z

Łódź

Wyniki

Bieg 1

30.11.2014 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 4 KOZŁOWSKI ARTUR SIERADZ MULKS MOS SIERADZ 1985 M20 00:16:20 00:16:20
2 219 PETRUSIEWICZ GRZEGORZ Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1996 M16 00:16:47 00:16:49
3 3 SKOWROŃSKI BŁAŻEJ Koluszki LKS KOLUSZKI 1989 M20 00:16:58 00:16:59
4 2 PIETRZYK KRZYSZTOF KOLUSZKI LKS KOLUSZKI 1979 M30 00:17:02 00:17:03
5 125 WYCHOWAŁEK JAN Piotrków Trybunalski AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1990 M20 00:17:08 00:17:10
6 425 KUNIKOWSKI TOMASZ Łowicz AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1988 M20 00:17:22 00:17:24
7 101 KOPACZEWSKI PAWEŁ Łódź FIT FABRIC 1990 M20 00:17:46 00:17:48
8 293 FRĄCZEK WOJCIECH Skierniewice AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1990 M20 00:17:50 00:17:52
9 5 KĘDZIA PIOTR ŁÓDŹ OLIMPIJSKA AKADEMIA BIEGANIA 1984 M30 00:17:59 00:18:02
10 413 NADRATOWSKI MARCIN Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1994 M20 00:18:00 00:18:03
11 430 KRAWCZYK TOMASZ ŁÓDŹ RKS ŁÓDŹ 1989 M20 00:18:28 00:18:30
12 379 HASIURA JĘDRZEJ Starowa Góra RKS ŁÓDŹ 1997 M16 00:18:32 00:18:35
13 139 SKRZYPEK BARTOSZ Konstantynów Łódzki RYSIOTEAM 1995 M16 00:18:35 00:18:36
14 391 MATEJCZUK JAROSŁAW Parzęczew KS ALASKA 1980 M30 00:18:40 00:18:43
15 218 KOTELNICKI MARIUSZ Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1980 M30 00:18:44 00:18:46
16 66 GRAMS KRZYSZTOF Łódź RYSIOTEAM 1981 M30 00:18:51 00:18:54
17 418 PIETRASIAK JANUSZ ŁÓDŹ RYSIOTEAM 1966 M40 00:18:53 00:18:56
18 344 MADEJSKI DAWID łódź FIT FABRIC 1998 M16 00:18:58 00:19:01
19 12 MOKROS ZUZANNA Pabianice ŁÓDŹ RUNNING TEAM 1993 K20 00:19:03 00:19:05
20 322 GRZEGORCZYK BARTOSZ Pabianice DŁUGA ŚCIEŻKA/MBANK/FESTIWAL BIEGOWY KRYNICA 1977 M30 00:19:02 00:19:05
21 137 WASIAK WIESŁAW Łódź 1961 M50 00:19:09 00:19:11
22 266 SOBCZAK ROBERT ŁÓDŹ RYSIOTEAM 1982 M30 00:19:17 00:19:20
23 19 BALICKI PAWEŁ Krosno 1988 M20 00:19:16 00:19:22
24 24 SEKIETA RADOSŁAW Łódź FIT FABRIC 1976 M30 00:19:20 00:19:23
25 283 JAKSA MATEUSZ Pabianice KORONA PABIANICE - MŁODZI WILCY 1987 M20 00:19:20 00:19:27
26 61 ROSIAK PIOTR Łódź RYSIOTEAM 1976 M30 00:19:27 00:19:30
27 298 CIECHAŃSKI ADAM Bukowiec AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1996 M16 00:19:30 00:19:33
28 289 GĄSIOROWSKI ADAM Pabianice KORONA PABIANICE - MŁODZI WILCY 1989 M20 00:19:27 00:19:33
29 70 SABANDA WITOLD Łódź RYSIOTEAM 1973 M40 00:19:34 00:19:38
30 281 MICHALSKI DANIEL Pabianice KORONA PABIANICE - MŁODZI WILCY 1990 M20 00:19:35 00:19:42
31 444 RAKOWSKI ŁUKASZ ŁÓDŹ ALASKA 1981 M30 00:19:48 00:19:50
32 274 FITA MICHAŁ Lututów 1991 M20 00:19:49 00:19:53
33 433 WANTKIEWICZ PIOTR Łódź FIZJO-TEAM/FIT FABRIC 1981 M30 00:19:53 00:19:55
34 372 ANDRZEJCZAK DARIUSZ Aleksandrów Łódzki AGB ACTIVE RUNNERS 1968 M40 00:19:49 00:19:55
35 99 JASZCZAK MATEUSZ Ozorków 1990 M20 00:19:57 00:20:00
36 277 BUCHACZ RADOSŁAW łódź 1977 M30 00:19:59 00:20:01
37 107 ELJASZ ROBERT LODZ PARKRUN ŁÓDŹ 1968 M40 00:19:59 00:20:03
38 304 STRÓZIŃSKI MARIUSZ Łódź 1972 M40 00:19:59 00:20:03
39 441 ARKUSZEWSKI TOMASZ ŁÓDŹ 1987 M20 00:20:01 00:20:10
40 363 STEFANIAK GRZEGORZ Rawa Mazowiecka K.S. TRIATHLON RAWA 1978 M30 00:20:13 00:20:18
41 18 WOJTCZAK DOMINIK Łódź MORENA CZOŁOWA 1988 M20 00:20:19 00:20:23
42 189 SZMERKA MARIUSZ Łódź ORANGE POLSKA 1973 M40 00:20:24 00:20:27
43 173 KIELNIEROWSKI PAWEŁ Pabianice RUNNINGLAB 1976 M30 00:20:25 00:20:28
44 346 OWCZAREK DARIUSZ Łódź FIT FABRIC 1982 M30 00:20:24 00:20:29
45 130 NOWICKI ROBERT Wiśniowa Góra RUNNINGLAB.PL 1980 M30 00:20:31 00:20:34
46 440 WIŚNIK ARTUR Łódź ACCENTURE 1985 M20 00:20:23 00:20:37
47 262 MASIEREK PIOTR Łódź 1983 M30 00:20:33 00:20:41
48 78 PASTUSZKA MAREK Łódź RUN ŁDZ 1989 M20 00:20:39 00:20:43
49 9 SOBECKI BARTŁOMIEJ Gałków Mały KS ALASKA 1980 M30 00:20:42 00:20:45
50 53 WOJTCZAK MARIUSZ Brzeziny 1975 M30 00:20:44 00:20:56
51 294 SIBIŃSKI MARCIN rzgów 1990 M20 00:20:40 00:20:57
52 324 MEISSNER PAWEŁ Łódź 1983 M30 00:20:52 00:21:00
53 242 GAPYS DOROTA Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1984 K30 00:20:57 00:21:02
54 352 MANTYK ŁUKASZ Bełchatów AMATORSKA SZKOŁA BIEGANIA BEŁCHATÓW 1988 M20 00:20:56 00:21:02
55 196 RUTA MACIEJ Łódź 1977 M30 00:20:57 00:21:03
56 251 SĘK PAWEŁ Zgierz ADRIAN! BLAGAM WOLNIEJ 1978 M30 00:20:56 00:21:03
57 186 KLINIEWSKI TOMASZ Łódź 1990 M20 00:20:53 00:21:08
58 264 ZIELIŃSKI PIOTR Łódź 1986 M20 00:21:00 00:21:09
59 280 MILCZAREK JANUSZ ŁÓDŹ ŁÓDŹ RUNNING TEAM 1962 M50 00:20:57 00:21:10
60 390 MATEJCZUK AGATA Parzęczew KS ALASKA 1981 K30 00:21:09 00:21:12
61 314 BŁASZCZYK MARIUSZ Zgierz MBANK 1986 M20 00:21:05 00:21:13
62 115 BRONISZEWSKI RYSZARD PIOTRKÓW TRYBUNALSKI ENDORFINA 1957 M50 00:21:10 00:21:14
63 376 JAGODA ŁUKASZ Łódź NARODOWY BANK POLSKI 1981 M30 00:21:11 00:21:15
64 43 KUJAWSKI ARKADIUSZ łódż 1971 M40 00:21:08 00:21:16
65 149 JASTRZĄBEK KONRAD Łódź 1981 M30 00:21:18 00:21:28
66 429
410*
ŻACZEK WŁADYSŁAW ANDRESPOL BIEGACZ NOWOSOLNA 1963 M50 00:21:18 00:21:30
67 299 WOŹNICKI MACIEK Łódź RUNNING SUCKS / PARKRUN ŁÓDŹ 1980 M30 00:21:30 00:21:36
68 65 BORKOWSKI GRZEGORZ łódz BIEGAMPOLODZI.PL 1955 M50 00:21:23 00:21:36
69 68 ŁUKASZEWSKI MACIEJ Łódź 1980 M30 00:21:27 00:21:38
70 282 DOWNAR KATARZYNA Pabiancie KORONA PABIANICE - MŁODZI WILCY 1989 K20 00:21:33 00:21:39
71 102 KORCZYŃSKI STANISŁAW Łódź RYSIOTEAM 1953 M60 00:21:28 00:21:39
72 179 SZYMALAK MICHAŁ Łódź 1974 M40 00:21:37 00:21:45
73 129 LIGENZA JAKUB Łódź PANCIA POLAND 1983 M30 00:21:41 00:21:46
74 145 MAJ DARIUSZ Łódź BIEGACZ NOWOSOLNA 1965 M40 00:21:41 00:21:47
75 92 NIEDZWIECKI ADAM ŁÓDZ 1958 M50 00:21:41 00:21:48
76 388 MACIEJEWSKI PIOTR Aleksandrów Łódzki TRINITY ŁÓDŹ 1996 M16 00:21:47 00:21:50
77 427 GÓRAL JANUSZ ŁÓDŹ BIEGAMPOLODZI.PL 1961 M50 00:21:39 00:21:51
78 384 ŁASKI KRZYSZTOF Łódź 1964 M50 00:21:46 00:21:53
79 261 RÓŻALSKI MAREK Zgierz 1995 M16 00:21:46 00:21:53
80 333 WOJCIECHOWSKI MATEUSZ Łódź 1991 M20 00:21:41 00:21:53
81 16 TONDYS PIOTR ŁÓDŹ 1971 M40 00:21:49 00:21:56
82 169 BOMAN JUSTYNA Bełchatów AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1990 K20 00:21:55 00:21:57
83 415 RACZ MARIUSZ koluszki LKS KOLUSZKI 1980 M30 00:21:54 00:21:58
84 341 NOWAK PRZEMYSŁAW Łódź RYSIOTEAM 1980 M30 00:21:45 00:22:00
85 369 KLUF ZDZISŁAW Bełchatów AMATORSKA SZKOŁA BIEGANIA BEŁCHATÓW 1957 M50 00:21:49 00:22:02
86 297 CIECHAŃSKI FILIP Bukowiec 1992 M20 00:21:52 00:22:03
87 156 GRODZKI TOMASZ Łagiewniki Nowe 1986 M20 00:21:57 00:22:04
88 94 SZULC ARKADIUSZ Łódź JW 3718 1987 M20 00:22:01 00:22:06
89 229 SOBAŃSKA IZABELA Drużbice KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW 1996 K16 00:21:59 00:22:07
90 263 KAŹMIERCZAK ANETA Łódź ORIENTUŚ ŁÓDŹ 1995 K16 00:22:05 00:22:09
91 248 RZECZYCA ADAM Łódź NIGHT RUNNERS 1988 M20 00:22:04 00:22:09
92 209 MATUSIAK ARKADIUSZ Łódź 1972 M40 00:22:02 00:22:11
93 203 LEMIESZEK GRZEGORZ ŁÓDŹ ŁÓDŹ RUNNING TEAM 1958 M50 00:22:00 00:22:14
94 168 DYŚKO PIOTR Łódź RYSIOTEAM 1972 M40 00:22:00 00:22:16
95 256 STEFAŃSKI WOJTEK Pabianice 1987 M20 00:22:10 00:22:19
96 392 TOMCZYK ANTONI Koluszki LKS KOLUSZKI 1950 M60 00:22:23 00:22:24
97 163 JAKUBOWSKI WOJCIECH Uniejów KB GEOTERMIA UNIEJÓW 1974 M40 00:22:18 00:22:24
98 108 BAGRODZKI ANDRZEJ Zgierz NBP 1971 M40 00:22:21 00:22:25
99 423 LEWERA ROBERT Pabianice TATE & LYLE ACTIVE TEAM 1970 M40 00:22:02 00:22:27
100 326 GÓRECKA ALEKSANDRA Łódź FIT FABRIC 1977 K30 00:22:23 00:22:28
101 160 CHUDOBIŃSKI DARIUSZ Łódź 1979 M30 00:22:12 00:22:28
102 287 MAJEWSKI PIOTR Łódź 1977 M30 00:22:19 00:22:29
103 401 MACIEJEWSKI MICHAŁ Łódź ACCENTURE 1987 M20 00:22:16 00:22:30
104 197 SZCZYTKOWSKI ROMUALD Łódź FOREVER YOUNG 1971 M40 00:22:22 00:22:31
105 336 FALISZEWSKI SEBASTIAN Łódź 1975 M30 00:22:23 00:22:32
106 23 LIGENZA KAMIL Zgierz KML SWIM BIKE RUN 1990 M20 00:22:13 00:22:35
107 44 WÓJTOWSKI KRZYSZTOF Pabianice 1982 M30 00:22:24 00:22:36
108 371 BEDNARCZYK BARTOSZ Łódź RYSIOTEAM 1983 M30 00:22:21 00:22:36
109 41 WOSZCZYK MONIKA Piotrków Tryb. PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINA 1981 K30 00:22:34 00:22:38
110 244 MATUSIAK KAROLINA Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1990 K20 00:22:11 00:22:38
111 230 GRZELEWSKA JUSTYNA Konstantynów Łódzki RYSIOTEAM 1990 K20 00:22:33 00:22:39
112 243 GÓRECKI TOMEK Łódź 1981 M30 00:22:31 00:22:39
113 285 KRZYSZTOFIK JAKUB Łódź AFLOFARM RUNNING TEAM 1985 M20 00:22:26 00:22:46
114 170 GŁOWACKI TOMASZ Łódź 1976 M30 00:22:33 00:22:49
115 181 WATA RAFAŁ Łódź 1986 M20 00:22:40 00:22:51
116 276 LIPCZYŃSKI RAFAŁ Pabianice DA PRZYSTAŃ PABIANICE / FORMA NA PIĄTKĘ 1989 M20 00:22:45 00:22:52
117 295 OBODECKI BARTOSZ Łódź MBANK 1977 M30 00:22:41 00:22:57
118 361 MARCINKIEWICZ MARIUSZ Łódź 1978 M30 00:22:52 00:22:59
119 422 DĄBEK RYSZARD KORONA PABIANICE 1951 M60 00:22:51 00:23:01
120 321 GRABSKA-GRZEGORCZYK MILENA Pabianice DŁUGA ŚCIEŻKA 1978 K30 00:22:59 00:23:03
121 385 UBYCH MARIUSZ ŁÓDŹ PARKRUN ŁÓDŹ 1988 M20 00:22:48 00:23:04
122 267 STANISZ TOMEK Zduńska Wola TATE & LYLE ACTIVE TEAM 1990 M20 00:22:41 00:23:06
123 172 KAŁUZIŃSKI PIOTR Łódź PANDA TEAM 1987 M20 00:22:47 00:23:08
124 182 KONECKI KAMIL Poświętne 1990 M20 00:22:45 00:23:08
125 67 CIEŚLAK PIOTR Łódź 1976 M30 00:22:47 00:23:09
126 349 SKRZYPEK MAREK Drzewica 1988 M20 00:22:48 00:23:11
127 367 WEINBERG KAMIL Łódź BIEGAMPOLODZI.PL / BIEGIEM PO PIWO 1972 M40 00:23:04 00:23:14
128 140 WOJTASIK TOMEK Łódź 1990 M20 00:23:09 00:23:15
129 439 KOSTRZEWA MARIUSZ Łódź KS ALASKA 1984 M30 00:23:16 00:23:20
130 48 KOLASIŃSKI TOMEK Łódź 1975 M30 00:23:03 00:23:20
131 45 RACZYŃSKI BOGUSZ Aleksandrów Łódzki DDOZ 1983 M30 00:23:15 00:23:23
132 334 PAKUŁA TOMASZ Łódź PAN BROKUŁ 1984 M30 00:23:13 00:23:24
133 249 RUTKOWSKI MATEUSZ Pabianice 1990 M20 00:22:55 00:23:25
134 360 WÓJCIK MARIUSZ Łódź 1963 M50 00:23:19 00:23:31
135 254 KOWALCZYK KATARZYNA Łódź RYSIOTEAM 1996 K16 00:23:30 00:23:32
136 212 ŻYŁKA ANNA Bełchatów AMATORSKA SZKOŁA BIEGANIA BEŁCHATÓW 1981 K30 00:23:26 00:23:33
137 325 DUDKIEWICZ PIOTR Łódź 1983 M30 00:23:16 00:23:33
138 443 SERAFICKI SEBASTIAN Łódź RYSIE 1971 M40 00:23:25 00:23:34
139 405 ŚNIEŻYŃSKI SŁAWOMIR Łódź ACCENTURE 1977 M30 00:23:19 00:23:34
140 174 WLAŹLIK DARIUSZ ŁÓDŹ ŁÓDŹ RUNNING TEAM 1967 M40 00:23:19 00:23:36
141 329 KACPRZAK TADEUSZ KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI 1955 M50 00:23:39 00:23:42
142 354 BALCEREK SYLWESTER Łódź 1986 M20 00:23:29 00:23:43
143 368 PECYNA DARIUSZ Łódź 1968 M40 00:23:26 00:23:43
144 374 MARZO EDUARDO Lodz TATE & LYLE ACTIVE TEAM 1981 M30 00:23:20 00:23:45
145 351 MAKSYMOWICZ PIOTR Łódż 1962 M50 00:23:34 00:23:47
146 383 KAMIŃSKI KRZYSZTOF Łódź IMMERRUN 1981 M30 00:23:27 00:23:48
147 75 PASTUSZKA MIROSŁAW Łódź RUN ŁDZ 1966 M40 00:23:38 00:23:52
148 59 KRYMARYS JAKUB Łódź TRINITY SKS KATOLIK.EDU.PL 1996 M16 00:23:46 00:23:55
149 265 AWIERIANOW MIROSŁAW Łódź NBP 1974 M40 00:23:52 00:23:56
150 117 FELISIAK MARCIN Bełchatów AMATORSKA SZKOŁA BIEGANIA BEŁCHATÓW 1977 M30 00:23:45 00:24:01
151 271 BĄK JĘDRZEJ Łódź 1991 M20 00:23:48 00:24:02
152 118 WIONCZYK PIOTR Bełchatów AMATORSKA SZKOŁA BIEGANIA BEŁCHATÓW 1979 M30 00:23:47 00:24:03
153 291 EDYK PRZEMYSŁAW Łódź 1998 M16 00:23:59 00:24:05
154 62 NOWAK MICHAŁ Łódź 1976 M30 00:23:52 00:24:05
155 223 KUZIN ANGELA Sieradz AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1990 K20 00:24:06 00:24:08
156 36 WOJTANIK KATARZYNA Łódź RYSIOTEAM 1977 K30 00:24:06 00:24:09
157 111 JAWORSKI KRZYSZTOF Łódź RYSIE 1980 M30 00:23:48 00:24:11
158 449 MOSZCZYŃSKI MACIEJ Zgierz SKS.KATOLIK.EDU.PL 1997 M16 00:24:04 00:24:13
159 411 RYDZYŃSKI JACEK Łódź 1981 M30 00:23:37 00:24:14
160 27 ŚWIĄTCZAK ADAM Łódź 1969 M40 00:24:08 00:24:16
161 313 KLIMAS RAFAL Łódź 1978 M30 00:24:00 00:24:17
162 46 RACZYŃSKI IRENEUSZ Aleksandrów Łódzki 1959 M50 00:24:14 00:24:27
163 250 CHORZEWSKA KASIA łódź 1986 K20 00:24:22 00:24:29
164 438 WETERLE ŁUKASZ Justynów 1983 M30 00:24:12 00:24:30
165 153 WITKOWSKI JACEK Łódź 1968 M40 00:24:01 00:24:30
166 83 KŁYSZEJKO SYLWIA Łódź FIT FABRIC 1977 K30 00:24:28 00:24:33
167 447 STRÓZIK TADEUSZ Łódź 1983 M30 00:24:13 00:24:33
168 128 LESZKO TOMASZ Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1979 M30 00:24:28 00:24:35
169 116 BALICKI JACEK Łódź BIEGACZ NOWOSOLNA 1963 M50 00:24:33 00:24:38
170 133 LACH ADAM Łódź 1991 M20 00:24:20 00:24:38
171 54 JANIAK RADOSŁAW Łódź BIEGACZ NOWOSOLNA 1969 M40 00:24:17 00:24:39
172 96 DŁUŻNIEWSKI ANDRZEJ Kutno AMG KOMPUTERY 1986 M20 00:24:16 00:24:43
173 426 GROCHOWSKI JACEK Łódź SOSW NR 1 1976 M30 00:24:34 00:24:44
174 296 KARDECKI WALDEMAR sieradz 1962 M50 00:24:30 00:24:45
175 420 WOŹNICKI KRYSTIAN ŁÓDŹ 1993 M20 00:24:13 00:24:45
176 79 BISKUPSKI BŁAŻEJ Łódź 1971 M40 00:24:42 00:24:47
177 134 ŁASKI RADOSŁAW Łódź ALKONY 1983 M30 00:24:44 00:24:55
178 387 ZAWADZKI JAKUB Łódź RYSIE 1982 M30 00:24:43 00:24:56
179 310 WOLSKI JAKUB Łódź 1991 M20 00:24:32 00:24:56
180 132 HARĘŻLAK KRZYSZTOF Łódź 1976 M30 00:24:27 00:24:56
181 424 MAKSYMOWICZ KRZYSZTOF Łódź 1959 M50 00:24:52 00:25:04
182 144 MATUSIAK CEZARY Łódź KRWINKA 1986 M20 00:24:50 00:25:06
183 89 PRZYBYSZ KATARZYNA Zgierz 1988 K20 00:24:54 00:25:12
184 69 ŁOŚ MICHAŁ Łódź TEAM JELONEK 1980 M30 00:24:53 00:25:15
185 316 KAŁUŻNY RAFAŁ Łódź 1986 M20 00:24:56 00:25:16
186 373 WOJTASIK PAWEŁ Łódź RYSIOTEAM 1955 M50 00:25:03 00:25:19
187 63 DROŻDŻYŃSKI KRZYSZTOF Stryków POWSTANIEC DOBRA 1969 M40 00:24:55 00:25:23
188 284 KOZIEJ MICHAŁ Łódź 1980 M30 00:25:08 00:25:25
189 142 MICHALCZEWSKI ANDRZEJ ŁÓdź 1970 M40 00:25:18 00:25:26
190 366 BUDNER ROBERT Łódź 1976 M30 00:25:22 00:25:29
191 22 WASILEWSKI JACEK Mauryców 1980 M30 00:25:24 00:25:31
192 177 BARJASZ RYSZARD Łódź 1960 M50 00:25:20 00:25:32
193 300 ANDRZEJEWSKA AGATA Łódź AMBITNE TYGRYSICE 1979 K30 00:25:30 00:25:36
194 124 BORYCZKA MARZENA Łódź 1974 K40 00:25:29 00:25:37
195 428 BIAŁOWĄS MARCIN ŁÓDŹ RYSIE 1982 M30 00:25:39 00:25:39
196 74 KABAŁA KONRAD Łódź 1968 M40 00:25:19 00:25:42
197 338 ZABŁOCKI JAROSŁAW Łódź MBANK 1962 M50 00:25:30 00:25:44
198 42 WÓJTOWSKI MARCIN Pabianice 1975 M30 00:25:18 00:25:46
199 87 WIECZOREK PIOTR Łódź WIECZOREK ŁÓDŹ 1972 M40 00:25:43 00:25:48
200 165 WYTYKOWSKA JOANNA Łódź RYSIE 1980 K30 00:25:35 00:25:48
201 20 WARA-WĄSOWSKI MACIEJ Łódź 1969 M40 00:25:29 00:25:49
202 307 SIKORSKI LUDWIK Aleksandrów Łódzki TRINITY ŁÓDŻ 1979 M30 00:25:45 00:25:55
203 335 JANACZYK SEBASTIAN Kalisz 1981 M30 00:25:44 00:25:55
204 216 MARCINIAK PAWEŁ Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1981 M30 00:25:44 00:25:55
205 414 SYBILSKA DOMINIKA Łódź 1998 K16 00:25:37 00:25:56
206 435 DOMAGALSKA ELA Łódź 1988 K20 00:25:38 00:25:57
207 119 NIEWIADOMSKA ALEKSANDRA Łódź AMATORSKA SZKOŁA BIEGANIA BEŁCHATÓW 1979 K30 00:25:45 00:25:58
208 396 BARTELA EDYTA Łódź ACCELERATE 1987 K20 00:25:29 00:26:00
209 60 SOBIESIAK TOMASZ Łódź RYSIE 1982 M30 00:25:51 00:26:02
210 148 FRANKENBERG MAŁGORZATA Łódź BIEGACZ NOWOSOLNA 1955 K50 00:25:53 00:26:04
211 17 PENEW-PAWŁOW MARTA PIOTRKÓW TRYB PKB ENDORFINA / TRI AKTYWNY PIOTRKÓW 1980 K30 00:26:02 00:26:07
212 194 FISZLAK ADAM Łódź 1983 M30 00:26:00 00:26:10
213 188 MIKOŁAJCZYK-SOWA MONIKA Łódź SP 189 ŁÓDŹ 1976 K30 00:25:54 00:26:10
214 113 MOLISZEWSKI ŁUKASZ Pabianice 1975 M30 00:25:53 00:26:13
215 273 KOWALSKI JAROSŁAW Zgierz 1970 M40 00:25:53 00:26:15
216 308 NITECKA DOROTA Łódź 1981 K30 00:25:53 00:26:15
217 76 WŁODARCZYK GRZEGORZ pabianice KORONA PABIANICE 1970 M40 00:26:02 00:26:19
218 302 SZYMALA TOMASZ ŁÓDŹ PARKRUN ŁÓDŹ 1979 M30 00:25:57 00:26:22
219 135 KOBALCZYK MACIEJ Łódź ALKONY 1984 M30 00:26:13 00:26:24
220 217 ZAMOJSKI MICHAŁ Łódź JAK DALEKO NOGI PONIOSĄ 1982 M30 00:26:01 00:26:24
221 342 SZCZEPANIAK WIESŁAW Aleksandrów Łódzki KRWINKA 1957 M50 00:25:57 00:26:24
222 339 LEDUCHOWSKA PAULINA Łódź 1986 K20 00:26:08 00:26:26
223 175 MARKIEWICZ ANDRZEJ ŁÓDŹ RĄCZE ŻÓŁWIE 1959 M50 00:26:00 00:26:27
224 98 ZALEWSKI RYSZARD Wodzierady woj.łódzkie 1959 M50 00:26:13 00:26:32
225 97 PAWELEC ANDRZEJ Łódź 1959 M50 00:26:14 00:26:33
226 253 WOJTASIK KRYSTIAN Łódź 1991 M20 00:26:02 00:26:33
227 247 WICIŃSKI PIOTR Pabianice 1980 M30 00:26:26 00:26:34
228 192 SOLAREK KRZYSZTOF Łódź FIT FABRIC 1992 M20 00:26:13 00:26:37
229 25 GRUSZKA MALGORZATA Łódź RYSIE 1971 K40 00:26:26 00:26:39
230 207 SPUŁTOWSKA JOANNA Łódź PIK 1972 K40 00:26:21 00:26:40
231 445 BALCERAK-KOLASA JOANNA Łódź 1974 K40 00:26:21 00:26:42
232 206 KOPCZYNSKA ANETA Koluszki LKS KOLUSZKI 1974 K40 00:26:24 00:26:43
233 227 PATORA EMIL Łódź 1990 M20 00:26:37 00:26:47
234 155 CHMIEL PAULINA Łódź 1985 K20 00:26:33 00:26:50
235 431 KOWALSKI JAROSŁAW zgierz 1974 M40 00:26:20 00:26:50
236 348 KALINOWSKA ANNA Łódź 1978 K30 00:26:30 00:26:51
237 50 ZIĘBA MARTA łódź BIEGAMPOLODZI.PL 1986 K20 00:26:28 00:26:51
238 191 METRYCKA ANIA łódz BIEGACZ NOWOSOLNA 1974 K40 00:26:41 00:26:52
239 190 CHROBOT ŁUKASZ Łódź PANDA TEAM 1977 M30 00:26:31 00:26:52
240 195 MOSZCZYŃSKA WIOLETA Zgierz FIT FABRIC 1992 K20 00:26:29 00:26:52
241 301 PIETRUSIAK MAGDALENA Lodz 1983 K30 00:26:47 00:26:53
242 150 KOWALSKA KATARZYNA Łódź 1968 K40 00:26:32 00:26:53
243 450 KACZMARKIEWICZ KRZYSZTOF ŁÓDŹ 1961 M50 00:26:52 00:26:54
244 157 DYMEK JAROSLAW LODZ 1960 M50 00:26:48 00:26:56
245 122 DROGOSZ ANETA Łódź RYSIOTEAM 1974 K40 00:26:38 00:26:56
246 164 LESIAK ANDRZEJ Łódź RYSIOTEAM 1954 M60 00:26:48 00:26:58
247 201 WYLAZŁOWSKA SYLWIA Łódź 1977 K30 00:26:46 00:27:04
248 378 ŻÓŁTOWSKI TOMASZ Łódź 1974 M40 00:26:57 00:27:08
249 202 KOBALCZYK MARCIN Łódź 1972 M40 00:26:40 00:27:09
250 40 PIWOŃSKA AGNIESZKA Łódź PARKRUN ŁÓDŹ 1972 K40 00:26:46 00:27:11
251 320 DEMBIŃSKA BEATA Łódź AMBITNE TYGRYSICE 1975 K30 00:27:00 00:27:16
252 406 MILLER MARCIN Łódź ACCELERATE 1976 M30 00:26:56 00:27:17
253 226 SZCZUKOCKI MICHAL Starowa Góra 1990 M20 00:26:52 00:27:18
254 330 BLOCH AGNIESZKA huta dlutowska BLOCHS 1974 K40 00:26:50 00:27:19
255 364 ŁAJSZCZAK WIOLETA Rawa Mazowiecka KLUB SPORTOWY TRIATHLON RAWA 1988 K20 00:26:52 00:27:20
256 167 WĘGLEWSKI JACEK Łódź 1970 M40 00:26:50 00:27:21
257 355 KUCHTA MONIKA Andrespol 1979 K30 00:27:18 00:27:27
258 327 BANASIAK PIOTR OZORKÓW KRZAL ADVENTURE TEAM 1966 M40 00:27:08 00:27:32
259 448 OSIŃSKI STANISŁAW Łódź 1961 M50 00:27:08 00:27:32
260 176 ANYSZKA STANISŁAW Glinnik 1953 M60 00:27:16 00:27:34
261 138 WASIAK HANNA Łódź 1963 K50 00:27:25 00:27:38
262 151 JASTRZĄBEK AGNIESZKA Lodz 1984 K30 00:27:32 00:27:42
263 290 DROZDEK JUSTYNA Łódź 1987 K20 00:27:26 00:27:46
264 31 GRISGRABER MARIUSZ Łódź 1962 M50 00:27:33 00:27:47
265 350 WOJTCZAK ADAM Ozorków 1981 M30 00:27:24 00:27:49
266 408 PIETRASZEWSKI PIOTR Łódź ACCENTURE 1959 M50 00:27:18 00:27:49
267 382 BŁAŻEJCZYK AGNIESZKA Łódź 1965 K40 00:27:28 00:27:52
268 104 LANGE GENOWEFA Bełchatów AMATORSKA SZKOŁA BIEGANIA BEŁCHATÓW 1972 K40 00:27:39 00:27:53
269 255 DYRKACZ SYLWIA Łódź 1980 K30 00:27:33 00:27:56
270 141 BŁOCH BEATA ŁÓDŹ 1967 K40 00:27:31 00:28:00
271 416 EDYK ANNA TOMASZÓW MAZ 1964 K50 00:27:58 00:28:03
272 51 KOZŁOWSKA KATARZYNA Łódź KS ALASKA 1978 K30 00:27:46 00:28:04
273 161 TABOR DIANA Łódź 1991 K20 00:27:36 00:28:06
274 47 STRZELECKI ARTUR Piotrków Tryb. 1966 M40 00:27:47 00:28:07
275 432 ŻOCHOWSKA KAMILA Łódź TATE & LYLE ACTIVE TEAM 1990 K20 00:27:43 00:28:07
276 306 MYCK BOGNA Łódź 1972 K40 00:27:33 00:28:07
277 268 BARTOSIAK ANNA Sobota LKS KOLUSZKI 1991 K20 00:27:52 00:28:08
278 238 WOŁOWSKI PAWEŁ Łódź 1989 M20 00:28:08 00:28:14
279 233 SKOCZYLAS ALEKSANDRA Łódź 1990 K20 00:28:13 00:28:17
280 278 LECH ZUZANNA Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1998 K16 00:28:02 00:28:23
281 224 MOSZCZYŃKSA ANNA Zgierz 1968 K40 00:28:01 00:28:25
282 375 BOCZKOWSKI MICHAŁ Łódź 1981 M30 00:27:59 00:28:25
283 208 DALECKA ELIZA Lodz 1975 K30 00:27:54 00:28:25
284 343 SZCZEPANIAK JADWIGA Aleksandrów Łódzki AGB ACTIVE RUNNERS 1965 K40 00:28:05 00:28:31
285 312 CZUPRYNIAK SEBASTIAN Wiączyń Dolny ZUZIA TEAM 1982 M30 00:28:12 00:28:33
286 252 WOLSKI MARIAN lodz 1954 M60 00:28:32 00:28:36
287 356 MARASEK KRZYSZTOF Galkow Duzy 1980 M30 00:28:18 00:28:37
288 49 KACPRZAK SŁAWEK Justynów LZS JUSTYNÓW 1975 M30 00:28:11 00:28:38
289 147 GOSS KAMILLA Łódź 1968 K40 00:28:10 00:28:40
290 178 SZCZYTKOWSKA MONIKA Łódź FOREVER YOUNG 1971 K40 00:28:25 00:28:44
291 159 BIAŁKOWSKA PAULINA Łódź 1983 K30 00:28:39 00:28:45
292 131 CHIŻYŃSKA AGNIESZKA Łódź PARKRUN ŁÓDŹ 1963 K50 00:28:21 00:28:46
293 205 WITKOWSKA KAROLINA Dąbrowa Górnicza 1992 K20 00:28:31 00:28:47
294 237 PASIKOWSKI SEWERYN Łask RUN-LOG.COM 1969 M40 00:28:29 00:28:47
295 412 GRZEGORCZYK PIOTR ŁÓDŹ 1944 M60 00:28:23 00:28:49
296 260 BANDURKA PIOTR Bukowiec 1990 M20 00:28:35 00:28:52
297 221 CHIŻYŃSKA AGATA Łódź 1992 K20 00:28:34 00:28:58
298 257 BARTOSIK SYLWIA Łódź RYSIE 1980 K30 00:28:56 00:29:04
299 421 PASTERNAK KRZYSZTOF PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 1974 M40 00:29:06 00:29:11
300 112 HAJZER EWA Łódź RYSIE 1986 K20 00:28:49 00:29:12
301 38 MAJCHRZAK-WOJDERA KATARZYNA Łódź RYSIOTEAM 1974 K40 00:28:52 00:29:14
302 272 TALSMA JOHAN Konstantynow Lodzki 1985 M20 00:29:04 00:29:15
303 30 DERWISKA KATARZYNA Zyrardow GRUPA ŚCIŚLE TAJNA 1978 K30 00:28:56 00:29:16
304 109 KOBYLIŃSKI PAWEŁ Zgierz APAK-FOL 1971 M40 00:29:01 00:29:21
305 317 OLEJNICZAK ELWIRA Łódź 1984 K30 00:29:00 00:29:24
306 213 MIELCZAREK ILONA Łódź RYSIE 1978 K30 00:28:54 00:29:26
307 381 IWUĆ ALEKSANDER Pabianice 1984 M30 00:28:54 00:29:27
308 100 WILCZEK MONIKA Pabianice 1978 K30 00:29:07 00:29:36
309 365 ANTOSIK ZBIGNIEW RAWA MAZOWIECKA 1962 M50 00:29:35 00:29:40
310 319 BALCER ANNA Łódź 1974 K40 00:29:14 00:29:40
311 245 SZTACHAŃSKI MARCIN Łódź 1976 M30 00:29:13 00:29:41
312 71 CIEŚLIK SONIA Łódź 1992 K20 00:29:25 00:29:43
313 315 BALCER ŁUKASZ Łódź 1973 M40 00:29:24 00:29:50
314 286 KONIECZNY MICHAŁ Łódź 1976 M30 00:29:23 00:29:50
315 370 WOŹNIAK AGNIESZKA Pabianice 1984 K30 00:29:34 00:30:07
316 417 DUNAJCZYK PIOTR Pabianice RYSIOTEAM 1957 M50 00:29:57 00:30:08
317 362 ROMALDOWSKA BOGUSŁAWA Rawa Mazowiecka K.S TRIATHLON RAWA 1960 K50 00:29:44 00:30:12
318 409 NOWICKA MONIKA Łódź ACCENTURE 1988 K20 00:30:20 00:30:34
319 211 MATUSIAK MARTYNA Łódź 1997 K16 00:30:33 00:30:41
320 143 STOLARSKA HANNA Łódź 1990 K20 00:30:26 00:30:41
321 318 KOLIS KONRAD Głowno 1988 M20 00:30:11 00:30:48
322 246 GRZYBOWSKA KATARZYNA Łódź 1990 K20 00:30:30 00:30:56
323 214 HARASIŃSKI RYSZARD Łódź 1956 M50 00:30:26 00:31:01
324 337 SULIŃSKA EWA ŁÓDŹ 1959 K50 00:30:56 00:31:08
325 358 KOSTELECKI KAMIL Łódź O CO BIEGA 1978 M30 00:30:46 00:31:15
326 220 CHRABELSKA WERONIKA Dobroń INDESIT RUNNING TEAM 1980 K30 00:30:45 00:31:16
327 73 PASTUSZKA JOANNA Łódź RUN ŁDZ 1965 K40 00:31:05 00:31:17
328 93 SZCZEPANKIEWICZ JULITA Krośniewice 1974 K40 00:31:01 00:31:26
329 114 BRONISZEWSKA BOŻENA Piotrków Tryb. 1959 K50 00:31:28 00:31:33
330 234 JAKUBOWICZ MAŁGORZATA ŁÓDŹ 1973 K40 00:31:18 00:31:40
331 88 SKOWROŃSKA MARTA Pabianice 1969 K40 00:31:22 00:31:50
332 210 MATUSIAK ANNA Łódź 1962 K50 00:31:47 00:31:56
333 446 NIEŚCIORUK OLGA ŁÓDŹ TATE & LYLE ACTIVE TEAM 1991 K20 00:31:32 00:31:56
334 434 TRACZ MARTA ŁÓDŹ RYSIOTEAM 1974 K40 00:31:33 00:31:58
335 442 ANTONOWICZ ANDRZEJ ŁÓDŹ 1975 M30 00:31:29 00:31:58
336 436 DRAB MACIEJ Łódź 1966 M40 00:31:32 00:32:04
337 437 DRAB SZYMON Łódź SZAKALE BAŁUT ŁÓDŻ 1988 M20 00:31:32 00:32:04
338 328 GOSZCZYŃSKA JANINA Łódź RYSIOTEAM 1949 K60 00:31:44 00:32:07
339 146 KACZMAREK STELLA Łódź 1976 K30 00:31:44 00:32:10
340 347 SZTARK-DOMAGALSKA ADRIANNA Brzeziny 1987 K20 00:32:00 00:32:16
341 154 WITKOWSKA BEATA Łódź 1968 K40 00:31:50 00:32:19
342 270 JAROS ADAM Łódź JAROS TEAM 1976 M30 00:32:36 00:32:50
343 275 JAROS MICHAŁ Łódź JAROSTEAM 1983 M30 00:32:36 00:32:50
344 239 REMIASZ JACEK Łódż TAKISOBIEBIEGACZ 1960 M50 00:32:38 00:33:02
345 215 ZDZIARSKA KAROLINA Stryków 1989 K20 00:32:55 00:33:16
346 357 STOPA MAGDA Łódź 1985 K20 00:33:07 00:33:17
347 419 BANASIAK ELŻBIETA ŁÓDŹ 1957 K50 00:33:44 00:34:10
348 236 KACZMAREK MALGORZATA lodz 1976 K30 00:35:07 00:35:34
349 332 DANEL AGATA Łódź 1989 K20 00:37:48 00:38:17
350 389 CHMIELEWSKA-KACZMAREK AGNIESZKA Łódź GRUPA ŚCIŚLE TAJNA 1983 K30 00:38:01 00:38:21

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni