 00:19:58 00:20:06
49 264 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN/GRUPA DBK 1995 K16 00:20:05 00:20:10
50 96 JĘDRZEJCZYK MARCIN Olsztyn 1976 M30 00:20:08 00:20:16
51 296 MYER STEVEN Olsztyn 1984 M30 00:19:46 00:20:38
52 291 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M20 00:20:16 00:20:23
53 456 WALENTYNOWICZ MARIUSZ Olsztyn 1989 M20 00:20:16 00:20:21
54 155 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn 1988 M20 00:20:19 00:20:24
55 585 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1967 M40 00:20:25 00:20:31
56 542 BRZOZOWSKI FRANCISZEK Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1992 M20 00:20:31 00:20:36
57 131 KAŹMIERCZAK ADRIAN Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1994 M20 00:20:32 00:20:38
58 335 BISIKIEWICZ MICHAŁ OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M30 00:20:38 00:20:40
59 411 BOGUSZ PIOTR Olsztyn 12 TRI.PL DRUŻYNA WILKA/KB MRĄGOWO 1990 M20 00:20:38 00:20:42
60 433 RZEPKA ANDRZEJ Wielki Głęboczek KURZETNIK BIEGA 1974 M40 00:20:38 00:20:43
61 629 GÓRKIEWICZ DARIUSZ Olsztyn POPOCATEPETL, MINGUS 1973 M40 00:20:39 00:20:45
62 130 CHRZĄSZCZ MACIEJ Orneta 1975 M30 00:20:41 00:20:47
63 112 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn 1976 M30 00:20:45 00:20:52
64 110 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1975 M30 00:20:46 00:20:53
65 673 MILDNER HUBERT Olsztyn TRI NEGU/PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M30 00:20:50 00:20:55
66 290 PABJAŃCZYK ARTUR Bartąg 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:20:55 00:20:59
67 376 POPKO JANUSZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1984 M30 00:20:55 00:20:57
68 496 PINIEWSKI ROBERT Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1973 M40 00:20:58 00:21:03
69 443 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M40 00:20:59 00:21:06
70 30 LIPIŃSKI SEWERYN Olsztyn SZTUKAWKRATKE.BLOX.PL 1981 M30 00:21:05 00:21:12
71 180 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 M40 00:21:06 00:21:09
72 299 OLEKSIAK KRZYSZTOF Olsztyn NUTRIPOL 1975 M30 00:21:07 00:21:13
73 723 NOGA JAREK Olsztyn 1984 M30 00:21:13 00:21:22
74 716 OLSZEWSKI MIROSŁAW Nikielkowo 1983 M30 00:21:14 00:21:35
75 121 NOWAK SEBASTIAN Nowe Chechło CZEGO OREST, CZEGO? 1978 M30 00:21:14 00:21:20
76 463 KWIATKOWSKI RYSZARD Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M50 00:21:15 00:21:18
77 520 BRZOZOWSKI PIOTR Miłomłyn SĄD APELACYJNY W OLSZTYNIE 1981 M30 00:21:18 00:21:26
78 120 KANTOR OREST Różnowo SEBA BÓJ SIĘ! 1968 M40 00:21:22 00:21:28
79 153 BOJAROWSKI PIOTR Dąbrówno MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1967 M40 00:21:25 00:21:28
80 541 KOWALEWSKI TOMASZ Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:21:26 00:21:34
81 40 KULESZA BOGUSŁAW Olsztyn 1959 M50 00:21:28 00:21:32
82 85 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1981 M30 00:21:28 00:21:33
83 262 OLLER BARTŁOMIEJ Olsztyn OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH 1973 M40 00:21:32 00:21:38
84 134 LECH BOGDAN Olsztyn ZIELONI 1960 M50 00:21:36 00:21:44
85 455 SŁOMIŃSKA DOMINIKA Olsztyn AZS-UWM 1997 K16 00:21:38 00:21:42
86 237 FOTSCHKI ANDRZEJ Olsztyn PRZEM-GRI 1962 M50 00:21:39 00:21:47
87 342 DOLAT ANDRZEJ Olsztyn BAJM 1977 M30 00:21:39 00:21:44
88 213 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 M30 00:21:41 00:21:47
89 315 MOUNIER FREDERIC olsztyn 1972 M40 00:21:42 00:21:51
90 504 LISOWSKI ROBERT Lubomino 1978 M30 00:21:43 00:22:01
91 628 FIGUROWICZ JERZY Olsztyn SAMOTNY WILK 1963 M50 00:21:50 00:21:56
92 736 KRÓL MARIUSZ Miłomłyn 1993 M20 00:21:51 00:22:00
93 550 KWIATKOWSKI MARCIN Olsztyn BRZOZOWSKI TEAM 1992 M20 00:21:54 00:21:59
94 440 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1973 M40 00:21:56 00:22:03
95 128 DECYK MACIEJ Olsztyn 1976 M30 00:21:59 00:22:12
96 87 GLIŃSKI TOMASZ Olsztyn 1986 M20 00:21:59 00:22:06
97 397 BURZACKI WIESŁAW Lidzbark WOLNOŚĆ 1954 M60 00:21:59 00:22:04
98 368 RUTKOWSKA MICHAELA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 K16 00:21:59 00:22:04
99 265 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn 1977 M30 00:22:02 00:22:08
100 164 WOŁYNIEC EMILIA Gołdap TRI NEGU 1983 K30 00:22:02 00:22:05
101 151 ZIELIŃSKI TOMASZ olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1976 M30 00:22:04 00:22:12
102 105 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ Bartoszyce 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1991 M20 00:22:06 00:22:10
103 637 KĘDZIERSKI LESZEK Olsztyn PĘDEM DOBIEGNĘ 1980 M30 00:22:11 00:22:18
104 476 BŁASZCZUK BŁAŻEJ Olsztyn 1995 M16 00:22:13 00:22:26
105 82 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK 1965 M40 00:22:14 00:22:23
106 412 RYNKO PAWEŁ Olsztyn 1980 M30 00:22:14 00:22:29
107 472 TUROWSKI RAFAŁ Olsztyn JW 1195 1979 M30 00:22:15 00:22:21
108 297 MYER DANUTA olsztyn 1984 K30 00:22:18 00:23:10
109 743 OŚWIĘCIMSKI WOJCIECH Olsztyn LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA 1963 M50 00:22:20 00:22:28
110 104 ŁAGUNA ANDRZEJ Olsztyn WWW.OLSZTYN-FRYZJER.PL / PLUS 50 1963 M50 00:22:20 00:22:24
111 645 GODLEWSKA IWONA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1974 K40 00:22:22 00:22:30
112 271 SAROL ADRIAN Olsztyn BRAK 1989 M20 00:22:25 00:22:39
113 589 ANTCZAK MARCIN Ostróda OSTRÓDA 1979 M30 00:22:32 00:22:41
114 356 KLIMCZUK MARIUSZ Olsztyn 1980 M30 00:22:33 00:22:43
115 737 ANTONIAK KRZYSZTOF Olsztyn 1976 M30 00:22:34 00:22:52
116 610 MARSZAŁEK PAWEŁ Ostróda SĄSIEDZI Z BARCZA 1979 M30 00:22:35 00:22:49
117 385 KLIMCZUK CEZARY Mrągowo 1982 M30 00:22:36 00:22:46
118 396 OPPENKOWSKI BENEDYKT Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1969 M40 00:22:37 00:22:50
119 266 ROWIŃSKI MICHAŁ Lubawa LUBAWA KOCHA BIEGAĆ 1984 M30 00:22:38 00:22:46
120 427 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:22:39 00:22:45
121 140 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn 1978 M30 00:22:44 00:22:59
122 580 REZA MAREK Olsztyn 1968 M40 00:22:44 00:23:16
123 745 SMÓLCZYŃSKI JAROSŁAW Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1984 M30 00:22:48 00:22:52
124 27 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1962 K50 00:22:53 00:22:57
125 536 KWIECIŃSKI SEBASTIAN Mława 1977 M30 00:22:54 00:23:04
126 47 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:22:55 00:23:06
127 83 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn ZAWSZE DO PRZODU 1987 M20 00:22:56 00:23:06
128 481 KOŹMIŃSKI PAWEŁ Olsztyn M-TEAM 1973 M40 00:22:57 00:23:08
129 651 GADOMSKI WŁADYSŁAW Olsztyn MUD GOATS 1984 M30 00:22:58 00:23:08
130 413 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:23:01 00:23:11
131 301 OTTA MARCIN Gietrzwałd 1976 M30 00:23:01 00:23:16
132 448 OLECH ROBERT Bisztynek 1971 M40 00:23:01 00:23:15
133 740 PAWŁOWSKI WOJCIECH OLSZTYN 1983 M30 00:23:04 00:23:26
134 642 GAWROŃSKA BEATA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1973 K40 00:23:05 00:23:13
135 127 WOLFF MARCIN Olsztyn 1969 M40 00:23:05 00:23:24
136 179 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn 1996 M16 00:23:06 00:23:22
137 611 ZAŁĘCKI ZBIGNIEW Olsztynek MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 M40 00:23:06 00:23:16
138 36 NEUMANN ARTUR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1978 M30 00:23:09 00:23:24
139 269 PIEKARSKI PAWEŁ Olsztyn M-TEAM 1974 M40 00:23:11 00:23:22
140 482 KARÓLEWSKI PIOTR olsztyn UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 1983 M30 00:23:12 00:23:18
141 240 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1966 M40 00:23:13 00:23:24
142 35 SZMIGIEL JAKUB Tuszyn 1992 M20 00:23:13 00:23:27
143 697 BORKO CEZARY Olsztyn 1973 M40 00:23:14 00:23:38
144 65 BĄCIK PAWEŁ Olsztyn POZIOMA 1982 M30 00:23:16 00:23:26
145 480 PŁODZICKI TOMASZ Iława 1979 M30 00:23:20 00:23:37
146 245 PANIKOWSKI TOMASZ olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:23:22 00:23:31
147 89 ROGULSKA-SŁOMIŃSKA AGNIESZKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM/ AGIZ BIURO TURYSTYKI AKTYWNEJ 1978 K30 00:23:22 00:23:28
148 147 PUŁAWSKI DARIUSZ Pisz PISZRUCHEM KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 1983 M30 00:23:26 00:23:43
149 116 SZCZEPANIAK PIOTR Olsztyn 1968 M40 00:23:26 00:23:35
150 560 ŁAZUKA PIOTR Olsztyn 1993 M20 00:23:27 00:23:41
151 729 KURCZYCKI MICHAŁ Olsztyn MAJDY KRĘSK 1979 M30 00:23:27 00:23:40
152 608 ROMANOW MARCIN Olsztyn 1977 M30 00:23:29 00:23:39
153 617 SATŁAWA ZBIGNIEW Olsztyn 1973 M40 00:23:29 00:23:32
154 581 BOSKY BOGDAN Olsztyn 12TRII DRUŻYNA WILKA 1968 M40 00:23:31 00:23:42
155 236 FOTSCHKI BARTOSZ Olsztyn PAN OLSZTYN 1987 M20 00:23:31 00:23:47
156 401 MOUNIER ANNA olsztyn BOTOKS, AKM 1979 K30 00:23:36 00:23:45
157 490 PODGÓRSKA ANNA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1974 K40 00:23:38 00:23:46
158 16 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1982 K30 00:23:39 00:23:50
159 42 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN PLUS 50 1963 M50 00:23:41 00:23:54
160 606 CLAJOT FABIAN Olsztyn 1993 M20 00:23:45 00:24:10
161 244 JAKUBOWSKA KLAUDIA Olsztyn KS AZS UWM OLSZTYN 1997 K16 00:23:46 00:23:55
162 20 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn BREAKFAST TEAM/12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:23:49 00:24:00
163 404 BARSZCZEWSKA ALICJA Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1976 K30 00:23:52 00:24:04
164 561 MIELEWCZYK JAKUB Pisz 1994 M20 00:23:53 00:24:12
165 23 HERMANN TOMASZ Olsztyn 1978 M30 00:23:55 00:24:10
166 233 SKORUPSKI SEBASTIAN Grunwald BIEGACZE Z KRAINY OZ 1985 M20 00:23:58 00:24:11
167 253 MURAWSKI MARCIN Olsztyn 1998 M16 00:23:59 00:24:13
168 293 RUCZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1952 M60 00:24:00 00:24:19
169 483 GRABOWSKI MAREK Olsztyn 1965 M40 00:24:05 00:24:17
170 17 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1960 M50 00:24:06 00:24:18
171 100 BIELENICA BEATA Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 00:24:09 00:24:25
172 198 CHOJNACKI ANDRZEJ Olsztyn 1989 M20 00:24:11 00:24:26
173 554 CESARCZYK GRZEGORZ Olsztyn OKSW 1971 M40 00:24:14 00:24:31
174 359 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn BRAK 1983 M30 00:24:15 00:24:32
175 345 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW Olsztyn ZAWSZE DO PRZODU 1958 M50 00:24:20 00:24:40
176 665 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M50 00:24:21 00:24:39
177 95 STEFANIUK RAFAŁ dobre miasto 1976 M30 00:24:21 00:24:34
178 372 TRZNADEL SLAWEK Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1974 M40 00:24:22 00:24:36
179 407 NOWAK KONRAD Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1973 M40 00:24:23 00:24:36
180 162 JACKOWSKI MARCIN Wołowno BETA POLSKA 1981 M30 00:24:25 00:24:44
181 358 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny 1989 M20 00:24:26 00:24:30
182 62 CIESIELSKI MARIUSZ Olsztyn SOLO 1965 M40 00:24:27 00:24:40
183 679 HULECKI ŁUKASZ Olsztyn HULEK 1983 M30 00:24:27 00:24:37
184 734 PIĄTKOWSKA ALEKSANDRA Sierpc 1994 K20 00:24:31 00:24:33
185 570 OPALACH ZBIGNIEW Olsztyn 1982 M30 00:24:31 00:24:56
186 544 SZABELSKI FILIP Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1991 M20 00:24:31 00:24:47
187 67 TWARDOWSKI BŁAŻEJ Ostróda SĄSIEDZI Z BARCZA 1983 M30 00:24:33 00:24:49
188 64 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:24:35 00:24:35
189 727 KOZAK MONIKA Giżycko PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1984 K30 00:24:35 00:24:50
190 494 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1953 M60 00:24:36 00:24:48
191 320 PANKOWSKI DARIUSZ Iława 1988 M20 00:24:36 00:24:55
192 343 SZEWCZYK ROBERT olsztyn 1980 M30 00:24:40 00:24:52
193 137 MICHALSKI WOJTEK Dywity DYWITY INTERGALACTIC TEAM 1981 M30 00:24:40 00:24:57
194 247 MICHALCZUK SŁAWOMIR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1961 M50 00:24:41 00:24:54
195 259 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn 1980 M30 00:24:41 00:25:01
196 564 SARNOWSKI JACEK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 M30 00:24:42 00:25:03
197 717 KARASIŃSKI JAROSŁAW Olsztyn 1975 M30 00:24:42 00:25:07
198 44 FOLGA ARTUR Iława 1971 M40 00:24:43 00:25:00
199 658 KUJAWSKI ARKADIUSZ OLSZTYN 1982 M30 00:24:45 00:25:05
200 367 TUTKA ANNA Stawiguda 1975 K30 00:24:45 00:25:05
201 363 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M30 00:24:46 00:25:09
202 644 GRABOWSKI JACEK Olsztyn 1983 M30 00:24:47 00:25:09
203 351 PRZYBYSZ JOANNA Morąg 1979 K30 00:24:47 00:24:56
204 582 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn 2SŁOŃCA 1974 M40 00:24:48 00:25:12
205 545 LISOWSKI PRZEMYSŁAW Dywity 1976 M30 00:24:53 00:25:01
206 599 LASZCZAK JERZY Olsztyn 1961 M50 00:24:56 00:25:16
207 528 BIELSKI KRZYSZTOF Tuławki BBMLWKUR. 1975 M30 00:24:56 00:25:16
208 604 GAJEWSKA MONIKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:24:59 00:25:13
209 187 KOŚCIESZA PIOTR Olsztyn 1986 M20 00:25:03 00:25:25
210 183 KOŚCIESZA PATRYCJA Olsztyn TRI NEGU 1994 K20 00:25:03 00:25:26
211 538 KOŁODZIŃSKI ŁUKASZ Ostróda 1994 M20 00:25:05 00:25:24
212 68 CZYŻEWSKA MARIOLA olsztyn 1986 K20 00:25:08 00:25:19
213 323 KIELAK MARCIN Olsztyn 1985 M20 00:25:09 00:25:27
214 295 POLEWACZ PAWEŁ Olsztyn 1968 M40 00:25:09 00:25:17
215 142 GRABOWSKI MARIUSZ Szczytno 1980 M30 00:25:13 00:25:33
216 61 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1987 K20 00:25:15 00:25:28
217 284 KAWAŁKO PATRYCJA Nidzica MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 K40 00:25:15 00:25:29
218 694 KAMIŃSKI ANDRZEJ Iława MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEC 1954 M60 00:25:17 00:25:44
219 319 ROGALSKI KRZYSZTOF Dywity NUTRIPOL 1984 M30 00:25:20 00:25:42
220 733 PADUSZYŃSKI MAREK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M30 00:25:21 00:25:29
221 437 LEŃSKI MICHAŁ Słupy 1980 M30 00:25:28 00:25:50
222 28 BACIŃSKI KAROL Orneta OKBA ORNETA 1981 M30 00:25:29 00:25:47
223 257 CIOŁKOWSKI MAREK Olsztyn BIEGAMBOMUSZĘ 1963 M50 00:25:29 00:25:43
224 500 RYTWIŃSKI LECH Olsztyn 1948 M60 00:25:29 00:25:40
225 248 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M50 00:25:29 00:25:52
226 46 RYBICKI MIKOŁAJ OLSZTYN 1981 M30 00:25:30 00:25:59
227 708 KOSTRZEWA MAREK OLSZTYN 1961 M50 00:25:35 00:25:56
228 55 MAJEWSKI MAREK Olsztyn 1964 M50 00:25:35 00:25:50
229 19 DERDZIAK ŁUKASZ Olsztyn 1988 M20 00:25:36 00:25:56
230 34 CHARUBIN MARIUSZ Pisz ,,PISZRUCHEM" KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 1979 M30 00:25:36 00:25:54
231 346 SUCHECKI WOJCIECH Bukwałd 1973 M40 00:25:37 00:26:00
232 169 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN / PAN OLSZTYN 1974 M40 00:25:48 00:26:08
233 579 KULIKOWSKI WALDEMAR Olsztyn 1966 M40 00:25:49 00:25:49
234 330 WÓJTOWICZ TOMASZ OLSZTYN 1981 M30 00:25:52 00:26:10
235 646 MIŚTA PAWEŁ Olsztyn 1985 M20 00:25:54 00:26:18
236 203 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 K30 00:25:55 00:26:11
237 341 ZIELIŃSKA ANNA Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 K30 00:25:58 00:26:07
238 43 CHMIELIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:26:01 00:26:25
239 647 GRABOWSKA HANNA Olsztyn 1988 K20 00:26:01 00:26:23
240 469 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn MICHELIN TEAM 1985 K20 00:26:01 00:26:23
241 543 GRABIEC JOANNA Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1996 K16 00:26:01 00:26:27
242 177 KOMASZYŃSKI JAREK Olsztyn 1977 M30 00:26:02 00:26:21
243 600 STAWECKI KONRAD Jaroty 1976 M30 00:26:04 00:26:31
244 350 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn 1965 K40 00:26:07 00:26:20
245 722 STASIOROWSKI KAMIL Olsztynek 1983 M30 00:26:09 00:26:46
246 574 BERTEL ALICJA olsztyn 1980 K30 00:26:10 00:26:30
247 282 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K50 00:26:13 00:26:28
248 150 ZIELIŃSKA MAGDALENA olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:26:16 00:26:24
249 362 KUŁAK PIOTR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1972 M40 00:26:16 00:26:36
250 698 ZAŁĘCKI WOJCIECH SŁUPY 1978 M30 00:26:18 00:26:45
251 446 GAJEWSKI JERZY-PIOTR Olsztyn GAJÓWKA 1964 M50 00:26:22 00:26:34
252 633 ROPIAK WIOLETTA olsztyn NUTRIPOL 1975 K30 00:26:22 00:26:38
253 547 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK 1969 K40 00:26:24 00:26:57
254 428 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:26:26 00:26:34
255 742 KAZECIŃSKI JAKUB NIDZICA BIEGACZE Z KRAINY OZ 1994 M20 00:26:27 00:26:43
256 241 WYRZYKOWSKI ADRIAN olsztyn NICE BAY WAKEPARK OLSZTYN 1977 M30 00:26:28 00:27:03
257 652 MARWEG WITEK Olsztyn 1978 M30 00:26:29 00:26:44
258 59 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M30 00:26:31 00:26:57
259 53 SOBOCZYŃSKI CEZARY OLSZTYN AMATOR 1975 M30 00:26:31 00:26:56
260 129 DECYK LESZEK Stawiguda 1953 M60 00:26:32 00:26:55
261 731 GOŁĄB DOROTA Olsztyn BIEGNĘ TYLKO DOKĄD? 1981 K30 00:26:34 00:27:00
262 539 KAŹMIERCZAK PATRYK Olsztyn 1995 M16 00:26:35 00:27:02
263 22 SZYMANOWSKA DOMINIKA Olsztyn 1987 K20 00:26:35 00:26:57
264 704 PAJKA ŁUKASZ Olsztyn 1981 M30 00:26:37 00:26:53
265 735 WOLNICKI JAROSŁAW Olsztyn 1969 M40 00:26:37 00:26:56
266 159 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn 1983 K30 00:26:37 00:27:03
267 171 GĘBALA LESZEK Olsztyn 1955 M50 00:26:43 00:27:07
268 593 SIWIK PAULA Pisz KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ PISZRUCHEM 1989 K20 00:26:46 00:27:03
269 352 BURANDT MAGDALENA Olszty 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:26:48 00:27:05
270 114 MARCIAK KAROL Olsztyn OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1982 M30 00:26:53 00:27:20
271 308 NOSARZEWSKI WALDEMAR olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1967 M40 00:26:53 00:27:01
272 136 KOSTRZEWA JAROSŁAW Barczewo BARCZEWO BIEGA 1972 M40 00:26:54 00:27:35
273 473 GRZESZCZYK MARCIN Olsztyn 1987 M20 00:26:58 00:27:26
274 230 CHUDZIŃSKI ARTUR Nidzica BIEGACZE Z KRAINY OZ 1990 M20 00:27:00 00:27:31
275 200 SOBALA MACIEJ Olsztyn BIEGACZE Z KRAINY OZ 1980 M30 00:27:00 00:27:31
276 678 GRALA REMIK Olsztyn 1992 M20 00:27:01 00:27:32
277 738 WĘGIERSKI BŁAŻEJ Olsztynek 1975 M30 00:27:01 00:27:30
278 429 RACZYNSKI MACIEJ Gdynia APARTAMENTOLSZTYN.PL 1979 M30 00:27:02 00:27:30
279 312 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:27:03 00:27:10
280 190 SMOLSKI MARCIN Olsztyn NUTRIPOL 1973 M40 00:27:04 00:27:25
281 730 PADUSZYŃSKA DOROTA Olsztyn 1975 K30 00:27:07 00:27:31
282 389 DĘBOWSKI DAMIAN Barczewo 1986 M20 00:27:09 00:27:38
283 357 MACHUL PIOTR Olsztyn OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH 1983 M30 00:27:09 00:27:38
284 639 GAWEŁ ANDRZWEJ Olsztyn MPEC 1981 M30 00:27:10 00:27:40
285 197 PUCZEL PIOTR Olsztyn 1982 M30 00:27:11 00:27:17
286 474 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:27:12 00:27:30
287 146 LIPKA PIOTR Jaroty 1985 M20 00:27:12 00:27:36
288 417 STOLARSKI ANDRZEJ Olsztyn MPEC OLSZTYN 1959 M50 00:27:13 00:27:45
289 329 WIELGA ANDRZEJ Olsztyn M-TEAM 1972 M40 00:27:14 00:27:37
290 318 CZEPAN PAWEŁ Olsztyn 1986 M20 00:27:16 00:27:43
291 365 BORKOWSKI WOJCIECH Olsztyn BWIB.EU 1969 M40 00:27:17 00:27:53
292 587 RZEPKA DOMINIKA Wielki Głęboczek KURZETNIK BIEGA 1998 K16 00:27:17 00:27:19
293 185 WALKIEWICZ JOANNA olsztyn SQUAD OLSZTYN 1978 K30 00:27:18 00:27:42
294 99 POLAK MICHALINA Opole 1995 K16 00:27:19 00:27:48
295 607 BRZÓSKA PIOTR Olsztyn - 1967 M40 00:27:21 00:27:59
296 403 POTOCKA MAŁGORZATA Olsztyn 1974 K40 00:27:23 00:27:46
297 238 FOTSCHKI JOLANTA Olsztyn PRZEM-GRI 1963 K50 00:27:24 00:27:51
298 391 RUDSZEWSKI DANIEL Jonkowo 1977 M30 00:27:25 00:27:59
299 588 STENCEL PRZEMYSŁAW Gdańsk 1993 M20 00:27:28 00:27:49
300 524 JASZAK HANNA Olsztyn 1987 K20 00:27:33 00:27:57
301 370 KUŁAK MAŁGORZATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:27:41 00:28:07
302 398 BARTKOWSKI JAN Nidzica UKS "PROMYK" RĄCZKI 1961 M50 00:27:42 00:27:57
303 286 POLAŃSKI WOJCIECH Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1979 M30 00:27:43 00:28:17
304 375 FOKS MAŁGORZATA Jonkowo 1987 K20 00:28:07 00:28:47
305 97 SADŁOWSKA IZABELA Mrągowo 1973 K40 00:28:08 00:28:31
306 471 URBANOWICZ ANNA Olsztyn 1985 K20 00:28:09 00:28:37
307 732 BEREBECKI EMIL Olsztyn 1992 M20 00:28:12 00:28:27
308 256 SPASZEWSKA AGNIESZKA WADĄG CENTRUM TERAPII MANUALNEJ I REHABILITACJI 1977 K30 00:28:14 00:28:24
309 431 RZEPKA EWA Wielki Głęboczek KURZETNIK BIEGA 1977 K30 00:28:16 00:28:20
310 400 RUŚĆ AGNIESZKA Olsztyn 1981 K30 00:28:16 00:28:44
311 680 GŁOWACKA BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1967 K40 00:28:22 00:28:48
312 48 PANKOWSKA KATARZYNA Iława 1983 K30 00:28:24 00:28:41
313 656 KUTNICKA EMILIA Olsztyn 1967 K40 00:28:31 00:28:55
314 714 BAŃKOWSKI TOMASZ Olsztyn 1986 M20 00:28:34 00:29:16
315 741 MITTELSTAEDT BARTOSZ OLSZTYN BIEGACZE Z KRAINY OZ 1992 M20 00:28:36 00:29:07
316 386 BARANOWSKI SEBASTIAN OLSZTYN 1981 M30 00:28:45 00:28:56
317 583 BOSKY EWA Olsztyn 1967 K40 00:28:51 00:29:03
318 648 PRZYWIECZERSKI WOJCIECH Olsztyn 1983 M30 00:28:53 00:29:18
319 88 GRZYBOWSKI MACIEJ Olsztyn JEM KLOPSA 1991 M20 00:28:56 00:29:27
320 458 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN 1980 K30 00:29:01 00:29:23
321 516 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1980 M30 00:29:02 00:29:34
322 300 OTTA ANNA Gietrzwałd 1976 K30 00:29:07 00:29:32
323 405 PŁUCIENNICZAK JACEK Olsztyn 1985 M20 00:29:09 00:29:41
324 141 STASIŁOWICZ MAŁGORZATA Mragowo 1961 K50 00:29:10 00:29:41
325 135 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 00:29:11 00:29:46
326 519 HOLOVIN HANNA Barczewko 1971 K40 00:29:11 00:29:33
327 521 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn 1974 M40 00:29:19 00:29:53
328 310 ROGOWSKA-ROSZCZYK MAGDA Dywity OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1980 K30 00:29:21 00:29:49
329 347 WIELECHOWSKI DAMIAN Olsztyn 1996 M16 00:29:22 00:29:39
330 275 WALCZAK MAREK Gronity OKSW OLSZTYN 1966 M40 00:29:22 00:29:59
331 272 GRZYB ANNA Olsztyn 1976 K30 00:29:23 00:29:53
332 537 KARDAŚ ZDZISŁAW Olsztyn 1970 M40 00:29:24 00:29:59
333 337 POLANOWSKI EDWARD Ostróda OSTRÓDA 1953 M60 00:29:27 00:29:40
334 52 PIĘDZIA IZABELA Olsztyn 1974 K40 00:29:30 00:30:04
335 252 LACHOWICZ EMILIA Olsztyn 1982 K30 00:29:30 00:29:34
336 674 DUBICKI PIOTR Rozgity 1985 M20 00:29:32 00:30:14
337 726 PŁACZEK DOROTA Giżycko PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 K30 00:29:33 00:30:00
338 26 GAJEWSKA MARTA Olsztyn 1984 K30 00:29:34 00:30:04
339 84 LIPIŃSKA ALDONA Olsztyn 1968 K40 00:29:38 00:30:10
340 409 WIERENKO MIROSLAW Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1974 M40 00:29:40 00:30:19
341 531 CHARUBIN ANNA Pisz PISZRUCHEM KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 1981 K30 00:29:43 00:30:01
342 749 OLEJNIK IRENEUSZ Olsztyn OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH 1974 M40 00:29:43 00:30:20
343 182 MICHAŁOWSKA AGATA Ostróda KS SPÓJNIA WARSZAWA 1978 K30 00:29:47 00:30:12
344 223 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:29:47 00:30:14
345 207 BOBER WIOLETTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1970 K40 00:29:47 00:30:15
346 527 TCHÓRZEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn 1985 K20 00:29:53 00:30:29
347 493 MAMIŃSKA ILONA Szczytno TENIC CLUB SZCZYTNO 1987 K20 00:29:55 00:30:13
348 186 KOŚCIESZA IZABELA Olsztyn 1973 K40 00:29:57 00:30:26
349 478 DROŻDŻ EWA Olsztyn 1968 K40 00:29:59 00:30:36
350 449 KRAUSHAR MONIKA Giedajty DOMON 1974 K40 00:30:00 00:30:26
351 311 IDZIAK PAWEŁ Olsztyn 1977 M30 00:30:02 00:30:21
352 724 KUREK MARIOLA Jonkowo 1978 K30 00:30:04 00:30:44
353 108 KOSAKOWSKA-SZUTKOWSKA BARBARA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1955 K50 00:30:08 00:30:22
354 378 OLLER EWA Olsztyn OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH 1970 K40 00:30:10 00:30:46
355 662 KOMOROWSKI ARKADIUSZ Olsztyn RC KOMOROWSCY 1980 M30 00:30:15 00:30:52
356 661 KOMOROWSKA EWA Olsztyn RC KOMOROWSCY 1974 K40 00:30:15 00:30:52
357 426 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica 1970 M40 00:30:17 00:30:50
358 711 DUBICKI MARIUSZ Bartąg 1986 M20 00:30:19 00:31:02
359 287 GIERZ-GIERSZEWSKA DOROTA Olsztyn KW OLSZTYN 1960 K50 00:30:23 00:30:51
360 387 PŁUCIENNICZAK DIANA Olsztyn 1986 K20 00:30:24 00:30:56
361 552 PETRYKOWSKA MAGDA Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1993 K20 00:30:25 00:30:51
362 445 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K50 00:30:28 00:30:40
363 640 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn NUTRIPOL 1965 K40 00:30:33 00:30:45
364 513 WÓJCIK MONIKA Olsztyn 1981 K30 00:30:34 00:30:59
365 92 ZYSKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn 1977 M30 00:30:35 00:31:10
366 414 ZYSKOWSKA BARBARA Nowa Wieś NOWA WIEŚ BIEGA 1978 K30 00:30:35 00:31:10
367 672 KARASIŃSKA AGNIESZKA olsztyn 1979 K30 00:30:40 00:31:05
368 184 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn 1972 M40 00:30:45 00:31:15
369 595 OPPENKOWSKA SYLWIA Olsztyn 1969 K40 00:30:47 00:31:25
370 418 OSTASZEWSKI TOMASZ Olsztyn RAMBO TEAM 1976 M30 00:30:49 00:31:23
371 713 AMBROZIAK MARIUSZ Olsztyn 1986 M20 00:30:55 00:31:37
372 728
620*
WOŹNIAK AGNIESZKA Olsztyn 1979 K30 00:30:59 00:31:29
373 612 DOMAŃSKA EWA Olsztyn 1984 K30 00:31:00 00:31:29
374 522 PIWOWARSKI BARTOSZ Olsztyn BPIWN.PL 1982 M30 00:31:05 00:31:43
375 518 GRZELA PIOTR Olsztyn 1990 M20 00:31:13 00:31:45
376 374 BLOCK JOLANTA Jonkowo 1984 K30 00:31:25 00:32:06
377 152 HARTWIG JOANNA Olsztyn 1984 K30 00:31:28 00:31:56
378 573 HOLOVIN JOZEF BARCZEWKO 1969 M40 00:31:42 00:32:04
379 298 MARIAŃSKI MAREK Olsztyn 1952 M60 00:31:46 00:32:18
380 720 KOMAROWSKA DOMINIKA Olsztyn 1990 K20 00:31:48 00:32:17
381 261 ZINKIEWICZ EWELINA Olsztyn FOCUS ENGLISH SCHOOL 1975 K30 00:31:52 00:32:29
382 234 MIĘTUS MARCIN Olsztyn BIEGACZE Z KRAINY OZ 1981 M30 00:32:08 00:32:38
383 746 SARGALZKA MARIOLA BARCZA 1982 K30 00:32:09 00:32:42
384 239 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1978 K30 00:32:09 00:32:42
385 125 PODRAŻKA KAMILA Olsztyn 1986 K20 00:32:14 00:32:38
386 333 BIERNIAK IZABELA Olsztyn 1981 K30 00:32:38 00:33:15
387 447 BLOCK ROBERT 1979 M30 00:32:48 00:33:29
388 419 BOGUCKI BARTOSZ Olsztyn M-TEAM 1981 M30 00:32:50 00:33:23
389 192 LEWANDOWSKI BARTOSZ Barczewo 1984 M30 00:32:52 00:33:36
390 328 BABALSKA AGNIESZKA Olsztyn 1977 K30 00:32:54 00:33:27
391 119 HUSZCZA IWONA Olsztyn 1968 K40 00:33:03 00:33:31
392 546 BRZÓSKA KATARZYNA Olsztyn 1970 K40 00:33:07 00:33:42
393 655 KIJEK ADAM Gdansk KIJU TEAM 1976 M30 00:33:28 00:34:03
394 37 TKACZ JACEK Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:33:38 00:34:15
395 158 CZYRKO LUIZA Olsztyn 1983 K30 00:33:42 00:34:19
396 669 WAWRZYNIAK TOMASZ Jonkowo 1993 M20 00:33:43 00:34:14
397 216 JOSKOWSKA ANNA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1983 K30 00:33:45 00:34:25
398 394 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:33:51 00:34:27
399 382 BARANOWSKA MONIKA OLSZTYN 1978 K30 00:34:03 00:34:13
400 273 ZDUNEK SŁAWOMIR Olsztyn FOCUS ENGLISH SCHOOL 1964 M50 00:34:16 00:34:53
401 721 BARAN ANNA Slupy - 1981 K30 00:34:20 00:34:57
402 744 SIENKIEWICZ JUSTYNA Olsztyn 1982 K30 00:34:36 00:35:10
403 18 KOWALSKA BIBI Prabuty 1992 K20 00:34:46 00:35:27
404 206 BLOCK BEATA Jonkowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:34:51 00:35:32
405 57 AMBROŻKO WANDA Olsztyn 1948 K60 00:34:58 00:35:37
406 336 GNACIŃSKA PAULINA olsztyn 1984 K30 00:34:59 00:35:38
407 715 PAWŁOWSKA MALWINA Ożarów Mazowiecki 1982 K30 00:35:06 00:35:40
408 425 DROZDOWSKA EMILIA Olsztyn 1976 K30 00:35:07 00:35:40
409 170 MALINOWSKI KAMIL Suwałki 1993 M20 00:35:30 00:38:48
410 173 LEWANDOWSKA BEATA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1978 K30 00:35:39 00:36:22
411 218 KERBER IZABELA Barczewo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1971 K40 00:35:48 00:36:27
412 671 WARNIEŁŁO MONIKA Pruszków GRUPA DBK 1988 K20 00:36:06 00:36:38
413 675 KOWALCZYK DARIA Olsztyn 1997 K16 00:36:13 00:36:45
414 681 WESOŁOWSKA ANNA Olsztyn GRUPA DBK 1990 K20 00:36:14 00:36:48
415 214 JAKOWICZ MARTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:36:45 00:37:24
416 211 DZIARKOWSKA ALINA Olsztyn SĄD OKRĘGOWYW OLSZTYNIE 1974 K40 00:36:45 00:37:25
417 118 DŁUGOSZ KATARZYNA Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1971 K40 00:36:48 00:37:19
418 163 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn 1975 K30 00:37:15 00:37:50
419 73 BRONAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M30 00:37:15 00:37:50
420 326 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:38:16 00:38:41
421 205 ACHCIŃSKA ANETA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1979 K30 00:39:29 00:40:08
422 324 GROCHOWSKA EWA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1965 K40 00:48:52 00:49:32
423 225 TUREK RAFAŁ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1972 M40 00:48:52 00:49:32

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni