z

Łódź

Wyniki

Bieg 2

14.12.2014 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 219 PETRUSIEWICZ GRZEGORZ Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1996 M16 00:16:32 00:16:33
2 3 SKOWROŃSKI BŁAŻEJ Koluszki LKS KOLUSZKI 1989 M20 00:16:44 00:16:45
3 2 PIETRZYK KRZYSZTOF KOLUSZKI LKS KOLUSZKI 1979 M30 00:16:47 00:16:48
4 425 KUNIKOWSKI TOMASZ Łowicz AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1988 M20 00:17:11 00:17:12
5 474 BĘTKOWSKI PIOTR Warszawa CITY TRAIL TEAM 1987 M20 00:17:15 00:17:16
6 125 WYCHOWAŁEK JAN Piotrków Trybunalski AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1990 M20 00:17:22 00:17:23
7 101 KOPACZEWSKI PAWEŁ Łódź FIT FABRIC 1990 M20 00:17:34 00:17:34
8 293 FRĄCZEK WOJCIECH Skierniewice AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1990 M20 00:17:43 00:17:44
9 218 KOTELNICKI MARIUSZ Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1980 M30 00:17:55 00:17:57
10 413 NADRATOWSKI MARCIN Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1994 M20 00:18:09 00:18:11
11 487 PIETRZAK ANDRZEJ PABIANCIE SZAKALE BAŁUT ŁÓDŻ 1975 M30 00:18:18 00:18:20
12 11 KACZMAREK MONIKA Lodz SZAKALA BAŁUT ŁÓDŹ/ ACCENTURE 1989 K20 00:18:26 00:18:27
13 66 GRAMS KRZYSZTOF Łódź RYSIOTEAM 1981 M30 00:18:25 00:18:28
14 139 SKRZYPEK BARTOSZ Konstantynów Łódzki RYSIOTEAM 1995 M16 00:18:29 00:18:31
15 288 SKRZYPCZAK KAMIL Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1991 M20 00:18:37 00:18:38
16 418 PIETRASIAK JANUSZ ŁÓDŹ RYSIOTEAM 1966 M40 00:18:47 00:18:49
17 137 WASIAK WIESŁAW Łódź 1961 M50 00:18:50 00:18:53
18 391 MATEJCZUK JAROSŁAW Parzęczew KS ALASKA 1980 M30 00:18:52 00:18:55
19 433 WANTKIEWICZ PIOTR Łódź FIT FABRIC / FIZJO-TEAM 1981 M30 00:18:55 00:18:57
20 266 SOBCZAK ROBERT ŁÓDŹ RYSIOTEAM 1982 M30 00:18:57 00:19:00
21 462 FABIJAŃSKI DARIUSZ Łódź IDF INVENTEAM 1973 M40 00:19:08 00:19:10
22 322 GRZEGORCZYK BARTOSZ Pabianice DŁUGA ŚCIEŻKA/MBANK/FESTIWAL BIEGOWY KRYNICA 1977 M30 00:19:12 00:19:14
23 289 GĄSIOROWSKI ADAM Pabianice KORONA PABIANICE - MŁODZI WILCY 1989 M20 00:19:13 00:19:16
24 283 JAKSA MATEUSZ Pabianice KORONA PABIANICE - MŁODZI WILCY 1987 M20 00:19:21 00:19:27
25 70 SABANDA WITOLD Łódź RYSIOTEAM 1973 M40 00:19:31 00:19:34
26 444 RAKOWSKI ŁUKASZ ŁÓDŹ ALASKA 1981 M30 00:19:33 00:19:36
27 61 ROSIAK PIOTR Łódź RYSIOTEAM 1976 M30 00:19:40 00:19:42
28 281 MICHALSKI DANIEL Pabianice KORONA PABIANICE - MŁODZI WILCY 1990 M20 00:19:39 00:19:44
29 480 SKOWRON ANDRZEJ Aleksandrów Łódzki AGB ACTIVE RUNNERS 1975 M30 00:19:42 00:19:45
30 277 BUCHACZ RADOSŁAW łódź 1977 M30 00:19:43 00:19:46
31 372 ANDRZEJCZAK DARIUSZ Aleksandrów Łódzki AGB ACTIVE RUNNERS 1968 M40 00:19:44 00:19:47
32 19 BALICKI PAWEŁ Krosno 1988 M20 00:19:45 00:19:53
33 304 STRÓZIŃSKI MARIUSZ Łódź 1972 M40 00:19:52 00:19:54
34 107 ELJASZ ROBERT LODZ PARKRUN ŁÓDŹ 1968 M40 00:19:56 00:19:57
35 363 STEFANIAK GRZEGORZ Rawa Mazowiecka K.S. TRIATHLON RAWA 1978 M30 00:19:59 00:20:01
36 454 WIELA MARIUSZ Brzeźnio SIERADZBIEGA.PL 1985 M20 00:19:58 00:20:01
37 82 LISOWSKI ALEKSANDER Łódź BIEGIEM PO PIWO 1986 M20 00:20:03 00:20:03
38 106 GŁĄB SZYMON Łódź RYSIO TEAM 1978 M30 00:20:03 00:20:07
39 460 WÓJCIK ROBERT Zgierz AMATOR 1973 M40 00:20:09 00:20:10
40 346 OWCZAREK DARIUSZ Łódź FIT FABRIC 1982 M30 00:20:04 00:20:11
41 298 CIECHAŃSKI ADAM Bukowiec AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1996 M16 00:20:13 00:20:15
42 352 MANTYK ŁUKASZ Bełchatów AMATORSKA SZKOŁA BIEGANIA BEŁCHATÓW 1988 M20 00:20:14 00:20:18
43 440 WIŚNIK ARTUR Łódź ACCENTURE 1985 M20 00:20:10 00:20:19
44 53 WOJTCZAK MARIUSZ Brzeziny - 1975 M30 00:20:19 00:20:23
45 9 SOBECKI BARTŁOMIEJ Gałków Mały KS ALASKA 1980 M30 00:20:22 00:20:25
46 29 JAGUSIAK MACIEJ Łódź ŁÓDŹ RUNNING TEAM 1981 M30 00:20:23 00:20:26
47 24 SEKIETA RADOSŁAW Łódź FIT FABRIC 1976 M30 00:20:23 00:20:27
48 262 MASIEREK PIOTR Łódź 1983 M30 00:20:20 00:20:31
49 18 WOJTCZAK DOMINIK Łódź MORENA CZOŁOWA 1988 M20 00:20:31 00:20:34
50 78 PASTUSZKA MAREK Łódź RUN ŁDZ 1989 M20 00:20:38 00:20:45
51 479 MERECZ KRISTIAN Łódź 1991 M20 00:20:40 00:20:46
52 369 KLUF ZDZISŁAW Bełchatów AMATORSKA SZKOŁA BIEGANIA BEŁCHATÓW 1957 M50 00:20:48 00:20:52
53 410 ŻACZEK WŁADYSŁAW ANDRESPOL BIEGACZ NOWOSOLNA 1963 M50 00:20:45 00:20:53
54 39 MICHALAK -MATTAR MAŁGORZATA Łódź SZAKALA BAŁUT 1985 K20 00:20:49 00:20:54
55 189 SZMERKA MARIUSZ Łódź ORANGE POLSKA 1973 M40 00:20:51 00:20:57
56 145 MAJ DARIUSZ Łódź BIEGACZ NOWOSOLNA 1965 M40 00:20:55 00:21:00
57 415 RACZ MARIUSZ koluszki LKS KOLUSZKI 1980 M30 00:21:00 00:21:03
58 43 KUJAWSKI ARKADIUSZ łódż 1971 M40 00:20:57 00:21:03
59 477 KOPACZEWSKI PIOTR ŁÓDŹ FIT FABRIC 1993 M20 00:21:02 00:21:06
60 115 BRONISZEWSKI RYSZARD PIOTRKÓW TRYBUNALSKI ENDORFINA 1957 M50 00:21:04 00:21:09
61 333 WOJCIECHOWSKI MATEUSZ Łódź 1991 M20 00:21:07 00:21:11
62 242 GAPYS DOROTA Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1984 K30 00:21:10 00:21:12
63 324 MEISSNER PAWEŁ Łódź 1983 M30 00:20:54 00:21:12
64 264 ZIELIŃSKI PIOTR Łódź FIZJOKOREKT.ADMEDIA-CENTER.PL 1986 M20 00:21:04 00:21:13
65 261 RÓŻALSKI MAREK Zgierz FRIENDS TEAM 1995 M16 00:21:07 00:21:16
66 280 MILCZAREK JANUSZ ŁÓDŹ ŁÓDŹ RUNNING TEAM 1962 M50 00:21:14 00:21:17
67 314 BŁASZCZYK MARIUSZ Zgierz MBANK 1986 M20 00:21:09 00:21:18
68 478 WARYCH PIOTR ŁÓDŹ 1974 M40 00:21:06 00:21:20
69 282 DOWNAR KATARZYNA Pabiancie KORONA PABIANICE - MŁODZI WILCY 1989 K20 00:21:15 00:21:21
70 102 KORCZYŃSKI STANISŁAW Łódź RYSIOTEAM 1953 M60 00:21:19 00:21:22
71 196 RUTA MACIEJ Łódź 1977 M30 00:21:18 00:21:23
72 160 CHUDOBIŃSKI DARIUSZ Łódź 1979 M30 00:21:11 00:21:23
73 390 MATEJCZUK AGATA Parzęczew KS ALASKA 1981 K30 00:21:23 00:21:26
74 376 JAGODA ŁUKASZ Łódź NARODOWY BANK POLSKI 1981 M30 00:21:28 00:21:30
75 427 GÓRAL JANUSZ ŁÓDŹ BIEGAMPOLODZI.PL 1961 M50 00:21:23 00:21:30
76 341 NOWAK PRZEMYSŁAW Łódź RYSIOTEAM 1980 M30 00:21:27 00:21:31
77 68 ŁUKASZEWSKI MACIEJ Łódź 1980 M30 00:21:31 00:21:40
78 305 RAKOWSKI RAFAŁ Zgierz AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1974 M40 00:21:35 00:21:45
79 65 BORKOWSKI GRZEGORZ łódz BIEGAMPOLODZI.PL 1955 M50 00:21:35 00:21:46
80 209 MATUSIAK ARKADIUSZ Łódź 1972 M40 00:21:42 00:21:51
81 230 GRZELEWSKA JUSTYNA Konstantynów Łódzki RYSIOTEAM 1990 K20 00:21:47 00:21:52
82 481 POSMYKIEWICZ PIOTR LODZ RYSIO TEAM 1952 M60 00:21:50 00:21:55
83 297 CIECHAŃSKI FILIP Bukowiec --- 1992 M20 00:21:52 00:21:57
84 136 LESZCZYŃSKI MATEUSZ Łódź FIT FABRIC 1984 M30 00:21:51 00:21:57
85 129 LIGENZA JAKUB Łódź PANCIA POLAND 1983 M30 00:21:53 00:22:01
86 326 GÓRECKA ALEKSANDRA Łódź FIT FABRIC 1977 K30 00:22:01 00:22:04
87 244 MATUSIAK KAROLINA Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1990 K20 00:21:59 00:22:09
88 203 LEMIESZEK GRZEGORZ ŁÓDŹ ŁÓDŹ RUNNING TEAM 1958 M50 00:22:03 00:22:11
89 108 BAGRODZKI ANDRZEJ Zgierz NBP 1971 M40 00:22:08 00:22:12
90 384 ŁASKI KRZYSZTOF Łódź 1964 M50 00:22:06 00:22:12
91 423 LEWERA ROBERT Pabianice TATE & LYLE ACTIVE TEAM 1970 M40 00:22:03 00:22:14
92 488 JÓZEFOWICZ KRZYSZTOF Janówka 1966 M40 00:21:59 00:22:18
93 170 GŁOWACKI TOMASZ Łódź MBANK 1976 M30 00:22:13 00:22:21
94 44 WÓJTOWSKI KRZYSZTOF Pabianice 1982 M30 00:22:09 00:22:22
95 256 STEFAŃSKI WOJTEK Pabianice 1987 M20 00:22:05 00:22:26
96 197 SZCZYTKOWSKI ROMUALD Łódź FOREVER YOUNG 1971 M40 00:22:20 00:22:27
97 156 GRODZKI TOMASZ Łagiewniki Nowe FRIENDS TEAM 1986 M20 00:22:20 00:22:29
98 392 TOMCZYK ANTONI Koluszki LKS KOLUSZKI 1950 M60 00:22:29 00:22:30
99 229 SOBAŃSKA IZABELA Drużbice KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW 1996 K16 00:22:21 00:22:32
100 23 LIGENZA KAMIL Zgierz KML SWIM BIKE RUN 1990 M20 00:22:25 00:22:33
101 491 BĄBOL DAMIAN Piaseczno POLSKABIEGA.PL 1988 M20 00:22:28 00:22:35
102 482 ZATKE DOROTA łódź FIT FABRIC 1975 K30 00:22:30 00:22:36
103 140 WOJTASIK TOMEK Łódź 1990 M20 00:22:31 00:22:39
104 285 KRZYSZTOFIK JAKUB Łódź AFLOFARM RUNNING TEAM 1985 M20 00:22:24 00:22:39
105 422 DĄBEK RYSZARD KORONA PABIANICE 1951 M60 00:22:34 00:22:40
106 118 WIONCZYK PIOTR Bełchatów AMATORSKA SZKOŁA BIEGANIA BEŁCHATÓW 1979 M30 00:22:35 00:22:44
107 243 GÓRECKI TOMEK Łódź 1981 M30 00:22:37 00:22:45
108 458 KUŹNIK TOMASZ Łask 1985 M20 00:22:33 00:22:46
109 168 DYŚKO PIOTR Łódź RYSIOTEAM 1972 M40 00:22:31 00:22:46
110 349 SKRZYPEK MAREK Drzewica 1988 M20 00:22:31 00:22:47
111 295 OBODECKI BARTOSZ Łódź MBANK 1977 M30 00:22:42 00:22:50
112 276 LIPCZYŃSKI RAFAŁ Pabianice DA PRZYSTAŃ PABIANICE / FORMA NA PIĄTKĘ 1989 M20 00:22:42 00:22:52
113 354 BALCEREK SYLWESTER Łódź 1986 M20 00:22:48 00:22:54
114 405 ŚNIEŻYŃSKI SŁAWOMIR Łódź ACCENTURE 1977 M30 00:22:43 00:22:55
115 41 WOSZCZYK MONIKA Piotrków Tryb. PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINA 1981 K30 00:22:51 00:22:56
116 325 DUDKIEWICZ PIOTR Łódź 1983 M30 00:22:48 00:22:56
117 321 GRABSKA-GRZEGORCZYK MILENA Pabianice DŁUGA ŚCIEŻKA 1978 K30 00:22:52 00:22:57
118 399 KOŁUDZKI PIOTR Łódź RYSIE 1982 M30 00:22:51 00:23:00
119 385 UBYCH MARIUSZ ŁÓDŹ FOREVER YOUNG 1988 M20 00:22:50 00:23:01
120 96 DŁUŻNIEWSKI ANDRZEJ Kutno AMG KOMPUTERY 1986 M20 00:22:52 00:23:03
121 361 MARCINKIEWICZ MARIUSZ Łódź 1978 M30 00:22:55 00:23:04
122 172 KAŁUZIŃSKI PIOTR Łódź PANDA TEAM 1987 M20 00:22:51 00:23:07
123 254 KOWALCZYK KATARZYNA Łódź RYSIOTEAM 1996 K16 00:23:07 00:23:09
124 81 WRÓBEL MARCIN Łódź RUN FORREST RUN 1984 M30 00:22:58 00:23:09
125 371 BEDNARCZYK BARTOSZ Łódź RYSIOTEAM 1983 M30 00:23:05 00:23:11
126 92 NIEDZWIECKI ADAM ŁÓDZ AMATOR 1958 M50 00:23:01 00:23:11
127 111 JAWORSKI KRZYSZTOF Łódź RYSIE 1980 M30 00:22:57 00:23:12
128 132 HARĘŻLAK KRZYSZTOF Łódź 1976 M30 00:22:57 00:23:13
129 212 ŻYŁKA ANNA Bełchatów AMATORSKA SZKOŁA BIEGANIA BEŁCHATÓW 1981 K30 00:23:08 00:23:15
130 117 FELISIAK MARCIN Bełchatów AMATORSKA SZKOŁA BIEGANIA BEŁCHATÓW 1977 M30 00:23:07 00:23:15
131 360 WÓJCIK MARIUSZ Łódź 1963 M50 00:23:10 00:23:18
132 439 KOSTRZEWA MARIUSZ Łódź KS ALASKA 1984 M30 00:23:17 00:23:20
133 271 BĄK JĘDRZEJ Łódź 1991 M20 00:23:03 00:23:22
134 339 LEDUCHOWSKA PAULINA Łódź 1986 K20 00:23:20 00:23:24
135 485 MOSTOWY MARIAN ŁÓDŹ 1969 M40 00:23:18 00:23:24
136 443 SERAFICKI SEBASTIAN Łódź RYSIE 1971 M40 00:23:19 00:23:29
137 329 KACPRZAK TADEUSZ KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI 1955 M50 00:23:26 00:23:31
138 463 WOJTOWICZ MARCIN Łódź CYKLOMANIACY.PL 1987 M20 00:23:20 00:23:33
139 198 PODLASIAK ROBERT Łódź NZOZ ROB-MED GABINET REHABILITACJI 1979 M30 00:23:34 00:23:35
140 48 KOLASIŃSKI TOMEK Łódź 1975 M30 00:23:14 00:23:37
141 75 PASTUSZKA MIROSŁAW Łódź RUN ŁDZ 1966 M40 00:23:25 00:23:38
142 67 CIEŚLAK PIOTR Łódź 1976 M30 00:23:16 00:23:39
143 134 ŁASKI RADOSŁAW Łódź ALKONY 1983 M30 00:23:30 00:23:40
144 383 KAMIŃSKI KRZYSZTOF Łódź IMMERRUN 1981 M30 00:23:21 00:23:40
145 456 TAROŃ DOMINIK Gałków Mały 1974 M40 00:23:40 00:23:44
146 313 KLIMAS RAFAL Łódź 1978 M30 00:23:34 00:23:48
147 402 KROTOWSKI JAREK Rydzynki 1988 M20 00:23:23 00:23:49
148 45 RACZYŃSKI BOGUSZ Aleksandrów Łódzki AMBITNE TYGRYSY 1983 M30 00:23:33 00:23:50
149 158 CIEPŁUCH-SZMYTKOWSKA MAGDALENA Łódź ŁÓDŹ RUNNING TEAM 1985 K20 00:23:36 00:23:53
150 35 SZKURŁAT ADAAM Łódź 1986 M20 00:23:36 00:23:58
151 368 PECYNA DARIUSZ Łódź 1968 M40 00:23:51 00:24:01
152 373 WOJTASIK PAWEŁ Łódź RYSIOTEAM 1955 M50 00:23:56 00:24:02
153 457 KRAWCZYK MICHAŁ Konstantynów Łódzki - 1986 M20 00:23:43 00:24:07
154 367 WEINBERG KAMIL Łódź BIEGAMPOLODZI.PL / BIEGIEM PO PIWO 1972 M40 00:23:58 00:24:08
155 400 KROTOWSKI ŁUKASZ Pabianice 1988 M20 00:23:50 00:24:16
156 36 WOJTANIK KATARZYNA Łódź RYSIOTEAM 1977 K30 00:24:18 00:24:20
157 265 AWIERIANOW MIROSŁAW Łódź NBP 1974 M40 00:24:16 00:24:20
158 476 SEIK ŁUKASZ ŁÓDŹ 1978 M30 00:24:17 00:24:21
159 447 STRÓZIK TADEUSZ Łódź GRUPA ŚCIŚLE TAJNA 1983 M30 00:23:57 00:24:21
160 128 LESZKO TOMASZ Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1979 M30 00:24:19 00:24:24
161 167 WĘGLEWSKI JACEK Łódź NIEZRZESZONY 1970 M40 00:24:06 00:24:28
162 171 PRZEGRODA KRZYSZTOF ŁÓDŹ 1975 M30 00:24:11 00:24:29
163 69 ŁOŚ MICHAŁ Łódź FAMILY TEAM 1980 M30 00:24:14 00:24:30
164 296 KARDECKI WALDEMAR sieradz 1962 M50 00:24:21 00:24:32
165 310 WOLSKI JAKUB Łódź 1991 M20 00:24:22 00:24:33
166 124 BORYCZKA MARZENA Łódź 1974 K40 00:24:31 00:24:34
167 142 MICHALCZEWSKI ANDRZEJ ŁÓdź 1970 M40 00:24:32 00:24:36
168 27 ŚWIĄTCZAK ADAM Łódź 1969 M40 00:24:20 00:24:38
169 46 RACZYŃSKI IRENEUSZ Aleksandrów Łódzki 1959 M50 00:24:29 00:24:40
170 83 KŁYSZEJKO SYLWIA Łódź FIT FABRIC 1977 K30 00:24:43 00:24:50
171 387 ZAWADZKI JAKUB Łódź RYSIE 1982 M30 00:24:35 00:24:51
172 484 GRZELCZAK TOMASZ ŁÓDŹ 1967 M40 00:24:35 00:24:52
173 79 BISKUPSKI BŁAŻEJ Łódź 1971 M40 00:24:49 00:24:54
174 316 KAŁUŻNY RAFAŁ Łódź 1986 M20 00:24:41 00:24:54
175 54 JANIAK RADOSŁAW Łódź BIEGACZ NOWOSOLNA 1969 M40 00:24:38 00:24:57
176 414 SYBILSKA DOMINIKA Łódź 1998 K16 00:24:49 00:25:03
177 60 SOBIESIAK TOMASZ Łódź RYSIE 1982 M30 00:24:49 00:25:06
178 494 VILELA RUI MIGUEL ŁÓDŹ 1980 M30 00:24:56 00:25:09
179 165 WYTYKOWSKA JOANNA Łódź RYSIE 1980 K30 00:25:05 00:25:16
180 74 KABAŁA KONRAD Łódź 1968 M40 00:24:56 00:25:17
181 335 JANACZYK SEBASTIAN Kalisz 1981 M30 00:25:08 00:25:20
182 411 RYDZYŃSKI JACEK Łódź 1981 M30 00:24:48 00:25:26
183 395 KOŹMIŃSKI MARCIN Łódź 1984 M30 00:25:19 00:25:35
184 366 BUDNER ROBERT Łódź RULE RUNNERS 1976 M30 00:25:30 00:25:36
185 87 WIECZOREK PIOTR Łódź WIECZOREK ŁÓDŹ 1972 M40 00:25:34 00:25:41
186 20 WARA-WĄSOWSKI MACIEJ Łódź 1969 M40 00:25:24 00:25:42
187 331 TLAŁKA KRYSTYNA Bełchatów 1959 K50 00:25:47 00:25:59
188 394 SKOREK PAWEL LODZ CITY STUDIO LODZ 1972 M40 00:25:44 00:25:59
189 431 KOWALSKI JAROSŁAW zgierz 1974 M40 00:25:36 00:25:59
190 338 ZABŁOCKI JAROSŁAW Łódź MBANK 1962 M50 00:25:42 00:26:01
191 445 BALCERAK-KOLASA JOANNA Łódź 1974 K40 00:25:52 00:26:05
192 301 PIETRUSIAK MAGDALENA Lodz 1983 K30 00:26:00 00:26:08
193 428 BIAŁOWĄS MARCIN ŁÓDŹ RYSIE 1982 M30 00:25:57 00:26:12
194 238 WOŁOWSKI PAWEŁ Łódź 1989 M20 00:26:09 00:26:16
195 350 WOJTCZAK ADAM Ozorków 1981 M30 00:25:58 00:26:16
196 25 GRUSZKA MALGORZATA Łódź RYSIE 1971 K40 00:26:05 00:26:17
197 97 PAWELEC ANDRZEJ Łódź NIEZRZESZONY 1959 M50 00:26:11 00:26:20
198 148 FRANKENBERG MAŁGORZATA Łódź BIEGACZ NOWOSOLNA 1955 K50 00:26:07 00:26:24
199 175 MARKIEWICZ ANDRZEJ ŁÓDŹ RĄCZE ŻÓŁWIE 1959 M50 00:26:06 00:26:26
200 364 ŁAJSZCZAK WIOLETA Rawa Mazowiecka KLUB SPORTOWY TRIATHLON RAWA 1988 K20 00:26:30 00:26:35
201 202 KOBALCZYK MARCIN Łódź 1972 M40 00:26:14 00:26:35
202 50 ZIĘBA MARTA łódź BIEGAMPOLODZI.PL 1986 K20 00:26:17 00:26:37
203 330 BLOCH AGNIESZKA huta dlutowska BLOCHS 1974 K40 00:26:15 00:26:39
204 201 WYLAZŁOWSKA SYLWIA Łódź 1977 K30 00:26:23 00:26:41
205 150 KOWALSKA KATARZYNA Łódź 1968 K40 00:26:28 00:26:42
206 303 KRZYŻANOWSKI TOMASZ Łódź 1983 M30 00:26:20 00:26:42
207 157 DYMEK JAROSLAW LODZ 1960 M50 00:26:34 00:26:44
208 195 MOSZCZYŃSKA WIOLETA Zgierz FIT FABRIC 1992 K20 00:26:25 00:26:46
209 191 METRYCKA ANIA łódz BIEGACZ NOWOSOLNA 1974 K40 00:26:35 00:26:53
210 378 ŻÓŁTOWSKI TOMASZ Łódź 1974 M40 00:26:53 00:26:57
211 17 PENEW-PAWŁOW MARTA PIOTRKÓW TRYB PKB ENDORFINA / TRI AKTYWNY PIOTRKÓW 1980 K30 00:26:58 00:27:05
212 208 DALECKA ELIZA Lodz 1975 K30 00:26:53 00:27:05
213 492 KARAŚ ALEKSANDRA Łódź PARKRUN 1962 K50 00:27:01 00:27:09
214 290 DROZDEK JUSTYNA Łódź 1987 K20 00:26:58 00:27:11
215 151 JASTRZĄBEK AGNIESZKA Lodz 1984 K30 00:26:55 00:27:11
216 312 CZUPRYNIAK SEBASTIAN Wiączyń Dolny ZUZIA TEAM 1982 M30 00:26:54 00:27:11
217 247 WICIŃSKI PIOTR Pabianice 1980 M30 00:27:02 00:27:12
218 190 CHROBOT ŁUKASZ Łódź PANDA TEAM 1977 M30 00:27:01 00:27:18
219 47 STRZELECKI ARTUR Piotrków Tryb. 1966 M40 00:27:12 00:27:20
220 138 WASIAK HANNA Łódź 1963 K50 00:27:17 00:27:22
221 459
432*
ŻOCHOWSKA KAMILA Łódź TATE AND LYLE 1990 K20 00:27:14 00:27:25
222 164 LESIAK ANDRZEJ Łódź RYSIOTEAM 1954 M60 00:27:12 00:27:27
223 80 WRÓBEL NATALIA Łódź MBANK 1988 K20 00:27:14 00:27:30
224 40 PIWOŃSKA AGNIESZKA Łódź PARKRUN ŁÓDŹ 1972 K40 00:27:19 00:27:31
225 178 SZCZYTKOWSKA MONIKA Łódź FOREVER YOUNG 1971 K40 00:27:31 00:27:38
226 489 SOCHAJ MARTA Łódź RYSIOTEAM 1981 K30 00:27:26 00:27:40
227 327 BANASIAK PIOTR OZORKÓW KRZAL ADVENTURE TEAM 1966 M40 00:27:18 00:27:42
228 100 WILCZEK MONIKA Pabianice 1978 K30 00:27:22 00:27:45
229 34 MÓWIŃSKI MICHAŁ Łódź NIGHTRUNNERS 1973 M40 00:27:30 00:27:46
230 120 PIWONSKI PIOTR Łódź PARKRUN ŁÓDŹ 1969 M40 00:27:36 00:27:48
231 147 GOSS KAMILLA Łódź 1968 K40 00:27:35 00:27:48
232 355 KUCHTA MONIKA Andrespol 1979 K30 00:27:35 00:27:50
233 317 OLEJNICZAK ELWIRA Łódź 1984 K30 00:27:42 00:28:04
234 416 EDYK ANNA TOMASZÓW MAZ 1964 K50 00:27:59 00:28:05
235 233 SKOCZYLAS ALEKSANDRA Łódź 1990 K20 00:27:59 00:28:06
236 493 PIETRUSIŃSKA ANNA Łódź-Polesie 1990 K20 00:27:56 00:28:06
237 448 OSIŃSKI STANISŁAW Łódź 1961 M50 00:27:40 00:28:06
238 382 BŁAŻEJCZYK AGNIESZKA Łódź 1965 K40 00:27:58 00:28:09
239 51 KOZŁOWSKA KATARZYNA Łódź KS ALASKA 1978 K30 00:27:50 00:28:11
240 356 MARASEK KRZYSZTOF Galkow Duzy 1980 M30 00:27:53 00:28:12
241 408 PIETRASZEWSKI PIOTR Łódź ACCENTURE 1959 M50 00:27:52 00:28:14
242 161 TABOR DIANA Łódź 1991 K20 00:27:56 00:28:15
243 159 BIAŁKOWSKA PAULINA Łódź FRIENDS TEAM 1983 K30 00:28:08 00:28:16
244 104 LANGE GENOWEFA Bełchatów AMATORSKA SZKOŁA BIEGANIA BEŁCHATÓW 1972 K40 00:28:04 00:28:17
245 421 PASTERNAK KRZYSZTOF PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 1974 M40 00:28:12 00:28:19
246 192 SOLAREK KRZYSZTOF Łódź FIT FABRIC 1992 M20 00:27:59 00:28:20
247 257 BARTOSIK SYLWIA Łódź RYSIE 1980 K30 00:28:13 00:28:22
248 403 PLEWIŃSKI PRZEMYSŁAW Poznań NIGHT RUNNERS 1985 M20 00:28:00 00:28:22
249 112 HAJZER EWA Łódź RYSIE 1986 K20 00:28:12 00:28:26
250 475 GOSZCZYŃSKI RYSZARD Łódź RYSIO TEAM 1947 M60 00:27:53 00:28:26
251 260 BANDURKA PIOTR Bukowiec 1990 M20 00:28:14 00:28:27
252 252 WOLSKI MARIAN lodz 1954 M60 00:28:22 00:28:32
253 343 SZCZEPANIAK JADWIGA Aleksandrów Łódzki AGB ACTIVE RUNNERS 1965 K40 00:28:13 00:28:33
254 320 DEMBIŃSKA BEATA Łódź AMBITNE TYGRYSICE 1975 K30 00:28:17 00:28:35
255 255 DYRKACZ SYLWIA Łódź 1980 K30 00:28:17 00:28:38
256 319 BALCER ANNA Łódź 1974 K40 00:28:30 00:28:40
257 205 WITKOWSKA KAROLINA Dąbrowa Górnicza 1992 K20 00:28:30 00:28:41
258 141 BŁOCH BEATA ŁÓDŹ 1967 K40 00:28:18 00:28:42
259 268 BARTOSIAK ANNA Sobota LKS KOLUSZKI 1991 K20 00:28:33 00:28:44
260 224 MOSZCZYŃKSA ANNA Zgierz 1968 K40 00:28:27 00:28:49
261 412 GRZEGORCZYK PIOTR ŁÓDŹ 1944 M60 00:28:39 00:28:58
262 31 GRISGRABER MARIUSZ Łódź BRAK 1962 M50 00:28:38 00:28:58
263 286 KONIECZNY MICHAŁ Łódź 1976 M30 00:28:50 00:29:03
264 38 MAJCHRZAK-WOJDERA KATARZYNA Łódź RYSIOTEAM 1974 K40 00:29:04 00:29:21
265 131 CHIŻYŃSKA AGNIESZKA Łódź PARKRUN ŁÓDŹ 1963 K50 00:29:03 00:29:23
266 109 KOBYLIŃSKI PAWEŁ Zgierz APAK-FOL 1971 M40 00:29:05 00:29:25
267 483 BŁĄDEK WITOLD Łódź PARK RUN ŁÓDŹ 1944 M60 00:29:13 00:29:32
268 365 ANTOSIK ZBIGNIEW RAWA MAZOWIECKA 1962 M50 00:29:38 00:29:41
269 85 KACZMAREK EMILIA Łódź 1977 K30 00:29:24 00:29:44
270 490 PASTUSZKA SYLWIA łódź AMBITNE TYGRYSICE 1978 K30 00:29:50 00:29:50
271 417 DUNAJCZYK PIOTR Pabianice RYSIOTEAM 1957 M50 00:29:40 00:29:50
272 496 RZEŹNICKI ANDRZEJ Łódź NOWOSOLNA 1951 M60 00:29:35 00:29:53
273 315 BALCER ŁUKASZ Łódź 1973 M40 00:29:44 00:29:58
274 362 ROMALDOWSKA BOGUSŁAWA Rawa Mazowiecka K.S TRIATHLON RAWA 1960 K50 00:29:56 00:30:00
275 30 DERWISKA KATARZYNA Zyrardow GRUPA ŚCIŚLE TAJNA 1978 K30 00:29:48 00:30:12
276 213 MIELCZAREK ILONA Łódź RYSIE 1978 K30 00:29:47 00:30:12
277 234 JAKUBOWICZ MAŁGORZATA ŁÓDŹ 1973 K40 00:29:55 00:30:18
278 370 WOŹNIAK AGNIESZKA Pabianice 1984 K30 00:29:55 00:30:20
279 337 SULIŃSKA EWA ŁÓDŹ 1959 K50 00:30:03 00:30:21
280 71 CIEŚLIK SONIA Łódź 1992 K20 00:30:12 00:30:24
281 486 MOSTOWA-MAŁECKA ANNA ŁÓDŹ 1962 K50 00:30:09 00:30:26
282 275 JAROS MICHAŁ Łódź JAROS TEAM 1983 M30 00:30:01 00:30:27
283 114 BRONISZEWSKA BOŻENA Piotrków Tryb. AMATOR 1959 K50 00:30:27 00:30:32
284 220 CHRABELSKA WERONIKA Dobroń INDESIT RUNNING TEAM 1980 K30 00:30:08 00:30:33
285 93 SZCZEPANKIEWICZ JULITA Krośniewice NIEZRZESZONA 1974 K40 00:30:18 00:30:46
286 358 KOSTELECKI KAMIL Łódź O CO BIEGA 1978 M30 00:30:14 00:30:47
287 270 JAROS ADAM Łódź JAROS TEAM 1976 M30 00:30:45 00:31:11
288 495 NAGOCKA TATIANA Łódź RYSIOTEAM 1963 K50 00:30:54 00:31:12
289 73 PASTUSZKA JOANNA Łódź RUN ŁDZ 1965 K40 00:30:59 00:31:13
290 246 GRZYBOWSKA KATARZYNA Łódź 1990 K20 00:30:55 00:31:13
291 210 MATUSIAK ANNA Łódź 1962 K50 00:31:12 00:31:22
292 437 DRAB SZYMON Łódź SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 1988 M20 00:30:54 00:31:22
293 436 DRAB MACIEJ Łódź 1966 M40 00:30:53 00:31:22
294 442 ANTONOWICZ ANDRZEJ ŁÓDŹ 1975 M30 00:31:05 00:31:28
295 357 STOPA MAGDA Łódź 1985 K20 00:31:18 00:31:33
296 146 KACZMAREK STELLA Łódź 1976 K30 00:31:26 00:31:49
297 328 GOSZCZYŃSKA JANINA Łódź RYSIOTEAM 1949 K60 00:31:40 00:31:57
298 154 WITKOWSKA BEATA Łódź 1968 K40 00:32:28 00:32:52
299 239 REMIASZ JACEK Łódż TAKISOBIEBIEGACZ 1960 M50 00:33:28 00:33:50
300 419 BANASIAK ELŻBIETA ŁÓDŹ 1957 K50 00:35:11 00:35:25
301 389 CHMIELEWSKA-KACZMAREK AGNIESZKA Łódź GRUPA ŚCIŚLE T(F)AJNA 1983 K30 00:38:28 00:38:54
302 332 DANEL AGATA Łódź 1989 K20 00:38:54 00:39:22

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni