Łódź

Wyniki

Bieg 2

17.12.2023 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Klasyfikacja WMA:
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 ZAWIŚLAK MAKSYMILIAN Łękińsko LKS OMEGA KLESZCZÓW 2005 M16 00:15:51 00:15:51
2 8 PETRUSIEWICZ GRZEGORZ Łódź AZS ŁÓDŹ 1996 M23 00:15:59 00:15:59
3 5 KISIEL TOMASZ Rosanów TEAM OSMO 1994 M23 00:16:33 00:16:33
4 149 WOJTUNIK KAROL Pabianice 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1992 M23 00:16:32 00:16:34
5 2 OSMULSKI TOMASZ Łódź 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1982 M40 00:17:06 00:17:06
6 171 BIEDROWSKI KONRAD Łódź 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1997 M23 00:17:13 00:17:13
7 7 PIETRZYK KRZYSZTOF Koluszki PIETRZYK RUNNING TEAM 1979 M40 00:17:16 00:17:16
8 334 RYBUS KAMIL Bocheń ŁÓDŹ RUN CREW/JAKOTEAM 1990 M23 00:17:32 00:17:33
9 385 DOMERADZKI KRZYSZTOF Bodzanów KLUB BIEGACZA SOKÓŁ BODZANÓW 1992 M23 00:17:46 00:17:46
10 1097 KANTAROWSKI BARTOSZ ŁÓDŹ KOSZAL TRIATHLON 2007 M16 00:17:55 00:17:55
11 134 KWAŚNIAK EMIL Łódź WARRIORS ŁÓDŹ 1987 M35 00:17:56 00:17:56
12 1035 KOSĘDA SEBASTIAN Łowicz S-ATH 1981 M40 00:18:02 00:18:02
13 138 KAZIMIERCZAK PAWEŁ Łódź WARRIORS ŁÓDŹ 1994 M23 00:18:05 00:18:08
14 1098 PIORUN DAWID Łowicz SEBA-TEAM ŁOWICZ 1985 M35 00:18:08 00:18:12
15 205 MASLANKO MACIEJ Jeżów IRON TEAM 1992 M23 00:18:18 00:18:18
16 1090 BRZEZIŃSKI MICHAŁ Skierniewice UKS VIS SKIERNIEWICE 2006 M16 00:18:22 00:18:22
17 20 KLIMEK BEATA Rawa Mazowiecka AZS AWF BIAŁA PODLASKA 1999 K23 00:18:23 00:18:23
18 25 SOBCZAK SZYMON Brzeziny PIETRZYK RUNNING TEAM 1996 M23 00:18:28 00:18:28
19 91 CHODAK DAMIAN Łękińsko LKS OMEGA KLESZCZÓW 1989 M23 00:18:29 00:18:29
20 228 WARZOCHA KAROL Wierzbica LKS OMEGA KLESZCZÓW 1976 M45 00:18:32 00:18:32
21 1037 PAWELUS AMELIA Rząśnia LKS OMEGA KLESZCZÓW 2005 K16 00:18:37 00:18:37
22 321 BŁASZCZYK BARTŁOMIEJ Łódź 1985 M35 00:18:36 00:18:39
23 343 MAŁECKI MARIUSZ Łódź TEAM OSMO 1982 M40 00:18:41 00:18:41
24 204 PIĄTEK HUBERT Łask 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1995 M23 00:18:43 00:18:43
25 77 ŚCIBIOREK TOMASZ Brzeziny LUKS WIŚNIOWA GÓRA 1981 M40 00:18:44 00:18:44
26 9 KAROLCZUK MARTYNA Rawa Mazowiecka KP LO RAWA MAZOWIECKA 2005 K16 00:18:45 00:18:45
27 280 DURCZYŃSKI SZYMON Łódź 1986 M35 00:18:48 00:18:48
28 263 MARAŃDA KACPER Opoczno 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 2005 M16 00:18:48 00:18:48
29 1085 KAZMIERCZAK MARTA Warszawa DREAM RUN 1981 K40 00:18:49 00:18:49
30 262 SZYMAŃSKI MICHAŁ Łódź ŁÓDŹ RUN CREW/JAKOTEAM 1985 M35 00:18:49 00:18:52
31 1036 PIETRZAK ADAM Mysłaków SEBA-TEAM ŁOWICZ 1982 M40 00:18:53 00:18:53
32 1083 SOŚNIERZ TOMASZ Łódź TRIO ŁÓDŹ 1987 M35 00:18:55 00:18:55
33 1086 ZOMERFELD PRZEMYSŁAW Łódź KS DYNAMIC ŁÓDŹ 1991 M23 00:18:55 00:18:55
34 259 SHVETS MAKSYM Łódź AZS 1999 M23 00:18:55 00:18:56
35 164 SKRZYPCZAK KAMIL Łódź KS DYNAMIC ŁÓDŹ 1991 M23 00:18:58 00:18:58
36 301 BRZEZIŃSKI ALEKSANDER Łódź TEAM OSMO 1991 M23 00:18:56 00:18:58
37 13 HAŁACZKIEWICZ SYLWIA Bełchatów KS DYNAMIC ŁÓDŹ 1982 K40 00:19:11 00:19:13
38 1080 PAWŁOWSKI ARTUR Konin KOSZAL TRIATHLON/TRITON KONIN 1992 M23 00:19:20 00:19:20
39 1021 ZAWIŚLAK HUBERT Łękińsko LKS OMEGA KLESZCZÓW 1977 M45 00:19:20 00:19:22
40 371 BIELECKA PATRYCJA Michałowo JANICKI COACHING 2003 K16 00:19:27 00:19:27
41 1038 RUTA MACIEJ Łódź Szakale Bałut 1977 M45 00:19:42 00:19:43
42 130 OGŁOZA ADRIAN Łódź NORDEA RUNNERS 1992 M23 00:19:44 00:19:44
43 131 FIRAZA TOMASZ Łódź NORDEA RUNNERS 1982 M40 00:19:45 00:19:46
44 12 JAKÓBCZAK MAGDALENA Sieradz #PLANBIEGANIE 1997 K23 00:19:46 00:19:48
45 224 STEFANÓW KRYSTIAN Łódź PROVIKIDSRUN 2005 M16 00:19:52 00:19:52
46 372 FILIPIAK ROBERT Łódź TM IRONMAN 1992 M23 00:19:54 00:19:54
47 113 UMIŃSKA ALEKSANDRA Łódź 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1988 K35 00:19:54 00:19:57
48 16 ŁAWRENIN ANNA Łódź TEAM OSMO 1997 K23 00:20:04 00:20:04
49 378 WIĘCKOWSKI MARCIN Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL 1985 M35 00:20:02 00:20:06
50 1052 FERĘC JAN Łódź 1996 M23 00:20:05 00:20:06
51 276 ŁĘGOCKI MARCIN Warszawa PIETRZYK RUNNING TEAM 1989 M23 00:20:08 00:20:09
52 107 SZYMCZAK DOMINIK Łódź TEAM OSMO 1983 M40 00:20:10 00:20:12
53 64 MISIAK ADRIAN Łęczyca MOCARNE ORŁY 1980 M40 00:20:18 00:20:21
54 264 FABIJAŃSKI DARIUSZ Łódź IFON 1973 M50 00:20:20 00:20:23
55 344 ZAKRZEWSKI MACIEJ Łódź TEAM OSMO 1988 M35 00:20:26 00:20:26
56 208 STASIAK ANNA Aleksandrów Łódzki 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1994 K23 00:20:26 00:20:30
57 211 KACPRZAK RADOSŁAW Łódź PROVIKIDSRUN 1975 M45 00:20:29 00:20:29
58 1106 HASS DAWID Łódź PREKURSOR 1994 M23 00:20:38 00:20:54
59 105 DZIKORSKI PIOTR Łódź TEAM OSMO 1978 M45 00:20:43 00:20:44
60 1092 LAROUI ABDELATIF Lodz 1994 M23 00:20:47 00:20:50
61 87 SZELEST DARIUSZ Wiśniowa Góra PIETRZYK RUNNING TEAM 1970 M50 00:20:48 00:20:49
62 209 ZIEMNIAK DAMIAN Parzęczew 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1984 M35 00:20:57 00:21:10
63 246 SYCHNIAK AGNIESZKA Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL 1980 K40 00:20:58 00:20:58
64 110 NITA MICHAŁ Łódź TEAM OSMO 1988 M35 00:21:00 00:21:03
65 186 JANIAK DAWID Łódź 1995 M23 00:21:03 00:21:03
66 387 ARENDT ŁUKASZ Zgierz UNIWERSYTET ŁÓDZKI 1979 M40 00:21:06 00:21:15
67 219 KRÓLIKOWSKI MICHAŁ Łódź TRIOŁÓDŹ 1980 M40 00:21:07 00:21:09
68 1072 WENTA KACPER Ozorków MONAR OZORKÓW 2005 M16 00:21:16 00:21:16
69 83 ANDRZEJCZAK TOMASZ Wola Zaradzyńska 1980 M40 00:21:18 00:21:21
70 1108 RZECZYCKI OLIWIER Ozorków MONAR OZORKOW 2007 M16 00:21:21 00:21:21
71 182 ŚWIDEREK MATEUSZ Pabianice DAWAJ KALACH TEAM 2007 M16 00:21:22 00:21:22
72 298 KOSIŃSKI TOMASZ ŁÓDŹ EVERRUN 1981 M40 00:21:23 00:21:26
73 1079 NOWAK ANTONI Ślesin UKS SKOCZEK WŁADYSŁAWÓW 2006 M16 00:21:23 00:21:23
74 322 ZDOLINSKI DANIEL Kielce DECATHLON 1996 M23 00:21:25 00:21:28
75 316 PICZ ROBERT Łódź 1993 M23 00:21:28 00:21:44
76 42 KOTELNICKI MARIUSZ JANÓWKA AKADEMIABIEGACZA.PL 1980 M40 00:21:28 00:21:28
77 340 WĄSICKI ARTUR Dobroń 1963 M60 00:21:30 00:21:30
78 115 KALISTA JACEK Łódź MBANK 1979 M40 00:21:32 00:21:35
79 270 GOŹDZIK-ZARĘBA ANETA Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT 1980 K40 00:21:36 00:21:39
80 237 BUCZEK JAKUB Łódź 1986 M35 00:21:37 00:21:47
81 325
394*
SUT MATEUSZ Stróża 2003 M16 00:21:41 00:21:59
82 216 KOLASA PIOTR Łódź TRIO ŁÓDŹ 1987 M35 00:21:42 00:21:43
83 364 SIEMIŃSKA ADRIANNA Koluszki LKS KOLUSZKI 2007 K16 00:21:53 00:21:53
84 1077 RACHUBA JULIA Ślesin KOSZAL TRIATHLON 2007 K16 00:21:53 00:21:53
85 198 CALERO DARWIN Lodz CLARIANT 1987 M35 00:21:54 00:22:00
86 89 GOŹDZIK ADRIAN Łódź OSNOWA RUN 1988 M35 00:21:56 00:22:05
87 147 NIEWCZAS ROBERT Wiśniowa Góra 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1974 M45 00:21:58 00:21:59
88 277 NOWAK ADAM Łódź DECATHLON LOGISTICS 1995 M23 00:21:59 00:22:04
89 215
19*
GALOCH ROBERT Aleksandrów Łódzki ATLAS RUNNIG TEAM 1972 M50 00:22:00 00:22:21
90 1107 KOZŁOWSKI PRZEMYSŁAW Łódź WARRIORS ŁÓDŹ 1983 M40 00:22:04 00:22:10
91 1058 NIWA BARTOSZ Ozorków MONAR OZORKÓW 2005 M16 00:22:12 00:22:16
92 200 ANDRZEJCZAK DARIUSZ Łódź 1968 M55 00:22:15 00:22:18
93 235 PAŁCZYŃSKI PIOTR Zgierz CLARIANT 1983 M40 00:22:19 00:22:23
94 250 SOŁTYSIAK MARTA Łódź SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 1984 K35 00:22:32 00:22:35
95 32 BIŃCZYK TOMASZ Łódź KS DYNAMIC ŁÓDŹ 1976 M45 00:22:33 00:22:38
96 104 ELJASZ ROBERT ŁÓDŹ 1968 M55 00:22:42 00:22:53
97 199 CŁAPKA PIOTR Sieradz 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1982 M40 00:22:42 00:22:54
98 293 ŻULEWSKI RADOSŁAW Łódź 1987 M35 00:22:44 00:22:51
99 1102 KWIATKOWSKI SZYMON Łódź CELIRONMAN 1983 M40 00:22:45 00:22:52
100 86 BOGDAŃSKA KATARZYNA Łódź 1983 K40 00:22:46 00:22:48
101 297 OWCZAREK JACEK Piątkowisko DAWAJKALACH TEAM 1972 M50 00:22:46 00:22:46
102 79 KOWALCZYK KATARZYNA Łódź TEAM OSMO 1996 K23 00:22:53 00:22:55
103 133 KOCHMAN EMIL Bychlew NORDEA RUNNERS 1992 M23 00:22:57 00:23:09
104 92 MASŁOWSKI MARCIN Łódź HTF LUDWIK SIKORSKI 1979 M40 00:23:02 00:23:43
105 98 IRACKI MICHAŁ Łódź 1995 M23 00:23:03 00:23:07
106 310 CZYŻ CZCIBOR Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1984 M35 00:23:04 00:23:23
107 287 MATUSIAK ARKADIUSZ Łódź 1972 M50 00:23:06 00:23:08
108 1109 ZIELIŃSKI MACIEJ Łódź Zielu Team 1985 M35 00:23:10 00:23:25
109 181 KĘDZIOR JAKUB ŁÓDŹ DECATHLON LOGISTICS 1992 M23 00:23:13 00:23:25
110 202 WŁODARCZYK KAMILA Łódź 2000 K23 00:23:22 00:23:26
111 1044 SABITOV NADIA Aleksandrów Łódzki HTF LUDWIK SIKORSKI 2001 K16 00:23:22 00:23:30
112 176 MERECZ KRISTIAN Łódź DECATHLON LOGISTICS 1991 M23 00:23:27 00:23:51
113 38 SUJKA ŁUKASZ Budy Dłutowskie AKADEMIABIEGACZA.PL 1983 M40 00:23:29 00:23:31
114 210 WIKTORSKI BŁAŻEJ Łęczyca 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1984 M35 00:23:30 00:23:47
115 88 ŁASKI KAMIL Piotrków Trybunalski ROSSMANN 1992 M23 00:23:30 00:23:37
116 81 WIŚNIEWSKI MARIUSZ Kalisz KB SUPERMARATOŃCZYK 1977 M45 00:23:31 00:23:38
117 74 PIERA ADRIAN ŁÓDŹ FSOCIETY 1990 M23 00:23:32 00:23:41
118 230 WYSOKIŃSKI ADAM Łódź 1977 M45 00:23:32 00:23:37
119 234 ZAKRZEWICZ WOJCIECH Łódź #ZAKRZEŚ TEAM 1993 M23 00:23:36 00:23:56
120 374 BOŃCZAK RADOSŁAW ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 1975 M45 00:23:37 00:23:55
121 140 GROBELKIEWICZ ŁUKASZ Konstantynów Łódzki SZATANY 1982 M40 00:23:39 00:23:48
122 271 LAURENT ADRIEN Łódź CLARIANT 1990 M23 00:23:40 00:23:53
123 251 PRZYBYŁO JAKUB Wiśniowa Góra 1981 M40 00:23:40 00:23:43
124 1076 WĄSIKOWSKI PRZEMYSŁAW Łódź 1984 M35 00:23:42 00:23:45
125 112 OLENDER-BARTOSIK RENATA Łódź UNIWERSYTET ŁÓDZKI 1981 K40 00:23:43 00:23:49
126 14 PSKIT AGATA Łódź 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1991 K23 00:23:45 00:23:47
127 43 GOLĘDZINOWSKA MARZENA Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL 1985 K35 00:23:48 00:23:53
128 1087 KLUJ BOGUSŁAW Zakręt GUNS AND ROSES RUN TEAM/BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTA 1958 M65 00:23:49 00:24:07
129 1100 MRÓWCZYŃSKA PAULA Konin KOSZAL TRIATHLON 1994 K23 00:23:52 00:23:58
130 247
395*
ZWIĄZEK ARKADIUSZ Koluszki FLEX TEAM 1997 M23 00:23:52 00:23:54
131 1088 SZMICH KAROL Łódź #PLANBIEGANIE 1979 M40 00:23:53 00:24:15
132 285 DYKTYŃSKI KRZYSZTOF Łódź VEOLIA 1963 M60 00:23:53 00:24:01
133 73 BEDNAREK ARKADIUSZ Burzenin 1968 M55 00:23:53 00:24:11
134 93 WOŹNY MARCIN Łódź INVESTA RUNNING TEAM 1984 M35 00:23:54 00:23:57
135 227 WARZOCHA JULIA Wierzbica LKS OMEGA KLESZCZÓW 2006 K16 00:23:58 00:23:58
136 380 BOCIAN MARCIN Łódź 1988 M35 00:24:09 00:24:50
137 275 TRZEWIKOWSKA PAULINA Łódź TEAM OSMO 1983 K40 00:24:10 00:24:14
138 1101 WANTKIEWICZ PIOTR Łódź Fit Fabric / Fizjo-team 1981 M40 00:24:16 00:24:31
139 1014 RAKIETA MONIA Łódź 1979 K40 00:24:16 00:24:30
140 1070 WILCZYŃSKI TYMON Ozorków MONAR OZORKÓW 2005 M16 00:24:17 00:24:25
141 44 ŁUKASIK MARIUSZ Łódź 1979 M40 00:24:21 00:24:24
142 76 POPŁAWSKI KAROL ŁÓDŹ 1960 M60 00:24:21 00:24:28
143 1066 ROGULSKI ADAM Stryków 1998 M23 00:24:26 00:24:46
144 1084 LESZKIEWICZ ARTUR Głowno 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1976 M45 00:24:27 00:24:39
145 159 PIEKUTOWSKI IRENEUSZ Łódź DECATHLON LOGISTICS 1993 M23 00:24:27 00:24:40
146 295 OGŁOZIŃSKI MICHAŁ Łódź NORDEA RUNNERS 1992 M23 00:24:28 00:24:35
147 163 PERKA ANNA Łódź DECATHLON LOGISTICS 2001 K16 00:24:29 00:24:40
148 183 ŚWIDEREK TOMASZ Pabianice 1975 M45 00:24:32 00:24:35
149 195 KIERZEK ARTUR Łódź BIEGACZE KOSMOSU 1977 M45 00:24:33 00:24:53
150 36 BRYKOWSKA TERESA PABIANICE ADA TEAM 1964 K55 00:24:34 00:24:51
151 102 KARAŚ WITOLD Łódź RYSIOTEAM 1968 M55 00:24:35 00:24:41
152 52 SZWEBS MARCIN Łódź FB/BIEGAJACESTATYSTYKI 1974 M45 00:24:43 00:24:53
153 240 GŁOWACKI JAROSŁAW Brodnia Dolna 1979 M40 00:24:43 00:25:02
154 99 ŁAWICKI MICHAŁ Łódź MEDILAB / AKADEMIABIEGACZA.PL 1974 M45 00:24:44 00:24:55
155 317 BILSKI ROBERT Łódź 1983 M40 00:24:44 00:25:05
156 126 WOJNIŁOWICZ-POKUSIŃSKA WIOLETA Łódź 1993 K23 00:24:48 00:25:08
157 1020 TISZLER WIKTOR Łask 1985 M35 00:24:51 00:25:01
158 1114
288*
MILEWSKA DOMINIKA Łódź 1980 K40 00:24:52 00:24:54
159 111 JUST JACEK Łódź SPORTOWE ŻUKI 1996 M23 00:24:54 00:25:27
160 142 NOWAKOWSKI PIOTR Łódź 1983 M40 00:24:56 00:25:19
161 145 JARZYŃSKI DOMINIK Łódź NORDEA RUNNERS 1978 M45 00:24:58 00:25:17
162 150 BECHTOLD MACIEJ Łódź BIEGAM Z ASSECO BS 1975 M45 00:25:04 00:25:12
163 1018 WODZYŃSKI WOJCIECH Dobroń 1982 M40 00:25:04 00:25:16
164 324 WIESZCZAK PIOTR Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1981 M40 00:25:07 00:25:22
165 161 PANASIUK OLGA Łódź DECATHLON LOGISTICS 1992 K23 00:25:08 00:25:19
166 292 KORCZYŃSKI STANISŁAW Koluszki PIETRZYK RUNING TEAM 1953 M65 00:25:15 00:25:18
167 300 RÓŻAŃSKA IZABELA Łódź UNIWERSYTET ŁÓDZKI 1977 K45 00:25:16 00:25:47
168 346 ZNYK CHRISTOPHE LODZ 1983 M40 00:25:19 00:26:01
169 173 PALUSZKIEWICZ PIOTR Łódź 9ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERETORIALNEJ 1975 M45 00:25:19 00:25:36
170 41 SŁODKIEWICZ PIOTR Konstantyna 1986 M35 00:25:20 00:25:48
171 106 GROMEK KATARZYNA Łódź 1971 K50 00:25:23 00:25:36
172 31 SŁODKIEWICZ DAGMARA konstantyna 1987 K35 00:25:24 00:25:51
173 1112 ZACHCIAŁ MICHAŁ Ozorków 2006 M16 00:25:24 00:25:28
174 37 BRYKOWSKI ANDRZEJ PABIANICE ADA TEAM 1961 M60 00:25:25 00:25:43
175 1110 BORAWSKI WOJCIECH Ozorków MONAR OZORKOW 2006 M16 00:25:27 00:25:27
176 319 LAZAR MARTYNA Siemianowice Ślaskie 2000 K23 00:25:29 00:25:38
177 61 PODZIŃSKI EDWARD ŁÓDŹ ORIENTUS 1961 M60 00:25:37 00:25:52
178 323 RAPACKA MAGDALENA Gałków Mały PIETRZYK RUNNING TEAM 2000 K23 00:25:41 00:25:57
179 1060 PIECHOTA ANDRZEJ Łódź 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1967 M55 00:25:51 00:26:06
180 75 MASZOREK-SZYMALA ANNA Łódź UNIWERSYTET ŁÓDZKI 1970 K50 00:25:56 00:26:08
181 386 KRAWCZYK BEATA Łódź PIECHOTĄ PO SCHODACH 1986 K35 00:25:57 00:26:18
182 1042 STANISZEWSKI ŁUKASZ Łódź TEAM OSMO 1984 M35 00:26:03 00:26:21
183 121 MOTYLEWSKI KONRAD Łódź 1984 M35 00:26:03 00:26:22
184 48 PORCZYŃSKI SEBASTIAN Łódź 1986 M35 00:26:04 00:26:29
185 391
170*
JABLONSKI JAKUB Łagiewniki Nowe 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1981 M40 00:26:06 00:26:16
186 201 SLENDAK PAULA Łask ASICS FRONTRUNNER POLAND 1989 K23 00:26:10 00:26:18
187 50 ADAMEK KATARZYNA Konstantynów Łódzki AKADEMIABIEGACZA.PL 1985 K35 00:26:18 00:26:25
188 336 OPIOŁA ANNA Łódź 1985 K35 00:26:21 00:26:40
189 154 BARAN KONRAD Łódź WARRIORS ŁÓDŹ 1993 M23 00:26:23 00:26:36
190 272 KOWALCZYK MAGDA Łódź WARRIORS ŁÓDŹ 1985 K35 00:26:24 00:26:35
191 194 GILCZEWSKI PRZEMYSŁAW Łódź FLEX TEAM 1983 M40 00:26:28 00:26:30
192 320 ALEGIANI CRISTIANO Łódź 1974 M45 00:26:35 00:27:02
193 239 WOSIAK AGNIESZKA Łódź 1990 K23 00:26:35 00:26:44
194 283 WIECHA MAŁGORZATA Łódź UKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ 1970 K50 00:26:36 00:26:48
195 296 STĘPNIAK PAULINA Łódź OLI I POLI KONTRA RESZTA ŚWIATA 1993 K23 00:26:37 00:26:43
196 392
172*
JABŁOŃSKA AGNIESZKA Łagiewniki Nowe 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1987 K35 00:26:46 00:26:54
197 179 ZIEMIAKOWSKI SŁAWOMIR Łódź 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1971 M50 00:26:54 00:27:06
198 151 ŻAK MACIEJ Łódź NORDEA RUNNERS 1992 M23 00:26:55 00:27:22
199 166 KOPCZYŃSKI TOMASZ Łódź DECATHLON LOGISTICS 1996 M23 00:26:57 00:27:07
200 1051 KIERZEK EWA Łódź SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ 1977 K45 00:27:03 00:27:20
201 1078 KARLIŃSKI MARCIN Łódź #DRADURAFITSME 1984 M35 00:27:07 00:27:29
202 1061 KARLIŃSKA KATARZYNA Łódź #DRADURAFITSME 1982 K40 00:27:08 00:27:30
203 27 KOMAROVA ULIANA Łódz 1995 K23 00:27:10 00:27:33
204 362 KWIASOWSKA MARTYNA Łódź 1989 K23 00:27:11 00:27:36
205 122 MURAS JOANNA Łódź UNIWERSYTET ŁÓDZKI 1975 K45 00:27:12 00:33:07
206 95 ŁAPCZYŃSKI STEFAN Konstantynów Łódzki 1950 M65 00:27:16 00:27:20
207 1111 DURLAK HUBERT Ozorków 2006 M16 00:27:18 00:27:26
208 1071 PASIAK ROBERT Łódź ENDURE TEAM 1979 M40 00:27:19 00:27:36
209 1056 PASIAK KATARZYNA Łódź ENDURE TEAM 1982 K40 00:27:20 00:27:37
210 80 SĘTKOWSKI MICHAŁ Łódź 1996 M23 00:27:21 00:27:40
211 388 STEFAŃSKA AGNIESZKA BRZEZINY PIETRZYK RUNNING TEAM 1979 K40 00:27:22 00:27:32
212 265 CZECHOWSKA PAULINA Łódź 1990 K23 00:27:26 00:27:46
213 125 TRZONEK JAROSŁAW Łódź 1993 M23 00:27:27 00:27:46
214 284 WIECHA MARIUSZ Łódź UKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ 1969 M50 00:27:28 00:27:40
215 1028 JAKUBIEC ANDRZEJ Płock SAM SOBIE KLUBEM, TRENEREM, PREZESEM 1980 M40 00:27:31 00:27:53
216 47 WIECZOREK PAWEŁ Łódź 1980 M40 00:27:34 00:28:04
217 248 KRYCH ROBERT Rąbień 1970 M50 00:27:38 00:27:44
218 191 STRĄKOWSKI ADAM Łódź 1995 M23 00:27:40 00:28:06
219 305 MATUSIAK MARTYNA Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1997 K23 00:27:40 00:27:46
220 180 SPUŁTOWSKA JOANNA Łódź 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1972 K50 00:27:45 00:28:25
221 169 PIETRZAK MICHAŁ BRATOSZEWICE SP BRATOSZEWICE 1982 M40 00:27:46 00:28:07
222 306 DI RISIO STEFANO Lodz PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1979 M40 00:27:55 00:28:07
223 193 MAKOCHOŃ ROBERT Łódź 1992 M23 00:28:06 00:28:18
224 1099 KOCIK ARKADIUSZ Łódź 1968 M55 00:28:06 00:28:14
225 294 MAŁUSZYŃSKI MICHAŁ Stara Gadka 1983 M40 00:28:07 00:28:30
226 29 ŚWIĄDER KLAUDIA Zgierz AKADEMIABIEGACZA.PL 1993 K23 00:28:13 00:28:22
227 223
396*
KIJAŃSKA MAŁGORZATA Łódź CLARIANT 1995 K23 00:28:14 00:28:28
228 358 WEREMCZUK-KACPRZAK MARTA Łódź PROVIKIDSRUN 1978 K45 00:28:14 00:28:34
229 349 PAJDA HENRYK Łódż AMATOR 1955 M65 00:28:15 00:28:54
230 1115 CHĄDZYŃSKI DANIEL Łódź DANIELO SPORTSWEAR 1977 M45 00:28:20 00:28:20
231 1116
174*
MRÓZ TOMASZ Warta 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 1974 M45 00:28:21 00:28:31
232 330 RONERT WOJCIECH Łódź Kojoty Widzewa 1956 M65 00:28:22 00:28:38
233 279 SZPAK MARCIN Łódź 1979 M40 00:28:27 00:28:46
234 148 HAŁACZKIEWICZ RAFAŁ Łódź BSH RUNNING TEAM 1987 M35 00:28:39 00:28:58
235 354 SIEMIŃSKA MARTA Koluszki LKS KOLUSZKI 1979 K40 00:28:40 00:28:49
236 78 BOGUS AGNIESZKA Burzenin WYBIEGANY TEAM 1969 K50 00:28:42 00:28:59
237 345 FRICKERT KAROL Łódź 1991 M23 00:28:44 00:29:02
238 35 PAŁUBA FILIP Łódź 1988 M35 00:28:52 00:29:15
239 252 SKRZYPCZAK KATARZYNA Łódź DECATHLON LOGISTICS 1993 K23 00:28:59 00:29:10
240 290 KŁOSIŃSKA AGATA Łódź TEAM OSMO 1981 K40 00:29:03 00:29:23
241 269 WYROBEK KAMILA Gałków Maly PIETRZYK RUNNING TEAM 1982 K40 00:29:04 00:29:13
242 23 JAROS ADAM Łódź DRAGOSFERA 1976 M45 00:29:11 00:29:38
243 308 KAREPANAVA TATSIANA Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1991 K23 00:29:11 00:29:27
244 167 BUDZIEWSKI PRZEMYSŁAW Koluszki 1975 M45 00:29:12 00:29:29
245 22 JAROS MICHAŁ Łódź 1983 M40 00:29:12 00:29:38
246 299 MATUSIAK ANNA Łódź 1962 K60 00:29:22 00:29:27
247 244 LESIAK ANDRZEJ Łódź RYSIOTEAM 1954 M65 00:29:32 00:29:47
248 137 WASIELA WERONIKA Zgierz NORDEA RUNNERS 1991 K23 00:29:37 00:29:43
249 315 ROSIŃSKA KATARZYNA ŁÓDŹ 1960 K60 00:29:46 00:29:51
250 21 BRZOZOWSKA MONIKA Pabianice 1994 K23 00:29:51 00:30:12
251 1063 GIBALSKA NATALIA Ozorków MONAR OZORKÓW 2006 K16 00:29:51 00:29:52
252 260 BIELICKI ANDRZEJ Łódź 1978 M45 00:30:19 00:30:39
253 268 GŁĄB JAKUB Piątkowisko 1984 M35 00:30:27 00:30:47
254 318 KRAUZE WIOLETA Łódź SUPERWIOLA 1995 K23 00:30:31 00:30:39
255 190 SZWUGIER KATARZYNA Łódź SZWENDACZE 1994 K23 00:30:41 00:31:06
256 233 MATUSIAK PIOTR Łódź SII RUNNING TEAM 1985 M35 00:30:41 00:31:10
257 212 SIECZKA SZYMON Łódź CLARIANT 1995 M23 00:30:43 00:30:58
258 82 OSAK MARTYNA Łódź 1993 K23 00:30:45 00:30:52
259 1096 KAMIŃSKA JOANNA slesin 1984 K35 00:30:52 00:30:59
260 109 KRYMARYS JAKUB Łódź 1996 M23 00:30:54 00:31:12
261 108 WYRWAS PAULINA Łódź 1995 K23 00:30:55 00:31:13
262 245 KUTA ALEKSANDRA Łódź 1996 K23 00:30:58 00:31:20
263 127 BOHO-ROMANOWICZ SANDRA Łask NORDEA 1996 K23 00:31:04 00:31:26
264 143 WŁODARCZYK IGOR Łódź 2006 M16 00:31:06 00:31:17
265 144 MIŚKIEWICZ KATARZYNA Łódź 1978 K45 00:31:07 00:31:17
266 257 SKATULSKI DAMIAN Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 1983 M40 00:31:16 00:31:51
267 168 KAROWSKI MARCIN Łódź 1977 M45 00:31:19 00:31:47
268 281 BELLO NICOLAS Lodz CLARIANT 1983 M40 00:31:23 00:31:58
269 333 GŁOWACKA EMILIA Brodnia Dolna 1980 K40 00:31:42 00:32:01
270 207 BŁASIAK PAWEŁ Łódź CLARIANT 1991 M23 00:31:47 00:32:04
271 114 JAGIEŁŁO GRZEGORZ Łódź 1970 M50 00:31:48 00:32:17
272 332 CZEKAJEWSKA IZABELA Aleksandrów Łódzki 1976 K45 00:31:50 00:32:21
273 243 BOROŃCZYK MARZENA Łódź FLEX TEAM 1973 K50 00:32:04 00:32:27
274 72 SZELEST MAŁGORZATA Wiśniowa Góra 1973 K50 00:32:22 00:32:32
275 214 KRÓL EDYTA Łódź FLEX TEAM 1987 K35 00:32:23 00:32:55
276 1015 JAROSZ DOROTA Łódź 1975 K45 00:32:24 00:32:47
277 222 DRWALEWSKI MACIEJ Łęczyca CLARIANT 1991 M23 00:32:35 00:32:49
278 70 SIWIŃSKA JOLANTA Świnice Warckie MOCARNE ORŁY 1974 K45 00:32:48 00:32:53
279 139 SPYCHALSKA JUSTYNA Rąbień AB WARRIORS ŁÓDŹ 1993 K23 00:32:50 00:33:00
280 1002 BANASIAK PIOTR OZORKÓW KRZAL ADVENTURE TEAM 1966 M55 00:32:58 00:33:25
281 213 ZYGMUNCIAK WIOLETA Łódź FLEX TEAM 1989 K23 00:33:20 00:33:45
282 238 MATUSIAK HANNA Łódź 1990 K23 00:33:57 00:34:22
283 153 SOBIESKA MONIKA Łódź 1991 K23 00:34:43 00:35:07
284 187 KLIMCZAK ALICJA Łask 1958 K65 00:34:50 00:35:17
285 49 PRZYGOCKA JANINA Chechło Pierwsze 1958 K65 00:34:54 00:35:15
286 363 RESZETARSKA ANNA Łódź 2005 K16 00:35:13 00:35:23
287 286 BALICKI JACEK Łódź BIEGACZ NOWOSOLNA 1963 M60 00:35:25 00:35:54
288 68 URBANIAK ROBERT Stary Besk MOCARNE ORŁY 1983 M40 00:35:32 00:35:54
289 375 KAŹMIERCZAK JOANNA Łódź PAPUGIRUN 1988 K35 00:35:44 00:35:59
290 278 MENCEL ANNA Łódź CLARIANT 1982 K40 00:35:44 00:36:00
291 1043 BOBREK BARTOSZ Warszawa 1993 M23 00:36:34 00:36:57
292 45 KOSIŃSKA ANNA Łódź 1959 K60 00:36:44 00:37:09
293 236 WOJCIECHOWSKA ANNA ŁÓDŹ FLEX TEAM 1986 K35 00:37:07 00:37:44
294 160 PIOTROWSKA EWELINA ŁÓDŹ DECATHLON LOGISTICS 1992 K23 00:37:14 00:37:27
295 1113
1117*
KRAJEWSKI KRZYSZTOF Łódź 1968 M55 00:37:29 00:37:59
296 312 MADEJ AGNIESZKA Łódź 1973 K50 00:37:29 00:37:58
297 311 KUCZKOWSKI ANDRZEJ Łódź PHILIPS SPORT TEAM LODZ 1994 M23 00:37:32 00:37:58
298 350 KAPUŚCIŃSKA ANNA Łódż AMATOR 1952 K65 00:38:47 00:39:05
299 382 PAŚNIK RENATA Łódź 1970 K50 00:39:39 00:39:54
300 383 PAŚNIK JAROSŁAW Łódź 1966 M55 00:39:39 00:39:52
301 337 PASTUSZKA JOANNA Łódź RUN ŁDZ 1965 K55 00:39:40 00:39:54
302 28 BERNACIK JACEK Łódź WS ŁÓDŹ 1975 M45 00:40:29 00:40:53
303 30 HANYSZ-WORACH PAULINA łódź MAGICCZARNELOVE 1986 K35 00:40:30 00:40:53
304 132 WAWRZOS RAFAŁ Łódź OSNOWA RUN 1988 M35 00:41:30 00:41:48
305 59 HAJDUKIEWICZ AGNIESZKA ŁÓDŹ 1981 K40 00:41:52 00:42:19
306 157 KANIOWSKA KAROLINA Łódź DECATHLON LOGISTICS 1991 K23 00:43:03 00:43:16
307 156 WIĘCŁAWEK EWELINA Łódź DECATHLON LOGISTICS 1988 K35 00:43:03 00:43:17
308 1074 BŁĄDEK JOLANTA Łódź ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING ŁÓDŹ 1944 K65 00:44:05 00:44:37
309 65 MISIAK ZUZANNA Łęczyca MOCARNE ORŁY 2006 K16 00:48:11 00:48:45

Sponsor tytularny