z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 4

17.01.2015 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 164 WOŁYNIEC EMILIA Gołdap TRI NEGU 1983 K30 00:22:02 00:22:05
2 297 MYER DANUTA olsztyn 1984 K30 00:22:18 00:23:10
3 427 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:22:39 00:22:45
4 89 ROGULSKA-SŁOMIŃSKA AGNIESZKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM/ AGIZ BIURO TURYSTYKI AKTYWNEJ 1978 K30 00:23:22 00:23:28
5 401 MOUNIER ANNA olsztyn BOTOKS, AKM 1979 K30 00:23:36 00:23:45
6 16 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1982 K30 00:23:39 00:23:50
7 20 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn BREAKFAST TEAM/12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:23:49 00:24:00
8 404 BARSZCZEWSKA ALICJA Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1976 K30 00:23:52 00:24:04
9 100 BIELENICA BEATA Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 00:24:09 00:24:25
10 727 KOZAK MONIKA Giżycko PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1984 K30 00:24:35 00:24:50
11 367 TUTKA ANNA Stawiguda 1975 K30 00:24:45 00:25:05
12 351 PRZYBYSZ JOANNA Morąg 1979 K30 00:24:47 00:24:56
13 203 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 K30 00:25:55 00:26:11
14 341 ZIELIŃSKA ANNA Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 K30 00:25:58 00:26:07
15 574 BERTEL ALICJA olsztyn 1980 K30 00:26:10 00:26:30
16 150 ZIELIŃSKA MAGDALENA olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:26:16 00:26:24
17 633 ROPIAK WIOLETTA olsztyn NUTRIPOL 1975 K30 00:26:22 00:26:38
18 428 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:26:26 00:26:34
19 731 GOŁĄB DOROTA Olsztyn BIEGNĘ TYLKO DOKĄD? 1981 K30 00:26:34 00:27:00
20 159 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn 1983 K30 00:26:37 00:27:03
21 352 BURANDT MAGDALENA Olszty 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:26:48 00:27:05
22 312 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:27:03 00:27:10
23 730 PADUSZYŃSKA DOROTA Olsztyn 1975 K30 00:27:07 00:27:31
24 474 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:27:12 00:27:30
25 185 WALKIEWICZ JOANNA olsztyn SQUAD OLSZTYN 1978 K30 00:27:18 00:27:42
26 256 SPASZEWSKA AGNIESZKA WADĄG CENTRUM TERAPII MANUALNEJ I REHABILITACJI 1977 K30 00:28:14 00:28:24
27 431 RZEPKA EWA Wielki Głęboczek KURZETNIK BIEGA 1977 K30 00:28:16 00:28:20
28 400 RUŚĆ AGNIESZKA Olsztyn 1981 K30 00:28:16 00:28:44
29 48 PANKOWSKA KATARZYNA Iława 1983 K30 00:28:24 00:28:41
30 458 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN 1980 K30 00:29:01 00:29:23
31 300 OTTA ANNA Gietrzwałd 1976 K30 00:29:07 00:29:32
32 310 ROGOWSKA-ROSZCZYK MAGDA Dywity OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1980 K30 00:29:21 00:29:49
33 272 GRZYB ANNA Olsztyn 1976 K30 00:29:23 00:29:53
34 252 LACHOWICZ EMILIA Olsztyn 1982 K30 00:29:30 00:29:34
35 726 PŁACZEK DOROTA Giżycko PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 K30 00:29:33 00:30:00
36 26 GAJEWSKA MARTA Olsztyn 1984 K30 00:29:34 00:30:04
37 531 CHARUBIN ANNA Pisz PISZRUCHEM KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ 1981 K30 00:29:43 00:30:01
38 182 MICHAŁOWSKA AGATA Ostróda KS SPÓJNIA WARSZAWA 1978 K30 00:29:47 00:30:12
39 223 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:29:47 00:30:14
40 724 KUREK MARIOLA Jonkowo 1978 K30 00:30:04 00:30:44
41 513 WÓJCIK MONIKA Olsztyn 1981 K30 00:30:34 00:30:59
42 414 ZYSKOWSKA BARBARA Nowa Wieś NOWA WIEŚ BIEGA 1978 K30 00:30:35 00:31:10
43 672 KARASIŃSKA AGNIESZKA olsztyn 1979 K30 00:30:40 00:31:05
44 728
620*
WOŹNIAK AGNIESZKA Olsztyn 1979 K30 00:30:59 00:31:29
45 612 DOMAŃSKA EWA Olsztyn 1984 K30 00:31:00 00:31:29
46 374 BLOCK JOLANTA Jonkowo 1984 K30 00:31:25 00:32:06
47 152 HARTWIG JOANNA Olsztyn 1984 K30 00:31:28 00:31:56
48 261 ZINKIEWICZ EWELINA Olsztyn FOCUS ENGLISH SCHOOL 1975 K30 00:31:52 00:32:29
49 746 SARGALZKA MARIOLA BARCZA 1982 K30 00:32:09 00:32:42
50 239 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1978 K30 00:32:09 00:32:42
51 333 BIERNIAK IZABELA Olsztyn 1981 K30 00:32:38 00:33:15
52 328 BABALSKA AGNIESZKA Olsztyn 1977 K30 00:32:54 00:33:27
53 158 CZYRKO LUIZA Olsztyn 1983 K30 00:33:42 00:34:19
54 216 JOSKOWSKA ANNA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1983 K30 00:33:45 00:34:25
55 382 BARANOWSKA MONIKA OLSZTYN 1978 K30 00:34:03 00:34:13
56 721 BARAN ANNA Slupy - 1981 K30 00:34:20 00:34:57
57 744 SIENKIEWICZ JUSTYNA Olsztyn 1982 K30 00:34:36 00:35:10
58 206 BLOCK BEATA Jonkowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:34:51 00:35:32
59 336 GNACIŃSKA PAULINA olsztyn 1984 K30 00:34:59 00:35:38
60 715 PAWŁOWSKA MALWINA Ożarów Mazowiecki 1982 K30 00:35:06 00:35:40
61 425 DROZDOWSKA EMILIA Olsztyn 1976 K30 00:35:07 00:35:40
62 173 LEWANDOWSKA BEATA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1978 K30 00:35:39 00:36:22
63 163 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn 1975 K30 00:37:15 00:37:50
64 205 ACHCIŃSKA ANETA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1979 K30 00:39:29 00:40:08

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni