z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 4

16.01.2016 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 5 OLEJARZ ARTUR Zielona Góra CITY TRAIL TEAM 1988 M20 00:16:42 00:16:42
2 1 KOPEC WOJCIECH Olsztynek PAGED SKLEJKA TEAM KOPEĆ 1986 M20 00:16:51 00:16:51
3 553 WOŁOSZYK KAMIL Kościerzyna CITY TRAIL TEAM 1993 M20 00:17:40 00:17:40
4 533 JUREWICZ DARIUSZ Gołdap GOŁDAP 1974 M40 00:17:47 00:17:47
5 387 STOLARSKI JAKUB Barczewo CITY TRAIL TEAM 1997 M16 00:17:57 00:17:58
6 551 KOZŁOWSKI BARTOSZ Pasłęk KS AZS UWM OLSZTYN 1996 M16 00:18:25 00:18:26
7 613 WIŚNIEWSKI RAFAŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M20 00:18:39 00:18:39
8 520 SOKÓŁ KRZYSZTOF Olsztyn AZS UWM OLSZTYN / GRUPA DBK 1996 M16 00:18:58 00:18:58
9 284 UMBRAS KRZYSZTOF Olsztyn 1971 M40 00:19:02 00:19:02
10 435 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo 1983 M30 00:19:04 00:19:04
11 614 DRAŻBA DOMINIK Ełk SKB DZIK / ASICS FRONTRUNNER POLSKA 1987 M20 00:19:11 00:19:11
12 468 KOWALSKI KAROL Dobrocin TEAM KOPEĆ 1994 M20 00:19:25 00:19:26
13 26 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1976 M30 00:19:29 00:19:30
14 529 MALESZKA GRZEGORZ Olsztyn DACHLAND OLSZTYN 1977 M30 00:19:37 00:19:38
15 295 KAMIŃSKI PIOTR Iława MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEC 1992 M20 00:19:40 00:19:41
16 75 SZLASZYŃSKI PRZEMEK Gołdap GOŁDAP 1983 M30 00:19:40 00:19:41
17 589 BUKWAŚ TOMASZ Gołdap GOŁDAP 1982 M30 00:19:41 00:19:43
18 11 JACKIEWICZ MONIKA Szczecin CITY TRAIL TEAM 1992 K20 00:19:47 00:19:47
19 576 KORWIEL RAFAŁ Ostróda TEAM KOPEĆ 1984 M30 00:19:47 00:19:49
20 463 KAWECZYŃSKI KRZYSZTOF Nowe Miasto Lubawskie TEAM KOPEĆ 1981 M30 00:19:51 00:19:52
21 298 GRANDYS PIOTR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY.COM 1974 M40 00:19:49 00:19:53
22 246 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo SKLEPBIEGOWY.COM 1987 M20 00:19:55 00:19:56
23 459 SIEMIĄTKOWSKI TOMASZ Olsztyn GRUPA DBK 1994 M20 00:19:58 00:19:59
24 651 DUCHNOWSKI ŁUKASZ Ełk SERDUSZKO TEAM EŁK 1984 M30 00:20:20 00:20:21
25 168 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1969 M40 00:20:21 00:20:23
26 296 BOGUSZ PIOTR Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1990 M20 00:20:25 00:20:27
27 432 PASZKOWSKI HUBERT Gołdap 1974 M40 00:20:30 00:20:32
28 515 KRAJEWSKI MACIEJ Ciechocinek 1991 M20 00:20:31 00:20:35
29 567 MALISZEWSKI JERZY Jaroty Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1960 M50 00:20:35 00:20:36
30 628 KACZOROWSKI PIOTR olsztyn 1981 M30 00:20:35 00:20:37
31 37 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:20:36 00:20:38
32 157 ZUBRYCKI ŁUKASZ węgorzewo VEGE RUNNERS 1985 M30 00:20:40 00:20:41
33 362 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn 1988 M20 00:20:42 00:20:46
34 12 BARCEWICZ MARTA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1986 K20 00:20:48 00:20:50
35 460 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN/GRUPA DBK 1995 K20 00:20:56 00:20:57
36 141 BRZOZOWSKI FRANCISZEK Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1992 M20 00:20:59 00:21:01
37 215 KUBICKI DAREK Wójtowo WANIEWSKI COACHING 1976 M30 00:21:01 00:21:04
38 608 JANECKI ROBERT Mrągowo 1974 M40 00:21:04 00:21:07
39 161 SZOT ANDRZEJ Bartąg WDOWIAK AND FRIENDS 1978 M30 00:21:09 00:21:13
40 461 WILIŃSKI TOMASZ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1975 M40 00:21:20 00:21:22
41 637 KRASZEWSKI WOJTEK Włocławek TEAM KOPEĆ 1996 M16 00:21:25 00:21:28
42 46 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:21:28 00:21:29
43 293 OLSZEWSKI MIROSŁAW Nikielkowo 1983 M30 00:21:27 00:21:31
44 653 CZOP CYPRIAN Lubartów OMI 1975 M40 00:21:31 00:21:33
45 648 WIŚNIEWSKA MARTYNA Warszawa CITY TRAIL TEAM 1988 K20 00:21:35 00:21:39
46 285 ZARĘBSKI MARCIN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1982 M30 00:21:40 00:21:42
47 53 CIESIELSKI MARIUSZ Olsztyn SOLO 1965 M50 00:21:50 00:21:53
48 251 LISOWSKI ROBERT Lubomino PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 M30 00:21:50 00:21:54
49 232 RUCZYŃSKI MIROSŁAW Iława TEAM KOPEĆ 1978 M30 00:21:50 00:21:56
50 621 MAGDALEŃSKI WIKTOR Spychowo 1997 M16 00:21:56 00:21:56
51 207 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn 1977 M30 00:21:55 00:21:58
52 200 DOLAT ANDRZEJ Olsztyn BAJMSPORT 1977 M30 00:21:55 00:21:58
53 280 KAROLEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1982 M30 00:21:57 00:22:00
54 530 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M40 00:21:59 00:22:03
55 341 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M20 00:21:59 00:22:04
56 549 ZAŁĘCKI ZBIGNIEW Olsztynek TEAM KOPEĆ 1974 M40 00:22:01 00:22:04
57 47 WDOWIAK ROBERT Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1998 M16 00:22:07 00:22:08
58 55 KULESZA BOGUSŁAW Olsztyn 4FUNEVENTS.PL 1959 M50 00:22:10 00:22:13
59 217 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1981 M30 00:22:10 00:22:13
60 38 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM 1973 M40 00:22:14 00:22:16
61 458 LECH BOGDAN Olsztyn ZIELONI 1960 M50 00:22:20 00:22:24
62 196 ZIELIŃSKI TOMASZ olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1976 M30 00:22:24 00:22:27
63 63 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M30 00:22:26 00:22:32
64 570 DĄBKOWSKI ROMAN Olsztyn 1982 M30 00:22:28 00:22:29
65 340 OLEKSIAK KRZYSZTOF Olsztyn NUTRIPOL 1975 M40 00:22:29 00:22:37
66 376 KURCZYCKI MICHAŁ Olsztyn SZWAGIER!! POCZEKAJ... / WANIEWSKI COACHING 1979 M30 00:22:30 00:22:33
67 163 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn TRI-DUNAJEK 1978 M30 00:22:31 00:22:34
68 48 KLIMCZUK MARIUSZ Olsztyn 1980 M30 00:22:32 00:22:36
69 566 KACZAN NORBERT Olsztyh PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:22:37 00:22:41
70 97 WEJKNIS ADAM OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM / BBL OLSZTYN 1977 M30 00:22:37 00:22:39
71 188 JEGER PIOTR Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1989 M20 00:22:39 00:22:45
72 77 WOLFF MARCIN Olsztyn WDOWIAK&FRIENDS 1969 M40 00:22:40 00:22:46
73 439 JAGIELSKI KRZYSZTOF Iława IŁAWA BIEGA 1988 M20 00:22:40 00:22:46
74 34 MURAWSKI MARCIN Olsztyn 1998 M16 00:22:42 00:22:47
75 290 DĘBOWSKI MARCIN Olsztyn INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ATAK 1976 M30 00:22:46 00:22:50
76 121 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1967 M40 00:22:48 00:22:56
77 388 MOUNIER FREDERIC olsztyn 1972 M40 00:22:51 00:22:57
78 199 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK 1965 M50 00:22:52 00:22:56
79 219 DRYGAS PAWEŁ Olsztyn SAM DLA SIEBIE 1978 M30 00:22:55 00:23:02
80 189 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M30 00:22:56 00:23:04
81 117 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1987 M20 00:22:57 00:23:00
82 72 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:23:08 00:23:15
83 588 OTTA MARCIN Gietrzwałd 1976 M30 00:23:09 00:23:14
84 22 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny 1989 M20 00:23:10 00:23:15
85 158 RADOMSKI KAMIL Olsztyn 1986 M20 00:23:11 00:23:20
86 406 BRONOWICKI ANDRZEJ Dywity 1962 M50 00:23:12 00:23:16
87 631 LIPIŃSKI SEWERYN Olsztyn SZTUKAWKRATKE.BLOX.PL 1981 M30 00:23:15 00:23:18
88 493 GAWROŃSKA BEATA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1973 K40 00:23:16 00:23:21
89 395 HANOWSKA WERONIKA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1998 K16 00:23:17 00:23:19
90 69 DADASIEWICZ ANDRZEJ Olsztyn 1976 M30 00:23:17 00:23:32
91 25 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M30 00:23:21 00:23:27
92 639 RUTKOWSKI PIOTR Olsztyn 1997 M16 00:23:25 00:23:37
93 365 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:23:26 00:23:30
94 116 ROMANOW MARCIN Olsztyn 1977 M30 00:23:29 00:23:34
95 634 ZIENTEK ARTUR Olsztyn 1978 M30 00:23:37 00:23:48
96 478 KRZYŻANIAK PIOTR Ostróda 1980 M30 00:23:39 00:23:44
97 255 LEŚNY ANDRZEJ Olsztyn MONT BLANC TEAM 1979 M30 00:23:40 00:23:52
98 79 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 M16 00:23:42 00:23:52
99 507 TUROWSKI RAFAŁ Olsztyn JW 1195 1979 M30 00:23:44 00:23:50
100 82 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN/AKM OLIMP/SKLEP BIEGOWY 1962 K50 00:23:47 00:23:49
101 98 ZIELIŃSKA MAGDALENA olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:23:48 00:23:52
102 633 ZABIELSKI PAWEŁ Łęgajny 1991 M20 00:23:49 00:23:51
103 220 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:23:50 00:23:55
104 195 JANOWSKA ANNA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:23:53 00:24:00
105 226 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:23:54 00:23:58
106 192 LASZCZAK JERZY Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1961 M50 00:23:58 00:24:05
107 71 KAPAŁA IRENEUSZ Olsztyn KTEAM 1975 M40 00:24:01 00:24:10
108 153 PŁODZICKI TOMASZ Iława 1979 M30 00:24:02 00:24:11
109 649 MATUSIAK KRZYSZTOF OSTRÓDA 1977 M30 00:24:02 00:24:08
110 205 WITKOWSKI MARIUSZ Olsztyn AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 1971 M40 00:24:06 00:24:18
111 646 KARÓLEWSKI PIOTR olsztyn 1983 M30 00:24:08 00:24:15
112 314 GODLEWSKA IWONA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1974 K40 00:24:08 00:24:21
113 423 SZCZEPANIAK PIOTR Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1968 M40 00:24:14 00:24:17
114 347 KACZOROWSKI ROBERT Olsztyn KACZOROWSKI TEAM 1997 M16 00:24:15 00:24:23
115 19 HERMANN TOMASZ Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/ KW OLSZTYN 1978 M30 00:24:15 00:24:20
116 464 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1994 K20 00:24:18 00:24:27
117 113 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:24:20 00:24:24
118 286 SOSNOWSKI WOJTEK Olsztyn 1977 M30 00:24:21 00:24:29
119 510 DĄBROWSKI ŁUKASZ Olsztyn NUTRIPOL 1983 M30 00:24:22 00:24:29
120 208 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:24:22 00:24:32
121 424 STRAUSS DAREK OLSZTYN 1970 M40 00:24:25 00:24:41
122 623 FOTSCHKI BARTOSZ Olsztyn PAN OLSZTYN 1987 M20 00:24:25 00:24:36
123 136 BRZÓSKA PIOTR Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1967 M40 00:24:31 00:24:44
124 601 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn BRAK 1983 M30 00:24:32 00:24:41
125 20 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M30 00:24:32 00:24:42
126 643 MAJEK KRZYSZTOF Olsztyn 1991 M20 00:24:34 00:24:40
127 640 BIAŁY DAWID Białe Błota 1991 M20 00:24:34 00:24:45
128 440 KUJAWA PAWEŁ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1983 M30 00:24:35 00:24:44
129 377 BRONAKOWSKA DOROTA Olsztyn 1982 K30 00:24:36 00:24:47
130 235 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1976 M30 00:24:37 00:24:48
131 27 ŻOŁĄDKOWSKI DARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1973 M40 00:24:40 00:24:44
132 119 WASIAK MIŁOSŁAWA Działdowo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1991 K20 00:24:42 00:24:49
133 140 ZABIELSKI PAWEŁ Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1983 M30 00:24:42 00:24:48
134 316 NOWAK KONRAD Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1973 M40 00:24:45 00:24:55
135 326 KOŚCIESZA PIOTR Olsztyn TRI NEGU 1986 M20 00:24:45 00:24:53
136 45 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:24:46 00:24:54
137 538 GROCHOWSKI JAN Olsztyn 1951 M60 00:24:46 00:24:57
138 627 PŁONOWSKI MACIEJ Wrocław 1989 M20 00:24:50 00:35:02
139 579 POPŁAWSKA SELENA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1982 K30 00:24:50 00:25:03
140 112 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN PLUS 50 1963 M50 00:24:51 00:24:58
141 323 MICHALSKI BARTOSZ Wójtowo 1982 M30 00:24:51 00:25:02
142 618 ZIMOCH JAKUB Olsztyn 1988 M20 00:24:52 00:25:02
143 231 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1983 K30 00:24:52 00:25:09
144 28 MACULEWICZ MAREK Nidzica SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1970 M40 00:24:52 00:24:57
145 44 BURANDT MAGDALENA Olszty 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:24:52 00:25:02
146 361 RUDSZEWSKI DANIEL Jonkowo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M30 00:24:54 00:25:06
147 597 TATKOWSKI JAREK Olsztyn SZWAGIER!!! POCZEKAJ… 1981 M30 00:24:56 00:25:07
148 304 BOSKY BOGDAN Olsztyn 12TRII DRUŻYNA WILKA 1968 M40 00:25:01 00:25:15
149 96 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 1975 M40 00:25:04 00:25:18
150 451 SZYMAŃSKI ŁUKASZ PATRYK Olsztyn TRI NEGU 1979 M30 00:25:05 00:25:17
151 456 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M30 00:25:11 00:25:22
152 193 CYNTA MACIEJ Olsztyn 1989 M20 00:25:13 00:25:23
153 536 JACKOWSKI MARCIN Wołowno BETA POLSKA 1981 M30 00:25:15 00:25:21
154 548 NOWAK RAFAŁ Dywity 1976 M30 00:25:18 00:25:27
155 50 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:25:18 00:25:28
156 126 KOSTRZEWA JAROSŁAW Barczewo BARCZEWO BIEGA 1972 M40 00:25:19 00:25:33
157 301 PŁUCIENNICZAK JACEK Olsztyn 1985 M30 00:25:20 00:25:33
158 99 ROGOWSKI JACEK Olsztyn 1976 M30 00:25:20 00:25:30
159 85 KOMASZYŃSKI JAREK Olsztyn 1977 M30 00:25:21 00:25:30
160 620 KOWALSKI JACEK Olsztyn 1977 M30 00:25:23 00:25:27
161 143 OLEJNIK BARBARA olsztyn 1980 K30 00:25:28 00:25:37
162 130 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA OLSZTYN 1960 M50 00:25:31 00:25:40
163 619 BIERNACKI DARIUSZ Olsztyn 1973 M40 00:25:36 00:25:57
164 297 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1966 M40 00:25:40 00:25:48
165 203 MICHALCZUK SŁAWOMIR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1961 M50 00:25:44 00:25:56
166 635 JANKOWSKI PIOTR Iława REZERWOWE PSY 1984 M30 00:25:49 00:25:59
167 444 MILCZAREK RYSZARD OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1973 M40 00:25:50 00:26:02
168 654 JABŁOŃSKI MARCIN Iława 1975 M40 00:25:51 00:26:00
169 145 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M60 00:25:54 00:26:05
170 201 PIEKARSKI PAWEŁ Olsztyn WDOWIAK&FRIENDS 1974 M40 00:25:59 00:26:13
171 31 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 00:26:00 00:26:16
172 59 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1987 K20 00:26:05 00:26:14
173 490 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1953 M60 00:26:06 00:26:20
174 320 KALINOWSKI TOMASZ Olsztyn 1978 M30 00:26:09 00:26:18
175 132 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1968 M40 00:26:13 00:26:32
176 338 WRÓBEL MAREK Olsztyn 1980 M30 00:26:17 00:26:26
177 445 MILCZAREK DANUTA OLSZTYN KOCHAM SWOJEGO MĘŻA 1973 K40 00:26:18 00:26:30
178 204 KŁOS JAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1964 M50 00:26:26 00:26:38
179 375 RASZEWSKI MARCIN Elbląg 1975 M40 00:26:27 00:26:48
180 379 RYTWIŃSKI LECH Olsztyn 1948 M60 00:26:28 00:26:34
181 475 KAWAŁKO PATRYCJA Nidzica TEAM KOPEĆ 1974 K40 00:26:30 00:26:36
182 604 PADUSZYŃSKI MAREK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:26:36 00:26:50
183 56 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn 4FUNEVENTS.PL 1965 K50 00:26:40 00:26:45
184 233 RUTKOWSKI PAWEŁ Olsztyn 1957 M50 00:26:45 00:27:03
185 652 KAMIŃSKI ANDRZEJ Iława TEAM KOPEĆ 1954 M60 00:26:47 00:26:55
186 311 ORŁOWSKI GRZEGORZ olsztyn MONT BLANC TEAM 1982 M30 00:26:51 00:27:03
187 349 CIOŁKOWSKI MAREK Olsztyn BIEGAMBOMUSZĘ 1963 M50 00:26:51 00:27:07
188 278 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn 1959 M50 00:26:51 00:27:01
189 350 GAJEWSKA MARCELINA Olsztyn GAJÓWKA 1999 K16 00:26:52 00:27:03
190 102 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM / PAN OLSZTYN 1974 M40 00:26:53 00:27:08
191 357 ROPIAK WIOLETTA olsztyn NUTRIPOL 1975 K40 00:27:00 00:27:09
192 214 TANAJEWSKI ADAM Olsztyn WDOWIAK@FRIENDS 1966 M40 00:27:08 00:27:31
193 501 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK 1970 M40 00:27:15 00:27:27
194 426 FOLGA ARTUR Iława 1971 M40 00:27:15 00:27:34
195 120 NICEWICZ MARTA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:27:16 00:27:32
196 164 SOBOCZYŃSKI CEZARY OLSZTYN AMATOR 1975 M40 00:27:18 00:27:32
197 33 PUCZEL PIOTR Olsztyn ZI SQUAD 1982 M30 00:27:25 00:27:37
198 373 GRYSZKO PIOTR Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1977 M30 00:27:25 00:27:42
199 370 MARKIEWICZ SEBASTIAN Olsztyn GRUPA DBK 1979 M30 00:27:27 00:27:38
200 43 SUCHECKI WOJCIECH Bukwałd WARMIA I MAZURY TEAM 1973 M40 00:27:41 00:27:48
201 40 MAJEWSKI MAREK Olsztyn 1964 M50 00:27:42 00:27:57
202 437 KOMOROWSKI ARKADIUSZ Olsztyn RC KOMOROWSCY 1980 M30 00:27:45 00:28:06
203 369 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn 1955 M60 00:27:45 00:28:02
204 606 JAŻDŻEWSKI ADAM Iława 1977 M30 00:27:50 00:28:10
205 165 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 1971 M40 00:27:53 00:28:15
206 250 CZYŻEWSKA MARIOLA olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1986 K20 00:27:54 00:28:02
207 441 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn 1981 M30 00:27:57 00:28:12
208 583 SUDOŁ DARIUSZ Olsztyn 1979 M30 00:28:00 00:28:22
209 364 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:28:01 00:28:17
210 100 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica NIBORK-NIDZICA 1970 M40 00:28:04 00:28:16
211 222 BOHDANOWICZ MARCIN RAFAŁ Olsztyn ZI SQUAD 1977 M30 00:28:04 00:28:26
212 149 WÓJCIK MONIKA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:28:10 00:28:23
213 580 ŁASZKOWSKI JAROSŁAW Pelnik PASŁĘKA TEAM 1971 M40 00:28:11 00:28:27
214 629 SENDERSKA-PŁONOWSKA MAGDALENA Wrocław 1992 K20 00:28:11 00:28:30
215 89 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1980 M30 00:28:15 00:28:23
216 389 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1980 K30 00:28:16 00:28:30
217 642 SKRZYŃSKI PIOTR Olsztyn BYLE DOBIEC 1967 M40 00:28:20 00:28:49
218 482 KUCZYŃSKA KINGA Mrągowo 1985 K30 00:28:23 00:28:34
219 318 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M30 00:28:24 00:28:43
220 638 MILKAMANOWICZ MAREK Zalasewo 1976 M30 00:28:26 00:28:36
221 73 KUNDA EDYTA Gietrzwałd TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1980 K30 00:28:26 00:28:46
222 230 WALINOWICZ PAWEŁ Olsztyn ZI SQUAD 1984 M30 00:28:30 00:28:51
223 131 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda BRZOZOWSKI TEAM 1972 K40 00:28:30 00:28:49
224 615 TREDER TOMASZ Olsztyn 1979 M30 00:28:36 00:28:56
225 225 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K30 00:28:38 00:29:03
226 237 GRABIEC JOANNA Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1996 K16 00:28:38 00:29:00
227 616 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:28:40 00:28:49
228 262 KIEZIK ANNA Olsztyn 1982 K30 00:28:40 00:29:04
229 288 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 00:28:42 00:28:58
230 179 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K40 00:28:43 00:28:57
231 236 GĘBALA LESZEK Olsztyn 1955 M60 00:28:43 00:28:58
232 442 GOŁĘBIOWSKI MATEUSZ Olsztyn 1990 M20 00:28:44 00:28:57
233 287 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn 1974 M40 00:28:45 00:29:02
234 91 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn SAM 1961 M50 00:28:46 00:29:04
235 322 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K50 00:28:47 00:29:03
236 575 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn 1985 K30 00:28:48 00:29:05
237 106 ŻUCHNIEWICZ WIKTORIA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1998 K16 00:28:49 00:29:02
238 127 KRAUSHAR MONIKA Giedajty DOMON 1974 K40 00:28:56 00:29:12
239 647 MACIOSZCZYK DARIUSZ Olsztyn 1973 M40 00:29:00 00:29:22
240 70 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn MONIKA 1984 K30 00:29:00 00:29:16
241 190 DECYK LESZEK Stawiguda 1953 M60 00:29:01 00:29:19
242 257 BIGUS ROBERT Stare Jałonki MONT BLANC TEAM 1979 M30 00:29:03 00:29:15
243 641 SKZRYŃSKA EWA Olsztyn BYLE DOBIEC 1968 K40 00:29:08 00:29:36
244 264 DOLIWA ADAM Olsztyn 1965 M50 00:29:09 00:29:31
245 607 MICHALSKI WOJCIECH Ostróda GRUPA DBK 1984 M30 00:29:13 00:29:32
246 83 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M30 00:29:18 00:29:46
247 508 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 00:29:18 00:29:36
248 562 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn 1986 K20 00:29:19 00:29:37
249 76 SZWAJOREK EWELINA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1987 K20 00:29:19 00:29:37
250 178 PAŃKOWSKA MARTYNA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:29:23 00:29:39
251 32 POLAK MICHALINA Opole 1995 K20 00:29:23 00:29:44
252 243 GAJEWSKI JERZY-PIOTR Olsztyn GAJÓWKA 1964 M50 00:29:24 00:29:44
253 581 OPRZYŃSKA AGNIESZKA Olsztyn 1981 K30 00:29:26 00:29:48
254 431 BARNECKA PAULINA Olsztyn 1992 K20 00:29:26 00:29:41
255 462 WALKIEWICZ JOANNA olsztyn SQUAD OLSZTYN 1978 K30 00:29:37 00:29:51
256 571 JANKOWSKA PAULINA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1985 K30 00:29:40 00:30:02
257 541 FOKS MAŁGORZATA Jonkowo 1987 K20 00:29:43 00:30:07
258 636 BATURO ROMAN Olsztyn 1961 M50 00:29:48 00:30:15
259 229 PĘDZIWIATR JOANNA Olsztyn ZI SQUAD / PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K30 00:29:48 00:30:11
260 114 KOSAKOWSKA-SZUTKOWSKA BARBARA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1955 K60 00:29:57 00:30:16
261 135 ROGOZIŃSKA MONIKA Olsztyn GRUPA DBK 1986 K20 00:29:59 00:30:19
262 86 OSTROWSKI MACIEJ Olsztyn 1984 M30 00:30:04 00:30:32
263 650 SALIK ŁUKASZ Olsztyn 1978 M30 00:30:06 00:30:30
264 260 KACZOROWSKI RYSZARD Olsztyn KACZOROWSKI TEAM 1964 M50 00:30:06 00:30:21
265 313 FOTSCHKI JOLANTA Olsztyn 1963 K50 00:30:06 00:30:25
266 449 MOKWIŃSKI WOJCIECH Olsztyn 1983 M30 00:30:09 00:30:34
267 558 KUREK MARIOLA Jonkowo PORBADY 1978 K30 00:30:11 00:30:38
268 307 BOSKY EWA Olsztyn 12TRII DRUŻYNA WILKA 1967 K40 00:30:12 00:30:28
269 630 BOŃKOWSKA-CIESZYŃSKA EWELINA Olsztyn 1987 K20 00:30:13 00:30:35
270 471 LISOWSKI PRZEMYSŁAW Dywity TRI NEGU 1976 M30 00:30:14 00:30:29
271 586 GOLON DARIUSZ Olsztyn DZIKUSY 1967 M40 00:30:15 00:30:21
272 330 ZIELIŃSKA KASIA Olsztyn 1988 K20 00:30:16 00:30:44
273 16 KARDAŚ ZDZISŁAW Olsztyn 1970 M40 00:30:17 00:30:41
274 645 BIALIK MAGDALENA Olsztyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1994 K20 00:30:19 00:30:50
275 611 PUSOWICZ GRZEGORZ OLSZTYN 1976 M30 00:30:22 00:30:42
276 68 DADASIEWICZ MARZENA Olsztyn 1979 K30 00:30:24 00:30:49
277 128 POTOCKA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/ SKLEPBIEGOWY.COM 1974 K40 00:30:25 00:30:40
278 448 BOLDA PATRYCJA Olsztyn FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI 1993 K20 00:30:28 00:30:53
279 572 DERLECKI MATEUSZ Olsztyn FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI 1989 M20 00:30:28 00:30:53
280 333 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn NUTRIPOL 1965 K50 00:30:28 00:30:48
281 265 GĄSIOREK JOANNA Jonkowo 1989 K20 00:30:29 00:30:50
282 274 FOTSCHKI ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1962 M50 00:30:35 00:30:54
283 624 FOTSCHKI JOANNA Olsztyn 1988 K20 00:30:35 00:30:54
284 522 LACHOWICZ EMILIA Olsztyn VEGE RUNNERS 1982 K30 00:30:36 00:30:54
285 109 OSTASZEWSKI TOMASZ Olsztyn ZI SQUAD 1976 M30 00:30:39 00:31:02
286 94 PANKOWSKA KATARZYNA Iława ORKAMASTERS IŁAWA 1983 K30 00:30:41 00:31:01
287 484 KWADE MATEUSZ Dywity 1979 M30 00:30:49 00:31:13
288 625 CHOMICKA MARIA Olsztyn 1987 K20 00:30:55 00:31:19
289 481 DOMAŃSKA EWA Olsztyn 1984 K30 00:30:56 00:31:20
290 500 BĄCZEK TOMASZ olsztyn 1982 M30 00:30:56 00:31:09
291 292 NADZIAK WIOLETTA Morąg INKSPOT 1974 K40 00:30:58 00:31:24
292 547 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn BBMR 1954 M60 00:30:59 00:31:20
293 527 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn 1978 K30 00:31:00 00:31:23
294 511 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:31:01 00:31:16
295 244 BRZÓSKA KATARZYNA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1970 K40 00:31:04 00:31:33
296 466 STRĄCZEK DOMINIKA Olsztyn 1986 K20 00:31:04 00:31:31
297 302 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K50 00:31:07 00:31:28
298 356 BANACH ANDRZEJ Olsztyn 1989 M20 00:31:15 00:31:37
299 443 GRĄDZKA IZABELA Barczewo BARCZEWO BIEGA 1981 K30 00:31:26 00:31:41
300 612 SAWICKI TOMASZ Pisz 1987 M20 00:31:26 00:31:53
301 197 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1938 M60 00:31:31 00:31:50
302 594 DEMBIŃSKA ANNA Marki 1991 K20 00:31:36 00:31:58
303 512 OSTROMECKA ANNA Olsztyn 1987 K20 00:31:37 00:31:55
304 410 BARTNIKOWSKA OLGA Olsztyn KINETIC TEAM 1977 K30 00:31:39 00:32:05
305 405 BARTNIKOWSKI MARCIN OLSZTYN KINETIC TEAM 1978 M30 00:31:40 00:32:04
306 41 PIĘDZIA IZABELA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1974 K40 00:31:47 00:32:01
307 568 RYTELEWSKI KAMIL Olsztyn 1981 M30 00:31:55 00:32:20
308 542 BLOCK ROBERT 1979 M30 00:31:58 00:32:24
309 248 KRAWIEC AGNIESZKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1977 K30 00:31:59 00:32:27
310 299 PRANDOTA ALICJA Bartoszyce 1991 K20 00:32:03 00:32:29
311 303 PAZIK PATRYCJA Bartoszyce 1991 K20 00:32:03 00:32:30
312 42 GIERZ-GIERSZEWSKA DOROTA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1960 K50 00:32:05 00:32:28
313 87 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:32:07 00:32:35
314 212 SIEŃKO MAŁGORZATA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1978 K30 00:32:13 00:32:37
315 177 OPAK BEATA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1965 K50 00:32:31 00:32:58
316 516 HINZMANN ANNA Stawiguda 1992 K20 00:32:48 00:33:15
317 348 STANKIEWICZ SYLWIA Olsztyn 1980 K30 00:32:56 00:33:09
318 518 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd 1986 K20 00:33:01 00:33:28
319 467 PETRYKOWSKA MAGDA Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1993 K20 00:33:18 00:33:39
320 391 WOŹNIAK MARTYNA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1983 K30 00:34:14 00:34:38
321 166 BIERNIAK IZABELA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 K30 00:34:45 00:35:12
322 175 KERBER IZABELA Barczewo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1971 K40 00:34:45 00:35:12
323 525 PAWŁOWSKA MALWINA Ożarów Mazowiecki 1982 K30 00:35:14 00:35:42
324 21 DROZDOWSKA EMILIA Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ :) 1976 K30 00:35:14 00:35:42
325 51 DIDJURGEIT AGNIESZKA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:35:14 00:35:43
326 198 AMBROŻKO WANDA Olsztyn 1948 K60 00:35:53 00:36:23
327 315 MAJEK RAFAŁ Olsztyn FITMANIA OLSZTYN 1997 M16 00:36:04 00:36:15
328 18 TKACZ JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:36:13 00:36:38
329 30 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn 1975 K40 00:36:16 00:36:41
330 115 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:36:31 00:36:52
331 57 DRABIŃSKA NATALIA Olsztyn 1990 K20 00:36:37 00:37:03
332 644 DĄBROWSKA MONIKA Kwidzyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1980 K30 00:37:02 00:37:33
333 104 GOŁAWSKA ALEKSANDRA Olsztyn 1989 K20 00:37:03 00:37:33
334 412 PRZYGODZKA MAŁGORZATA Olsztyn 1986 K20 00:37:30 00:37:56
335 137 BRZÓSKA MAŁGORZATA Jonkowo LEŚNI BIEGACZE 1971 K40 00:38:12 00:38:41
336 194 KOWALCZYK DARIA Olsztyn 1997 K16 00:38:32 00:38:49
337 185 BLOCK BEATA Jonkowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K40 00:38:43 00:39:11

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni