z

Łódź

Wyniki

Bieg 1

29.09.2019
11:00
godzina

Bieg 2

03.11.2019
11:00
godzina

Bieg 3

08.12.2019
11:00
godzina

Bieg 4

05.01.2020
11:00
godzina

Bieg 5

02.02.2020
11:00
godzina

Bieg 6

08.03.2020
11:00
godzina

Bieg 2

03.11.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1261 STYPUŁKOWSKI PATRYK Koluszki 7 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ 1995 M20 00:15:49 00:15:50
2 3 BUDZIŃSKI MACIEJ Rawa Mazowiecka MLUKS RAWA MAZOWIECKA / TIME4S 2000 M16 00:15:52 00:15:53
3 1273 KOPEC WOJCIECH Olsztynek TEAM KOPEĆ 1986 M30 00:15:57 00:15:57
4 1227 MIKIELSKI DANIEL Olsztynek TEAM KOPEĆ 1990 M20 00:16:39 00:16:39
5 1269 KUNIKOWSKI TOMASZ Placencja AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1988 M30 00:16:53 00:16:54
6 260 WITKOWSKI MICHAŁ Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1989 M30 00:16:55 00:16:56
7 1143 PIETRZYK KRZYSZTOF KOLUSZKI PIETRZYK RUNNING TEAM 1979 M40 00:16:58 00:16:59
8 2 JASZCZAK MATEUSZ Ozorków KS GRUCHA 1990 M20 00:17:10 00:17:11
9 189 KOPACZEWSKI PAWEŁ Łódź TIME4S /FLEX ŁÓDŹ 1990 M20 00:17:15 00:17:15
10 1138 WIKTOROWICZ SZYMON Opoczno FENIKS OPOCZNO 1996 M20 00:17:26 00:17:26
11 1104 SOBCZAK SZYMON Łódź 1996 M20 00:17:52 00:17:53
12 10 KACZMAREK MONIKA Lodz ASICSFRONTRUNNER POLSKA/ TRUCHT.COM 1989 K30 00:18:01 00:18:01
13 5 MYŚLAK PIOTR Poznań OWOCBIEGA TEAM 1990 M20 00:18:10 00:18:10
14 1128 SKRZYPCZAK KAMIL Łódź TIME4S 1991 M20 00:18:17 00:18:18
15 1188 WÓJCIK ROBERT Zgierz RAZEM TRENUJEMY SPORT 1973 M40 00:18:38 00:18:40
16 21 ROJEWSKI PAWEŁ Łódź EVERRUN 1987 M30 00:18:44 00:18:45
17 130 STAWSKI MICHAŁ Łódź TRUCHT.COM 1985 M30 00:18:49 00:18:50
18 1122 ANZIN MAKSYM Rawa Mazowiecka K.S. TRIATHLON RAWA 1997 M20 00:18:47 00:18:52
19 112 SZYMAŃSKI MICHAŁ Łódź REEBOKRUNCREW LDZ 1985 M30 00:18:52 00:18:54
20 1247 PRYKOWSKI TOMASZ Łódź XRUNNERS 1994 M20 00:18:54 00:18:55
21 92 ŁĘCKI PAWEŁ Żyrardów KROPKA TEAM 1989 M30 00:18:54 00:18:57
22 1092 ŁĘGOCKI MARCIN Żakowice PIETRZYK RUNNING TEAM 1989 M30 00:18:57 00:18:58
23 1229 PIETRASIAK JANUSZ ŁÓDŹ RYSIOTEAM 1966 M50 00:19:01 00:19:03
24 1178 DZIK TOBIASZ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI KS POLANIK 2000 M16 00:19:06 00:19:07
25 1270 TELĄŻKA BARTOSZ Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 2001 M16 00:19:15 00:19:16
26 1258 CIOŁAK MAGDALENA Rawa Mazowiecka MLUKS RAWA MAZOWIECKA 2001 K16 00:19:14 00:19:16
27 1265 SIEMICKI TOMASZ ŁÓDŹ FIZJOTERAPIA TOMASZ SIEMICKI 1991 M20 00:19:11 00:19:18
28 1233 STANIEC JAROSŁAW Bełchatów 1978 M40 00:19:17 00:19:19
29 165 FIRAZA TOMASZ Łódź 1982 M30 00:19:19 00:19:22
30 1077 FELISIAK MARCIN Bełchatów 1977 M40 00:19:20 00:19:22
31 141 DUDEK MIROSŁAW Jaworzno SNG WILD DUCKS 1987 M30 00:19:21 00:19:23
32 1014 GIERACH MILENA Kleszczów LKS OMEGA KLESZCZÓW 2000 K16 00:19:25 00:19:28
33 1125 RACZ MARIUSZ koluszki PIETRZYK RUNNING TEAM 1980 M30 00:19:30 00:19:32
34 229 JÓZEFIAK TOMASZ Łódź RYSIOTEAM 1998 M20 00:19:35 00:19:36
35 221 MAJ DARIUSZ Łódź 1965 M50 00:19:47 00:19:50
36 290 ANTCZAK BORYS Zgierz WATAHA 1992 M20 00:19:49 00:19:51
37 1255 CHOJNACKI MARCIN Koluszki PIETRZYK RUNNING TEAM 1974 M40 00:19:51 00:19:53
38 65 RZEŹNICKI SŁAWOMIR Brzeziny #KFD 1980 M30 00:19:52 00:19:56
39 12 WIECHA DOMINIKA Łódź UKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ 1998 K20 00:19:58 00:20:00
40 129 ANDRZEJCZAK TOMASZ Wola Zaradzyńska KORONA PABIANICE 1980 M30 00:20:04 00:20:07
41 266 GRABOWSKI SEBASTIAN Łódź SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1976 M40 00:20:05 00:20:08
42 19 MISIAK ADRIAN Łęczyca 1980 M30 00:20:08 00:20:09
43 1119 STEFANIAK GRZEGORZ Rawa Mazowiecka K.S. TRIATHLON RAWA 1978 M40 00:20:11 00:20:13
44 1215 WOJTCZAK DOMINIK Łódź MORENA CZOŁOWA 1988 M30 00:20:12 00:20:14
45 1073 NIEDZIELSKI PAWEŁ Łódź BIEGAM Z ASSECO BS 1974 M40 00:20:16 00:20:18
46 253 PIETRZAK MARCIN Łódź POWSTANIEC DOBRA 1989 M30 00:20:13 00:20:19
47 1254 KACPRZAK RADOSŁAW Łódź EVERRUN 1975 M40 00:20:16 00:20:20
48 292 BŁASIAK JACEK Łódź ROSSBIEGANI 1993 M20 00:20:17 00:20:20
49 1186 ANDRZEJCZAK DARIUSZ Aleksandrów Łódzki AGB TORFY 1968 M50 00:20:19 00:20:21
50 1127 NIŻEWSKI JAROSŁAW Leśmierz 1981 M30 00:20:23 00:20:29
51 46 WOJTERA GRZEGORZ Pabianice 1982 M30 00:20:27 00:20:30
52 43 SYCHNIAK AGNIESZKA Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 1980 K30 00:20:32 00:20:35
53 1242 SZYMCZAK PAULINA Łódź TIME4S/ AZS ŁÓDŹ 2000 K16 00:20:34 00:20:36
54 192 SZCZEPANIAK MICHAŁ Rąbień RAZEM TRENUJEMY SPORT 1975 M40 00:20:36 00:20:40
55 1280 KOWALSKI ŁUKASZ Łódź 4Runners 1980 M30 00:20:38 00:20:43
56 277 STEINKE ADAM Łódź 1989 M30 00:20:45 00:20:48
57 1015 ZALASA WOJCIECH Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1968 M50 00:20:47 00:20:50
58 1249 BREWINSKI SYLWESTER Władysławow Bielawski 1976 M40 00:20:49 00:20:54
59 151 MENDECKA MICHALINA Łaziska Górne 1 SECOND TEAM /MOSIR ŁAZISKA GÓRNE 1992 K20 00:20:54 00:20:57
60 1058 GÓŻAŃSKI JAROSŁAW ŁÓDŹ ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1968 M50 00:20:55 00:20:58
61 1133 PIETRUSZEWSKA EWA Łódź RYSIOTEAM/NORDEA RUNNERS 1988 K30 00:20:56 00:21:01
62 51 ZDUŃCZYK PAULINA Łódź EVERRUN 1986 K30 00:21:02 00:21:07
63 66 BERNACIAK TOMASZ Łódź PARAMEDICA 1991 M20 00:21:03 00:21:09
64 1190 SZELEST DARIUSZ Wiśniowa Góra PIETRZYK RUNNING TEAM 1970 M40 00:21:03 00:21:05
65 1169 CHARUSTA MARIUSZ Łódź TOM TOM 1987 M30 00:21:06 00:21:14
66 259 DUSIO MAREK Justynów TOMTOM 1988 M30 00:21:06 00:21:14
67 1244 STOLECKI PIOTR Kurnos Drugi DRUŻYNA SZPIKU 1979 M40 00:21:09 00:21:15
68 55 JAGODZIŃSKI ADAM Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1985 M30 00:21:12 00:21:16
69 238 JANICKI MARIUSZ łódź FLEX ŁÓDŹ 1983 M30 00:21:13 00:21:17
70 1151 KUBIK MAREK Łódź 1954 M60 00:21:13 00:21:17
71 1259 WÓJCIAK JACEK Zdzieszulice Dolne 1973 M40 00:21:16 00:21:24
72 1095 SOBIESZCZYK RAFAŁ Swędów ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1984 M30 00:21:18 00:21:22
73 243 KORPACKI ROBERT łódź 1975 M40 00:21:20 00:21:33
74 1026 PSKIT AGATA Łódź TRUCHT.COM 1991 K20 00:21:21 00:21:22
75 1268 SZULC ARKADIUSZ Łódź JW 3718 1987 M30 00:21:21 00:21:27
76 1135 STEFANKIEWICZ JAKUB Łódź TRUCHT.COM 1989 M30 00:21:21 00:21:23
77 109 WOJTECKI TOMASZ Łódz 1980 M30 00:21:22 00:21:25
78 1124 ADAMSKI MARCIN Zgierz 1981 M30 00:21:25 00:21:47
79 1206 GÓRSKI ŁUKASZ Łódź WATAHA 1998 M20 00:21:26 00:21:32
80 76 ŻULEWSKI RADOSŁAW Łódź REEBOKRUNCREW LDZ 1987 M30 00:21:27 00:21:42
81 1264 HUSSEIN SEMIR Parzęczew KS GRUCHA 1993 M20 00:21:29 00:21:36
82 1050 BOCIAN PIOTR OZORKÓW KS GRUCHA 2001 M16 00:21:30 00:21:35
83 1109 SEKIETA RADOSŁAW Łódź TIME4S 1976 M40 00:21:30 00:21:31
84 1196 KURASIK TOMASZ Łódź 1980 M30 00:21:30 00:21:37
85 26 PRUCHNIEWSKI KRZYSZTOF Stróża DZIKIE DZIKI 1976 M40 00:21:35 00:21:38
86 291 BUCHTA MACIEJ Gierałtowice 1985 M30 00:21:35 00:21:41
87 1064 GOŹDZIK-ZARĘBA ANETA Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1980 K30 00:21:40 00:21:45
88 214 KOWALSKA NATALIA Łódź TIME4S 2000 K16 00:21:42 00:21:45
89 196 JEŻYNA MARCIN Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1987 M30 00:21:42 00:21:55
90 150 GIEROWSKI MATEUSZ łódź 1991 M20 00:21:45 00:21:55
91 137 GOŹDZIK ADRIAN Łódź OSNOWA RUN 1988 M30 00:21:46 00:21:56
92 265 ZATKE DOROTA łódź SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM/AKADEMIA BIEGACZA SALOS 1975 K40 00:21:48 00:21:53
93 288 WYPYCH ZBIGNIEW Aleksandrów Łódzki WATAHA 1990 M20 00:21:50 00:21:56
94 147 ŚCIERWICKI TOMASZ Łódź T-MOBILE SPORT TEAM 1983 M30 00:21:50 00:21:59
95 118 JÓZEFOWICZ KRZYSZTOF Łódż TRUCHT.COM 1966 M50 00:21:53 00:22:03
96 1046 KARAŚ WITOLD Łódź RYSIOTEAM 1968 M50 00:21:54 00:22:00
97 237 WOSZCZEK MICHAŁ Łódź MERIDIAN EKSPERCI KREDYTOWI 1977 M40 00:21:57 00:22:06
98 1108 IZDEBSKI PAWEŁ Dalików BIEGACZA PROVIDENT 1967 M50 00:21:57 00:22:02
99 1034 JASTRZĄBEK AGNIESZKA Lodz EVERRUN 1984 K30 00:21:58 00:22:03
100 1257 LESZCZYŃSKI MATEUSZ Łódź SWORDS WARSAW 1984 M30 00:22:06 00:22:16
101 1237 OSTROWSKI MARCIN WARSZAWA PZU SPORT TEAM 1986 M30 00:22:08 00:22:28
102 218 DZIKORSKI PIOTR Łódź HARMAN RUNNING TEAM 1978 M40 00:22:10 00:22:19
103 1158 STAWSKI DARIUSZ Łódz BIEGIEM PO PIWO 1957 M60 00:22:12 00:22:16
104 1068 BACIA DAWID Łask NASTĘPNY KROK 1989 M30 00:22:14 00:22:23
105 1253 BEDYK MACIEJ Łódź DRUŻYNA PANA MICHAŁA 1978 M40 00:22:20 00:22:30
106 1113 OGŁOZIŃSKI MICHAŁ Łódź NORDEA RUNNERS 1992 M20 00:22:23 00:22:34
107 1228 RADCZYC MACIEJ Łódź PIETRZYK RUNNING TEAM 1979 M40 00:22:25 00:22:32
108 22 PIETRZAK PIOTR Łódź 1969 M50 00:22:25 00:22:37
109 1170 DYLIK SYLWESTER Aleksandrów Łódzki REEBOKRUNCREW LDZ 1992 M20 00:22:28 00:22:33
110 1281 MATLOK ALEKSANDRA ŁÓDŹ 2003 K16 00:22:29 00:23:12
111 1266 RADOMIAK ZOFIA WADLEW UKS CZEMPION BEŁCHATÓW 2003 K16 00:22:29 00:22:36
112 1240 ZIELIŃSKI SYLWEK Łódź 1983 M30 00:22:31 00:22:41
113 1112 ŁASKI RADOSŁAW Łódź ALKONY/NORDEA RUNNERS 1983 M30 00:22:34 00:22:40
114 262 MŁODZIŃSKI ROBERT Łódź - 1977 M40 00:22:37 00:22:48
115 104 DYKTYŃSKI KRZYSZTOF Łódź VEOLIA 1963 M50 00:22:41 00:22:49
116 1263 GROCHOLEWICZ MARIUSZ ŁÓDŹ 1974 M40 00:22:41 00:22:48
117 1156 KORCZYŃSKI STANISŁAW Łódź RYSIOTEAM 1953 M60 00:22:41 00:22:45
118 160 CARRASCO SERGIO Łódź CLARIANT 1989 M30 00:22:42 00:23:27
119 1248 BOŃCZAK RADOSŁAW Łódź 1975 M40 00:22:44 00:23:01
120 298 PIEPRZ ANNA Łódź EVERRUN 1984 K30 00:22:44 00:22:52
121 228 KOTYNIA KRZYSZTOF Brzeziny KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKI 1967 M50 00:22:45 00:22:50
122 157 JASSO ADRIAN LODZ CLARIANT 1991 M20 00:22:47 00:23:02
123 247 OCHMAŃSKI ADAM Łódź OCHMAN 1974 M40 00:22:50 00:23:10
124 139 ZDONEK BERNARD Łódź SNG WILD DUCKS 1983 M30 00:22:52 00:22:58
125 198 BŁASIAK PAWEŁ Łódź CLARIANT 1991 M20 00:22:55 00:23:02
126 68 PANCER MARIUSZ Łódź 1983 M30 00:22:55 00:23:02
127 138 PASTUSZKA MIROSŁAW Łódź RUN ŁDZ 1966 M50 00:22:56 00:23:06
128 1246 SZYMAŃSKI BARTŁOMIEJ Łódź ACCENTURE RUNNERS CLUB 1988 M30 00:23:01 00:23:11
129 1193 KULPA MATEUSZ Kędzierzyn-koźle ADA TEAM 1986 M30 00:23:03 00:23:09
130 119 GRABARZ PRZEMYSLAW Pabianice SII RUNNING TEAM 1987 M30 00:23:08 00:23:24
131 117 DUDZIŃSKI PIOTR Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 1987 M30 00:23:09 00:23:37
132 181 GUNTHER MARTA łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 1984 K30 00:23:10 00:23:17
133 123 CIEŚLIK JACEK Łódź FLEX ŁÓDŹ 1975 M40 00:23:11 00:23:27
134 161 ŚWIĄTCZAK ADAM Łódź 1969 M50 00:23:12 00:23:31
135 242 CHRUŚCIELEWSKI RAFAL Brzeziny KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKI 1993 M20 00:23:16 00:23:27
136 145 NITA MICHAŁ Łódź 1988 M30 00:23:21 00:24:02
137 133 KOCZBERSKI TOMASZ Katowice 1973 M40 00:23:21 00:23:32
138 1271 SZWEBS MARCIN Łódź 1974 M40 00:23:22 00:23:34
139 1276 SKATULSKI DAMIAN Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 1983 M30 00:23:22 00:23:50
140 1173 LEBIODA MARTA Opoczno Morena Czołowa 1991 K20 00:23:26 00:23:30
141 99 SMARZEK TOMASZ Łódź MBANK 1982 M30 00:23:27 00:24:21
142 1182 GRACZ MIKOŁAJ Łódź 1978 M40 00:23:29 00:23:41
143 1231 OLCZYK AGNIESZKA Bełchatów 1979 K40 00:23:31 00:23:35
144 1110 LIGENZA JAKUB Łódź NORDEA RUNNERS 1983 M30 00:23:34 00:24:20
145 1155 PAWEŁCZYK GRZEGORZ Łódź 1973 M40 00:23:36 00:23:47
146 116 JAKÓBCZAK SYLWIA Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1988 K30 00:23:36 00:23:52
147 45 ŁAWICKI MICHAŁ Łódź MEDILAB 1974 M40 00:23:38 00:23:54
148 1144 BARANOWSKI BOGUMIŁ Łódź PARKRUN ŁÓDŹ 1960 M50 00:23:38 00:23:40
149 1204 GOLĘDZINOWSKI PAWEŁ Łódź #HAPPYRUNNERS 1983 M30 00:23:40 00:24:07
150 1054 GOLĘDZINOWSKA MARZENA Łódź #HAPPYRUNNERS 1985 K30 00:23:41 00:24:07
151 35 NAJDEREK MACIEJ ŁÓDŹ NAJDERKI4 1982 M30 00:23:41 00:24:41
152 87 CEBULA PAWEŁ Łódź GFT 1977 M40 00:23:41 00:23:52
153 1083 BARBURSKI ADAM Zgierz RODZINNA GRUPA ROWEROWA 1979 M40 00:23:42 00:24:03
154 101 MAŁACHOWSKI MAREK Rawa Mazowiecka 1973 M40 00:23:54 00:24:04
155 1226 BARANIAK JAROSŁAW Łódź 1987 M30 00:23:55 00:24:06
156 1279 KAŹMIERCZAK PRZEMYSŁAW ŁÓDŹ 1978 M40 00:23:58 00:24:21
157 1176 BISKUPSKI MICHAŁ Pabianice 1976 M40 00:24:01 00:24:15
158 1205 KSIĄŻKIEWICZ MAGDALENA Łódź RYSIOTEAM 1977 K40 00:24:03 00:24:08
159 1267 GUMIŃSKI PIOTR PIOTRKÓW TRYBUNALSKI CTS 1982 M30 00:24:03 00:24:31
160 1004 ŁASKI KAMIL Piotrków Trybunalski ROSSBIEGANI 1992 M20 00:24:09 00:24:27
161 144 PRZYCHODZEN LUKASZ Zgierz 1981 M30 00:24:13 00:24:20
162 39 BECHTOLD MACIEJ Łódź BIEGAM Z ASSECO BS 1975 M40 00:24:14 00:24:27
163 280 GAŁĄZKA CEZARY Brzeziny KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKI 1968 M50 00:24:17 00:24:30
164 179 GRODECKI PRZEMYSŁAW Łódź SNS FOODS TRI 1968 M50 00:24:18 00:24:28
165 126 ANTOSIK ZBIGNIEW RAWA MAZOWIECKA RAWA TIM ZAWSZE SLIM 1962 M50 00:24:19 00:24:29
166 241 PASTWIŃSKA JUSTYNA Łódź ŁÓDŹ RUNNING TEAM 1989 K30 00:24:19 00:24:40
167 152 HORODNICZY MARIUSZ Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1983 M30 00:24:22 00:24:35
168 252 GÓRECKI MATEUSZ Bedoń Nowy 1995 M20 00:24:25 00:24:34
169 1080 ISKRA ARKADIUSZ Łódz RAZEM TRENUJEMY SPORT 1977 M40 00:24:27 00:24:27
170 207 KURJATA BARTŁOMIEJ Łódź PHILIPS RUNNING TEAM LODZ 1983 M30 00:24:28 00:25:32
171 1203 ROBASZEK KAMIL Łódź DO ROBOTY 1991 M20 00:24:28 00:24:45
172 81 MARKIEWICZ LUIZA Łódź 1979 K40 00:24:31 00:24:41
173 1278 GÓRECKI MACIEJ Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 1983 M30 00:24:34 00:25:00
174 1277 KAŹMIERAK MARCIN STARZYNY 1991 M20 00:24:34 00:24:47
175 281 WAWROCKI SEBASTIAN Ostrów Wielkopolski 1991 M20 00:24:38 00:25:11
176 75 ŁUKASIK MARIUSZ Łódź 1979 M40 00:24:38 00:24:52
177 1217 HAŁACZKIEWICZ RAFAŁ Łódź B/S/H/ LODZ RUNNING TEAM 1987 M30 00:24:38 00:24:50
178 199 CIESLAK KRZYSZTOF łódź FAJNIE CZASEM BIEGAĆ 1980 M30 00:24:39 00:25:11
179 1168 WIECHA MARIUSZ Łódź 1969 M50 00:24:39 00:25:01
180 183 TRZCIŃSKI PAWEŁ Rąbień AB BRAK 1975 M40 00:24:40 00:25:20
181 234 ZUGAJ ALEKSANDRA Łódź REEBOKRUNCREW LDZ 1988 K30 00:24:40 00:25:03
182 1260 SOBCZYK RYSZARD BEŁCHATÓW KB SPARTAKUS 1962 M50 00:24:43 00:24:52
183 1272 KAROLIŃSKA ALEKSANDRA Piotrków Trybunalski WATAHA 1996 K20 00:24:45 00:24:51
184 263 PEĆKA AGNIESZKA Łódź FLEX ŁÓDŹ 1988 K30 00:24:46 00:25:15
185 125 BUJAKOWSKI ŁUKASZ Łódź DO ROBOTY 1983 M30 00:24:48 00:25:05
186 197 DYBOWSKA MAŁGORZATA Łódź 1974 K40 00:24:49 00:25:11
187 25 ŁOŚ MICHAŁ Łódź SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 1980 M30 00:24:52 00:25:26
188 98 KNOBLOCH KATARZYNA Łódź FLINTENSIVE 1992 K20 00:24:54 00:25:24
189 1197 PRZYTARSKI MICHAŁ Kolczyglowy ADA TEAM 1980 M30 00:24:57 00:25:19
190 164 UCIŃSKI GRZEGORZ Łódź 1982 1982 M30 00:24:57 00:25:16
191 1134 ISKIERKA- PIETRZAK EWELINA Rawa Mazowiecka TRIATHLON RAWA 1982 K30 00:24:58 00:25:16
192 90 SZKOBEL BARTŁOMIEJ Łódź FLEX ŁÓDŹ 1983 M30 00:24:58 00:25:29
193 30 NOWAKOWSKI PIOTR Łódź DZIKIE DZIKI 1983 M30 00:24:59 00:25:18
194 1194 RYŻLAK DAMIAN Zgierz 1985 M30 00:25:01 00:25:27
195 80 IMIŃSKI CEZARY Zgierz 1968 M50 00:25:02 00:25:17
196 1045 GARNCAREK ANNA łódź EVERRUN 1983 K30 00:25:08 00:25:21
197 54 ZYNER SYLWIA Łódź 1976 K40 00:25:09 00:25:17
198 82 KOWALSKI ROBERT Łódź 1980 M30 00:25:11 00:25:45
199 73 CIECHAŃSKI ADAM Bukowiec PIETRZYK RUNNING TEAM 1968 M50 00:25:13 00:25:19
200 244 SKOWROŃSKI DARIUSZ Łódź 1978 M40 00:25:13 00:25:33
201 1200 NOWAK PIOTR Łódź #BBKTS BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN 1977 M40 00:25:13 00:25:38
202 1162 WAWRZYNIAK WITOLD Łódź NORDEARUNNERS 1983 M30 00:25:15 00:25:51
203 1003 ŁASZCZUK IZA Łódź WATAHA 1983 K30 00:25:18 00:25:30
204 182 KUMOR WERONIKA łódź EVERRUN 1978 K40 00:25:19 00:25:28
205 1167 WIECHA MAŁGORZATA Łódź 1970 K40 00:25:20 00:25:42
206 1082 BARBURSKI MARCIN Łódź RODZINNA GRUPA ROWEROWA 1977 M40 00:25:21 00:25:42
207 91 ŚNIEGOSKA SANDRA ŁÓDŹ 1990 K20 00:25:24 00:25:41
208 1085 KOZIELSKI VEL KOZIAK RYSZARD Łódź REEBOKRUNCREW LDZ 1958 M60 00:25:26 00:25:42
209 287 SAKOWSKI MACIEJ Łódź 1973 M40 00:25:27 00:26:07
210 297 WRÓBEL KATARZYNA Łódź PIECHOTĄ PO SCHODACH 1985 K30 00:25:28 00:25:54
211 1098 DZIKOWSKI WOJTEK Łódź 1979 M40 00:25:43 00:25:57
212 303 ISYCHKO IRINA Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1992 K20 00:25:43 00:25:58
213 37 CHUDZIK MATEUSZ Łódź CHUDZIK I WSPÓLNICY 1979 M40 00:25:44 00:26:03
214 79 AUGUSTOWSKA MONIKA Łódź 1981 K30 00:25:46 00:26:21
215 113 DZIEWANOWSKI ŁUKASZ Starowa Góra SP162 1977 M40 00:25:48 00:26:05
216 261 HUCHLER-MŁODZIŃSKA EWA Łódź EVErRUN 1977 K40 00:25:51 00:26:05
217 94 OLCZAK MARIUSZ Łódź 1976 M40 00:25:52 00:25:59
218 200 DZIEWANOWSKI MATEUSZ Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1995 M20 00:26:01 00:26:13
219 1079 DWOJAK KATARZYNA Łódź 1971 K40 00:26:02 00:26:26
220 282 KRAWCZYK KRZYSZTOF Łódź 1992 M20 00:26:03 00:26:35
221 23 LUTOMIRSKA BLANKA Łódź 1979 K40 00:26:10 00:26:38
222 1001 TRZEWIKOWSKA PAULINA Łódź 1983 K30 00:26:10 00:26:38
223 1030 BUJAK MAREK Łodz 1992 M20 00:26:10 00:26:40
224 1006 KARBOWNIK BOGUSŁAW Łódz REEBOK RUN CREW LDZ 1953 M60 00:26:11 00:26:36
225 1049 BANDEL ANETA Łódź REEBOKRUNCREW LDZ 1990 K20 00:26:12 00:26:42
226 257 BARTOSIK MARCIN Łódź 1979 M40 00:26:13 00:26:37
227 1066 MĘDREK JOANNA Koluszki PIETRZYK RUNNING TEAM 1967 K50 00:26:13 00:26:23
228 1120 ŁAJSZCZAK WIOLETA Rawa Mazowiecka 1988 K30 00:26:14 00:26:33
229 62 LIS MICHAŁ dobra 1981 M30 00:26:18 00:26:58
230 1163 BOGUS AGNIESZKA Burzenin 1969 K50 00:26:22 00:26:30
231 296 GRZELAK JACEK Głowno KB POWSTANIEC 1978 M40 00:26:24 00:26:41
232 187 KOPACKI ROBERT Łódź 1979 M40 00:26:27 00:26:47
233 114 KOMAROVA ULA ŁÓDŹ 1995 K20 00:26:28 00:27:02
234 177 SPRUCH ANDRZEJ Łódź M. A. RYSIE 1958 M60 00:26:28 00:26:46
235 57 ZBUDNIEWEK ADRIANNA Łódź REEBOKRUNCREW LDZ 1980 K30 00:26:30 00:26:54
236 16 KUCHTA MONIKA Łódź 1979 K40 00:26:31 00:26:54
237 172 BUDZIEWSKI PRZEMYSŁAW Koluszki 1975 M40 00:26:31 00:26:51
238 1025 IGNACZAK WERONIKA Łódź EVERRUN 1980 K30 00:26:32 00:26:46
239 170 JANKOWSKA AGATA Łódź 1984 K30 00:26:40 00:27:10
240 1013 MADEJ ELŻBIETA Łódź XX 1960 K50 00:26:42 00:26:56
241 203 MROCZEK MARCIN Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1990 M20 00:26:45 00:27:01
242 102 ŚRÓDKA PRZEMYSŁAW Łódź 1977 M40 00:26:50 00:27:33
243 1183 KRUK PATRYCJA Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1985 K30 00:26:52 00:27:13
244 1150 RZEŹNICKI KAROL Łódź EVERRUN 1966 M50 00:26:53 00:27:19
245 143 BOLARCZYK STANISŁAW łódź FLEX ŁÓDŹ 1974 M40 00:27:00 00:31:25
246 1056 WILK - SNOPCZYK ALEKSANDRA Łódź 1982 K30 00:27:01 00:27:22
247 1052 PIOTROWSKI JACEK Łódź BAZINGA! 1972 M40 00:27:01 00:27:30
248 1033 DEMONTOWICZ JAROSŁAW łódź OH! ZUZA TEAM 1973 M40 00:27:05 00:27:26
249 278 ZEMLIK NINA Łódź PHILIPS RUNNING TEAM LODZ 1988 K30 00:27:12 00:27:28
250 1126 GONCIAREK KATARZYNA Łódzkie PIETRZYK RUNNING TEAM 1969 K50 00:27:15 00:27:24
251 302 BRUDEK DARIUSZ Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1990 M20 00:27:18 00:27:55
252 162 WILIŃSKI PAWEŁ Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1980 M30 00:27:22 00:27:39
253 193 BOROWSKA JOANNA Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1989 K30 00:27:27 00:28:14
254 1103 BANAŚ MAŁGORZATA Łódź 1986 K30 00:27:33 00:28:03
255 1051 KIERZEK EWA Łódź #HAPPYRUNNERS 1977 K40 00:27:35 00:28:01
256 301 DI RISIO STEFANO Lodz PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1979 M40 00:27:36 00:27:50
257 245 SADOWSKA MARCJANNA Łódź 1989 K30 00:27:41 00:28:14
258 1252 TABOR DIANA Łódź 1991 K20 00:27:44 00:28:25
259 1023 JAROSZ DOROTA Łódź 1975 K40 00:27:50 00:28:14
260 293 CALERO DARWIN Lodz CLARIANT 1987 M30 00:27:50 00:28:05
261 274 KOWALSKA EMILIA Łódź FLEX ŁÓDŹ 1994 K20 00:27:50 00:28:23
262 220 KAMIŃSKI MARIUSZ Łódź #CHEMICALRUN 1988 M30 00:27:54 00:28:29
263 49 FĄFARA AGNIESZKA Łódz 1979 K40 00:27:56 00:28:32
264 93 WYPCHŁO KATARZYNA Starowa Góra ROSSBIEGANI 1991 K20 00:27:56 00:28:35
265 1117 WYRWAS PAULINA Łódź WATAHA 1995 K20 00:27:56 00:28:30
266 1118 KRYMARYS JAKUB Łódź 1996 M20 00:27:56 00:28:30
267 1017 POLACEK MICHAL Presov ACTIVELIFE 1993 M20 00:28:01 00:28:09
268 1251 SYPNIEWSKI RAFAŁ Łódź 1976 M40 00:28:03 00:28:12
269 1044 KACZMAREK MALGORZATA lodz 1976 K40 00:28:08 00:28:37
270 44 ŻÓŁTOWSKI TOMASZ Łódź 1974 M40 00:28:13 00:28:24
271 1072 DZIĘGIELEWSKA MARTA Łódź 1983 K30 00:28:14 00:28:36
272 1250 BĄCZYK PATRYK Łódź 1991 M20 00:28:17 00:29:01
273 216 MENCEL PIOTR Łódź DEBE$CIAKI 1985 M30 00:28:19 00:29:05
274 248 SOBIESIAK TOMASZ Łódź RYSIE 1982 M30 00:28:27 00:29:22
275 190 PAŁCZYŃSKI PIOTR Zgierz CLARIANT 1983 M30 00:28:29 00:29:06
276 1087 LESIAK ANDRZEJ Łódź RYSIOTEAM 1954 M60 00:28:30 00:28:58
277 1218 BRYKOWSKA TERESA PABIANICE ADA TEAM 1964 K50 00:28:32 00:28:55
278 1230 BRYKOWSKI ANDRZEJ PABIANICE ADA TEAM 1961 M50 00:28:32 00:28:55
279 34 JAGIEŁŁO GRZEGORZ Łódź 1970 M40 00:28:35 00:29:25
280 1239 URBANIAK ROBERT Stary Besk 1983 M30 00:28:36 00:29:08
281 1141 OCIESIELSKA IZABELA Antoniew 1970 K40 00:28:36 00:29:20
282 1222 ZAGÓRSKA AGNIESZKA Łódz 1975 K40 00:28:37 00:28:52
283 208 KLUSKA KAMIL Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1991 M20 00:28:38 00:28:53
284 1211 RĘBIAŁKOWSKA ANNA Aleksandrów Łódzki CTS 1977 K40 00:28:40 00:29:20
285 1274 ANDRZEJEWSKA AGATA Łódź AMBITNE TYGRYSICE 1979 K40 00:28:44 00:29:12
286 100 KOZŁOWSKA-ŚRÓDKA JOANNA Łódź 1978 K40 00:28:45 00:29:29
287 69 SPUŁTOWSKI PAWEŁ Łódź BIEG NA 6 ŁAP ZGIERZ 1971 M40 00:28:48 00:29:44
288 184 WAJMAN JAROSLAW PABIANICE 1975 M40 00:28:50 00:29:17
289 1225 NOWAKOWSKI CZESLAW Warszawa KLUB BIEGACZA GOCH 1947 M60 00:28:53 00:29:14
290 1209 TABOREK AGATA Łódź DO ROBOTY 1987 K30 00:28:55 00:29:13
291 115 DUDKIEWICZ SYLWESTER Łódź REEBOKRUNCREAW LDZ 1981 M30 00:28:59 00:29:40
292 286 BOJANOWSKI ARKADIUSZ Łódź 1983 M30 00:29:00 00:29:36
293 272 MIKOŁAJCZYK MATEUSZ Raków Duży FLEX ŁÓDŹ 1986 M30 00:29:01 00:29:33
294 1137 KABAT MARCIN Justynów NORDEA RUNNERS 1991 M20 00:29:02 00:29:11
295 41 STELMACH MICHAŁ Łódź 1982 M30 00:29:04 00:29:37
296 1075 SKOCZYLAS ALEKSANDRA Łódź 1990 K20 00:29:07 00:29:47
297 284 STAŃCZYK SZYMON Łódź 1986 M30 00:29:11 00:29:31
298 148 ZARYCHTA RADOSŁAW Łódź 1969 M50 00:29:13 00:29:59
299 201 ŻAK JOANNA Łódź CLARIANT 1978 K40 00:29:23 00:29:51
300 295 BRZEZIŃSKI ALEKSANDER Łódź 1991 M20 00:29:26 00:38:56
301 33 JAROS ADAM Łódź DRAGOSFERA 1976 M40 00:29:28 00:30:06
302 58 MALINOWSKI DAWID Zgierz 1982 M30 00:29:29 00:30:17
303 1245 STĘPNIAK PAULINA Łódź 1993 K20 00:29:29 00:38:55
304 1065 EJZERT BARTŁOMIEJ Łódź 2003 M16 00:29:32 00:30:16
305 1142 PIETRUSIŃSKI ROBERT Antoniew 1962 M50 00:29:39 00:30:22
306 188 KOPACKA KAMILLA Łódź 1980 K30 00:29:40 00:30:00
307 156 WAWRZYNIAK ILONA Łódź CLARIANT 1983 K30 00:29:47 00:30:20
308 111 BERNACIAK MAGDALENA Łódż 1967 K50 00:29:52 00:30:46
309 128 MARCINIAK PIOTR Łódź 1968 M50 00:29:58 00:30:37
310 1027 WYSOCKA AGNIESZKA Łódź 1970 K40 00:30:09 00:30:35
311 267 DROŻDŻYŃSKI KRZYSZTOF Stryków KB POWSTANIEC 1969 M50 00:30:13 00:31:02
312 20 GRZYMALSKA AMANDA Łódź ROSSBIEGANI 1993 K20 00:30:20 00:30:59
313 74 PANCER KAROLINA Łódź 1985 K30 00:30:23 00:30:47
314 121 BANDEL ADAM Łódź REEBOKRUNCREW LDZ 1985 M30 00:30:23 00:30:54
315 146 MŁYNARSKA PAULINA Łódź 1988 K30 00:30:24 00:30:47
316 122 STĘPIEŃ AGNIESZKA Łódź REEBOKRUNCREW LDZ 1989 K30 00:30:24 00:30:55
317 127 TOMASZEWSKA WIKTORIA Łódź RAWA TIM ZAWSZE SLIM 2003 K16 00:30:27 00:30:46
318 1062 EJZERT MICHAŁ Łódź 1975 M40 00:30:28 00:31:10
319 173 MOSKWA MICHAŁ Łódź 1981 M30 00:30:32 00:31:07
320 1275 WÓJTOWSKI MARCIN Pabianice 1975 M40 00:30:35 00:31:05
321 50 KALINOWSKI JANUSZ Łódz 1957 M60 00:30:42 00:31:20
322 149 CIACH-FLIGIEL ALEKSANDRA Łódź VEOLIA ŁÓDŹ 1979 K40 00:30:47 00:34:16
323 1115 PIĄTKIEWICZ MAGDALENA Łódź NORDEA RUNNERS 1987 K30 00:30:49 00:31:21
324 28 MUCHA MARCIN Łódź PORTAL DANYCH.PL 1975 M40 00:30:49 00:31:24
325 1053 NOWASTOWSKA MAŁGORZATA Łódź POW. ŁÓDŹ 1987 K30 00:00:38 00:30:57
326 1029 GORTAT AGNIESZKA Łódź 1976 K40 00:30:57 00:31:26
327 304 LEWANDOWSKI MICHAŁ Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1992 M20 00:30:57 00:31:52
328 136 PASTUSZKA JOANNA Łódź RUN ŁDZ 1965 K50 00:31:03 00:31:13
329 294 BOROŃCZYK MARZENA Łódź FLEX ŁÓDŹ 1973 K40 00:31:07 00:31:38
330 1236 FENGLER NELLY Łódź 1985 K30 00:31:09 00:31:47
331 1018 GŁOWACKI MATEUSZ Anielin Swędowski 1981 M30 00:31:18 00:31:59
332 108 JASNOS TOMASZ Łódź 1957 M60 00:31:23 00:32:06
333 78 BERNACIAK PAWEŁ Łódź PARAMEDICA 1967 M50 00:31:24 00:32:16
334 283 WOŹNIAK ADAM Łódź 1991 M20 00:31:30 00:32:01
335 205 KŁACZYŃSKA ANGELIKA Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1987 K30 00:31:40 00:32:26
336 27 STOKOWSKA-SKŁADANEK DAGMARA Łódź FAMILYREPUBLIC.PL 1978 K40 00:31:41 00:31:59
337 194 KLIMCZAK ALICJA Łask 1958 K60 00:31:43 00:32:26
338 226 PIETRZAK ANNA Aleksandrów Łódzki 1972 K40 00:31:58 00:32:24
339 180 MUNDZIA ANNA Rosanów 1965 K50 00:32:01 00:32:48
340 1241 BORKOWSKA ANNA Aleksandrów Łódzki 1985 K30 00:32:02 00:32:27
341 271 WIĘTCZAK MICHAŁ Łódź 1990 M20 00:32:06 00:32:50
342 163 JANKOWSKA MICHALINA Września PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1992 K20 00:32:11 00:32:26
343 1022 JACHOWICZ ROBERT Łódź 1986 M30 00:32:12 00:32:29
344 185 RUBASZEWSKA JULIA Brzeziny CELIRONMAN 2000 K16 00:32:12 00:32:25
345 1243 RYNIECKA JOANNA Łódź 1977 K40 00:32:16 00:33:01
346 1055 KOSECKI MARIUSZ Łódź FUJITSU RUNNING TEAM 1983 M30 00:32:16 00:32:55
347 285 HANYSZ-WORACH PAULINA łódź 1986 K30 00:32:16 00:32:48
348 299 KORNAFEL BARTŁOMIEJ Łódź FLEX ŁÓDŹ 1992 M20 00:32:19 00:32:51
349 1121 ROMALDOWSKA BOGUSŁAWA Rawa Mazowiecka K.S TRIATHLON RAWA 1960 K50 00:32:21 00:32:40
350 1100 BYKOWSKA AGNIESZKA Ujazd 1985 K30 00:32:24 00:32:57
351 77 MARASEK KRZYSZTOF Galkow Duzy RYSIOTEAM 1980 M30 00:32:25 00:32:54
352 95 KONARCZAK KACPER Łódź CERI INTERNATIONAL 1991 M20 00:32:33 00:33:15
353 306 ALPUCHE ISRAEL Lodz PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1980 M30 00:32:39 00:32:53
354 186 STAJUDA ANNA Łódź DZIKIE DZIKI 1981 K30 00:32:45 00:33:27
355 1074 ORLIŃSKA ANNA Łódź 1967 K50 00:32:47 00:33:29
356 268 SALWACH JULIA Stryków 2000 K16 00:32:47 00:33:26
357 255 SALWACH KRZYSZTOF Łódź SNS FOODS TRI AND RUN TEAM 1972 M40 00:32:47 00:33:26
358 204 KANWISZER ANETA Lodz PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1991 K20 00:32:54 00:33:11
359 17 KUDEŃ AGNIESZKA Łódź 1973 K40 00:32:55 00:33:18
360 56 STRUSZCZAK KRZYSZTOF Łódź 1969 M50 00:33:04 00:33:50
361 72 SPUŁTOWSKI ADAM Łodź BIEG NA 6 ŁAP 1999 M20 00:33:17 00:34:17
362 1020 ŁOCHOWSKA BARBARA Konstantynów Łódzki 1971 K40 00:33:29 00:33:49
363 110 BERNACIAK MACIEJ Łódź 1990 M20 00:33:47 00:34:39
364 1224 MIELCZAREK ILONA Łódź RYSIE 1978 K40 00:33:51 00:34:41
365 1262 RYBAK ŁUKASZ Duszniki Zdrój ADA TEAM 1984 M30 00:34:03 00:34:31
366 1223 BRYKOWSKA PAULINA WROCŁAW ADA TEAM 1983 K30 00:34:04 00:34:31
367 63 LIS ALEKSANDRA DOBRA 1985 K30 00:34:07 00:34:47
368 18 SOSZYŃSKA KATARZYNA Łódź 1979 K40 00:34:08 00:34:25
369 1201 PAWLACZEK EWELINA Łódź 1992 K20 00:34:14 00:34:44
370 300 ZYGMUNCIAK WIOLETA Łódź FLEX ŁÓDŹ 1989 K30 00:34:47 00:35:22
371 1198 LEBIODA PATRYCJA Łódź 1988 K30 00:34:48 00:35:33
372 86 STEGLIŃSKA MARTA Łódź 1986 K30 00:34:54 00:35:29
373 1256 PAWLACZEK MONIKA Łódź 1972 K40 00:35:06 00:35:36
374 158 TREVINO MAURICIO Lodz CLARIANT 1995 M20 00:35:06 00:35:51
375 212 RONDIO ANNA Łódź HARMAN RUNNING TEAM 1988 K30 00:35:07 00:35:58
376 251 SOŃTA URSZULA Łódź 1961 K50 00:35:13 00:36:02
377 250 SOŃTA-SOBIESIAK KATARZYNA Łódź RYSIE 1984 K30 00:35:13 00:36:02
378 24 PRUCHNIEWSKA ALEKSANDRA Stróża DZIKIE DZIKI 1984 K30 00:35:33 00:36:16
379 1220 NOWAK EWA Łódź 1981 K30 00:35:37 00:36:28
380 1212 FRAJTAK KATARZYNA Łódź 1986 K30 00:35:37 00:36:28
381 89 HAJDUK MAŁGORZATA Łódź SNG WILD DUCKS 1978 K40 00:35:42 00:36:07
382 222 PATURA MARTA Łódź OSNOWA RUN 1983 K30 00:35:56 00:36:35
383 1063 EJZERT MAGDALENA Łódź 1974 K40 00:36:13 00:36:58
384 1060 ŁOCHOWSKI MARIUSZ Konstantynów Łódzki 1970 M40 00:36:30 00:36:52
385 1008 WLODARCZYK JOANNA Łódź WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1982 K30 00:36:37 00:37:14
386 31 MAKOWSKA ANNA Łódź WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1978 K40 00:36:37 00:37:14
387 1005 HERMANOWICZ IZABELA Łódź WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE 1984 K30 00:36:37 00:37:13
388 1131 WOŹNICA URSZULA Łódź 1959 K60 00:37:58 00:38:47
389 276 TRZECIAK PRZEMYSŁAW Łódź FLEX ŁÓDŹ 1992 M20 00:38:40 00:39:17
390 275 MARKUS SARA Łódź FLEX ŁÓDŹ 1994 K20 00:38:41 00:39:17
391 96 HAJDUKIEWICZ AGNIESZKA ŁÓDŹ 1981 K30 00:39:27 00:40:15
392 1214 ŚWIĘCICKA NATALIA Łódź 1996 K20 00:40:21 00:40:54
393 1202 SOCHA PAULINA Łódź 1992 K20 00:40:22 00:40:54
394 1219 BŁĄDEK WITOLD Łódź PARK RUN ŁÓDŹ 1944 M60 00:40:31 00:41:20
395 107 KACZMAREK WŁODZIMIERZ Łódź EPOKA NORDICA ŁÓDŹ 1951 M60 00:40:34 00:41:16
396 105 BLADOWSKI ZDZISŁAW Łódź 1946 M60 00:41:26 00:42:14
397 227 SZYMAŃSKI JAROSŁAW Łódź FUJITSU RUNNING TEAM 1986 M30 00:43:18 00:44:04
398 1086 PIGUŁA KRZYSZTOF ŁÓDŹ 1962 M50 00:44:27 00:45:19
399 48 DYCHTO JOLANTA Łódź 1976 K40 00:57:13 00:58:12

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni