z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 1

06.10.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:16:33 00:16:33
2 240 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1991 M20 00:16:40 00:16:41
3 102 WIŚNIEWSKI RAFAŁ Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1988 M30 00:16:58 00:16:59
4 109 SULEWSKI KRZYSZTOF Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1985 M30 00:17:04 00:17:05
5 68 KŁOS GRZEGORZ Olsztyn 1984 M30 00:17:09 00:17:10
6 267
373*
KUJAWA WIKTOR Olsztyn KS AZS UWM OLSZTYN 1993 M20 00:17:19 00:17:20
7 167 SZWAJ ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:17:24 00:17:26
8 1053 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn ROAD TO PB 1987 M30 00:17:26 00:17:26
9 137 DĄBROWSKI MACIEJ Giedajty TEAM KOPEĆ 1994 M20 00:17:33 00:17:35
10 261 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo 1983 M30 00:17:34 00:17:36
11 81 PANFIL ŁUKASZ Turek CITY TRAIL TEAM 1980 M30 00:17:41 00:17:42
12 196 KOZŁOWSKI PIOTR Lubawa AZS UWM OLSZTYN 2001 M16 00:18:19 00:18:20
13 274 KOWALEWSKI TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M30 00:18:19 00:18:20
14 95 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:18:26 00:18:28
15 1071 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1970 M40 00:19:12 00:19:13
16 204 KAMIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1976 M40 00:19:17 00:19:18
17 1052 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:19:19 00:19:20
18 134 CIŻYŃSKI BŁAŻEJ Golub-Dobrzyń 2000 M16 00:19:24 00:19:25
19 1135 RUDOWSKI DAMIAN Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 M16 00:19:25 00:19:27
20 1132 KAMIEŃSKI AREK Łukta 1982 M30 00:19:33 00:19:34
21 1144 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM / MŁYNAGO 1972 M40 00:19:33 00:19:35
22 182 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1981 M30 00:19:36 00:19:37
23 1067 NADULSKI JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:19:38 00:19:40
24 75 PASEMKO ZENON Olsztyn MONT BLANC TEAM 1967 M50 00:19:45 00:19:47
25 1121 RAK TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1974 M40 00:19:53 00:19:56
26 1176 ZBUTOWICZ ŁUKASZ Lidzbark Warmiński KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1983 M30 00:19:57 00:19:59
27 66 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:20:01 00:20:03
28 1118 KACZAN NORBERT Olsztyh PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:20:02 00:20:04
29 1131 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn KAZA TEAM 1984 M30 00:20:24 00:20:27
30 1083 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M40 00:20:26 00:20:29
31 138 KRAJEWSKI DARIUSZ Dywity 1976 M40 00:20:27 00:20:31
32 44 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:20:29 00:20:32
33 1181 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 00:20:44 00:20:46
34 223 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M40 00:20:41 00:20:51
35 1051 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PL 1975 M40 00:20:50 00:20:53
36 247 PŁONOWSKI MACIEJ Wrocław 1989 M20 00:20:50 00:20:55
37 154 BOGUSZ PIOTR Olsztyn KUROPATWA TEAM 1990 M20 00:20:53 00:20:57
38 1065 WOLIŃSKI JACEK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M40 00:20:54 00:20:58
39 110 KICZOR DAMIAN Olsztyn TRINEGU 1985 M30 00:20:57 00:21:01
40 1078 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M50 00:21:13 00:21:16
41 245 PIŁAT KAMIL Olsztyn 1985 M30 00:21:06 00:21:16
42 1031 KULESZA MIKOŁAJ MICHAŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 M30 00:21:19 00:21:21
43 1112 WYPYCH KAMIL Olsztyn TRI NEGU 1983 M30 00:21:19 00:21:24
44 1177 WOLFF MARCIN Olsztyn MICHELIN 1969 M40 00:21:19 00:21:25
45 1153 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:21:22 00:21:26
46 1038 MICHALAK KRZYSZTOF Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1981 M30 00:21:25 00:21:27
47 1159 LITWINIUK KRZYSZTOF Bartąg KRISS COACHING 1980 M30 00:21:24 00:21:28
48 1141 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 M30 00:21:24 00:21:29
49 1124 BURDA KAMIL Sorkwity OSP SORKWITY 1982 M30 00:21:24 00:21:30
50 1058 KIEWISZ ADAM Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1980 M30 00:21:25 00:21:33
51 188 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M40 00:21:28 00:21:31
52 1016 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:21:31 00:21:34
53 228 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:21:36 00:21:42
54 143 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 00:21:37 00:21:43
55 1008 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:21:40 00:21:45
56 1021 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS BIEGA 1970 M40 00:21:41 00:21:51
57 1013 HERMANN TOMASZ Olsztyn SĄ WOLNIEJŚI / BHP RODO THN 1978 M40 00:21:44 00:21:46
58 46 OTTA MARCIN Gietrzwałd DRUŻYNA WILKA 1976 M40 00:21:46 00:21:53
59 120 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:21:52 00:21:56
60 201 ŚLIWCZYŃSKI JAROSŁAW Olsztyn SYNCHRON BREAK CREW 1984 M30 00:21:55 00:21:58
61 1128 PIETKIEWICZ KRZYSZTOF Olsztyn WOLNY BIEGACZ 1973 M40 00:21:57 00:22:00
62 5 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:21:58 00:22:04
63 1115 ŻUKOWSKI JERZY Olsztyn PNEUMATYKA TEAM 1976 M40 00:21:58 00:22:12
64 1005 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 00:22:01 00:22:09
65 243 SŁOWIK JAROSŁAW Olsztyn 1994 M20 00:22:04 00:22:10
66 63 GŁĄB KRZYSZTOF Górowo iławeckie OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI 1995 M20 00:22:04 00:22:10
67 26 ODOLIŃSKI JACEK Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:22:10 00:22:17
68 1069 JANKOWSKI MACIEJ Olsztyn SIGA SIGA 1991 M20 00:22:11 00:22:14
69 1123 KRAJZA PRZEMYSŁAW Jedwabno JE2BNO RZĄDZI !!! 1984 M30 00:22:13 00:22:18
70 1030 LEMPASZEK PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:22:15 00:22:23
71 200 RACHUBKA ROBERT Olsztyn 1974 M40 00:22:16 00:22:25
72 64 ŁOŻYŃSKI PIOTR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 M50 00:22:18 00:22:24
73 153 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M30 00:22:22 00:22:26
74 100 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:22:25 00:22:30
75 47 BORKO CEZARY Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1973 M40 00:22:26 00:22:34
76 273 BRONOWICKI ANDRZEJ Dywity 1962 M50 00:22:27 00:22:42
77 1154 LECH BOGDAN Olsztyn KOK OLSZTYN 1960 M50 00:22:28 00:22:41
78 1075 STAWECKI KONRAD Jaroty TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:22:32 00:22:40
79 1007 WOBOLEWICZ WOJCIECH Olsztyn TEAM KOPEĆ 1968 M50 00:22:34 00:22:41
80 248 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M50 00:22:36 00:22:46
81 181 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:22:38 00:22:48
82 60 CHOJNOWSKI RAFAŁ Ełk LECIMY TUTEJ 1992 M20 00:22:40 00:22:55
83 83 CLAJOT FABIAN Olsztyn FC GRABOWA 1993 M20 00:22:45 00:22:53
84 1105 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M20 00:22:45 00:22:54
85 224 PAWŁOWSKI DAWID Olsztyn 1987 M30 00:22:45 00:22:50
86 1160 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn 1988 M30 00:22:48 00:22:55
87 1093 JANICKI MAREK Olsztyn 1983 M30 00:22:53 00:22:58
88 226 ACHRAMOWICZ ADAM Olsztyn 1972 M40 00:22:58 00:23:03
89 62 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1965 M50 00:22:59 00:23:04
90 29 SKUZA LESZEK Jaroty BBL OLSZTYN 1978 M40 00:23:00 00:23:15
91 195 GAWIN MAREK Barczewo 1979 M30 00:23:01 00:23:17
92 1045 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:23:01 00:23:20
93 212 RODZIEWICZ ADRIAN Lubomino DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2000 M16 00:23:08 00:23:25
94 1040 KOWALCZYK GRZEGORZ OLSZTYN 1981 M30 00:23:12 00:23:19
95 87 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M50 00:23:15 00:23:22
96 31 ANTCZAK MARCIN Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1979 M30 00:23:16 00:23:23
97 1164 KASZKIN PIOTR Dobre Miasto #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1988 M30 00:23:18 00:23:21
98 222 ZIENTEK ARTUR Olsztyn 1978 M40 00:23:18 00:23:28
99 130 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:23:21 00:23:26
100 271 KUTARBA CEZARY Świątki GRUPA DBK OLSZTYN 1996 M20 00:23:24 00:23:39
101 67 GRZANIEWICZ PRZEMYSŁAW Olsztyn 1993 M20 00:23:25 00:23:31
102 190 SAROL ADRIAN Olsztyn 1989 M20 00:23:26 00:23:32
103 1116 CHODARA ROMAN Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1954 M60 00:23:27 00:23:30
104 229 POPSUJ PIOTR Amelin 1988 M30 00:23:27 00:23:41
105 169 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M40 00:23:31 00:23:46
106 183 KUC JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.COM 1983 M30 00:23:33 00:24:01
107 126 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:23:33 00:23:39
108 101 KLEINA MAREK Słupy AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1974 M40 00:23:36 00:24:02
109 233 ŻUCHOWSKI TOMASZ Olsztyn 1996 M20 00:23:44 00:23:53
110 1122 KOSIN MARCIN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1983 M30 00:23:54 00:24:03
111 1172 BIAŁEK JAROSŁAW Olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1974 M40 00:23:59 00:24:09
112 1088 SYMKO JAROSŁAW Olsztyn DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN 1972 M40 00:24:07 00:24:15
113 1068 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 1971 M40 00:24:08 00:24:17
114 191 NAGORSKI ROBERT Olsztyn 1963 M50 00:24:10 00:24:19
115 139 KUBER ANDRZEJ Lidzbark Warmiński BARBARIAN TEAM 1987 M30 00:24:13 00:24:28
116 1017 KRAWIEC ADAM Ostróda 1975 M40 00:24:15 00:24:23
117 257 OPALIŃSKI TOMASZ Ostróda 1967 M50 00:24:25 00:24:39
118 1145 PAŁEJKO MATEUSZ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1987 M30 00:24:25 00:24:34
119 1099 KOWALIK MACIEJ Olsztyn 1991 M20 00:24:25 00:24:39
120 219 RYBKA SEBASTIAN Dywity 2000 M16 00:24:27 00:24:45
121 1003 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:24:28 00:24:39
122 56 SUDOŁ DARIUSZ Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1979 M30 00:24:29 00:24:37
123 1161 LABIŃSKI SEBASTIAN Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1980 M30 00:24:34 00:24:38
124 197 BŁASZKIEWICZ DANIEL Olsztyn 1979 M30 00:24:35 00:24:47
125 238 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn KRISSCOACHING.PL 1959 M50 00:24:39 00:24:48
126 220 MICHALSKI BARTOSZ Wójtowo MONT BLANC TEAM 1982 M30 00:24:40 00:24:53
127 1050 SYDORUK ALEKSANDER Gronity DRUŻYNA WILKA 1970 M40 00:24:49 00:25:01
128 51 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 00:24:49 00:25:01
129 258 CIECKO MICHAL Olsztyn 1982 M30 00:24:51 00:25:04
130 1129 MAJDAŃSKI JACEK Olsztyn BSB BARCZEWO BIEGA 1981 M30 00:24:52 00:24:59
131 125 BIGAŚ MATEUSZ Olsztyn 1993 M20 00:24:55 00:25:07
132 1148 WIŚNIEWSKI MACIEJ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1973 M40 00:24:57 00:25:08
133 141 HLIWA ŁUKASZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1983 M30 00:25:07 00:25:16
134 1011 LEWANDOWSKI MACIEJ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1986 M30 00:25:09 00:25:31
135 129 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:25:10 00:25:19
136 86 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn 1955 M60 00:25:12 00:25:22
137 206 CZUSZEL DAINEL Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2002 M16 00:25:21 00:25:37
138 1061 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:25:22 00:25:34
139 1111 FOKS MARCIN Barczewo WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1995 M20 00:25:22 00:25:53
140 114 KORKUĆ RADOSŁAW Olsztyn 1992 M20 00:25:23 00:25:37
141 170 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:25:28 00:25:42
142 157 RYDZANOWSKI TOMASZ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA EGGER 1966 M50 00:25:29 00:25:40
143 140 MARKOWICZ ROBERT Barczewo 1975 M40 00:25:31 00:25:46
144 217 ZAJĄC TOMASZ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1997 M20 00:25:35 00:25:52
145 133 GÓRALCZYK TOMASZ Barczewo 1971 M40 00:25:37 00:25:52
146 147 BRODAWSKI PAWEL Kromarki 1984 M30 00:25:48 00:26:11
147 203 SOBALA MACIEJ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1980 M30 00:25:50 00:26:07
148 1004 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ TEAM 1981 M30 00:25:53 00:26:05
149 256 DIKUNOW MICHAŁ Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1981 M30 00:25:54 00:26:25
150 38 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1955 M60 00:25:54 00:26:04
151 1167 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:25:55 00:26:09
152 1155 KARWACKI SZYMON Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 M30 00:25:55 00:26:29
153 177 ADAMSKI PATRYK Giżycko ŁOJWIELE 1990 M20 00:25:58 00:26:03
154 213 GOTOWSKI DANIEL Dywity 1976 M40 00:25:59 00:26:15
155 1026 KOWALSKI JACEK Olsztyn OPP 1977 M40 00:26:00 00:26:19
156 1120 PIECZKOWSKI HUBERT Dywity 1974 M40 00:26:01 00:26:22
157 99 ŁANIEWSKI ŁUKASZ Kieźliny PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1987 M30 00:26:03 00:26:26
158 1025 SZLIWIŃSKI PAWEŁ Pieniężno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 M30 00:26:05 00:26:32
159 79 KUPCHYK MAKS Olsztyn GRUPA DBK 1979 M30 00:26:07 00:26:43
160 1130 GONTARZ GRZEGORZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 M30 00:26:08 00:26:35
161 1062 GŁOWACKI SEBASTIAN Olsztyn CISOWIANKA TEAM 1981 M30 00:26:10 00:26:23
162 80 HANAS DARIUSZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:26:12 00:26:25
163 276
291*
KACZMARSKI MATEUSZ Olsztyn EFEKT WAR-MA 2001 M16 00:26:13 00:26:43
164 1084 AUGUSTYNOWICZ MAREK Olsztyn 1968 M50 00:26:16 00:26:30
165 1027 DOLIWA ADAM Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1965 M50 00:26:21 00:26:38
166 77 STARZYŃSKI PAWEŁ Szczytno RODZINNY KLUB SPORTOWY PRZYJEMNOŚĆ 2002 M16 00:26:22 00:26:32
167 1079 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M50 00:26:30 00:26:55
168 136 WOJCIECHOWSKI WOJCIECH Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1991 M20 00:26:31 00:26:47
169 1055 GIL PAWEL Olsztyn 1984 M30 00:26:40 00:27:08
170 1149 GRABOWSKI RAFAŁ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1983 M30 00:26:42 00:27:08
171 194 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:26:44 00:27:20
172 186 MATERNA PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30 00:26:46 00:27:13
173 1162 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:26:48 00:27:19
174 116 BACZEWSKI TOMASZ olsztyn 1982 M30 00:26:48 00:26:52
175 1091 STYPINSKI DAREK Olsztyn EFEKT WAR-MA 1976 M40 00:26:48 00:27:18
176 61 KASZUBA MICHAŁ Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:26:59 00:27:15
177 232 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN 1983 M30 00:27:03 00:27:22
178 1028 JABŁOŃSKI TOMASZ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1976 M40 00:27:04 00:27:23
179 1054 MIKITA MIREK Olsztyn 1967 M50 00:27:10 00:27:39
180 1010 CHWIETCZUK PAWEŁ Dywity PAW300 1987 M30 00:27:16 00:27:52
181 180 BANACH ANDRZEJ Olsztyn LECIMY TUTEJ 1989 M20 00:27:18 00:27:33
182 1082 FILIPCZUK ADAM Olsztyn 1978 M40 00:27:23 00:27:40
183 1170 TUREK RAFAŁ Olsztyn 1972 M40 00:27:25 00:27:39
184 1024 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M30 00:27:33 00:28:10
185 23 DUDA MIECZYSLAW Olsztyn 1951 M60 00:27:48 00:27:56
186 176 TUCZYŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1986 M30 00:27:59 00:28:22
187 121 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:28:02 00:28:24
188 230 BOGUCKI ANDRZEJ Dywity 1993 M20 00:28:04 00:28:13
189 268 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ Bartoszyce DRUŻYNA WILKA 1991 M20 00:28:10 00:28:43
190 1077 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PARKRUN OLSZTYN 1976 M40 00:28:12 00:28:37
191 1087 BERTEL MARCIN Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1982 M30 00:28:34 00:28:41
192 35 CZARNECKI PRZEMYSŁAW Klebark Mały - 1980 M30 00:28:36 00:28:58
193 152 KOŁAKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 00:28:39 00:29:09
194 209 GRAJEWSKI MARCIN Dobre Miasto DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1999 M16 00:28:39 00:28:57
195 1006 PIECHOTA SŁAWEK Olsztyn CTS OLSZTYN TEAM 1981 M30 00:28:52 00:29:11
196 20 JURKOWSKI MICHAŁ Olsztyn 1978 M40 00:29:08 00:29:34
197 1102 ILCZUK CEZARY Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1973 M40 00:29:09 00:29:37
198 1180 BUDNICKI JACEK Olsztynek SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1976 M40 00:29:12 00:29:45
199 123 MAZIEC PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1980 M30 00:29:50 00:30:06
200 1064 TUREK DARIUSZ Olsztyn 1965 M50 00:30:10 00:30:32
201 1100 STOCHMAL RAFAŁ Barczewo BARCZEWSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE BARCZEWO BIEGA 1983 M30 00:30:41 00:30:59
202 59 JAKUBOWSKI PIOTR Olsztyn 1981 M30 00:30:45 00:31:07
203 36 STRADOMSKI MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 M40 00:30:46 00:31:03
204 1136 RZEPCZYŃSKI ADAM Olsztyn LECIMY TUTEJ 1988 M30 00:30:53 00:31:08
205 1103 ZDUNEK PRZEMYSLAW Książnik 1980 M30 00:31:10 00:31:39
206 41 AMBROŻKO JAN Olsztyn AKM SKLEPY BIEGOWE COM. OLSZTYN 1938 M60 00:31:16 00:31:38
207 172 BARTNIKOWSKI MARCIN OLSZTYN TEAM KOPEĆ 1978 M40 00:31:16 00:31:40
208 1143 GÓRKA MAREK Olsztyn 1968 M50 00:31:21 00:31:56
209 65 ŁASZKOWSKI PIOTR Łukta K.S WACHLARZ 1976 M40 00:31:30 00:32:04
210 1110 BRONOWICKI JAKUB Olsztyn 1980 M30 00:31:43 00:31:59
211 1022 BARANOWSKI TOMASZ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1985 M30 00:31:47 00:32:14
212 260 OKUNIEWSKI DANIEL Biskupiec TEAM 74 1974 M40 00:32:02 00:32:25
213 149 ANDRZEJACZEK RADOSŁAW DYWITY 1979 M30 00:32:44 00:33:18
214 1098 PYTKA BARTOSZ Wadąg EPO TEAM 1991 M20 00:32:48 00:33:16
215 1086 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:32:56 00:33:16
216 1070 BEZLAPOWICZ JACEK Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1971 M40 00:33:23 00:33:50
217 244 ŁABĘDZKI GRZEGORZ Olsztyn AGROPARTS 1987 M30 00:33:46 00:34:12
218 1125 KASPROWICZ WITOLD Olsztyn OLSZTYN 1976 M40 00:34:04 00:34:32
219 1169 BZURA MACIEJ Piecki 1982 M30 00:36:23 00:36:55
220 1097 JEGER WOJTEK Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 M50 00:37:21 00:37:54
221 1166 TUROWSKI MICHAŁ Purda #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1974 M40 00:37:34 00:37:35
222 187 BARTYŚ JAN Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ 1952 M60 00:38:16 00:38:48

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni