z

Łódź

Wyniki

Bieg 1

29.09.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1037 OSMULSKI TOMASZ Łódź TRUCHT.COM 1982 M30 00:15:36 00:15:37
2 1 PETRUSIEWICZ GRZEGORZ Łódź TIME4S 1996 M20 00:16:07 00:16:08
3 1143 PIETRZYK KRZYSZTOF KOLUSZKI PIETRZYK RUNNING TEAM 1979 M40 00:16:56 00:16:57
4 2 JASZCZAK MATEUSZ Ozorków KS GRUCHA 1990 M20 00:17:08 00:17:08
5 1138 WIKTOROWICZ SZYMON Opoczno FENIKS OPOCZNO 1996 M20 00:17:25 00:17:26
6 260 WITKOWSKI MICHAŁ Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1989 M30 00:17:32 00:17:32
7 1122 ANZIN MAKSYM Rawa Mazowiecka K.S. TRIATHLON RAWA 1997 M20 00:17:53 00:17:54
8 97 DOMERADZKI KRZYSZTOF Bodzanów SOKÓŁ BODZANÓW 1992 M20 00:18:02 00:18:02
9 10 KACZMAREK MONIKA Lodz ASICSFRONTRUNNER POLSKA/ TRUCHT.COM 1989 K30 00:18:10 00:18:11
10 1116 ANZIN GENA Kharkiv 1999 M20 00:18:25 00:18:26
11 1188 WÓJCIK ROBERT Zgierz RAZEM TRENUJEMY SPORT 1973 M40 00:18:31 00:18:32
12 1128 SKRZYPCZAK KAMIL Łódź TIME4S 1991 M20 00:18:33 00:18:33
13 5 MYŚLAK PIOTR Poznań OWOCBIEGA TEAM 1990 M20 00:18:56 00:18:56
14 1165 GRZEGORCZYK NATALIA Kraśnica WANDA PANFIL TEAM / AZS AWF WARSZAWA 1997 K20 00:19:12 00:19:13
15 210 ZAWITOWSKI MICHAL Łódź HARMAN RUNNING TEAM 1986 M30 00:19:20 00:19:24
16 229 JÓZEFIAK TOMASZ Łódź RYSIOTEAM 1998 M20 00:19:25 00:19:25
17 142 PIERZCHAŁA MAGDALENA Andrespol LKS KOLUSZKI 1999 K20 00:19:26 00:19:26
18 1125 RACZ MARIUSZ koluszki PIETRZYK RUNNING TEAM 1980 M30 00:19:26 00:19:26
19 112 SZYMAŃSKI MICHAŁ Łódź REEBOKRUNCREW LDZ 1985 M30 00:19:34 00:19:34
20 1067 LIGENZA KAMIL Zgierz GT RAT 1990 M20 00:19:39 00:19:43
21 1119 STEFANIAK GRZEGORZ Rawa Mazowiecka K.S. TRIATHLON RAWA 1978 M40 00:19:53 00:19:54
22 1178 DZIK TOBIASZ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI KS POLANIK 2000 M16 00:19:57 00:19:58
23 167 COMES MAURO Lodz PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1992 M20 00:19:55 00:19:58
24 65 RZEŹNICKI SŁAWOMIR Brzeziny #KFD 1980 M30 00:19:54 00:19:59
25 1014 GIERACH MILENA Kleszczów LKS OMEGA KLESZCZÓW 2000 K16 00:20:01 00:20:02
26 19 MISIAK ADRIAN Łęczyca 1980 M30 00:20:07 00:20:07
27 1073 NIEDZIELSKI PAWEŁ Łódź BIEGAM Z ABS 1974 M40 00:20:10 00:20:11
28 129 ANDRZEJCZAK TOMASZ Wola Zaradzyńska KORONA PABIANICE 1980 M30 00:20:12 00:20:15
29 1026 PSKIT AGATA Łódź TRUCHT.COM 1991 K20 00:20:16 00:20:17
30 1180 LESKA ANTONINA BEŁCHATÓW UKS CZEMPION BEŁCHATÓW 2003 K16 00:20:17 00:20:18
31 1127 NIŻEWSKI JAROSŁAW Zgierz 1981 M30 00:20:18 00:20:21
32 1186 ANDRZEJCZAK DARIUSZ Łódź AGB TORFY 1968 M50 00:20:23 00:20:26
33 43 SYCHNIAK AGNIESZKA Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1980 K30 00:20:26 00:20:27
34 192 SZCZEPANIAK MICHAŁ Rąbień RAZEM TRENUJEMY SPORT 1975 M40 00:20:30 00:20:33
35 66 BERNACIAK TOMASZ Łódź Paramedica 1991 M20 00:20:32 00:20:35
36 1015 ZALASA WOJCIECH Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1968 M50 00:20:34 00:20:36
37 109 WOJTECKI TOMASZ Łódz 1980 M30 00:20:32 00:20:37
38 254 LEWANDOWSKI IGOR Łódź IGISPORT.FIZJOTERAPIA/TRUCHT 1989 M30 00:20:25 00:20:37
39 46 WOJTERA GRZEGORZ Pabianice 1982 M30 00:20:42 00:20:45
40 1160 LEWICKI TOMASZ Łódź REEBOKRUNCREW LDZ 1992 M20 00:20:49 00:20:49
41 1166 ŁUKASIK ŁUKASZ Łódź PIETRZYK RUNNING TEAM 1979 M40 00:20:53 00:20:55
42 1058 GÓŻAŃSKI JAROSŁAW ŁÓDŹ ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1968 M50 00:20:55 00:20:56
43 26 PRUCHNIEWSKI KRZYSZTOF Stróża DZIKIE DZIKI 1976 M40 00:20:55 00:20:58
44 1149 LEWANDOWSKI KRZYSZTOF Łódź REEBOKRUNCREW LDZ 1977 M40 00:21:01 00:21:03
45 51 ZDUŃCZYK PAULINA Łódź EVERRUN 1986 K30 00:21:01 00:21:04
46 1040 SOBCZYK ARKADIUSZ Łódź Novartis Running Team 1983 M30 00:21:04 00:21:08
47 1169 CHARUSTA MARIUSZ Łódź TOM TOM 1987 M30 00:21:04 00:21:09
48 1140 CZOŁNIK IGOR Łódź BOBRY Z ŻEREMIA 1987 M30 00:21:11 00:21:16
49 238 JANICKI MARIUSZ łódź FLEX ŁÓDŹ 1983 M30 00:21:14 00:21:17
50 22 PIETRZAK PIOTR Łódź 1969 M50 00:21:31 00:21:34
51 40 KALISTA JACEK Łódź MBANK 1979 M40 00:21:29 00:21:34
52 1190 SZELEST DARIUSZ Wiśniowa Góra PIETRZYK RUNNING TEAM 1970 M40 00:21:35 00:21:35
53 1151 KUBIK MAREK Łódź 1954 M60 00:21:36 00:21:38
54 147 ŚCIERWICKI TOMASZ Łódź T-MOBILE SPORT TEAM 1983 M30 00:21:36 00:21:42
55 1091 ANDRZEJCZAK MARIUSZ tuszyn LKS KOLUSZKI 1982 M30 00:21:40 00:21:41
56 55 JAGODZIŃSKI ADAM Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1985 M30 00:21:42 00:21:45
57 1113 OGŁOZIŃSKI MICHAŁ Łódź NORDEA RUNNERS 1992 M20 00:21:55 00:22:02
58 1109 SEKIETA RADOSŁAW Łódź TIME4S 1976 M40 00:22:00 00:22:00
59 29 OLSZEWSKI JAN Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 2002 M16 00:22:01 00:22:07
60 1170 DYLIK SYLWESTER Aleksandrów Łódzki REEBOKRUNCREW LDZ 1992 M20 00:22:05 00:22:07
61 243 KORPACKI ROBERT łódź 1975 M40 00:22:07 00:22:16
62 1124 ADAMSKI MARCIN Zgierz 1981 M30 00:22:10 00:22:18
63 218 DZIKORSKI PIOTR Łódź HARMAN RUNNING TEAM 1978 M40 00:22:11 00:22:15
64 1019 KOCIAK ANNA Dębniak ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1978 K40 00:22:12 00:22:13
65 64 SZYMCZAK DOMINIK Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 1986 M30 00:22:12 00:22:16
66 1064 GOŹDZIK-ZARĘBA ANETA Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1980 K30 00:22:15 00:22:17
67 1108 IZDEBSKI PAWEŁ Dalików BIEGACZA PROVIDENT 1967 M50 00:22:16 00:22:24
68 1039 PIETRZAK DAREK Łódź T-MOBILE SPORT TEAM 1984 M30 00:22:18 00:22:28
69 104 DYKTYŃSKI KRZYSZTOF Łódź VEOLIA 1963 M50 00:22:22 00:22:29
70 1095 SOBIESZCZYK RAFAŁ Swędów ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1984 M30 00:22:22 00:22:26
71 161 ŚWIĄTCZAK ADAM Łódź 1969 M50 00:22:24 00:22:31
72 1181 TELĄŻKA ALEKSANDRA Bełchatów UKS CZEMPION BEŁCHATÓW 2003 K16 00:22:24 00:22:25
73 1046 KARAŚ WITOLD Łódź RYSIOTEAM 1968 M50 00:22:26 00:22:29
74 1174 MARKIEWICZ DANIEL Łódź REEBOKRUNCREW LDZ 1986 M30 00:22:27 00:22:28
75 1034 JASTRZĄBEK AGNIESZKA Lodz EVERRUN 1984 K30 00:22:28 00:22:33
76 1158 STAWSKI DARIUSZ Łódz BIEGIEM PO PIWO 1957 M60 00:22:33 00:22:36
77 231 GOGOLCZYK MICHAŁ Łódź SUPERTEAM 1978 M40 00:22:34 00:22:43
78 117 DUDZIŃSKI PIOTR Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 1987 M30 00:22:34 00:22:40
79 1016 KUCZKOWSKI ANDRZEJ Łódź 1994 M20 00:22:35 00:22:40
80 1035 OCHMAŃSKA EWA Łódź EVERRUN 1973 K40 00:22:38 00:22:40
81 198 BŁASIAK PAWEŁ Łódź CLARIANT 1991 M20 00:22:41 00:23:15
82 228 KOTYNIA KRZYSZTOF Brzeziny KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKI 1967 M50 00:22:43 00:22:50
83 138 PASTUSZKA MIROSŁAW Łódź RUN ŁDZ 1966 M50 00:22:47 00:22:55
84 157 JASSO ADRIAN LODZ CLARIANT 1991 M20 00:22:48 00:23:16
85 68 PANCER MARIUSZ Łódź 1983 M30 00:22:50 00:22:57
86 1179 SZCZAWIŃSKI ROBERT Łódź ACCENTURE RUNNING CLUB 1974 M40 00:23:00 00:23:07
87 113 DZIEWANOWSKI ŁUKASZ Starowa Góra SP162 1977 M40 00:23:02 00:23:15
88 1090 LESZKO TOMASZ Łódź EVERRUN 1979 M40 00:23:03 00:23:12
89 1187
1199*
JAGIEŁŁO MAŁGORZATA Koluszki PIETRZYK RUNNING TEAM 1967 K50 00:23:06 00:23:09
90 1083 BARBURSKI ADAM Zgierz RODZINNA GRUPA ROWEROWA 1979 M40 00:23:13 00:23:20
91 123 CIEŚLIK JACEK Łódź FLEX ŁÓDŹ 1975 M40 00:23:17 00:23:26
92 1176 BISKUPSKI MICHAŁ Pabianice 1976 M40 00:23:18 00:23:25
93 35 NAJDEREK MACIEJ ŁÓDŹ NAJDERKI4 1982 M30 00:23:18 00:23:24
94 1156 KORCZYŃSKI STANISŁAW Łódź RYSIOTEAM 1953 M60 00:23:22 00:23:24
95 1080 ISKRA ARKADIUSZ Łódz PORT LOTNICZY ŁÓDZ 1977 M40 00:23:23 00:23:31
96 1081 SZEWCZYK GRZEGORZ Ozorków ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM 1981 M30 00:23:25 00:23:30
97 1173 LEBIODA MARTA Łódź Morena Czołowa 1991 K20 00:23:25 00:23:33
98 153 WIESZCZAK PIOTR Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1981 M30 00:23:29 00:23:43
99 247 OCHMAŃSKI ADAM Łódź OCHMAN 1974 M40 00:23:31 00:23:41
100 181 GUNTHER MARTA łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 1984 K30 00:23:33 00:23:39
101 99 SMARZEK TOMASZ Łódź MBANK 1982 M30 00:23:33 00:24:10
102 1144 BARANOWSKI BOGUMIŁ Łódź PARKRUN ŁÓDŹ 1960 M50 00:23:37 00:23:39
103 139 ZDONEK BERNARD Łódź SNG WILD DUCKS 1983 M30 00:23:39 00:23:45
104 179 GRODECKI PRZEMYSŁAW Łódź SNS FOODS TRI 1968 M50 00:23:39 00:23:51
105 81 MARKIEWICZ LUIZA Łódź SNG Wild Ducks 1979 K40 00:23:41 00:23:43
106 1004 ŁASKI KAMIL Piotrków Trybunalski ROSSBIEGANI 1992 M20 00:23:46 00:23:54
107 1057 ZIEMIANSKI ADAM Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1987 M30 00:23:47 00:23:53
108 1182 GRACZ MIKOŁAJ Łódź 1978 M40 00:23:50 00:24:00
109 119 GRABARZ PRZEMYSLAW Pabianice SII RUNNING TEAM 1987 M30 00:23:50 00:24:00
110 1010 IWACHÓW GRZEGORZ Ispra 100% ANIMATRAIL 1972 M40 00:23:51 00:24:06
111 242 CHRUŚCIELEWSKI RAFAL Brzeziny KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKI 1993 M20 00:23:52 00:23:59
112 39 BECHTOLD MACIEJ Łódź BIEGAM Z ASSECO BS 1975 M40 00:23:55 00:24:03
113 1155 PAWEŁCZYK GRZEGORZ Łódź 1973 M40 00:23:56 00:24:02
114 87 CEBULA PAWEŁ Łódź GFT 1977 M40 00:23:57 00:24:13
115 116 JAKÓBCZAK SYLWIA Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1988 K30 00:23:59 00:24:08
116 241 PASTWIŃSKA JUSTYNA Łódź ŁÓDŹ RUNNING TEAM 1989 K30 00:24:01 00:24:10
117 246 WESOŁOWSKI TOMASZ Łódź 1979 M40 00:24:03 00:24:37
118 1088 BŁAŻAŁEK ANNA lodz SUPER TEAM 1977 K40 00:24:10 00:24:20
119 1123 SROKA MAGDALENA Łódź 1992 K20 00:24:11 00:24:21
120 160 CARRASCO SERGIO Łódź CLARIANT 1989 M30 00:24:20 00:24:49
121 207 KURJATA BARTŁOMIEJ Łódź PHILIPS RUNNING TEAM LODZ 1983 M30 00:24:22 00:25:01
122 262 MŁODZIŃSKI ROBERT Łódź - 1977 M40 00:24:26 00:24:34
123 1159 SIANOS MARIUSZ Podlubień 1983 M30 00:24:30 00:24:48
124 252 GÓRECKI MATEUSZ Bedoń Nowy 1995 M20 00:24:31 00:24:35
125 90 SZKOBEL BARTŁOMIEJ Łódź FLEX ŁÓDŹ 1983 M30 00:24:31 00:25:04
126 71 SPUŁTOWSKA JOANNA Łódź VEOLIA/BIEG NA 6 ŁAP 1972 K40 00:24:32 00:25:12
127 1041 GĄSIOROWSKA AGNIESZKA Łódź EVERRUN 1982 K30 00:24:35 00:24:40
128 30 NOWAKOWSKI PIOTR Łódź Dzikie Dziki 1983 M30 00:24:39 00:24:50
129 126 ANTOSIK ZBIGNIEW RAWA MAZOWIECKA RAWA TIM ZAWSZE SLIM 1962 M50 00:24:42 00:24:52
130 216 MENCEL PIOTR Łódź DEBE$CIAKI 1985 M30 00:24:43 00:25:02
131 80 IMIŃSKI CEZARY Zgierz 1968 M50 00:24:44 00:24:51
132 1129 SKRZYPCZAK ROBERT Łódź TIME4S 1968 M50 00:24:46 00:25:08
133 47 MICHALAK JACEK Łódź I-SPORT 1981 M30 00:24:52 00:24:59
134 1139 WŁODARCZYK KAMILA Łódź TIME4S 2000 K16 00:24:52 00:25:02
135 183 TRZCIŃSKI PAWEŁ Rąbień AB BRAK 1975 M40 00:24:53 00:25:14
136 144 PRZYCHODZEN LUKASZ Zgierz 1981 M30 00:24:54 00:24:58
137 143 BOLARCZYK STANISŁAW łódź FLEX ŁÓDŹ 1974 M40 00:24:55 00:25:17
138 1171 URAZIŃSKI ADAM Łódź 1981 M30 00:24:56 00:25:46
139 182 KUMOR WERONIKA łódź EVERRUN 1978 K40 00:24:59 00:25:04
140 1047 KARAŚ ALEKSANDRA Łódź RYSIOTEAM 1962 K50 00:25:01 00:25:04
141 197 DYBOWSKA MAŁGORZATA Łódź 1974 K40 00:25:03 00:25:15
142 1130 DYKTYŃSKA KATARZYNA Łódź 1970 K40 00:25:06 00:25:37
143 170 JANKOWSKA AGATA Łódź 1984 K30 00:25:09 00:25:20
144 199 CIESLAK KRZYSZTOF łódź FAJNIE CZASEM BIEGAĆ 1980 M30 00:25:09 00:25:15
145 91 ŚNIEGOSKA SANDRA ŁÓDŹ 1990 K20 00:25:09 00:25:34
146 1085 KOZIELSKI VEL KOZIAK RYSZARD Łódź REEBOKRUNCREW LDZ 1958 M60 00:25:10 00:25:13
147 73 CIECHAŃSKI ADAM Bukowiec PIETRZYK RUNNING TEAM 1968 M50 00:25:12 00:25:18
148 75 ŁUKASIK MARIUSZ Łódź 1979 M40 00:25:16 00:25:28
149 164 UCIŃSKI GRZEGORZ Łódź 1982 1982 M30 00:25:16 00:25:41
150 1105 DOBRZYŃSKI JACEK Łódź 1987 M30 00:25:17 00:25:23
151 261 HUCHLER-MŁODZIŃSKA EWA Łódź EVErRUN 1977 K40 00:25:18 00:25:30
152 235 MICOR JOLANTA Łódź #HAPPYRUNNERS 1992 K20 00:25:19 00:25:31
153 106 BIAŁECKA SYLWIA Łódź EVERRUN 1973 K40 00:25:21 00:25:34
154 200 DZIEWANOWSKI MATEUSZ Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1995 M20 00:25:25 00:25:34
155 1185 BONIECKI DARIUSZ Lodz CELIRONMAN 1981 M30 00:25:25 00:25:46
156 98 KNOBLOCH KATARZYNA Łódź FLINTENSIVE 1992 K20 00:25:25 00:25:47
157 94 OLCZAK MARIUSZ Łódź 1976 M40 00:25:27 00:25:34
158 177 SPRUCH ANDRZEJ Łódź M. A. RYSIE 1958 M60 00:25:42 00:25:57
159 1191 KLIMEK-TOKARCZYK MARTA ŁÓDŹ 1992 K20 00:25:42 00:25:58
160 1079 DWOJAK KATARZYNA Łódź 1971 K40 00:25:46 00:26:01
161 1011 ŁANKIEWICZ ANDRZEJ Zgierz 1973 M40 00:25:48 00:26:10
162 1189 PIERZCHAŁA JOLANTA JUSTYNÓW LKS KOLUSZKI 1973 K40 00:25:49 00:25:59
163 244 SKOWROŃSKI DARIUSZ Łódź 1978 M40 00:25:50 00:26:03
164 1098 DZIKOWSKI WOJTEK Łódź 1979 M40 00:25:50 00:25:54
165 195 CISZAK MARTYNA Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1987 K30 00:25:52 00:26:07
166 1164 KACPRZAK MILENA Aleksandrów Łódzki 1997 K20 00:25:58 00:26:03
167 1150 RZEŹNICKI KAROL Łódź EVERRUN 1966 M50 00:26:00 00:26:13
168 67 RADWAŃSKI TOMASZ Łódź 1975 M40 00:26:01 00:26:22
169 1183 KRUK PATRYCJA Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1985 K30 00:26:03 00:26:22
170 37 CHUDZIK MATEUSZ Łódź CHUDZIK I WSPÓLNICY 1979 M40 00:26:04 00:26:21
171 1152 ANDRIIEVSKYI IHOR łowicz 1984 M30 00:26:04 00:26:25
172 1025 IGNACZAK WERONIKA Łódź EVERRUN 1980 K30 00:26:04 00:26:09
173 79 AUGUSTOWSKA MONIKA Łódź 1981 K30 00:26:05 00:26:35
174 23 LUTOMIRSKA BLANKA Łódź 1979 K40 00:26:07 00:26:24
175 1066 MĘDREK JOANNA Koluszki PIETRZYK RUNNING TEAM 1967 K50 00:26:08 00:26:15
176 258 GRODEK MARIUSZ Łódź FLEX ŁÓDŹ 1983 M30 00:26:11 00:26:26
177 172 BUDZIEWSKI PRZEMYSŁAW Koluszki 1975 M40 00:26:16 00:26:26
178 208 KLUSKA KAMIL Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1991 M20 00:26:17 00:26:41
179 82 KOWALSKI ROBERT Łódź Razem Trenujemy Sport 1980 M30 00:26:19 00:26:39
180 1033 DEMONTOWICZ JAROSŁAW łódź OH! ZUZA TEAM 1973 M40 00:26:20 00:26:38
181 1134 ISKIERKA- PIETRZAK EWELINA Rawa Mazowiecka TRIATHLON RAWA 1982 K30 00:26:26 00:26:36
182 69 SPUŁTOWSKI PAWEŁ Łódź BIEG NA 6 ŁAP ZGIERZ 1971 M40 00:26:27 00:27:05
183 236 PROCHWICZ TOMASZ Łódź 1987 M30 00:26:30 00:26:46
184 1056 WILK - SNOPCZYK ALEKSANDRA Łódź 1982 K30 00:26:32 00:27:02
185 1006 KARBOWNIK BOGUSŁAW Łódz REEBOK RUN CREW LDZ 1953 M60 00:26:33 00:26:46
186 1048 ANTONIAK WIESŁAWA Łódź MULTIBOND 1959 K60 00:26:33 00:26:47
187 1163 BOGUS AGNIESZKA Burzenin 1969 K50 00:26:33 00:26:41
188 1117 WYRWAS PAULINA Łódź 1995 K20 00:26:34 00:26:47
189 1118 KRYMARYS JAKUB Łódź 1996 M20 00:26:35 00:26:47
190 187 KOPACKI ROBERT Łódź 1979 M40 00:26:46 00:26:58
191 1009 LESISZ BARBARA Łódź Razem Trenujemy Sport 1986 K30 00:26:48 00:27:15
192 220 KAMIŃSKI MARIUSZ Łódź #CHEMICALRUN 1988 M30 00:26:49 00:27:07
193 114 KOMAROVA ULA ŁÓDŹ 1995 K20 00:26:50 00:27:16
194 162 WILIŃSKI PAWEŁ Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1980 M30 00:26:52 00:27:09
195 1120 ŁAJSZCZAK WIOLETA Rawa Mazowiecka 1988 K30 00:26:54 00:27:04
196 1018 GŁOWACKI MATEUSZ Anielin Swędowski 1981 M30 00:26:54 00:27:19
197 202 JANKOWSKI ADAM Konstantynów Łódzki PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1989 M30 00:26:56 00:27:12
198 1061 GARDIAS RENATA Łódź 1983 K30 00:27:00 00:27:01
199 257 BARTOSIK MARCIN Łódź 1979 M40 00:27:03 00:27:17
200 175 PUPAR TADEUSZ Łódź BIEGAM 4 FUN 1998 M20 00:27:08 00:27:28
201 1111 STRANZ KAMIL Łódź NORDEA RUNNERS 1979 M40 00:27:08 00:27:42
202 1082 BARBURSKI MARCIN Łódź RODZINNA GRUPA ROWEROWA 1977 M40 00:27:21 00:27:48
203 1141 PIETRUSIŃSKA IZABELA Antoniew 1970 K40 00:27:22 00:27:49
204 1099 JANISZEWSKI SYLWERIUSZ łódź 1976 M40 00:27:27 00:27:53
205 223 KACZYŃSKI JACEK Emilia 1972 M40 00:27:35 00:27:47
206 57 ZBUDNIEWEK ADRIANNA Łódź REEBOKRUNCREW LDZ 1980 K30 00:27:35 00:28:03
207 100 KOZŁOWSKA-ŚRÓDKA JOANNA Łódź 1978 K40 00:27:40 00:28:06
208 62 LIS MICHAŁ dobra #eaglegym 1981 M30 00:27:44 00:28:12
209 1103 BANAŚ MAŁGORZATA Łódź 1986 K30 00:27:48 00:28:13
210 213 WASIELA WERONIKA Zgierz 1991 K20 00:27:49 00:28:06
211 1126 GONCIAREK KATARZYNA Łódzkie PIETRZYK RUNNING TEAM 1969 K50 00:27:51 00:27:58
212 245 SADOWSKA MARCJANNA Łódź 1989 K30 00:27:56 00:28:06
213 149 CIACH-FLIGIEL ALEKSANDRA Łódź VEOLIA ŁÓDŹ 1979 K40 00:28:00 00:28:17
214 125 BUJAKOWSKI ŁUKASZ Łódź DO ROBOTY 1983 M30 00:28:01 00:28:09
215 211 KABZIŃSKI MAREK Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1988 M30 00:28:04 00:28:10
216 84 RACZYŃSKI TOMASZ Łódź NORDEA RUNNERS 1985 M30 00:28:07 00:28:33
217 1065 EJZERT BARTŁOMIEJ Łódź 2003 M16 00:28:13 00:28:40
218 1154 MARKIEWICZ ANDRZEJ ŁÓDŹ RĄCZE ŻÓŁWIE 1959 M60 00:28:23 00:28:54
219 1001 TRZEWIKOWSKA PAULINA Łódź 1983 K30 00:28:24 00:28:41
220 184 WAJMAN JAROSLAW PABIANICE 1975 M40 00:28:25 00:28:41
221 239 WESOŁOWSKA PAULINA Łódź 1979 K40 00:28:25 00:28:58
222 193 BOROWSKA JOANNA Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1989 K30 00:28:29 00:29:01
223 1145 MARSZAŁEK ANNA Łódź NORDEA NOC RUNNERS 1982 K30 00:28:37 00:28:56
224 115 DUDKIEWICZ SYLWESTER Łódź REEBOKRUNCREAW LDZ 1981 M30 00:28:49 00:29:19
225 248 SOBIESIAK TOMASZ Łódź RYSIE 1982 M30 00:28:56 00:29:29
226 1027 WYSOCKA AGNIESZKA Łódź 1970 K40 00:29:00 00:29:20
227 41 STELMACH MICHAŁ Łódź 1982 M30 00:29:10 00:29:27
228 1072 DZIĘGIELEWSKA MARTA Łódź 1983 K30 00:29:10 00:29:39
229 1012 CIESIELSKA EWA MARIA Ispra 100% ANIMATRAIL 1979 K40 00:29:13 00:29:28
230 33 JAROS ADAM Łódź DRAGOSFERA 1976 M40 00:29:19 00:29:45
231 148 ZARYCHTA RADOSŁAW Łódź 1969 M50 00:29:19 00:29:51
232 249 GĘBICKA MAŁGORZATA Łódź 1984 K30 00:29:23 00:29:47
233 44 ŻÓŁTOWSKI TOMASZ Łódź 1974 M40 00:29:29 00:29:40
234 135 POPIS MONIKA Łódż CERI INTERNATIONAL 1977 K40 00:29:34 00:30:06
235 74 PANCER KAROLINA Łódź 1985 K30 00:29:35 00:29:46
236 240 DUSZKIEWICZ KRZYSZTOF Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 1979 M40 00:29:35 00:29:53
237 1153 BAGIŃSKA BERENIKA Łódź OSNOWA RUN / VEGE RUNNERS 1984 K30 00:29:42 00:30:04
238 1097 PIOTROWSKI RAFAL Łódź 1978 M40 00:29:44 00:29:59
239 1070 KOWALCZYK EWELINA Wieluń 1984 K30 00:29:46 00:29:59
240 1069 JONKO RAFAŁ Łódź 1985 M30 00:29:46 00:29:59
241 188 KOPACKA KAMILLA Łódź 1980 K30 00:29:51 00:30:10
242 1115 PIĄTKIEWICZ MAGDALENA Łódź NORDEA RUNNERS 1987 K30 00:29:58 00:30:15
243 70 SIEMIŃSKA MARTA Koluszki LKS KOLUSZKI 1979 K40 00:30:00 00:30:23
244 226 PIETRZAK ANNA Aleksandrów Łódzki 1972 K40 00:30:06 00:30:29
245 1101 PAPKA DANUTA Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1984 K30 00:30:11 00:30:29
246 1100 BYKOWSKA AGNIESZKA Ujazd 1985 K30 00:30:12 00:30:36
247 1036 FASTYN PAULINA Aleksandrów Łódzki 1981 K30 00:30:23 00:30:25
248 72 SPUŁTOWSKI ADAM Łodź BIEG NA 6 ŁAP 1999 M20 00:30:24 00:31:02
249 111 BERNACIAK MAGDALENA Łódż 1967 K50 00:30:37 00:31:12
250 128 MARCINIAK PIOTR Łódź 1968 M50 00:30:44 00:31:11
251 201 ŻAK JOANNA Łódź CLARIANT 1978 K40 00:30:48 00:30:59
252 78 BERNACIAK PAWEŁ Łódź PARAMEDICA 1967 M50 00:30:56 00:31:31
253 205 KŁACZYŃSKA ANGELIKA Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1987 K30 00:30:59 00:31:15
254 34 JAGIEŁŁO GRZEGORZ Łódź 1970 M40 00:31:00 00:31:28
255 136 PASTUSZKA JOANNA Łódź RUN ŁDZ 1965 K50 00:31:10 00:31:19
256 1062 EJZERT MICHAŁ Łódź 1975 M40 00:31:15 00:31:41
257 1032 USTABOROWICZ MAGDALENA Łódź REEBOKRUNCREW LDZ 1981 K30 00:31:20 00:31:48
258 1052 PIOTROWSKI JACEK Łódź BAZINGA! 1972 M40 00:31:22 00:31:36
259 1053 NOWASTOWSKA MAŁGORZATA Łódź BAZINGA! 1987 K30 00:31:22 00:31:36
260 180 MUNDZIA ANNA Rosanów 1965 K50 00:31:26 00:31:53
261 173 MOSKWA MICHAŁ Łódź 1981 M30 00:31:28 00:32:02
262 1055 KOSECKI MARIUSZ Łódź Fujitsu Running Team 1983 M30 00:31:35 00:31:58
263 58 MALINOWSKI DAWID Zgierz 1982 M30 00:31:43 00:32:12
264 178 GARGÓL MARIA Łódź M. A. RYSIE 1975 K40 00:31:48 00:32:09
265 1184 AUGUSTOWSKI BARTOSZ TUSZYN 1981 M30 00:32:02 00:32:33
266 1007 BANASIAK PIOTR OZORKÓW KS GRUCHA 1966 M50 00:32:05 00:32:36
267 1059 RUDNICKA KAMILA Łódź 1996 K20 00:32:06 00:32:35
268 1002 DZIEDZICZAK KATARZYNA Łódź 1977 K40 00:32:09 00:32:26
269 1121 ROMALDOWSKA BOGUSŁAWA Rawa Mazowiecka K.S TRIATHLON RAWA 1960 K50 00:32:26 00:32:37
270 1192 DURKOWSKA MAGDALENA Łódź 1978 K40 00:32:28 00:32:57
271 186 STAJUDA ANNA Łódź DZIKIE DZIKI 1981 K30 00:32:31 00:32:57
272 1089 KRZYWNICKA AGATA łódź REEBOKRUNCREW LDZ 1983 K30 00:32:44 00:33:05
273 1071 DĘBICKA DOROTA Łódź EVERRUN 1971 K40 00:32:51 00:33:17
274 86 STEGLIŃSKA MARTA Łódź 1986 K30 00:32:59 00:33:21
275 224 ZARZYCKA KAROLINA Łódź 1988 K30 00:33:08 00:33:34
276 24 PRUCHNIEWSKA ALEKSANDRA Stróża DZIKIE DZIKI 1984 K30 00:33:14 00:33:40
277 110 BERNACIAK MACIEJ Łódź 1990 M20 00:33:25 00:34:00
278 1060 ŁOCHOWSKI MARIUSZ Konstantynów Łódzki 1970 M40 00:33:32 00:33:53
279 1096 STRASZYŃSKA MONIKA Łódź 1988 K30 00:33:33 00:33:58
280 56 STRUSZCZAK KRZYSZTOF Łódź 1969 M50 00:33:34 00:34:06
281 42 STELMACH MARTA Łódź 1982 K30 00:33:52 00:34:09
282 1076 ANONIMOWY UCZESTNIK Łódź 1993 K20 00:34:05 00:34:23
283 95 KONARCZAK KACPER Łódź CERI INTERNATIONAL 1991 M20 00:34:08 00:34:42
284 1146 GŁUSEK SYLWIA Skierniewice 1994 K20 00:34:24 00:34:44
285 103 MARKIEWICZ ANETA Lodz 1987 K30 00:34:36 00:35:04
286 159 SAMPERIO ROGER Lodz PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1984 M30 00:34:40 00:35:05
287 169 LASZCZYK KRZYSZTOF Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 1972 M40 00:34:44 00:35:16
288 17 KUDEŃ AGNIESZKA Łódź 1973 K40 00:34:47 00:35:14
289 18 SOSZYŃSKA KATARZYNA Łódź 1979 K40 00:34:48 00:35:12
290 1020 ŁOCHOWSKA BARBARA Konstantynów Łódzki 1971 K40 00:35:03 00:35:23
291 250 SOŃTA-SOBIESIAK KATARZYNA Łódź RYSIE 1984 K30 00:36:00 00:36:32
292 251 SOŃTA URSZULA Łódź 1961 K50 00:36:00 00:36:32
293 89 HAJDUK MAŁGORZATA Łódź SNG WILD DUCKS 1978 K40 00:36:14 00:36:38
294 155 FAZENDA CINDY lodz PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1987 K30 00:37:09 00:37:35
295 154 PAMPLONA PEDRO Lodz PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1987 M30 00:37:10 00:37:35
296 124 PACHULSKA EWA Ujazd FLEX ŁÓDŹ 1989 K30 00:37:12 00:37:36
297 171 JEZIERSKI ZDZISŁAW Łódz MAJAPOLA 1954 M60 00:37:28 00:37:59
298 1008 WLODARCZYK JOANNA Łódź WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1982 K30 00:37:45 00:38:11
299 1131 WOŹNICA URSZULA Łódź 1959 K60 00:38:21 00:38:40
300 232 DURKA ANNA Łódź KUJAVIA3TEAM 1984 K30 00:38:49 00:39:10
301 1038 CIESIELSKI WITOLD Zgierz 1953 M60 00:38:53 00:39:08
302 267 DROŻDŻYŃSKI KRZYSZTOF Stryków KB POWSTANIEC 1969 M50 00:38:57 00:39:36
303 63 LIS ALEKSANDRA DOBRA 1985 K30 00:39:27 00:39:55
304 105 BLADOWSKI ZDZISŁAW Łódź EPOKA NORDICA ŁÓDŹ 1946 M60 00:43:13 00:43:33
305 227 SZYMAŃSKI JAROSŁAW Łódź FUJITSU RUNNING TEAM 1986 M30 00:43:52 00:44:19
306 176 PUPAR ARKADIUSZ Łódź BIEGAM 4 FUN 1974 M40 00:44:35 00:44:55
307 1136 RAWIŃSKI MAGDALENA Łódź BIEGAM 4 FUN 1975 K40 00:44:47 00:45:06

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni