z

Olsztyn

Wyniki

CITY TRAIL onTour

21.07.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 174 OCHNIK ADAM KAWKI POLONIA PASŁĘK 2002 M20 00:17:09 00:17:10
2 143 LEŚNIAK KAMIL TORUŃ SALCO GARMIN TEAM 1993 M20 00:17:35 00:17:36
3 22 SAWICKI SZYMON Olsztyn JONKOWO SPORT 1991 M30 00:17:49 00:17:49
4 192 BŁAUT DAMIAN OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1995 M20 00:17:51 00:17:51
5 8 GÓRALSKI MARCIN GDYNIA 1980 M40 00:17:53 00:17:54
6 214 KICZOR DAMIAN Olsztyn TRINEGU 1985 M30 00:17:59 00:18:01
7 224 CZAPLICKI PIOTR Olsztyn TEAM KOPEĆ 1977 M40 00:18:19 00:18:19
8 189 OLSZEWSKI TOMASZ JEZIORANY OLSZEWNIK 1991 M30 00:18:35 00:18:37
9 5 PARSZCZYŃSKA IZABELA Giżycko TEAM PARSZCZYŃSKICH 1988 K30 00:18:58 00:19:00
10 61 JAKACKI SYLWESTER Bartoszyce BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 1984 M30 00:19:02 00:19:04
11 169 BARCZAK ADAM OLSZTYN URWIS BIEGA 1972 M40 00:19:04 00:19:05
12 139 KONECKI MARCIN OLSZTYN KRISS COACHING 1990 M30 00:19:23 00:19:25
13 194 KUBICKI SEBASTIAN Olsztyn 1990 M30 00:19:31 00:19:34
14 199 KASPERSKI ARKADIUSZ Olsztyn URWIS BIEGA 1970 M50 00:19:34 00:19:35
15 248 ŻEBROWSKI JACEK Kierzliny 1984 M30 00:19:38 00:19:40
16 226 BIAŁEK PIOTR Olsztyn 3BRO 1981 M40 00:19:39 00:19:43
17 86 SIEROCKI MARCIN Olsztyn 1976 M40 00:19:42 00:19:45
18 231 DĄBKOWSKI ROMAN Olsztyn 1982 M30 00:19:43 00:19:45
19 9 GŁOWACKI ROBERT Olsztyn VEGE RUNNERS 1974 M40 00:19:49 00:19:52
20 152 OLSZAŃSKI PAWEŁ OLSZTYN URWIS BIEGA 1996 M20 00:20:01 00:20:03
21 222 WDOWIAK WOJCIECH Olsztyn 1973 M40 00:20:09 00:20:11
22 51 BOGUSZ PIOTR Olsztyn KUROPATWA TEAM 1990 M30 00:20:11 00:20:13
23 82 WILMOWICZ MICHAŁ BARTĄG PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1989 M30 00:20:39 00:20:43
24 206 NIENADOWSKI BARTOSZ olsztyn R.AMBO DRUGA CREW 1986 M30 00:20:40 00:20:43
25 78 MACIOŁ DOMINIK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1991 M30 00:20:41 00:20:45
26 162 RUDZIŃSKI ANDRZEJ Olsztyn MŁYNAGO/QŹNIA 1974 M40 00:20:45 00:20:52
27 16 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN 1977 M40 00:20:55 00:20:59
28 197 NOGA JAREK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1984 M30 00:20:57 00:21:03
29 41 ZAREMBA JAKUB Olsztyn 1978 M40 00:20:58 00:21:07
30 159 ORŁOWSKI PIOTR Olsztyn PERSONALTRIATHLON.PL 1978 M40 00:21:04 00:21:08
31 171 MITRĘGA DARIA OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1990 K30 00:21:06 00:21:10
32 57 POGORZELSKI PIOTR Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 2000 M20 00:21:03 00:21:11
33 196 WYPYCH KAMIL Olsztyn TRI NEGU/NAJMOWICZ 1983 M30 00:21:09 00:21:14
34 158 WOJCIECHOWSKI PIOTR OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1987 M30 00:21:11 00:21:17
35 160 CYNTA MACIEJ OLSZTYN 1989 M30 00:21:10 00:21:19
36 3 KOZŁOWSKI KACPER OLSZTYN 1986 M30 00:21:18 00:21:23
37 23 KRAWIEC ADAM Ostróda OSTRÓDA RUNNERS 1975 M40 00:21:19 00:21:25
38 14 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 1981 M40 00:21:30 00:21:35
39 7 PAWŁOWSKI DAWID OLSZTYN 1987 M30 00:21:37 00:21:40
40 47 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1973 M40 00:21:36 00:21:41
41 245 TARASEWICZ SZYMON Olsztyn AKM OLSZTYN 1983 M30 00:21:39 00:21:43
42 193 WRAŻEŃ JUSTYNA Olsztyn 1988 K30 00:21:39 00:21:45
43 109 SZPENDOWSKI MAREK Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1978 M40 00:21:44 00:21:48
44 217 KOZŁOWSKI PIOTR Olsztyn FATHER ONE THE RUN 1982 M30 00:21:46 00:21:51
45 170 OŚKO MIROSŁAW Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1988 M30 00:21:50 00:21:54
46 101 OŁDAKOWSKI KAROL OLSZTYN 1977 M40 00:21:50 00:21:56
47 27 TOMASIK MACIEK Olsztyn MPK OLSZTYN 1987 M30 00:22:04 00:22:06
48 243 DOŁĘGA MARIUSZ Olsztyn WEGE SIŁA 1984 M30 00:22:10 00:22:13
49 91 ŚWIĄTEK MONIKA WARSZAWA 1995 K20 00:22:11 00:22:17
50 201 STRAMEK MARTA Olsztyn ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ 1991 K30 00:22:28 00:22:32
51 150 HERMANN TOMASZ Olsztyn SĄ WOLNIEJŚI / BHP RODO THN 1978 M40 00:22:30 00:22:34
52 74 SAŁAMACHA JAROSŁAW Warszawa PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1980 M40 00:22:28 00:22:42
53 244 MAŁOLEPSZY SZYMON Olsztyn 1998 M20 00:22:43 00:22:45
54 2 SITNIK ADRIAN OLSZTYN 1979 M40 00:22:40 00:22:50
55 210 CHMIELIŃSKI MICHAŁ Jonkowo AMS CZARNI OLSZTYN 1981 M40 00:22:50 00:22:55
56 12 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO 1962 M50 00:22:55 00:22:59
57 154 CHECHŁOWSKI PAWEŁ OLSZTYN 1993 M20 00:22:51 00:22:59
58 104 OŻUBKO DARIUSZ Olsztyn 1977 M40 00:22:54 00:23:01
59 177 SZCZEPANIAK JAKUB Warszawa 12TRI.PL 1998 M20 00:22:45 00:23:02
60 149 JAKUBOWSKI PIOTR Olsztyn 1981 M40 00:22:56 00:23:06
61 140 KOSOWSKI JANUSZ Olsztyn AKM OLSZTYN 1952 M60 00:23:05 00:23:07
62 229 BIELSKI DAWID Szczytno 1981 M40 00:23:09 00:23:17
63 134 ROZICKA ADRIANA Olsztyn 1991 K30 00:23:19 00:23:23
64 97 SKIERKOWSKI KAROL Mława TWISTER TEAM 1985 M30 00:23:39 00:23:45
65 69 HOLENDER SEBASTIAN Olsztyn KUROPATWA TEAM 1982 M30 00:23:41 00:23:49
66 105 BURANDT MAGDALENA OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1980 K40 00:23:43 00:23:55
67 45 SKUZA LESZEK Jaroty DRUŻYNA WILKA 1978 M40 00:23:45 00:23:55
68 44 ORZOŁEK JOANNA Kolno BISKUPIEC BIEGA/SPARTA BISKUPIEC 1983 K30 00:23:50 00:24:02
69 220 BRZOZOWSKI STANISŁAW Olsztyn PRĄTNICZANKA 1955 M60 00:24:01 00:24:08
70 50 MIKITA MIREK Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1967 M50 00:24:00 00:24:09
71 178 STĘPIŃSKI PAWEŁ OLSZTYN 1977 M40 00:24:05 00:24:10
72 209 MIKIELSKI MAREK Olsztynek 1960 M60 00:24:08 00:24:13
73 4 KLINK ARTUR Jaroty 1984 M30 00:24:01 00:24:17
74 175 MAŃKOWSKA ANNA Olsztyn 1984 K30 00:24:10 00:24:17
75 81 FOLGA ARTUR Iława IŁAWA BIEGA 1971 M50 00:24:11 00:24:17
76 173 GASZYK JOLANTA OLSZTYN 1984 K30 00:24:17 00:24:23
77 56 KŁOS JAN Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M50 00:24:15 00:24:24
78 92 DĄBROWSKI ROBERT Olsztyn 1978 M40 00:24:14 00:24:28
79 49 KUBICKI RAFAŁ Dywity 1972 M40 00:24:20 00:24:30
80 31 SUCHODOLSKI ROBERT Olsztyn 1987 M30 00:24:20 00:24:35
81 1 BILKIEWICZ BARTOSZ OLSZTYN 1982 M30 00:24:27 00:24:38
82 54 MAŃKOWSKI LESZEK Iława BIEGAM BO CHCE A NIE MUSZĘ 1983 M30 00:24:30 00:24:38
83 87 KĄKOL KRZYSZTOF Olsztyn 1976 M40 00:24:34 00:24:39
84 187 LIKSZO PAWEŁ Olsztyn 1988 M30 00:24:43 00:24:52
85 219 KOZŁOWSKI MARIUSZ Olsztyn GOSIAALA 1983 M30 00:24:48 00:24:53
86 250 MASIEJCZYK KRZYSZTOF OLSZTYN 1992 M20 00:24:55 00:25:01
87 166 ANTOŃ PIOTR Olsztyn 1990 M30 00:24:57 00:25:10
88 79 KOTLARZ KAROL Ostrołęka 1990 M30 00:25:01 00:25:15
89 148 SZYMAŃSKA EDYTA OLSZTYN DRUŻYNA WILKA 1987 K30 00:25:15 00:25:22
90 95 BORKOWSKI JACEK Olsztyn 1980 M40 00:25:13 00:25:24
91 141 PYTKA BARTOSZ OLSZTYN SOFATHLON 1981 M40 00:25:18 00:25:29
92 46 RYDZANOWSKA ŻANETA Biskupiec BISKUPIEC BIEGA/SPARTA BISKUPIEC 1974 K40 00:25:24 00:25:37
93 191 CIEĆKO MICHAŁ OLSZTYN VIKINOS 1982 M30 00:25:26 00:25:39
94 240 BRZÓSKA TOMASZ OLSZTYN 1963 M50 00:25:27 00:25:39
95 213 KASZUBA MICHAŁ Olsztyn LECIMY TUTEJ 1986 M30 00:25:45 00:25:53
96 52 GRABOWSKI GRZEGORZ OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1965 M50 00:25:46 00:25:56
97 19 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF Olsztyn 1989 M30 00:25:52 00:25:57
98 37 NITKIEWICZ BARTOSZ Olsztyn DZIQ TEAM 1981 M40 00:25:52 00:25:59
99 107 MATWIEJCZUK ELIZA Olsztyn 1983 K30 00:25:53 00:26:01
100 103 OLENDER MONIKA Olsztyn 1992 K20 00:25:48 00:26:08
101 155 DŁUGOSZ PAULA MRĄGOWO 1989 K30 00:26:00 00:26:13
102 161 PENNINGER PHILIPP VIENNA 1993 M20 00:26:00 00:26:13
103 36 BAKUNOWICZ WOJCIECH Małdyty 2000 M20 00:26:02 00:26:14
104 100 CIOBAN BARTŁOMIEJ Orneta 1985 M30 00:26:00 00:26:20
105 179 CIUPIŃSKI JERZY OLSZTYN OLPAK 1955 M60 00:26:11 00:26:20
106 190 BOGDANOWICZ KAJETAN Olsztyn 1992 M20 00:26:15 00:26:20
107 251 KUTNIK ANNA OLSZTYN GAZELE Z WARMI 1977 K40 00:26:07 00:26:22
108 184 KUPIBIDA PAWEŁ Olsztyn 1982 M30 00:26:16 00:26:28
109 165 RYDZANOWSKI TOMASZ BISKUPIEC 1966 M50 00:26:25 00:26:38
110 205 MEJKA MIROSŁAW Nowe Miasto Lubawskie 1967 M50 00:26:36 00:26:45
111 200 MAJEWSKI MAREK Olsztyn SKAZANI NA SUKCES 1964 M50 00:26:40 00:26:50
112 157 BERTEL MARCIN Olsztyn 1982 M30 00:26:50 00:27:05
113 234 KOSEWSKI GRZEGORZ Napierki 1978 M40 00:26:59 00:27:05
114 146 PROKOPOWICZ ANETA NIEWIELKOWO SĄ WOLNIEJSI / 4 WM BOT 1986 K30 00:27:04 00:27:15
115 211 USZLER PIOTR Olsztyn 1992 M20 00:27:07 00:27:23
116 208 MIKIELSKA DANUTA Olsztynek 1959 K60 00:27:16 00:27:29
117 132 SOKALSKI BOGDAN OLSZTYN PRZEM-GRI 1950 M60 00:27:20 00:27:30
118 147 OSMAŃSKI DAMIAN Pacółtowo 1993 M20 00:27:25 00:27:36
119 233 GOŁĘBIEWSKI JAROSŁAW Nikielkowo 1978 M40 00:27:25 00:27:38
120 252 MICHALCZYK MARIA OLSZTYN GAZELE Z WARMI 1981 K40 00:27:26 00:27:41
121 164 BORKOWSKI JERZY KRZYSZTOF Olsztyn COLLEGIUM BACCALARUM 1957 M60 00:27:37 00:27:45
122 129 CHARUBIN MARIUSZ Pisz ZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH 1979 M40 00:27:30 00:27:46
123 55 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn BIEGAM BO CHCĘ A NIE MUSZĘ 1955 M60 00:27:37 00:27:47
124 94 GOMUŁKIEWICZ-KRYSIAK EMILIA WARSZAWA 1989 K30 00:27:42 00:27:48
125 238 RODZIEWICZ MACIEJ Biskupiec SPARTA BISKUPIEC 1975 M40 00:27:54 00:28:07
126 32 PAŁEJKO ALEKSANDRA Ostróda 2000 K20 00:27:58 00:28:10
127 85 BANACH ANDRZEJ Olsztyn PISZ-OLSZTYN 1989 M30 00:27:59 00:28:11
128 225 ZAJĄC BARTOSZ Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA 1989 M30 00:28:02 00:28:17
129 60 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn SPARTANIE DZIECIOM 1987 M30 00:27:57 00:28:20
130 35 PEŚLAK MARZENA OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1970 K50 00:28:15 00:28:29
131 215 MURAWSKA EDYTA Olsztyn INDYWIDUALNIE 1981 K40 00:28:24 00:28:30
132 221 DOBOSZ-SZMIGIEL AGNIESZKA Barczewo 1978 K40 00:28:24 00:28:31
133 59 BOGUSZ MONIKA Olsztyn KUROPATWA TEAM 1991 K30 00:28:24 00:28:35
134 62 BUKOWSKA-PTAK BEATA BISKUPIEC SPARTA 1971 K50 00:28:28 00:28:42
135 239 TOMCZYK ANNA Olsztyn 1989 K30 00:28:33 00:28:42
136 38 FURGAŁ RAFAŁ Olsztyn 1971 M50 00:28:29 00:28:46
137 172 CIOŁKOWSKI MAREK OLSZTYN W-MKLA MASTERS OLSZTYN 1963 M50 00:28:42 00:28:55
138 64 RODZIEWICZ DOROTA Biskupiec SPARTA BISKUPIEC 1977 K40 00:28:44 00:28:58
139 227 OGONOWSKA SYLWIA Olsztyn BIEGAM BO CHCE, A NIE MUSZĘ 1994 K20 00:28:53 00:29:02
140 24 SZAŁGINIEWICZ KATARZYNA Olsztyn BIEGAM BO CHCĘ A NIE MUSZĘ 1988 K30 00:28:53 00:29:02
141 203 SMÓŁKA JACEK Bartąg 1981 M40 00:28:51 00:29:03
142 242 NIESIOBEDZKA KATARZYNA Olsztyn AKADEMIA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA URUZ DYWITY 1982 K30 00:28:43 00:29:04
143 156 RYBIŃSKI JAROSŁAW Olsztyn 1976 M40 00:28:44 00:29:05
144 176 SZCZEPANIAK PIOTR Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1968 M50 00:28:48 00:29:06
145 181 SMOLIŃSKA MAŁGORZATA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 00:28:48 00:29:06
146 207 PUCZEL PIOTR Olsztyn TEAMPEDRO 1982 M30 00:28:50 00:29:09
147 247 KACZMARSKI MATEUSZ Olsztyn 2001 M20 00:28:55 00:29:17
148 241 GOTOWSKA JOANNA Dywity AKADEMIA ZDROWEGO STYLUŻYCIA URUZ DYWITY 1977 K40 00:28:58 00:29:19
149 145 KOWALCZYK ANDRZEJ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1961 M60 00:29:09 00:29:20
150 25 KRAWIEC KLAUDIA Ostróda 1978 K40 00:29:12 00:29:26
151 11 KRÓLIKOWSKI JANUSZ Dywity AKM OLSZTYN 1951 M60 00:29:18 00:29:27
152 163 WYSZOMIERSKI ELIGIUSZ LEGNICA 1974 M40 00:30:19 00:30:32
153 212 DŁUGOSZ LIDIA Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1965 K50 00:30:22 00:30:35
154 115 ŻEBROWSKA SYLWIA Olsztyn 1988 K30 00:30:36 00:30:50
155 198 PILSKI ANDRZEJ FROMBORK BAREFOOT RUNNERS SOCIETY UK 1949 M60 00:30:40 00:31:00
156 53 PIETRZAK BARTOSZ Olsztyn SZPERACZE ZHR OLSZTYN 1982 M30 00:30:58 00:31:04
157 216 BABIEJ ADELAJDA Jonkowo - 1971 K50 00:30:54 00:31:08
158 230 OKUNIEWSKA JOLANTA Biskupiec FITSTEP TEAM BISKUPIEC 1967 K50 00:31:01 00:31:13
159 236 DZIDO EDYTA Nidzica NIDZICA BIEGA 1971 K50 00:31:08 00:31:16
160 18 CHROSTOWSKI SEBASTIAN OLSZTYN, POLSKA 1993 M20 00:31:01 00:31:20
161 204 WOJDASIEWICZ SYLWIA Olsztyn 1993 K20 00:31:03 00:31:24
162 202 KOWALCZYK EWELINA Olsztyn 1980 K40 00:31:03 00:31:24
163 6 STYPIMSKI DARIUSZ OLSZTYN 1976 M40 00:31:09 00:31:29
164 98 JAKUBOWICZ SYLWIA Olsztyn 1984 K30 00:31:37 00:31:46
165 249 NAJMOWICZ WIESŁAWA OLSZTYN NAJMOWICZ TRIAHLON 1964 K50 00:31:43 00:31:54
166 114 MIKOŁAJEWSKA ANNA Olsztyn 1980 K40 00:31:47 00:32:02
167 144 HERMAN KATARZYNA Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K40 00:32:54 00:33:11
168 70 KOBAK KLAUDIA Olsztyn 1997 K20 00:33:11 00:33:32
169 48 SUWIŃSKA BARBARA TERESA Olsztyn BIEGAM BO CHCĘ A NIE MUSZĘ 1965 K50 00:33:36 00:33:59
170 168 STOLARSKI ANDRZEJ OLSZTYN 1959 M60 00:33:36 00:33:59
171 39 PLUCIŃSKA-FURGAŁ ANNA Olsztyn 1971 K50 00:33:51 00:34:07
172 33 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN R.AMBO/ SĄ WOLNIEJSI 1984 K30 00:33:52 00:34:10
173 15 TOPA ALEKSANDRA Olsztyn 1998 K20 00:33:59 00:34:17
174 223 BOROWIŃSKA PATRYCJA Jastrzębie Zdrój 1996 K20 00:33:57 00:34:17
175 180 LASKOWSKI MIROSŁAW Olsztyn 1962 M50 00:34:15 00:34:25
176 167 KOZŁOWSKA ROZALIA KLĘBARK WIELKI TEAM PSZCZÓŁKOWSK 2004 K20 00:34:38 00:34:49
177 29 LICZNERSKA AGNIESZKA ostróda 1976 K40 00:34:44 00:34:59
178 102 OŁDAKOWSKI KATARZYNA OLSZTYN 1981 K40 00:35:33 00:35:41
179 117 LABIŃSKI SEBASTIAN Olsztyn #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU 1980 M40 00:35:18 00:35:43
180 237 FAJBUŚ MARCIN Olsztyn 1990 M30 00:35:47 00:35:58
181 195 JĘDRZEJAK MAGDALENA Gdynia SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 00:35:42 00:36:01
182 182 NIEWDZIĘCZNA BARBARA Olsztyn SĄ WOLNIEJSI 1976 K40 00:35:43 00:36:01
183 153 DOMIAN MARTA JAROTY 1979 K40 00:35:46 00:36:07
184 90 LASKOWSKA ANNA OLSZTYN 1986 K30 00:35:58 00:36:08
185 119 KLONOWSKA ALEKSANDRA Łęgajny 1992 K20 00:36:19 00:36:40
186 235 CHWORAK WERONIKA Olsztyn 1999 K20 00:36:28 00:36:48
187 142 TKACZ JACEK Olsztyn TEAM KOPEĆ 1980 M40 00:37:12 00:37:31
188 246 MACKIEWICZ BOŻENA OLSZTYN SLOW JOGGING W OLSZTYNIE 1961 K60 00:38:03 00:38:26

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni