z

Olsztyn

Klasyfikacja drużynowa 2012/2013

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 SklepBiegowy I 4 / 4 55
144 Pieterczyk Damian Olsztyn 1984 M20 1 1 1 1 4 4
91 Pszczółkowski Paweł Olsztyn 1988 M20 2 2 2 1 4 7
137 Misiewicz Jacek Olsztyn 1968 M40 5 4 5 4 4 18
138 Misiewicz Michał Olsztyn 1995 M16 8 6 8 6 6 5 26
2 Bieganko team I 4 / 4 170
52 GAWROŃSKA BEATA Olsztyn 1973 K30 6 7 7 1 4 21
89 Cieśla Elżbieta Olsztynek 1972 K40 10 10 6 9 3 5 28
183 SZELĄGOWSKA-KUŚNIEWSKA Eliza Olsztyn 1980 K30 16 14 12 14 4 56
96 Grędzińska-Jednaszewska Anna Olsztyn 1971 K40 17 14 18 16 4 65
3 AKM OLIMP OLSZTYN I 4 / 4 207
212 PAWŁOWSKA DOROTA KURZĘTNIK 1980 K30 3 2 2 2 4 9
211 PAWŁOWSKI Mariusz KURZĘTNIK 1976 M30 9 9 11 11 4 40
112 Maliszewski Jerzy Jaroty Olsztyn 1960 M50 19 17 18 18 4 72
154 Kuropatwa Andrzej Olsztyn 1963 M40 23 22 28 21 20 5 86
4 Trzy plus jeden 4 / 4 222
57 konieczny marcin Olsztyn 1972 M40 6 8 6 2 4 22
184 Godlewska Iwona Olsztyn 1974 K30 7 8 8 5 2 5 22
130 Kamiński Andrzej Olsztyn 1976 M30 14 16 10 17 4 57
192 NAJDZION ROBERT OLSZTYN 1976 M30 20 11 13 77 4 121
5 AKM OLIMP OLSZTYN II 4 / 4 403
120 Pieczarka Dariusz Olsztyn 1972 M40 46 26 25 24 16 5 91
217 Łożyński Piotr Olsztyn 1963 M40 26 25 29 23 21 5 95
107 PRZEDWOJEWSKI TADEUSZ OLSZTYN 1969 M40 36 33 22 32 19 5 106
222 GWARDJAK JERZY OLSZTYN 1966 M40 33 27 28 23 4 111
6 Klub Biegacza Mrągowo I 4 / 4 468
145 Długosz Kamil Mrągowo 1986 M20 12 14 13 7 4 46
135 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO 1962 M50 17 18 18 14 4 67
133 Długosz Lidia Mrągowo 1965 K40 31 33 26 27 4 117
251 Zapadka Stanisław Mrągowo 1955 M50 60 57 63 58 66 5 238
7 AKM OLIMP OLSZTYN III 4 / 5 633
177 Kosowski Janusz Olsztyn 1952 M60+ 30 28 47 31 35 5 124
151 Nowak sebastian Nowe Chechło 1978 M30 53 30 20 36 38 5 124
69 Tarasewicz Jan Olsztyn 1957 M50 55 54 58 40 42 5 191
206 Stolarczyk Paweł Olsztyn 1971 M40 50 40 52 54 52 5 194
8 Bieganko team II 4 / 4 689
128 MOSZCZYŃSKA Małgorzata Olsztyn 1975 K30 28 30 24 26 4 108
98 Suwiński Tadeusz Olsztyn 1963 M40 24 24 26 35 4 109
53 Jednaszewski Andrzej Olsztyn 1971 M40 43 46 36 44 4 169
163 KUŚNIEWSKI Marcin Olsztyn 1978 M30 74 84 87 74 71 5 303
9 AKM OLIMP OLSZTYN IV 4 / 4 899
213 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn 1973 M30 54 58 54 46 43 5 197
143 Bronakowski Piotr Olsztyn 1979 M30 57 52 51 49 57 5 209
54 Mitkowski Daniel Olsztyn 1975 M30 62 55 62 65 4 244
99 Michalczuk Sławomir Olsztyn 1961 M50 58 59 73 59 4 249
10 PRZEM-GRI I 4 / 4 1089
74 Rusiniak Beata Agnieszka Olsztyn 1980 K30 28 18 22 19 4 87
129 Fotschki Jolanta Olsztyn 1963 K40 40 35 30 31 4 136
73 Ławrynowicz Ireneusz OLSZTYN 1976 M30 110 114 112 111 92 5 425
115 Fotschki Bartosz Olsztyn 1987 M20 135 110 115 119 97 5 441
11 AKM OLIMP OLSZTYN V 4 / 4 1148
84 Neumann Artur Olsztyn 1978 M30 69 60 60 67 4 256
310 Bodek Gabriel Olsztyn 1972 M40 78 85 52 49 4 264
59 Kłos Jan Olsztyn 1964 M40 91 80 77 63 4 311
166 Andruszkiewicz Bogdan Olsztyn 1953 M50 76 72 91 78 4 317
12 AKM OLIMP OLSZTYN VI 4 / 4 1641
317 Królikowski Janusz Dywity 1951 M60+ 66 88 84 88 4 326
127 Rękawiecki Robert Olsztyn 1974 M30 111 115 110 103 89 5 413
316 Kurdyła Stefan Olsztyn 1940 M60+ 113 111 115 103 4 442
256 KARUC EDMUND olsztyn 1956 M50 118 107 125 127 110 5 460

Drużyny nieklasyfikowane

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
13 Zieloni I 4 / 3 805
61 LECH Bogdan Olsztyn 1960 M50 32 31 23 30 405 116
65 KASPERSKI Arkadiusz Olsztyn 1970 M40 41 35 51 374 164
78 Bącik Paweł Olsztyn 1982 M30 102 103 104 102 4 411
62 Fieducik Jaro Elbląg 1969 M40 45 39 303 114
14 AKM OLIMP OLSZTYN VIII 4 / 2 588
279 Pieczarka Krzysztof OSTRÓDA 1971 M40 20 39 2 59
162 Kierul Jacek Olsztyn 1962 M50 67 74 2 141
174 Klamra Tomasz Olsztyn 1968 M40 66 76 2 142
194 Ambrożko Jan Olsztyn 1938 M60+ 129 1172 246
15 AKM OLIMP OLSZTYN VII 4 / 2 621
105 Skrzypczak Grzegorz Olsztyn 1979 M30 63 37 48 3 148
291 Wejknis Adam OLSZTYN 1977 M30 66 57 623 185
167 Tomczyk Michał Olsztyn 1981 M30 99 95 843 278
304 Goździejewska Anna Łupstych 1967 K40 6 4 2 10
16 SklepBiegowy II 4 / 1 390
243 Brejska Kamila Olsztyn 1983 K20 42 46 273 115
242 Subczyńska Monika Jonkowo 1984 K20 41 43 2 84
313 Domżalski Tomasz Purda 1980 M30 64 1 64
220 Dutkiewicz Michał Olsztyn 1990 M20 127 1 127
17 BBL Lidzbark Warmiński 4 / 1 579
164 Kowalczyk Kamil Lidzbark Warminski 1985 M20 32 38 45 314 146
101 Olszewski Marek Lidzbark Warmiński 1969 M40 59 50 45 41 365 172
55 Ślesicki Grzegorz Lidzbark Warmiński 1984 M20 42 73 40 334 188
221 Juchniewicz Andrzej Lidzbark warmiński 1982 M30 73 1 73
18 AKM OLIMP OLSZTYN IX 3 / 1 153
81 Malich Dariusz Olsztyn 1968 M40 3 1 3
182 Zarębski Marcin Olsztyn 1982 M30 47 1 47
330 Hypś Leszek Olsztyn 1962 M50 103 1 103
19 PRZEM-GRI II 3 / 1 827
116 Fotschki Andrzej Olsztyn 1962 M50 134 125 129 131 825 467
75 Rusiniak Sławomir Olsztyn 1979 M30 126 126 2 252
124 Chomański Łukasz Olsztyn 1983 M20 108 1 108
20 Bieganko team III 2 / 4 693
79 Cieśla Jarosław Olsztynek 1970 M40 70 75 81 83 4 309
158 Hanas Dariusz Olsztyn 1971 M40 97 91 106 108 905 384
21 Klub Biegacza Mrągowo II 2 / 3 207
153 Włodarska Liwia Maradki 1985 K20 30 32 25 3 87
147 Romaniuk Katarzyna Więckowo 1987 K20 47 37 36 3 120
22 Zieloni II 2 / 1 86
131 Kaczmarski Mateusz Olsztynek 1994 M16 10 5 2 15
119 Wasilewski Paweł Jaroty 1972 M40 71 1 71

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni