z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 3

28.12.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 7 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn TRI NEGU 1993 M20 00:16:49 00:16:49
2 249 OSIOR BARTEK Wydminy WWW.WIOSKABIEGACZY.PL 1983 M30 00:16:58 00:16:58
3 1288 MIKIELSKI DANIEL Olsztynek TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:17:12 00:17:15
4 1444 ROZMIANIEC PAWEŁ Olsztyn 1987 M30 00:17:18 00:17:18
5 1387 NAJMOWICZ SEBASTIAN Olsztyn GO.ON. 1991 M20 00:17:20 00:17:21
6 3 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1991 M20 00:17:23 00:17:23
7 4 BĘTKOWSKI PIOTR Warszawa CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:17:28 00:17:28
8 1275 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:30 00:17:33
9 282 BŁAUT DAMIAN Ostróda SKAZANI NA SUKCES 1995 M20 00:17:41 00:17:41
10 134 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn ROAD TO PB/FORBET RUNNERS 1987 M30 00:17:47 00:17:49
11 212 DRAŻBA DOMINIK Ełk TRI NEGU 1987 M30 00:17:55 00:17:56
12 1055 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1987 M30 00:18:21 00:18:22
13 1124 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn FORBET RUNNERS 1973 M40 00:18:27 00:18:28
14 222 BUDZIŁEK MARTYNA Kadzidło UKS SIÓDEMKA OSTROŁĘKA 1996 K20 00:18:43 00:18:43
15 1440 OLSZEWSKI TOMASZ Jeziorany 1991 M20 00:18:47 00:18:48
16 266 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn 4 W-M BOT / FORBET RUNNERS 1988 M30 00:18:56 00:18:56
17 247 SZOSTAWICKI MICHAŁ Olsztyn 1977 M40 00:18:59 00:19:00
18 1366 ZIENKIEWICZ PIOTR Młynary UKS GIMPAS PASŁĘK 1974 M40 00:19:00 00:19:01
19 1172 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn MAZURY RUNNING TEAM 1995 K20 00:19:08 00:19:09
20 1435 SZWAJ ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:19:10 00:19:13
21 196 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:19:16 00:19:20
22 262 RAK TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1974 M40 00:19:21 00:19:24
23 147 ROGOWSKI ZBIGNIEW Bisztynek PELIKANY 1992 M20 00:19:28 00:19:29
24 1443 TUNKIEWICZ ROBERT KALISZ KKS 1990 M20 00:19:30 00:19:33
25 157 JAKACKI SYLWESTER Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1984 M30 00:19:35 00:19:37
26 1355 DYMEK ADRIAN Ostróda FORBET RUNNERS 1989 M30 00:19:38 00:19:40
27 139 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 M40 00:19:44 00:19:45
28 276 NOGA JAREK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1984 M30 00:19:41 00:19:46
29 108 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M40 00:19:45 00:19:49
30 1023 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn MŁYNAGO/QŹNIA 1973 M40 00:19:53 00:19:56
31 1295 ROSZYSKI PAWEŁ BRANIEWO PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 M30 00:19:54 00:19:58
32 1337 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM 1972 M40 00:19:58 00:19:59
33 1252 ZANIEWSKI TOMASZ Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 2003 M16 00:20:00 00:20:01
34 1064 SAWICKI SZYMON Olsztyn MŁYNAGO/QŹNIA 1991 M20 00:20:03 00:20:05
35 1008 MACULEWICZ MAREK Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 00:20:05 00:20:07
36 267 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 00:20:10 00:20:12
37 1389 WARCABA WALDEMAR Ostróda ONEMANCLUB 1969 M50 00:20:11 00:20:13
38 106 RUDOWSKI DAMIAN Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 M20 00:19:42 00:20:22
39 1251 ŻEBROWSKI JACEK Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1984 M30 00:20:24 00:20:26
40 1163 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1981 M30 00:20:26 00:20:30
41 70 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:20:28 00:20:30
42 175 WÓJCIK MARCIN Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1987 M30 00:20:35 00:20:36
43 1211 KURP MARCIN Dobre Miasto DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1983 M30 00:19:55 00:20:41
44 1123 KĘDZIA MILENA Olsztyn MAZURY RUNNING TEAM/WOSIEK TEAM 1997 K20 00:20:42 00:20:43
45 1204 BOGUSZ PIOTR Olsztyn KUROPATWA TEAM 1990 M20 00:20:43 00:20:44
46 1259 CZARZASTY PATRYK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 2002 M16 00:20:45 00:20:48
47 1080 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:20:45 00:20:48
48 1325 KRASZEWSKI WOJTEK Włocławek TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:20:55 00:20:58
49 1398 PŁONOWSKI MACIEJ Wrocław 1989 M30 00:20:57 00:21:00
50 1104 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn MŁYNAGO/QŹNIA 1974 M40 00:21:00 00:21:04
51 1433 MARSZAŁEK ANDRZEJ SWARZĘDZ 1969 M50 00:20:32 00:21:35
52 44 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M40 00:21:02 00:21:07
53 38 BARTKO DARIUSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1975 M40 00:21:03 00:21:05
54 1096 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M40 00:21:05 00:21:08
55 1331 GOSZKA JAKUB Szabruk 1998 M20 00:21:07 00:21:12
56 170 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn M RUNNERS 1976 M40 00:21:08 00:21:13
57 265 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn KAZA TEAM 1984 M30 00:21:09 00:21:14
58 1438 ZIEMAK SŁAWOMIR MALBORK 1981 M30 00:21:09 00:21:10
59 1089 JUCHNIEWICZ ANDRZEJ Lidzbark warmiński PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 M30 00:21:10 00:21:12
60 1201 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:21:12 00:21:15
61 219 HERMANN TOMASZ Olsztyn SĄ WOLNIEJŚI / BHP RODO THN 1978 M40 00:21:16 00:21:19
62 1351 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 M20 00:21:16 00:21:21
63 1228 KRAJZA PRZEMYSŁAW Jedwabno JE2BNO RZĄDZI !!! 1984 M30 00:21:17 00:21:20
64 1271 KRZYŻANIAK PIOTR Ostróda SKAZANI NA SUKCES 1980 M30 00:21:18 00:21:21
65 1198 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:21:21 00:21:26
66 1391 SIEROCKI MARCIN Olsztyn 1976 M40 00:21:23 00:21:32
67 21 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:21:24 00:21:25
68 1241 KICZOR DAMIAN Olsztyn TRINEGU 1985 M30 00:21:25 00:21:28
69 72 KULESZA MIKOŁAJ MICHAŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 M30 00:21:29 00:21:31
70 1116 ZIÓŁKIEWICZ MICHAŁ Skajboty AKM OLSZTYN/SKAJBIEGACZE 1974 M40 00:21:34 00:21:37
71 172 PAŁEJKO MATEUSZ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1987 M30 00:21:35 00:22:38
72 279 JACHIMOWICZ DOROTA Jeziorany QŹNIA JEZIORANY/MŁYNAGO 1978 K40 00:21:38 00:21:41
73 1186 BORKO CEZARY Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1973 M40 00:21:42 00:21:45
74 1153 MAŁKOWSKI MACIEJ Ruciane Nida TEAM KOPEC 1986 M30 00:21:42 00:21:47
75 1122 KOSACKA EMILIA Skajboty AKM OLSZTYN/SKAJBIEGACZE 1982 K30 00:21:45 00:21:48
76 1419 DOBRZYNSKA WERONIKA Olsztyn KUROPATWA TEAM 1984 K30 00:21:45 00:21:50
77 1109 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1978 M40 00:21:46 00:21:50
78 1099 LENART MIŁOSZ Kętrzyn DRUŻYNA ML 1965 M50 00:21:53 00:21:55
79 1032 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:21:54 00:22:00
80 1434 ELMINOWSKI EDWARD Olsztyn 1965 M50 00:21:54 00:22:04
81 164 RADZIWON TOMASZ Stawiguda 1980 M30 00:21:55 00:22:02
82 1332 OŁDAKOWSKI KAROL Olsztyn 1977 M40 00:22:00 00:22:04
83 1063 DOŁĘGA MARIUSZ Olsztyn WEGE SIŁA 1984 M30 00:22:02 00:22:09
84 50 WILMOWICZ MICHAŁ Bartąg 1989 1989 M30 00:22:05 00:22:16
85 1330 KOTLEWSKI ŁUKASZ Olsztyn 1995 M20 00:22:05 00:22:11
86 1156 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:22:06 00:22:09
87 1403 GĘBSKI MARIUSZ Olsztyn 1978 M40 00:22:06 00:23:13
88 1457 PIÓRKOWSKI WOJCIECH WIELBARK BIEGAM BO LUBIE 1976 M40 00:22:07 00:22:13
89 1381 ŚLIWCZYŃSKI JAROSŁAW Olsztyn ELEKTROJAR USŁUGI ELEKTRYCZNE 1984 M30 00:22:08 00:22:09
90 180 PIECZKOWSKA ANETA Dywity #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1978 K40 00:22:08 00:22:14
91 1083 KUJAWA PAWEŁ Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1983 M30 00:22:10 00:22:17
92 1026 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M40 00:22:12 00:22:20
93 8 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:22:14 00:22:22
94 1065 PECZYŃSKA PAULINA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1986 K30 00:22:15 00:22:17
95 153 GOLĄB PIOTR Olsztyn 1983 M30 00:22:21 00:23:24
96 1059 PRUSIK ARKADIUSZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1982 M30 00:22:22 00:23:27
97 1432 KURCZYCKI MICHAŁ Olsztyn 1979 M40 00:22:22 00:22:25
98 1240 OSTROMECKA ANNA Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K30 00:22:23 00:22:26
99 1385 PROKOPCZUK DARIUSZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1986 M30 00:22:23 00:22:31
100 231 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1978 M40 00:22:29 00:22:37
101 1350 BICZKOWSKI KONRAD Straszyn STRASZYN BIEGA 1984 M30 00:22:31 00:22:47
102 137 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:22:32 00:22:36
103 1131 CLAJOT FABIAN Olsztyn FC GRABOWA 1993 M20 00:22:32 00:22:39
104 1257 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M30 00:22:36 00:22:43
105 1224 KOŚCIESZA PIOTR Olsztyn TRI NEGU 1986 M30 00:22:37 00:23:39
106 1392 RĄPAŁA KAROL Sząbruk 1998 M20 00:22:38 00:22:43
107 47 SANGOWSKI ANDRZEJ Tolkmicko 1972 M40 00:22:39 00:22:44
108 168 NIEŚCIÓR JAN Stękiny KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /MŁYNAGO 1968 M50 00:22:39 00:23:43
109 162 STARZYŃSKA-KOŚCIUSZKO KATARZYNA Poznań PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1986 K30 00:22:40 00:23:46
110 1215 CHILCZUK ROBERT Jonkowo 1973 M40 00:22:41 00:22:54
111 206 KOŁTUN SŁAWOMIR Olsztyn SKEB OLSZTYN 1980 M30 00:22:44 00:23:48
112 1412 RZEPECKI RADEK Gdańsk 1979 M40 00:22:46 00:22:54
113 1306 DAGIEL JACEK Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1984 M30 00:22:47 00:23:48
114 1422 KAIM KAMIL Olsztyn 1977 M40 00:22:52 00:24:01
115 1218 MARKOWICZ ROBERT Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1975 M40 00:22:52 00:23:00
116 284 PISARSKI PRZEMYSŁAW Olsztyn 1984 M30 00:22:53 00:22:59
117 1300 BURDA KAMIL Sorkwity OSP SORKWITY 1982 M30 00:22:54 00:23:58
118 1367 RADZIWON WOJCIECH Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1988 M30 00:22:55 00:23:00
119 1031 SKUZA DOROTA Olsztyn 1989 K30 00:22:57 00:24:00
120 1133 PACHOLEC STANISŁAW Garzewo 4 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1954 M60 00:23:00 00:23:02
121 1316 DOBRZYŃSKI HENRYK Barczewko KUROPATWA TEAM 1962 M50 00:23:01 00:23:05
122 246 CWALINA ŁUKASZ Olsztyn 1981 M30 00:23:02 00:24:05
123 1336 BONK BARTOSZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1986 M30 00:23:03 00:24:07
124 20 CHOMICKI SZYMON Olsztyn KRISS COACHING 1975 M40 00:23:06 00:23:09
125 1173 DZIRBA WIKTORIA Srokowo DRUŻYNA ML 2002 K16 00:23:06 00:23:08
126 1142 TANKIELUN GRZEGORZ Olsztyn 1981 M30 00:23:09 00:23:22
127 1384 POGORZELSKI RAFAŁ OLSZTYN SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2003 M16 00:23:10 00:27:13
128 1326 MALISZEWSKA ANITA Koszalin TEAM KOPEĆ 1998 K20 00:23:11 00:24:14
129 1158 NAGORSKI ROBERT Olsztyn HERNE HILL HARRIERS 1963 M50 00:23:11 00:23:21
130 1431 SŁOWIK JAROSŁAW Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1994 M20 00:23:12 00:23:22
131 1056 KŁOS KRZYSZTOF Olsztyn 1978 M40 00:23:13 00:24:15
132 43 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 00:23:14 00:24:19
133 93 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:17 00:23:24
134 1208 LASZCZAK JERZY Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA,COM 1961 M50 00:23:19 00:24:24
135 1420 CIOŁKOWSKI TOMASZ Warszawa - 1991 M20 00:23:21 00:24:26
136 228 KASZKIN PIOTR Dobre Miasto #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1988 M30 00:23:24 00:24:28
137 1187 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn MYTOWEL.PL 1978 M40 00:23:25 00:24:28
138 150 PIETRZAK MARCIN Ostroda OSTRODA 1984 M30 00:23:25 00:23:34
139 1213 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo KUROPATWA TEAM 1994 K20 00:23:29 00:23:36
140 1209 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:23:30 00:24:35
141 1353 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M50 00:23:32 00:23:39
142 1404 LIPIŃSKI SEWERYN Olsztyn SZTUKAWKRATKE.PL / UWM OLSZTYN 1981 M30 00:23:32 00:23:41
143 202 JACKOWSKI MARCIN Wołowno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 M30 00:23:32 00:23:38
144 1258 SKUZA LESZEK Jaroty DRUŻYNA WILKA 1978 M40 00:23:32 00:23:37
145 248 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity TRINEGU 1978 K40 00:23:34 00:23:43
146 1365 BURANDT MAGDALENA Olszty DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:23:36 00:23:46
147 1018 WYRĘBSKI ŁUKASZ OLSZTYN 1976 M40 00:23:37 00:23:42
148 1409 MICHALAK KRZYSZTOF Ostróda OSTRÓDA RUNNERS/ROZTRENOWANI 1981 M30 00:23:41 00:24:43
149 9 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEP BIEGOWY.COM 1962 K50 00:23:42 00:23:44
150 1111 ZIELIŃSKI DARIUSZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1987 M30 00:23:43 00:24:54
151 251 GRZYBICKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1968 M50 00:23:44 00:23:50
152 233 BLICHARZ MILENA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1993 K20 00:23:44 00:23:51
153 1054 POGORZELSKI PIOTR Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2000 M16 00:23:45 00:27:46
154 1414 NIESTĘPSKI BARTOSZ Olsztyn 1993 M20 00:23:45 00:24:53
155 39 RUSZCZYK MAŁGORZATA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1982 K30 00:23:54 00:23:55
156 1182 KUBICKI RAFAŁ Dywity 1972 M40 00:23:57 00:25:01
157 1358 STERNICKI TOMEK Mrągowo 1971 M40 00:23:59 00:25:03
158 258 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn TRI NEGU 1977 M40 00:24:00 00:25:01
159 1167 MARKOWICZ RENATA olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1977 K40 00:24:01 00:25:12
160 1424 MAZURO MONIKA Lidzbark Warmiński KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1984 K30 00:24:04 00:25:10
161 1455 CIECKO MICHAL Olsztyn NIKINOS 1982 M30 00:24:07 00:25:13
162 1354 ORZOŁEK JOANNA Kolno BISKUPIEC BIEGA 1983 K30 00:24:09 00:24:15
163 1221 WYSOCKA MARTYNA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1991 K20 00:24:10 00:24:12
164 189 KOPCZYŃSKI SEBASTIAN Dywity SUNRISE SYSTEM 1989 M30 00:24:11 00:24:21
165 1371 SZCZEBIOT KAROL LIDZBARK WARMIŃSKI KLUB BIEGACZA L.W. 1981 M30 00:24:11 00:26:22
166 190 OLSZEWSKI MAREK Lidzbark Warmiński KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI / BBL 1969 M50 00:24:13 00:24:17
167 40 JANKOWSKA MAŁGORZATA Kętrzyn DRUŻYNA ML 1983 K30 00:24:19 00:24:22
168 1297 FOKS MARCIN Barczewo DZIKIE ŻYCIE RUNTEAM 1995 M20 00:24:26 00:25:31
169 1320 RYBACZYK CEZARY Nikielkowo POZYTYWNIE POBIEGANI - NIKIELKOWO 1973 M40 00:24:27 00:25:33
170 1151 ZDUNEK EWELINA Stawiguda 1985 K30 00:24:30 00:24:35
171 1417 LEMPASZEK PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:24:30 00:25:32
172 187 KAMROWSKA MARTA Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:24:31 00:26:37
173 1005 TOMASIK MACIEK Olsztyn MPK OLSZTYN 1987 M30 00:24:33 00:24:38
174 1304 HAŁAJKO SEBASTIAN Olsztyn 1990 M20 00:24:36 00:26:42
175 1103 KĄKOL KRZYSZTOF Olsztyn 1976 M40 00:24:38 00:26:41
176 242 CHODARA ROMAN Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1954 M60 00:24:38 00:24:39
177 1226 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn KRISS COACHING 1959 M60 00:24:40 00:25:47
178 1456 DOLEŻEK KRYSTIAN Szczecin 1979 M40 00:24:41 00:24:48
179 1242 DRĘŻEK EWELINA Kalisz AKM OLSZTYN 1991 K20 00:24:43 00:24:45
180 1408 BORAWSKI-REKS SZYMON Poznań 1979 M40 00:24:44 00:25:50
181 1237 ŁASZKOWSKI PIOTR Łukta K.S WACHLARZ 1976 M40 00:24:45 00:25:49
182 1301 KORNATOWSKI ROBERT Olsztyn 1986 M30 00:24:47 00:25:57
183 1051 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:24:48 00:25:54
184 274 HANAS DARIUSZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:24:50 00:26:54
185 1352 RADZIEWICZ IWONA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:24:50 00:25:57
186 1272 MIKIELSKI PAWEŁ OLSZTYN MNIEJ MYŚL WIĘCEJ ŻYJ 1983 M30 00:24:51 00:25:01
187 17 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:24:56 00:25:06
188 1021 TOKARCZYK MIKOŁAJ Olsztyn 1987 M30 00:24:58 00:26:13
189 1439 RUSZCZYK ROBERT Kętrzyn DRUŻYNA ML 1975 M40 00:24:59 00:25:00
190 1229 BUKOWSKA-PTAK BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1971 K40 00:25:00 00:25:07
191 1081 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M30 00:25:03 00:26:10
192 227 BERTEL MARCIN Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1982 M30 00:25:10 00:25:17
193 1426 FOKS MICHAŁ GDAŃSK 1981 M30 00:25:12 00:26:17
194 148 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M30 00:25:15 00:25:28
195 1069 BIAŁOUSZ IZABELA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 K40 00:25:16 00:25:18
196 1062 TRYK PIOTR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:25:21 00:26:33
197 239 KARWACKI SZYMON Olsztyn 1983 M30 00:25:24 00:27:34
198 1011 PIETRZAK MICHAŁ Olsztyn 1989 M30 00:25:27 00:26:30
199 98 KOMARNICKI PAWEŁ Olsztyn 1990 M20 00:25:27 00:27:31
200 87 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW Olsztyn 1958 M60 00:25:31 00:26:34
201 109 TUCZYŃSKI PAWEŁ Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1986 M30 00:25:33 00:26:41
202 1216 LEŃSKI MICHAŁ Słupy WDOWIAK@FRIENDS 1980 M30 00:25:35 00:27:42
203 62 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn 1988 M30 00:25:35 00:26:39
204 1092 OLSZEWSKA MAŁGORZATA Łęgajny 1979 K40 00:25:37 00:25:39
205 1037 PIANKA DAWID Olsztyn PRON SQUAD 1990 M20 00:25:39 00:26:42
206 1238 ŁASZKOWSKA JOLANTA Łukta K.S WIRWINKI 1978 K40 00:25:48 00:27:52
207 1192 GOGOLEWSKA ANNA Stawiguda FORBET RUNNERS 1973 K40 00:25:48 00:27:53
208 198 HUMEN AGNIESZKA Biskupiec KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1978 K40 00:25:48 00:26:56
209 226 MAJDAŃSKI JACEK Olsztyn 1981 M30 00:25:49 00:25:51
210 1395 KOLAJ KRZYSZTOF Warszawa MORDECZKI 1986 M30 00:25:50 00:28:01
211 154 PTAK DARIUSZ Ługwałd 1971 M40 00:25:55 00:27:59
212 60 DOLIWA ADAM Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1965 M50 00:25:58 00:27:04
213 211 STĘPIEŃ MARZENA Olsztyn 4TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1970 K40 00:25:59 00:27:08
214 232 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1980 K30 00:25:59 00:26:07
215 67 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1971 M40 00:26:00 00:27:08
216 18 MIKITA MIREK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1967 M50 00:26:06 00:28:13
217 1085 KOTLARZ KAROL Ostrołęka 1990 M20 00:26:07 00:28:12
218 1345 BAKUN LESZEK Olsztyn 1961 M50 00:26:08 00:27:15
219 1294 GONTARZ GRZEGORZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 M30 00:26:09 00:27:21
220 1277 POŁOWIANIUK JAN Barczewo DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM 1964 M50 00:26:10 00:26:14
221 1338 CHEĆKO EWA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 00:26:15 00:28:22
222 69 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1955 M60 00:26:17 00:27:27
223 1410 DOLEŻEK AGNIESZKA Szczecin WASZCZUK TEAM/FEHLAU RUN TEAM 1982 K30 00:26:19 00:26:26
224 1247 SZEWCZAK KRZYSZTOF Olsztyn 1981 M30 00:26:19 00:28:25
225 1402 ROBIN SYLVAIN Fegersheim 1976 M40 00:26:21 00:28:32
226 1451 PALOWSKA JOANNA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1992 K20 00:26:25 00:28:32
227 1394 KOLAJ EWELINA Warszawa MORDECZKI 1982 K30 00:26:29 00:28:39
228 1078 WARDAK PAULINA Barczewo SKAJBIEGACZE 1991 K20 00:26:31 00:26:40
229 1043 KUPIBIDA PAWEŁ Olsztyn 4W-MBOT 1982 M30 00:26:35 00:28:45
230 290 PŁUCIENNICZAK JACEK Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1985 M30 00:26:36 00:28:44
231 96 GRĄDZKI TOMASZ Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1980 M30 00:26:36 00:28:47
232 197 SŁOWIŃSKI JAN Olsztyn 1984 M30 00:26:37 00:28:40
233 1047 KRAWIEC AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1977 K40 00:26:46 00:27:52
234 201 WIŚNIEWSKI MACIEJ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1973 M40 00:26:49 00:29:53
235 36 TUCZYNSKA ANIA Olsztyn 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 1986 K30 00:26:55 00:28:03
236 1446 KOKSA TOMASZ Olsztyn 1985 M30 00:26:55 00:29:04
237 1437 SZLACHETKA MAREK LIDZBARK WARMIŃSKI 1970 M40 00:26:56 00:28:02
238 1267 KOLCZYŃSKA MAŁGORZATA SKAJBOTY SKAJBIEGACZE 1989 K30 00:26:56 00:27:05
239 1087 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:26:57 00:27:03
240 1210 PROKOPOWICZ ANETA Dobre Miasto DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 1986 K30 00:26:57 00:29:02
241 236 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K60 00:26:57 00:29:03
242 25 AUGUSTYNOWICZ MAREK Olsztyn 1968 M50 00:27:05 00:28:14
243 1445 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 00:27:05 00:28:15
244 237 WIECH ROMAN Klebark Wielki 1970 M40 00:27:08 00:28:15
245 221 KUNDA EDYTA Gietrzwałd 1980 K30 00:27:08 00:30:11
246 210 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M50 00:27:17 00:29:18
247 35 OPALIŃSKI TOMASZ Ostróda DRUŹYNA WILKA 1967 M50 00:27:18 00:28:22
248 1447 OSIOR KRZYSZTOF MAZUCHÓWKA WWW.WIOSKABIEGACZY.PL 1994 M20 00:27:20 00:30:26
249 184 GRZANIEWICZ PRZEMYSŁAW Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1993 M20 00:27:22 00:28:37
250 1126 STOLARCZYK TERESA Olsztyn 1970 K40 00:27:24 00:30:31
251 1053 GADOMSKA JOANNA Olsztyn 1982 K30 00:27:28 00:28:36
252 1025 TUROLSKA WERONIKA Jaroty 1977 K40 00:27:35 00:28:41
253 1016 PUCZEL PIOTR Olsztyn PRON SQUAD 1982 M30 00:27:36 00:30:38
254 1041 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:27:37 00:28:42
255 1048 KAZIN KAROLINA Dywity PRON SQUAD 1993 K20 00:27:37 00:30:38
256 48 CIEĆKO ADAM Olsztyn 1973 M40 00:27:38 00:28:46
257 1441 MARSZALKOWSKA IZABELA BARCZEWO SKAJBIEGACZE 1983 K30 00:27:41 00:29:49
258 1027 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1985 K30 00:27:41 00:28:51
259 1406 GĘBSKI MIECZYSŁAW Olsztyn 1955 M60 00:27:44 00:30:47
260 238 WIECH EWA Klebark Wielki 1970 K40 00:27:47 00:28:53
261 1150 ŁASZKOWSKI JAROSŁAW Pelnik PASŁĘKA TEAM 1971 M40 00:27:48 00:29:55
262 46 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K40 00:27:50 00:29:55
263 102 SZAŁGINIEWICZ KATARZYNA Olsztyn 1988 K30 00:27:51 00:29:00
264 158 GASZYK JOLANTA Olsztyn #WIPASZAKTYWNI W BIEGU 1984 K30 00:27:54 00:28:57
265 269 DRĄŻEK PIOTR Olsztyn WIPASZ AKTYWNIE 1991 M20 00:27:55 00:31:00
266 1458
253*
KARBOWSKA KAROLINA Brzozie 1994 K20 00:27:56 00:29:00
267 79 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1965 K50 00:27:57 00:29:02
268 1148 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1961 M50 00:27:58 00:29:05
269 121 BREJTA MIROSŁAW Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1981 M30 00:28:06 00:29:14
270 1217 BRZOZOWSKI SŁAWOMIR Olsztyn 1969 M50 00:28:08 00:29:12
271 95 KUTNIK ANNA Olsztyn WODNYAEROBIK.PL 1977 K40 00:28:08 00:31:15
272 1449 BEDNARCZYK MATEUSZ NAGLADY GRUPA DBK OLSZTYN 1996 M20 00:28:09 00:28:17
273 1266 SKWARSKI WITOLD Dywity HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1959 M60 00:28:10 00:31:17
274 132 KACZMARSKI MATEUSZ Olsztyn PENTAGRAM 2001 M16 00:28:12 00:31:27
275 263 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:28:15 00:30:26
276 1442 MARSZALKOWSKI TOMASZ BARCZEWO SKAJBIEGACZE 1980 M30 00:28:15 00:30:23
277 275 DANILUK GRZEGORZ Dywity 1990 M20 00:28:16 00:31:23
278 1067 FIEDUCIK JAN Olsztyn 1997 M20 00:28:20 00:30:25
279 1388 MAŚLANIK KAMIL OLSZTYN 1999 M20 00:28:20 00:29:28
280 216 GUZOWSKI STANISŁAW Olsztyn COMPENSA AKTYWNI 1973 M40 00:28:21 00:30:29
281 37 CZYŻEWSKI SEBASTIAN Olsztyn 1985 M30 00:28:23 00:30:29
282 261 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 K30 00:28:23 00:30:27
283 115 KOWALSKI JACEK Olsztyn OPP 1977 M40 00:28:25 00:30:33
284 32 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA Gietrzwałd #ZALINIAMETYTEAM 1986 K30 00:28:26 00:31:32
285 1230 LENDZIAN ANIA Olsztyn 1974 K40 00:28:27 00:31:29
286 1159 KUCZALSKA MAGDALENA Mława KONRAD NOSARZEWSKI BADANIA DIETA TRENING 1983 K30 00:28:27 00:30:37
287 1379 ABRAMCZYK TOMASZ Skajboty SKAJBIEGACZE 1973 M40 00:28:30 00:30:38
288 273 PRUSZKIEWICZ-SŁOWIŃSKA KATARZYNA Olsztyn 1984 K30 00:28:35 00:31:40
289 52 NIEWDZIĘCZNA BARBARA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1976 K40 00:28:36 00:30:45
290 1423 WELM GRZEGORZ Częstochowa ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA 1970 M40 00:28:37 00:30:44
291 1264 SINKIEWICZ KATARZYNA PASYM 1971 K40 00:28:37 00:31:40
292 1360 PAŁEJKO ALEKSANDRA Ostróda 2000 K16 00:28:38 00:30:44
293 105 GREGORKIEWICZ SZYMON Olsztyn 1989 M30 00:28:38 00:31:46
294 1141 SOBALA MACIEJ Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1980 M30 00:28:42 00:30:51
295 1052 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:28:43 00:30:51
296 1322 BOJARUNIEC MONIKA Olsztyn BRAG RZECZY NIE MOŻLIWYCH!!! 1985 K30 00:28:46 00:30:00
297 126 BORUSZEWSKA KATARZYNA Morąg BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH 1992 K20 00:28:46 00:29:59
298 1364 WÓJCIK MARTA Olsztyn 1980 K30 00:28:49 00:30:52
299 107 ZIEJA KASIA OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 00:28:52 00:30:01
300 288 PIECZKOWSKI HUBERT Dywity URWIS BIEGA 1974 M40 00:28:52 00:29:59
301 285 SPRAWKA MIRELLA Olsztyn 1973 K40 00:28:57 00:31:03
302 57 KASZUBA MICHAŁ Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:28:58 00:31:03
303 1411 WITKOŚ SŁAWOMIR Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1973 M40 00:28:58 00:32:03
304 19 LENART PRZEMYSŁAW Olsztyn 1974 M40 00:28:59 00:31:04
305 192 BORKOWSKI JERZY KRZYSZTOF Olsztyn 1957 M60 00:28:59 00:31:06
306 173 STOCHMAL RAFAŁ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1983 M30 00:29:02 00:30:11
307 110 CWALINA IZABELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:29:02 00:31:08
308 1421 CIOŁKOWSKI MAREK Olsztyn BIEGAMBOMUSZĘ 1963 M50 00:29:03 00:31:15
309 155 SZYMANOWICZ JOANNA Gietrzwałd LECIMY TUTEJ 1978 K40 00:29:03 00:31:07
310 118 GĄSIOR MARTA Olsztyn CTS OLSZTYN TEAM 1979 K40 00:29:10 00:30:15
311 128 BRZÓSKA GRZEGORZ Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 2003 M16 00:29:10 00:31:19
312 1020 LIMONTAS DOROTA Olsztyn D27 1987 K30 00:29:11 00:32:16
313 65 FURGAŁ RAFAŁ Olsztyn 1971 M40 00:29:17 00:31:26
314 1094 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:29:17 00:30:34
315 122 BIENIECKI MICHAŁ Olsztyn ARTRO-KLINIKA BIENIECKI 1976 M40 00:29:19 00:32:31
316 59 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K30 00:29:20 00:31:24
317 278 KARWACKA JOLANTA Olsztyn 1983 K30 00:29:20 00:31:30
318 1145 DROZDOWSKI JULIAN Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 2003 M16 00:29:21 00:31:30
319 14 JEGER WOJTEK Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 M50 00:29:24 00:31:36
320 15 JEGER RENATA Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 K50 00:29:25 00:31:36
321 1233 WIÓRKOWSKA NATALIA Sząbruk 1986 K30 00:29:25 00:30:34
322 1129 SEMERAK DOROTA Barczewo BBL BARCZEWO 1976 K40 00:29:28 00:30:37
323 1416 ZAJĄCZKOWSKA KAROLINA Bobrowniki BRAK 1984 K30 00:29:29 00:31:36
324 1046 MAZIEC PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1980 M30 00:29:30 00:30:42
325 169 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA Stękiny / Olsztyn KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /MŁYNAGO 1970 K40 00:29:37 00:31:48
326 1006 BOGUSZ MONIKA Olsztyn KUROPATWA TEAM 1991 K20 00:29:41 00:31:43
327 218 POROWSKI TOMASZ Olsztyn COMPENSA AKTYWNI 1960 M50 00:29:44 00:32:53
328 185 PIECZKOWSKI PIOTR DYWITY #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1977 M40 00:29:45 00:29:53
329 181 LABIŃSKI SEBASTIAN Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1980 M30 00:29:45 00:32:52
330 235 STYPIŃSKA JOANNA Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1998 K20 00:29:46 00:29:56
331 1007 LECEWICZ AGATA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1980 K30 00:29:46 00:31:54
332 209 SUWIŃSKA BARBARA TERESA Olsztyn 1965 K50 00:29:50 00:32:03
333 167 CHWIETCZUK PAWEŁ Dywity PAW300 1987 M30 00:29:54 00:32:59
334 76 KAŁUDZIŃŚKI WOJCIECH Olsztyn 1972 M40 00:29:59 00:32:05
335 1285 MAJCHRZAK MAGDALENA Olsztyn BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH 1985 K30 00:30:01 00:32:07
336 31 KWACZ MAŁGORZATA Ostróda 1964 K50 00:30:03 00:32:14
337 270 JANKOWSKA EMILIA Olsztyn 1986 K30 00:30:03 00:33:10
338 1050 PIETRZAK BARTOSZ Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 1982 M30 00:30:07 00:34:57
339 289 PŁUCIENNICZAK DIANA Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1986 K30 00:30:07 00:33:09
340 1418 ROMAŃCZUK-KUR MAGDALENA Olsztyn 1988 K30 00:30:07 00:33:09
341 86 TĘCZA MACIEJ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:30:15 00:33:19
342 1454 KURDYNOWSKI SZYMON Barczewo NEVER GIVE UP! 1981 M30 00:30:16 00:32:27
343 1453 KURDYNOWSKA BEATA Barczewo NEVER GIVE UP! 1981 K30 00:30:16 00:32:28
344 1375 DREMO KRZYSZTOF Wrzesina SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2003 M16 00:30:19 00:34:24
345 1279 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:30:23 00:32:30
346 1002 BANACH ANDRZEJ Olsztyn PISZ-OLSZTYN 1989 M30 00:30:24 00:32:30
347 1359 PAŁEJKO MARZENA Ostróda 1966 K50 00:30:25 00:32:36
348 1425 SENDERSKA-PŁONOWSKA MAGDALENA Wrocław 1992 K20 00:30:37 00:33:46
349 58 PLUCIŃSKA-FURGAŁ ANNA Olsztyn 1971 K40 00:30:38 00:32:47
350 1077 ABRAMCZYK TERESA Skajboty SKAJBIEGACZE 1982 K30 00:30:56 00:33:04
351 71 STYPINSKI DAREK Olsztyn PENTAGRAM 1976 M40 00:30:56 00:34:10
352 1357 POGORZESKA KAROLINA Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2001 K16 00:30:58 00:33:09
353 27 KRAWIEC KLAUDIA Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1978 K40 00:31:03 00:33:13
354 45 PEŚLAK MARZENA OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1970 K40 00:31:03 00:33:12
355 26 KRAWIEC ADAM Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1975 M40 00:31:03 00:33:13
356 1450 WÓJCIK MARIUSZ OLSZTYN 1979 M40 00:31:08 00:34:14
357 1040 DUDA MIECZYSLAW Olsztyn 1951 M60 00:31:13 00:34:15
358 97 JARMOŁOWICZ MAGDALENA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:31:14 00:34:19
359 254 KARPIŃSKI KAMIL Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 M40 00:31:17 00:34:23
360 116 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:31:17 00:34:23
361 66 GÓRKA MAREK Olsztyn 1968 M50 00:31:18 00:34:31
362 1108 KOŁAKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 00:31:19 00:34:23
363 244 KLUCZKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:31:20 00:34:24
364 1459 OŚKO PAWEŁ Olsztyn 1995 M20 00:31:22 00:35:28
365 186 SOBIEWSKA ANNA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1986 K30 00:31:25 00:33:43
366 1245 STOLARCZYK JOLANTA Olsztyn 1979 K40 00:31:30 00:34:38
367 1254 JAKUBOWICZ SYLWIA Olsztyn 1984 K30 00:31:40 00:34:43
368 1373 POLAKOWSKA KRYSTYNA OLSZTYN ABRM RAKIETY OLSZTYN 1981 K30 00:31:47 00:33:54
369 1183 NOWAKOWSKI CZESLAW Warszawa KLUB BIEGACZA GOCH 1947 M60 00:31:58 00:35:02
370 1281 MARSZAŁEK MAŁGORZATA Swarzędz 1974 K40 00:31:58 00:35:03
371 1132 BUJALSKA AGNIESZKA Skajboty SKAJBIEGACZE 1971 K40 00:32:03 00:34:12
372 160 KALINOWSKI JAREK Olsztyn 1979 M40 00:32:06 00:35:18
373 55 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn TEMPOO 1978 K40 00:32:09 00:35:13
374 1246 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:32:23 00:34:30
375 1169 KUPCHYK MAKS Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 M40 00:32:31 00:33:45
376 1222 ŻUCHOWSKA ANNA Olsztyn 1991 K20 00:32:37 00:35:44
377 1147 ADAMOWICZ PAWEŁ Olsztyn SALKA FIT BARCZEWO 1980 M30 00:32:46 00:35:56
378 1098 VAN VLIET MARK olsztyn 1974 M40 00:32:48 00:35:53
379 1448 DREMO MARCIN WRZESINA 1977 M40 00:32:50 00:36:26
380 171 SKORUPSKA ANNA Łęgajny WIPASZAKTYWNI 1985 K30 00:32:54 00:32:54
381 1214 DOMIAN MARTA Olsztyn 1979 K40 00:32:55 00:36:00
382 1436 CZERNIEWICZ JANUSZ OLSZTYN J.C. CZARNY 1958 M60 00:33:04 00:35:10
383 1127 SŁOWAKIEWICZ EWELINA Olsztyn SALKA FIT BARCZEWO 1979 K40 00:33:08 00:36:17
384 1161 ZIEMIŃSKA-ZAJCZYK DOROTA Barczewo SALKA FIT BARCZEWO 1974 K40 00:33:08 00:36:18
385 1270 TERLECKA JUSTYNA Olsztyn 1983 K30 00:33:28 00:36:39
386 220 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:33:39 00:36:44
387 1034 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K60 00:33:45 00:36:54
388 1044 NAWROCKI MATEUSZ Olsztyn 1993 M20 00:33:53 00:36:59
389 250 DUDANIEC SŁAWOMIR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:34:03 00:37:07
390 243 WESTFELD MATEUSZ Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1984 M30 00:34:06 00:37:14
391 1110 BAŁDYGA WIESŁAW Mrągowo 1973 M40 00:34:06 00:37:09
392 1042 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:34:06 00:37:14
393 1162 PYRCZAK MARTA Barczewo SALKA FIT BARCZEWO 1983 K30 00:34:23 00:37:32
394 100 FILAK ANNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1978 K40 00:34:50 00:37:56
395 230 KOŁAKOWSKA RENATA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K50 00:34:59 00:38:13
396 199 AKINIS RENATA Dywity WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1976 K40 00:34:59 00:38:10
397 1413 KOPYŚĆ JAROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1976 M40 00:35:04 00:38:11
398 1405 ZDANCEWICZ-PĘKALA EWELINA Olsztyn OLSZTYN TOASTMASTERS 1993 K20 00:35:08 00:38:12
399 177 SZKOTAK-ZAKABŁUK MARZENA Jeziorany #WIPASZ AKTYWNI 1987 K30 00:35:14 00:38:18
400 183 MACKIEWICZ BOŻENA OLSZTYN BRAK 1961 K50 00:35:15 00:38:19
401 179 BUCZEK PAULINA Olsztyn #WIPASZAKTYWNI W BIEGU 1991 K20 00:35:22 00:38:26
402 1022 LIPKA ELIZA Ostróda 1977 K40 00:35:50 00:39:02
403 51 PANFIL MAGDALENA OSTRÓDA 1978 K40 00:35:55 00:39:05
404 1160 KOLAJ HANNA Olsztyn 1981 K30 00:35:57 00:39:09
405 1401 KOLAJ-ROBIN OLGA Fegersheim 1980 K30 00:35:57 00:39:09
406 152 ILCZUK CEZARY Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1973 M40 00:35:58 00:39:07
407 176 GULBICKA-ILCZUK EWA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1979 K40 00:36:00 00:39:07
408 136 HERMAN KATARZYNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:36:21 00:39:27
409 260 GOŁĘBIEWSKI MAREK Olsztyn BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH! 1995 M20 00:36:25 00:39:39
410 259 TAMKUN ALICJA Barczewo BRAG RZECZY NIEMOŻLIWYCH! 1995 K20 00:36:25 00:39:39
411 195 WIĘCKOWSKA SYLWIA Dobre Miasto WIPASZ 1987 K30 00:37:00 00:39:18
412 146 TKACZ JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:38:01 00:41:07
413 1268 ZYCHOWICZ MARZENA SKAJBOTY SKAJBIEGACZE 1971 K40 00:38:03 00:40:16
414 1393 ZIMAKOWSKA EWA Olsztyn SALKA FIT 1970 K40 00:38:06 00:41:16
415 1452 SYLWANOWICZ MARTA WARSZAWA 1976 K40 00:38:09 00:41:15
416 82 JAKUBOWICZ WOJCIECH Mrągowo GRUPA DBK OLSZTYN 1974 M40 00:38:41 00:41:48
417 1028 JABŁOŃSKA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:41:05 00:44:15
418 1135 DROZDOWSKA EMILIA Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 1976 K40 00:42:41 00:45:49
419 1072 BENDARCZYK ANNA Naglady GRUPA DBK OLSZTYN 1974 K40 00:44:45 00:47:55
420 1086 GROUSS EWELINA olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 K30 00:46:32 00:49:42
421 1400 KOLAJ MARIA Działdowo 1955 K60 00:49:34 00:52:47

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni