z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 1

06.10.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1119 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity TRINEGU 1978 K40 00:22:33 00:22:37
2 266
426*
TYBOROWSKA AGNIESZKA Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1974 K40 00:22:37 00:22:50
3 45 JAKIMOWICZ IWONA Ostróda 1978 K40 00:23:08 00:23:13
4 179 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 00:23:38 00:23:44
5 1096 PRONOBIS BEATA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1970 K40 00:24:41 00:24:50
6 25 ODOLIŃSKA AGNIESZKA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1972 K40 00:24:41 00:24:53
7 185 PADUSZYŃSKA DOROTA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 K40 00:25:33 00:25:47
8 94 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:25:54 00:26:05
9 91 GOGOLEWSKA ANNA Stawiguda 1973 K40 00:26:26 00:26:53
10 1072 KUTNIK ANNA Olsztyn WODNYAEROBIK.PL 1977 K40 00:27:09 00:27:38
11 132 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:27:20 00:27:43
12 1029 SPRAWKA MIRELLA Olsztyn 1973 K40 00:27:32 00:27:49
13 1020 PEŚLAK MARZENA OSTRÓDA 1970 K40 00:27:47 00:28:04
14 1039 CHEĆKO EWA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 00:28:07 00:28:25
15 48 SIDOROWICZ OLA Orneta 1975 K40 00:28:10 00:28:28
16 1108 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K40 00:28:17 00:28:42
17 1147 SZYMANOWICZ JOANNA Gietrzwałd WYDZIAŁ NAUK O ŚRODOWISKU UWM 1978 K40 00:29:04 00:29:15
18 28 KORWIN- PIOTROWSKA EWA Olsztyn URWIS BIEGA 1973 K40 00:29:12 00:29:29
19 1018 KRAWIEC KLAUDIA Ostróda 1978 K40 00:29:12 00:29:29
20 1089 LORENC ŁUCJA Olsztyn 1977 K40 00:29:42 00:30:10
21 272 KOMOROWSKA EWA Olsztyn 1974 K40 00:29:50 00:30:11
22 1043 NIEWDZIĘCZNA BARBARA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1976 K40 00:30:46 00:31:03
23 210 GOTOWSKA JOANNA Dywity 1977 K40 00:31:10 00:31:27
24 163 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 00:31:26 00:31:39
25 227 DOLIWA URSZULA Olsztyn WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1978 K40 00:31:26 00:31:51
26 82 ŁASZKOWSKA JOLANTA Łukta K.S WACHLARZ 1978 K40 00:31:28 00:32:04
27 1019 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:31:51 00:32:25
28 1037 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn TEMPOO 1978 K40 00:31:52 00:32:17
29 241 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K40 00:31:54 00:32:18
30 239 JĘDRZEJAK MAGDALENA Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL / GDYŃSKIE MORSY / OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO 1978 K40 00:32:27 00:33:02
31 19 WIŚNIEWSKA GOSIA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY / KW OLSZTYN 1973 K40 00:32:51 00:33:17
32 1074 BEZLAPOWICZ IZABELA Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 K40 00:33:23 00:33:51
33 175 WERNER MALGORZATA Ketrzyn 1978 K40 00:33:44 00:34:22
34 159 JANKOWSKA ELWIRA Jonkowo ALLIANZ RUNNING TEAM 1972 K40 00:34:13 00:34:41
35 1094 FILAK ANNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1978 K40 00:35:13 00:35:38
36 76 NADOLSKA KINGA Gietrzwałd 1977 K40 00:35:28 00:36:02
37 30 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA Gietrzwałd 1973 K40 00:35:29 00:36:03
38 1179 BUDNICKA KATARZYNA Olsztynek SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1973 K40 00:35:38 00:36:10
39 173 BARTNIKOWSKA OLGA Olsztyn 1977 K40 00:37:51 00:38:16
40 106 KOŁAKOWSKA RENATA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 00:44:25 00:44:51
41 96 JANUSZEWSKA BARBARA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 00:50:22 00:50:46

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni