z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 5

21.02.2015 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 24 BĘTKOWSKI PIOTR Warszawa CITY TRAIL TEAM 1987 M20 00:16:47 00:16:48
2 309 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk MANAGERBIEGACZY.PL 1991 M20 00:16:52 00:16:52
3 489 WOROBIEC DAWID Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:16:55 00:16:56
4 3 JUREWICZ DARIUSZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1974 M40 00:16:58 00:16:58
5 491 JACKIEWICZ MATEUSZ Rożenta PAN WIĘZIEŃ TEAM 1997 M16 00:17:27 00:17:27
6 111 KŁOS GRZEGORZ Olsztyn 1984 M30 00:17:27 00:17:28
7 399 DEMBOWSKI MARIUSZ Lidzbark H+H POLSKA 1983 M30 00:17:27 00:17:28
8 467 STOLARSKI JAKUB Barczewo AZS UWM OLSZTYN 1997 M16 00:17:42 00:17:43
9 98 OŁOWSKI JAKUB Wydminy BISKUPIEC BIEGA 1984 M30 00:17:49 00:17:50
10 353 WRONOWSKI RAFAŁ Banie Mazurskie ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1986 M20 00:17:55 00:17:56
11 77 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1976 M30 00:18:08 00:18:09
12 487 BUKWAŚ TOMASZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1982 M30 00:18:14 00:18:15
13 379 BORUCKI DARIUSZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1965 M40 00:18:15 00:18:16
14 778 CHODOROWICZ KAMIL Morąg TEAM KOPEĆ/FINISH MORĄG 1989 M20 00:18:21 00:18:22
15 149 BRĄGIEL KRZYSZTOF Olsztyn MFOAT 1987 M20 00:18:22 00:18:23
16 210 DROŻDŻ MARIUSZ Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1969 M40 00:18:29 00:18:31
17 771 HORBA KAMIL Morąg FINISZ MORĄG 1986 M20 00:18:35 00:18:36
18 178 SUDUJKO RYSZARD Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 M16 00:18:46 00:18:48
19 748 MACIEJEWSKI MAREK Aleksandrów Kujawski 1993 M20 00:18:48 00:18:51
20 590 BOROWSKI ROBERT Nidzica MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:18:57 00:19:00
21 196 TWARDOWSKI SEBASTIAN Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1979 M30 00:19:13 00:19:15
22 622 KORWIEL RAFAŁ Ostróda MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1984 M30 00:19:13 00:19:16
23 283 SZCZYGŁOWSKI JACEK Morąg PAGED SKLEJKA MORĄG 1971 M40 00:19:14 00:19:16
24 249 REGINIA DARIUSZ Mrągowo 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1995 M16 00:19:17 00:19:19
25 60 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M40 00:19:20 00:19:21
26 313 KAMIŃSKI PIOTR Iława MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEC 1992 M20 00:19:20 00:19:21
27 12 JACKIEWICZ MONIKA Szczecin PAN WIĘZIEŃ TEAM 1992 K20 00:19:34 00:19:34
28 175 RATUSZYŃSKI MICHAŁ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1996 M16 00:19:34 00:19:35
29 542 BRZOZOWSKI FRANCISZEK Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1992 M20 00:19:36 00:19:37
30 56 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn TRI NEGU 1979 M30 00:19:39 00:19:41
31 130 CHRZĄSZCZ MACIEJ Orneta 1975 M30 00:19:42 00:19:45
32 716 OLSZEWSKI MIROSŁAW Nikielkowo 1983 M30 00:19:44 00:19:46
33 13 BARCEWICZ MARTA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1986 K20 00:19:50 00:19:50
34 45 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1970 M40 00:19:49 00:19:51
35 768 WILIŃSKI TOMASZ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1975 M30 00:19:50 00:19:52
36 71 NADULSKI JACEK Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 M30 00:20:01 00:20:04
37 468 OLSZEWSKI TOMASZ Jeziorany MKS JEZIORANY 1991 M20 00:20:05 00:20:06
38 232 LUBASIŃSKI ŁUKASZ Gietrzwałd BIEGACZE Z KRAINY OZ 1989 M20 00:20:04 00:20:07
39 92 ZYSKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn 1977 M30 00:20:06 00:20:09
40 291 KALITA KRYSTIAN Olsztyn BYLEDOMETY! 1986 M20 00:20:12 00:20:16
41 424 GWARDJAK JERZY OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY,COM 1966 M40 00:20:19 00:20:22
42 411 BOGUSZ PIOTR Olsztyn 12 TRI.PL DRUŻYNA WILKA/KB MRĄGOWO 1990 M20 00:20:29 00:20:31
43 264 TRZECIAK MAGDALENA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN/GRUPA DBK 1995 K16 00:20:35 00:20:39
44 348 SIEMIĄTKOWSKI TOMASZ Olsztyn GRUPA DBK 1994 M20 00:20:38 00:20:42
45 110 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1975 M30 00:20:45 00:20:48
46 728 TRAPP MICHAŁ Starogard Gdański KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI 1988 M20 00:20:46 00:20:50
47 155 KALISKI SŁAWOMIR Olsztyn 1988 M20 00:20:43 00:20:50
48 79 LIPIŃSKI SZYMON Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKITEAM 1994 M20 00:20:53 00:20:54
49 180 SZEWCZYK RAFAŁ Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 M40 00:20:59 00:21:02
50 512 KORZENIEWSKI ZBIGNIEW Jaroty TORPEDA TRĘKUS 1977 M30 00:21:02 00:21:06
51 153 BOJAROWSKI PIOTR Dąbrówno MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1967 M40 00:21:03 00:21:07
52 463 KWIATKOWSKI RYSZARD Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M50 00:21:04 00:21:09
53 673 MILDNER HUBERT Olsztyn TRI NEGU/PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1979 M30 00:21:05 00:21:08
54 484 ELMINOWSKI EDWARD Olsztyn 1965 M40 00:21:11 00:21:14
55 213 JABŁONKA KRYSTIAN OLSZTYN SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 M30 00:21:12 00:21:16
56 75 DRYGAS PAWEŁ Olsztyn AUTO LAND POLSKA 1978 M30 00:21:13 00:21:16
57 299 OLEKSIAK KRZYSZTOF Olsztyn NUTRIPOL 1975 M30 00:21:13 00:21:20
58 120 KANTOR OREST Różnowo SEBA BÓJ SIĘ! 1968 M40 00:21:13 00:21:16
59 472 TUROWSKI RAFAŁ Olsztyn JW 1195 1979 M30 00:21:13 00:21:18
60 629 GÓRKIEWICZ DARIUSZ Olsztyn POPOCATEPETL, MINGUS 1973 M40 00:21:19 00:21:22
61 39 DĄBROWSKI ŁUKASZ Olsztyn NUTRIPOL 1983 M30 00:21:19 00:21:24
62 290 PABJAŃCZYK ARTUR Bartąg 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1971 M40 00:21:20 00:21:22
63 134 LECH BOGDAN Olsztyn ZIELONI 1960 M50 00:21:25 00:21:27
64 315 MOUNIER FREDERIC olsztyn 1972 M40 00:21:26 00:21:30
65 304 KOSTYRA ŁUKASZ Jaroty 1983 M30 00:21:26 00:21:31
66 765 MRÓZ KRZYSZTOF olsztyn 1982 M30 00:21:30 00:21:36
67 368 RUTKOWSKA MICHAELA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1997 K16 00:21:31 00:21:33
68 496 PINIEWSKI ROBERT Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1973 M40 00:21:34 00:21:36
69 550 KWIATKOWSKI MARCIN Olsztyn BRZOZOWSKI TEAM 1992 M20 00:21:36 00:21:40
70 504 LISOWSKI ROBERT Lubomino 1978 M30 00:21:37 00:21:51
71 241 WYRZYKOWSKI ADRIAN olsztyn NICE BAY WAKEPARK OLSZTYN 1977 M30 00:21:37 00:21:46
72 756 PROKOPIUK PRZEMYSŁAW Ostróda 1985 M20 00:21:39 00:21:41
73 611 ZAŁĘCKI ZBIGNIEW Olsztynek MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 M40 00:21:39 00:21:45
74 455 SŁOMIŃSKA DOMINIKA Olsztyn AZS-UWM 1997 K16 00:21:40 00:21:42
75 628 FIGUROWICZ JERZY Olsztyn SAMOTNY WILK 1963 M50 00:21:42 00:21:48
76 342 DOLAT ANDRZEJ Olsztyn BAJM 1977 M30 00:21:44 00:21:47
77 585 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1967 M40 00:21:48 00:21:52
78 151 ZIELIŃSKI TOMASZ olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1976 M30 00:21:51 00:21:54
79 271 SAROL ADRIAN Olsztyn BRAK 1989 M20 00:21:58 00:22:02
80 297 MYER DANUTA olsztyn 1984 K30 00:22:00 00:22:01
81 589 ANTCZAK MARCIN Ostróda OSTRÓDA 1979 M30 00:22:02 00:22:07
82 373 KAMIŃSKA JAGODA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1998 K16 00:22:02 00:22:03
83 462 WARDA MARTYNA Wójtowo AZS-UWM OLSZTYN 1992 K20 00:22:04 00:22:08
84 265 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn 1977 M30 00:22:04 00:22:12
85 697 BORKO CEZARY Olsztyn 1973 M40 00:22:06 00:22:13
86 121 NOWAK SEBASTIAN Nowe Chechło CZEGO OREST, CZEGO? 1978 M30 00:22:06 00:22:10
87 356 KLIMCZUK MARIUSZ Olsztyn 1980 M30 00:22:11 00:22:17
88 562 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M30 00:22:11 00:22:18
89 85 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1981 M30 00:22:16 00:22:19
90 610 MARSZAŁEK PAWEŁ Ostróda SĄSIEDZI Z BARCZA 1979 M30 00:22:18 00:22:23
91 786 WAWRZYN TOMASZ OLSZTYN KLUB DZIECIOROBA 1977 M30 00:22:19 00:22:31
92 198 CHOJNACKI ANDRZEJ Olsztyn 1989 M20 00:22:19 00:22:27
93 128 DECYK MACIEJ Olsztyn 1976 M30 00:22:26 00:22:32
94 189 BODEK GABRIEL Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1972 M40 00:22:27 00:22:36
95 750 RUTKOWSKI PAWEŁ Olsztyn TRI NEGU 1979 M30 00:22:28 00:22:34
96 27 PIECZULIS KRYSTYNA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1962 K50 00:22:29 00:22:31
97 104 ŁAGUNA ANDRZEJ Olsztyn WWW.OLSZTYN-FRYZJER.PL / PLUS 50 1963 M50 00:22:35 00:22:37
98 664 BRZOZOWSKI MICHAŁ OLSZTYN 1993 M20 00:22:36 00:22:45
99 645 GODLEWSKA IWONA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1974 K40 00:22:38 00:22:44
100 164 WOŁYNIEC EMILIA Gołdap TRI NEGU 1983 K30 00:22:40 00:22:41
101 606 CLAJOT FABIAN Olsztyn 1993 M20 00:22:42 00:23:00
102 578 ZAPADKA STANISŁAW Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1955 M50 00:22:47 00:22:50
103 82 GWOZDOWICZ RYSZARD Olsztyn GRUPA DBK 1965 M40 00:22:49 00:23:01
104 729 KURCZYCKI MICHAŁ Olsztyn MAJDY KRĘSK 1979 M30 00:22:49 00:22:57
105 779 MILEWSKI MIŁOSZ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M30 00:22:50 00:23:03
106 470 TREMBICKA ALEKSANDRA Olsztyn AZS UWM OLSZTYN 1998 K16 00:22:50 00:22:53
107 413 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:22:52 00:23:04
108 637 KĘDZIERSKI LESZEK Olsztyn PĘDEM DOBIEGNĘ 1980 M30 00:22:54 00:23:04
109 140 PODLEWSKI TOMASZ olsztyn 1978 M30 00:22:54 00:22:59
110 599 LASZCZAK JERZY Olsztyn 1961 M50 00:22:55 00:23:01
111 47 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M40 00:22:55 00:23:02
112 66 FILIPSKI JAN Olsztyn OKNOS TEAM 1971 M40 00:22:59 00:23:06
113 145 KOWALSKI SYLWESTER Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN / BBL WYDMINY 1967 M40 00:23:09 00:23:23
114 536 KWIECIŃSKI SEBASTIAN Mława 1977 M30 00:23:12 00:23:16
115 634 ROGOWSKI JACEK Olsztyn 1976 M30 00:23:12 00:23:17
116 346 SUCHECKI WOJCIECH Bukwałd 1973 M40 00:23:15 00:23:22
117 42 DANILUK STANISŁAW Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN PLUS 50 1963 M50 00:23:17 00:23:23
118 642 GAWROŃSKA BEATA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1973 K40 00:23:18 00:23:24
119 245 PANIKOWSKI TOMASZ olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1983 M30 00:23:18 00:23:24
120 240 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1966 M40 00:23:18 00:23:28
121 303 SZYDLIK WOJCIECH Olsztyn ROTARACT OLSZTYN 1991 M20 00:23:19 00:23:23
122 787 JACKIEWICZ ŁUKASZ KAZALNICA 1995 M16 00:23:21 00:23:23
123 617 SATŁAWA ZBIGNIEW Olsztyn 1973 M40 00:23:22 00:23:26
124 481 KOŹMIŃSKI PAWEŁ Olsztyn M-TEAM 1973 M40 00:23:23 00:23:37
125 401 MOUNIER ANNA olsztyn BOTOKS, AKM 1979 K30 00:23:24 00:23:31
126 758 TARASEWICZ SZYMON Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1983 M30 00:23:25 00:23:36
127 36 NEUMANN ARTUR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1978 M30 00:23:28 00:23:41
128 115 DIDJURGEIT WIKTOR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1970 M40 00:23:28 00:23:37
129 343 SZEWCZYK ROBERT olsztyn 1980 M30 00:23:30 00:23:41
130 581 BOSKY BOGDAN Olsztyn 12TRII DRUŻYNA WILKA 1968 M40 00:23:31 00:23:40
131 665 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M50 00:23:31 00:23:41
132 781 BRZÓSKA TOMASZ OLSZTYN 1963 M50 00:23:32 00:23:55
133 427 KOSACKA EMILIA Skajboty 1982 K30 00:23:33 00:23:35
134 480 PŁODZICKI TOMASZ Iława 1979 M30 00:23:33 00:23:39
135 582 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW Olsztyn 2SŁOŃCA 1974 M40 00:23:34 00:23:43
136 448 OLECH ROBERT Bisztynek 1971 M40 00:23:35 00:23:50
137 233 SKORUPSKI SEBASTIAN Grunwald BIEGACZE Z KRAINY OZ 1985 M20 00:23:35 00:23:40
138 116 SZCZEPANIAK PIOTR Olsztyn 1968 M40 00:23:36 00:23:43
139 62 CIESIELSKI MARIUSZ Olsztyn SOLO 1965 M40 00:23:37 00:23:45
140 162 JACKOWSKI MARCIN Wołowno BETA POLSKA 1981 M30 00:23:37 00:23:46
141 490 PODGÓRSKA ANNA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1974 K40 00:23:39 00:23:46
142 306 MAJCHRZAK CEZARY Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1970 M40 00:23:41 00:23:48
143 20 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn BREAKFAST TEAM/12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1984 K30 00:23:42 00:23:50
144 89 ROGULSKA-SŁOMIŃSKA AGNIESZKA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM/ AGIZ BIURO TURYSTYKI AKTYWNEJ 1978 K30 00:23:42 00:23:45
145 179 GUTMAŃSKI MARIUSZ Olsztyn 1996 M16 00:23:47 00:23:58
146 651 GADOMSKI WŁADYSŁAW Olsztyn MUD GOATS 1984 M30 00:23:51 00:23:59
147 717 KARASIŃSKI JAROSŁAW Olsztyn 1975 M30 00:23:52 00:24:02
148 412 RYNKO PAWEŁ Olsztyn 1980 M30 00:23:55 00:24:11
149 253 MURAWSKI MARCIN Olsztyn 1998 M16 00:23:58 00:24:05
150 658 KUJAWSKI ARKADIUSZ OLSZTYN 1982 M30 00:24:00 00:24:14
151 247 MICHALCZUK SŁAWOMIR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1961 M50 00:24:04 00:24:13
152 17 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1960 M50 00:24:06 00:24:15
153 296 MYER STEVEN Olsztyn 1984 M30 00:24:07 00:24:37
154 494 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1953 M60 00:24:14 00:24:21
155 644 GRABOWSKI JACEK Olsztyn 1983 M30 00:24:17 00:24:23
156 269 PIEKARSKI PAWEŁ Olsztyn M-TEAM 1974 M40 00:24:22 00:24:36
157 244 JAKUBOWSKA KLAUDIA Olsztyn KS AZS UWM OLSZTYN 1997 K16 00:24:25 00:24:34
158 609 HORSZWALD WIKTOR Olsztyn M-TEAM 1982 M30 00:24:26 00:24:39
159 183 KOŚCIESZA PATRYCJA Olsztyn TRI NEGU 1994 K20 00:24:29 00:24:39
160 16 KOZŁOWSKA JOANNA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1982 K30 00:24:29 00:24:38
161 363 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M30 00:24:30 00:24:43
162 320 PANKOWSKI DARIUSZ Iława 1988 M20 00:24:31 00:24:46
163 545 LISOWSKI PRZEMYSŁAW Dywity 1976 M30 00:24:31 00:24:35
164 61 SZYMAŃSKA EDYTA Olsztyn 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1987 K20 00:24:34 00:24:44
165 698 ZAŁĘCKI WOJCIECH SŁUPY 1978 M30 00:24:34 00:24:45
166 580 REZA MAREK Olsztyn 1968 M40 00:24:36 00:24:47
167 777 KOSZCZUK MICHAŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1977 M30 00:24:37 00:24:49
168 764 KRZYKWA MACIEJ Olsztyn 1994 M20 00:24:39 00:24:46
169 367 TUTKA ANNA Stawiguda 1975 K30 00:24:39 00:24:49
170 407 NOWAK KONRAD Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1973 M40 00:24:39 00:24:51
171 293 RUCZYŃSKI ANDRZEJ Olsztyn 1952 M60 00:24:41 00:24:47
172 69 BRONAKOWSKA DOROTA Olsztyn 1982 K30 00:24:43 00:24:54
173 556 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn 1959 M50 00:24:44 00:24:58
174 204 KUFEL MAGDALENA Świekatowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1987 K20 00:24:44 00:24:53
175 294 NIEMASZYK RADOSŁAW OLSZTYN M-TEAM 1970 M40 00:24:46 00:24:59
176 694 KAMIŃSKI ANDRZEJ Iława MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEC 1954 M60 00:24:51 00:25:01
177 785 PIETRULEWICZ PRZEMYSŁAW Barczewo 1997 M16 00:24:52 00:25:07
178 257 CIOŁKOWSKI MAREK Olsztyn BIEGAMBOMUSZĘ 1963 M50 00:24:53 00:25:03
179 770 SZCZEPKOWSKI WOJCIECH Olsztyn DZIECIOROBA 1977 M30 00:24:53 00:25:06
180 731 GOŁĄB DOROTA Olsztyn BIEGNĘ TYLKO DOKĄD? 1981 K30 00:24:57 00:25:10
181 200 SOBALA MACIEJ Olsztyn BIEGACZE Z KRAINY OZ 1980 M30 00:24:59 00:25:11
182 607 BRZÓSKA PIOTR Olsztyn - 1967 M40 00:25:00 00:25:09
183 776 JAŻDŻEWSKI SEBASTIAN Ugoszcz KB GOCH BYTÓW 1981 M30 00:25:00 00:25:20
184 165 KŁOS JAN Olsztyn FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI 1964 M50 00:25:00 00:25:08
185 733 PADUSZYŃSKI MAREK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1975 M30 00:25:01 00:25:13
186 284 KAWAŁKO PATRYCJA Nidzica MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1974 K40 00:25:06 00:25:12
187 95 STEFANIUK RAFAŁ dobre miasto 1976 M30 00:25:09 00:25:21
188 86 KONARZEWSKA MARTA Olsztyn TRI NEGU/OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1984 K30 00:25:12 00:25:23
189 28 BACIŃSKI KAROL Orneta OKBA ORNETA 1981 M30 00:25:13 00:25:21
190 319 ROGALSKI KRZYSZTOF Dywity NUTRIPOL 1984 M30 00:25:15 00:25:35
191 248 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M50 00:25:15 00:25:27
192 773 MILDNER KAMIL Gdańsk TRI NEGU 1982 M30 00:25:16 00:25:28
193 366 GOŁĘBIOWSKI MATEUSZ Olsztyn 1990 M20 00:25:19 00:25:29
194 276 KULAS MACIEJ Gdynia NUTRIPOL 1998 M16 00:25:26 00:25:36
195 197 PUCZEL PIOTR Olsztyn 1982 M30 00:25:26 00:25:34
196 364 SZANOWSKI MARIUSZ Olsztyn OKNOS TEAM OLSZTYN 1970 M40 00:25:27 00:25:38
197 791 RASZEWSKI MARCIN Elbląg 1975 M30 00:25:28 00:25:50
198 751 RZYMOWSKI MARCIN Słupy SŁUPY 1982 M30 00:25:28 00:25:53
199 570 OPALACH ZBIGNIEW Olsztyn 1982 M30 00:25:29 00:25:45
200 191 KORD BOGDAN barczewo 1958 M50 00:25:32 00:25:47
201 679 HULECKI ŁUKASZ Olsztyn HULEK 1983 M30 00:25:32 00:25:51
202 148 KAMIŃSKI JAKUB Olsztyn 1996 M16 00:25:33 00:25:58
203 782 LUDWINIAK KRZYSZTOF BARCZEWKO 1966 M40 00:25:34 00:25:51
204 557 PRANGE WALDEMAR Puck BRZOZOWSKI TEAM 1976 M30 00:25:34 00:25:44
205 774 FREJ DAMIAN Olsztyn 1990 M20 00:25:34 00:25:51
206 146 LIPKA PIOTR Jaroty 1985 M20 00:25:36 00:25:54
207 594 KLAMRA TOMASZ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1968 M40 00:25:38 00:25:58
208 415 BOGUSZ JUSTYNA Mrągwo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1994 K20 00:25:38 00:26:02
209 437 LEŃSKI MICHAŁ Słupy 1980 M30 00:25:39 00:25:51
210 172 REGLIŃSKA JOANNA Bytów KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW 1988 K20 00:25:43 00:26:03
211 203 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1981 K30 00:25:43 00:25:52
212 142 GRABOWSKI MARIUSZ Szczytno 1980 M30 00:25:52 00:26:06
213 330 WÓJTOWICZ TOMASZ OLSZTYN 1981 M30 00:25:53 00:26:02
214 177 KOMASZYŃSKI JAREK Olsztyn 1977 M30 00:25:54 00:26:04
215 55 MAJEWSKI MAREK Olsztyn 1964 M50 00:25:55 00:26:06
216 190 SMOLSKI MARCIN Olsztyn NUTRIPOL 1973 M40 00:25:55 00:26:15
217 341 ZIELIŃSKA ANNA Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1979 K30 00:25:59 00:26:07
218 647 GRABOWSKA HANNA Olsztyn 1988 K20 00:26:01 00:26:07
219 593 SIWIK PAULA Pisz KLUB WSZELAKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ PISZRUCHEM 1989 K20 00:26:05 00:26:17
220 780 BŁONIECKI JAN Warszawa 1981 M30 00:26:07 00:26:24
221 652 MARWEG WITEK Olsztyn 1978 M30 00:26:07 00:26:23
222 389 DĘBOWSKI DAMIAN Barczewo 1986 M20 00:26:08 00:26:27
223 738 WĘGIERSKI BŁAŻEJ Olsztynek 1975 M30 00:26:08 00:26:30
224 19 DERDZIAK ŁUKASZ Olsztyn 1988 M20 00:26:12 00:26:25
225 446 GAJEWSKI JERZY-PIOTR Olsztyn GAJÓWKA 1964 M50 00:26:13 00:26:33
226 788 PETYNKA KAMIL Gady 1980 M30 00:26:15 00:26:28
227 169 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN / PAN OLSZTYN 1974 M40 00:26:16 00:26:31
228 159 DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA Olsztyn 1983 K30 00:26:16 00:26:24
229 547 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK 1969 K40 00:26:17 00:26:33
230 708 KOSTRZEWA MAREK OLSZTYN 1961 M50 00:26:19 00:26:40
231 46 RYBICKI MIKOŁAJ OLSZTYN 1981 M30 00:26:20 00:26:42
232 633 ROPIAK WIOLETTA olsztyn NUTRIPOL 1975 K30 00:26:20 00:26:32
233 469 PLASZEWSKA ANETA Olsztyn MICHELIN TEAM 1985 K20 00:26:23 00:26:45
234 639 GAWEŁ ANDRZWEJ Olsztyn MPEC 1981 M30 00:26:26 00:26:44
235 68 CZYŻEWSKA MARIOLA olsztyn 1986 K20 00:26:32 00:26:40
236 352 BURANDT MAGDALENA Olszty 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1980 K30 00:26:33 00:26:47
237 757 JAGIELSKI KRZYSZTOF Iława 1988 M20 00:26:33 00:26:56
238 438 MACULEWICZ MAREK Nidzica SĄD REJONOWY W NIDZICY 1970 M40 00:26:34 00:26:42
239 171 GĘBALA LESZEK Olsztyn 1955 M50 00:26:34 00:26:48
240 40 KULESZA BOGUSŁAW Olsztyn 1959 M50 00:26:35 00:26:43
241 350 KULESZA MAŁGORZATA Olsztyn 1965 K40 00:26:35 00:26:43
242 574 BERTEL ALICJA olsztyn 1980 K30 00:26:35 00:26:48
243 362 KUŁAK PIOTR Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1972 M40 00:26:36 00:26:59
244 100 BIELENICA BEATA Wydminy BBL WYDMINY 1982 K30 00:26:37 00:26:46
245 129 DECYK LESZEK Stawiguda 1953 M60 00:26:41 00:26:59
246 33 RUSINIAK SŁAWOMIR Olsztyn 1979 M30 00:26:53 00:27:24
247 579 KULIKOWSKI WALDEMAR Olsztyn 1966 M40 00:26:53 00:27:03
248 730 PADUSZYŃSKA DOROTA Olsztyn 1975 K30 00:26:54 00:27:06
249 286 POLAŃSKI WOJCIECH Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1979 M30 00:26:56 00:27:15
250 473 GRZESZCZYK MARCIN Olsztyn 1987 M20 00:27:03 00:27:22
251 421 OLSZEWSKI ZBIGNIEW LIDZBARK WARMINSKI DRUŻYNA PLUSA +) 1973 M40 00:27:03 00:27:19
252 417 STOLARSKI ANDRZEJ Olsztyn MPEC OLSZTYN 1959 M50 00:27:14 00:27:31
253 767 KRUPIŃSKA AGNIESZKA Olsztyn 1975 K30 00:27:15 00:27:27
254 460 BLOCK DARIUSZ Jonkowo 1982 M30 00:27:16 00:27:29
255 575 ZAJĄCZKOWSKI KRZYSZTOF Olsztyn MAKRO 1979 M30 00:27:18 00:27:36
256 474 ŁODZIANA DOROTA OLSZTYN 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 1981 K30 00:27:23 00:27:49
257 32 CHOMAŃSKI ŁUKASZ Olsztyn PRZEM-GRI 1983 M30 00:27:30 00:27:51
258 109 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 00:27:32 00:27:51
259 76 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn ZAWSZE DO PRZODU 1980 M30 00:27:33 00:27:57
260 386 BARANOWSKI SEBASTIAN OLSZTYN 1981 M30 00:27:34 00:27:48
261 516 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1980 M30 00:27:34 00:27:55
262 391 RUDSZEWSKI DANIEL Jonkowo 1977 M30 00:27:34 00:27:53
263 53 SOBOCZYŃSKI CEZARY OLSZTYN AMATOR 1975 M30 00:27:39 00:28:00
264 117 MIENDAK AGNIESZKA Olsztyn GASSS ŁOMEN 1983 K30 00:27:40 00:27:45
265 329 WIELGA ANDRZEJ Olsztyn M-TEAM 1972 M40 00:27:42 00:27:56
266 136 KOSTRZEWA JAROSŁAW Barczewo BARCZEWO BIEGA 1972 M40 00:27:43 00:28:04
267 108 KOSAKOWSKA-SZUTKOWSKA BARBARA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1955 K50 00:27:43 00:28:01
268 188 KUNDA EDYTA Gietrzwałd 1980 K30 00:27:44 00:28:05
269 84 LIPIŃSKA ALDONA Olsztyn 1968 K40 00:27:44 00:28:02
270 402 MRÓZ KAROL Olsztyn 1993 M20 00:27:45 00:28:05
271 398 BARTKOWSKI JAN Nidzica UKS "PROMYK" RĄCZKI 1961 M50 00:27:46 00:27:54
272 400 RUŚĆ AGNIESZKA Olsztyn 1981 K30 00:27:47 00:28:03
273 375 FOKS MAŁGORZATA Jonkowo 1987 K20 00:27:49 00:28:02
274 185 WALKIEWICZ JOANNA olsztyn SQUAD OLSZTYN 1978 K30 00:27:50 00:28:02
275 656 KUTNICKA EMILIA Olsztyn 1967 K40 00:27:53 00:28:03
276 714 BAŃKOWSKI TOMASZ Olsztyn 1986 M20 00:28:04 00:28:23
277 527 TCHÓRZEWSKA ALEKSANDRA Olsztyn 1985 K20 00:28:07 00:28:23
278 601 SIKORSKI ŁUKASZ Olsztyn 1990 M20 00:28:09 00:28:32
279 31 RUSINIAK BEATA AGNIESZKA Olsztyn PRZEM-GRI 1980 K30 00:28:12 00:28:40
280 761 KOWALSKI MAREK Janowicza 6/9 1966 M40 00:28:14 00:28:37
281 711 DUBICKI MARIUSZ Bartąg 1986 M20 00:28:15 00:28:34
282 114 MARCIAK KAROL Olsztyn OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1982 M30 00:28:16 00:28:32
283 458 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN 1980 K30 00:28:16 00:28:33
284 141 STASIŁOWICZ MAŁGORZATA Mragowo 1961 K50 00:28:18 00:28:42
285 539 KAŹMIERCZAK PATRYK Olsztyn 1995 M16 00:28:20 00:28:39
286 724 KUREK MARIOLA Jonkowo 1978 K30 00:28:29 00:28:53
287 513 WÓJCIK MONIKA Olsztyn 1981 K30 00:28:33 00:28:54
288 312 WORONIEC ALICJA Lidzbark Warmiński MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1981 K30 00:28:36 00:28:42
289 521 GĄSIOROWSKI TOMASZ Olsztyn 1974 M40 00:28:39 00:28:55
290 157 OSTROWSKI MACIEJ Olsztyn 1984 M30 00:28:39 00:29:08
291 537 KARDAŚ ZDZISŁAW Olsztyn 1970 M40 00:28:58 00:29:24
292 583 BOSKY EWA Olsztyn 1967 K40 00:28:59 00:29:18
293 426 KOSZEWSKI WOJCIECH Nidzica 1970 M40 00:29:01 00:29:20
294 766 MRÓZ AGNIESZKA Olsztyn 1986 K20 00:29:01 00:29:25
295 52 PIĘDZIA IZABELA Olsztyn 1974 K40 00:29:08 00:29:36
296 207 BOBER WIOLETTA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1970 K40 00:29:08 00:29:34
297 620 WOŹNIAK AGNIESZKA Olsztyn 1979 K30 00:29:08 00:29:30
298 741 MITTELSTAEDT BARTOSZ OLSZTYN BIEGACZE Z KRAINY OZ 1992 M20 00:29:12 00:29:29
299 186 KOŚCIESZA IZABELA Olsztyn 1973 K40 00:29:13 00:29:29
300 518 GRZELA PIOTR Olsztyn 1990 M20 00:29:15 00:29:35
301 381 MICHALKIEWICZ ANNA Orneta 1988 K20 00:29:20 00:29:45
302 522 PIWOWARSKI BARTOSZ Olsztyn BPIWN.PL 1982 M30 00:29:25 00:29:48
303 184 KOŚCIESZA ROBERT Olsztyn 1972 M40 00:29:30 00:29:47
304 775 MATUSIEWICZ JAROSŁAW Warszawa 1966 M40 00:29:34 00:29:57
305 310 ROGOWSKA-ROSZCZYK MAGDA Dywity OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE 1980 K30 00:29:36 00:29:51
306 223 SŁOWIKOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:29:37 00:29:53
307 374 BLOCK JOLANTA Jonkowo 1984 K30 00:29:39 00:29:52
308 519 HOLOVIN HANNA Barczewko 1971 K40 00:29:47 00:30:04
309 680 GŁOWACKA BEATA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1967 K40 00:29:47 00:30:15
310 573 HOLOVIN JOZEF BARCZEWKO 1969 M40 00:29:48 00:30:04
311 792 SALIK ŁUKASZ Olsztyn FITNES CLUB SYLWETKA 1978 M30 00:30:08 00:30:34
312 552 PETRYKOWSKA MAGDA Miłomłyn BRZOZOWSKI TEAM 1993 K20 00:30:13 00:30:30
313 418 OSTASZEWSKI TOMASZ Olsztyn REKLAMYWWINDACH.PL 1976 M30 00:30:14 00:30:41
314 640 TURALSKA MAŁGORZATA Olsztyn NUTRIPOL 1965 K40 00:30:15 00:30:36
315 662 KOMOROWSKI ARKADIUSZ Olsztyn RC KOMOROWSCY 1980 M30 00:30:19 00:30:42
316 661 KOMOROWSKA EWA Olsztyn RC KOMOROWSCY 1974 K40 00:30:20 00:30:42
317 132 OLEJNIK BARBARA olsztyn 1980 K30 00:30:22 00:30:46
318 449 KRAUSHAR MONIKA Giedajty DOMON 1974 K40 00:30:25 00:30:43
319 287 GIERZ-GIERSZEWSKA DOROTA Olsztyn KW OLSZTYN 1960 K50 00:30:32 00:30:54
320 672 KARASIŃSKA AGNIESZKA olsztyn 1979 K30 00:30:35 00:30:46
321 252 LACHOWICZ EMILIA Olsztyn VEGE RUNNERS 1982 K30 00:30:36 00:30:39
322 648 PRZYWIECZERSKI WOJCIECH Olsztyn 1983 M30 00:30:36 00:31:01
323 445 GAJEWSKA BARBARA Olsztyn GAJÓWKA 1964 K50 00:30:59 00:31:19
324 409 WIERENKO MIROSLAW Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1974 M40 00:31:02 00:31:33
325 272 GRZYB ANNA Olsztyn 1976 K30 00:31:08 00:31:30
326 26 GAJEWSKA MARTA Olsztyn 1984 K30 00:31:20 00:31:42
327 790 PIŁAT KAMIL Olsztyn 1985 M20 00:31:56 00:32:26
328 783 WAWRZYN MAŁGORZATA OLSZTYN KLUB DZIECIOROBA 1978 K30 00:31:59 00:32:13
329 239 TWARDOWSKA MAGDALENA Olsztyn SĄSIEDZI Z BARCZA 1978 K30 00:32:09 00:32:36
330 746 SARGALZKA MARIOLA BARCZA 1982 K30 00:32:09 00:32:36
331 355 SOBIERAJSKA SYLWIA Mragowo 1979 K30 00:32:14 00:32:39
332 576 KOZŁOWSKA EWA Dobre Miasto 1969 K40 00:32:15 00:32:41
333 789 KAROLEWSKA ANNA Olsztyn 1985 K20 00:32:41 00:33:11
334 138 LIPKA PAULINA Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1985 K20 00:32:42 00:33:04
335 382 BARANOWSKA MONIKA OLSZTYN 1978 K30 00:32:47 00:33:02
336 333 BIERNIAK IZABELA Olsztyn 1981 K30 00:32:51 00:33:16
337 261 ZINKIEWICZ EWELINA Olsztyn FOCUS ENGLISH SCHOOL 1975 K30 00:32:55 00:33:22
338 37 TKACZ JACEK Olsztyn MTZ RENAULT ALCAR TEAM KOPEĆ 1980 M30 00:32:58 00:33:16
339 278 KULAS JOANNA Olsztyn NUTRIPOL 1976 K30 00:33:10 00:33:27
340 419 BOGUCKI BARTOSZ Olsztyn M-TEAM 1981 M30 00:33:17 00:33:40
341 546 BRZÓSKA KATARZYNA Olsztyn 1970 K40 00:33:25 00:33:53
342 158 CZYRKO LUIZA Olsztyn 1983 K30 00:33:32 00:33:54
343 234 MIĘTUS MARCIN Olsztyn BIEGACZE Z KRAINY OZ 1981 M30 00:33:32 00:33:46
344 102 CIECIERA MARCIN Olsztyn 1992 M20 00:33:36 00:33:56
345 326 PANKOWSKA JUSTYNA Olsztyn 1973 K40 00:33:49 00:34:04
346 394 LISEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1960 M50 00:33:59 00:34:29
347 268 KOWALCZYK ERYK Olsztyn ERYKKOWALCZYK.PL 1986 M20 00:34:12 00:34:41
348 218 KERBER IZABELA Barczewo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1971 K40 00:34:18 00:34:45
349 206 BLOCK BEATA Jonkowo SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1975 K30 00:34:25 00:34:49
350 18 KOWALSKA BIBI Prabuty 1992 K20 00:34:48 00:35:17
351 744 SIENKIEWICZ JUSTYNA Olsztyn 1982 K30 00:34:56 00:35:26
352 336 GNACIŃSKA PAULINA olsztyn 1984 K30 00:34:57 00:35:01
353 57 AMBROŻKO WANDA Olsztyn 1948 K60 00:35:44 00:36:12
354 273 ZDUNEK SŁAWOMIR Olsztyn FOCUS ENGLISH SCHOOL 1964 M50 00:36:17 00:36:44
355 123 DIDJURGEIT AGNIESZKA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA 1974 K40 00:36:17 00:36:46
356 307 GOŁAWSKA ALEKSANDRA Olsztyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1989 K20 00:36:19 00:36:46
357 163 RATUSZYŃSKA KASIA Olsztyn 1975 K30 00:36:46 00:37:15
358 73 BRONAKOWSKI ANDRZEJ Olsztyn WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M30 00:36:47 00:37:15
359 432 NOWAK KATARZYNA Olsztyn TORPEDA TRĘKUS 1975 K30 00:36:54 00:37:19
360 784 WIEREŃKO MONIKA OLSZTYN 1974 K40 00:36:54 00:37:19
361 118 DŁUGOSZ KATARZYNA Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1971 K40 00:37:20 00:37:50
362 675 KOWALCZYK DARIA Olsztyn 1997 K16 00:37:30 00:37:53
363 205 ACHCIŃSKA ANETA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1979 K30 00:37:35 00:38:01
364 222 POLAK-KUZIOR MONIKA Olsztyn SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE 1973 K40 00:38:10 00:38:37
365 440 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1973 M40 00:44:06 00:44:35

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni