z

Łódź

Wyniki

Bieg 6

08.03.2015 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 570 BOROWSKI MIŁOSZ Poświętne MKS DURASAN PŁOŃSK 1994 M20 00:16:15 00:16:16
2 3 SKOWROŃSKI BŁAŻEJ Koluszki LKS KOLUSZKI 1989 M20 00:16:28 00:16:28
3 2 PIETRZYK KRZYSZTOF KOLUSZKI LKS KOLUSZKI 1979 M30 00:16:47 00:16:47
4 219 PETRUSIEWICZ GRZEGORZ Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1996 M16 00:16:55 00:16:56
5 425 KUNIKOWSKI TOMASZ Łowicz AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1988 M20 00:17:03 00:17:03
6 125 WYCHOWAŁEK JAN Piotrków Trybunalski AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1990 M20 00:17:08 00:17:08
7 293 FRĄCZEK WOJCIECH Skierniewice AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1990 M20 00:17:14 00:17:15
8 101 KOPACZEWSKI PAWEŁ Łódź FIT FABRIC 1990 M20 00:17:31 00:17:31
9 573 PUZANISTA JACEK Łódź KS ALASKA 1990 M20 00:17:48 00:17:48
10 5 KĘDZIA PIOTR ŁÓDŹ OLIMPIJSKA AKADEMIA BIEGANIA 1984 M30 00:17:52 00:17:52
11 487 PIETRZAK ANDRZEJ PABIANCIE SZAKALE BAŁUT ŁÓDŻ 1975 M30 00:17:52 00:17:53
12 11 KACZMAREK MONIKA Lodz SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ/ACCENTURE 1989 K20 00:18:00 00:18:00
13 566 POGOCKI SEWERYN Zelów BIEGING TEAM ZELÓW 1979 M30 00:18:09 00:18:11
14 578 PATECKI MARCIN Koluszki LKS KOLUSZKI 1989 M20 00:18:16 00:18:21
15 289 GĄSIOROWSKI ADAM Pabianice KORONA PABIANICE - MŁODZI WILCY 1989 M20 00:18:34 00:18:35
16 12 MOKROS ZUZANNA Pabianice ŁÓDŹ RUNNING TEAM 1993 K20 00:18:44 00:18:44
17 61 ROSIAK PIOTR Łódź RYSIOTEAM 1976 M30 00:18:42 00:18:44
18 298 CIECHAŃSKI ADAM Bukowiec AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1996 M16 00:18:46 00:18:48
19 576 GOLIŃSKI DARIUSZ GAŁKÓW MAŁY TRUCHT.COM 1988 M20 00:18:47 00:18:51
20 471 STĘPIEŃ KRZYSZTOF PABIANICE KORONA PABIANICE - MŁODZI WILCY 1978 M30 00:18:54 00:18:55
21 391 MATEJCZUK JAROSŁAW Parzęczew KS ALASKA 1980 M30 00:18:56 00:18:57
22 372 ANDRZEJCZAK DARIUSZ Aleksandrów Łódzki AGB ACTIVE RUNNERS 1968 M40 00:18:53 00:18:58
23 99 JASZCZAK MATEUSZ Ozorków 1990 M20 00:18:58 00:19:00
24 577 SOCHA MIŁOSZ Janówka TRUCHT.COM 1987 M20 00:19:01 00:19:04
25 70 SABANDA WITOLD Łódź RYSIOTEAM 1973 M40 00:19:05 00:19:06
26 281 MICHALSKI DANIEL Pabianice KORONA PABIANICE - MŁODZI WILCY 1990 M20 00:19:03 00:19:07
27 346 OWCZAREK DARIUSZ Łódź FIT FABRIC 1982 M30 00:19:10 00:19:13
28 524 JAŚCZAK ARTUR Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1991 M20 00:19:14 00:19:15
29 19 BALICKI PAWEŁ Krosno 1988 M20 00:19:12 00:19:17
30 369 KLUF ZDZISŁAW Bełchatów AMATORSKA SZKOŁA BIEGANIA BEŁCHATÓW 1957 M50 00:19:23 00:19:24
31 218 KOTELNICKI MARIUSZ Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1980 M30 00:19:23 00:19:24
32 460 WÓJCIK ROBERT Zgierz AMATOR 1973 M40 00:19:29 00:19:31
33 139 SKRZYPEK BARTOSZ Konstantynów Łódzki RYSIOTEAM 1995 M16 00:19:38 00:19:39
34 288 SKRZYPCZAK KAMIL Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1991 M20 00:19:44 00:19:46
35 82 LISOWSKI ALEKSANDER Łódź BIEGIEM PO PIWO 1986 M20 00:19:44 00:19:49
36 262 MASIEREK PIOTR Łódź 1983 M30 00:19:48 00:19:52
37 415 RACZ MARIUSZ koluszki LKS KOLUSZKI 1980 M30 00:18:30 00:19:55
38 461 NOWAK DAWID LUCAS Kiełczygłów AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1981 M30 00:19:53 00:19:58
39 283 JAKSA MATEUSZ Pabianice KORONA PABIANICE - MŁODZI WILCY 1987 M20 00:20:00 00:20:04
40 53 WOJTCZAK MARIUSZ Brzeziny - 1975 M30 00:19:55 00:20:04
41 9 SOBECKI BARTŁOMIEJ Gałków Mały KS ALASKA 1980 M30 00:20:11 00:20:13
42 107 ELJASZ ROBERT LODZ PARKRUN ŁÓDŹ 1968 M40 00:20:16 00:20:17
43 266 SOBCZAK ROBERT ŁÓDŹ RYSIOTEAM 1982 M30 00:20:20 00:20:23
44 39 MICHALAK -MATTAR MAŁGORZATA Łódź SZAKALA BAŁUT 1985 K20 00:20:27 00:20:28
45 129 LIGENZA JAKUB Łódź PANCIA POLAND 1983 M30 00:20:29 00:20:31
46 514 KARP SZYMON Popielawy ACCENTURE 1986 M20 00:20:31 00:20:34
47 189 SZMERKA MARIUSZ Łódź ORANGE POLSKA 1973 M40 00:20:33 00:20:35
48 285 KRZYSZTOFIK JAKUB Łódź AFLOFARM RUNNING TEAM 1985 M20 00:20:32 00:20:38
49 130 NOWICKI ROBERT Wiśniowa Góra RUNNINGLAB.PL 1980 M30 00:20:41 00:20:46
50 18 WOJTCZAK DOMINIK Łódź MORENA CZOŁOWA 1988 M20 00:20:48 00:20:49
51 186 KLINIEWSKI TOMASZ Łódź 1990 M20 00:20:39 00:20:51
52 149 JASTRZĄBEK KONRAD Łódź SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 1981 M30 00:20:49 00:20:52
53 115 BRONISZEWSKI RYSZARD PIOTRKÓW TRYBUNALSKI ENDORFINA 1957 M50 00:20:50 00:20:53
54 81 WRÓBEL MARCIN Łódź RUN FORREST RUN 1984 M30 00:20:53 00:20:56
55 440 WIŚNIK ARTUR Łódź ACCENTURE 1985 M20 00:20:57 00:21:08
56 68 ŁUKASZEWSKI MACIEJ Łódź 1980 M30 00:21:02 00:21:13
57 261 RÓŻALSKI MAREK Zgierz FRIENDS TEAM 1995 M16 00:21:14 00:21:20
58 249 RUTKOWSKI MATEUSZ Pabianice 1990 M20 00:21:13 00:21:21
59 410 ŻACZEK WŁADYSŁAW ANDRESPOL BIEGACZ NOWOSOLNA 1963 M50 00:21:15 00:21:22
60 173 KIELNIEROWSKI PAWEŁ Pabianice RUNNINGLAB 1976 M30 00:21:21 00:21:25
61 102 KORCZYŃSKI STANISŁAW Łódź RYSIOTEAM 1953 M60 00:21:24 00:21:27
62 513 KARP SŁAWOMIR Popielawy ACCENTURE 1982 M30 00:21:29 00:21:33
63 136 LESZCZYŃSKI MATEUSZ Łódź FIT FABRIC 1984 M30 00:21:22 00:21:34
64 140 WOJTASIK TOMEK Łódź 1990 M20 00:21:29 00:21:35
65 305 RAKOWSKI RAFAŁ Zgierz AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1974 M40 00:21:33 00:21:38
66 463 WOJTOWICZ MARCIN Łódź CYKLOMANIACY.PL 1987 M20 00:21:39 00:21:41
67 511 JEŻYNA MARCIN Łódź TATE AND LYLE ACTIVE TEAM 1987 M20 00:21:44 00:21:48
68 242 GAPYS DOROTA Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1984 K30 00:21:52 00:21:53
69 43 KUJAWSKI ARKADIUSZ łódż 1971 M40 00:21:51 00:21:58
70 341 NOWAK PRZEMYSŁAW Łódź RYSIOTEAM 1980 M30 00:21:56 00:21:59
71 336 FALISZEWSKI SEBASTIAN Łódź 1975 M30 00:21:52 00:22:01
72 132 HARĘŻLAK KRZYSZTOF Łódź 1976 M30 00:21:43 00:22:01
73 571
477*
KOPACZEWSKI PIOTR ŁÓDŹ FIT FABRIC 1993 M20 00:22:06 00:22:07
74 280 MILCZAREK JANUSZ ŁÓDŹ ŁÓDŹ RUNNING TEAM 1962 M50 00:22:07 00:22:09
75 287 MAJEWSKI PIOTR Łódź 1977 M30 00:22:03 00:22:10
76 96 DŁUŻNIEWSKI ANDRZEJ Kutno AMG KOMPUTERY 1986 M20 00:22:10 00:22:12
77 371 BEDNARCZYK BARTOSZ Łódź RYSIOTEAM 1983 M30 00:22:08 00:22:12
78 423 LEWERA ROBERT Pabianice TATE & LYLE ACTIVE TEAM 1970 M40 00:22:08 00:22:12
79 376 JAGODA ŁUKASZ Łódź NARODOWY BANK POLSKI 1981 M30 00:22:16 00:22:18
80 60 SOBIESIAK TOMASZ Łódź RYSIE 1982 M30 00:22:16 00:22:18
81 94 SZULC ARKADIUSZ Łódź JW 3718 1987 M20 00:22:09 00:22:18
82 479 MERECZ KRISTIAN Łódź 1991 M20 00:22:06 00:22:18
83 547 JASZCZAK FILIP Ozorków ...::***::...+FJ+...::***::... 1998 M16 00:22:17 00:22:19
84 170 GŁOWACKI TOMASZ Łódź MBANK 1976 M30 00:22:16 00:22:23
85 209 MATUSIAK ARKADIUSZ Łódź 1972 M40 00:22:15 00:22:23
86 169 BOMAN JUSTYNA Bełchatów AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1990 K20 00:22:22 00:22:24
87 384 ŁASKI KRZYSZTOF Łódź BIEGIEM PO PIWO 1964 M50 00:22:21 00:22:25
88 230 GRZELEWSKA JUSTYNA Konstantynów Łódzki RYSIOTEAM 1990 K20 00:22:23 00:22:27
89 405 ŚNIEŻYŃSKI SŁAWOMIR Łódź ACCENTURE 1977 M30 00:22:22 00:22:31
90 422 DĄBEK RYSZARD KORONA PABIANICE 1951 M60 00:22:21 00:22:31
91 361 MARCINKIEWICZ MARIUSZ Łódź 1978 M30 00:22:30 00:22:37
92 390 MATEJCZUK AGATA Parzęczew KS ALASKA 1981 K30 00:20:49 00:22:38
93 254 KOWALCZYK KATARZYNA Łódź RYSIOTEAM 1996 K16 00:22:42 00:22:43
94 456 TAROŃ DOMINIK Gałków Mały 1974 M40 00:22:40 00:22:43
95 48 KOLASIŃSKI TOMEK Łódź 1975 M30 00:22:33 00:22:47
96 329 KACPRZAK TADEUSZ KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI 1955 M50 00:22:46 00:22:48
97 399 KOŁUDZKI PIOTR Łódź RYSIE 1982 M30 00:22:50 00:22:53
98 198 PODLASIAK ROBERT Łódź RYSIOTEAM 1979 M30 00:22:55 00:22:56
99 16 TONDYS PIOTR ŁÓDŹ AMBITNE TYGRYSY 1971 M40 00:22:56 00:23:01
100 45 RACZYŃSKI BOGUSZ Aleksandrów Łódzki AMBITNE TYGRYSY 1983 M30 00:22:58 00:23:02
101 567 ROMANÓW PRZEMEK Rajszew TRUCHT TARCHOMIN TEAM 1982 M30 00:22:50 00:23:02
102 351 MAKSYMOWICZ PIOTR Łódż 1962 M50 00:22:56 00:23:04
103 182 KONECKI KAMIL Poświętne 1990 M20 00:22:58 00:23:05
104 134 ŁASKI RADOSŁAW Łódź ALKONY 1983 M30 00:23:02 00:23:07
105 27 ŚWIĄTCZAK ADAM Łódź 1969 M40 00:23:01 00:23:08
106 229 SOBAŃSKA IZABELA Drużbice KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW 1996 K16 00:23:08 00:23:11
107 69 ŁOŚ MICHAŁ Łódź FAMILY TEAM 1980 M30 00:23:02 00:23:13
108 367 WEINBERG KAMIL Łódź BIEGAMPOLODZI.PL / BIEGIEM PO PIWO 1972 M40 00:23:20 00:23:28
109 67 CIEŚLAK PIOTR Łódź 1976 M30 00:23:16 00:23:30
110 111 JAWORSKI KRZYSZTOF Łódź RYSIE 1980 M30 00:23:18 00:23:31
111 46 RACZYŃSKI IRENEUSZ Aleksandrów Łódzki 1959 M50 00:23:28 00:23:34
112 392 TOMCZYK ANTONI Koluszki LKS KOLUSZKI 1950 M60 00:23:36 00:23:36
113 153 WITKOWSKI JACEK Łódź 1968 M40 00:23:23 00:23:36
114 326 GÓRECKA ALEKSANDRA Łódź FIT FABRIC 1977 K30 00:23:37 00:23:40
115 544 SABLIK WOJCIECH Łódź 1988 M20 00:23:40 00:23:44
116 41 WOSZCZYK MONIKA Piotrków Tryb. PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINA 1981 K30 00:23:44 00:23:47
117 92 NIEDZWIECKI ADAM ŁÓDZ AMATOR 1958 M50 00:23:50 00:23:58
118 172 KAŁUZIŃSKI PIOTR Łódź PANDA TEAM 1987 M20 00:23:52 00:24:03
119 500 LESZCZYŃSKI ARTUR Łódź 1983 M30 00:23:53 00:24:05
120 373 WOJTASIK PAWEŁ Łódź RYSIOTEAM 1955 M50 00:24:02 00:24:06
121 276 LIPCZYŃSKI RAFAŁ Pabianice DA PRZYSTAŃ PABIANICE / FORMA NA PIĄTKĘ 1989 M20 00:23:58 00:24:06
122 457 KRAWCZYK MICHAŁ Konstantynów Łódzki - 1986 M20 00:23:46 00:24:06
123 83 KŁYSZEJKO SYLWIA Łódź FIT FABRIC 1977 K30 00:24:06 00:24:10
124 335 JANACZYK SEBASTIAN Kalisz 1981 M30 00:23:59 00:24:10
125 503 ROSIAK SZYMON Widawa AIRUNNERS 1991 M20 00:23:57 00:24:13
126 23 LIGENZA KAMIL Zgierz KML SWIM BIKE RUN 1990 M20 00:24:13 00:24:17
127 443 SERAFICKI SEBASTIAN Łódź RYSIE 1971 M40 00:24:05 00:24:20
128 509 WITCZAK SZCZEPAN Dąbrówka Wielka 1994 M20 00:24:17 00:24:23
129 559 JASSA PAULINA Łódź 1988 K20 00:24:03 00:24:24
130 468 SZCZERKOWSKI KAMIL Łódź FC ZDROWIE 1984 M30 00:24:17 00:24:29
131 414 SYBILSKA DOMINIKA Łódź 1998 K16 00:24:26 00:24:30
132 202 KOBALCZYK MARCIN Łódź 1972 M40 00:24:25 00:24:31
133 387 ZAWADZKI JAKUB Łódź RYSIE 1982 M30 00:24:22 00:24:37
134 86 NOWAKOWSKI SEBASTIAN ŁÓDŹ RYSIE 1979 M30 00:24:19 00:24:38
135 87 WIECZOREK PIOTR Łódź WIECZOREK ŁÓDŹ 1972 M40 00:24:38 00:24:41
136 564 KLIMEK MARTA Łódź 1992 K20 00:24:29 00:24:42
137 42 WÓJTOWSKI MARCIN Pabianice 1975 M30 00:24:37 00:24:43
138 473 GARNYS RADEK Łódź 1976 M30 00:24:36 00:24:46
139 116 BALICKI JACEK Łódź BIEGACZ NOWOSOLNA 1963 M50 00:24:42 00:24:49
140 117 FELISIAK MARCIN Bełchatów AMATORSKA SZKOŁA BIEGANIA BEŁCHATÓW 1977 M30 00:24:41 00:24:53
141 118 WIONCZYK PIOTR Bełchatów AMATORSKA SZKOŁA BIEGANIA BEŁCHATÓW 1979 M30 00:24:40 00:24:53
142 98 ZALEWSKI RYSZARD Wodzierady woj.łódzkie NIEZRZESZONY 1959 M50 00:24:46 00:24:54
143 342 SZCZEPANIAK WIESŁAW Aleksandrów Łódzki 1957 M50 00:24:50 00:24:59
144 366 BUDNER ROBERT Łódź GFT RUNNERS 1976 M30 00:24:52 00:25:04
145 165 WYTYKOWSKA JOANNA Łódź RYSIE 1980 K30 00:24:49 00:25:04
146 301 PIETRUSIAK MAGDALENA Lodz 1983 K30 00:25:04 00:25:10
147 303 KRZYŻANOWSKI TOMASZ Łódź 1983 M30 00:25:04 00:25:15
148 404 OWCZARCZYK ANNA Pabianice 1992 K20 00:25:12 00:25:17
149 128 LESZKO TOMASZ Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1979 M30 00:25:13 00:25:20
150 411 RYDZYŃSKI JACEK Łódź RYSIE 1981 M30 00:25:05 00:25:22
151 312 CZUPRYNIAK SEBASTIAN Wiączyń Dolny ZUZIA TEAM 1982 M30 00:25:20 00:25:31
152 530 PASTERNAK TOMASZ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 1997 M16 00:25:26 00:25:32
153 54 JANIAK RADOSŁAW Łódź BIEGACZ NOWOSOLNA 1969 M40 00:25:21 00:25:32
154 79 BISKUPSKI BŁAŻEJ Łódź 1971 M40 00:25:30 00:25:34
155 428 BIAŁOWĄS MARCIN ŁÓDŹ RYSIE 1982 M30 00:25:19 00:25:34
156 80 WRÓBEL NATALIA Łódź MBANK 1988 K20 00:25:26 00:25:37
157 450 KACZMARKIEWICZ KRZYSZTOF ŁÓDŹ 1961 M50 00:25:44 00:25:50
158 247 WICIŃSKI PIOTR Pabianice 1980 M30 00:25:42 00:25:50
159 445 BALCERAK-KOLASA JOANNA Łódź FIZJO-PLUS TEAM 1974 K40 00:25:42 00:25:51
160 100 WILCZEK MONIKA Pabianice 1978 K30 00:25:34 00:25:55
161 188 MIKOŁAJCZYK-SOWA MONIKA Łódź SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 1976 K30 00:25:51 00:26:00
162 25 GRUSZKA MALGORZATA Łódź RYSIE 1971 K40 00:25:50 00:26:02
163 492 KARAŚ ALEKSANDRA Łódź PARKRUN 1962 K50 00:25:58 00:26:04
164 144 MATUSIAK CEZARY Łódź KRWINKA 1986 M20 00:25:52 00:26:07
165 574 ROCHOWIEC KAROLINA Sieradz KITA TEAM 1996 K16 00:25:57 00:26:11
166 214 HARASIŃSKI RYSZARD Łódź BRAK 1956 M50 00:25:59 00:26:14
167 494 VILELA RUI MIGUEL ŁÓDŹ 1980 M30 00:26:00 00:26:16
168 49 KACPRZAK SŁAWEK Justynów LZS JUSTYNÓW 1975 M30 00:26:09 00:26:17
169 97 PAWELEC ANDRZEJ Łódź NIEZRZESZONY 1959 M50 00:26:09 00:26:17
170 308 NITECKA DOROTA Łódź 1981 K30 00:26:08 00:26:17
171 330 BLOCH AGNIESZKA huta dlutowska BLOCHS 1974 K40 00:26:01 00:26:24
172 164 LESIAK ANDRZEJ Łódź RYSIOTEAM 1954 M60 00:26:17 00:26:26
173 155 CHMIEL PAULINA Łódź NIEZRZESZONA 1985 K20 00:26:14 00:26:32
174 47 STRZELECKI ARTUR Piotrków Tryb. 1966 M40 00:26:36 00:26:43
175 432 ŻOCHOWSKA KAMILA Łódź TATE AND LYLE 1990 K20 00:26:24 00:26:46
176 340 NOWAK AGNIESZKA Łódź RYSIOTEAM 1980 K30 00:26:37 00:26:47
177 467 PAWLAK KRZYSZTOF Łódz FC ZDROWIE 1981 M30 00:26:37 00:26:48
178 364 ŁAJSZCZAK WIOLETA Rawa Mazowiecka KLUB SPORTOWY TRIATHLON RAWA 1988 K20 00:26:42 00:26:49
179 137 WASIAK WIESŁAW Łódź 1961 M50 00:26:49 00:26:50
180 138 WASIAK HANNA Łódź 1963 K50 00:26:48 00:26:50
181 292 ROZNIATA IWONA Głowno 1973 K40 00:26:51 00:26:56
182 290 DROZDEK JUSTYNA Łódź 1987 K20 00:26:42 00:26:56
183 496 RZEŹNICKI ANDRZEJ Łódź NOWOSOLNA 1951 M60 00:26:46 00:26:57
184 217 ZAMOJSKI MICHAŁ Łódź JAK DALEKO NOGI PONIOSĄ 1982 M30 00:26:41 00:26:57
185 34 MÓWIŃSKI MICHAŁ Łódź NIGHTRUNNERS 1973 M40 00:26:42 00:27:01
186 109 KOBYLIŃSKI PAWEŁ Zgierz APAK-FOL 1971 M40 00:26:57 00:27:02
187 382 BŁAŻEJCZYK AGNIESZKA Łódź 1965 K40 00:26:44 00:27:02
188 470 KOWALCZYK JUSTYNA Łódź 1981 K30 00:26:53 00:27:04
189 191 METRYCKA ANIA łódz BIEGACZ NOWOSOLNA 1974 K40 00:26:57 00:27:07
190 431 KOWALSKI JAROSŁAW zgierz 1974 M40 00:26:46 00:27:07
191 159 BIAŁKOWSKA PAULINA Łódź FRIENDS TEAM 1983 K30 00:27:05 00:27:11
192 151 JASTRZĄBEK AGNIESZKA Lodz 1984 K30 00:27:02 00:27:11
193 348 KALINOWSKA ANNA Łódź 1978 K30 00:27:01 00:27:12
194 157 DYMEK JAROSLAW LODZ 1960 M50 00:27:06 00:27:13
195 489 SOCHAJ MARTA Łódź RYSIOTEAM 1981 K30 00:27:06 00:27:15
196 205 WITKOWSKA KAROLINA Dąbrowa Górnicza 1992 K20 00:27:05 00:27:18
197 148 FRANKENBERG MAŁGORZATA Łódź BIEGACZ NOWOSOLNA 1955 K50 00:27:10 00:27:20
198 120 PIWONSKI PIOTR Łódź PARKRUN ŁÓDŹ 1969 M40 00:27:04 00:27:23
199 408 PIETRASZEWSKI PIOTR Łódź ACCENTURE 1959 M50 00:27:09 00:27:26
200 251 SĘK PAWEŁ Zgierz ADRIAN! BLAGAM WOLNIEJ 1978 M30 00:27:08 00:27:26
201 518 RAWECKA MARTA łódź 1981 K30 00:27:18 00:27:31
202 255 DYRKACZ SYLWIA Łódź 1980 K30 00:27:26 00:27:33
203 256 STEFAŃSKI WOJTEK Pabianice JASTRZĄB - 32.BLT ŁASK 1987 M20 00:27:26 00:27:34
204 122 DROGOSZ ANETA Łódź RYSIOTEAM 1974 K40 00:27:25 00:27:34
205 355 KUCHTA MONIKA Andrespol 1979 K30 00:27:20 00:27:35
206 560 OSYDA MACIEJ Łódź 1986 M20 00:27:12 00:27:35
207 112 HAJZER EWA Łódź RYSIE 1986 K20 00:27:20 00:27:39
208 493 PIETRUSIŃSKA ANNA Łódź-Polesie RYSIE 1990 K20 00:27:30 00:27:40
209 522 WITKOWSKI ADAM lodz BIEGAM BO LUBIE 1972 M40 00:27:30 00:27:42
210 40 PIWOŃSKA AGNIESZKA Łódź PARKRUN ŁÓDŹ 1972 K40 00:27:23 00:27:42
211 192 SOLAREK KRZYSZTOF Łódź FIT FABRIC 1992 M20 00:27:28 00:27:46
212 526 MAJCHRZAK KRZYSZTOF PARZĘCZEW 61 UNIEJÓW 1973 M40 00:27:30 00:27:48
213 176 ANYSZKA STANISŁAW Glinnik NIE ZRZESZONY 1953 M60 00:27:37 00:27:49
214 207 SPUŁTOWSKA JOANNA Łódź PIK 1972 K40 00:27:33 00:27:50
215 250 CHORZEWSKA KASIA łódź 1986 K20 00:27:32 00:27:50
216 201 WYLAZŁOWSKA SYLWIA Łódź 1977 K30 00:27:43 00:27:56
217 416 EDYK ANNA TOMASZÓW MAZ 1964 K50 00:27:54 00:27:59
218 195 MOSZCZYŃSKA WIOLETA Zgierz FIT FABRIC 1992 K20 00:27:47 00:28:04
219 38 MAJCHRZAK-WOJDERA KATARZYNA Łódź RYSIOTEAM 1974 K40 00:27:54 00:28:07
220 378 ŻÓŁTOWSKI TOMASZ Łódź 1974 M40 00:28:07 00:28:11
221 448 OSIŃSKI STANISŁAW Łódź 1961 M50 00:27:55 00:28:12
222 507 ADAMIAK JUSTYNA Łódź 1989 K20 00:28:03 00:28:20
223 17 PENEW-PAWŁOW MARTA PIOTRKÓW TRYB PKB ENDORFINA / TRI AKTYWNY PIOTRKÓW 1980 K30 00:28:19 00:28:25
224 237 PASIKOWSKI SEWERYN Łask RUN-LOG.COM 1969 M40 00:28:18 00:28:30
225 568 WÓJCIK AGNIESZKA Rajszew TRUCHT TARCHOMIN TEAM 1982 K30 00:28:22 00:28:35
226 555 BIELICKI PIOTR Kutno NIEZRZESZONY 1976 M30 00:28:19 00:28:38
227 495 NAGOCKA TATIANA Łódź RYSIOTEAM 1963 K50 00:28:34 00:28:49
228 421 PASTERNAK KRZYSZTOF PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 1974 M40 00:28:44 00:28:50
229 51 KOZŁOWSKA KATARZYNA Łódź KS ALASKA 1978 K30 00:28:31 00:28:50
230 220 CHRABELSKA WERONIKA Dobroń INDESIT RUNNING TEAM 1980 K30 00:28:32 00:28:52
231 575 TYLUŚ PIOTR Dąbrówka Strumiany 1967 M40 00:28:31 00:28:53
232 483 BŁĄDEK WITOLD Łódź PARK RUN ŁÓDŹ 1944 M60 00:28:50 00:28:59
233 193 KOBIERECKA MONIKA Głowno 1977 K30 00:28:58 00:29:04
234 442 ANTONOWICZ ANDRZEJ ŁÓDŹ 1975 M30 00:28:44 00:29:04
235 143 STOLARSKA HANNA Łódź 1990 K20 00:28:52 00:29:08
236 161 TABOR DIANA Łódź 1991 K20 00:29:00 00:29:13
237 131 CHIŻYŃSKA AGNIESZKA Łódź PARKRUN ŁÓDŹ 1963 K50 00:29:07 00:29:26
238 233 SKOCZYLAS ALEKSANDRA Łódź 1990 K20 00:29:16 00:29:30
239 224 MOSZCZYŃKSA ANNA Zgierz 1968 K40 00:29:23 00:29:33
240 327 BANASIAK PIOTR OZORKÓW KRZAL ADVENTURE TEAM 1966 M40 00:29:13 00:29:35
241 257 BARTOSIK SYLWIA Łódź RYSIE 1980 K30 00:29:40 00:29:42
242 213 MIELCZAREK ILONA Łódź RYSIE 1978 K30 00:29:22 00:29:42
243 315 BALCER ŁUKASZ Łódź 1973 M40 00:29:31 00:29:45
244 260 BANDURKA PIOTR Bukowiec 1990 M20 00:29:47 00:29:57
245 469 JÓŹWIAK MAGDALENA Łódź 1981 K30 00:29:48 00:29:59
246 572 UBYCH MARCIN Łódź FIZJOPLUS TEAM 1977 M30 00:29:47 00:30:03
247 105 HETMANEK MONIKA Pabianice AFLOFARM RUNNING TEAM 1973 K40 00:29:57 00:30:04
248 385 UBYCH MARIUSZ ŁÓDŹ FIZJO PLUS RUNNING 1988 M20 00:29:50 00:30:06
249 275 JAROS MICHAŁ Łódź JAROS TEAM 1983 M30 00:29:48 00:30:11
250 270 JAROS ADAM Łódź JAROS TEAM 1976 M30 00:29:53 00:30:14
251 412 GRZEGORCZYK PIOTR ŁÓDŹ 1944 M60 00:30:03 00:30:18
252 252 WOLSKI MARIAN lodz 1954 M60 00:30:12 00:30:22
253 358 KOSTELECKI KAMIL Łódź O CO BIEGA 1978 M30 00:30:03 00:30:24
254 234 JAKUBOWICZ MAŁGORZATA ŁÓDŹ 1973 K40 00:30:10 00:30:27
255 356 MARASEK KRZYSZTOF Galkow Duzy 1980 M30 00:30:22 00:30:38
256 265 AWIERIANOW MIROSŁAW Łódź NBP 1974 M40 00:30:34 00:30:55
257 146 KACZMAREK STELLA Łódź 1976 K30 00:30:43 00:31:02
258 337 SULIŃSKA EWA ŁÓDŹ 1959 K50 00:30:50 00:31:07
259 211 MATUSIAK MARTYNA Łódź 1997 K16 00:31:06 00:31:13
260 297 CIECHAŃSKI FILIP Bukowiec --- 1992 M20 00:31:06 00:31:21
261 613 MASZEREK EDYTA ŁÓDŹ 1977 K30 00:31:06 00:31:25
262 539 WODZIŃSKA EDYTA Łódź 1985 K20 00:31:05 00:31:25
263 93 SZCZEPANKIEWICZ JULITA Krośniewice NIEZRZESZONA 1974 K40 00:31:05 00:31:29
264 551 GOSTYŃSKA KAROLINA Zgierz 1995 K16 00:31:18 00:31:35
265 552 WRÓBLEWSKI WOJCIECH Zgierz FRU-FITNESS 1979 M30 00:31:19 00:31:36
266 154 WITKOWSKA BEATA Łódź 1968 K40 00:31:46 00:31:59
267 114 BRONISZEWSKA BOŻENA Piotrków Tryb. AMATOR 1959 K50 00:32:06 00:32:09
268 141 BŁOCH BEATA ŁÓDŹ 1967 K40 00:32:01 00:32:26
269 554 KRUPIŃSKI MACIEJ Zgierz 1983 M30 00:32:32 00:32:50
270 553 KRUPIŃSKA MONIKA Zgierz M&M 1984 K30 00:32:30 00:32:50
271 210 MATUSIAK ANNA Łódź 1962 K50 00:32:52 00:33:00
272 328 GOSZCZYŃSKA JANINA Łódź RYSIOTEAM 1949 K60 00:32:55 00:33:09
273 563 ŚNIEGOSKI SEBASTIAN Łódź 1981 M30 00:33:05 00:33:28
274 557 MATYJEWICZ KLAUDIA Warszawa 1992 K20 00:33:04 00:33:28
275 558 ZAREMBA TOMASZ Warszawa 1989 M20 00:33:07 00:33:29
276 565 ŚNIEGOSKA SANDRA ŁÓDŹ 1990 K20 00:33:06 00:33:29
277 434 TRACZ MARTA ŁÓDŹ RYSIOTEAM 1974 K40 00:33:33 00:33:47
278 541 KOZIEŁ JACEK Łódź 1964 M50 00:33:51 00:34:14
279 236 KACZMAREK MALGORZATA lodz 1976 K30 00:35:17 00:35:37
280 499 ANTKOWIAK PIOTR aleksandrow 1967 M40 00:35:59 00:36:13
281 556 JASIK EDYTA ZGIERZ 1977 K30 00:37:39 00:37:55
282 332 DANEL AGATA Łódź 1989 K20 00:39:24 00:39:41
283 561 TCHOREK FILIP Warszawa RÓŻOWI TYSIĄĆ! 1986 M20 00:46:01 00:46:21
284 562 TYC ROZALIA Warszawa RÓŻOWI TYSIĄĆ! 1989 K20 00:46:01 00:46:21

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni