z

Katowice

Wyniki

Bieg 4

20.01.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 2 MUTWIL OLIWIER Wodzisław Śląski FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1999 M16 00:16:28 00:16:28
2 128 MRACHACZ PIOTR Bytom INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1997 M20 00:17:01 00:17:01
3 335 GRABOWSKI KAROL Częstochowa CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA 1989 M20 00:17:12 00:17:13
4 403 CZAPLA KAMIL Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1989 M20 00:17:31 00:17:33
5 436 KASPRZAK RADOSŁAW Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1991 M20 00:17:42 00:17:44
6 3 DROŻDŻ DAMIAN Rybnik 1987 M30 00:17:47 00:17:47
7 416 KOŻDOŃ JAREK Żory INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1984 M30 00:17:49 00:17:50
8 449 PORĘBA GRZEGORZ Żory NIEWYBIEGANI 1983 M30 00:17:57 00:17:57
9 531 KARDAS ARKADIUSZ Siemianowice Śląskie TEAM PASEK 1989 M20 00:18:14 00:18:14
10 535 SIKORA ADAM Katowice INŻYNIERIA BIEGANIA 1986 M30 00:18:23 00:18:25
11 427 SNOCHOWSKI RAFAŁ Katowice RETRO RUNNERS 1983 M30 00:18:30 00:18:30
12 198 BEDNORZ KAMIL Rybnik COJABIEGNE.PL TEAM 1995 M20 00:18:34 00:18:36
13 1064 KUKOWKA ADAM Kalety BYLE DO PRZODU 1982 M30 00:18:38 00:18:39
14 504 SZCZECIŃSKI MACIEJ Gliwice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1982 M30 00:18:44 00:18:45
15 421 SEWERYN JACEK Mysłowice LIGA NIEZWYKŁYCH DŻENTELMENÓW 1978 M40 00:18:45 00:18:46
16 501 KADŁUCZKA JAN Głogówek SPRINTER GŁOGÓWEK-WALCE 1983 M30 00:18:49 00:18:51
17 124 WAWOCZNY MATEUSZ Bieruń GALEN TEAM 1992 M20 00:18:50 00:18:53
18 276 GOŚCINIEWICZ PAWEŁ Katowice ZIEMOWIT TEAM 1975 M40 00:18:53 00:18:55
19 528 LYSKO JAKUB Dąbrowa Górnicza WKB META LUBLINIEC 1985 M30 00:19:07 00:19:08
20 11 ŚLĘZAK SYLWIA Częstochowa CKS BUDOWLANI/ 1 SECOND TEAM 1995 K20 00:19:09 00:19:09
21 28 BŁASZCZYK DOMINIK Kalety COJABIEGNE.PL TEAM 1988 M30 00:19:12 00:19:14
22 129 DORIGHI WOJCIECH Żory HRMAX ŻORY / NIEWYBIEGANI 1987 M30 00:19:16 00:19:17
23 120 WALCZYŃSKI MARIUSZ Żory NIEWYBIEGANI 1981 M30 00:19:16 00:19:17
24 1040 SZYMCZAK ARKADIUSZ Siemianowice Śląskie 1992 M20 00:19:18 00:19:19
25 433 AMBORSKI RAFAŁ Katowice RATEL TRI TEAM 1989 M20 00:19:19 00:19:20
26 363 MAZUR KAMIL Sosnowiec 1988 M30 00:19:25 00:19:27
27 1087 SZYMAŃSKI BARTOSZ Katowice NIEWYMIĘKACZE 1981 M30 00:19:35 00:19:37
28 260 GAJDA MARCIN Tychy 1978 M40 00:19:45 00:19:46
29 1124 MROWIEC KACPER Żywiec 1997 M20 00:19:50 00:19:51
30 1148 PSTRAŚ LESZEK Katowice PARKRUN KATOWICE 1983 M30 00:19:54 00:19:55
31 366 BUCHTA ADAM Katowice 1981 M30 00:19:55 00:19:57
32 211 KOWOLIK MACIEJ Katowice 1989 M20 00:20:00 00:20:05
33 122 KOKOT KRZYSZTOF Żory NIEWYBIEGANI 1974 M40 00:20:09 00:20:11
34 1182 MIKOŁAJCZYK RAFAŁ Siemianowice PARKRUN KATOWICE 1981 M30 00:20:14 00:20:16
35 117 SZAFRON ŁUKASZ Chorzów RETRO RUNNERS 1988 M30 00:20:17 00:20:20
36 505 PANIBRATETS NIKOLAY Horiszi Plavni 1995 M20 00:20:24 00:20:26
37 137 STARZYCKI PRZEMEK Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1990 M20 00:20:25 00:20:28
38 239 DZIUBAŃSKI GRZEGORZ Pyskowice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1981 M30 00:20:28 00:20:30
39 43 ZWOLAK TOMASZ Zabrze ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1978 M40 00:20:29 00:20:31
40 26 SZMUKIER MARCIN KOZIEGŁOWY PARKRUN KATOWICE 1995 M20 00:20:30 00:20:33
41 214 BOJKO BOGDAN Wodzisław Śląski UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 1962 M50 00:20:34 00:20:35
42 1105 MENCEWICZ PAWEŁ Gołkowice UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY / FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 1972 M40 00:20:35 00:20:37
43 291 PASEK DAMIAN Bytom ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH 1985 M30 00:20:37 00:20:40
44 68 PASEK MAGDALENA Bytom TEAM PASEK 1990 K20 00:20:39 00:20:40
45 1151 SIEDLECKI PAWEŁ Katowice UKS SPRINT KATOWICE 1981 M30 00:20:53 00:20:56
46 1177 SARAT TOMASZ Katowice PARKRUN KATOWICE 1989 M20 00:21:02 00:21:02
47 1101 WYPYSIŃSKI DANIEL Dąbrowa Górnicza BREMBO 1986 M30 00:20:58 00:21:04
48 102 ŻUK ANDRZEJ KATOWICE 1970 M40 00:21:00 00:21:05
49 386 GAJ PAULINA Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1993 K20 00:21:05 00:21:07
50 237 IDZIKOWSKI ADAM Świętochłowice ZAPIEKATO TEAM 1990 M20 00:21:05 00:21:11
51 1160 KOWALCZYK ADAM Tychy OCTAGON RUNNERS TYCHY 1997 M20 00:21:09 00:22:42
52 385 LECH MIŁOSZ Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1982 M30 00:21:12 00:21:15
53 209 SURWIŁO SANDRO Tychy TRIASS TYCHY 1985 M30 00:21:19 00:21:25
54 83 NAPIÓRKOWSKI ADAM Gliwice BYLE DO PRZODU 1982 M30 00:21:22 00:21:27
55 521 KUŚ DAWID Katowice POLSKA GRUPA GÓRNICZA 1987 M30 00:21:22 00:21:26
56 141 BEZUCH PAWEŁ Wodzisław Śląski 1996 M20 00:21:22 00:21:28
57 21 ŻELIŃSKI MICHAŁ Chorzów CSC ADVENTURE ACADEMY 1998 M20 00:21:23 00:22:11
58 519 SIEKAN GRZEGORZ Tychy 1983 M30 00:21:23 00:21:31
59 522 TKACZEWSKI RAFAŁ Katowice KS KREPLE OCHOJEC 1992 M20 00:21:24 00:22:15
60 67 GORCZYCKI ARKADIUSZ Chorzów MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1984 M30 00:21:26 00:21:30
61 508 WARMIŃSKA KLAUDIA Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA 2001 K16 00:21:29 00:21:32
62 86 JADASZ ANNA Gogolin GOGOLIN BIEGA 1987 K30 00:21:32 00:21:35
63 1163 SMOCZYŃSKI MACIEJ Mikołów SAINT-GOBAIN SQUAD 1984 M30 00:21:33 00:21:36
64 58 OCHOT BŁAŻEJ Mysłowice 1983 M30 00:21:38 00:21:41
65 246 THAMM MARIUSZ KATOWICE 5M 1976 M40 00:21:40 00:21:45
66 235 SŁONKA PIOTR Czernica UKS 5 PLUS RYDUŁTOWY 1999 M16 00:21:42 00:21:44
67 278 FERDEK IGOR Chorzów 2001 M16 00:21:42 00:22:31
68 538 LASKOWSKI TOMASZ Gliwice AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE 1979 M30 00:21:47 00:21:49
69 303 PYTEL JANUSZ SOSNOWIEC TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1958 M60 00:21:48 00:21:51
70 1192 PISKUŃ PIOTR Katowice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1990 M20 00:21:54 00:21:58
71 541
1217*
MRÓZ GRZEGORZ Tychy WARSZTAT FORMY 1977 M40 00:21:57 00:22:00
72 1123 SZOSTAK ANNA Zabrze ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1990 K20 00:22:01 00:22:03
73 317 PUZIK JAN Ozimek GRUPA DBK OPOLE 1982 M30 00:22:01 00:22:51
74 387 STAŃKOWSKA EMILIA Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1992 K20 00:22:04 00:22:06
75 182 TYMIEC PRZEMYSŁAW Katowice ZAPIEKATO TEAM 1981 M30 00:22:11 00:23:00
76 1156 MARCOLA ŁUKASZ Bytom 1977 M40 00:22:11 00:23:02
77 336 SZYMKOWSKI KRZYSZTOF Czestochowa 1974 M40 00:22:12 00:22:15
78 1201 BURZYŃSKI KONRAD Tarnowskie Góry 1979 M30 00:22:12 00:22:16
79 431 BROL MARCIN Katowice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1984 M30 00:22:13 00:22:17
80 248 BARSKI RAFAŁ MYSŁOWICE ZAPIEKATO TEAM 1977 M40 00:22:13 00:23:02
81 400 ŁYCZAK ARTUR Knurów BYLE DO PRZODU 1971 M40 00:22:15 00:22:23
82 251 PIWOWARCZYK ADAM Mysłowice ZAPIEKATO TEAM 1974 M40 00:22:17 00:23:04
83 66 DUDZIK ZENON katowice NIEZRZESZONY 1962 M50 00:22:18 00:22:21
84 178 SZELEST BARBARA Mysłowice ZAPIEKATO TEAM 1978 K40 00:22:19 00:23:09
85 1185 KRAWCZYK ŁUKASZ Będzin 1979 M30 00:22:22 00:22:28
86 440 STARZYCKI PAWEŁ TYCHY CITY TRAIL TEAM / NOTUS RUNNING TEAM 1980 M30 00:22:26 00:22:31
87 1141 REDZIK DOROTA Piekary Śląskie 1983 K30 00:22:27 00:22:32
88 285 LASKOWSKA KATARZYNA Gliwice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1976 K40 00:22:31 00:22:34
89 475 ŁAWECZKO RADOSŁAW Brzeszcze ZADYSZKA OŚWIĘCIM 1997 M20 00:22:33 00:22:37
90 92 BZDYK KATARZYNA Katowice PARKRUN KATOWICE 1984 K30 00:22:37 00:22:40
91 388 WROŃSKA BEATA Jasło 1980 K30 00:22:45 00:22:47
92 1079 WOLNY MIROSŁAW Katowice 1976 M40 00:22:53 00:23:43
93 184 LECZKOWSKI SYLWESTER Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1979 M30 00:22:54 00:23:03
94 155 PISZCZEK KRZYSZTOF Katowice PROFIAUTOTEAM 1980 M30 00:22:55 00:23:45
95 201 BLUS MARCIN Zabrze 1978 M40 00:22:59 00:23:02
96 81 PODLEJSKI TADUSZ Olkusz 1977 M40 00:23:00 00:23:52
97 34 ŁUKAJCZYK KAMIL Jaworzno KPRM INFRASTRUKTURA. 1992 M20 00:23:02 00:23:52
98 534 JANECZEK MARCIN Katowice 1992 M20 00:23:05 00:23:56
99 1118 KAZEK SEBASTIAN Katowice DRUŻYNA PIERSI I CIENIA. 1980 M30 00:23:06 00:23:57
100 121 JANKO ANNA Żory NIEWYBIEGANI 1991 K20 00:23:06 00:23:11
101 123 MADEJCZYK TOMASZ Gliwice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1980 M30 00:23:07 00:23:13
102 49 OLEKSY KRZYSZTOF Katowice ADS MASNA 1970 M40 00:23:08 00:23:59
103 1058 BIEDROŃ DARIUSZ Paniówki BYLE DO PRZODU 1978 M40 00:23:09 00:23:15
104 253 UZARSKI ARTUR Rybnik 1983 M30 00:23:10 00:24:00
105 1117 RATAJ ARTUR Katowice 1979 M30 00:23:13 00:24:01
106 267 GÓRSKI MARIUSZ Tychy 1982 M30 00:23:14 00:23:19
107 1067 ZIELIŃSKI MACIEJ Bielsko-Biała DO PORZYGU OCR TEAM 1984 M30 00:23:19 00:24:52
108 271 GAGAT BARTŁOMIEJ Chorzów CSC ADVENTURE ACADEMY 1999 M16 00:23:21 00:24:11
109 349 PASTERNOK MARIAN ZABRZE ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1978 M40 00:23:23 00:23:27
110 1048 MILBRANT KORNEL Ruda Śląska ADS MASNA 1983 M30 00:23:24 00:24:17
111 1138 SOWA MATEUSZ Chorzów 1997 M20 00:23:24 00:23:32
112 84 ADAMCZYK-NOWAK BEATA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1974 K40 00:23:30 00:24:20
113 1150 WYSOTA MICHAŁ Sosnowiec GALEN TEAM 1978 M40 00:23:31 00:23:35
114 375 WAŁOWSKI SZYMON Sosnowiec 1984 M30 00:23:33 00:24:25
115 1062 STANKOWIAK MACIEJ Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1978 M40 00:23:36 00:25:12
116 188 SITARZ GRZEGORZ Ostrów Wielkopolski LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:23:37 00:23:46
117 510 LEBIECKA KAROLINA Katowice 1995 K20 00:23:39 00:23:43
118 312 CZAPIEWSKI JANUSZ Bieruń PRZENOSIMY GÓRY 1962 M50 00:23:40 00:24:29
119 44 KRZESIAK MICHAŁ Katowice 3SOFT S.A. 1977 M40 00:23:40 00:25:16
120 1025 HORA GRZEGORZ Ruda Śląska 1980 M30 00:23:42 00:23:47
121 180 CEBULA MARIUSZ Ruda Śląska LEROY MERLIN KATOWICE 1973 M40 00:23:43 00:23:59
122 146 BUJOK TOMASZ SOSNOWIEC DRUŻYNA PIERSI I CIENIA 1986 M30 00:23:43 00:23:49
123 1096 BULA DANIEL Świętochłowice RKG NOCEK/WPR KATOWICE/KWK SOŚNICA 1982 M30 00:23:53 00:24:44
124 94 KĘSICKI ROBERT Katowice NIGHT RUNNERS 1982 M30 00:23:58 00:24:50
125 381 WYWIAŁ ŁUKASZ Wojkowice SAINT-GOBAIN SQUAD 1984 M30 00:24:01 00:24:52
126 455 KUCZYK SZYMON SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 1977 M40 00:24:02 00:24:16
127 1110 DOBKOWSKI MARTIN Chorzów KUŹNIA TRIATHLONU 1992 M20 00:24:07 00:24:57
128 439 STRZELCZYK ANDRZEJ PYSKOWICE AMATOR 1951 M60 00:24:08 00:24:18
129 341 ŚWIERCZEK ŁUKASZ Sosnowiec GALEN TEAM 1977 M40 00:24:09 00:25:08
130 204 WAWOCZNY MONIKA Katowice GALEN TEAM 1988 K30 00:24:10 00:24:59
131 197 BOGACZ MONIKA Ruda Śląska ADS MASNA 1988 K30 00:24:15 00:25:08
132 1127 KAMIENIAK MILOSZ Zabrze NIGHT RUNNERS/MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 1986 M30 00:24:15 00:25:49
133 59 KOSTRZEWSKI MARCIN Zabrze NIGHT RUNNERS 1981 M30 00:24:15 00:24:19
134 1005 HERMAN ANNA Siemianowice Śląskie RUNONLINE TEAM 1976 K40 00:24:17 00:25:14
135 1195 MIECZNIKOWSKI JACEK Katowice 1973 M40 00:24:20 00:25:16
136 69 GAŁĄZKA ADRIAN Świętochłowice 1984 M30 00:24:20 00:25:11
137 1211 SALOSTOWICZ ADAM Piekary Śląskie BIKEATELIER TEAM 1977 M40 00:24:22 00:25:56
138 1128 STYRNA BOGUSŁAW Świętochłowice 6300 1957 M60 00:24:25 00:24:31
139 111 TRACZ KONRAD Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:24:26 00:24:35
140 425 FILEC WIKTORIA rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1999 K16 00:24:35 00:24:39
141 1199 PIĘTKA RADOSŁAW Sosnowiec 1983 M30 00:24:41 00:26:16
142 160 TRZCIONKA MIROSŁAW Katowice PROFIAUTOTEAM 1986 M30 00:24:49 00:26:24
143 54 FIGIEL HENRYK katowice 1965 M50 00:24:49 00:25:38
144 1206 KRAWCZYK KAMIL Tychy 1989 M20 00:24:49 00:25:44
145 98 RUDY MALWINA Łazy GALEN TEAM 1986 K30 00:24:53 00:26:30
146 199 KOWALCZYK JORDAN Zabrze 1986 M30 00:25:01 00:25:53
147 145 NUSBAUM IRENEUSZ Jaworzno GRUPA DBK KATOWICE 1979 M30 00:25:01 00:28:42
148 526 BOROŃ TOMEK Tychy RUNHOGS TYCHY 1978 M40 00:25:02 00:25:04
149 409 PRZYŁUDZKI JANUSZ Mikołów 1952 M60 00:25:03 00:25:10
150 483 GĄGOL IRENEUSZ Dąbrowa Górnicza RUN 4 FUN DG 1966 M50 00:25:08 00:25:14
151 430 WELM GRZEGORZ Częstochowa ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA 1970 M40 00:25:09 00:25:11
152 1027 TOMCZYK KRZYSZTOF Łaziska Górne AVIA TEAM 1983 M30 00:25:09 00:26:01
153 1078 KRUPA ŁUKASZ Katowice FC CWANIAKI 1988 M30 00:25:10 00:26:00
154 1213 SKOMOROWSKI PAWEŁ Katowice 1980 M30 00:25:10 00:26:04
155 389 ANTOLAK EDWARD Katowice TKKF SATURN CZELADŹ 1951 M60 00:25:11 00:26:52
156 156 HILASZEK AGATA Siemianowice Śląskie PARKRUN KATOWICE 1993 K20 00:25:18 00:26:11
157 489 KOWALSKI ROBERT RYBNIK SBD ENERGETYK RYBNIK 1968 M50 00:25:19 00:27:50
158 1020 KOENIG KRZYSZTOF Katowice PROFIAUTOTEAM 1983 M30 00:25:21 00:26:17
159 484 GĄGOL ANNA Dąbrowa Górnicza 1971 K40 00:25:21 00:26:57
160 1015 SCHMIDT MARIUSZ SOSNOWIEC ORANGE POLSKA 1972 M40 00:25:21 00:26:56
161 46 GAŁĄZKA MAREK Świętochłowice 1961 M50 00:25:27 00:27:47
162 1179 GOLASZ MAREK ŚWIĘTOCHŁOWICE 1964 M50 00:25:27 00:27:50
163 1210 BĄK TADEUSZ bieruń SAMOTNY BIEGACZ 1955 M60 00:25:28 00:25:39
164 131 KOWAL LESZEK Zabrze 1966 M50 00:25:29 00:27:51
165 274 MUTWIL WIKTORIA Wodzisław Śląski MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1999 K16 00:25:30 00:26:22
166 243 SIKORA ARKADIUSZ Chorzów 1976 M40 00:25:30 00:26:19
167 100 WILCZYŃSKA KATARZYNA Sosnowiec DRUŻYNA PIERSI I CIENIA. 1979 K30 00:25:31 00:26:25
168 1039 ORZECHOWSKI BARTŁOMIEJ Połomia 1986 M30 00:25:32 00:26:37
169 1006 ŻELIŃSKI MAREK Chorzów 1968 M50 00:25:33 00:27:08
170 1175 WIECZOREK KRZYSZTOF Katowice TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1968 M50 00:25:34 00:27:11
171 1209 BAGIŃSKA WERONIKA Katowice CSC ADVENTURE ACADEMY 2000 K16 00:25:35 00:26:24
172 426 HERMAN ROBERT Sosnowiec 1988 M30 00:25:38 00:27:16
173 1170 SUŚLIK SOBIESŁAW Mysłowice 1974 M40 00:25:43 00:27:19
174 520 TRZCIONKA DAWID Tychy 1981 M30 00:25:46 00:25:53
175 1049 MILBRANT KATARZYNA Ruda Śląska ADS MASNA 1983 K30 00:25:49 00:26:42
176 1054 SUSKA ANNA Bielsko-Biała 1978 K40 00:25:49 00:26:47
177 472 WĄTROBA TOMASZ Jaworzno AT THE SPEED OF LIFE 1992 M20 00:25:51 00:26:40
178 97 KOWALCZYK DAMIAN Tychy DZIECIĘCY ŚWIAT MARZEŃ TYCHY 1974 M40 00:25:51 00:27:29
179 1143 GNIZA MARCIN Czechowice-Dziedzice DO PORZYGU OCR TEAM 1984 M30 00:25:56 00:27:30
180 1052 FRANKIEWICZ MARIUSZ Katowice BLOK AKTYWNI RAZEM 1980 M30 00:25:58 00:27:39
181 19 CIASTO SEBASTIAN Przezchlebie 1985 M30 00:25:58 00:26:49
182 497 BARCHANOWSKI WOJCIECH Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1973 M40 00:26:03 00:27:42
183 1026 KNAPIK PIOTR Sosnowiec BIEGAJĄCE MARUDY 1973 M40 00:26:04 00:27:05
184 80 GRYGLEWSKI MATEUSZ Katowice 2002 M16 00:26:04 00:26:58
185 523 POKRZYWNICKI MARCIN Rybnik 1990 M20 00:26:07 00:26:59
186 99 WILK AGNIESZKA Łazy GALEN TEAM 1986 K30 00:26:07 00:27:44
187 254 NAWRAT WALDEMAR Katowice 1956 M60 00:26:12 00:26:18
188 139 DEWOR MAREK Rybnik I-SPORT 1971 M40 00:26:12 00:27:52
189 1002 KRASKA WIESŁAW KATOWICE CALIFORNICATION TEAM 1982 M30 00:26:12 00:27:03
190 480 KLOZA GRZEGORZ Orzesze 1994 M20 00:26:13 00:27:48
191 1132 WOJDYŁO PATRYK Chorzów PROFI AUTO 1986 M30 00:26:14 00:27:12
192 1103 HOROWSKI TOMASZ Tychy RUNHOGS TYCHY 1972 M40 00:26:21 00:27:16
193 1010 MERTAS DOMINIK Babice I-SPORT 1977 M40 00:26:22 00:27:15
194 29 ZAPART SEBASTIAN Katowice 1986 M30 00:26:26 00:28:02
195 532 LACHERA KAMILA Katowice W POGONI ZA DUCHEM 1981 K30 00:26:27 00:27:22
196 1090 SANDBERG DAWID Bytom 1989 M20 00:26:27 00:27:33
197 337 MAZUR SŁAWOMIR JAWORZNO 1981 M30 00:26:28 00:28:54
198 24 ĆMIEL ADAM Siemianowice Śląskie PROFIAUTOTEAM 1972 M40 00:26:29 00:27:26
199 326 KOŁODZIEJ JACEK Gliwice COMPANEROS ASFALT TEAM 1973 M40 00:26:30 00:27:24
200 1001 WIRKUS ŁUKASZ Zabrze PROFIAUTOTEAM 1980 M30 00:26:30 00:27:27
201 1169 ŻYLAK MARCIN Woźnik BYLE DO PRZODU 1982 M30 00:26:30 00:28:05
202 1007 POPCZYK EWELINA Sosnowiec PROFIAUTOTEAM 1976 K40 00:26:30 00:27:27
203 467 BOROŃ TOMASZ Czeladź LEROY MERLIN KATOWICE 1973 M40 00:26:33 00:28:09
204 1115 STRUMIEN JACEK Katowice 1962 M50 00:26:36 00:28:11
205 56 FORYŚ PIOTR Siemianowice śląskie 1981 M30 00:26:36 00:28:14
206 1216 KUCZEK KRZYSZTOF Mikołów MOMNATOCAŁEŻYCIE 1969 M40 00:26:37 00:28:12
207 1181 CZAJKA EDWARD Tarnowskie Góry NIGHT RUNNERS 1969 M40 00:26:41 00:29:47
208 1178 SARAT BERNADETTA Katowice PARKRUN KATOWICE 1990 K20 00:26:45 00:28:20
209 325 TROCKI TOMASZ Czerwionka - Leszczyny BIEGAM BO LUBIĘ 1973 M40 00:26:51 00:26:54
210 154 PAJAK DAMIAN Katowice PROFIAUTOTEAM 1979 M30 00:26:52 00:27:48
211 1011 BRYŚ KRZYSZTOF Katowice 1986 M30 00:26:55 00:27:46
212 22 BORKOWSKA MARTA Siemianowice MANDACIK 1989 K20 00:26:58 00:28:37
213 1161 SYGUŁA ADAM Katowice 1978 M40 00:27:02 00:28:39
214 1139 KURZ MAREK Katowice 1976 M40 00:27:04 00:29:35
215 476 STYŚ MICHAŁ Katowice 1985 M30 00:27:04 00:29:29
216 38 KOZIARZ MARTA Katowice 1983 K30 00:27:11 00:28:06
217 324 JURKIEWICZ DARIUSZ KATOWICE KATOWICE 1974 M40 00:27:16 00:30:27
218 64 KUREK BEATA Siemianowice Śląskie SILESIA RUNNERS CLUB 1981 K30 00:27:17 00:28:55
219 1133 SŁODKIEWICZ GRZEGORZ Gliwice 1975 M40 00:27:17 00:28:53
220 1159 ĆWIKLIŃSKI JAKUB Sosnowiec 1977 M40 00:27:20 00:30:26
221 1068 URBANOWICZ DAMIAN ruda śląska ADS MASNA 1985 M30 00:27:21 00:30:25
222 130 FRĄCZEK MARIUSZ Myszków 1977 M40 00:27:21 00:28:21
223 1022 MAREK FRANCISZEK Katowice ENERGOPROJEKT-KATOWICE 1982 M30 00:27:22 00:28:59
224 1145 PAJDA DARIUSZ DĄBROWA GÓRNICZA BREMBO 1966 M50 00:27:24 00:29:48
225 1120 WOJDYŁO DOMINIK Dąbrowa Górnicza BREMBO 1978 M40 00:27:26 00:29:50
226 453 ZWOLAK RAFAŁ Zabrze ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1986 M30 00:27:32 00:29:54
227 222 JEDLIŃSKI ŁUKASZ Katowice 1974 M40 00:27:34 00:29:59
228 45 JARASZ ALEKSANDER Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1977 M40 00:27:34 00:30:14
229 515 NIEMIEC WOJCIECH Katowice 1991 M20 00:27:35 00:30:45
230 63 NEC GRZEGORZ Mysłowice 1980 M30 00:27:37 00:30:41
231 329 SOBEL ŁUKASZ Tychy 1985 M30 00:27:42 00:29:20
232 377 WIDERA MICHAŁ Zabrze 1989 M20 00:27:47 00:30:10
233 20 KOZIARZ ARTUR Katowice SILESIA SKATING 1983 M30 00:27:52 00:28:47
234 1112 NIECZYPOR ROLAND Katowice LAID-BACK 1956 M60 00:27:57 00:30:19
235 1200 PIASECKA-MRÓZ MAŁGORZATA Tychy WARSZTAT FORMY 1977 K40 00:27:58 00:28:47
236 404 SIARKA JAREK Ruda Śl. 1983 M30 00:27:59 00:30:20
237 125 WASYLOWSKA ELŻBIETA Katowice BYLE DO PRZODU 1981 K30 00:28:02 00:29:36
238 1043 KOBUS EWELINA KATOWICE ADS MASNA 1992 K20 00:28:13 00:30:38
239 290 DZIANO ŁUKASZ SIEMIANOWICE MK TEAM 1983 M30 00:28:13 00:30:38
240 429 KUCZYŃSKI DAMIAN Katowice 1981 M30 00:28:17 00:30:44
241 279 KORCZYŃSKA ZUZANNA Tychy 2001 K16 00:28:23 00:30:47
242 295 HAŁACIŃSKA BARBARA Ruda Śląska DELOITTE ADVENTURE TEAM 1988 K30 00:28:24 00:30:44
243 47 SZAJBEL JOANNA KATOWICE PARKRUN KATOWICE 1979 K30 00:28:26 00:31:32
244 35 ADAMCZEWSKI DARIUSZ Chorzów 1988 M30 00:28:27 00:30:06
245 115 BIENIEK MAŁGORZATA Chorzów SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1983 K30 00:28:28 00:30:07
246 144 SALA NELA Gliwice GRUPA DBK KATOWICE 1986 K30 00:28:28 00:30:03
247 1198 POPIELEWICZ KAROLINA Mikołów METAL SERWIS SPORT TEAM 2000 K16 00:28:31 00:31:33
248 61 NOWAK ŁUKASZ Katowice PORAŻENI SPORTEM 1978 M40 00:28:35 00:30:17
249 368 KLICH IZABELA Mysłowice TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1986 K30 00:28:36 00:31:09
250 1108 FRANKIEWICZ WOJTEK Katowice 1983 M30 00:28:39 00:30:20
251 1019 MARKOWICZ EWELINA Katowice PROFIAUTOTEAM 1993 K20 00:28:44 00:30:21
252 1085 MAZUREK GRZEGORZ Ustroń 1977 M40 00:28:47 00:30:26
253 1060 SITKO SYLWESTER Preczów ZIMNOKRWIŚCI 1972 M40 00:28:48 00:31:08
254 1046 BARANOWICZ ARKADIUSZ Ruda Śląska ADS MASNA 1969 M40 00:28:49 00:31:13
255 1189 ŻYREK DANIEL Tychy GRUPA DBK KATOWICE 1985 M30 00:28:50 00:31:59
256 382 OSTROWSKA MONIKA Katowice 1979 K30 00:28:54 00:31:17
257 1207 PUZOŃ ALEKSANDRA Rudzica DO PORZYGU OCR TEAM 1977 K40 00:28:58 00:31:18
258 1125 BĄK KRZYSZTOF Mysłowice POLSAT NEWS 1980 M30 00:29:00 00:32:10
259 135 TAMIOŁA GRAZYNA KATOWICE STADION ŚLĄSKI 1964 K50 00:29:06 00:29:56
260 87 MERTA GRZEGORZ Ruda Slaska MANDACIK 1986 M30 00:29:08 00:30:47
261 513 JĘDRUSIAK PATRYK Katowice 1992 M20 00:29:09 00:31:41
262 140 NIEWIŃSKI MICHAŁ Ruda Śląska GRUPA DBK KATOWICE 1992 M20 00:29:12 00:31:49
263 153 ZYMON BARBARA Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1968 K50 00:29:12 00:32:15
264 1059 ZYCH WIOLETA Preczów ZIMNOKRWIŚCI 1973 K40 00:29:17 00:31:38
265 542 ZAREMBA WOJCIECH JAWORZNO GRUPA DBK KATOWICE 1990 M20 00:29:22 00:31:56
266 1030 RYBAK REMIGIUSZ Ruda Śląśka 1985 M30 00:29:24 00:32:38
267 536 ŻELAWSKI ADAM Opole GRUPA DBK OPOLE 1972 M40 00:29:29 00:30:20
268 1086 PŁONKA MIKOŁAJ Sosnowiec 1992 M20 00:29:33 00:32:42
269 1053 KUBERA ANDRZEJ Katowice BIEGAMY DALEJ KATOWICE 1968 M50 00:29:35 00:31:11
270 1021 MORITZ KATARZYNA Katowice 1975 K40 00:29:37 00:32:40
271 1102 TYRAŃSKI MARCIN Siemianowice Ślaskie BREMBO 1981 M30 00:29:41 00:32:07
272 419 ZAMOJSKA IWONA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1978 K40 00:29:50 00:31:27
273 511 KASPERSKI WOJCIECH Siemianowice Śląskie SIEMIANOWICKI KLUB KYOKUSHIN KARATE 1983 M30 00:29:52 00:33:03
274 70 GORUS ANNA zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1983 K30 00:29:58 00:33:07
275 1031 SITKO PAWEŁ Katowice 1959 M50 00:30:00 00:33:05
276 217 WITOR MAREK SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE MK TEAM 1989 M20 00:30:02 00:33:17
277 287 BALCAREK MICHAŁ Tychy GRUPA DBK KATOWICE 1984 M30 00:30:02 00:33:17
278 1203 BĄK GRZEGORZ Jaworzno 1988 M30 00:30:04 00:32:29
279 213 PAWŁUSZEK LESZEK Przyłęk 1951 M60 00:30:10 00:32:43
280 134 WAŻNA MAGDALENA katowice 1982 K30 00:30:18 00:31:54
281 74 BOGUSZ DAMIAN Zabrze NIGHT RUNNERS 1985 M30 00:30:20 00:32:52
282 1215 SIEWNIAK MARCIN Brzezinka GRUPA DBK KATOWICE 1976 M40 00:30:21 00:31:57
283 76 MRACHACZ DOROTA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1969 K40 00:30:23 00:32:52
284 1061 OSMULSKA ANNA Katowice BAT 1986 K30 00:30:27 00:33:35
285 530 GOGOLIN ANNA Zabrze 1979 K30 00:30:27 00:31:19
286 1214 FROSZTEGA ARTUR Katowice UKS JUDO MYSŁOWICE 1976 M40 00:30:28 00:32:05
287 308 GAWOR PIOTR Katowice 1973 M40 00:30:31 00:32:52
288 1023 BADURA RYSZARD Katowice - 1959 M50 00:30:32 00:33:36
289 1003 ZAŁĘCKA MONIKA Katowice PARKRUN KATOWICE 1988 K30 00:30:35 00:33:41
290 304 KASPERCZYK MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA GRUPA DBK KATOWICE 1979 M30 00:30:39 00:32:18
291 218 ZAJĄCZKOWSKA KAROLINA Bobrowniki BRAK 1984 K30 00:30:39 00:33:44
292 1183 SMOLEJ SEBASTIAN Chełm Śląski 1978 M40 00:30:46 00:33:12
293 346 ADAMIEC NATALIA Siemianowice Śląskie WESOŁE FURIATKI 1994 K20 00:30:47 00:33:52
294 1047 BARANOWICZ MATEUSZ Ruda Śląska ADS MASNA 2002 M16 00:30:48 00:33:13
295 1063 DUDEK DONATA Chorzów NIEWYMIĘKACZE / UKS ORZEŁ KATOWICE 1982 K30 00:30:50 00:33:58
296 41 WYSOCKA MONIKA Katowice 1976 K40 00:30:51 00:33:13
297 1057 ŚWIDZIŃSKA MILENA Katowice BYLE DO PRZODU 1987 K30 00:30:56 00:34:10
298 318 HRYNDIO JERZY katowice FABRIKANORDIKA 1955 M60 00:30:56 00:33:20
299 1033 NAWIAS ALBIN Katowice 1961 M50 00:31:08 00:32:43
300 1196 MIECZNIKOWSKA AGNIESZKA Katowice 1973 K40 00:31:12 00:33:32
301 42 WYSOCKI PIOTR Katowice 1969 M40 00:31:16 00:33:38
302 482 LASAK MICHAŁ Świętochłowice 1987 M30 00:31:19 00:34:26
303 1167 PASTUSZKA MAŁGORZATA Mysłowice 1978 K40 00:31:23 00:33:49
304 48 STRUZIK AGATA Sosnowiec 1974 K40 00:31:26 00:34:39
305 1134 WYPYSIŃSKA EWA DĄBROWA GÓRNICZA 1988 K30 00:31:29 00:34:34
306 1041 LOSSA WOJCIECH Tychy 1982 M30 00:31:29 00:34:34
307 537 GOGOLIN JERZY Zabrze 1947 M60 00:31:30 00:32:20
308 1140 SZUSTER-KURZ EWA Katowice 1976 K40 00:31:32 00:34:02
309 252 STOLAREK MAŁGORZATA Bytom STREFA BYKÓW BYTOM 1978 K40 00:31:35 00:34:03
310 250 MADEJA ALEKSANDRA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1976 K40 00:31:35 00:34:03
311 353 LASAK BARBARA Świętochłowice ROZBIEGANE FRELKI 1987 K30 00:31:39 00:34:45
312 1037 STAWOWCZYK AGNIESZKA Czechowice-Dziedzice DO PORZYGU OCR TEAM 1991 K20 00:31:40 00:34:00
313 474 DROŻDŻ KINGA Katowice 1984 K30 00:31:43 00:34:51
314 234 KRUPA AGNIESZKA Katowice 1977 K40 00:31:45 00:34:57
315 1042 LOSSA AGATA Tychy 1980 K30 00:31:53 00:35:00
316 1197 POPIELEWICZ MAREK Katowice METAL SERWIS SPORT TEAM 1961 M50 00:32:06 00:35:09
317 492 KAŁUS JOANNA Rybnik 1975 K40 00:32:07 00:35:11
318 30 SZYMAŃSKI KAMIL Chorzów 1989 M20 00:32:08 00:35:25
319 360 KOŚCIELNIAK ARTUR Sosnowiec 1978 M40 00:32:09 00:35:22
320 1099 RICHTARZ TOMASZ Sosnowiec BREMBO 1982 M30 00:32:13 00:35:27
321 270 SZCZĘŚNIAK MAŁGORZATA CZELADŹ #CZELADZBIEGA 1975 K40 00:32:14 00:34:38
322 320 JOSZKO NORBERT Dylaki GRUPA DBK OPOLE 1978 M40 00:32:19 00:33:14
323 33 KUREK ADAM Siemianowice Śląskie 1982 M30 00:32:21 00:35:30
324 1055 BANAŚ DAWID Bytom TROPICIELE PRZYGODY 1984 M30 00:32:21 00:35:41
325 77 KLUKOWSKA IWONA Katowice 1973 K40 00:32:25 00:34:46
326 79 SOLARZ MARIOLA Katowice 1977 K40 00:32:31 00:35:33
327 1035 PŁÓCIENNIK ZOFIA TYCHY BIEGAJĄCE MARUDY 1954 K60 00:32:31 00:35:33
328 62 NEC DOMINIKA Mysłowice 1980 K30 00:32:32 00:35:36
329 152 HALEMBA ANNA Siemianowice ŚLąskie GRUPA DBK KATOWICE 1984 K30 00:32:49 00:35:19
330 37 WITMAN EWA Katowice NIGHT RUNNERS 1975 K40 00:32:56 00:36:04
331 256 BARCHANOWSKA LUCYNA Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1973 K40 00:32:56 00:34:37
332 371 MILCZARCZYK BEATA Tychy 1973 K40 00:32:58 00:36:04
333 397 ŁABA KATARZYNA Bytom #KAMRATY 1980 K30 00:33:11 00:36:30
334 357 SZCZEPAŃSKI KRZYSZTOF Będzin 1978 M40 00:33:13 00:35:36
335 268 PAJĄCZEK DOMINIKA Tychy 1981 K30 00:33:14 00:35:41
336 65 ŁABA MIROSŁAW Bytom #KAMRATY 1978 M40 00:33:14 00:36:31
337 164 OLSCHIMKE KATARZYNA Katowice NIGHT RUNNERS ŚLĄSK 1982 K30 00:33:19 00:35:45
338 282 SMYŁĄ KASIA Siemianowice 1978 K40 00:33:24 00:35:48
339 354 KULIK DOMINIKA Siemianowice Śl. ROZBIEGANE FRELKI 1979 K30 00:33:28 00:36:32
340 40 WITKOWSKA MARIA Katowice KLUB KRÓLIKA STEFANA 1953 K60 00:33:35 00:35:58
341 143 PICH JANETA Rybnik I-SPORT 1978 K40 00:33:36 00:36:08
342 212 FAULHABER JOANNA Katowice 1980 K30 00:33:38 00:36:40
343 529 DZIWOKI JACEK Wielicza 1978 M40 00:33:40 00:36:54
344 1166 PAJĄK MARCIN Katowice 1975 M40 00:33:42 00:36:09
345 298 RATAJ MONIKA Mysłowice 1984 K30 00:33:43 00:36:09
346 402 RATAJ ŁUKASZ Mysłowice 1983 M30 00:33:44 00:36:09
347 247 DOBOSZ KATARZYNA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1974 K40 00:33:49 00:36:19
348 339
258*
PAWELEC SEBASTIAN Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1973 M40 00:33:55 00:36:22
349 300 KOZIARZ JADWIGA Katowice STADION ŚLĄSKI 1962 K50 00:33:57 00:37:00
350 106 SZULC TOMASZ Siemianowice Śląskie INNOTEAM 1979 M30 00:33:59 00:37:13
351 395 SZYMCZAK IREK Siemianowice Śl. 1970 M40 00:34:05 00:37:22
352 311 BIAŁOŃ MACIEJ Rybnik GRUPA DBK KATOWICE 1978 M40 00:34:09 00:36:39
353 1176 SOBCZAK JACEK Katowice 1978 M40 00:34:23 00:36:49
354 82 STOMPEL EWELINA Siemianowice Śląskie 1990 K20 00:34:27 00:37:36
355 1180 MATULA MARIOLA Dabrowa Gornicza 1987 K30 00:34:30 00:34:30
356 71 KWIECIŃSKI MARIUSZ Katowice BRAK 1976 M40 00:34:33 00:37:50
357 1149 MAŁECKA - SMYK BEATA Katowice A-TEAM 1984 K30 00:34:33 00:37:46
358 1147 RUBINIEC MARIAN Piekary Śląskie A-TEAM 1984 M30 00:34:34 00:37:46
359 191 LATA BEATA Siemianowice Śląskie 1973 K40 00:34:39 00:37:48
360 540 GRUCHEL KRZYSZTOF RUDA ŚLĄSKA GRUPA DBK KATOWICE 1976 M40 00:34:40 00:37:42
361 151 GRĘBSKA-BODZĘTA AGATA Trzebinia 1967 K50 00:34:52 00:38:00
362 165 BUCHOWICZ AGNIESZKA JAWORZNO JAWORZNO RUNNERS 1981 K30 00:34:53 00:37:24
363 187 KAWULAK KAZIMIERZ Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1963 M50 00:34:54 00:37:25
364 220 KAPICA MAŁGORZATA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE MK TEAM 1957 K60 00:35:13 00:37:41
365 1208 SEMENIUK EDYTA Czechowice-Dziedzice DO PORZYGU OCR TEAM 1977 K40 00:35:13 00:37:34
366 294 GRZYB IZABELA Sosnowiec 1974 K40 00:35:20 00:37:46
367 1083 POLAK TOMASZ Będzin GRUPA DBK KATOWICE 1980 M30 00:35:34 00:38:49
368 1017 PAŁYGA AGNIESZKA Sosnowiec PARKRUN KATOWICE 1986 K30 00:35:36 00:38:47
369 378 DUDKIEWICZ ANNA Katowice EKO-OKNA RUNNERS 1981 K30 00:35:37 00:38:48
370 31 POLAKOWICZ ALEKSANDRA Chorzów 1977 K40 00:35:52 00:39:02
371 1172 JÓZEFOWICZ WIOLETTA Tychy OCTAGON RUNNERS TYCHY 1998 K20 00:35:53 00:39:04
372 148 SOBIESKI MIKOŁAJ Tychy GRUPA DBK KATOWICE 2002 M16 00:36:10 00:38:48
373 147 SOBIESKI JACEK Tychy GRUPA DBK KATOWICE 1974 M40 00:36:15 00:38:49
374 1038 LASKA IZABELA Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1979 K30 00:36:18 00:39:20
375 18 NOWAK MONIKA Katowice PORAŻENI SPORTEM 1976 K40 00:36:20 00:38:47
376 149 JAWORSKI JANUSZ tychy PALESTYNA 1969 M40 00:36:34 00:39:11
377 1013 ORMANIEC ELZBIETA Pszczyna PWC SDC RUNNERS TEAM 1989 K20 00:36:41 00:38:19
378 1153 KONARSKA EWA Piekary Śląskie LECYMY DURŚ, TARNOGÓRSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGO 1977 K40 00:36:51 00:40:07
379 1152 KONARSKI MICHAŁ Piekary Śląskie LECYMY DURŚ, TARNOGÓRSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGO 1982 M30 00:36:54 00:40:08
380 432 ZIĘTEK EWA Sosnowiec 1987 K30 00:37:01 00:40:07
381 1142 CZERNIEWSKI GRZEGORZ Sosnowiec WAKE ZONE STAWIKI 1974 M40 00:37:02 00:40:21
382 236 SEKTA SYLWIA Siemianowice Śląskie 1983 K30 00:37:08 00:40:19
383 232 GORAJ AGNIESZKA Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1989 K20 00:37:34 00:40:38
384 231 MICKOŚ KAROLINA Tychy 1981 K30 00:37:44 00:40:47
385 490 KOWALSKA DOROTA RYBNIK SBD ENERGETYK RYBNIK 1968 K50 00:37:50 00:40:57
386 333 OCYSEK MICHAŁ KOŚCIAN KOŚCIAN TEAM 1983 M30 00:37:55 00:41:08
387 293 FERTAKOWSKI ZDZISŁAW KATOWICE GISZOWIEC 1937 M60 00:37:56 00:40:26
388 1212 FICEK KATARZYNA KATOWICE 1979 K30 00:37:56 00:41:07
389 334 POSTAREMCZAK EWELINA KOŚCIAN KOŚCIAN TEAM 1982 K30 00:37:56 00:41:08
390 1089 KOŻDOŃ JAGODA Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1987 K30 00:38:42 00:41:49
391 1162 PAJĄK ANNA Katowice 1978 K40 00:38:47 00:38:47
392 1164 LANDAU JAKUB Katowice NIEWYMIĘKACZE / UKS ORZEŁ KATOWICE 1984 M30 00:38:56 00:42:05
393 1029 GRABOWSKA - MYNARSKA SYLWIA Katowice UKS ORZEŁ KATOWICE 1985 K30 00:38:57 00:42:06
394 1072 CZARNY WERONIKA Mysłowice 1985 K30 00:38:59 00:42:15
395 512 DUDEK PRZEMYSLAW Tychy 1980 M30 00:39:21 00:42:41
396 1084 ŁUCZKIEWICZ EWA Sosnowiec GRUPA DBK KATOWICE 1976 K40 00:39:30 00:42:47
397 1190 NIEDZIELA ASIA Katowice 1986 K30 00:39:34 00:42:39
398 338 JĘDRUŚ OLGIERD MYSŁOWICE 1956 M60 00:40:37 00:43:45
399 471 GRUCHEL DAMIAN RUDA ŚLĄSKA GRUPA DBK KATOWICE 1991 M20 00:40:39 00:43:41
400 394 SZYMCZAK BEATA Siemianowice Slaskie 1970 K40 00:40:52 00:44:08
401 193 KOŁPACZKIEWICZ KATARZYNA Zabrze 1991 K20 00:42:19 00:45:30
402 205 AUGUSTYN ANNA Katowice ADS MASNA 1981 K30 00:42:23 00:45:36
403 266 NUSBAUM BARTOSZ JAWORZNO GRUPA DBK KATOWICE 1984 M30 00:42:50 00:46:05
404 1024 SZOŁTYS KAROLINA Katowice BLOK AKTYWNI RAZEM/87 DH MROCZNA PUSZCZA 1975 K40 00:42:54 00:46:02
405 390 JURZYSTA MONIKA RUDA ŚLĄSKA GRUPA DBK KATOWICE 1986 K30 00:43:13 00:45:44
406 255 RADWAŃSKA MAGDALENA Katowice GRUPA DBK KATOWICE 1987 K30 00:43:13 00:45:44
407 1066 KMIECIAK MIROSŁAW Łódź 87 DRUŻYNA HARCERSKA MROCZNA PUSZCZA 1962 M50 00:43:58 00:47:18
408 72 PINKAWA AGNIESZKA Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1980 K30 00:44:13 00:47:31
409 224 PYTEL ALEKSANDRA Siemianowice śląskie MK -TEAM 1969 K40 00:44:16 00:46:45
410 215 KAPICA KLAUDIA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE MK TEAN 1983 K30 00:45:18 00:48:33
411 101 KRYSTEK BOŻENA Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1973 K40 00:46:56 00:48:36
412 1056 BANAŚ KAMILA Bytom TROPICIELE PRZYGODY 1987 K30 00:47:18 00:50:36

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni