Łódź

Wyniki

Bieg 3

14.01.2024 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Klasyfikacja WMA:
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 8 PETRUSIEWICZ GRZEGORZ Łódź AZS ŁÓDŹ 1996 M23 00:16:44 00:16:44
2 5 KISIEL TOMASZ Rosanów TEAM OSMO 1994 M23 00:17:10 00:17:11
3 2 OSMULSKI TOMASZ Łódź 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1982 M40 00:17:23 00:17:23
4 334 RYBUS KAMIL Bocheń ŁÓDŹ RUN CREW/JAKOTEAM 1990 M23 00:17:47 00:17:48
5 171 BIEDROWSKI KONRAD Łódź 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1997 M23 00:17:46 00:17:49
6 7 PIETRZYK KRZYSZTOF Koluszki PIETRZYK RUNNING TEAM 1979 M40 00:18:01 00:18:01
7 266 WIKTOROWICZ SZYMON Tomaszów Mazowiecki FENIKS OPOCZNO 1996 M23 00:18:35 00:18:38
8 1006 WÓJCIK ROBERT Zgierz RAZEM TRENUJEMY SPORT 1973 M50 00:18:39 00:18:39
9 134 KWAŚNIAK EMIL Łódź WARRIORS ŁÓDŹ 1987 M35 00:18:43 00:18:45
10 178 KNAPIK MICHAŁ Łódź 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1993 M23 00:18:48 00:18:49
11 1047
1217*
KAŹMIERCZAK KAMIL Szadek 2001 M16 00:18:51 00:18:51
12 25 SOBCZAK SZYMON Brzeziny PIETRZYK RUNNING TEAM 1996 M23 00:18:51 00:18:52
13 321 BŁASZCZYK BARTŁOMIEJ Łódź 1985 M35 00:18:52 00:18:55
14 280 DURCZYŃSKI SZYMON Łódź 1986 M35 00:18:58 00:19:01
15 385 DOMERADZKI KRZYSZTOF Bodzanów KLUB BIEGACZA SOKÓŁ BODZANÓW 1992 M23 00:19:05 00:19:05
16 138 KAZIMIERCZAK PAWEŁ Łódź WARRIORS ŁÓDŹ 1994 M23 00:19:11 00:19:12
17 20 KLIMEK BEATA Rawa Mazowiecka AZS AWF BIAŁA PODLASKA 1999 K23 00:19:13 00:19:13
18 204 PIĄTEK HUBERT Łask 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1995 M23 00:19:11 00:19:15
19 1041 DERENDARZ PAWEŁ Łódź 1987 M35 00:19:21 00:19:21
20 91 CHODAK DAMIAN Łękińsko LKS OMEGA KLESZCZÓW 1989 M23 00:19:24 00:19:24
21 218 JASZCZAK MATEUSZ Sokolniki Parcela AKADEMIABIEGACZA.PL 1990 M23 00:19:25 00:19:25
22 1123 AMBROZIAK ZBIGNIEW Łowicz KS DYNAMIC ŁÓDŹ 1972 M50 00:19:29 00:19:31
23 259 SHVETS MAKSYM Łódź AZS 1999 M23 00:19:35 00:19:37
24 205 MASLANKO MACIEJ Jeżów IRON TEAM 1992 M23 00:19:37 00:19:41
25 343 MAŁECKI MARIUSZ Łódź TEAM OSMO 1982 M40 00:19:44 00:19:44
26 164 SKRZYPCZAK KAMIL Łódź KS DYNAMIC ŁÓDŹ 1991 M23 00:19:46 00:19:48
27 12 JAKÓBCZAK MAGDALENA Sieradz #PLANBIEGANIE 1997 K23 00:19:51 00:19:53
28 328 STANIEC JAROSŁAW Bełchatów 1978 M45 00:19:50 00:19:54
29 1083 SOŚNIERZ TOMASZ Łódź TRIO ŁÓDŹ 1987 M35 00:19:55 00:19:58
30 1132 STANISZCZAK ŁUKASZ Szczecin 1993 M23 00:19:58 00:20:00
31 77 ŚCIBIOREK TOMASZ Brzeziny 1981 M40 00:20:01 00:20:01
32 130 OGŁOZA ADRIAN Łódź NORDEA RUNNERS 1992 M23 00:20:01 00:20:03
33 262 SZYMAŃSKI MICHAŁ Łódź ŁÓDŹ RUN CREW/JAKOTEAM 1985 M35 00:20:04 00:20:07
34 16 ŁAWRENIN ANNA Łódź TEAM OSMO 1997 K23 00:20:06 00:20:08
35 67 SZTĄBER ADAM Łódź #PLANBIEGANIE 1986 M35 00:20:07 00:20:10
36 301 BRZEZIŃSKI ALEKSANDER Łódź TEAM OSMO 1991 M23 00:20:08 00:20:11
37 368 PIETRASIAK JANUSZ ŁÓDŹ #PLANBIEGANIE 1966 M55 00:20:15 00:20:19
38 188 KRUPSKI MICHAŁ Łódź 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1979 M40 00:20:18 00:20:21
39 1080 PAWŁOWSKI ARTUR Konin KOSZAL TRIATHLON/TRITON KONIN 1992 M23 00:20:24 00:20:24
40 11 WIECHA DOMINIKA Łódź UKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ 1998 K23 00:20:26 00:20:29
41 224 STEFANÓW KRYSTIAN Łódź PROVIKIDSRUN 2005 M16 00:20:30 00:20:34
42 208 STASIAK ANNA Aleksandrów Łódzki 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1994 K23 00:20:32 00:20:34
43 184 KUŹMIŃSKI PIOTR Aleksandrów Łódzki 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1982 M40 00:20:47 00:20:49
44 131 FIRAZA TOMASZ Łódź NORDEA RUNNERS 1982 M40 00:20:43 00:20:52
45 264 FABIJAŃSKI DARIUSZ Łódź IFON 1973 M50 00:20:50 00:20:54
46 263 MARAŃDA KACPER Opoczno 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 2005 M16 00:20:53 00:20:55
47 154 BARAN KONRAD Łódź WARRIORS ŁÓDŹ 1993 M23 00:20:49 00:20:55
48 107 SZYMCZAK DOMINIK Łódź TEAM OSMO 1983 M40 00:20:54 00:21:01
49 64 MISIAK ADRIAN Łęczyca MOCARNE ORŁY 1980 M40 00:21:04 00:21:07
50 53 KONKEL KATARZYNA Lublin PERFECT RUNNER TEAM 1994 K23 00:21:09 00:21:12
51 1122 GÓRECKI PRZEMYSŁAW ZGIERZ 1981 M40 00:21:10 00:21:22
52 110 NITA MICHAŁ Łódź TEAM OSMO 1988 M35 00:21:15 00:21:19
53 254 FELISIAK MARCIN Bełchatów 1977 M45 00:21:19 00:21:23
54 338 MASIEREK PIOTR Łódź UNIWERSYTET ŁÓDZKI 1983 M40 00:21:19 00:21:30
55 352 DŁABICH ŁUKASZ Łódź TEAM OSMO 1984 M35 00:21:20 00:21:25
56 1072 WENTA KACPER Ozorków MONAR OZORKÓW 2005 M16 00:21:22 00:21:26
57 322 ZDOLINSKI DANIEL Kielce DECATHLON 1996 M23 00:21:22 00:21:29
58 211 KACPRZAK RADOSŁAW Łódź PROVIKIDSRUN 1975 M45 00:21:28 00:21:32
59 1108 RZECZYCKI OLIWIER Ozorków 2007 M16 00:21:29 00:21:34
60 175 STEFANIAK GRZEGORZ Rawa Mazowiecka 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1978 M45 00:21:38 00:21:40
61 105 DZIKORSKI PIOTR Łódź TEAM OSMO 1978 M45 00:21:42 00:21:46
62 159 PIEKUTOWSKI IRENEUSZ Łódź DECATHLON LOGISTICS 1993 M23 00:21:43 00:21:51
63 246 SYCHNIAK AGNIESZKA Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL 1980 K40 00:21:45 00:21:49
64 119 GIEROWSKI MATEUSZ łódź JAGODA RUNNING TEAM 1991 M23 00:21:59 00:22:37
65 325 SUT MATEUSZ Stróża 2003 M16 00:22:00 00:22:24
66 98 IRACKI MICHAŁ Łódź 1995 M23 00:22:00 00:22:06
67 1147 BŁASIAK JACEK Łódź Rossbiegani 1993 M23 00:22:01 00:22:08
68 344 ZAKRZEWSKI MACIEJ Łódź TEAM OSMO 1988 M35 00:22:06 00:22:09
69 113 UMIŃSKA ALEKSANDRA Łódź 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1988 K35 00:22:06 00:22:09
70 289 KLOSINSKI PIOTR Łódź TEAM OSMO 1981 M40 00:22:10 00:22:17
71 237 BUCZEK JAKUB Łódź 1986 M35 00:22:16 00:22:22
72 1131 ROSZKOWSKI TOMASZ MICHAŁ Warszawa JA0306 BIEGA. KU REALIZACJI CELÓW 1986 M35 00:22:19 00:22:24
73 198 CALERO DARWIN Lodz CLARIANT 1987 M35 00:22:26 00:22:31
74 270 GOŹDZIK-ZARĘBA ANETA Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1980 K40 00:22:27 00:22:32
75 340 WĄSICKI ARTUR Dobroń 1963 M60 00:22:36 00:22:41
76 1125 AMBROZIAK SYLWIA Łowicz KS DYNAMIC 1975 K45 00:22:38 00:22:40
77 387 ARENDT ŁUKASZ Zgierz UNIWERSYTET ŁÓDZKI 1979 M40 00:22:39 00:22:50
78 115 KALISTA JACEK Łódź MBANK 1979 M40 00:22:40 00:22:48
79 277 NOWAK ADAM Łódź DECATHLON LOGISTICS 1995 M23 00:22:42 00:22:48
80 87 SZELEST DARIUSZ Wiśniowa Góra PIETRZYK RUNNING TEAM 1970 M50 00:22:46 00:22:51
81 1139 PODGÓRSKI ŁUKASZ ŁÓDŹ 1981 M40 00:22:47 00:22:55
82 93 WOŹNY MARCIN Łódź INVESTA RUNNING TEAM 1984 M35 00:22:59 00:24:58
83 1156 GÓŻAŃSKI JAROSŁAW ŁÓDŹ Łódź Kocha Sport 1968 M55 00:23:00 00:23:05
84 147 NIEWCZAS ROBERT Wiśniowa Góra 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1974 M45 00:23:03 00:23:07
85 1115 CHĄDZYŃSKI DANIEL Łódź DANIELO SPORTSWEAR 1977 M45 00:23:06 00:23:06
86 207 BŁASIAK PAWEŁ Łódź CLARIANT 1991 M23 00:23:15 00:23:22
87 390 ROWIŃSKI PAWEŁ Łódź 1990 M23 00:23:17 00:23:36
88 1127 WIROWSKI PATRYK Łódź 1992 M23 00:23:19 00:23:25
89 297 OWCZAREK JACEK Piątkowisko DAWAJKALACH TEAM 1972 M50 00:23:19 00:23:24
90 253 ROMANOWSKI KRYSTIAN Konstantynów Łódzki 1990 M23 00:23:21 00:23:29
91 89 GOŹDZIK ADRIAN Łódź OSNOWA RUN 1988 M35 00:23:22 00:23:33
92 1084 LESZKIEWICZ ARTUR Głowno 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1976 M45 00:23:22 00:23:31
93 92 MASŁOWSKI MARCIN Łódź HTF LUDWIK SIKORSKI 1979 M40 00:23:31 00:23:48
94 1066 ROGULSKI ADAM Stryków 1998 M23 00:23:37 00:23:54
95 1058 NIWA BARTOSZ Ozorków MONAR OZORKÓW 2005 M16 00:23:38 00:23:49
96 199 CŁAPKA PIOTR Sieradz 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1982 M40 00:23:41 00:23:44
97 79 KOWALCZYK KATARZYNA Łódź TEAM OSMO 1996 K23 00:23:44 00:23:50
98 310 CZYŻ CZCIBOR Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1984 M35 00:23:48 00:24:00
99 287 MATUSIAK ARKADIUSZ Łódź 1972 M50 00:23:49 00:23:55
100 133 KOCHMAN EMIL Bychlew NORDEA RUNNERS 1992 M23 00:23:51 00:24:07
101 374 BOŃCZAK RADOSŁAW ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 1975 M45 00:23:55 00:24:13
102 215 GALOCH ROBERT Aleksandrów Łódzki ATLAS RUNNIG TEAM 1972 M50 00:23:55 00:24:20
103 189 SOBIESZEK KINGA Skierniewice 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1997 K23 00:23:59 00:24:08
104 176 MERECZ KRISTIAN Łódź DECATHLON LOGISTICS 1991 M23 00:24:04 00:24:18
105 1067 BRZEŹNIAK ADRIAN Łódź 1991 M23 00:24:05 00:24:22
106 1032 LANGER MARTA Łódź WARRIORS ŁÓDŹ 1990 K23 00:24:06 00:24:11
107 235 PAŁCZYŃSKI PIOTR Zgierz CLARIANT 1983 M40 00:24:07 00:24:13
108 200 ANDRZEJCZAK DARIUSZ Łódź 1968 M55 00:24:09 00:24:17
109 125 TRZONEK JAROSŁAW Łódź 1993 M23 00:24:10 00:24:23
110 1109 ZIELIŃSKI MACIEJ Łódź ZIELU TEAM 1985 M35 00:24:13 00:24:34
111 112 OLENDER-BARTOSIK RENATA Łódź UNIWERSYTET ŁÓDZKI 1981 K40 00:24:13 00:24:24
112 88 ŁASKI KAMIL Piotrków Trybunalski ROSSMANN 1992 M23 00:24:16 00:24:31
113 1088 SZMICH KAROL Łódź #PLANBIEGANIE 1979 M40 00:24:19 00:24:32
114 73 BEDNAREK ARKADIUSZ Burzenin 1968 M55 00:24:19 00:24:28
115 104 ELJASZ ROBERT ŁÓDŹ 1968 M55 00:24:20 00:24:23
116 74 PIERA ADRIAN ŁÓDŹ FSOCIETY 1990 M23 00:24:20 00:24:35
117 148 HAŁACZKIEWICZ RAFAŁ Łódź BSH RUNNING TEAM 1987 M35 00:24:21 00:24:34
118 1126 DOBRUCHOWSKI ADAM Błaszki AKADEMIABIEGACZA.PL 1998 M23 00:24:21 00:24:39
119 86 BOGDAŃSKA KATARZYNA Łódź 1983 K40 00:24:28 00:24:47
120 181 KĘDZIOR JAKUB ŁÓDŹ DECATHLON LOGISTICS 1992 M23 00:24:33 00:24:46
121 102 KARAŚ WITOLD Łódź RYSIOTEAM 1968 M55 00:24:33 00:24:43
122 285 DYKTYŃSKI KRZYSZTOF Łódź VEOLIA 1963 M60 00:24:34 00:24:48
123 347 GŁOWACKI KAROL Łódź 2004 M16 00:24:34 00:24:43
124 317 BILSKI ROBERT Łódź 1983 M40 00:24:35 00:24:49
125 249 ZDUŃCZYK PAULINA Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL 1986 K35 00:24:37 00:24:44
126 250 SOŁTYSIAK MARTA Łódź SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 1984 K35 00:24:39 00:26:14
127 69 SOCHA MARCIN Łódź ***** *** 1983 M40 00:24:44 00:24:54
128 111 JUST JACEK Łódź SPORTOWE ŻUKI 1996 M23 00:24:49 00:25:38
129 1104 PTAK MARCIN łódź 1981 M40 00:24:50 00:25:25
130 183 ŚWIDEREK TOMASZ Pabianice 1975 M45 00:24:53 00:24:58
131 126 WOJNIŁOWICZ-POKUSIŃSKA WIOLETA Łódź 1993 K23 00:24:54 00:25:03
132 24 KUCHTA MONIKA Łódź #HAPPYRUNNERS 1979 K40 00:24:56 00:25:12
133 135 ŚLEDZIK MATEUSZ Łódź ACCENTURE 1991 M23 00:24:56 00:25:18
134 142 NOWAKOWSKI PIOTR Łódź 1983 M40 00:24:58 00:25:09
135 14 PSKIT AGATA Łódź 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1991 K23 00:24:58 00:25:02
136 1087 KLUJ BOGUSŁAW Zakręt GUNS AND ROSES RUN TEAM/BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTA 1958 M65 00:24:59 00:25:14
137 48 PORCZYŃSKI SEBASTIAN Łódź 1986 M35 00:25:03 00:25:10
138 361 CERAN MAREK Łódź 1991 M23 00:25:04 00:25:16
139 150 BECHTOLD MACIEJ Łódź BIEGAM Z ASSECO BS 1975 M45 00:25:07 00:25:23
140 31 SŁODKIEWICZ DAGMARA konstantyna 1987 K35 00:25:08 00:25:47
141 202 WŁODARCZYK KAMILA Łódź 2000 K23 00:25:09 00:25:15
142 1014 RAKIETA MONIA Łódź 1979 K40 00:25:10 00:25:26
143 216 KOLASA PIOTR Łódź TRIO ŁÓDŹ 1987 M35 00:25:10 00:25:19
144 1101 WANTKIEWICZ PIOTR Łódź FIT FABRIC / FIZJO-TEAM 1981 M40 00:25:11 00:25:27
145 145 JARZYŃSKI DOMINIK Łódź NORDEA RUNNERS 1978 M45 00:25:12 00:25:21
146 41 SŁODKIEWICZ PIOTR Konstantyna 1986 M35 00:25:12 00:25:48
147 1100 MRÓWCZYŃSKA PAULA Konin KOSZAL TRIATHLON/ TRITON 1994 K23 00:25:15 00:25:36
148 1070 WILCZYŃSKI TYMON Ozorków MONAR OZORKÓW 2005 M16 00:25:18 00:25:27
149 36 BRYKOWSKA TERESA PABIANICE ADA TEAM 1964 K55 00:25:22 00:25:27
150 251 PRZYBYŁO JAKUB Wiśniowa Góra 1981 M40 00:25:26 00:25:44
151 1042 STANISZEWSKI ŁUKASZ Łódź TEAM OSMO 1984 M35 00:25:29 00:25:40
152 43 GOLĘDZINOWSKA MARZENA Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL 1985 K35 00:25:32 00:25:40
153 292 KORCZYŃSKI STANISŁAW Koluszki PIETRZYK RUNING TEAM 1953 M65 00:25:33 00:25:39
154 389 NOWACKI TOMASZ Andrespol 1980 M40 00:25:34 00:25:50
155 1018 WODZYŃSKI WOJCIECH Dobroń 1982 M40 00:25:40 00:25:58
156 60 FĄFARA AGNIESZKA Łodzi PIETRZYK RUNNING TEAM 1979 K40 00:25:40 00:25:52
157 121 MOTYLEWSKI KONRAD Łódź 1984 M35 00:25:40 00:25:54
158 324 WIESZCZAK PIOTR Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1981 M40 00:25:41 00:25:58
159 26 OLEJNICZAK DAMIAN Łódź SPORTOWE ŚWIRY ŁÓDŹ 1993 M23 00:25:42 00:25:57
160 319 LAZAR MARTYNA Siemianowice Ślaskie 2000 K23 00:25:50 00:26:00
161 52 SZWEBS MARCIN Łódź FB/BIEGAJACESTATYSTYKI 1974 M45 00:25:55 00:26:06
162 1111 DURLAK HUBERT Ozorków 2006 M16 00:25:56 00:26:05
163 240 GŁOWACKI JAROSŁAW Brodnia Dolna 1979 M40 00:25:59 00:26:19
164 275 TRZEWIKOWSKA PAULINA Łódź TEAM OSMO 1983 K40 00:25:59 00:26:06
165 163 PERKA ANNA Łódź DECATHLON LOGISTICS 2001 K16 00:26:05 00:26:13
166 75 MASZOREK-SZYMALA ANNA Łódź UNIWERSYTET ŁÓDZKI 1970 K50 00:26:05 00:26:24
167 388 STEFAŃSKA AGNIESZKA BRZEZINY PIETRZYK RUNNING TEAM 1979 K40 00:26:08 00:26:20
168 106 GROMEK KATARZYNA Łódź 1971 K50 00:26:10 00:26:40
169 195 KIERZEK ARTUR Łódź BIEGACZE KOSMOSU 1977 M45 00:26:11 00:26:37
170 66 MARCINIAK JĘDRZEJ Łódź KAMIKAZE 1985 M35 00:26:12 00:26:30
171 37 BRYKOWSKI ANDRZEJ PABIANICE ADA TEAM 1961 M60 00:26:13 00:26:22
172 295 OGŁOZIŃSKI MICHAŁ Łódź NORDEA RUNNERS 1992 M23 00:26:16 00:26:31
173 44 ŁUKASIK MARIUSZ Łódź 1979 M40 00:26:17 00:26:23
174 360 GALAR PIOTR Łódź 1972 M50 00:26:19 00:26:43
175 366 DOBRZELEWSKI ARTUR Zgierz DZIK KOMANDO 1991 M23 00:26:26 00:26:47
176 239 WOSIAK AGNIESZKA Łódź 1990 K23 00:26:28 00:26:41
177 376 SOLTYSIAK ADAM Stróża 1987 M35 00:26:32 00:26:48
178 122 MURAS JOANNA Łódź UNIWERSYTET ŁÓDZKI 1975 K45 00:26:39 00:26:58
179 201 SLENDAK PAULA Łask ASICS FRONTRUNNER POLAND 1989 K23 00:26:41 00:26:57
180 1114
288*
MILEWSKA DOMINIKA Łódź 1980 K40 00:26:42 00:27:01
181 1060 PIECHOTA ANDRZEJ Łódź 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1967 M55 00:26:42 00:27:02
182 18
203*
WOŹNIAKOWSKA MAŁGORZATA Stryków AKADEMIABIEGACZA.PL 1993 K23 00:26:44 00:26:54
183 1119 KAMIŃSKI DANIEL Łódź 1996 M23 00:26:46 00:27:01
184 129 SOWA TOMASZ Łódź NORDEA RUNNERS 1984 M35 00:26:56 00:27:14
185 1124 JASIECZEK FILIP Łódź BONKERS 1982 M40 00:26:57 00:27:14
186 336 OPIOŁA ANNA Łódź 1985 K35 00:26:58 00:27:18
187 1134 KONDRAT JAKUB ŁÓDŹ 2000 M23 00:27:04 00:27:26
188 1144 MARCINIAK ARIEL ŁÓDŹ 1991 M23 00:27:05 00:27:44
189 232 GAŁKOWSKA ALEKSANDRA Łódź SII RUNNING TEAM 1990 K23 00:27:08 00:27:26
190 1095 TRICKETT BEN Lodz 1989 M23 00:27:08 00:27:40
191 272 KOWALCZYK MAGDA Łódź WARRIORS ŁÓDŹ 1985 K35 00:27:14 00:27:24
192 95 ŁAPCZYŃSKI STEFAN Konstantynów Łódzki 1950 M65 00:27:15 00:27:28
193 50 ADAMEK KATARZYNA Konstantynów Łódzki AKADEMIABIEGACZA.PL 1985 K35 00:27:15 00:27:23
194 118 OBIDOWSKI DAMIAN Stróża 1976 M45 00:27:29 00:28:05
195 296 STĘPNIAK PAULINA Łódź OLI I POLI KONTRA RESZTA ŚWIATA 1993 K23 00:27:34 00:27:42
196 357 KOZIELSKI VEL KOZIAK RYSZARD Łódź 1958 M65 00:27:39 00:27:44
197 283 WIECHA MAŁGORZATA Łódź UKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ 1970 K50 00:27:43 00:28:06
198 349 PAJDA HENRYK Łódż AMATOR 1955 M65 00:27:45 00:28:30
199 61 PODZIŃSKI EDWARD ŁÓDŹ ORIENTUS 1961 M60 00:27:48 00:28:11
200 1056 PASIAK KATARZYNA Łódź ENDURE TEAM 1982 K40 00:27:48 00:28:01
201 1051 KIERZEK EWA Łódź SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 1977 K45 00:27:48 00:28:05
202 120 EKSMAN CZESŁAW Łódź 1979 M40 00:27:59 00:28:12
203 1120 KARCZEWSKI PATRYK Łódź WARRIORS ŁÓDŹ 1989 M23 00:28:08 00:28:38
204 1118 REINERT ARIADNA Łódź 1995 K23 00:28:14 00:28:28
205 27 KOMAROVA ULIANA Łódz 1995 K23 00:28:14 00:28:47
206 151 ŻAK MACIEJ Łódź NORDEA RUNNERS 1992 M23 00:28:15 00:28:47
207 194 GILCZEWSKI PRZEMYSŁAW Łódź FLEX TEAM 1983 M40 00:28:17 00:28:31
208 294 MAŁUSZYŃSKI MICHAŁ Stara Gadka 1983 M40 00:28:19 00:28:44
209 1094 DZIEWANOWSKI ŁUKASZ Starowa Góra SP162 1977 M45 00:28:21 00:29:00
210 335 PASTUSZKA MIROSŁAW Łódź RUN ŁDZ 1966 M55 00:28:24 00:28:45
211 103 KARAŚ ALEKSANDRA Łódź RYSIOTEAM 1962 K60 00:28:24 00:28:34
212 286 BALICKI JACEK Łódź BIEGACZ NOWOSOLNA 1963 M60 00:28:29 00:28:41
213 47 WIECZOREK PAWEŁ Łódź 1980 M40 00:28:31 00:29:05
214 1142 BOŃCZAK ALICJA ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 2000 K23 00:28:37 00:28:59
215 1128 BARANOWSKI BOGUMIŁ Łódź PARKRUN ŁÓDŹ 1960 M60 00:28:41 00:28:47
216 323 RAPACKA MAGDALENA Gałków Mały PIETRZYK RUNNING TEAM 2000 K23 00:28:43 00:29:10
217 84 STASIAK PATRYK Niecki 1985 M35 00:28:47 00:29:21
218 168 KAROWSKI MARCIN Łódź 1977 M45 00:28:48 00:29:18
219 284 WIECHA MARIUSZ Łódź UKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ 1969 M50 00:28:53 00:29:15
220 78 BOGUS AGNIESZKA Burzenin WYBIEGANY TEAM 1969 K50 00:28:57 00:29:02
221 101 TRETAN BARBARA Jawiszowice 1997 K23 00:29:01 00:29:34
222 29 ŚWIĄDER KLAUDIA Zgierz AKADEMIABIEGACZA.PL 1993 K23 00:29:03 00:29:13
223 265 CZECHOWSKA PAULINA Łódź 1990 K23 00:29:09 00:29:22
224 379 ANTONIAK WIESŁAWA Łódź RYSIOTEAM 1959 K60 00:29:16 00:29:28
225 157 KANIOWSKA KAROLINA Łódź DECATHLON LOGISTICS 1991 K23 00:29:16 00:29:46
226 156 WIĘCŁAWEK EWELINA Łódź DECATHLON LOGISTICS 1988 K35 00:29:17 00:29:47
227 223 KIJAŃSKA MAŁGORZATA Łódź CLARIANT 1995 K23 00:29:18 00:29:42
228 169 PIETRZAK MICHAŁ BRATOSZEWICE SP BRATOSZEWICE 1982 M40 00:29:19 00:29:52
229 362 KWIASOWSKA MARTYNA Łódź 1989 K23 00:29:22 00:29:50
230 114 JAGIEŁŁO GRZEGORZ Łódź 1970 M50 00:29:29 00:30:05
231 341 KIERZEK IGOR Łódź RKS ŁÓDŹ 2007 M16 00:29:32 00:29:54
232 305 MATUSIAK MARTYNA Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1997 K23 00:29:33 00:29:40
233 248 KRYCH ROBERT Rąbień 1970 M50 00:29:37 00:29:46
234 257 SKATULSKI DAMIAN Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 1983 M40 00:29:43 00:30:27
235 155 DZIĘGIELEWSKA MARTA Łódź Matner Running Team 1983 K40 00:29:44 00:30:20
236 367 GRYGLAK JAROSŁAW Koluszki LKS KOLUSZKI 1985 M35 00:29:45 00:30:06
237 177 DRÓŻDŻ MICHAŁ Brzeziny PALLEX24 TEAM 1984 M35 00:29:47 00:30:20
238 63 AUGUSTOWSKA MONIKA Łódź 1981 K40 00:29:50 00:30:16
239 1081 PODSIADŁY MACIEJ Warszawa TRAIL IS OUR WAY 1989 M23 00:29:52 00:30:09
240 23 JAROS ADAM Łódź DRAGOSFERA 1976 M45 00:29:52 00:30:23
241 315 ROSIŃSKA KATARZYNA ŁÓDŹ 1960 K60 00:29:56 00:30:03
242 22 JAROS MICHAŁ Łódź 1983 M40 00:30:07 00:30:38
243 1089 PUSZ BARTOSZ Łódź TURBO ZAJEBISTE ZIOMY 1985 M35 00:30:11 00:30:54
244 304 SZCZEŚNIEWICZ PAULINA Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1986 K35 00:30:12 00:30:44
245 158 ZIENKIEWICZ AGATA Łódź 1995 K23 00:30:22 00:30:50
246 21 BRZOZOWSKA MONIKA Pabianice 1994 K23 00:30:24 00:30:56
247 192 KABAT MARCIN Justynów NORDEA RUNNERS 1991 M23 00:30:28 00:30:40
248 252 SKRZYPCZAK KATARZYNA Łódź DECATHLON LOGISTICS 1993 K23 00:30:30 00:30:41
249 152 KARBOWNIK ŁUKASZ Łódź VEOLIA 1984 M35 00:30:39 00:31:02
250 1133 CZAJKA NICOLE ŁÓDŹ 1998 M23 00:30:44 00:31:12
251 185 KUCIŃSKI MICHAŁ Łódź 1964 M55 00:30:44 00:31:00
252 82 OSAK MARTYNA Łódź 1993 K23 00:30:47 00:31:10
253 279 SZPAK MARCIN Łódź 1979 M40 00:30:48 00:31:18
254 19
244*
LESIAK ANDRZEJ Łódź RYSIOTEAM 1954 M65 00:30:54 00:31:17
255 333 GŁOWACKA EMILIA Brodnia Dolna 1980 K40 00:30:55 00:31:15
256 260 BIELICKI ANDRZEJ Łódź 1978 M45 00:31:01 00:31:31
257 162 CHOJNACKI BARTOSZ Łódź DECATHLON LOGISTICS 1988 M35 00:31:04 00:31:36
258 1135 MAJCHRZYK DAMIAN Łódź c9 1990 M23 00:31:16 00:31:34
259 318 KRAUZE WIOLETA Łódź SUPERWIOLA 1995 K23 00:31:20 00:31:33
260 256 OCHOCKA EWA ŁÓDŹ BIEGNIĘTE LASKI 1978 K45 00:31:29 00:32:06
261 222 DRWALEWSKI MACIEJ Łęczyca CLARIANT 1991 M23 00:31:32 00:31:56
262 299 MATUSIAK ANNA Łódź 1962 K60 00:31:47 00:31:54
263 308 KAREPANAVA TATSIANA Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1991 K23 00:31:48 00:32:07
264 339 MASIEREK EDYTA Łódź UNIWERSYTET ŁÓDZKI 1977 K45 00:31:49 00:32:16
265 166 KOPCZYŃSKI TOMASZ Łódź DECATHLON LOGISTICS 1996 M23 00:32:00 00:33:44
266 137 WASIELA WERONIKA Zgierz NORDEA RUNNERS 1991 K23 00:32:04 00:32:27
267 35 PAŁUBA FILIP Łódź 1988 M35 00:32:05 00:32:42
268 72 SZELEST MAŁGORZATA Wiśniowa Góra 1973 K50 00:32:07 00:32:33
269 1141 BĄK SEBASTIAN ŁÓDŹ 1995 M23 00:32:11 00:32:43
270 1002 BANASIAK PIOTR OZORKÓW KRZAL ADVENTURE TEAM 1966 M55 00:32:18 00:32:53
271 1140 JÓŹWIAK TOMASZ ŁÓDŹ 1900 M65 00:32:25 00:32:57
272 355 DOBRZELEWSKA DOMINIKA Zgierz DZIK KOMANDO 1991 K23 00:32:28 00:32:49
273 34 ŻÓŁTOWSKI TOMASZ Łódź 1974 M45 00:33:13 00:33:25
274 1022 KRAJEWSKA EWA Łódź 1980 K40 00:33:35 00:34:13
275 1063 GIBALSKA NATALIA Ozorków MONAR OZORKÓW 2006 K16 00:33:41 00:33:49
276 268 GŁĄB JAKUB Piątkowisko 1984 M35 00:33:46 00:34:08
277 220 SKORUPKA PIOTR Pabianice CLARIANT 1989 M23 00:33:57 00:34:23
278 1143 HAŁACZKIEWICZ GRZEGORZ WARSZAWA 1996 M23 00:33:57 00:34:15
279 1121 KARCZEWSKA ANGELIKA Łódź 1991 K23 00:34:06 00:34:37
280 70 SIWIŃSKA JOLANTA Świnice Warckie MOCARNE ORŁY 1974 K45 00:34:12 00:34:20
281 127 BOHO-ROMANOWICZ SANDRA Łask NORDEA 1996 K23 00:34:19 00:34:48
282 245 KUTA ALEKSANDRA Łódź 1996 K23 00:34:20 00:34:49
283 139 SPYCHALSKA JUSTYNA Rąbień AB WARRIORS ŁÓDŹ 1993 K23 00:34:30 00:34:40
284 1137 CIEŚLACZYK PIOTR ŁÓDŹ 1996 M23 00:34:57 00:35:37
285 329 GRUBCZAK AGNIESZKA Łódź NORDEA RUNNERS ŁÓDŹ 1988 K35 00:34:59 00:35:18
286 214 KRÓL EDYTA Łódź FLEX TEAM 1987 K35 00:35:12 00:35:27
287 58 TUŁACZ JAKUB Starowa Góra 1981 M40 00:35:20 00:35:55
288 217 NIEBIESZCZAŃSKA JULIA Łódź 1996 K23 00:35:25 00:36:06
289 187 KLIMCZAK ALICJA Łask 1958 K65 00:35:36 00:36:08
290 255 DALECKA-MIESZCZANKOWSKA ERNESTYNA Łódź 1992 K23 00:35:37 00:35:59
291 153 SOBIESKA MONIKA Łódź 1991 K23 00:35:40 00:36:02
292 243 BOROŃCZYK MARZENA Łódź FLEX TEAM 1973 K50 00:35:41 00:36:11
293 1148 BERNAT MONIKA Łódź 1982 K40 00:35:50 00:36:24
294 363 RESZETARSKA ANNA Łódź 2005 K16 00:35:58 00:36:08
295 375 KAŹMIERCZAK JOANNA Łódź PAPUGIRUN 1988 K35 00:36:09 00:36:34
296 238 MATUSIAK HANNA Łódź 1990 K23 00:36:39 00:37:08
297 49 PRZYGOCKA JANINA Chechło Pierwsze 1958 K65 00:37:11 00:37:37
298 370 KOWALSKA JULIA Łódź SPORTOWE ŚWIRY ŁÓDŹ 1995 K23 00:37:12 00:37:27
299 1117 KRAJEWSKI KRZYSZTOF Łódź 1968 M55 00:37:32 00:38:10
300 312 MADEJ AGNIESZKA Łódź 1973 K50 00:37:33 00:38:10
301 377 ZIMNICKA KATARZYNA Bukowiec 1985 K35 00:37:37 00:38:11
302 350 KAPUŚCIŃSKA ANNA Łódż AMATOR 1952 K65 00:37:38 00:38:03
303 39 SKONIECZNA KATARZYNA Łódź 1985 K35 00:37:58 00:38:27
304 40 SKONIECZNY JAROSŁAW Łódź 1985 M35 00:38:00 00:38:27
305 90 NASTAROWICZ-TUŁACZ GOSIA Starowa Góra 1980 K40 00:38:03 00:38:39
306 236 WOJCIECHOWSKA ANNA ŁÓDŹ FLEX TEAM 1986 K35 00:38:07 00:38:22
307 359 KRONE JACEK Łódź 1972 M50 00:38:51 00:39:25
308 45 KOSIŃSKA ANNA Łódź 1959 K60 00:39:01 00:39:33
309 68 URBANIAK ROBERT Stary Besk MOCARNE ORŁY 1983 M40 00:39:05 00:39:33
310 160 PIOTROWSKA EWELINA ŁÓDŹ DECATHLON LOGISTICS 1992 K23 00:39:20 00:39:51
311 28 BERNACIK JACEK Łódź WS ŁÓDŹ 1975 M45 00:40:48 00:41:17
312 30 HANYSZ-WORACH PAULINA łódź MAGICCZARNELOVE 1986 K35 00:40:48 00:41:17
313 337 PASTUSZKA JOANNA Łódź RUN ŁDZ 1965 K55 00:41:27 00:41:48
314 383 PAŚNIK JAROSŁAW Łódź 1966 M55 00:41:28 00:41:49
315 382 PAŚNIK RENATA Łódź 1970 K50 00:41:28 00:41:49
316 1145 KARALUS ANDRZEJ ŁÓDŹ 1965 M55 00:42:24 00:43:04

Sponsor tytularny