z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 4

17.01.2015 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 12 JACKIEWICZ MONIKA Szczecin PAN WIĘZIEŃ TEAM 1992 K20 00:19:24 00:19:26
2 13 BARCEWICZ MARTA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1986 K20 00:19:53 00:19:55
3 264 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN/GRUPA DBK 1995 K16 00:20:05 00:20:10
4 455 SŁOMIŃSKA DOMINIKA Olsztyn AZS-UWM 1997 K16 00:21:38 00:21:42
5 368 RUTKOWSKA MICHAELA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 K16 00:21:59 00:22:04
6 164 WOŁYNIEC EMILIA Gołdap TRI NEGU 1983 K30 00:22:02 00:22:05
7 297 MYER DANUTA olsztyn 1984 K30 00:22:18 00:23:10
8 645 GODLEWSKA IWONA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1974 K40 00:22:22 00:22:30
9 427 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:22:39 00:22:45
10 27 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1962 K50 00:22:53 00:22:57
11 642 GAWROŃSKA BEATA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1973 K40 00:23:05 00:23:13
12 89 ROGULSKA-SŁOMIŃSKA AGNIESZKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM/ AGIZ BIURO TURYSTYKI AKTYWNEJ 1978 K30 00:23:22 00:23:28
13 401 MOUNIER ANNA olsztyn BOTOKS, AKM 1979 K30 00:23:36 00:23:45
14 490 PODGÓRSKA ANNA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1974 K40 00:23:38 00:23:46
15 16 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1982 K30 00:23:39 00:23:50
16 244 JAKUBOWSKA KLAUDIA Olsztyn KS AZS UWM OLSZTYN 1997 K16 00:23:46 00:23:55
17 20 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn BREAKFAST TEAM/12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:23:49 00:24:00
18 404 BARSZCZEWSKA ALICJA Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1976 K30 00:23:52 00:24:04
19 100 BIELENICA BEATA Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 00:24:09 00:24:25
20 734 PIĄTKOWSKA ALEKSANDRA Sierpc 1994 K20 00:24:31 00:24:33
21 727 KOZAK MONIKA Giżycko PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1984 K30 00:24:35 00:24:50
22 367 TUTKA ANNA Stawiguda 1975 K30 00:24:45 00:25:05
23 351 PRZYBYSZ JOANNA Morąg 1979 K30 00:24:47 00:24:56
24 604 GAJEWSKA MONIKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 K20 00:24:59 00:25:13
25 183 KOŚCIESZA PATRYCJA Olsztyn TRI NEGU 1994 K20 00:25:03 00:25:26
26 68 CZYŻEWSKA MARIOLA olsztyn 1986 K20 00:25:08 00:25:19
27 61 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1987 K20 00:25:15 00:25:28
28 284 KAWAŁKO PATRYCJA Nidzica MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 K40 00:25:15 00:25:29
29 203 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 K30 00:25:55 00:26:11
30 341 ZIELIŃSKA ANNA Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 K30 00:25:58 00:26:07
31 647 GRABOWSKA HANNA Olsztyn 1988 K20 00:26:01 00:26:23
32 469 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn MICHELIN TEAM 1985 K20 00:26:01 00:26:23
33 543 GRABIEC JOANNA Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1996 K16 00:26:01 00:26:27
34 350 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn 1965 K40 00:26:07 00:26:20
35 574 BERTEL ALICJA olsztyn 1980 K30 00:26:10 00:26:30
36 282 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K50 00:26:13 00:26:28
37 150 ZIELIŃSKA MAGDALENA olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:26:16 00:26:24
38 633 ROPIAK WIOLETTA olsztyn NUTRIPOL 1975 K30 00:26:22 00:26:38
39 547 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK 1969 K40 00:26:24 00:26:57
40 428 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:26:26 00:26:34
41 731 GOŁĄB DOROTA Olsztyn BIEGNĘ TYLKO DOKĄD? 1981 K30 00:26:34 00:27:00
42 22 SZYMANOWSKA DOMINIKA Olsztyn 1987 K20 00:26:35 00:26:57
43 159 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn 1983 K30 00:26:37 00:27:03
44 593 SIWIK PAULA Pisz KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ PISZRUCHEM 1989 K20 00:26:46 00:27:03
45 352 BURANDT MAGDALENA Olszty 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:26:48 00:27:05
46 312 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:27:03 00:27:10
47 730 PADUSZYŃSKA DOROTA Olsztyn 1975 K30 00:27:07 00:27:31
48 474 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:27:12 00:27:30
49 587 RZEPKA DOMINIKA Wielki Głęboczek KURZETNIK BIEGA 1998 K16 00:27:17 00:27:19
50 185 WALKIEWICZ JOANNA olsztyn SQUAD OLSZTYN 1978 K30 00:27:18 00:27:42
51 99 POLAK MICHALINA Opole 1995 K16 00:27:19 00:27:48
52 403 POTOCKA MAŁGORZATA Olsztyn 1974 K40 00:27:23 00:27:46
53 238 FOTSCHKI JOLANTA Olsztyn PRZEM-GRI 1963 K50 00:27:24 00:27:51
54 524 JASZAK HANNA Olsztyn 1987 K20 00:27:33 00:27:57
55 370 KUŁAK MAŁGORZATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:27:41 00:28:07
56 375 FOKS MAŁGORZATA Jonkowo 1987 K20 00:28:07 00:28:47
57 97 SADŁOWSKA IZABELA Mrągowo 1973 K40 00:28:08 00:28:31
58 471 URBANOWICZ ANNA Olsztyn 1985 K20 00:28:09 00:28:37
59 256 SPASZEWSKA AGNIESZKA WADĄG CENTRUM TERAPII MANUALNEJ I REHABILITACJI 1977 K30 00:28:14 00:28:24
60 431 RZEPKA EWA Wielki Głęboczek KURZETNIK BIEGA 1977 K30 00:28:16 00:28:20
61 400 RUŚĆ AGNIESZKA Olsztyn 1981 K30 00:28:16 00:28:44
62 680 GŁOWACKA BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1967 K40 00:28:22 00:28:48
63 48 PANKOWSKA KATARZYNA Iława 1983 K30 00:28:24 00:28:41
64 656 KUTNICKA EMILIA Olsztyn 1967 K40 00:28:31 00:28:55
65 583 BOSKY EWA Olsztyn 1967 K40 00:28:51 00:29:03
66 458 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN 1980 K30 00:29:01 00:29:23
67 300 OTTA ANNA Gietrzwałd 1976 K30 00:29:07 00:29:32
68 141 STASIŁOWICZ MAŁGORZATA Mragowo 1961 K50 00:29:10 00:29:41
69 519 HOLOVIN HANNA Barczewko 1971 K40 00:29:11 00:29:33
70 310 ROGOWSKA-ROSZCZYK MAGDA Dywity OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1980 K30 00:29:21 00:29:49
71 272 GRZYB ANNA Olsztyn 1976 K30 00:29:23 00:29:53
72 52 PIĘDZIA IZABELA Olsztyn 1974 K40 00:29:30 00:30:04
73 252 LACHOWICZ EMILIA Olsztyn 1982 K30 00:29:30 00:29:34
74 726 PŁACZEK DOROTA Giżycko PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 K30 00:29:33 00:30:00
75 26 GAJEWSKA MARTA Olsztyn 1984 K30 00:29:34 00:30:04
76 84 LIPIŃSKA ALDONA Olsztyn 1968 K40 00:29:38 00:30:10
77 531 CHARUBIN ANNA Pisz PISZRUCHEM KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 1981 K30 00:29:43 00:30:01
78 182 MICHAŁOWSKA AGATA Ostróda KS SPÓJNIA WARSZAWA 1978 K30 00:29:47 00:30:12
79 223 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:29:47 00:30:14
80 207 BOBER WIOLETTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1970 K40 00:29:47 00:30:15
81 527 TCHÓRZEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn 1985 K20 00:29:53 00:30:29
82 493 MAMIŃSKA ILONA Szczytno TENIC CLUB SZCZYTNO 1987 K20 00:29:55 00:30:13
83 186 KOŚCIESZA IZABELA Olsztyn 1973 K40 00:29:57 00:30:26
84 478 DROŻDŻ EWA Olsztyn 1968 K40 00:29:59 00:30:36
85 449 KRAUSHAR MONIKA Giedajty DOMON 1974 K40 00:30:00 00:30:26
86 724 KUREK MARIOLA Jonkowo 1978 K30 00:30:04 00:30:44
87 108 KOSAKOWSKA-SZUTKOWSKA BARBARA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1955 K50 00:30:08 00:30:22
88 378 OLLER EWA Olsztyn OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH 1970 K40 00:30:10 00:30:46
89 661 KOMOROWSKA EWA Olsztyn RC KOMOROWSCY 1974 K40 00:30:15 00:30:52
90 287 GIERZ-GIERSZEWSKA DOROTA Olsztyn KW OLSZTYN 1960 K50 00:30:23 00:30:51
91 387 PŁUCIENNICZAK DIANA Olsztyn 1986 K20 00:30:24 00:30:56
92 552 PETRYKOWSKA MAGDA Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1993 K20 00:30:25 00:30:51
93 445 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K50 00:30:28 00:30:40
94 640 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn NUTRIPOL 1965 K40 00:30:33 00:30:45
95 513 WÓJCIK MONIKA Olsztyn 1981 K30 00:30:34 00:30:59
96 414 ZYSKOWSKA BARBARA Nowa Wieś NOWA WIEŚ BIEGA 1978 K30 00:30:35 00:31:10
97 672 KARASIŃSKA AGNIESZKA olsztyn 1979 K30 00:30:40 00:31:05
98 595 OPPENKOWSKA SYLWIA Olsztyn 1969 K40 00:30:47 00:31:25
99 728
620*
WOŹNIAK AGNIESZKA Olsztyn 1979 K30 00:30:59 00:31:29
100 612 DOMAŃSKA EWA Olsztyn 1984 K30 00:31:00 00:31:29
101 374 BLOCK JOLANTA Jonkowo 1984 K30 00:31:25 00:32:06
102 152 HARTWIG JOANNA Olsztyn 1984 K30 00:31:28 00:31:56
103 720 KOMAROWSKA DOMINIKA Olsztyn 1990 K20 00:31:48 00:32:17
104 261 ZINKIEWICZ EWELINA Olsztyn FOCUS ENGLISH SCHOOL 1975 K30 00:31:52 00:32:29
105 746 SARGALZKA MARIOLA BARCZA 1982 K30 00:32:09 00:32:42
106 239 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1978 K30 00:32:09 00:32:42
107 125 PODRAŻKA KAMILA Olsztyn 1986 K20 00:32:14 00:32:38
108 333 BIERNIAK IZABELA Olsztyn 1981 K30 00:32:38 00:33:15
109 328 BABALSKA AGNIESZKA Olsztyn 1977 K30 00:32:54 00:33:27
110 119 HUSZCZA IWONA Olsztyn 1968 K40 00:33:03 00:33:31
111 546 BRZÓSKA KATARZYNA Olsztyn 1970 K40 00:33:07 00:33:42
112 158 CZYRKO LUIZA Olsztyn 1983 K30 00:33:42 00:34:19
113 216 JOSKOWSKA ANNA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1983 K30 00:33:45 00:34:25
114 382 BARANOWSKA MONIKA OLSZTYN 1978 K30 00:34:03 00:34:13
115 721 BARAN ANNA Slupy - 1981 K30 00:34:20 00:34:57
116 744 SIENKIEWICZ JUSTYNA Olsztyn 1982 K30 00:34:36 00:35:10
117 18 KOWALSKA BIBI Prabuty 1992 K20 00:34:46 00:35:27
118 206 BLOCK BEATA Jonkowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:34:51 00:35:32
119 57 AMBROŻKO WANDA Olsztyn 1948 K60 00:34:58 00:35:37
120 336 GNACIŃSKA PAULINA olsztyn 1984 K30 00:34:59 00:35:38
121 715 PAWŁOWSKA MALWINA Ożarów Mazowiecki 1982 K30 00:35:06 00:35:40
122 425 DROZDOWSKA EMILIA Olsztyn 1976 K30 00:35:07 00:35:40
123 173 LEWANDOWSKA BEATA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1978 K30 00:35:39 00:36:22
124 218 KERBER IZABELA Barczewo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1971 K40 00:35:48 00:36:27
125 671 WARNIEŁŁO MONIKA Pruszków GRUPA DBK 1988 K20 00:36:06 00:36:38
126 675 KOWALCZYK DARIA Olsztyn 1997 K16 00:36:13 00:36:45
127 681 WESOŁOWSKA ANNA Olsztyn GRUPA DBK 1990 K20 00:36:14 00:36:48
128 214 JAKOWICZ MARTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:36:45 00:37:24
129 211 DZIARKOWSKA ALINA Olsztyn SĄD OKRĘGOWYW OLSZTYNIE 1974 K40 00:36:45 00:37:25
130 118 DŁUGOSZ KATARZYNA Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1971 K40 00:36:48 00:37:19
131 163 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn 1975 K30 00:37:15 00:37:50
132 326 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:38:16 00:38:41
133 205 ACHCIŃSKA ANETA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1979 K30 00:39:29 00:40:08
134 324 GROCHOWSKA EWA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1965 K40 00:48:52 00:49:32

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni