z

Łódź

Wyniki

Bieg 4

25.01.2015 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 3 SKOWROŃSKI BŁAŻEJ Koluszki LKS KOLUSZKI 1989 M20 00:17:07 00:17:08
2 2 PIETRZYK KRZYSZTOF KOLUSZKI LKS KOLUSZKI 1979 M30 00:17:09 00:17:09
3 125 WYCHOWAŁEK JAN Piotrków Trybunalski AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1990 M20 00:18:09 00:18:10
4 101 KOPACZEWSKI PAWEŁ Łódź FIT FABRIC 1990 M20 00:18:28 00:18:30
5 425 KUNIKOWSKI TOMASZ Łowicz AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1988 M20 00:18:42 00:18:43
6 293 FRĄCZEK WOJCIECH Skierniewice AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1990 M20 00:18:41 00:18:43
7 218 KOTELNICKI MARIUSZ Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1980 M30 00:18:42 00:18:44
8 5 KĘDZIA PIOTR ŁÓDŹ ACCENTURE 1984 M30 00:18:47 00:18:49
9 413 NADRATOWSKI MARCIN Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1994 M20 00:19:04 00:19:07
10 288 SKRZYPCZAK KAMIL Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1991 M20 00:19:10 00:19:12
11 487 PIETRZAK ANDRZEJ PABIANCIE SZAKALE BAŁUT ŁÓDŻ 1975 M30 00:19:16 00:19:17
12 418 PIETRASIAK JANUSZ ŁÓDŹ RYSIOTEAM 1966 M40 00:19:17 00:19:19
13 11 KACZMAREK MONIKA Lodz SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ/ACCENTURE 1989 K20 00:19:20 00:19:20
14 462 FABIJAŃSKI DARIUSZ Łódź IDF INVENTEAM 1973 M40 00:19:30 00:19:31
15 137 WASIAK WIESŁAW Łódź 1961 M50 00:19:32 00:19:34
16 12 MOKROS ZUZANNA Pabianice ŁÓDŹ RUNNING TEAM 1993 K20 00:19:44 00:19:45
17 289 GĄSIOROWSKI ADAM Pabianice KORONA PABIANICE - MŁODZI WILCY 1989 M20 00:19:47 00:19:49
18 266 SOBCZAK ROBERT ŁÓDŹ RYSIOTEAM 1982 M30 00:19:53 00:19:57
19 61 ROSIAK PIOTR Łódź RYSIOTEAM 1976 M30 00:19:55 00:19:58
20 372 ANDRZEJCZAK DARIUSZ Aleksandrów Łódzki AGB ACTIVE RUNNERS 1968 M40 00:19:57 00:20:02
21 66 GRAMS KRZYSZTOF Łódź RYSIOTEAM 1981 M30 00:20:01 00:20:05
22 106 GŁĄB SZYMON Łódź RYSIOTEAM 1978 M30 00:20:05 00:20:08
23 139 SKRZYPEK BARTOSZ Konstantynów Łódzki RYSIOTEAM 1995 M16 00:20:14 00:20:16
24 99 JASZCZAK MATEUSZ Ozorków 1990 M20 00:20:11 00:20:17
25 471 STĘPIEŃ KRZYSZTOF PABIANICE KORONA PABIANICE - MŁODZI WILCY 1978 M30 00:20:23 00:20:24
26 460 WÓJCIK ROBERT Zgierz AMATOR 1973 M40 00:20:24 00:20:25
27 464 JÓZEFIAK PAWEŁ Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1988 M20 00:20:23 00:20:25
28 524 JAŚCZAK ARTUR Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1991 M20 00:20:24 00:20:26
29 281 MICHALSKI DANIEL Pabianice KORONA PABIANICE - MŁODZI WILCY 1990 M20 00:20:28 00:20:32
30 70 SABANDA WITOLD Łódź RYSIOTEAM 1973 M40 00:20:38 00:20:41
31 107 ELJASZ ROBERT LODZ PARKRUN ŁÓDŹ 1968 M40 00:20:43 00:20:45
32 262 MASIEREK PIOTR Łódź 1983 M30 00:20:49 00:20:57
33 53 WOJTCZAK MARIUSZ Brzeziny - 1975 M30 00:20:57 00:21:01
34 283 JAKSA MATEUSZ Pabianice KORONA PABIANICE - MŁODZI WILCY 1987 M20 00:20:59 00:21:03
35 18 WOJTCZAK DOMINIK Łódź MORENA CZOŁOWA 1988 M20 00:21:06 00:21:10
36 461 NOWAK DAWID LUCAS Kiełczygłów AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1981 M30 00:21:10 00:21:15
37 9 SOBECKI BARTŁOMIEJ Gałków Mały KS ALASKA 1980 M30 00:21:25 00:21:25
38 346 OWCZAREK DARIUSZ Łódź FIT FABRIC 1982 M30 00:21:19 00:21:31
39 415 RACZ MARIUSZ koluszki LKS KOLUSZKI 1980 M30 00:21:29 00:21:33
40 304 STRÓZIŃSKI MARIUSZ Łódź 1972 M40 00:21:44 00:21:45
41 369 KLUF ZDZISŁAW Bełchatów AMATORSKA SZKOŁA BIEGANIA BEŁCHATÓW 1957 M50 00:21:44 00:21:47
42 129 LIGENZA JAKUB Łódź PANCIA POLAND 1983 M30 00:21:44 00:21:49
43 514 KARP SZYMON Popielawy ACCENTURE 1986 M20 00:21:48 00:21:51
44 454 WIELA MARIUSZ Brzeźnio SIERADZBIEGA.PL 1985 M20 00:21:50 00:21:52
45 82 LISOWSKI ALEKSANDER Łódź BIEGIEM PO PIWO 1986 M20 00:21:49 00:21:54
46 242 GAPYS DOROTA Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1984 K30 00:21:54 00:21:56
47 78 PASTUSZKA MAREK Łódź RUN ŁDZ 1989 M20 00:21:52 00:21:59
48 305 RAKOWSKI RAFAŁ Zgierz AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1974 M40 00:21:58 00:22:02
49 145 MAJ DARIUSZ Łódź BIEGACZ NOWOSOLNA 1965 M40 00:21:57 00:22:02
50 363 STEFANIAK GRZEGORZ Rawa Mazowiecka K.S. TRIATHLON RAWA 1978 M30 00:21:55 00:22:02
51 189 SZMERKA MARIUSZ Łódź ORANGE POLSKA 1973 M40 00:22:08 00:22:13
52 261 RÓŻALSKI MAREK Zgierz FRIENDS TEAM 1995 M16 00:22:06 00:22:14
53 179 SZYMALAK MICHAŁ Łódź 1974 M40 00:22:00 00:22:14
54 196 RUTA MACIEJ Łódź 1977 M30 00:22:11 00:22:18
55 68 ŁUKASZEWSKI MACIEJ Łódź 1980 M30 00:22:15 00:22:23
56 297 CIECHAŃSKI FILIP Bukowiec --- 1992 M20 00:22:16 00:22:24
57 115 BRONISZEWSKI RYSZARD PIOTRKÓW TRYBUNALSKI ENDORFINA 1957 M50 00:22:23 00:22:26
58 529 JUCHA MICHAŁ ŁÓDŹ RYSIOTEAM 1976 M30 00:22:17 00:22:28
59 280 MILCZAREK JANUSZ ŁÓDŹ ŁÓDŹ RUNNING TEAM 1962 M50 00:22:22 00:22:29
60 65 BORKOWSKI GRZEGORZ łódz BIEGAMPOLODZI.PL 1955 M50 00:22:22 00:22:30
61 197 SZCZYTKOWSKI ROMUALD Łódź FOREVER YOUNG 1971 M40 00:22:25 00:22:31
62 427 GÓRAL JANUSZ ŁÓDŹ BIEGAMPOLODZI.PL 1961 M50 00:22:26 00:22:33
63 118 WIONCZYK PIOTR Bełchatów AMATORSKA SZKOŁA BIEGANIA BEŁCHATÓW 1979 M30 00:22:37 00:22:43
64 384 ŁASKI KRZYSZTOF Łódź 1964 M50 00:22:46 00:22:52
65 249 RUTKOWSKI MATEUSZ Pabianice 1990 M20 00:22:50 00:22:56
66 160 CHUDOBIŃSKI DARIUSZ Łódź 1979 M30 00:22:46 00:22:56
67 513 KARP SŁAWOMIR Popielawy ACCENTURE 1982 M30 00:22:46 00:22:58
68 423 LEWERA ROBERT Pabianice TATE & LYLE ACTIVE TEAM 1970 M40 00:22:58 00:23:02
69 149 JASTRZĄBEK KONRAD Łódź SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 1981 M30 00:23:02 00:23:06
70 203 LEMIESZEK GRZEGORZ ŁÓDŹ ŁÓDŹ RUNNING TEAM 1958 M50 00:22:58 00:23:06
71 440 WIŚNIK ARTUR Łódź ACCENTURE 1985 M20 00:22:49 00:23:06
72 399 KOŁUDZKI PIOTR Łódź RYSIE 1982 M30 00:23:02 00:23:07
73 136 LESZCZYŃSKI MATEUSZ Łódź FIT FABRIC 1984 M30 00:22:56 00:23:08
74 333 WOJCIECHOWSKI MATEUSZ Łódź 1991 M20 00:23:08 00:23:10
75 341 NOWAK PRZEMYSŁAW Łódź RYSIOTEAM 1980 M30 00:23:06 00:23:11
76 170 GŁOWACKI TOMASZ Łódź MBANK 1976 M30 00:23:07 00:23:13
77 263 KAŹMIERCZAK ANETA Łódź ORIENTUŚ ŁÓDŹ 1995 K16 00:23:01 00:23:14
78 511 JEŻYNA MARCIN Łódź TATE AND LYLE ACTIVE TEAM 1987 M20 00:23:14 00:23:17
79 102 KORCZYŃSKI STANISŁAW Łódź RYSIOTEAM 1953 M60 00:23:14 00:23:17
80 326 GÓRECKA ALEKSANDRA Łódź FIT FABRIC 1977 K30 00:23:15 00:23:18
81 336 FALISZEWSKI SEBASTIAN Łódź 1975 M30 00:23:05 00:23:19
82 156 GRODZKI TOMASZ Łagiewniki Nowe FRIENDS TEAM 1986 M20 00:23:10 00:23:20
83 48 KOLASIŃSKI TOMEK Łódź 1975 M30 00:23:04 00:23:20
84 186 KLINIEWSKI TOMASZ Łódź 1990 M20 00:23:18 00:23:23
85 209 MATUSIAK ARKADIUSZ Łódź 1972 M40 00:23:18 00:23:24
86 60 SOBIESIAK TOMASZ Łódź RYSIE 1982 M30 00:23:22 00:23:27
87 108 BAGRODZKI ANDRZEJ Zgierz NBP 1971 M40 00:23:25 00:23:33
88 132 HARĘŻLAK KRZYSZTOF Łódź 1976 M30 00:23:14 00:23:34
89 285 KRZYSZTOFIK JAKUB Łódź AFLOFARM RUNNING TEAM 1985 M20 00:23:29 00:23:40
90 230 GRZELEWSKA JUSTYNA Konstantynów Łódzki RYSIOTEAM 1990 K20 00:23:25 00:23:41
91 140 WOJTASIK TOMEK Łódź 1990 M20 00:23:33 00:23:42
92 287 MAJEWSKI PIOTR Łódź 1977 M30 00:23:36 00:23:45
93 349 SKRZYPEK MAREK Drzewica 1988 M20 00:23:37 00:23:48
94 295 OBODECKI BARTOSZ Łódź MBANK 1977 M30 00:23:42 00:23:49
95 16 TONDYS PIOTR ŁÓDŹ AMBITNE TYGRYSY 1971 M40 00:23:40 00:23:52
96 458 KUŹNIK TOMASZ Łask 1985 M20 00:23:42 00:23:53
97 172 KAŁUZIŃSKI PIOTR Łódź PANDA TEAM 1987 M20 00:23:46 00:23:58
98 111 JAWORSKI KRZYSZTOF Łódź RYSIE 1980 M30 00:23:46 00:24:00
99 198 PODLASIAK ROBERT Łódź RYSIO TEAM 1979 M30 00:24:01 00:24:02
100 371 BEDNARCZYK BARTOSZ Łódź RYSIOTEAM 1983 M30 00:24:00 00:24:05
101 169 BOMAN JUSTYNA Bełchatów AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1990 K20 00:24:07 00:24:09
102 45 RACZYŃSKI BOGUSZ Aleksandrów Łódzki AMBITNE TYGRYSY 1983 M30 00:23:58 00:24:09
103 405 ŚNIEŻYŃSKI SŁAWOMIR Łódź ACCENTURE 1977 M30 00:23:53 00:24:10
104 392 TOMCZYK ANTONI Koluszki LKS KOLUSZKI 1950 M60 00:24:16 00:24:17
105 59 KRYMARYS JAKUB Łódź TRINITY ŁÓDŹ 1996 M16 00:24:11 00:24:22
106 456 TAROŃ DOMINIK Gałków Mały 1974 M40 00:24:21 00:24:23
107 134 ŁASKI RADOSŁAW Łódź ALKONY 1983 M30 00:24:15 00:24:23
108 243 GÓRECKI TOMEK Łódź 1981 M30 00:24:16 00:24:27
109 96 DŁUŻNIEWSKI ANDRZEJ Kutno AMG KOMPUTERY 1986 M20 00:24:10 00:24:33
110 367 WEINBERG KAMIL Łódź BIEGAMPOLODZI.PL / BIEGIEM PO PIWO 1972 M40 00:24:27 00:24:36
111 316 KAŁUŻNY RAFAŁ Łódź 1986 M20 00:24:24 00:24:37
112 329 KACPRZAK TADEUSZ KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI 1955 M50 00:24:38 00:24:41
113 459 TAZBIR OSKAR Kamieńsk AKTYWNI KAMIEŃSK 1987 M20 00:24:36 00:24:44
114 271 BĄK JĘDRZEJ Łódź 1991 M20 00:24:40 00:24:46
115 212 ŻYŁKA ANNA Bełchatów AMATORSKA SZKOŁA BIEGANIA BEŁCHATÓW 1981 K30 00:24:44 00:24:49
116 168 DYŚKO PIOTR Łódź RYSIOTEAM 1972 M40 00:24:38 00:24:50
117 27 ŚWIĄTCZAK ADAM Łódź 1969 M40 00:24:45 00:24:52
118 530 PASTERNAK TOMASZ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 1997 M16 00:24:49 00:24:53
119 438 WETERLE ŁUKASZ Justynów 1983 M30 00:24:39 00:24:53
120 251 SĘK PAWEŁ Zgierz ADRIAN! BLAGAM WOLNIEJ 1978 M30 00:25:01 00:25:05
121 509 WITCZAK SZCZEPAN Dąbrówka Wielka 1994 M20 00:24:51 00:25:06
122 250 CHORZEWSKA KASIA łódź 1986 K20 00:25:06 00:25:10
123 87 WIECZOREK PIOTR Łódź WIECZOREK ŁÓDŹ 1972 M40 00:25:09 00:25:13
124 158 CIEPŁUCH-SZMYTKOWSKA MAGDALENA Łódź ŁÓDŹ RUNNING TEAM 1985 K20 00:25:02 00:25:13
125 46 RACZYŃSKI IRENEUSZ Aleksandrów Łódzki 1959 M50 00:25:04 00:25:14
126 368 PECYNA DARIUSZ Łódź 1968 M40 00:24:58 00:25:15
127 174 WLAŹLIK DARIUSZ ŁÓDŹ ŁÓDŹ RUNNING TEAM 1967 M40 00:25:05 00:25:16
128 74 KABAŁA KONRAD Łódź 1968 M40 00:25:04 00:25:22
129 404 OWCZARCZYK ANNA Pabianice 1992 K20 00:25:27 00:25:29
130 515 SZAFRANIEC TOMASZ Łódź POWSTANIEC DOBRA 1987 M20 00:25:10 00:25:30
131 116 BALICKI JACEK Łódź BIEGACZ NOWOSOLNA 1963 M50 00:25:28 00:25:33
132 457 KRAWCZYK MICHAŁ Konstantynów Łódzki - 1986 M20 00:25:20 00:25:36
133 75 PASTUSZKA MIROSŁAW Łódź RUN ŁDZ 1966 M40 00:25:19 00:25:38
134 373 WOJTASIK PAWEŁ Łódź RYSIOTEAM 1955 M50 00:25:38 00:25:44
135 202 KOBALCZYK MARCIN Łódź 1972 M40 00:25:36 00:25:44
136 153 WITKOWSKI JACEK Łódź 1968 M40 00:25:25 00:25:44
137 69 ŁOŚ MICHAŁ Łódź FAMILY TEAM 1980 M30 00:25:34 00:25:47
138 83 KŁYSZEJKO SYLWIA Łódź FIT FABRIC 1977 K30 00:25:46 00:25:49
139 171 PRZEGRODA KRZYSZTOF ŁÓDŹ 1975 M30 00:25:52 00:26:02
140 500 LESZCZYŃSKI ARTUR Łódź 1983 M30 00:26:00 00:26:12
141 385 UBYCH MARIUSZ ŁÓDŹ FOREVER YOUNG 1988 M20 00:26:05 00:26:15
142 79 BISKUPSKI BŁAŻEJ Łódź 1971 M40 00:26:18 00:26:23
143 424 MAKSYMOWICZ KRZYSZTOF Łódź 1959 M50 00:26:20 00:26:25
144 166 TABOR ROBERT Jeżowe 1965 M40 00:26:14 00:26:27
145 342 SZCZEPANIAK WIESŁAW Aleksandrów Łódzki 1957 M50 00:26:10 00:26:28
146 100 WILCZEK MONIKA Pabianice 1978 K30 00:26:09 00:26:31
147 284 KOZIEJ MICHAŁ Łódź 1980 M30 00:26:30 00:26:41
148 142 MICHALCZEWSKI ANDRZEJ ŁÓdź 1970 M40 00:26:40 00:26:44
149 25 GRUSZKA MALGORZATA Łódź RYSIE 1971 K40 00:26:36 00:26:44
150 445 BALCERAK-KOLASA JOANNA Łódź 1974 K40 00:26:41 00:26:46
151 396 BARTELA EDYTA Łódź ACCELERATE 1987 K20 00:26:34 00:26:51
152 531 CHUCHLER PIOTR ŁÓDŹ RKB DLA RODZINY - ŁÓDŹ/KB ARTURÓWEK-ŁÓDŹ 1971 M40 00:26:37 00:26:52
153 312 CZUPRYNIAK SEBASTIAN Wiączyń Dolny ZUZIA TEAM 1982 M30 00:26:50 00:27:04
154 63 DROŻDŻYŃSKI KRZYSZTOF Stryków POWSTANIEC DOBRA 1969 M40 00:26:50 00:27:11
155 214 HARASIŃSKI RYSZARD Łódź BRAK 1956 M50 00:27:04 00:27:21
156 282 DOWNAR KATARZYNA Pabiancie KORONA PABIANICE - MŁODZI WILCY 1989 K20 00:27:18 00:27:22
157 468 SZCZERKOWSKI KAMIL Łódź 1984 M30 00:27:13 00:27:26
158 164 LESIAK ANDRZEJ Łódź RYSIOTEAM 1954 M60 00:27:18 00:27:28
159 138 WASIAK HANNA Łódź 1963 K50 00:27:32 00:27:34
160 124 BORYCZKA MARZENA Łódź 1974 K40 00:27:33 00:27:36
161 473 GARNYS RADEK Łódź 1976 M30 00:27:17 00:27:40
162 157 DYMEK JAROSLAW LODZ 1960 M50 00:27:35 00:27:42
163 492 KARAŚ ALEKSANDRA Łódź PARKRUN 1962 K50 00:27:35 00:27:43
164 40 PIWOŃSKA AGNIESZKA Łódź PARKRUN ŁÓDŹ 1972 K40 00:27:35 00:27:44
165 188 MIKOŁAJCZYK-SOWA MONIKA Łódź SZAKALE BAŁUT 1976 K30 00:27:42 00:27:49
166 378 ŻÓŁTOWSKI TOMASZ Łódź 1974 M40 00:27:44 00:27:50
167 161 TABOR DIANA Łódź 1991 K20 00:27:37 00:27:50
168 526 MAJCHRZAK KRZYSZTOF PARZĘCZEW 61 UNIEJÓW 1973 M40 00:27:37 00:27:52
169 247 WICIŃSKI PIOTR Pabianice 1980 M30 00:27:37 00:27:53
170 47 STRZELECKI ARTUR Piotrków Tryb. 1966 M40 00:27:47 00:27:55
171 364 ŁAJSZCZAK WIOLETA Rawa Mazowiecka KLUB SPORTOWY TRIATHLON RAWA 1988 K20 00:27:46 00:27:55
172 194 FISZLAK ADAM Łódź 1983 M30 00:27:48 00:27:57
173 206 KOPCZYNSKA ANETA Koluszki 1974 K40 00:27:38 00:27:59
174 522 WITKOWSKI ADAM lodz BIEGAM BO LUBIE 1972 M40 00:27:38 00:27:59
175 330 BLOCH AGNIESZKA huta dlutowska BLOCHS 1974 K40 00:27:38 00:28:00
176 35 SZKURŁAT ADAAM Łódź 1986 M20 00:25:57 00:28:02
177 348 KALINOWSKA ANNA Łódź 1978 K30 00:27:46 00:28:03
178 467 PAWLAK KRZYSZTOF Łódz FC ZDROWIE 1981 M30 00:27:51 00:28:04
179 217 ZAMOJSKI MICHAŁ Łódź JAK DALEKO NOGI PONIOSĄ 1982 M30 00:27:48 00:28:04
180 431 KOWALSKI JAROSŁAW zgierz 1974 M40 00:27:45 00:28:05
181 273 KOWALSKI JAROSŁAW Zgierz NIEZRZESZONY 1970 M40 00:27:53 00:28:15
182 308 NITECKA DOROTA Łódź 1981 K30 00:27:53 00:28:15
183 290 DROZDEK JUSTYNA Łódź 1987 K20 00:28:00 00:28:18
184 155 CHMIEL PAULINA Łódź NIEZRZESZONA 1985 K20 00:27:54 00:28:18
185 42 WÓJTOWSKI MARCIN Pabianice 1975 M30 00:28:12 00:28:22
186 122 DROGOSZ ANETA Łódź RYSIOTEAM 1974 K40 00:28:15 00:28:25
187 120 PIWONSKI PIOTR Łódź PARKRUN ŁÓDŹ 1969 M40 00:28:21 00:28:30
188 148 FRANKENBERG MAŁGORZATA Łódź BIEGACZ NOWOSOLNA 1955 K50 00:28:28 00:28:37
189 382 BŁAŻEJCZYK AGNIESZKA Łódź 1965 K40 00:28:31 00:28:40
190 208 DALECKA ELIZA Lodz 1975 K30 00:28:29 00:28:43
191 496 RZEŹNICKI ANDRZEJ Łódź NOWOSOLNA 1951 M60 00:28:37 00:28:44
192 448 OSIŃSKI STANISŁAW Łódź 1961 M50 00:28:30 00:28:50
193 178 SZCZYTKOWSKA MONIKA Łódź FOREVER YOUNG 1971 K40 00:28:51 00:28:53
194 327 BANASIAK PIOTR OZORKÓW KRZAL ADVENTURE TEAM 1966 M40 00:28:34 00:28:57
195 144 MATUSIAK CEZARY Łódź KRWINKA 1986 M20 00:28:40 00:29:00
196 104 LANGE GENOWEFA Bełchatów AMATORSKA SZKOŁA BIEGANIA BEŁCHATÓW 1972 K40 00:28:49 00:29:01
197 191 METRYCKA ANIA łódz BIEGACZ NOWOSOLNA 1974 K40 00:28:54 00:29:03
198 470 KOWALCZYK JUSTYNA Łódź 1981 K30 00:28:49 00:29:04
199 493 PIETRUSIŃSKA ANNA Łódź-Polesie RYSIE 1990 K20 00:29:00 00:29:05
200 450 KACZMARKIEWICZ KRZYSZTOF ŁÓDŹ 1961 M50 00:29:01 00:29:06
201 109 KOBYLIŃSKI PAWEŁ Zgierz APAK-FOL 1971 M40 00:28:49 00:29:08
202 365 ANTOSIK ZBIGNIEW RAWA MAZOWIECKA 1962 M50 00:29:07 00:29:13
203 343 SZCZEPANIAK JADWIGA Aleksandrów Łódzki AGB ACTIVE RUNNERS 1965 K40 00:29:00 00:29:19
204 319 BALCER ANNA Łódź 1974 K40 00:29:17 00:29:22
205 292 ROZNIATA IWONA Głowno 1973 K40 00:29:07 00:29:23
206 315 BALCER ŁUKASZ Łódź 1973 M40 00:29:05 00:29:23
207 233 SKOCZYLAS ALEKSANDRA Łódź 1990 K20 00:29:10 00:29:25
208 51 KOZŁOWSKA KATARZYNA Łódź KS ALASKA 1978 K30 00:29:12 00:29:33
209 237 PASIKOWSKI SEWERYN Łask RUN-LOG.COM 1969 M40 00:29:16 00:29:42
210 205 WITKOWSKA KAROLINA Dąbrowa Górnicza 1992 K20 00:29:33 00:29:46
211 519 TABOR DANUTA Jeżowe 1968 K40 00:29:29 00:29:46
212 408 PIETRASZEWSKI PIOTR Łódź ACCENTURE 1959 M50 00:29:26 00:29:53
213 340 NOWAK AGNIESZKA Łódź RYSIOTEAM 1980 K30 00:29:39 00:29:59
214 195 MOSZCZYŃSKA WIOLETA Zgierz FIT FABRIC 1992 K20 00:29:41 00:30:02
215 159 BIAŁKOWSKA PAULINA Łódź FRIENDS TEAM 1983 K30 00:29:53 00:30:03
216 220 CHRABELSKA WERONIKA Dobroń INDESIT RUNNING TEAM 1980 K30 00:29:48 00:30:06
217 143 STOLARSKA HANNA Łódź 1990 K20 00:29:46 00:30:06
218 432 ŻOCHOWSKA KAMILA Łódź TATE AND LYLE 1990 K20 00:29:48 00:30:07
219 489 SOCHAJ MARTA Łódź RYSIOTEAM 1981 K30 00:29:55 00:30:15
220 85 KACZMAREK EMILIA Łódź 1977 K30 00:30:01 00:30:16
221 483 BŁĄDEK WITOLD Łódź PARK RUN ŁÓDŹ 1944 M60 00:30:01 00:30:19
222 52 ANDRZEJEWSKA EDYTA Łódź SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 1970 K40 00:30:02 00:30:25
223 417 DUNAJCZYK PIOTR Pabianice RYSIOTEAM 1957 M50 00:30:19 00:30:26
224 30 DERWISKA KATARZYNA Zyrardow GRUPA ŚCIŚLE TAJNA 1978 K30 00:30:08 00:30:32
225 272 TALSMA JOHAN Konstantynow Lodzki 1985 M20 00:30:23 00:30:35
226 49 KACPRZAK SŁAWEK Justynów LZS JUSTYNÓW 1975 M30 00:30:17 00:30:36
227 358 KOSTELECKI KAMIL Łódź O CO BIEGA 1978 M30 00:30:23 00:30:48
228 141 BŁOCH BEATA ŁÓDŹ 1967 K40 00:30:32 00:30:57
229 495 NAGOCKA TATIANA Łódź RYSIOTEAM 1963 K50 00:30:48 00:31:02
230 31 GRISGRABER MARIUSZ Łódź BRAK 1962 M50 00:30:42 00:31:02
231 224 MOSZCZYŃKSA ANNA Zgierz 1968 K40 00:30:42 00:31:03
232 38 MAJCHRZAK-WOJDERA KATARZYNA Łódź RYSIOTEAM 1974 K40 00:30:51 00:31:05
233 252 WOLSKI MARIAN lodz 1954 M60 00:31:01 00:31:11
234 73 PASTUSZKA JOANNA Łódź RUN ŁDZ 1965 K40 00:30:56 00:31:15
235 260 BANDURKA PIOTR Bukowiec 1990 M20 00:31:01 00:31:20
236 71 CIEŚLIK SONIA Łódź 1992 K20 00:31:16 00:31:33
237 133 LACH ADAM Łódź 1991 M20 00:31:16 00:31:33
238 114 BRONISZEWSKA BOŻENA Piotrków Tryb. AMATOR 1959 K50 00:31:40 00:31:43
239 528 KAMIŃSKA KATARZYNA Łódź 1987 K20 00:31:51 00:32:16
240 362 ROMALDOWSKA BOGUSŁAWA Rawa Mazowiecka K.S TRIATHLON RAWA 1960 K50 00:32:12 00:32:20
241 507 ADAMIAK JUSTYNA Łódź 1989 K20 00:32:10 00:32:23
242 443 SERAFICKI SEBASTIAN Łódź RYSIE 1971 M40 00:32:10 00:32:23
243 105 HETMANEK MONIKA Pabianice AFLOFARM RUNNING TEAM 1973 K40 00:32:03 00:32:26
244 26 PŁUCIENNIK KRZYSZTOF Łódź SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 1981 M30 00:32:08 00:32:31
245 210 MATUSIAK ANNA Łódź 1962 K50 00:32:29 00:32:36
246 286 KONIECZNY MICHAŁ Łódź 1976 M30 00:32:16 00:32:37
247 211 MATUSIAK MARTYNA Łódź 1997 K16 00:32:34 00:32:41
248 275 JAROS MICHAŁ Łódź JAROS TEAM 1983 M30 00:32:18 00:32:43
249 154 WITKOWSKA BEATA Łódź 1968 K40 00:32:31 00:32:50
250 270 JAROS ADAM Łódź JAROS TEAM 1976 M30 00:32:31 00:32:56
251 234 JAKUBOWICZ MAŁGORZATA ŁÓDŹ 1973 K40 00:32:36 00:32:58
252 469 JÓŹWIAK MAGDALENA Łódź 1981 K30 00:32:39 00:33:02
253 146 KACZMAREK STELLA Łódź 1976 K30 00:32:50 00:33:10
254 88 SKOWROŃSKA MARTA Pabianice 1969 K40 00:33:17 00:33:38
255 328 GOSZCZYŃSKA JANINA Łódź RYSIOTEAM 1949 K60 00:35:20 00:35:35
256 475 GOSZCZYŃSKI RYSZARD Łódź RYSIOTEAM 1947 M60 00:35:06 00:35:35
257 434 TRACZ MARTA ŁÓDŹ RYSIOTEAM 1974 K40 00:35:49 00:36:05
258 77 WOJNIŁŁOWICZ RADOSŁAW Łódź 1975 M30 00:35:49 00:36:13
259 419 BANASIAK ELŻBIETA ŁÓDŹ 1957 K50 00:36:09 00:36:25
260 236 KACZMAREK MALGORZATA lodz 1976 K30 00:36:15 00:36:36
261 332 DANEL AGATA Łódź 1989 K20 00:37:36 00:37:47
262 389 CHMIELEWSKA-KACZMAREK AGNIESZKA Łódź GRUPA ŚCIŚLE T(F)AJNA 1983 K30 00:38:55 00:39:19

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni