z

Łódź

Wyniki

Bieg 5

02.02.2020 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 3 BUDZIŃSKI MACIEJ Rawa Mazowiecka MLUKS RAWA MAZOWIECKA / TIME4S 2000 M16 00:16:00 00:16:01
2 4 SOWIK WOJCIECH Rawa Mazowiecka CITY TRAIL TEAM 1996 M20 00:16:08 00:16:09
3 120 PATECKI MARCIN Koluszki FIZYKBIEGA.PL 1989 M30 00:16:26 00:16:26
4 189 KOPACZEWSKI PAWEŁ Łódź TIME4S 1990 M20 00:16:42 00:16:42
5 1143 PIETRZYK KRZYSZTOF KOLUSZKI PIETRZYK RUNNING TEAM 1979 M40 00:16:52 00:16:53
6 97 DOMERADZKI KRZYSZTOF Bodzanów SOKÓŁ BODZANÓW 1992 M20 00:17:36 00:17:37
7 1138 WIKTOROWICZ SZYMON Opoczno FENIKS OPOCZNO 1996 M20 00:17:38 00:17:38
8 10 KACZMAREK MONIKA Lodz ASICSFRONTRUNNER POLSKA/ TRUCHT.COM 1989 K30 00:17:40 00:17:40
9 1104 SOBCZAK SZYMON Łódź 1996 M20 00:17:43 00:17:44
10 5 MYŚLAK PIOTR Poznań OWOCBIEGA TEAM 1990 M20 00:18:13 00:18:15
11 1298 KOZŁOWSKI MARCEL Kleszczów OMEGA KLESZCZÓW 2002 M16 00:18:32 00:18:33
12 1122 ANZIN MAKSYM Rawa Mazowiecka K.S. TRIATHLON RAWA 1997 M20 00:18:42 00:18:45
13 210 ZAWITOWSKI MICHAL Łódź HARMAN RUNNING TEAM 1986 M30 00:18:57 00:18:59
14 92 ŁĘCKI PAWEŁ Żyrardów KROPKA TEAM / PIETRZYK RUNNING TEAM 1989 M30 00:19:01 00:19:03
15 1092 ŁĘGOCKI MARCIN Żakowice PIETRZYK RUNNING TEAM 1989 M30 00:19:03 00:19:04
16 1229 PIETRASIAK JANUSZ ŁÓDŹ RYSIOTEAM 1966 M50 00:19:06 00:19:09
17 1394 ROMAS KAMIL KIELCHINÓW 1998 M20 00:19:13 00:19:15
18 1077 FELISIAK MARCIN Bełchatów 1977 M40 00:19:17 00:19:19
19 165 FIRAZA TOMASZ Łódź 1982 M30 00:19:22 00:19:25
20 112 SZYMAŃSKI MICHAŁ Łódź REEBOKRUNCREW LDZ 1985 M30 00:19:24 00:19:27
21 141 DUDEK MIROSŁAW Jaworzno SNG WILD DUCKS 1987 M30 00:19:28 00:19:30
22 1119 STEFANIAK GRZEGORZ Rawa Mazowiecka K.S. TRIATHLON RAWA 1978 M40 00:19:29 00:19:32
23 1270 TELĄŻKA BARTOSZ Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 2001 M16 00:19:38 00:19:38
24 1165 GRZEGORCZYK NATALIA Kraśnica WANDA PANFIL TEAM / AZS AWF WARSZAWA 1997 K20 00:19:38 00:19:39
25 238 JANICKI MARIUSZ łódź FLEX ŁÓDŹ 1983 M30 00:19:36 00:19:40
26 1125 RACZ MARIUSZ koluszki PIETRZYK RUNNING TEAM 1980 M30 00:19:42 00:19:44
27 1178 DZIK TOBIASZ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI KS POLANIK 2000 M16 00:19:46 00:19:48
28 1401 GRZYBOWSKI ARKADIUSZ ŁÓDŹ 1987 M30 00:19:46 00:19:49
29 1255 CHOJNACKI MARCIN Koluszki PIETRZYK RUNNING TEAM 1974 M40 00:19:48 00:19:50
30 1393 HAŁACZKIEWICZ SYLWIA Bełchatów 1982 K30 00:19:50 00:19:52
31 1233 STANIEC JAROSŁAW Bełchatów 1978 M40 00:19:56 00:19:56
32 1391 GĄSIOROWSKI ADAM Pabianice UKS AZYMUT PABIANICE 1989 M30 00:19:53 00:19:58
33 43 SYCHNIAK AGNIESZKA Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1980 K30 00:20:00 00:20:04
34 221 MAJ DARIUSZ Łódź 1965 M50 00:20:02 00:20:06
35 1265 SIEMICKI TOMASZ ŁÓDŹ FIZJOTERAPIA TOMASZ SIEMICKI 1991 M20 00:20:02 00:20:07
36 65 RZEŹNICKI SŁAWOMIR Brzeziny KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKI 1980 M30 00:20:07 00:20:10
37 1242 SZYMCZAK PAULINA Łódź TIME4S/ AZS ŁÓDŹ 2000 K16 00:20:12 00:20:13
38 290 ANTCZAK BORYS Zgierz WATAHA 1992 M20 00:20:12 00:20:15
39 253 PIETRZAK MARCIN Łódź POWSTANIEC DOBRA 1989 M30 00:20:10 00:20:15
40 229 JÓZEFIAK TOMASZ Łódź RYSIOTEAM 1998 M20 00:20:14 00:20:15
41 288 WYPYCH ZBIGNIEW Aleksandrów Łódzki WATAHA 1990 M20 00:20:13 00:20:15
42 292 BŁASIAK JACEK Łódź ROSSBIEGANI 1993 M20 00:20:10 00:20:16
43 1015 ZALASA WOJCIECH Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1968 M50 00:20:18 00:20:22
44 1342 STRÓZIŃSKI MARIUSZ Łódź 1972 M40 00:20:21 00:20:25
45 1254 KACPRZAK RADOSŁAW Łódź EVERRUN 1975 M40 00:20:22 00:20:27
46 167 COMES MAURO Lodz PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1992 M20 00:20:21 00:20:28
47 46 WOJTERA GRZEGORZ Pabianice 1982 M30 00:20:34 00:20:36
48 1014 GIERACH MILENA Kleszczów LKS OMEGA KLESZCZÓW 2000 K16 00:20:37 00:20:38
49 142 PIERZCHAŁA MAGDALENA Andrespol LKS KOLUSZKI/PIETRZYK RUNNING TEAM 1999 K20 00:20:40 00:20:41
50 1385 WIECHA MARCIN Łódź 1993 M20 00:20:45 00:20:51
51 1244 STOLECKI PIOTR Kurnos Drugi DRUŻYNA SZPIKU 1979 M40 00:20:45 00:20:52
52 12 WIECHA DOMINIKA Łódź UKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ / TRUCHT.COM 1998 K20 00:20:48 00:20:51
53 1166 ŁUKASIK ŁUKASZ Łódź PIETRZYK RUNNING TEAM 1979 M40 00:20:48 00:20:52
54 1196 KURASIK TOMASZ Łódź 1980 M30 00:20:48 00:20:56
55 1215 WOJTCZAK DOMINIK Łódź MORENA CZOŁOWA 1988 M30 00:20:51 00:20:53
56 1139 WŁODARCZYK KAMILA Łódź TIME4S 2000 K16 00:20:57 00:20:58
57 243 KORPACKI ROBERT łódź 1975 M40 00:20:58 00:21:49
58 137 GOŹDZIK ADRIAN Łódź OSNOWA RUN 1988 M30 00:21:01 00:21:10
59 19 MISIAK ADRIAN Łęczyca 1980 M30 00:21:02 00:21:05
60 1228 RADCZYC MACIEJ Łódź PIETRZYK RUNNING TEAM 1979 M40 00:21:04 00:21:07
61 1364 GŁOWACKI KRZYSZTOF Łódź MAURATONCZYK TEAM 1989 M30 00:21:06 00:21:09
62 1190 SZELEST DARIUSZ Wiśniowa Góra PIETRZYK RUNNING TEAM 1970 M40 00:21:07 00:21:09
63 277 STEINKE ADAM Łódź 1989 M30 00:21:10 00:21:24
64 109 WOJTECKI TOMASZ Łódz 1980 M30 00:21:14 00:21:25
65 1304 MATEJCZUK AGATA Różyce KS GRUCHA 1981 K30 00:21:14 00:21:24
66 242 CHRUŚCIELEWSKI RAFAL Brzeziny KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKI 1993 M20 00:21:15 00:21:20
67 291 BUCHTA MACIEJ Gierałtowice AUCHAN-RUN PT 1985 M30 00:21:15 00:21:19
68 1257 LESZCZYŃSKI MATEUSZ Łódź SWORDS WARSAW 1984 M30 00:21:22 00:21:40
69 237 WOSZCZEK MICHAŁ Łódź TRUCHT.COM / MERIDIAN EKSPERCI KREDYTOWI 1977 M40 00:21:24 00:21:36
70 99 SMARZEK TOMASZ Łódź MBANK 1982 M30 00:21:25 00:22:12
71 157 JASSO ADRIAN LODZ CLARIANT 1991 M20 00:21:26 00:21:38
72 129 ANDRZEJCZAK TOMASZ Wola Zaradzyńska KORONA PABIANICE 1980 M30 00:21:27 00:21:30
73 1108 IZDEBSKI PAWEŁ Dalików BIEGACZA PROVIDENT 1967 M50 00:21:28 00:21:33
74 22 PIETRZAK PIOTR Łódź 1969 M50 00:21:36 00:21:42
75 26 PRUCHNIEWSKI KRZYSZTOF Stróża DZIKIE DZIKI 1976 M40 00:21:40 00:21:50
76 1058 GÓŻAŃSKI JAROSŁAW ŁÓDŹ ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1968 M50 00:21:40 00:21:45
77 150 GIEROWSKI MATEUSZ łódź 1991 M20 00:21:42 00:21:52
78 196 JEŻYNA MARCIN Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1987 M30 00:21:43 00:21:53
79 1403 BADOWSKI ADAM Łodź FITNESS FUN 1987 M30 00:21:48 00:22:06
80 1026 PSKIT AGATA Łódź TRUCHT.COM 1991 K20 00:21:50 00:21:54
81 1253 BEDYK MACIEJ Łódź DRUŻYNA PANA MICHAŁA 1978 M40 00:21:51 00:22:02
82 1266 RADOMIAK ZOFIA WADLEW UKS CZEMPION BEŁCHATÓW 2003 K16 00:21:53 00:21:55
83 117 DUDZIŃSKI PIOTR Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 1987 M30 00:21:55 00:22:01
84 1380 SKIERSKI ADRIAN Łowicz 1987 M30 00:21:56 00:22:01
85 147 ŚCIERWICKI TOMASZ Łódź T-MOBILE SPORT TEAM 1983 M30 00:21:57 00:22:08
86 1113 OGŁOZIŃSKI MICHAŁ Łódź NORDEA RUNNERS 1992 M20 00:22:01 00:22:10
87 1064 GOŹDZIK-ZARĘBA ANETA Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1980 K30 00:22:06 00:22:10
88 139 ZDONEK BERNARD Łódź SNG WILD DUCKS 1983 M30 00:22:07 00:22:09
89 1068 BACIA DAWID Łask NASTĘPNY KROK 1989 M30 00:22:09 00:22:18
90 1301 PATUCHA PATRYK Łódź MORENA CZOŁOWA 1978 M40 00:22:35 00:22:52
91 1392 CIECHAŃSKI ADAM Bukowiec TRUCHT.COM 1996 M20 00:22:41 00:22:52
92 145 NITA MICHAŁ Łódź 1988 M30 00:22:41 00:23:24
93 1112 ŁASKI RADOSŁAW Łódź ALKONY/NORDEA RUNNERS 1983 M30 00:22:43 00:22:48
94 298 PIEPRZ ANNA Łódź EVERRUN 1984 K30 00:22:48 00:22:56
95 1300 GABRYELCZYK DARIUSZ Sucha Górna 1 DLOT 1977 M40 00:22:48 00:23:02
96 51 ZDUŃCZYK PAULINA Łódź EVERRUN 1986 K30 00:22:51 00:22:58
97 1388 MAJCHRZAK ŁUKASZ SWĘDÓW Yacool Team 1991 M20 00:22:54 00:23:00
98 1231 OLCZYK AGNIESZKA Bełchatów 1979 K40 00:22:56 00:23:09
99 1348 PTAK MARCIN łódź 1981 M30 00:22:57 00:23:05
100 1050 BOCIAN PIOTR OZORKÓW KS GRUCHA 2001 M16 00:22:58 00:23:07
101 1081 SZEWCZYK GRZEGORZ Ozorków ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM 1981 M30 00:22:59 00:23:17
102 1402 NAPIERAJ PIOTR ŁÓDŹ ACCENTURE RUNNERS CLUB 1975 M40 00:23:01 00:23:16
103 2 JASZCZAK MATEUSZ Ozorków KS GRUCHA 1990 M20 00:23:01 00:23:10
104 1240 ZIELIŃSKI SYLWEK Łódź 1983 M30 00:23:02 00:23:06
105 1034 JASTRZĄBEK AGNIESZKA Lodz EVERRUN 1984 K30 00:23:04 00:23:12
106 1046 KARAŚ WITOLD Łódź RYSIOTEAM 1968 M50 00:23:06 00:23:14
107 104 DYKTYŃSKI KRZYSZTOF Łódź VEOLIA 1963 M50 00:23:08 00:23:14
108 1169 CHARUSTA MARIUSZ Łódź TOM TOM 1987 M30 00:23:12 00:23:24
109 1246 SZYMAŃSKI BARTŁOMIEJ Łódź ACCENTURE RUNNERS CLUB 1988 M30 00:23:12 00:23:19
110 1004 ŁASKI KAMIL Piotrków Trybunalski ROSSBIEGANI 1992 M20 00:23:12 00:23:26
111 1083 BARBURSKI ADAM Zgierz RODZINNA GRUPA ROWEROWA 1979 M40 00:23:12 00:23:26
112 1199 JAGIEŁŁO MAŁGORZATA Koluszki PIETRZYK RUNNING TEAM 1967 K50 00:23:13 00:23:18
113 1057 ZIEMIANSKI ADAM Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1987 M30 00:23:14 00:23:22
114 1271 SZWEBS MARCIN Łódź fb/BiegajaceStatystyki 1974 M40 00:23:14 00:23:27
115 1206 GÓRSKI ŁUKASZ Łódź WATAHA 1998 M20 00:23:18 00:23:20
116 45 ŁAWICKI MICHAŁ Łódź MEDILAB 1974 M40 00:23:19 00:23:35
117 181 GUNTHER MARTA łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 1984 K30 00:23:19 00:23:25
118 1276 SKATULSKI DAMIAN Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 1983 M30 00:23:20 00:23:27
119 1205 KSIĄŻKIEWICZ MAGDALENA Łódź RYSIOTEAM 1977 K40 00:23:22 00:23:26
120 119 GRABARZ PRZEMYSLAW Pabianice SII RUNNING TEAM 1987 M30 00:23:25 00:23:37
121 1016 KUCZKOWSKI ANDRZEJ Łódź 1994 M20 00:23:25 00:23:32
122 116 JAKÓBCZAK SYLWIA Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1988 K30 00:23:28 00:23:40
123 262 MŁODZIŃSKI ROBERT Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1977 M40 00:23:29 00:23:43
124 258 GRODEK MARIUSZ Łódź FLEX ŁÓDŹ 1983 M30 00:23:31 00:23:47
125 87 CEBULA PAWEŁ Łódź GFT 1977 M40 00:23:33 00:23:45
126 228 KOTYNIA KRZYSZTOF Brzeziny KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKI 1967 M50 00:23:36 00:23:51
127 123 CIEŚLIK JACEK Łódź FLEX ŁÓDŹ 1975 M40 00:23:38 00:23:45
128 1173 LEBIODA MARTA Łódź MORENA CZOŁOWA 1991 K20 00:23:41 00:23:48
129 1267 GUMIŃSKI PIOTR PIOTRKÓW TRYBUNALSKI CTS 1982 M30 00:23:47 00:24:01
130 1373 GIERACH MARIUSZ Rawa Mazowiecka 1980 M30 00:23:48 00:24:08
131 30 NOWAKOWSKI PIOTR Łódź DZIKIE DZIKI 1983 M30 00:23:50 00:24:00
132 1132 MYNC ANGELIKA Łódź NORDEA RUNNERS 1991 K20 00:23:52 00:23:57
133 1390 OLACZEK ŁUKASZ Mrozów I-SPORT.PL WROCŁAW 1979 M40 00:23:53 00:24:06
134 1374 OWCZAREK JACEK Piątkowisko O CO BIEGA 1972 M40 00:23:55 00:24:14
135 1041 GĄSIOROWSKA AGNIESZKA Łódź EVERRUN 1982 K30 00:23:55 00:24:04
136 241 PASTWIŃSKA JUSTYNA Łódź ŁÓDŹ RUNNING TEAM 1989 K30 00:23:56 00:24:12
137 81 MARKIEWICZ LUIZA Łódź SNG Wild Ducks 1979 K40 00:23:58 00:24:03
138 1395 JĘDRZEJCZAK CEZARY ZGIERZ BIEG NA ZDROWIE 1983 M30 00:23:59 00:24:32
139 1144 BARANOWSKI BOGUMIŁ Łódź PARKRUN ŁÓDŹ 1960 M50 00:24:02 00:24:10
140 106 BIAŁECKA SYLWIA Łódź EVERRUN 1973 K40 00:24:02 00:24:11
141 1176 BISKUPSKI MICHAŁ Pabianice 1976 M40 00:24:08 00:24:22
142 216 MENCEL PIOTR Łódź DEBE$CIAKI 1985 M30 00:24:10 00:24:37
143 25 ŁOŚ MICHAŁ Łódź SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 1980 M30 00:24:14 00:24:33
144 296 GRZELAK JACEK Głowno KB POWSTANIEC 1978 M40 00:24:16 00:24:24
145 1120 ŁAJSZCZAK WIOLETA Rawa Mazowiecka 1988 K30 00:24:22 00:24:38
146 1248 BOŃCZAK RADOSŁAW Łódź 1975 M40 00:24:24 00:24:46
147 1382 JAROSZ DARIUSZ Łódź 1965 M50 00:24:24 00:24:51
148 1260 SOBCZYK RYSZARD BEŁCHATÓW KB SPARTAKUS 1962 M50 00:24:24 00:24:38
149 246 WESOŁOWSKI TOMASZ Łódź 1979 M40 00:24:26 00:24:51
150 1080 ISKRA ARKADIUSZ Łódz RAZEM TRENUJEMY SPORT 1977 M40 00:24:26 00:24:41
151 1325 JURKOWSKI ADRIAN Łódź PSYCHORUNS 1990 M20 00:24:26 00:24:31
152 113 DZIEWANOWSKI ŁUKASZ Starowa Góra SP162 1977 M40 00:24:27 00:24:42
153 1272 KAROLIŃSKA ALEKSANDRA Piotrków Trybunalski WATAHA 1996 K20 00:24:28 00:24:35
154 1217 HAŁACZKIEWICZ RAFAŁ Łódź B/S/H/ LODZ RUNNING TEAM 1987 M30 00:24:29 00:24:35
155 153 WIESZCZAK PIOTR Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1981 M30 00:24:31 00:24:53
156 1387 CHLABICZ MAREK Łódź 1976 M40 00:24:31 00:24:36
157 91 ŚNIEGOSKA SANDRA ŁÓDŹ 1990 K20 00:24:33 00:24:56
158 252 GÓRECKI MATEUSZ Bedoń Nowy 1995 M20 00:24:44 00:24:54
159 248 SOBIESIAK TOMASZ Łódź RYSIE 1982 M30 00:24:46 00:25:06
160 307 LAURENT ADRIEN Łódź CLARIANT 1990 M20 00:24:47 00:25:13
161 179 GRODECKI PRZEMYSŁAW Łódź SNS FOODS TRI 1968 M50 00:24:48 00:25:15
162 211 KABZIŃSKI MAREK Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1988 M30 00:24:53 00:25:17
163 35 NAJDEREK MACIEJ ŁÓDŹ NAJDERKI4 1982 M30 00:24:54 00:25:03
164 1167 WIECHA MAŁGORZATA Łódź 1970 K40 00:24:54 00:25:07
165 1397 PIETRZYK SZYMON PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 1996 M20 00:24:54 00:25:22
166 64 SZYMCZAK DOMINIK Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 1986 M30 00:24:55 00:25:21
167 280 GAŁĄZKA CEZARY Brzeziny KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKI 1968 M50 00:24:56 00:25:11
168 183 TRZCIŃSKI PAWEŁ Rąbień AB BRAK 1975 M40 00:24:56 00:25:04
169 247 OCHMAŃSKI ADAM Łódź OCHMAN 1974 M40 00:24:57 00:25:09
170 1250 BĄCZYK PATRYK Łódź 1991 M20 00:24:58 00:25:19
171 1085 KOZIELSKI VEL KOZIAK RYSZARD Łódź REEBOKRUNCREW LDZ 1958 M60 00:24:58 00:25:05
172 234 ZUGAJ ALEKSANDRA Łódź REEBOKRUNCREW LDZ 1988 K30 00:24:59 00:25:21
173 39 BECHTOLD MACIEJ Łódź BIEGAM Z ASSECO BS 1975 M40 00:24:59 00:25:13
174 1082 BARBURSKI MARCIN Łódź RODZINNA GRUPA ROWEROWA 1977 M40 00:24:59 00:25:16
175 62 LIS MICHAŁ dobra #eaglegym 1981 M30 00:25:00 00:25:12
176 297 WRÓBEL KATARZYNA Łódź PIECHOTĄ PO SCHODACH 1985 K30 00:25:03 00:25:22
177 1363 WALCZAK ADELA Łódź CURLING ŁÓDŹ 1986 K30 00:25:03 00:25:15
178 75 ŁUKASIK MARIUSZ Łódź 1979 M40 00:25:05 00:25:22
179 23 LUTOMIRSKA BLANKA Łódź 1979 K40 00:25:06 00:25:28
180 1197 PRZYTARSKI MICHAŁ Kolczyglowy ADA TEAM 1980 M30 00:25:06 00:25:24
181 1134 ISKIERKA- PIETRZAK EWELINA Rawa Mazowiecka TRIATHLON RAWA 1982 K30 00:25:07 00:25:23
182 90 SZKOBEL BARTŁOMIEJ Łódź FLEX ŁÓDŹ 1983 M30 00:25:09 00:25:43
183 1090 LESZKO TOMASZ Łódź EVERRUN 1979 M40 00:25:12 00:25:25
184 54 ZYNER SYLWIA Łódź 1976 K40 00:25:14 00:25:28
185 272 MIKOŁAJCZYK MATEUSZ Raków Duży FLEX ŁÓDŹ 1986 M30 00:25:16 00:25:34
186 1003 ŁASZCZUK IZA Łódź WATAHA 1983 K30 00:25:17 00:25:34
187 1352 BANACH IWONA ROKICINY PIETRZYK RUNNIG TEAM 1981 K30 00:25:18 00:25:45
188 287 SAKOWSKI MACIEJ Łódź 1973 M40 00:25:20 00:25:45
189 144 PRZYCHODZEN LUKASZ Zgierz 1981 M30 00:25:20 00:25:47
190 1376 KOCIK ARKADIUSZ Łódź 1968 M50 00:25:22 00:25:41
191 1047 KARAŚ ALEKSANDRA Łódź RYSIOTEAM 1962 K50 00:25:24 00:25:30
192 143 BOLARCZYK STANISŁAW łódź FLEX ŁÓDŹ 1974 M40 00:25:26 00:25:58
193 281 WAWROCKI SEBASTIAN Ostrów Wielkopolski 1991 M20 00:25:28 00:26:10
194 1295 DĄBROWSKI JAKUB Zgierz TBD TEAM 1994 M20 00:25:28 00:25:49
195 1218 BRYKOWSKA TERESA PABIANICE ADA TEAM 1964 K50 00:25:38 00:25:56
196 1353 WIATRZYK ADRIANA Nielisz 1996 K20 00:25:38 00:25:47
197 1341 PIETRZYK BOGUSŁAW PIOTRKÓW TRYBUNALSKI PGO BIEGA 1964 M50 00:25:41 00:26:09
198 80 IMIŃSKI CEZARY Zgierz 1968 M50 00:25:44 00:25:54
199 1040 SOBCZYK ARKADIUSZ Łódź Novartis Running Team 1983 M30 00:25:44 00:26:10
200 1087 LESIAK ANDRZEJ Łódź RYSIOTEAM 1954 M60 00:25:55 00:26:00
201 82 KOWALSKI ROBERT Łódź Razem Trenujemy Sport 1980 M30 00:25:56 00:26:16
202 1110 LIGENZA JAKUB Łódź NORDEA RUNNERS 1983 M30 00:25:56 00:26:41
203 197 DYBOWSKA MAŁGORZATA Łódź 1974 K40 00:25:58 00:26:18
204 1168 WIECHA MARIUSZ Łódź 1969 M50 00:25:58 00:26:11
205 1079 DWOJAK KATARZYNA Łódź 1971 K40 00:26:09 00:26:30
206 1318 KOSTELECKI KAMIL Pabianice 1978 M40 00:26:10 00:26:52
207 1006 KARBOWNIK BOGUSŁAW Łódz REEBOK RUN CREW LDZ 1953 M60 00:26:11 00:26:34
208 1189 PIERZCHAŁA JOLANTA JUSTYNÓW LKS KOLUSZKI 1973 K40 00:26:12 00:26:24
209 187 KOPACKI ROBERT Łódź 1979 M40 00:26:13 00:26:32
210 1049 BANDEL ANETA Łódź REEBOKRUNCREW LDZ 1990 K20 00:26:14 00:26:33
211 73 CIECHAŃSKI ADAM Bukowiec PIETRZYK RUNNING TEAM 1968 M50 00:26:18 00:26:30
212 94 OLCZAK MARIUSZ Łódź 1976 M40 00:26:20 00:26:26
213 301 DI RISIO STEFANO Lodz PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1979 M40 00:26:26 00:26:48
214 1346 MALICKA DOROTA Łódź 1982 K30 00:26:27 00:26:50
215 1051 KIERZEK EWA Łódź #HAPPYRUNNERS 1977 K40 00:26:31 00:26:49
216 1275 WÓJTOWSKI MARCIN Pabianice 1975 M40 00:26:33 00:27:00
217 1099 JANISZEWSKI SYLWERIUSZ łódź 1976 M40 00:26:34 00:27:00
218 79 AUGUSTOWSKA MONIKA Łódź 1981 K30 00:26:35 00:27:01
219 195 CISZAK MARTYNA Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1987 K30 00:26:37 00:26:58
220 98 KNOBLOCH KATARZYNA Łódź FLINTENSIVE 1992 K20 00:26:37 00:27:01
221 1025 IGNACZAK WERONIKA Łódź EVERRUN 1980 K30 00:26:37 00:27:00
222 1399 KŁOS ANNA Łódź SNG WILD DUCKS 1990 K20 00:26:41 00:27:05
223 1386 STEFANIAK ROBERT Łódź 1988 M30 00:26:51 00:27:00
224 114 KOMAROVA ULA ŁÓDŹ 1995 K20 00:26:55 00:27:12
225 177 SPRUCH ANDRZEJ Łódź M. A. RYSIE 1958 M60 00:26:57 00:27:25
226 16 KUCHTA MONIKA Łódź 1979 K40 00:26:57 00:27:20
227 1066 MĘDREK JOANNA Koluszki PIETRZYK RUNNING TEAM 1967 K50 00:27:05 00:27:16
228 1001 TRZEWIKOWSKA PAULINA Łódź 1983 K30 00:27:05 00:27:27
229 213 WASIELA WERONIKA Zgierz 1991 K20 00:27:07 00:27:18
230 284 STAŃCZYK SZYMON Łódź 1986 M30 00:27:07 00:27:44
231 49 FĄFARA AGNIESZKA Łódz 1979 K40 00:27:12 00:27:41
232 37 CHUDZIK MATEUSZ Łódź CHUDZIK I WSPÓLNICY 1979 M40 00:27:16 00:27:52
233 100 KOZŁOWSKA-ŚRÓDKA JOANNA Łódź 1978 K40 00:27:17 00:27:55
234 1163 BOGUS AGNIESZKA Burzenin 1969 K50 00:27:19 00:27:34
235 250 SOŃTA-SOBIESIAK KATARZYNA Łódź RYSIE 1984 K30 00:27:23 00:28:03
236 1154 MARKIEWICZ ANDRZEJ ŁÓDŹ RĄCZE ŻÓŁWIE 1959 M60 00:27:27 00:28:04
237 131 JAROS MICHAŁ Łódź TOMTOM RUNNERS 1983 M30 00:27:30 00:28:04
238 1103 BANAŚ MAŁGORZATA Łódź 1986 K30 00:27:30 00:28:11
239 1126 GONCIAREK KATARZYNA Łódzkie PIETRZYK RUNNING TEAM 1969 K50 00:27:31 00:27:42
240 70 SIEMIŃSKA MARTA Koluszki LKS KOLUSZKI 1979 K40 00:27:32 00:27:44
241 236 PROCHWICZ TOMASZ Łódź 1987 M30 00:27:33 00:29:08
242 257 BARTOSIK MARCIN Łódź 1979 M40 00:27:34 00:27:58
243 1137 KABAT MARCIN Justynów NORDEA RUNNERS 1991 M20 00:27:35 00:27:45
244 1013 MADEJ ELŻBIETA Łódź XX 1960 K50 00:27:35 00:27:50
245 299 KORNAFEL BARTŁOMIEJ Łódź FLEX ŁÓDŹ 1992 M20 00:27:44 00:28:11
246 1024 JAROSZ PAWEŁ Łódź 2002 M16 00:27:47 00:27:51
247 44 ŻÓŁTOWSKI TOMASZ Łódź 1974 M40 00:27:48 00:27:59
248 240 DUSZKIEWICZ KRZYSZTOF Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 1979 M40 00:27:49 00:28:07
249 256 HAŁADAJ TOMASZ SŁAWOMIR Bełchatów 1977 M40 00:28:01 00:28:47
250 1044 KACZMAREK MALGORZATA lodz 1976 K40 00:28:02 00:28:28
251 273 ŚWIRKO DANIEL Łódź FLEX ŁÓDŹ 1986 M30 00:28:08 00:28:53
252 170 JANKOWSKA AGATA Łódź 1984 K30 00:28:09 00:28:29
253 1222 ZAGÓRSKA AGNIESZKA Łódz 1975 K40 00:28:09 00:28:41
254 259 DUSIO MAREK Justynów TOMTOM 1988 M30 00:28:10 00:28:23
255 239 WESOŁOWSKA PAULINA Łódź 1979 K40 00:28:10 00:28:35
256 1289 KLOSINSKA AGATA Łódź KB-ADWOKACI.PL 1981 K30 00:28:16 00:28:40
257 1288 KLOSINSKI PIOTR Łódź KB-ADWOKACI.PL 1981 M30 00:28:16 00:28:40
258 1018 GŁOWACKI MATEUSZ Anielin Swędowski 1981 M30 00:28:21 00:28:46
259 1400 ŁAWNICZAK ALEKSANDRA ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 1979 K40 00:28:22 00:28:47
260 1023 JAROSZ DOROTA Łódź 1975 K40 00:28:40 00:28:58
261 1371 PACZKA ANNA Gniezno 1977 K40 00:28:48 00:29:19
262 156 WAWRZYNIAK ILONA Łódź CLARIANT 1983 K30 00:28:50 00:29:33
263 34 JAGIEŁŁO GRZEGORZ Łódź 1970 M40 00:28:53 00:29:36
264 1333 ŻEBRACKI WOJTEK Łódź 1987 M30 00:28:55 00:29:38
265 115 DUDKIEWICZ SYLWESTER Łódź REEBOKRUNCREAW LDZ 1981 M30 00:29:02 00:29:34
266 304 LEWANDOWSKI MICHAŁ Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1992 M20 00:29:06 00:29:47
267 1141 PIETRUSIŃSKA IZABELA Antoniew 1970 K40 00:29:07 00:29:47
268 1284 KURCEWICZ BORYS Łódź 1990 M20 00:29:12 00:29:31
269 1211 RĘBIAŁKOWSKA ANNA Aleksandrów Łódzki CTS 1977 K40 00:29:14 00:29:39
270 1379 ADAMCZEWSKI ŁUKASZ Łódź LA TRENER 1986 M30 00:29:15 00:29:56
271 33 JAROS ADAM Łódź DRAGOSFERA 1976 M40 00:29:18 00:29:52
272 1367 GABARA KAMIL Łódź 1983 M30 00:29:25 00:30:02
273 249 GĘBICKA MAŁGORZATA Łódź 1984 K30 00:29:34 00:30:09
274 1398 GWIAZDA DAMIAN ŁÓDŹ 1981 M30 00:29:40 00:30:20
275 1396 ADAMUS JACEK Łódź LA TRENER 1981 M30 00:29:40 00:30:20
276 69 SPUŁTOWSKI PAWEŁ Łódź BIEG NA 6 ŁAP ZGIERZ 1971 M40 00:29:41 00:30:28
277 86 STEGLIŃSKA MARTA Łódź 1986 K30 00:29:51 00:30:26
278 1345 KRYCH ROBERT Rąbień 1970 M40 00:30:01 00:30:34
279 1097 PIOTROWSKI RAFAL Łódź 1978 M40 00:30:03 00:30:28
280 188 KOPACKA KAMILLA Łódź 1980 K30 00:30:04 00:30:23
281 283 WOŹNIAK ADAM Łódź 1991 M20 00:30:12 00:30:41
282 1074 ORLIŃSKA ANNA Łódź 1967 K50 00:30:19 00:30:47
283 77 MARASEK KRZYSZTOF Galkow Duzy RYSIOTEAM 1980 M30 00:30:25 00:30:58
284 185 RUBASZEWSKA JULIA Brzeziny KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKI 2000 K16 00:30:26 00:30:42
285 1243 RYNIECKA JOANNA Łódź 1977 K40 00:30:35 00:30:57
286 158 TREVINO MAURICIO Lodz CLARIANT 1995 M20 00:30:42 00:31:16
287 1053 NOWASTOWSKA MAŁGORZATA Łódź BAZINGA! 1987 K30 00:30:47 00:31:08
288 1029 GORTAT AGNIESZKA Łódź 1976 K40 00:30:47 00:31:08
289 1052 PIOTROWSKI JACEK Łódź BAZINGA! 1972 M40 00:30:47 00:31:09
290 1239 URBANIAK ROBERT Stary Besk 1983 M30 00:30:48 00:31:15
291 1148 KABZA MARIUSZ Starowa Góra 1970 M40 00:30:53 00:31:16
292 41 STELMACH MICHAŁ Łódź 1982 M30 00:30:55 00:31:25
293 302 BRUDEK DARIUSZ Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1990 M20 00:30:55 00:31:17
294 1153 BAGIŃSKA BERENIKA Łódź OSNOWA RUN / VEGE RUNNERS 1984 K30 00:31:01 00:31:37
295 1062 EJZERT MICHAŁ Łódź 1975 M40 00:31:04 00:31:41
296 1055 KOSECKI MARIUSZ Łódź FUJITSU RUNNING TEAM 1983 M30 00:31:07 00:31:30
297 1324 MISZCZUK EWELINA zgierz 1976 K40 00:31:10 00:31:54
298 103 MARKIEWICZ ANETA Lodz 1987 K30 00:31:12 00:31:42
299 50 KALINOWSKI JANUSZ Łódz 1957 M60 00:31:16 00:31:46
300 20 GRZYMALSKA AMANDA Łódź ROSSBIEGANI 1993 K20 00:31:16 00:31:43
301 1384 WIECHA PAULINA Borowiecko-Kolonia 1994 K20 00:31:19 00:31:56
302 194 KLIMCZAK ALICJA Łask 1958 K60 00:31:20 00:31:45
303 178 GARGÓL MARIA Łódź M. A. RYSIE 1975 K40 00:31:23 00:31:58
304 1101 PAPKA DANUTA Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1984 K30 00:31:25 00:31:57
305 28 MUCHA MARCIN Łódź PORTAL DANYCH.PL 1975 M40 00:31:27 00:31:53
306 146 MŁYNARSKA PAULINA Łódź 1988 K30 00:31:37 00:31:59
307 74 PANCER KAROLINA Łódź 1985 K30 00:31:37 00:31:59
308 1142 PIETRUSIŃSKI ROBERT Antoniew 1962 M50 00:31:39 00:32:19
309 72 SPUŁTOWSKI ADAM Łodź BIEG NA 6 ŁAP 1999 M20 00:31:41 00:32:31
310 1007 BANASIAK PIOTR OZORKÓW KS GRUCHA 1966 M50 00:31:54 00:32:25
311 27 STOKOWSKA-SKŁADANEK DAGMARA Łódź FAMILYREPUBLIC.PL 1978 K40 00:31:55 00:32:27
312 1361 WILIŃSKA JUSTYNA Łódź 1981 K30 00:32:08 00:32:45
313 1296 DĄBROWSKA HANNA Zgierz TBD TEAM 1997 K20 00:32:10 00:32:45
314 251 SOŃTA URSZULA Łódź 1961 K50 00:32:12 00:32:51
315 71 SPUŁTOWSKA JOANNA Łódź VEOLIA/BIEG NA 6 ŁAP 1972 K40 00:32:14 00:33:02
316 1358 KLIMCZUK MARTA Łódź LodzRunCrew 1985 K30 00:32:17 00:32:48
317 1370 STĘPIEŃ EWELINA ŁÓDŹ 1984 K30 00:32:28 00:33:06
318 1366 SZCZEPSKA AGNIESZKA Łódź 1983 K30 00:32:29 00:33:08
319 285 HANYSZ-WORACH PAULINA łódź 1986 K30 00:32:29 00:33:08
320 1347 BERNACIK JACEK Łódź WS ŁÓDŹ 1975 M40 00:32:29 00:33:09
321 1287 JAKUBOWSKA JOANNA Łódź 1990 K20 00:32:36 00:33:00
322 1005 HERMANOWICZ IZABELA Łódź WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1984 K30 00:32:36 00:33:12
323 1343 MAKOWSKI ROBERT Łódź WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1978 M40 00:32:36 00:33:13
324 31 MAKOWSKA ANNA Łódź WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1978 K40 00:32:37 00:33:13
325 1065 EJZERT BARTŁOMIEJ Łódź 2003 M16 00:32:41 00:33:20
326 1121 ROMALDOWSKA BOGUSŁAWA Rawa Mazowiecka K.S TRIATHLON RAWA 1960 K50 00:32:53 00:33:09
327 215 PASTWA KATARZYNA Łódź CLARIANT 1985 K30 00:33:12 00:33:25
328 294 BOROŃCZYK MARZENA Łódź FLEX ŁÓDŹ 1973 K40 00:33:13 00:33:32
329 1060 ŁOCHOWSKI MARIUSZ Konstantynów Łódzki 1970 M40 00:33:18 00:33:43
330 1063 EJZERT MAGDALENA Łódź 1974 K40 00:33:35 00:34:14
331 1359 WÓJCIK MAGDALENA Łódź 1990 K20 00:33:36 00:33:45
332 1238 AMBROSZCZYK ŁUKASZ Łódź 1984 M30 00:33:39 00:34:11
333 135 POPIS MONIKA Łódż CERI INTERNATIONAL 1977 K40 00:33:40 00:34:09
334 95 KONARCZAK KACPER Łódź CERI INTERNATIONAL 1991 M20 00:33:41 00:34:09
335 1032 USTABOROWICZ MAGDALENA Łódź REEBOKRUNCREW LDZ 1981 K30 00:33:41 00:34:14
336 212 RONDIO ANNA Łódź HARMAN RUNNING TEAM 1988 K30 00:33:50 00:34:32
337 1356 WIŚNICKA AGNIESZKA Garwolin PIETRZYK RUNNING TEAM 1985 K30 00:33:53 00:34:05
338 226 PIETRZAK ANNA Aleksandrów Łódzki 1972 K40 00:33:59 00:34:35
339 1241 BORKOWSKA ANNA Aleksandrów Łódzki 1985 K30 00:33:59 00:34:35
340 89 HAJDUK MAŁGORZATA Łódź SNG WILD DUCKS 1978 K40 00:34:01 00:34:37
341 255 SALWACH KRZYSZTOF Łódź SNS FOODS TRI AND RUN TEAM 1972 M40 00:34:02 00:34:31
342 268 SALWACH JULIA Stryków 2000 K16 00:34:02 00:34:31
343 1256 PAWLACZEK MONIKA Łódź 1972 K40 00:34:07 00:34:43
344 1071 DĘBICKA DOROTA Łódź EVERRUN 1971 K40 00:34:15 00:34:57
345 1360 GŁOWACKI SZYMON Łódź 1981 M30 00:34:16 00:34:54
346 1072 DZIĘGIELEWSKA MARTA Łódź 1983 K30 00:34:22 00:35:04
347 191 SANDOVAL CESAR Lodz PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1986 M30 00:34:24 00:34:55
348 1020 ŁOCHOWSKA BARBARA Konstantynów Łódzki 1971 K40 00:34:34 00:34:42
349 1059 RUDNICKA KAMILA Łódź 1996 K20 00:34:43 00:35:25
350 300 ZYGMUNCIAK WIOLETA Łódź FLEX ŁÓDŹ 1989 K30 00:35:05 00:35:46
351 1022 JACHOWICZ ROBERT Łódź 1986 M30 00:35:22 00:35:43
352 1096 STRASZYŃSKA MONIKA Łódź 1988 K30 00:35:31 00:36:10
353 1375 KOWALCZYK ELIZA Łódź 1985 K30 00:35:47 00:36:33
354 1177 SOWIŃSKA KATARZYNA Łęczyca NORDEA RUNNERS 1990 K20 00:35:54 00:36:29
355 222 PATURA MARTA Łódź OSNOWA RUN 1983 K30 00:36:49 00:37:18
356 1223 BRYKOWSKA PAULINA WROCŁAW ADA TEAM 1983 K30 00:36:56 00:37:15
357 47 MICHALAK JACEK Łódź I-SPORT 1981 M30 00:36:58 00:37:41
358 171 JEZIERSKI ZDZISŁAW Łódz MAJAPOLA 1954 M60 00:37:07 00:37:46
359 1378 KACZMAREK MARTA Łódź 1986 K30 00:37:24 00:38:10
360 1008 WLODARCZYK JOANNA Łódź WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1982 K30 00:37:49 00:38:25
361 235 MICOR JOLANTA Łódź #HAPPYRUNNERS 1992 K20 00:38:01 00:38:25
362 1330 SZTĄBER ADAM Łódź GDDKIA 1986 M30 00:38:07 00:38:09
363 227 SZYMAŃSKI JAROSŁAW Łódź FUJITSU RUNNING TEAM 1986 M30 00:38:12 00:38:42
364 1131 WOŹNICA URSZULA Łódź 1959 K60 00:38:38 00:39:18
365 124 PACHULSKA EWA Ujazd FLEX ŁÓDŹ 1989 K30 00:38:43 00:39:18
366 263 PEĆKA AGNIESZKA Łódź FLEX ŁÓDŹ 1988 K30 00:38:44 00:39:18
367 83 STASIAK KAMILA Łodź FLEX ŁÓDŹ 1987 K30 00:38:46 00:39:20
368 1214 ŚWIĘCICKA NATALIA Łódź 1996 K20 00:40:10 00:40:27
369 1219 BŁĄDEK WITOLD Łódź PARK RUN ŁÓDŹ 1944 M60 00:40:14 00:40:47
370 1202 SOCHA PAULINA Łódź 1992 K20 00:40:19 00:40:36
371 88 WAWRZOS RAFAŁ Łódź OSNOWA RUN 1988 M30 00:42:03 00:42:33
372 107 KACZMAREK WŁODZIMIERZ Łódź EPOKA NORDICA ŁÓDŹ 1951 M60 00:42:13 00:42:13
373 1086 PIGUŁA KRZYSZTOF ŁÓDŹ 1962 M50 00:44:38 00:45:23

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni