z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 1

06.10.2018
11:00
godzina

Bieg 2

03.11.2018
11:00
godzina

Bieg 3

01.12.2018
11:00
godzina

Bieg 4

05.01.2019
11:00
godzina

Bieg 5

09.02.2019
11:00
godzina

Bieg 6

09.03.2019
11:00
godzina

Bieg 2

03.11.2018 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:16:31 00:16:31
2 367 WOROBIEC DAWID Olsztyn 1990 M20 00:16:36 00:16:36
3 240 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING 1991 M20 00:16:50 00:16:50
4 102 WIŚNIEWSKI RAFAŁ Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1988 M30 00:17:01 00:17:01
5 365 MOSKAL PAWEŁ Kurzętnik ZAMEK KURZĘTNIK 1997 M20 00:17:08 00:17:08
6 1036 WOJCIECHOWSKI MACIEJ Szczytno WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE 1974 M40 00:17:12 00:17:13
7 71 BĘTKOWSKI PIOTR Warszawa CITY TRAIL TEAM 1987 M30 00:17:15 00:17:15
8 276 ROZMIANIEC PAWEŁ Olsztyn 1987 M30 00:17:19 00:17:19
9 137 DĄBROWSKI MACIEJ Giedajty TEAM KOPEĆ 1994 M20 00:17:22 00:17:23
10 68 KŁOS GRZEGORZ Olsztyn 1984 M30 00:17:28 00:17:29
11 167 SZWAJ ŁUKASZ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:17:29 00:17:29
12 1053 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn ROAD TO PB 1987 M30 00:17:31 00:17:31
13 261 FLAGA PRZEMYSŁAW Barczewo URWIS BIEGA 1983 M30 00:17:42 00:17:42
14 1200 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn OXYBURN POLSKA 1988 M30 00:17:49 00:17:50
15 353 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn TRI NEGU 1993 M20 00:17:52 00:17:52
16 95 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:18:15 00:18:15
17 355 WOŹNIAK TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30 00:18:21 00:18:22
18 289 KOWALEWSKI TOMASZ OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M30 00:18:21 00:18:22
19 331 MÓWIŃSKI ROBERT BRATIAN KURZĘTNIK BIEGA 1987 M30 00:18:26 00:18:27
20 196 KOZŁOWSKI PIOTR Lubawa AZS UWM OLSZTYN 2001 M16 00:18:28 00:18:29
21 316 PALUCH SYLWESTER Dywity GUKS ASY DYWITY 2001 M16 00:18:33 00:18:34
22 317 JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1981 M30 00:18:42 00:18:43
23 263 SZOSTAWICKI MICHAŁ Olsztyn 1977 M40 00:18:44 00:18:45
24 1144 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn KUROPATWA TEAM / MŁYNAGO 1972 M40 00:19:00 00:19:02
25 308 DĄBKOWSKI ROMAN Olsztyn 1982 M30 00:19:02 00:19:03
26 1071 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1970 M40 00:19:03 00:19:05
27 1135 RUDOWSKI DAMIAN Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1999 M16 00:19:04 00:19:06
28 343 MALESZKA GRZEGORZ Olsztyn DACHLAND OLSZTYN 1977 M40 00:19:08 00:19:10
29 204 KAMIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:19:11 00:19:11
30 58 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn SKS 1974 M40 00:19:17 00:19:19
31 182 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1981 M30 00:19:24 00:19:26
32 1118 KACZAN NORBERT Olsztyh PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M40 00:19:41 00:19:43
33 18 ZIEJA ANDRZEJ Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1979 M30 00:19:46 00:19:50
34 66 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1973 M40 00:19:53 00:19:55
35 75 PASEMKO ZENON Olsztyn MONT BLANC TEAM 1967 M50 00:19:55 00:19:56
36 315 JELSKA JUSTYNA Janów KS PODLASIE BIAŁYSTOK 1999 K16 00:19:56 00:19:57
37 335 PAWŁOWSKA KAMILA Kurzętnik ZAMEK KURZĘTNIK 2000 K16 00:20:00 00:20:03
38 218 KWIATKOWSKI MARCIN Olsztyn 1992 M20 00:20:00 00:20:04
39 1121 RAK TOMASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1974 M40 00:20:09 00:20:12
40 1052 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1976 M40 00:20:13 00:20:15
41 349 RUDZIŃSKI ANDRZEJ JONKOWO MŁYNAGO 1974 M40 00:20:14 00:20:16
42 138 KRAJEWSKI DARIUSZ Dywity 1976 M40 00:20:15 00:20:18
43 44 BYSTRZYCKI RADOSŁAW Dobre Miasto PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1968 M50 00:20:16 00:20:19
44 313 PĘTLICKA JULIA Olsztyn KS AZS UWM OLSZTYN 2002 K16 00:20:16 00:20:19
45 1131 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn KAZA TEAM 1984 M30 00:20:18 00:20:21
46 37 KLUKOWSKI MICHAŁ OLSZTYN JERSEY RUN 1992 M20 00:20:26 00:20:29
47 280 BARCEWICZ MARTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:20:29 00:20:31
48 305 DYMEK ADRIAN Ostróda FORBET RUNNERS 1989 M20 00:20:31 00:20:35
49 1187 LISEK EWA Nidzica NIDZICA BIEGA 1980 K30 00:20:35 00:20:38
50 1083 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS 1976 M40 00:20:43 00:20:46
51 1051 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PL 1975 M40 00:20:48 00:20:51
52 178 MACULEWICZ MAREK Nidzica URWIS BIEGA 1970 M40 00:20:52 00:20:55
53 1181 RYNKO PAWEŁ Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ 1980 M30 00:20:52 00:20:54
54 154 BOGUSZ PIOTR Olsztyn KUROPATWA TEAM 1990 M20 00:20:52 00:20:55
55 1191 ZBUTOWICZ KRZYSZTOF LIDZBARK WARMIŃSKI BBL LIDZBARK WARMIŃSKI 1975 M40 00:20:55 00:21:00
56 1021 STRAUSS DAREK OLSZTYN URWIS BIEGA 1970 M40 00:20:58 00:21:02
57 1153 BRYL MIROSŁAW Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1977 M40 00:20:58 00:21:02
58 361 KRZYKWA MACIEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1994 M20 00:21:00 00:21:04
59 1065 WOLIŃSKI JACEK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M40 00:21:00 00:21:04
60 1013 HERMANN TOMASZ Olsztyn SĄ WOLNIEJŚI / BHP RODO THN 1978 M40 00:21:01 00:21:06
61 295 DECYK MACIEJ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:21:02 00:21:08
62 143 BIAŁECKI SEBASTIAN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1979 M30 00:21:09 00:21:13
63 188 SZLESZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1969 M40 00:21:15 00:21:18
64 1078 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M50 00:21:15 00:21:18
65 344 MAŁKOWSKI MACIEJ Ruciane Nida TEAM KOPEC 1986 M30 00:21:16 00:21:20
66 1008 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:21:16 00:21:19
67 1031 KULESZA MIKOŁAJ MICHAŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1985 M30 00:21:24 00:21:27
68 120 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:21:25 00:21:29
69 329 TRUSZCZYŃSKI MIKOŁAJ Brąswałd GUKS ASY DYWITY 2001 M16 00:21:26 00:21:34
70 1175 SINKIEWICZ TOMASZ Pasym 1970 M40 00:21:27 00:21:40
71 1038 MICHALAK KRZYSZTOF Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1981 M30 00:21:27 00:21:28
72 1124 BURDA KAMIL Sorkwity OSP SORKWITY 1982 M30 00:21:29 00:21:36
73 174 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1978 M40 00:21:30 00:21:36
74 69 ŚLEDZIEWSKI CEZARY Wójtowo URWIS BIEGA 1971 M40 00:21:34 00:21:38
75 362 KURMIN PAWEŁ Olsztyn TEAM KOPEĆ 1987 M30 00:21:35 00:21:38
76 1178 PASTERNAK RADOSLAW Kiwity KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMINSKI 1983 M30 00:21:35 00:21:41
77 5 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:21:35 00:21:39
78 1184 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:21:36 00:21:42
79 228 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:21:39 00:21:48
80 155 LIPNICKA KATARZYNA Ostróda PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:21:40 00:21:44
81 200 RACHUBKA ROBERT Olsztyn 1974 M40 00:21:46 00:21:51
82 100 JARCZYK TOMASZ Olsztyn RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1977 M40 00:21:46 00:21:53
83 1128 PIETKIEWICZ KRZYSZTOF Olsztyn WOLNY BIEGACZ 1973 M40 00:21:51 00:21:57
84 47 BORKO CEZARY Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON 1973 M40 00:21:54 00:22:02
85 244 ŁABĘDZKI GRZEGORZ Olsztyn AGROPARTS 1987 M30 00:21:57 00:22:09
86 1045 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny DRUŻYNA WILKA 1966 M50 00:21:58 00:22:07
87 1123 KRAJZA PRZEMYSŁAW Jedwabno JE2BNO RZĄDZI !!! 1984 M30 00:21:58 00:22:05
88 181 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn 1978 M40 00:21:59 00:22:05
89 1115 ŻUKOWSKI JERZY Olsztyn PNEUMATYKA TEAM 1976 M40 00:21:59 00:22:07
90 1119 PIECZKOWSKA AGNIESZKA Dywity TRINEGU 1978 K40 00:22:07 00:22:12
91 1112 WYPYCH KAMIL Olsztyn TRI NEGU 1983 M30 00:22:07 00:22:12
92 284 ROSZYŃSKI PAWEŁ Braniewo PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 M30 00:22:08 00:22:13
93 348 EWERT MARIUSZ Ostróda FORBET RUNNERS 1982 M30 00:22:10 00:22:14
94 29 SKUZA LESZEK Jaroty BBL OLSZTYN 1978 M40 00:22:10 00:22:17
95 124 LASZCZAK JERZY Olsztyn URWIS BIEGA 1961 M50 00:22:12 00:22:17
96 46 OTTA MARCIN Gietrzwałd DRUŻYNA WILKA 1976 M40 00:22:18 00:22:29
97 1005 CHUDZIK TOMASZ Olsztyn CHUDZIKI TEAM 1980 M30 00:22:18 00:22:24
98 198 LEMANOWICZ MAJA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 2001 K16 00:22:20 00:22:28
99 1142 MELLER WOJCIECH Dywity DRUŻYNA WILKA 1978 M40 00:22:23 00:22:31
100 153 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M30 00:22:25 00:22:27
101 64 ŁOŻYŃSKI PIOTR Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M50 00:22:27 00:22:28
102 1093 JANICKI MAREK Olsztyn 1983 M30 00:22:29 00:22:31
103 1075 STAWECKI KONRAD Jaroty TEAM KOPEĆ 1976 M40 00:22:30 00:22:39
104 224 PAWŁOWSKI DAWID Olsztyn 1987 M30 00:22:31 00:22:41
105 1186 TARASIEWICZ IRENEUSZ Wójtowo 1959 M50 00:22:31 00:22:49
106 101 KLEINA MAREK Słupy k.Olsztyna AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1974 M40 00:22:31 00:22:37
107 345 DOMURAT WIKTORIA Ostroda KS AZS UWM OLSZTYN 2002 K16 00:22:35 00:22:43
108 1141 WOJCIECHOWSKI PIOTR OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1987 M30 00:22:35 00:22:46
109 1160 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn 1988 M30 00:22:35 00:22:41
110 1154 LECH BOGDAN Olsztyn KOK OLSZTYN 1960 M50 00:22:36 00:22:47
111 297 INGIELEWICZ MAGDA BRANIEWO KAZA TEAM 1986 K30 00:22:36 00:22:40
112 336 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:22:42 00:22:47
113 319 CHILCZUK ROBERT JONKOWO 1973 M40 00:22:42 00:22:52
114 248 REZA MAREK Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1968 M50 00:22:42 00:22:54
115 139 KUBER ANDRZEJ Lidzbark Warmiński BARBARIAN TEAM 1987 M30 00:22:43 00:22:50
116 1030 LEMPASZEK PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:22:44 00:22:50
117 1048 NIEŚCIÓR JAN Stękiny KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /MŁYNAGO 1968 M50 00:22:44 00:22:56
118 190 SAROL ADRIAN Olsztyn 1989 M20 00:22:48 00:22:54
119 267 KALINOWSKI TOMASZ MRĄGOWO KALINIAK TEAM 1981 M30 00:22:49 00:22:56
120 278 ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1985 K30 00:22:49 00:23:01
121 70 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 00:22:50 00:22:55
122 1007 WOBOLEWICZ WOJCIECH Olsztyn TEAM KOPEĆ 1968 M50 00:22:51 00:23:01
123 1164 KASZKIN PIOTR Dobre Miasto #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1988 M30 00:22:52 00:22:59
124 158 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M40 00:22:52 00:23:08
125 269 GROTKOWSKI RADOSŁAW PASYM EGGER 1975 M40 00:22:53 00:22:58
126 311 SANGOWSKI ANDRZEJ Tolkmicko 1972 M40 00:22:54 00:23:08
127 304 ŁASZKOWSKI PATRYK Pelnik PASŁĘKA TEAM 2001 M16 00:22:54 00:22:57
128 330 JACHIMOWICZ DOROTA Jeziorany MŁYNAGO 1978 K40 00:22:59 00:23:01
129 166 OSOWIECKA MARTYNA Olsztyn TEAM KOPEĆ 1996 K20 00:23:03 00:23:14
130 87 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M50 00:23:04 00:23:13
131 294 PIETRZAK MICHAŁ Olsztyn SRTG OLSZTYN 1989 M20 00:23:05 00:23:18
132 24 KIEZIK ANNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1982 K30 00:23:06 00:23:18
133 351 ROGULSKI RAFAŁ Kętrzyn 1974 M40 00:23:07 00:23:35
134 45 JAKIMOWICZ IWONA Ostróda 1978 K40 00:23:07 00:23:16
135 1106 KIŚLAK-MALINOWSKA ALEKSANDRA Olsztyn KAZA TEAM 1966 K50 00:23:08 00:23:12
136 226 ACHRAMOWICZ ADAM Olsztyn 1972 M40 00:23:09 00:23:22
137 1149 GRABOWSKI RAFAŁ OLSZTYN #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1983 M30 00:23:11 00:23:22
138 258 BICZKOWSKI KONRAD STRASZYN 1984 M30 00:23:13 00:23:31
139 233 ŻUCHOWSKI TOMASZ Olsztyn 1996 M20 00:23:15 00:23:25
140 34 GAWRYŚ KATARZYNA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30 00:23:23 00:23:29
141 191 NAGORSKI ROBERT Olsztyn 1963 M50 00:23:27 00:23:37
142 1172 BIAŁEK JAROSŁAW Olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1974 M40 00:23:28 00:23:34
143 195 GAWIN MAREK Barczewo 1979 M30 00:23:29 00:23:40
144 306 JAWORSKI MARIUSZ Nidzica NIDZICA BIEGA 1990 M20 00:23:30 00:23:40
145 1017 KRAWIEC ADAM Ostróda 1975 M40 00:23:30 00:23:38
146 286 RUTKOWSKI PAWEŁ OLSZTYN PERSONALTRIATHLON.PL 1979 M30 00:23:32 00:23:40
147 1105 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M20 00:23:34 00:23:52
148 74 KŁOS JAN Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50 00:23:35 00:23:41
149 1116 CHODARA ROMAN Kętrzyn RUNNERS TEAM KĘTRZYN 1954 M60 00:23:36 00:23:36
150 1040 KOWALCZYK GRZEGORZ OLSZTYN 1981 M30 00:23:38 00:23:47
151 1011 LEWANDOWSKI MACIEJ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1986 M30 00:23:39 00:23:56
152 270 BIERNAT ARAKADIUSZ OLSZTYN 1972 M40 00:23:40 00:23:48
153 1174 MAZURO MONIKA Lidzbark Warmiński KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 1984 K30 00:23:42 00:23:47
154 1140 MELLER JOANNA Dywity DRUŻYNA WILKA 1979 K30 00:23:42 00:23:51
155 302 STANKIEWICZ KRZYSZTOF OSTRÓDA FORBET RUNNERS 1982 M30 00:23:42 00:23:50
156 359 KARNACEWICZ MACIEJ Olsztyn NO NAME 1977 M40 00:23:45 00:23:54
157 1085 KOŁTUN SŁAWOMIR Olsztyn SKEB OLSZTYN 1980 M30 00:23:45 00:23:54
158 83 CLAJOT FABIAN Olsztyn FC GRABOWA 1993 M20 00:23:45 00:23:53
159 1088 SYMKO JAROSŁAW Olsztyn DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN 1972 M40 00:23:47 00:23:59
160 288 ZAPADKA STANISŁAW Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1955 M60 00:23:50 00:24:03
161 169 STEMPIŃSKI PAWEŁ Olsztyn 1977 M40 00:23:51 00:24:01
162 51 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M40 00:23:55 00:24:10
163 108 SKUZA DOROTA Olsztyn 1989 K20 00:23:56 00:24:04
164 117 GODLEWSKI DANIEL Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1977 M40 00:23:57 00:24:26
165 332 SOSNOWSKI ADAM Ostróda FORBET RUNNERS 1985 M30 00:23:57 00:24:04
166 257 OPALIŃSKI TOMASZ Ostróda 1967 M50 00:24:01 00:24:12
167 1122 KOSIN MARCIN Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1983 M30 00:24:05 00:24:13
168 1148 WIŚNIEWSKI MACIEJ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1973 M40 00:24:05 00:24:15
169 131 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M30 00:24:07 00:24:23
170 1096 PRONOBIS BEATA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1970 K40 00:24:10 00:24:18
171 1003 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40 00:24:13 00:24:20
172 1050 SYDORUK ALEKSANDER Gronity DRUŻYNA WILKA 1970 M40 00:24:15 00:24:27
173 156 GROMOTOWICZ KATARZYNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1992 K20 00:24:19 00:24:21
174 148 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1987 K30 00:24:21 00:24:36
175 373 KUTARBA CEZARY OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1996 M20 00:24:25 00:24:41
176 130 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:24:31 00:24:38
177 229 POPSUJ PIOTR Amelin 1988 M30 00:24:32 00:24:49
178 1163 GRAMS PAULINA Olsztyn 1988 K30 00:24:34 00:24:49
179 1032 OSTROMECKA ANNA Bartoszyce URWIS BIEGA 1987 K30 00:24:34 00:24:40
180 368 RYBKA SEBASTIAN DYWITY 2000 M16 00:24:40 00:24:55
181 253 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M40 00:24:42 00:24:58
182 140 MARKOWICZ ROBERT Barczewo BARY 1975 M40 00:24:44 00:24:56
183 1111 FOKS MARCIN Barczewo WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1995 M20 00:24:45 00:25:13
184 1035 OŚKO ADAM Olsztyn 1978 M40 00:24:46 00:25:03
185 73 BRONAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M40 00:24:47 00:25:27
186 91 GOGOLEWSKA ANNA Stawiguda 1973 K40 00:24:48 00:24:58
187 1155 KARWACKI SZYMON Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 M30 00:24:49 00:25:05
188 86 CIUPIŃSKI JERZY Olsztyn 1955 M60 00:24:51 00:24:59
189 88 MARKOWICZ RENATA olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1977 K40 00:24:51 00:25:08
190 358 BARANOWSKI PAWEŁ Bartoszyce FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1996 M20 00:24:51 00:25:09
191 357 ZEMBRZUSKI MACIEJ Olsztyn 1992 M20 00:24:54 00:25:17
192 312 MILEWICZ TOMASZ Olsztyn 1972 M40 00:24:56 00:25:23
193 354 ZIELIŃSKI DARIUSZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1987 M30 00:24:58 00:25:18
194 79 KUPCHYK MAKS Olsztyn GRUPA DBK 1979 M30 00:25:01 00:25:21
195 251 BLICHARZ MILENA Olsztyn 1993 K20 00:25:02 00:25:15
196 56 SUDOŁ DARIUSZ Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1979 M30 00:25:02 00:25:14
197 65 ŁASZKOWSKI PIOTR Łukta K.S WACHLARZ 1976 M40 00:25:04 00:25:10
198 170 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1960 M50 00:25:07 00:25:32
199 1130 GONTARZ GRZEGORZ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 M30 00:25:10 00:25:29
200 67 GRZANIEWICZ PRZEMYSŁAW Olsztyn 1993 M20 00:25:13 00:25:37
201 310 SOWIŃSKI BOGDAN Nidzica NIDZICA BIEGA 1962 M50 00:25:13 00:25:24
202 114 KORKUĆ RADOSŁAW Olsztyn 1992 M20 00:25:15 00:25:20
203 275 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 1965 K50 00:25:19 00:25:35
204 177 ADAMSKI PATRYK Giżycko ŁOJWIELE 1990 M20 00:25:19 00:25:31
205 1145 PAŁEJKO MATEUSZ Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1987 M30 00:25:20 00:25:30
206 80 HANAS DARIUSZ Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:25:21 00:25:37
207 1129 MAJDAŃSKI JACEK Olsztyn BSB BARCZEWO BIEGA 1981 M30 00:25:21 00:25:28
208 326 STASAL ROBERT Olsztyn ANDERS TEAM 1978 M40 00:25:21 00:25:45
209 281 ZAWADZKI KAMIL OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1986 M30 00:25:22 00:25:53
210 125 BIGAŚ MATEUSZ Olsztyn 1993 M20 00:25:22 00:25:41
211 38 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1955 M60 00:25:23 00:25:35
212 225 ZIELIŃSKA ANNA Olsztyn 3LIFE TEAM 1979 K30 00:25:26 00:25:37
213 231 BERTEL ALICJA olsztyn BIEGAJĄCE BOBRY 1980 K30 00:25:26 00:25:41
214 328 FIEDUCIK JAN Olsztyn HOSIANUM BIEGA 1997 M20 00:25:26 00:25:37
215 136 WOJCIECHOWSKI WOJCIECH Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1991 M20 00:25:27 00:25:43
216 1068 PAWLAK PAWEŁ Olsztyn 1971 M40 00:25:27 00:25:56
217 1161 LABIŃSKI SEBASTIAN Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1980 M30 00:25:29 00:25:34
218 1120 PIECZKOWSKI HUBERT Dywity 1974 M40 00:25:30 00:25:40
219 209 GRAJEWSKI MARCIN Dobre Miasto DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 1999 M16 00:25:30 00:25:32
220 1167 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn TRI NEGU 1972 M40 00:25:31 00:25:40
221 77 STARZYŃSKI PAWEŁ Szczytno RODZINNY KLUB SPORTOWY PRZYJEMNOŚĆ 2002 M16 00:25:31 00:25:43
222 1028 JABŁOŃSKI TOMASZ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1976 M40 00:25:31 00:25:48
223 165 KOTLARZ KAROL Ostrołęka 1990 M20 00:25:32 00:25:46
224 1171 KALISZ MAGDALENA Białystok #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1991 K20 00:25:33 00:25:41
225 1156 ŚMIAŁEK ALEKSANDRA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1984 K30 00:25:33 00:25:41
226 296 DECYK LESZEK Stawiguda TEAM KOPEĆ 1953 M60 00:25:38 00:25:49
227 99 ŁANIEWSKI ŁUKASZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1987 M30 00:25:38 00:25:57
228 1009 RADZIEWICZ IWONA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1982 K30 00:25:40 00:25:58
229 129 MILEWSKI JACEK Kieźliny GRUPA DBK OLSZTYN 1970 M40 00:25:41 00:26:01
230 1025 SZLIWIŃSKI PAWEŁ Pieniężno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 M30 00:25:41 00:25:50
231 133 GÓRALCZYK TOMASZ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1971 M40 00:25:42 00:25:56
232 325 MEJKA MIROSŁAW Nowe Miasto Lubawskie 1967 M50 00:25:43 00:25:53
233 213 GOTOWSKI DANIEL Dywity 1976 M40 00:25:43 00:25:55
234 1061 CIEĆKO ADAM Olsztyn GEORUNGERS 1973 M40 00:25:47 00:26:13
235 307 MATCZUK AGNIESZKA braniewo LA BRANIEWIANKI 1976 K40 00:25:48 00:26:05
236 103 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1965 K50 00:25:48 00:25:59
237 268 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ Bartoszyce DRUŻYNA WILKA 1991 M20 00:25:50 00:26:10
238 1060 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1961 M50 00:25:52 00:26:10
239 282 KOWALEWSKA MONIKA OLSZTYN ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:26:01 00:26:18
240 352 SZWARC KRZYSZTOF Ostróda FORBET RUNNERS 1994 M20 00:26:09 00:26:16
241 1087 BERTEL MARCIN Olsztyn FITNESS CLUB SYLWETKA 1982 M30 00:26:15 00:26:29
242 303 ŁASZKOWSKI JAROSŁAW Pelnik PASŁĘKA TEAM 1971 M40 00:26:24 00:26:33
243 1146 GASZYK JOLANTA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1984 K30 00:26:26 00:26:41
244 322 MICHALCZUK MONIKA Olsztyn 1994 K20 00:26:26 00:26:36
245 1107 ANDRUSZKIEWICZ ANNA Olsztyn BBLOLSZTYN 1957 K60 00:26:27 00:26:43
246 61 KASZUBA MICHAŁ Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:26:33 00:26:56
247 347 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1985 K30 00:26:34 00:26:48
248 1079 DYMOWSKI DARIUSZ Olsztyn 1968 M50 00:26:36 00:26:57
249 168 ŁAZICKA KAMILA Olsztyn 1980 K30 00:26:37 00:26:54
250 250 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1980 K30 00:26:37 00:26:51
251 1010 CHWIETCZUK PAWEŁ Dywity PAW300 1987 M30 00:26:37 00:26:56
252 1092 JANICKA ALEKSANDRA Olsztyn 1983 K30 00:26:38 00:26:49
253 184 ZAPOLSKA ALEKSANDRA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1986 K30 00:26:38 00:26:52
254 152 KOŁAKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1983 M30 00:26:43 00:27:06
255 116 BACZEWSKI TOMASZ olsztyn 1982 M30 00:26:43 00:26:56
256 363 KRAWIEC AGNIESZKA Olsztyn URWIS BIEGA 1977 K40 00:26:44 00:26:50
257 1165 BOCHNIAK KATARZYNA Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 K30 00:26:45 00:27:04
258 42 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:26:45 00:27:11
259 171 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1982 K30 00:26:45 00:27:12
260 1081 WILCZEWSKA MONIKA Olsztyn 1984 K30 00:26:46 00:27:02
261 1026 KOWALSKI JACEK OLSZTYN OPP 1977 M40 00:26:47 00:27:09
262 314 SKRZETUSKI JAN Olsztyn 1966 M50 00:26:49 00:27:14
263 1188 DRĄŻEK PIOTR Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1991 M20 00:26:53 00:27:12
264 145 BARYŁA MAŁGORZATA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1993 K20 00:26:54 00:27:10
265 1180 BUDNICKI JACEK Olsztynek SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1976 M40 00:26:58 00:27:27
266 1113 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:27:06 00:27:18
267 300 POMAGRUK-MAJEK KAROLINA Braniewo KAZA TEAM 1984 K30 00:27:10 00:27:28
268 1029 SPRAWKA MIRELLA Olsztyn 1973 K40 00:27:11 00:27:32
269 298 FIDURA AGNIESZKA Braniewo KAZA TEAM 1973 K40 00:27:14 00:27:32
270 285 RYTWIŃSKI LECH Olsztyn AKM OLSZTYN 1948 M60 00:27:14 00:27:32
271 1024 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M30 00:27:15 00:28:10
272 1173 BIAŁEK KATARZYNA Olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1980 K30 00:27:20 00:27:36
273 1072 KUTNIK ANNA Olsztyn WODNYAEROBIK.PL 1977 K40 00:27:21 00:27:43
274 1066 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 00:27:23 00:27:48
275 291 KACZMARSKI MATEUSZ Olsztyn EFEKT WAR-MA 2001 M16 00:27:26 00:27:58
276 1194 PIECZKOWSKA ANETA Dywity #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1978 K40 00:27:27 00:27:47
277 1020 PEŚLAK MARZENA OSTRÓDA 1970 K40 00:27:28 00:27:40
278 1162 SUŁEK GRZEGORZ wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:27:32 00:28:02
279 1090 PRZYBYSZ MARCIN BARCZEWO GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:27:33 00:28:04
280 254 MICHALCZYK MARIA Olszty 1981 K30 00:27:34 00:27:53
281 146 KACZOROWSKA AGATA Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM 1981 K30 00:27:35 00:27:52
282 132 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1974 K40 00:27:39 00:28:05
283 180 BANACH ANDRZEJ Olsztyn LECIMY TUTEJ 1989 M20 00:27:41 00:27:59
284 23 DUDA MIECZYSLAW olsztyn 1951 M60 00:27:45 00:27:56
285 121 RYBKA RADOSŁAW ŁUGWAłD 1974 M40 00:27:45 00:28:00
286 35 CZARNECKI PRZEMYSŁAW Klebark Mały - 1980 M30 00:27:47 00:28:09
287 1108 MOROZ KATARZYNA Olsztyn 1978 K40 00:27:48 00:28:13
288 356 POŁEĆ ELIZA Olsztyn CTS TEAM 1984 K30 00:27:51 00:28:11
289 1091 STYPINSKI DAREK Olsztyn EFEKT WAR-MA 1976 M40 00:27:51 00:28:22
290 119 DOBRENKO JOANNA Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1990 K20 00:27:51 00:28:12
291 333 SZABLIŃSKA JOANNA Ostróda TRI NEGU 1989 K20 00:27:54 00:28:14
292 364 KLUCZKOWSKI PIOTR Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1973 M40 00:27:59 00:28:23
293 1056 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K30 00:28:00 00:28:17
294 1034 ONUFREJUK MARCIN Górowo Iławeckie BEST BEASTS 1994 M20 00:28:00 00:28:03
295 277 WÓJCIK MARTA OLSZTYN 1980 K30 00:28:03 00:28:17
296 1039 CHEĆKO EWA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 00:28:12 00:28:36
297 1058 KIEWISZ ADAM Gietrzwałd SĄ WOLNIEJSI 1980 M30 00:28:16 00:28:40
298 1057 CIEĆKO ELA Dobre Miasto SĄ WOLNIEJSI 1991 K20 00:28:16 00:28:40
299 1192 DE TRAVERSAY ALIX Olsztyn DELAVAL RUNNERS 1983 K30 00:28:19 00:28:46
300 1054 MIKITA MIREK Olsztyn 1967 M50 00:28:24 00:28:46
301 1103 ZDUNEK PRZEMYSLAW Książnik FORBET RUNNERS 1980 M30 00:28:27 00:28:35
302 1018 KRAWIEC KLAUDIA Ostróda 1978 K40 00:28:30 00:28:43
303 1170 TUREK RAFAŁ Olsztyn 1972 M40 00:28:31 00:28:47
304 1126 GRUDZINA ADAM Olsztyn TEB EDUKACJA - PRZYJAZNA SZKOŁA, PRAKTYCZNA NAUKA 1968 M50 00:28:31 00:29:03
305 59 JAKUBOWSKI PIOTR Olsztyn 1981 M30 00:28:35 00:29:05
306 1097 JEGER WOJTEK Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 M50 00:28:45 00:29:14
307 1101 JEGER PIOTR Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1989 M20 00:28:45 00:29:14
308 144 NOWICKA KRZYSZTOFA Wrócikowo BSB BARCZEWO BIEGA 1989 K20 00:28:46 00:29:06
309 1049 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA Stękiny KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN /MŁYNAGO 1970 K40 00:28:51 00:29:06
310 340 PROCHOWSKA BEATA Olsztyn 1971 K40 00:28:52 00:29:13
311 208 CISZEWSKI DAWID Olsztyn DZIECIAKI Z NASZEJ PAKI 2000 M16 00:28:52 00:28:54
312 1138 PĘDZICH ANNA Orneta 1991 K20 00:28:53 00:29:20
313 371 DĘBSKA ANNA OLSZTYN 1983 K30 00:28:53 00:29:14
314 1137 PAPROTNA MARTYNA Dąbrówno PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K20 00:28:55 00:29:22
315 327 ABDELKEFI AMIR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1985 M30 00:28:56 00:29:19
316 189 ZBYSZYŃSKA AGNIESZKA Olsztyn DRUŻYNA WILKA 1986 K30 00:29:02 00:29:25
317 1151 SOBIEWSKA ANNA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1986 K30 00:29:08 00:29:28
318 301 GUZIKOWSKA KAMILA Olsztyn KLUB WYSOKOGÓRSKI W OLSZTYNIE 1982 K30 00:29:10 00:29:35
319 1014 KUNDA EDYTA Gietrzwałd TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1980 K30 00:29:11 00:29:41
320 1133 STANISŁAWSKA ELIZA Olsztyn 1979 K30 00:29:11 00:29:27
321 1110 BRONOWICKI JAKUB Olsztyn 1980 M30 00:29:14 00:29:29
322 28 KORWIN- PIOTROWSKA EWA Olsztyn URWIS BIEGA 1973 K40 00:29:24 00:29:37
323 337 NARUSZEWICZ SYLWIA olsztyn 1973 K40 00:29:32 00:30:18
324 210 GOTOWSKA JOANNA Dywity 1977 K40 00:29:34 00:29:47
325 1098 PYTKA BARTOSZ Wadąg FORBET RUNNERS 1991 M20 00:29:36 00:29:45
326 1190 FETLIŃSKI GRZEGORZ Olsztyn MŁYNAGO 1980 M30 00:29:42 00:30:14
327 1102 ILCZUK CEZARY Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1973 M40 00:29:48 00:30:17
328 54 TRYK PIOTR Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:29:48 00:30:13
329 249 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec TEAM74 1967 K50 00:29:52 00:30:19
330 1046 DOBROWOLSKA EWELINA Olsztyn 1985 K30 00:29:52 00:30:10
331 1147 SZYMANOWICZ JOANNA Gietrzwałd WYDZIAŁ NAUK O ŚRODOWISKU UWM 1978 K40 00:29:55 00:30:14
332 1022 BARANOWSKI TOMASZ Olsztyn FUNDACJA PRZYSZŁOŚĆ DLA DZIECI 1985 M30 00:29:55 00:30:16
333 318 BUDZILEK MALGORZATA OLSZTYN 1968 K50 00:29:56 00:30:22
334 123 MAZIEC PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1980 M30 00:29:58 00:30:14
335 1183 BIENIECKI MICHAŁ Olsztyn ARTRO-KLINIKA BIENIECKI 1976 M40 00:30:04 00:30:16
336 92 OSIEWSKI SEBASTIAN Myszyniec LECIMY TUTEJ 1989 M20 00:30:04 00:30:29
337 36 STRADOMSKI MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 M40 00:30:11 00:30:35
338 21 NAWROCKI MATEUSZ Olsztyn 1993 M20 00:30:11 00:30:43
339 283 SPRAWKA PAULINA OLSZTYN 1994 K20 00:30:11 00:30:33
340 1143 GÓRKA MAREK Olsztyn 1968 M50 00:30:11 00:30:45
341 1059 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1984 K30 00:30:12 00:30:35
342 369 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1983 M30 00:30:12 00:30:37
343 1037 MAŃKOWSKA-SALIK IZABELA Olsztyn TEMPOO 1978 K40 00:30:31 00:30:54
344 115 ŻEBROWSKA SYLWIA Olsztyn 1988 K30 00:30:37 00:30:52
345 1139 MIKULSKA AGNIESZKA Olsztyn KG TEAM 1984 K30 00:30:40 00:31:04
346 151 POŁOWIANIUK ANNA Barczewo WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1995 K20 00:30:46 00:31:17
347 324 FOKS MAGDALENA Gdańsk 1993 K20 00:30:48 00:31:18
348 1158 KWACZ MAŁGORZATA Ostróda 1964 K50 00:30:49 00:31:03
349 43 KUROPATWA MONIKA Olsztyn KUROPATWA TEAM 1991 K20 00:30:51 00:31:12
350 164 POKO AGNIESZKA Olsztyn 1980 K30 00:30:54 00:30:57
351 1023 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40 00:30:59 00:31:22
352 22 NARUSZEWICZ OLGA Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1983 K30 00:30:59 00:31:30
353 350 BEBAK IZABELA Kętrzyn 1990 K20 00:31:11 00:31:40
354 341 PIETRZAK BARTOSZ Olsztyn 1982 M30 00:31:15 00:31:37
355 372 GULBICKA KATARZYNA DOBRE MIASTO 1978 K40 00:31:15 00:31:49
356 287 OŚKO KARINA OLSZTYN RADIO AKTYWNI 1989 K20 00:31:16 00:31:41
357 1019 SMOLAGA JOANNA Olsztyn 1975 K40 00:31:18 00:31:44
358 1199 BORKOWSKI JERZY KRZYSZTOF Olsztyn 1957 M60 00:31:21 00:31:36
359 279 SANIEWSKI RADOSŁAW Olsztyn 1983 M30 00:31:22 00:31:48
360 252 WITKOWSKA SANDRA Olsztyn 1992 K20 00:31:23 00:31:48
361 1100 STOCHMAL RAFAŁ Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1983 M30 00:31:41 00:32:02
362 255 PLISZKA MALGORZATA Olsztyn PLISZKA BIEGA 1980 K30 00:31:48 00:32:00
363 1002 USCINOWICZ JOLANTA Olsztyn CTS OLSZTYN TEAM 1980 K30 00:31:56 00:32:17
364 227 DOLIWA URSZULA Olsztyn 1978 K40 00:32:04 00:32:30
365 163 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 00:32:05 00:32:19
366 1086 MAŁYSZA TOMASZ Jonkowo GRUPA DBK OLSZTYN 1975 M40 00:32:05 00:32:27
367 192 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K40 00:32:15 00:32:36
368 82 ŁASZKOWSKA JOLANTA Łukta K.S WACHLARZ 1978 K40 00:32:17 00:32:25
369 55 GIERZ DOROTA Olsztyn URWIS BIEGA 1960 K50 00:32:20 00:32:35
370 118 GODLEWSKA ANNA Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM. 1980 K30 00:32:26 00:32:55
371 360 BARTKIEWICZ ANDRZEJ Olsztyn 1966 M50 00:32:28 00:32:43
372 197 BŁASZKIEWICZ DANIEL Olsztyn 1979 M30 00:32:43 00:33:08
373 112 BŁASZKIEWICZ AGATA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1979 K30 00:32:47 00:33:11
374 266 JAKUBOWICZ SYLWIA OLSZTYN 1984 K30 00:32:48 00:33:07
375 1197 SZKOTAK-ZAKABŁUK MARZENA JEZIORANY #WIPASZ AKTYWNI 1987 K30 00:32:56 00:33:15
376 52 SZADURSKA-NOGA MARTA Olstzyn 1988 K30 00:32:57 00:33:30
377 1012 DRĄŻCZYK JOANNA Olsztyn 1983 K30 00:33:10 00:33:42
378 1196 BARTWICKA MONIKA OIsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1978 K40 00:33:21 00:33:41
379 339 LICZNERSKA AGNIESZKA ostróda 1976 K40 00:33:22 00:33:35
380 1125 KASPROWICZ WITOLD Olsztyn OLSZTYN 1976 M40 00:33:34 00:34:03
381 128 GOJŁO DOROTA Olsztyn 1980 K30 00:33:36 00:33:56
382 1094 FILAK ANNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1978 K40 00:33:42 00:34:10
383 1195 SIEMIŃSKA MONIKA Olsztyn WIPASZ AKTYWNI 1979 K30 00:33:46 00:34:05
384 1044 MOCZULSKA BEATA Olsztyn 1978 K40 00:33:51 00:34:18
385 49 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:33:57 00:34:13
386 1080 LORENC KAROLINA Olsztyn 1980 K30 00:34:30 00:35:00
387 84 HERMAN KATARZYNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30 00:34:31 00:34:51
388 1114 KOWALCZYK BOŻENA Olsztyn 1961 K50 00:34:45 00:35:15
389 321 ŚLUSARZ PAULINA Olsztyn LECIMY TUTEJ 1990 K20 00:34:46 00:35:11
390 320 KALINOWSKI JAREK Olsztyn 1979 M30 00:35:01 00:35:25
391 271 GRABOWSKA -BIERNAT KORNELIA OLSZTYN 1990 K20 00:35:03 00:35:18
392 1198 LIS ANETA Olsztyn WIPASZ AKTYWNI 1981 K30 00:35:06 00:35:25
393 76 NADOLSKA KINGA Gietrzwałd 1977 K40 00:35:39 00:36:10
394 30 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA Gietrzwałd 1973 K40 00:35:39 00:36:10
395 1073 JAKUTA BEATA Olsztyn 1957 K60 00:36:20 00:36:52
396 346 WALINOWICZ PAWEŁ Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1984 M30 00:36:46 00:37:11
397 1015 KUJAWA MAŁGORZATA Olsztyn 1975 K40 00:37:03 00:37:27
398 290 GÓRECKA ANNA Warszawa 1974 K40 00:37:04 00:37:27
399 1150 GULBICKA-ILCZUK EWA Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1979 K30 00:38:25 00:38:36
400 1166 TUROWSKI MICHAŁ Purda #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1974 M40 00:38:32 00:38:36
401 53 GOŁAWSKA ALEKSANDRA Olsztyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1989 K20 00:38:37 00:39:28
402 1033 DĄBROWSKA MONIKA Kwidzyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1980 K30 00:38:38 00:39:28
403 98 CZARNECKA KAROLINA Klebark Mały ARTRO-KLINIKA BIENIECKI 1986 K30 00:39:10 00:39:43
404 89 PIETRULEWICZ DOROTA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1965 K50 00:44:49 00:45:09

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni