z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 1

06.10.2018
11:00
godzina

Bieg 2

03.11.2018
11:00
godzina

Bieg 3

01.12.2018
11:00
godzina

Bieg 4

05.01.2019
11:00
godzina

Bieg 5

09.02.2019
11:00
godzina

Bieg 6

09.03.2019
11:00
godzina

Bieg 1

06.10.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:16:33 00:16:33
2 240 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1991 M20 00:16:40 00:16:41
3 102 WIŚNIEWSKI RAFAŁ Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1988 M30 00:16:58 00:16:59
4 109 SULEWSKI KRZYSZTOF Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1985 M30 00:17:04 00:17:05
5 68 KŁOS GRZEGORZ Olsztyn 1984 M30 00:17:09 00:17:10
6 267 KUJAWA WIKTOR OLSZTYN KS AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:17:19 00:17:20
7 167 SZWAJ ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:17:24 00:17:26
8 1053 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn ROAD TO PB 1987 M30 00:17:26 00:17:26
9 137 DĄBROWSKI MACIEJ Giedajty TEAM KOPEĆ 1994 M20 00:17:33 00:17:35
10 261 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo 1983 M30 00:17:34 00:17:36
11 81 PANFIL ŁUKASZ Turek CITY TRAIL TEAM 1980 M30 00:17:41 00:17:42
12 196 KOZŁOWSKI PIOTR Lubawa AZS UWM OLSZTYN 2001 M16 00:18:19 00:18:20
13 274 KOWALEWSKI TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M30 00:18:19 00:18:20
14 95 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:18:26 00:18:28
15 1071 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1970 M40 00:19:12 00:19:13
16 204 KAMIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1976 M40 00:19:17 00:19:18
17 1052 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:19:19 00:19:20
18 134 CIŻYŃSKI BŁAŻEJ Golub-Dobrzyń 2000 M16 00:19:24 00:19:25
19 1135 RUDOWSKI DAMIAN DOBRE MIASTO PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 M16 00:19:25 00:19:27
20 1132 KAMIEŃSKI AREK Łukta 1982 M30 00:19:33 00:19:34
21 1144 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM / MŁYNAGO 1972 M40 00:19:33 00:19:35
22 182 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1981 M30 00:19:36 00:19:37
23 1067 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:19:38 00:19:40
24 75 PASEMKO ZENON Olsztyn MONT BLANC TEAM 1967 M50 00:19:45 00:19:47
25 1121 RAK TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1974 M40 00:19:53 00:19:56
26 1176 ZBUTOWICZ ŁUKASZ LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1983 M30 00:19:57 00:19:59
27 66 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:20:01 00:20:03
28 1118 KACZAN NORBERT Olsztyh PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:20:02 00:20:04
29 1131 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn KAZA TEAM 1984 M30 00:20:24 00:20:27
30 1083 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M40 00:20:26 00:20:29
31 138 KRAJEWSKI DARIUSZ Dywity 1976 M40 00:20:27 00:20:31
32 44 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:20:29 00:20:32
33 1181 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 00:20:44 00:20:46
34 223 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M40 00:20:41 00:20:51
35 1051 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PL 1975 M40 00:20:50 00:20:53
36 247 PŁONOWSKI MACIEJ Olsztyn 1989 M20 00:20:50 00:20:55
37 154 BOGUSZ PIOTR Olsztyn KUROPATWA TEAM 1990 M20 00:20:53 00:20:57
38 1065 WOLIŃSKI JACEK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M40 00:20:54 00:20:58
39 110 KICZOR DAMIAN Olsztyn TRINEGU 1985 M30 00:20:57 00:21:01
40 155 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:20:59 00:21:02
41 263 PĘTLICKA JULIA KLEBORK MAŁY KS AZS UWM OLSZTYN 2002 K16 00:21:10 00:21:15
42 1078 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M50 00:21:13 00:21:16
43 245 PIŁAT KAMIL Olsztyn 1985 M30 00:21:06 00:21:16
44 1031 KULESZA MIKOŁAJ MICHAŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 M30 00:21:19 00:21:21
45 1112 WYPYCH KAMIL Olsztyn TRI NEGU 1983 M30 00:21:19 00:21:24
46 1177 WOLFF MARCIN Olsztyn MICHELIN 1969 M40 00:21:19 00:21:25
47 1153 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:21:22 00:21:26
48 1038 MICHALAK KRZYSZTOF Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1981 M30 00:21:25 00:21:27
49 1159 LITWINIUK KRZYSZTOF Olsztyn KRISS COACHING 1980 M30 00:21:24 00:21:28
50 1141 WOJCIECHOWSKI PIOTR OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1987 M30 00:21:24 00:21:29
51 1124 BURDA KAMIL Sorkwity OSP SORKWITY 1982 M30 00:21:24 00:21:30
52 1058 KIEWISZ ADAM Gietrzwałd SĄ WOLNIEJSI 1980 M30 00:21:25 00:21:33
53 188 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M40 00:21:28 00:21:31
54 1016 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:21:31 00:21:34
55 228 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:21:36 00:21:42
56 143 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 00:21:37 00:21:43
57 1008 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:21:40 00:21:45
58 1021 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS BIEGA 1970 M40 00:21:41 00:21:51
59 1013 HERMANN TOMASZ Olsztyn SĄ WOLNIEJŚI / BHP RODO THN 1978 M40 00:21:44 00:21:46
60 46 OTTA MARCIN Gietrzwałd DRUŻYNA WILKA 1976 M40 00:21:46 00:21:53
61 120 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:21:52 00:21:56
62 201 ŚLIWCZYŃSKI JAROSŁAW Olsztyn SYNCHRON BREAK CREW 1984 M30 00:21:55 00:21:58
63 1128 PIETKIEWICZ KRZYSZTOF Olsztyn WOLNY BIEGACZ 1973 M40 00:21:57 00:22:00
64 5 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:21:58 00:22:04
65 1115 ŻUKOWSKI JERZY Olsztyn PNEUMATYKA TEAM 1976 M40 00:21:58 00:22:12
66 1005 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 00:22:01 00:22:09
67 243 SŁOWIK JAROSŁAW Olsztyn 1994 M20 00:22:04 00:22:10
68 63 GŁĄB KRZYSZTOF Górowo iławeckie OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI 1995 M20 00:22:04 00:22:10
69 26 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:22:10 00:22:17
70 1069 JANKOWSKI MACIEJ OLSZTYN SIGA SIGA 1991 M20 00:22:11 00:22:14
71 1123 KRAJZA PRZEMYSŁAW Jedwabno JE2BNO RZĄDZI !!! 1984 M30 00:22:13 00:22:18
72 1030 LEMPASZEK PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:22:15 00:22:23
73 200 RACHUBKA ROBERT Olsztyn 1974 M40 00:22:16 00:22:25
74 34 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:22:16 00:22:20
75 64 ŁOŻYŃSKI PIOTR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 M50 00:22:18 00:22:24
76 153 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M30 00:22:22 00:22:26
77 198 LEMANOWICZ MAJA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2001 K16 00:22:24 00:22:29
78 100 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:22:25 00:22:30
79 47 BORKO CEZARY Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1973 M40 00:22:26 00:22:34
80 273 BRONOWICKI ANDRZEJ Dywity 1962 M50 00:22:27 00:22:42
81 1154 LECH BOGDAN Olsztyn KOK OLSZTYN 1960 M50 00:22:28 00:22:41
82 1075 STAWECKI KONRAD Jaroty TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:22:32 00:22:40
83 1119 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity TRINEGU 1978 K40 00:22:33 00:22:37
84 1007 WOBOLEWICZ WOJCIECH Olsztyn TEAM KOPEĆ 1968 M50 00:22:34 00:22:41
85 248 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M50 00:22:36 00:22:46
86 266 TYBOROWSKA AGNIESZKA OLSZTYN DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:22:37 00:22:50
87 181 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:22:38 00:22:48
88 60 CHOJNOWSKI RAFAŁ Ełk LECIMY TUTEJ 1992 M20 00:22:40 00:22:55
89 83 CLAJOT FABIAN Olsztyn FC GRABOWA 1993 M20 00:22:45 00:22:53
90 1105 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M20 00:22:45 00:22:54
91 224 PAWŁOWSKI DAWID Olsztyn 1987 M30 00:22:45 00:22:50
92 235 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:22:46 00:22:58
93 1160 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn 1988 M30 00:22:48 00:22:55
94 1093 JANICKI MAREK Olsztyn 1983 M30 00:22:53 00:22:58
95 226 ACHRAMOWICZ ADAM Olsztyn 1972 M40 00:22:58 00:23:03
96 62 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1965 M50 00:22:59 00:23:04
97 29 SKUZA LESZEK Jaroty BBL OLSZTYN 1978 M40 00:23:00 00:23:15
98 195 GAWIN MAREK Barczewo 1979 M30 00:23:01 00:23:17
99 1045 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:23:01 00:23:20
100 45 JAKIMOWICZ IWONA Ostróda 1978 K40 00:23:08 00:23:13
101 212 RODZIEWICZ ADRIAN Lubomino DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2000 M16 00:23:08 00:23:25
102 1040 KOWALCZYK GRZEGORZ OLSZTYN 1981 M30 00:23:12 00:23:19
103 87 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M50 00:23:15 00:23:22
104 31 ANTCZAK MARCIN Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1979 M30 00:23:16 00:23:23
105 1164 KASZKIN PIOTR Dobre Miasto #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1988 M30 00:23:18 00:23:21
106 222 ZIENTEK ARTUR Olsztyn 1978 M40 00:23:18 00:23:28
107 130 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:23:21 00:23:26
108 271 KUTARBA CEZARY WŁODOWO GRUPA DBK OLSZTYN 1996 M20 00:23:24 00:23:39
109 1106 KIŚLAK-MALINOWSKA ALEKSANDRA Olsztyn KAZA TEAM 1966 K50 00:23:24 00:23:30
110 67 GRZANIEWICZ PRZEMYSŁAW Olsztyn 1993 M20 00:23:25 00:23:31
111 190 SAROL ADRIAN Olsztyn 1989 M20 00:23:26 00:23:32
112 1116 CHODARA ROMAN Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1954 M60 00:23:27 00:23:30
113 229 POPSUJ PIOTR Amelin 1988 M30 00:23:27 00:23:41
114 166 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 K20 00:23:30 00:23:42
115 169 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M40 00:23:31 00:23:46
116 183 KUC JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.COM 1983 M30 00:23:33 00:24:01
117 126 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:23:33 00:23:39
118 101 KLEINA MAREK Słupy k.Olsztyna AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1974 M40 00:23:36 00:24:02
119 179 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 00:23:38 00:23:44
120 233 ŻUCHOWSKI TOMASZ Olsztyn 1996 M20 00:23:44 00:23:53
121 1122 KOSIN MARCIN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1983 M30 00:23:54 00:24:03
122 1174 MAZURO MONIKA LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1984 K30 00:23:56 00:24:08
123 1172 BIAŁEK JAROSŁAW Olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1974 M40 00:23:59 00:24:09
124 1088 SYMKO JAROSŁAW Olsztyn DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN 1972 M40 00:24:07 00:24:15
125 1068 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 1971 M40 00:24:08 00:24:17
126 191 NAGORSKI ROBERT Olsztyn 1963 M50 00:24:10 00:24:19
127 139 KUBER ANDRZEJ Lidzbark Warmiński BARBARIAN TEAM 1987 M30 00:24:13 00:24:28
128 1017 KRAWIEC ADAM Ostróda 1975 M40 00:24:15 00:24:23
129 148 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 K30 00:24:19 00:24:29
130 257 OPALIŃSKI TOMASZ Ostróda 1967 M50 00:24:25 00:24:39
131 1145 PAŁEJKO MATEUSZ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1987 M30 00:24:25 00:24:34
132 1099 KOWALIK MACIEJ Olsztyn 1991 M20 00:24:25 00:24:39
133 219 RYBKA SEBASTIAN Dywity 2000 M16 00:24:27 00:24:45
134 1003 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:24:28 00:24:39
135 56 SUDOŁ DARIUSZ Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1979 M30 00:24:29 00:24:37
136 1161 LABIŃSKI SEBASTIAN Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1980 M30 00:24:34 00:24:38
137 197 BŁASZKIEWICZ DANIEL Olsztyn 1979 M30 00:24:35 00:24:47
138 238 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn KRISSCOACHING.PL 1959 M50 00:24:39 00:24:48
139 220 MICHALSKI BARTOSZ Wójtowo MONT BLANC TEAM 1982 M30 00:24:40 00:24:53
140 1096 PRONOBIS BEATA BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 1970 K40 00:24:41 00:24:50
141 25 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 K40 00:24:41 00:24:53
142 270 DOMUNAT WIKTORIA OSTRÓDA KS AZS UWM OLSZTYN 2002 K16 00:24:41 00:24:46
143 1050 SYDORUK ALEKSANDER Gronity DRUŻYNA WILKA 1970 M40 00:24:49 00:25:01
144 51 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 00:24:49 00:25:01
145 42 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:24:49 00:25:02
146 258 CIEĆKO MICHAŁ OLSZTYN 1982 M30 00:24:51 00:25:04
147 1129 MAJDAŃSKI JACEK Olsztyn BSB BARCZEWO BIEGA 1981 M30 00:24:52 00:24:59
148 125 BIGAŚ MATEUSZ Olsztyn 1993 M20 00:24:55 00:25:07
149 1148 WIŚNIEWSKI MACIEJ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1973 M40 00:24:57 00:25:08
150 141 HLIWA ŁUKASZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1983 M30 00:25:07 00:25:16
151 108 SKUZA DOROTA Olsztyn 1989 K20 00:25:07 00:25:20
152 1011 LEWANDOWSKI MACIEJ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1986 M30 00:25:09 00:25:31
153 129 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:25:10 00:25:19
154 86 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn 1955 M60 00:25:12 00:25:22
155 251 BLICHARZ MILENA OLSZTYN 1993 K20 00:25:19 00:25:39
156 206 CZUSZEL DAINEL Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2002 M16 00:25:21 00:25:37
157 1061 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:25:22 00:25:34
158 1111 FOKS MARCIN Barczewo WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1995 M20 00:25:22 00:25:53
159 114 KORKUĆ RADOSŁAW Olsztyn 1992 M20 00:25:23 00:25:37
160 156 GROMOTOWICZ KATARZYNA SROKOWO GRUPA DBK OLSZTYN 1992 K20 00:25:28 00:25:38
161 171 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:25:28 00:25:41
162 170 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:25:28 00:25:42
163 157 RYDZANOWSKI TOMASZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA EGGER 1966 M50 00:25:29 00:25:40
164 140 MARKOWICZ ROBERT Barczewo 1975 M40 00:25:31 00:25:46
165 22 NARUSZEWICZ OLGA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1983 K30 00:25:32 00:25:47
166 185 PADUSZYŃSKA DOROTA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 K40 00:25:33 00:25:47
167 217 ZAJĄC TOMASZ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M20 00:25:35 00:25:52
168 133 GÓRALCZYK TOMASZ Barczewo 1971 M40 00:25:37 00:25:52
169 1146 GASZYK JOLANTA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1984 K30 00:25:42 00:25:50
170 147 BRODAWSKI PAWEL KROMARKI 1984 M30 00:25:48 00:26:11
171 203 SOBALA MACIEJ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1980 M30 00:25:50 00:26:07
172 1004 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ TEAM 1981 M30 00:25:53 00:26:05
173 94 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:25:54 00:26:05
174 256 DIKUNOW MICHAŁ Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1981 M30 00:25:54 00:26:25
175 38 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1955 M60 00:25:54 00:26:04
176 1167 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:25:55 00:26:09
177 1155 KARWACKI SZYMON Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 M30 00:25:55 00:26:29
178 1156 ŚMIAŁEK ALEKSANDRA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1984 K30 00:25:57 00:26:04
179 177 ADAMSKI PATRYK Giżycko ŁOJWIELE 1990 M20 00:25:58 00:26:03
180 213 GOTOWSKI DANIEL Dywity 1976 M40 00:25:59 00:26:15
181 1026 KOWALSKI JACEK OLSZTYN OPP 1977 M40 00:26:00 00:26:19
182 1120 PIECZKOWSKI HUBERT DYWITY 1974 M40 00:26:01 00:26:22
183 99 ŁANIEWSKI ŁUKASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1987 M30 00:26:03 00:26:26
184 1025 SZLIWIŃSKI PAWEŁ Pieniężno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 M30 00:26:05 00:26:32
185 79 KUPCHYK MAKS Olsztyn GRUPA DBK 1979 M30 00:26:07 00:26:43
186 1130 GONTARZ GRZEGORZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 M30 00:26:08 00:26:35
187 1062 GŁOWACKI SEBASTIAN Olsztyn CISOWIANKA TEAM 1981 M30 00:26:10 00:26:23
188 80 HANAS DARIUSZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:26:12 00:26:25
189 276 KACZMARSKI MATEUSZ OLSZTYN EFEKT WAR-MA 2001 M16 00:26:13 00:26:43
190 1009 RADZIEWICZ IWONA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:26:14 00:26:36
191 275 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1965 K50 00:26:15 00:26:35
192 1084 AUGUSTYNOWICZ MAREK Olsztyn 1968 M50 00:26:16 00:26:30
193 1027 DOLIWA ADAM Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1965 M50 00:26:21 00:26:38
194 77 STARZYŃSKI PAWEŁ Szczytno RODZINNY KLUB SPORTOWY PRZYJEMNOŚĆ 2002 M16 00:26:22 00:26:32
195 91 GOGOLEWSKA ANNA Stawiguda 1973 K40 00:26:26 00:26:53
196 1079 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M50 00:26:30 00:26:55
197 136 WOJCIECHOWSKI WOJCIECH Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1991 M20 00:26:31 00:26:47
198 231 BERTEL ALICJA olsztyn BIEGAJĄCE BOBRY 1980 K30 00:26:31 00:26:39
199 264 CZARNECKA EWA Olsztyn WMII 1985 K30 00:26:35 00:26:47
200 1092 JANICKA ALEKSANDRA Olsztyn 1983 K30 00:26:38 00:26:45
201 1107 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K60 00:26:38 00:26:46
202 1055 GIL PAWEL Olsztyn 1984 M30 00:26:40 00:27:08
203 1149 GRABOWSKI RAFAŁ OLSZTYN #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1983 M30 00:26:42 00:27:08
204 1171 KALISZ MAGDALENA Białystok #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1991 K20 00:26:42 00:26:49
205 194 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:26:44 00:27:20
206 186 MATERNA PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30 00:26:46 00:27:13
207 237 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo DRUŻYNA WILKA 1994 K20 00:26:47 00:27:15
208 1162 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:26:48 00:27:19
209 116 BACZEWSKI TOMASZ olsztyn 1982 M30 00:26:48 00:26:52
210 1091 STYPINSKI DAREK Olsztyn EFEKT WAR-MA 1976 M40 00:26:48 00:27:18
211 1165 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn 1986 K30 00:26:49 00:27:01
212 146 KACZOROWSKA AGATA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:26:52 00:27:03
213 61 KASZUBA MICHAŁ Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:26:59 00:27:15
214 259 TOMCZYK ANNA Olsztyn 1989 K20 00:27:03 00:27:21
215 232 MIKIELSKI PAWEŁ Olsztyn 1983 M30 00:27:03 00:27:22
216 1028 JABŁOŃSKI TOMASZ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1976 M40 00:27:04 00:27:23
217 265 KOWALEWSKA MONIKA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:27:07 00:27:19
218 1163 GRAMS PAULINA Olsztyn 1988 K30 00:27:09 00:27:35
219 1072 KUTNIK ANNA Olsztyn WODNYAEROBIK.PL 1977 K40 00:27:09 00:27:38
220 1054 MIKITA MIREK Olsztyn 1967 M50 00:27:10 00:27:39
221 1010 CHWIETCZUK PAWEŁ Dywity PAW300 1987 M30 00:27:16 00:27:52
222 180 BANACH ANDRZEJ Olsztyn LECIMY TUTEJ 1989 M20 00:27:18 00:27:33
223 132 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:27:20 00:27:43
224 1081 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn 1984 K30 00:27:23 00:27:37
225 1082 FILIPCZUK ADAM Olsztyn 1978 M40 00:27:23 00:27:40
226 1170 TUREK RAFAŁ Olsztyn 1972 M40 00:27:25 00:27:39
227 1029 SPRAWKA MIRELLA Olsztyn 1973 K40 00:27:32 00:27:49
228 1024 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M30 00:27:33 00:28:10
229 1020 PEŚLAK MARZENA OSTRÓDA 1970 K40 00:27:47 00:28:04
230 23 DUDA MIECZYSLAW olsztyn 1951 M60 00:27:48 00:27:56
231 254 MICHALCZYK MARIA Olszty 1981 K30 00:27:54 00:28:12
232 1014 KUNDA EDYTA Gietrzwałd TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1980 K30 00:27:54 00:28:19
233 1113 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:27:56 00:28:14
234 176 TUCZYŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1986 M30 00:27:59 00:28:22
235 121 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:28:02 00:28:24
236 230 BOGUCKI ANDRZEJ Dywity 1993 M20 00:28:04 00:28:13
237 1039 CHEĆKO EWA OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 00:28:07 00:28:25
238 48 SIDOROWICZ OLA Orneta 1975 K40 00:28:10 00:28:28
239 268 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ Bartoszyce DRUŻYNA WILKA 1991 M20 00:28:10 00:28:43
240 199 KUTNICKA EMILIA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1967 K50 00:28:12 00:28:21
241 1077 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PARKRUN OLSZTYN 1976 M40 00:28:12 00:28:37
242 1108 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K40 00:28:17 00:28:42
243 1173 BIAŁEK KATARZYNA Olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1980 K30 00:28:21 00:28:32
244 119 DOBRENKO JOANNA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1990 K20 00:28:25 00:28:41
245 250 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1980 K30 00:28:25 00:28:44
246 1087 BERTEL MARCIN Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1982 M30 00:28:34 00:28:41
247 35 CZARNECKI PRZEMYSŁAW Klebark Mały - 1980 M30 00:28:36 00:28:58
248 152 KOŁAKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 00:28:39 00:29:09
249 209 GRAJEWSKI MARCIN Dobre Miasto DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1999 M16 00:28:39 00:28:57
250 1006 PIECHOTA SŁAWEK Olsztyn CTS OLSZTYN TEAM 1981 M30 00:28:52 00:29:11
251 1147 SZYMANOWICZ JOANNA Gietrzwałd WYDZIAŁ NAUK O ŚRODOWISKU UWM 1978 K40 00:29:04 00:29:15
252 32 ANTCZAK EDYTA Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1981 K30 00:29:04 00:29:23
253 269 GLIŃSKA ANNA BARTOSZYCE DRUŻYNA WILKA 1993 K20 00:29:07 00:29:40
254 20 JURKOWSKI MICHAŁ Olsztyn 1978 M40 00:29:08 00:29:34
255 1138 PĘDZICH ANNA Orneta 1991 K20 00:29:08 00:29:27
256 1102 ILCZUK CEZARY Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1973 M40 00:29:09 00:29:37
257 1137 PAPROTNA MARTYNA Dąbrówno 1990 K20 00:29:10 00:29:28
258 28 KORWIN- PIOTROWSKA EWA Olsztyn URWIS BIEGA 1973 K40 00:29:12 00:29:29
259 1018 KRAWIEC KLAUDIA Ostróda 1978 K40 00:29:12 00:29:29
260 1180 BUDNICKI JACEK Olsztynek SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1976 M40 00:29:12 00:29:45
261 1056 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K30 00:29:31 00:29:53
262 97 WRÓBEL ANNA Olsztyn 1981 K30 00:29:39 00:30:07
263 1157 KARWACKA JOLANTA Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:29:42 00:30:14
264 1089 LORENC ŁUCJA Olsztyn 1977 K40 00:29:42 00:30:10
265 272 KOMOROWSKA EWA Olsztyn 1974 K40 00:29:50 00:30:11
266 123 MAZIEC PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1980 M30 00:29:50 00:30:06
267 1046 DOBROWOLSKA EWELINA Olsztyn 1985 K30 00:29:57 00:30:13
268 249 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec TEAM74 1967 K50 00:30:04 00:30:28
269 1064 TUREK DARIUSZ Olsztyn 1965 M50 00:30:10 00:30:32
270 162 ZDUNEK EWA Biskupiec 1985 K30 00:30:15 00:30:19
271 189 ZBYSZYŃSKA AGNIESZKA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:30:19 00:30:45
272 202 KONDRATOWICZ JUSTYNA Olsztyn 1989 K20 00:30:20 00:30:37
273 1133 STANISŁAWSKA ELIZA Olsztyn 1979 K30 00:30:22 00:30:37
274 1100 STOCHMAL RAFAŁ Barczewo BARCZEWSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE BARCZEWO BIEGA 1983 M30 00:30:41 00:30:59
275 1059 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1984 K30 00:30:43 00:31:01
276 1139 MIKULSKA AGNIESZKA Olsztyn KG TEAM 1984 K30 00:30:43 00:31:03
277 59 JAKUBOWSKI PIOTR Olsztyn 1981 M30 00:30:45 00:31:07
278 1151 SOBIEWSKA ANNA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1986 K30 00:30:45 00:30:54
279 122 GALEWSKA JUSTYNA Olsztyn 1981 K30 00:30:45 00:31:03
280 36 STRADOMSKI MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 M40 00:30:46 00:31:03
281 1043 NIEWDZIĘCZNA BARBARA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1976 K40 00:30:46 00:31:03
282 1127 KĄCKA ANNA Olsztyn 1984 K30 00:30:47 00:31:09
283 151 POŁOWIANIUK ANNA Barczewo WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1995 K20 00:30:49 00:31:20
284 1136 RZEPCZYŃSKI ADAM Olsztyn LECIMY TUTEJ 1988 M30 00:30:53 00:31:08
285 161 AUGYSTYNIAK OLGA Biskupiec 1998 K20 00:31:05 00:31:09
286 1103 ZDUNEK PRZEMYSLAW Książnik 1980 M30 00:31:10 00:31:39
287 210 GOTOWSKA JOANNA Dywity 1977 K40 00:31:10 00:31:27
288 41 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM SKLEPY BIEGOWE COM. OLSZTYN 1938 M60 00:31:16 00:31:38
289 172 BARTNIKOWSKI MARCIN OLSZTYN TEAM KOPEĆ 1978 M40 00:31:16 00:31:40
290 1143 GÓRKA MAREK Olsztyn 1968 M50 00:31:21 00:31:56
291 163 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 00:31:26 00:31:39
292 227 DOLIWA URSZULA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1978 K40 00:31:26 00:31:51
293 82 ŁASZKOWSKA JOLANTA Łukta K.S WACHLARZ 1978 K40 00:31:28 00:32:04
294 65 ŁASZKOWSKI PIOTR Łukta K.S WACHLARZ 1976 M40 00:31:30 00:32:04
295 55 GIERZ DOROTA Olsztyn URWIS BIEGA 1960 K50 00:31:40 00:31:52
296 1110 BRONOWICKI JAKUB Olsztyn 1980 M30 00:31:43 00:31:59
297 1022 BARANOWSKI TOMASZ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1985 M30 00:31:47 00:32:14
298 1019 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:31:51 00:32:25
299 1037 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn TEMPOO 1978 K40 00:31:52 00:32:17
300 1002 USCINOWICZ JOLANTA Olsztyn CTS OLSZTYN TEAM 1980 K30 00:31:53 00:32:12
301 241 STOLARCZYK TERESA OLSZTYN 1970 K40 00:31:54 00:32:18
302 260 OKUNIEWSKI DANIEL Biskupiec TEAM 74 1974 M40 00:32:02 00:32:25
303 164 POKO AGNIESZKA Olsztyn 1980 K30 00:32:20 00:32:35
304 239 JĘDRZEJAK MAGDALENA GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL / GDYŃSKIE MORSY / OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO 1978 K40 00:32:27 00:33:02
305 149 ANDRZEJACZEK RADOSŁAW DYWITY 1979 M30 00:32:44 00:33:18
306 1098 PYTKA BARTOSZ Wadąg EPO TEAM 1991 M20 00:32:48 00:33:16
307 19 WIŚNIEWSKA GOSIA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 K40 00:32:51 00:33:17
308 1086 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:32:56 00:33:16
309 1012 DRĄŻCZYK JOANNA Olsztyn 1983 K30 00:32:56 00:33:04
310 236 OŚKO KARINA Olsztyn RADIOAKTYWNI 1989 K20 00:32:59 00:33:29
311 150 POKO KAMILA Olsztyn 1984 K30 00:33:14 00:33:14
312 1070 BEZLAPOWICZ JACEK Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1971 M40 00:33:23 00:33:50
313 1074 BEZLAPOWICZ IZABELA Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 K40 00:33:23 00:33:51
314 118 GODLEWSKA ANNA Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM. 1980 K30 00:33:43 00:34:14
315 175 WERNER MALGORZATA Ketrzyn 1978 K40 00:33:44 00:34:22
316 50 LIMONTAS DOROTA OLSZTYN D27 1987 K30 00:33:46 00:34:12
317 244 ŁABĘDZKI GRZEGORZ Olsztyn AGROPARTS 1987 M30 00:33:46 00:34:12
318 1134 WERNER OLGA Olsztyn 1980 K30 00:33:46 00:34:22
319 242 ŁABĘDZKA MONIKA Olsztyn AGROPARTS 1987 K30 00:33:46 00:34:13
320 1125 KASPROWICZ WITOLD Olsztyn OLSZTYN 1976 M40 00:34:04 00:34:32
321 104 STASIAK MALWINA Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1986 K30 00:34:11 00:34:42
322 159 JANKOWSKA ELWIRA Jonkowo ALLIANZ RUNNING TEAM 1972 K40 00:34:13 00:34:41
323 115 ŻEBROWSKA SYLWIA Olsztyn 1988 K30 00:34:15 00:34:43
324 1168 KOZAK KAROLINA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1989 K20 00:34:32 00:34:39
325 1080 LORENC KAROLINA OLSZTYN 1980 K30 00:34:54 00:35:22
326 128 GOJŁO DOROTA Olsztyn 1980 K30 00:35:01 00:35:29
327 1094 FILAK ANNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1978 K40 00:35:13 00:35:38
328 262 STRAUSS KAROLINA Olsztyn 1995 K20 00:35:26 00:36:02
329 76 NADOLSKA KINGA Gietrzwałd 1977 K40 00:35:28 00:36:02
330 30 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA Gietrzwałd 1973 K40 00:35:29 00:36:03
331 1179 BUDNICKA KATARZYNA Olsztynek SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1973 K40 00:35:38 00:36:10
332 1169 BZURA MACIEJ Piecki 1982 M30 00:36:23 00:36:55
333 27 BIELICKA MAGDALENA Olsztyn 1980 K30 00:36:27 00:36:51
334 1073 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K60 00:37:04 00:37:39
335 1097 JEGER WOJTEK Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 M50 00:37:21 00:37:54
336 1095 KAMIŃSKA URSZULA Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1983 K30 00:37:21 00:37:54
337 1150 GULBICKA-ILCZUK EWA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1979 K30 00:37:24 00:37:35
338 1166 TUROWSKI MICHAŁ Purda #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1974 M40 00:37:34 00:37:35
339 173 BARTNIKOWSKA OLGA Olsztyn 1977 K40 00:37:51 00:38:16
340 187 BARTYŚ JAN Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ 1952 M60 00:38:16 00:38:48
341 112 BŁASZKIEWICZ AGATA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 K30 00:38:21 00:38:51
342 84 HERMAN KATARZYNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:39:25 00:39:57
343 98 CZARNECKA KAROLINA Klebark Mały 1986 K30 00:40:02 00:40:41
344 106 KOŁAKOWSKA RENATA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 00:44:25 00:44:51
345 113 KRYSZTUL DOROTA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 K30 00:44:30 00:44:51
346 89 PIETRULEWICZ DOROTA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1965 K50 00:46:26 00:46:57
347 246 PĘGIER LIDIA Lidzbark Warm. GRUPA DBK OLSZTYN 1983 K30 00:48:27 00:48:48
348 142 KOWALEWSKA BEATA olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 K30 00:48:29 00:48:50
349 90 DUDZIEC BOŻENA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1958 K60 00:50:22 00:50:46
350 96 JANUSZEWSKA BARBARA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 00:50:22 00:50:46
351 205 PAŁKA PATRYCJA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1994 K20 00:51:33 00:51:57
352 214 TARASIEWICZ ARLETA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1995 K20 00:51:34 00:51:57

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni