z

Katowice

Wyniki

Bieg 1

31.10.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 6 MALINA DAWID Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1991 M30 00:16:55 00:16:56
2 1 MUTWIL OLIWIER Wodzisław Śląski CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA / FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ 1999 M20 00:16:55 00:16:57
3 88 WOLNIK MATEUSZ Lyski INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1991 M30 00:16:58 00:16:59
4 1254 GRABOWSKI KAROL Częstochowa CKS BUDOWLANI 1989 M30 00:17:14 00:17:15
5 1194 BUCZEK PAWEŁ Tychy SPLA TYCHY 1992 M20 00:17:18 00:17:19
6 96 SOKOŁOWSKI KAROL Tychy NEVER TOO LATE 1987 M30 00:17:21 00:17:21
7 124 KUKOWKA ADAM Kalety BYLE DO PRZODU / ALCHEMIA BIEGANIA 1982 M30 00:17:23 00:17:26
8 1088 WÓJCIK TOMASZ Rudze RUDZE 1984 M30 00:17:32 00:17:33
9 1173 MARCINEK TOMASZ Racibórz TM IRON TEAM 1991 M30 00:17:37 00:17:38
10 1081 TRESKA PIOTR Tychy NEVER TOO LATE 1986 M30 00:17:41 00:17:41
11 1223 FLOREK KAMIL Walce LUKS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE 2005 M16 00:17:48 00:17:50
12 1160 ZIECINA MACIEJ katowice ADS MASNA 1977 M40 00:17:51 00:17:53
13 1255 MROŻEK JAKUB Częstochowa 2001 M20 00:17:58 00:17:59
14 1129 HORZELA BŁAŻEJ Chorzów NEVER TOO LATE 1989 M30 00:17:58 00:18:01
15 1215 KADŁUCZKA JAN Głogówek LUKS CHEMIK KEDZIERZYN-KOŹLE 1983 M30 00:18:04 00:18:04
16 2 DROŻDŻ DAMIAN Rybnik 1987 M30 00:18:06 00:18:07
17 1228 SEWERYN JACEK Mysłowice TURBO ŻÓŁWIE 1978 M40 00:18:05 00:18:07
18 17 ROZMUS NORBERT Zabrze 1990 M30 00:18:07 00:18:08
19 12 GORTEL-MACIUK AGNIESZKA Chorzów NEVER TOO LATE 1977 K40 00:18:08 00:18:10
20 103 BEDNARCZYK MARCIN Katowice ALCHEMIA BIEGANIA 1985 M30 00:18:11 00:18:13
21 1076 SZAFRON ŁUKASZ Chorzów 1988 M30 00:18:11 00:18:14
22 1253 BACHLEDA ŁUKASZ Nowy Targ GÓRNY POTOK TEAM 1998 M20 00:18:25 00:18:26
23 1265 MICHNA MAREK Górki Śląskie INŻYNIER BIEGANIA 1975 M40 00:18:29 00:18:32
24 7 KUCIŃSKI BENJAMIN Katowice COJABIEGNE TEAM 1982 M30 00:18:45 00:18:46
25 1270 KLICH ŁUKASZ Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1985 M30 00:18:55 00:18:57
26 1095 SOSNAL DAWID Sosnowiec NOWAK-TEAM 1989 M30 00:19:00 00:19:01
27 1044 GROBELNY TYMOTEUSZ Sosnowiec 2005 M16 00:19:03 00:19:03
28 110 WYPYSIŃSKI DANIEL Dąbrowa Górnicza BREMBO 1986 M30 00:19:02 00:19:07
29 15 GAJ PAULINA Jaworzno BZ TRAINING SYSTEM /KRAKOWSKA AKADEMIA LEKKOATLETYKI 1993 K20 00:19:05 00:19:08
30 1097 WÓJCIK WIESŁAW Rudze RUDZE 1965 M50 00:19:06 00:19:08
31 1202 GAJEWSKI WOJCIECH Zabrze UKS OLIMPIA ZABRZE 1978 M40 00:19:13 00:19:16
32 1163 ZAJĄC BARTOSZ STRUGA K. WAŁBRZYCHA KRAKOWSKA AKADEMIA LEKKOATLETYKI / BZ TRAINING SYSTEM 1993 M20 00:19:16 00:19:17
33 38 STARZYCKI PRZEMEK Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1990 M30 00:19:18 00:19:20
34 99 KRETEK ŁUKASZ Lyski 1991 M30 00:19:27 00:19:28
35 1162 DUDEK MICHAŁ Tychy 1979 M40 00:19:28 00:19:31
36 1168 JACHIMCZYK-KORBUT ALEKSANDRA Chrzanów PARKRUN CHRZANÓW 1983 K30 00:19:34 00:19:37
37 1102 SKWORC GRZEGORZ Siemianowice COJABIEGNE.PL TEAM 1987 M30 00:19:37 00:19:38
38 28 KLONOWSKI KAMIL Mikołów KLONO TEAM 1989 M30 00:19:46 00:19:47
39 1074 OCZKO DOMINIK Katowice ENDURANCE TEAM 1978 M40 00:20:02 00:20:03
40 128 BOBEREK GRZEGORZ Dąbrowa Górnicza ALCHEMIA BIEGANIA 1974 M40 00:20:00 00:20:05
41 1242 JASTRZĘBSKI PIOTR Zabrze SOCIOS SILESIA 1988 M30 00:20:07 00:20:08
42 1045 KRZĄPA ŁUKASZ Dąbrowa Górnicza NOWAK- TEAM 1986 M30 00:20:11 00:20:14
43 1191 POLIZIO MATEUSZ Jaworzno RUNNER CLUB JAWORZNO 1989 M30 00:20:14 00:20:16
44 1224 NAPIÓRKOWSKI ADAM Gliwice BYLE DO PRZODU 1982 M30 00:20:13 00:20:17
45 47 KWIECIAK JAROSŁAW Dąbrowa Górnicza STOWARZYSZENIE POGORIA BIEGA 1954 M60 00:20:16 00:20:19
46 1047 HELLER RADEK Brenna 1994 M20 00:20:20 00:20:22
47 1201 GŁOWACZ KAMIL Jaworzno PIEKARNIA_CHLEBCIA 1999 M20 00:20:21 00:20:25
48 125 CICHOS KONRAD Chorzów COJABIEGNE TEAM 1982 M30 00:20:25 00:20:29
49 1046 SUDNIK KRZYSZTOF Knurów ZABRZAŃSCY BIEGACZE 1983 M30 00:20:26 00:20:30
50 1241 KANIA DAMIAN Mysłowice TURBO ŻÓŁWIE 1980 M40 00:20:32 00:20:32
51 1200 TLOŁKA MICHAŁ ŻORY 1984 M30 00:20:25 00:21:07
52 186 STRZAŁA GRZEGORZ Rybnik TM IRON TEAM 1978 M40 00:20:30 00:20:33
53 1205 BEDNARSKI MARIUSZ Toporowice OSTRA GÓRA 351 1976 M40 00:20:33 00:20:35
54 43 BIEDROŃ DARIUSZ Katowice BYLE DO PRZODU 1978 M40 00:20:34 00:20:38
55 1083 ŻUK ANDRZEJ KATOWICE 1970 M50 00:20:37 00:20:38
56 85 JANDZIOŁ MARCIN Bytom 1982 M30 00:20:37 00:20:43
57 169 KUBKOWSKI MATEUSZ Tarnowskie Góry 1990 M30 00:20:39 00:20:41
58 1135 KOKOT KRZYSZTOF Żory NIEWYBIEGANI 1974 M40 00:20:40 00:20:41
59 1134 WALCZYŃSKI MARIUSZ Żory NIEWYBIEGANI 1981 M40 00:20:46 00:20:49
60 1225 POGODA JANUSZ Katowice PKP INTERCITY 1972 M40 00:20:46 00:20:49
61 118 SARAT TOMASZ Katowice PARKRUN KATOWICE 1989 M30 00:20:48 00:20:51
62 1231 GOS BARBARA Mysłowice TURBO ŻÓŁWIE 1969 K50 00:20:51 00:20:55
63 1158 BIELIŃSKA MONIKA Przyszowice 1983 K30 00:20:53 00:20:57
64 64 REDZIK DOROTA Piekary Śląskie URZĄD TRANSPORTU KOLEJOWEGO 1983 K30 00:21:02 00:21:05
65 122 ZIELONKA ROMAN Dąbrowa Górnicza BREMBO 1973 M40 00:21:13 00:21:18
66 76 CATTANEO LUCA Katowice 1980 M40 00:21:15 00:21:19
67 153 FURICH DARIUSZ Siemianowice Śląskie SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ 1971 M50 00:21:17 00:21:20
68 164 ORZECHOWSKI ARKADIUSZ Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1976 M40 00:21:22 00:22:07
69 101 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1979 M40 00:21:23 00:21:28
70 56 PACANA KRZYSZTOF Tarnowskie Góry 1988 M30 00:21:26 00:21:33
71 1165 MADEJCZYK TOMASZ Gliwice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1980 M40 00:21:27 00:21:33
72 149 SIUTA KRZYSZTOF Piekary Śląskie 1997 M20 00:21:32 00:21:34
73 97 BZDYK KATARZYNA Katowice NEVER TOO LATE 1984 K30 00:21:32 00:21:35
74 1193 SZWEDO ARTUR Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1994 M20 00:21:37 00:22:24
75 104 DAWIDOWICZ KONRAD Katowice 1985 M30 00:21:39 00:22:23
76 1071 OCHOT BŁAŻEJ Mysłowice 1983 M30 00:21:42 00:22:29
77 1078 IMBOR WOJCIECH Sosnowiec TKKF CZELADZ 1982 M30 00:21:43 00:21:47
78 1154 SMOCZYŃSKI MACIEJ Mikołów NEVER TOO LATE 1984 M30 00:21:50 00:21:55
79 1256 THAMM MARIUSZ KATOWICE 1976 M40 00:21:54 00:22:38
80 1137 JANKO ANNA Żory NIEWYBIEGANI 1991 K30 00:21:56 00:21:56
81 1077 HABRASZKA MATEUSZ Łaziska Górne KLONO TEAM 1989 M30 00:21:58 00:22:43
82 109 RATAJ ARTUR Mysłowice 1979 M40 00:21:59 00:22:41
83 31 SZOSTAK ANNA Zabrze ZABRZAŃSCY BIEGACZE 1990 K30 00:22:01 00:22:01
84 138 ŻELIŃSKI MICHAŁ Chorzów CSC ADVENTURE ACADEMY 1998 M20 00:22:01 00:22:47
85 1179 KURZ MAREK Katowice 1976 M40 00:22:02 00:22:46
86 1128 MILER MARCIN Łaziska Górne 06 KLEOFAS 1978 M40 00:22:04 00:22:50
87 91 PIPER SEBASTIAN Chorzów 1979 M40 00:22:07 00:22:55
88 1156 HEWIG DAMIAN Ruda Śląska 1983 M30 00:22:10 00:22:56
89 1105 FRANUSIK DAMIAN Rajcza 1992 M20 00:22:11 00:22:55
90 142 KOZAK DOMINIKA Siemianowice KOZAK TEAM 1993 K20 00:22:12 00:22:55
91 1169 KORBUT MIROSŁAW Chrzanów PARKRUN CHRZANÓW 1974 M40 00:22:13 00:22:20
92 1116 CIASTO SEBASTIAN Przezchlebie 1985 M30 00:22:15 00:23:01
93 148 CHOMIK RAFAŁ Gliwice 3COACH TEAM 1977 M40 00:22:16 00:22:16
94 194 GRZEŚKÓW SZYMON Koszęcin 1977 M40 00:22:17 00:23:02
95 117 KOWALSKI MARCIN Dąbrowa Górnicza BREMBO 1992 M20 00:22:18 00:22:23
96 1061 WÓJCIK JERZY Rudze RUDZE 1968 M50 00:22:22 00:22:25
97 155 ŻERO SEBASTIAN Będzin 1981 M40 00:22:23 00:23:06
98 202 SENDOR MARIUSZ Katowice HURAGAN LIGOTA 1977 M40 00:22:27 00:23:11
99 189 ZIELIŃSKA MALWINA Świętochłowice ZA LINIĄ METY TEAM 1994 K20 00:22:30 00:22:31
100 160 WOLNIK PIOTR Tychy 1983 M30 00:22:31 00:23:57
101 1226 UZARSKI ARTUR Rybnik 1983 M30 00:22:33 00:23:22
102 131 FAMUŁA TOMASZ Katowice TRI DIVISION TRIATHLON TEAM 1986 M30 00:22:35 00:22:35
103 1145 RATAJ GRZEGORZ Katowice 1987 M30 00:22:35 00:23:21
104 1203 OLEKSY KRZYSZTOF Katowice ADS MASNA 1970 M50 00:22:38 00:24:07
105 1131 MACIĄŻEK MAREK Katowice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1966 M50 00:22:38 00:23:20
106 1188 JEMIELNIAK PIOTR Łaziska Górne KLONO TEAM 1986 M30 00:22:38 00:23:21
107 163 WARMIŃSKA KLAUDIA Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA 2001 K20 00:22:39 00:23:21
108 1127 KOCUR PATRYK Katowice 1978 M40 00:22:39 00:23:22
109 92 HAŁGAS SŁAWOMIR Będzin MARELLI 1979 M40 00:22:40 00:24:55
110 1252 SZELEST BARBARA Mysłowice BURZA TEAM 1978 K40 00:22:40 00:23:25
111 1079 PAMUŁA ŁUKASZ Zabrze GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1983 M30 00:22:43 00:23:25
112 147 ŻOK FILIP Siemianowice Śląskie 1987 M30 00:22:51 00:23:35
113 1199 ADAMCZYK PIOTR Toporowice 1973 M40 00:22:51 00:23:37
114 18 LOSKA TOMASZ Łaziska Górne 1990 M30 00:22:51 00:23:36
115 126 CZEKAJ ANDRZEJ Dąbrowa Górnicza BREMBO 1978 M40 00:22:52 00:23:42
116 68 RYBAK REMIGIUSZ Ruda Śląśka 1985 M30 00:22:53 00:24:19
117 1171 WROŃSKA BEATA Jasło 1980 K40 00:22:54 00:22:59
118 139 WIEWIÓRA SEBASTIAN Chorzów 1990 M30 00:22:59 00:23:45
119 137 MICHAŁEK GRZEGORZ Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1970 M50 00:22:59 00:23:04
120 1239 DUDA KRZYSZTOF MIKOŁOW SILESIA RUNNING TEAM 1975 M40 00:23:00 00:23:46
121 1257 KOŁODZIEJ DARIUSZ SOSNOWIEC 1970 M50 00:23:04 00:25:22
122 1141 GAGAT BARTŁOMIEJ Chorzów CSC ADVENTURE ACADEMY 1999 M20 00:23:05 00:24:31
123 1259 WOJTASZEWSKI ROBERT RACIBÓRZ TM IRON TEAM 1982 M30 00:23:07 00:23:51
124 1033 MARCOLA ŁUKASZ Bytom 1977 M40 00:23:12 00:24:09
125 1197 MAREK ROBERT Rybnik EWA BUGDOŁ TEAM 1974 M40 00:23:13 00:23:57
126 95 CEGLARSKI ADRIAN Jejkowice JEJKOWICE BIEGAJĄ 1984 M30 00:23:14 00:24:00
127 1167 RĘBISZ PAWEŁ Jaworzno KB MCKIS JAWORZNO 1977 M40 00:23:16 00:24:17
128 1125 KĘSICKI ROBERT Katowice COJABIEGNE TEAM 1982 M30 00:23:17 00:24:44
129 1180 TURAK RAFAŁ Katowice 1970 M50 00:23:28 00:24:13
130 1268 WAŁOWSKI SZYMON Sosnowiec 1984 M30 00:23:30 00:24:19
131 1052 KLUCZEWSKI SZYMON Jaworzno 1982 M30 00:23:38 00:24:26
132 1032 PODLEJSKI TADUSZ Olkusz 1977 M40 00:23:40 00:24:27
133 178 KULA KRZYSZTOF Radzionków NO I? TEAM 1973 M40 00:23:40 00:24:25
134 1216 WYWIAŁ ŁUKASZ Wojkowice SAINT-GOBAIN SQUAD 1984 M30 00:23:41 00:26:02
135 1100 POWROŹNA MARIOLA Katowice 1981 K40 00:23:41 00:24:30
136 150 RYMUT PIOTR Mysłowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1980 M40 00:23:44 00:25:58
137 45 KANDORA PIOTR Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1972 M40 00:23:45 00:24:30
138 83 STACIWA SŁAWOMIR Katowice ING TECH POLAND 1973 M40 00:23:49 00:24:34
139 1207 POLAŃSKI RAFAŁ KATOWICE ACCENTURE 1982 M30 00:23:52 00:24:37
140 1235 CIOĆ ROBERT Zabrze 1979 M40 00:23:52 00:24:36
141 1151 MACHOWIAK ADAM Katowice 1984 M30 00:23:53 00:24:41
142 1040 MIECZNIKOWSKI JACEK Katowice CALIFORNICATION TEAM 1973 M40 00:23:53 00:24:37
143 1184 SZYMCZAK RAFAŁ Chorzów ŻONA NIE WIE ŻE TU JESTEM 1982 M30 00:23:54 00:24:37
144 1037 SZYMAŃSKI KAMIL Chorzów 1989 M30 00:23:56 00:24:42
145 1119 FIGIEL HENRYK katowice 1965 M50 00:23:57 00:24:40
146 201 WOSK MATEUSZ Mysłowice TURBO ŻŁOWIE 1987 M30 00:23:59 00:24:48
147 58 KOSTKA PAWEŁ Katowice COJABIEGNE TEAM 1983 M30 00:24:00 00:25:35
148 62 DZIEDZIC WOJCIECH Katowice BAS TEAM 1987 M30 00:24:01 00:25:27
149 144 ŻELIŃSKI MAREK Chorzów 1968 M50 00:24:04 00:24:52
150 1272 LAZAR GRAŻYNA Siemianowice Śląskie ENDURANCE TEAM 1974 K40 00:24:07 00:24:59
151 1143 DYRCZ ANNA Knurów 1972 K40 00:24:10 00:24:55
152 159 SUŚLIK SOBIESŁAW Mysłowice 1974 M40 00:24:10 00:25:36
153 1058 KRAWCZYK KAMIL Tychy 1989 M30 00:24:10 00:24:59
154 193 JĘDRZEJCZYK ROBERT Podłęże NEVER TOO LATE 1979 M40 00:24:13 00:25:38
155 1161 GOŁASZEWSKA KAROLINA Tychy 1987 K30 00:24:14 00:25:39
156 1229 BURZYŃSKI MATEUSZ Katowice 1987 M30 00:24:17 00:25:43
157 73 LABIAK KRYSTIAN Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1981 M40 00:24:23 00:25:10
158 1091 SMOLIK SŁAWOMIR Swiętochłowice FATKILLERARMY 1974 M40 00:24:24 00:25:09
159 1096 HAJDA KRZYSZTOF Sosnowiec 1982 M30 00:24:24 00:25:17
160 168 ZELENY JAN Dąbrowa Górnicza RUNNING DAD JANEK 1982 M30 00:24:26 00:25:22
161 1006 TROCKI TOMASZ Czerwionka - Leszczyny #BIEGAMBOLUBIE 1973 M40 00:24:28 00:25:12
162 167 HAWEŁKA EDWARD Kończyce Małe RUNSZ-TEAM 1971 M50 00:24:31 00:25:57
163 127 BĄK KAMIL Jaworzno 1997 M20 00:24:31 00:25:27
164 1238 KULIKÓW SŁAWOMIR Mysłowice 1978 M40 00:24:33 00:26:02
165 1211 BIELA RAFAŁ Żory 1979 M40 00:24:34 00:25:16
166 204 STĘCLIK TOMASZ Katowice 1978 M40 00:24:38 00:26:03
167 53 KOZAK ADAM Siemianowice KOZAK TEAM 1964 M50 00:24:42 00:26:08
168 172 PASECKA SYLWIA Gliwice 1975 K40 00:24:44 00:26:09
169 162 GROCKI MIROSŁAW Chorzów HAZOKI 1988 M30 00:24:45 00:26:17
170 1153 KASIŃSKI MARIUSZ Sosnowiec TEAM KASIŃSKI 1991 M30 00:24:46 00:26:10
171 44 STYRNA BOGUSŁAW Świętochłowice 1957 M60 00:24:46 00:24:50
172 1104 MACHA MARCIN Katowice 1977 M40 00:24:49 00:26:15
173 1175 KAZIRÓD WOJCIECH Sosnowiec KRAKOWSKA AKADEMIA LEKKOATLETYKI 1984 M30 00:24:52 00:26:17
174 81 KRUPA ŁUKASZ Katowice FC CWANIAKI 1988 M30 00:24:53 00:25:52
175 1249 KUPCZAK DOMINIK KATOWICE GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1999 M20 00:24:54 00:24:54
176 198 SARAT BERNADETTA Katowice PARKRUN KATOWICE 1990 K30 00:24:54 00:25:01
177 33 WYCIK KAZIMIERZ KATOWICE KATO 1971 M50 00:24:54 00:26:23
178 1005 KOZIARZ ARTUR Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1983 M30 00:25:00 00:25:47
179 130 MAJCHER MARCIN Katowice 1977 M40 00:25:01 00:26:31
180 1251 STAŃCZYK MARCIN Katowice 1976 M40 00:25:01 00:25:48
181 107 WOJDYŁO DOMINIK Dąbrowa Górnicza BREMBO 1978 M40 00:25:04 00:25:53
182 177 ZDEBEL ARKADIUSZ Kobiór 1974 M40 00:25:05 00:26:15
183 1261 PTAK KRZYSZTOF MYSŁOWICE 1979 M40 00:25:07 00:26:38
184 1111 PODSTAWSKA RENATA KATOWICE 1980 K40 00:25:10 00:26:42
185 188 SZCZOTKA ANDRZEJ Katowice JKLA JAWOR JAWORZNO 1963 M50 00:25:10 00:26:08
186 1012 SKRZYPEK KARINA Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1979 K40 00:25:11 00:25:58
187 1192 GINALSKI ADRIAN Tarnowskie Góry 1986 M30 00:25:21 00:26:55
188 1155 ŚWIDLIK PIOTR Gliwice 1983 M30 00:25:32 00:26:25
189 69 FLAK-WANCERZ ANNA Katowice IRONSILESIA 1984 K30 00:25:32 00:26:20
190 1250 MIKULSKI ŁUKASZ Krakow 1979 M40 00:25:35 00:26:28
191 1189 WAWOCZNY MONIKA Bieruń GALEN TEAM 1988 K30 00:25:39 00:27:06
192 205 MAZUREK IZABELA Świętochłowice 1995 K20 00:25:39 00:26:24
193 1113 WILK AGNIESZKA Łazy GALEN TEAM 1986 K30 00:25:39 00:27:06
194 39 OPIELA KRZYSZTOF RUDA SLASKA ZABRZAŃSKIE BIEGANIE 1964 M50 00:25:40 00:26:27
195 1177 SIKORA ARKADIUSZ Chorzów MIRAZ RACE TEAM 1976 M40 00:25:41 00:27:57
196 20 MATUSZCZYK KRZYSZTOF Sosnowiec 1975 M40 00:25:42 00:26:30
197 1075 SERAFIŃSKI MAREK Sosnowiec 1970 M50 00:25:47 00:26:38
198 151 MALARA ANNA Katowice 3COACH TEAM 1983 K30 00:25:50 00:26:39
199 1172 BERESZKO WALDEMAR Sosnowiec TKKF SATURN CZELADŹ 1952 M60 00:25:50 00:25:50
200 123 ĆWIKLIŃSKI JAKUB Sosnowiec 1977 M40 00:25:51 00:27:24
201 1209 RYBAK TOMASZ Ruda Śląska 1985 M30 00:25:53 00:27:19
202 112 OLEŚ-ZDECHLIK BEATA Świętochłowice 1988 K30 00:25:54 00:27:20
203 1196 KRYSZTAFKIEWICZ KATARZYNA Żory 1979 K40 00:26:00 00:26:43
204 1174 KAZIRÓD KINGA Sosnowiec KRAKOWSKA AKADEMIA LEKKOATLETYKI 1985 K30 00:26:01 00:27:26
205 1236 KANIA AGNIESZKA Mysłowice TURBO ŻÓŁWIE 1980 K40 00:26:01 00:27:30
206 49 KAZEK SEBASTIAN Katowice 1980 M40 00:26:03 00:26:50
207 42 NIECZYPOR ROLAND Katowice LAID-BACK 1956 M60 00:26:04 00:27:31
208 1187 NAWRAT WALDEMAR Katowice 1956 M60 00:26:09 00:27:04
209 111 WYPYSIŃSKA EWA DĄBROWA GÓRNICZA BREMBO 1988 K30 00:26:11 00:27:41
210 140 BĄK GRZEGORZ Jaworzno 1988 M30 00:26:11 00:27:06
211 136 ADAMSKI KRZYSZTOF Katowice PLATFORMA MIESZKANIOWA 1983 M30 00:26:13 00:26:19
212 29 HORA GRZEGORZ Ruda Śląska 1980 M40 00:26:17 00:27:07
213 1120 FIGIEL MAGDALENA katowice 2005 K16 00:26:19 00:27:01
214 50 CZEKAJ MILENA Dąbrowa Górnicza 1979 K40 00:26:20 00:27:12
215 46 ZOBER MAREK Ruda Śląska CHOP ŻE ZELAZA TRI TEAM 1985 M30 00:26:22 00:27:50
216 1035 CZAPSKI KRZYSZTOF Katowice 1965 M50 00:26:24 00:27:59
217 1121 DUDEK DONATA Chorzów ALBA / NEVER TOO LATE 1982 K30 00:26:25 00:27:14
218 1138 PETRUS KAROLINA Katowice 1991 K30 00:26:28 00:27:13
219 120 BEŁTOWSKI MATEUSZ Sosnowiec BREMBO 1988 M30 00:26:31 00:29:01
220 156 ŻERO DAGMARA Będzin 1985 K30 00:26:32 00:27:56
221 1110 MUTWIL OLIWIA Wodzisław Śląski ZABIEGANA RODZINKA 1997 K20 00:26:40 00:27:23
222 170 HAJNRICH MACIEJ Katowice 1981 M40 00:26:40 00:28:57
223 197 SZYMAŃSKA DOMINIKA Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1996 K20 00:26:44 00:28:12
224 1048 ULCZOK TOMASZ Łaziska Górne ASIA EWA STAŚ 1980 M40 00:26:46 00:29:01
225 1149 DOBRAS MAREK Katowice 1978 M40 00:26:53 00:28:21
226 1122 KĘDZIAK ADRIAN Dąbrowa Górnicza ALBA 1986 M30 00:26:55 00:29:18
227 8 KOSOBUDZKI SEBASTIAN Sosnowiec WIKOSS-SPORT 1975 M40 00:26:57 00:28:24
228 1130 CENKIER WERONIKA Łaziska Górne MOSIR ŁAZISKA GÓRNE 2005 K16 00:26:59 00:27:43
229 36 WILCZYŃSKA KATARZYNA Sosnowiec 1979 K40 00:26:59 00:27:46
230 32 URBANOWICZ DAMIAN Czerwionka-Leszczyny ADS MASNA 1985 M30 00:27:01 00:28:36
231 1030 DUDZIAK GRZEGORZ Jastrzębie-Zdrój 1976 M40 00:27:06 00:27:53
232 145 JANOTA MAREK Tychy ANTOM TEAM - SALONANTOM.PL 1985 M30 00:27:08 00:28:35
233 187 SZCZOTKA ILONA Katowice JKLA JAWOR JAWORZNO 1967 K50 00:27:09 00:28:07
234 84 STACIWA MICHAŁ Katowice TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1978 M40 00:27:13 00:29:30
235 1117 HALEK KATARZYNA Piekary ALBA 1987 K30 00:27:18 00:28:43
236 52 MIECZNIKOWSKA AGNIESZKA Katowice CALIFORNICATION TEAM 1973 K40 00:27:18 00:28:48
237 1218 MIŚKIEWICZ LUCYNA Zawiercie WARTO BIEGAĆ ZAWIERCIE 1966 K50 00:27:20 00:28:47
238 1080 PAMUŁA ALEKSANDRA Zabrze GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1982 K30 00:27:20 00:28:45
239 1010 CZAPSKA EWA Katowice 1962 K50 00:27:28 00:28:59
240 1084 KUMÓR JADWIGA KATOWICE 1973 K40 00:27:30 00:29:46
241 1029 MALKUSZ DAMIAN Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1984 M30 00:27:33 00:29:02
242 1170 DUSZYŃSKA MARTA Katowice 1980 K40 00:27:35 00:29:08
243 1204 WELM GRZEGORZ Częstochowa ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA 1970 M50 00:27:37 00:28:21
244 1260 BEDNARSKI IGOR Sosnowiec 2001 M20 00:27:42 00:28:28
245 57 JANKOWICZ JERZY Jaworzno SAINT-GOBAIN SQUAD 1986 M30 00:27:48 00:30:13
246 1070 FORYŚ PIOTR Siemianowice śląskie 1981 M40 00:28:04 00:29:34
247 1230 JANOR AGNIESZKA Mysłowice TURBO ŻÓŁWIE 1979 K40 00:28:11 00:29:44
248 1093 KURCZYNA PRZEMYSŁAW Dąbrowa Górnicza 1982 M30 00:28:17 00:29:45
249 1094 MIGOŃ KAMIL Sosnowiec 1985 M30 00:28:18 00:29:45
250 1133 CHODZIDŁO RAFAŁ Chorzów GREENBELTRUNNER 1981 M40 00:28:22 00:30:42
251 51 WODYŃSKI WOJCIECH Katowice NESSE/ KOZAK TEAM 1977 M40 00:28:23 00:29:13
252 171 ZARĘBA AGNIESZKA Mysłowice 1977 K40 00:28:24 00:30:39
253 1190 GINALSKA JOANNA Tarnowskie Góry 1962 K50 00:28:27 00:30:00
254 192 JĘDRZEJCZYK JUSTYNA Podłęże NEVER TOO LATE 1983 K30 00:28:28 00:30:46
255 1065 LAKSA DARIUSZ Tarnowskie Góry WKB META LUBLINIEC 1984 M30 00:28:29 00:28:30
256 116 ARKUSZEWSKI MACIEJ Dąbrowa Górnicza BREMBO 1985 M30 00:28:33 00:30:59
257 1269 RUDY MALWINA Dąbrowa Górnicza GALEN TEAM 1986 K30 00:28:50 00:30:17
258 1147 GÓŹDŹ EWA Łaziska Górne AMCSS TEAM 1982 K30 00:28:54 00:31:13
259 89 OKSENIUK WIOLETTA Katowice 1977 K40 00:28:58 00:31:18
260 1208 BEREDA KAROLINA Wysoka 1984 K30 00:29:05 00:31:24
261 1108 MUTWIL TERESA Wodzisław Śląski ZABIEGANA RODZINKA 1974 K40 00:29:14 00:31:38
262 90 KACY BARTOSZ Katowice 1981 M40 00:29:18 00:31:38
263 1221 GAWLIK ZBIGNIEW Imielin 1988 M30 00:29:20 00:31:39
264 30 BARANIEC KAROLINA Tychy 1992 K20 00:29:25 00:30:55
265 180 ZABŁOCKA AGNIESZKA Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1992 K20 00:29:26 00:31:40
266 1085 KRAJEWSKA MARTA Katowice FUCHS OIL TEAM 1986 K30 00:29:26 00:31:58
267 1112 FOJCIK KATARZYNA Rybnik 1982 K30 00:29:28 00:31:50
268 1118 CIELUCH MICHAŁ Bytom ALBA 1986 M30 00:29:29 00:31:58
269 1109 MUTWIL ARKADIUSZ Wodzisław Śląski ZABIEGANA RODZINKA 1967 M50 00:29:31 00:31:54
270 1219 MIŚKIEWICZ ANDRZEJ Zawiercie WARTO BIEGAĆ ZAWIERCIE 1966 M50 00:29:33 00:31:02
271 1115 SKWORC BETINA Siemianowice Śląskie COJABIEGNE.PL TEAM 1988 K30 00:29:34 00:30:18
272 121 TYRAŃSKA DAGMARA Siemianowice Śląskie BREMBO 1983 K30 00:29:36 00:32:00
273 1217 ŚLIWIŃSKA ANNA Lipowa 1984 K30 00:29:39 00:30:45
274 1002 CYGANIK PIOTR Zabrze FC CWANIAKI 1988 M30 00:29:52 00:32:22
275 1003 KUREK ADAM Siemianowice Śląskie 1982 M30 00:29:53 00:32:13
276 106 BARANOWICZ ARKADIUSZ Ruda Śląska ADS MASNA 1969 M50 00:29:54 00:32:12
277 157 RICHTARZ TOMASZ Sosnowiec BREMBO 1982 M30 00:29:54 00:32:21
278 1055 MYLAND NATALIA RUSINOWICE 1985 K30 00:29:54 00:32:08
279 158 SOBIESKI JACEK Tychy GRUPA DBK KATOWICE 1974 M40 00:29:55 00:32:19
280 119 TYRAŃSKI MARCIN Siemianowice Ślaskie BREMBO 1981 M40 00:29:56 00:32:21
281 37 KUBUSIAK MACIEK Siemianowice SIPB 1977 M40 00:30:12 00:32:35
282 1186 CHMIELEWSKA BEATA Szałsza 1971 K50 00:30:13 00:32:33
283 78 BARTOŃ ŁUKASZ Mysłowice 1985 M30 00:30:16 00:32:35
284 1262 GAIM JACEK Sosnowiec 1975 M40 00:30:18 00:32:40
285 1092 KUĆ RAFAŁ Katowice EUVIC 1985 M30 00:30:20 00:32:43
286 1126 NIEWIŃSKI MICHAŁ Ruda Śląska 1992 M20 00:30:23 00:32:46
287 200 MORITZ KATARZYNA Katowice 1975 K40 00:30:23 00:32:47
288 182 LASOK-CHWIEDORUK SABINA Tarnowskie Góry 1974 K40 00:30:23 00:32:39
289 23 PAJĄK MARCIN Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1975 M40 00:30:33 00:32:48
290 1183 KORCZYŃSKA ZUZANNA Tychy 2001 K20 00:30:37 00:32:59
291 41 MALIK JOANNA Gliwice NETI TEAM 1979 K40 00:30:38 00:32:58
292 141 MARCINISZYN MAGDALENA Jaworzno 1975 K40 00:30:38 00:33:00
293 1222 KUBECKA ANNA Katowice 1993 K20 00:30:38 00:33:01
294 1038 BOCHYŃSKA ADRIANNA Chorzów 1989 K30 00:30:43 00:33:02
295 113 DUŻY ALEKSANDRA Katowice BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN 1964 K50 00:30:56 00:32:23
296 1176 BONDARENKO KATERYNA Bytom 1988 K30 00:31:00 00:33:16
297 1240 SZABŁOWICZ PATRYCJA Jaworzno 1986 K30 00:31:16 00:33:32
298 1214 JAROSZ KATARZYNA Katowice 1980 K40 00:31:21 00:32:51
299 1123 GLEJZNER IWONA Chorzów ALBA 1977 K40 00:31:21 00:33:44
300 1020 SZWEDA MIRKA Katowice-Murcki HURAGAN LIGOTA 1959 K60 00:31:25 00:32:59
301 165 ORZECHOWSKA MARZENA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1978 K40 00:31:43 00:33:13
302 132 BARAN WOJCIECH Dąbrowa Górnicza BREMBO 1981 M40 00:31:47 00:34:12
303 1067 HOSPOD MARTA Mysłowice 1987 K30 00:31:56 00:34:13
304 1237 KANIA EMILIA Mysłowice TURBO ŻÓŁWIE 2004 K16 00:32:02 00:34:19
305 1101 MACHA AGATA Katowice 1982 K30 00:32:05 00:34:24
306 1051 ŻYDEK JANUSZ Radzionków 1990 M30 00:32:10 00:34:40
307 100 SŁODKIEWICZ GRZEGORZ Gliwice 1975 M40 00:32:19 00:34:37
308 133 SITKO ANASTAZJA Żywiec 1986 K30 00:32:23 00:34:52
309 1022 ŻYDEK RAFAŁ Chorzów 1984 M30 00:32:35 00:35:05
310 1026 MASZTALSKA JOANNA Zabrze 1998 K20 00:32:35 00:34:54
311 1021 ŻYDEK MONIKA Chorzów 1985 K30 00:32:35 00:35:05
312 77 NAWIAS ALBIN Katowice 1961 M60 00:32:37 00:34:57
313 1013 KLIMASARA MAGDALENA Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1976 K40 00:32:37 00:34:56
314 152 PTAK JOANNA Mysłowice 1979 K40 00:32:42 00:34:59
315 75 SOBCZAK JACEK Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1978 M40 00:32:44 00:35:00
316 1164 KARBOWNIK ANITA GLiwice 1979 K40 00:32:44 00:35:05
317 1178 KLIMPEL ANDRZEJ Gliwice 1974 M40 00:32:45 00:35:05
318 1016 SZUBEL ANNA Jaworzno 1978 K40 00:32:45 00:35:03
319 22 PAJĄK ANNA Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1978 K40 00:32:45 00:35:00
320 1009 BARAŁKIEWICZ - SOKAL KAROLINA Poznań 1975 K40 00:32:47 00:35:07
321 1103 GÓRALCZYK BEATA Jaworzno 1976 K40 00:32:50 00:35:05
322 1233 SEWERYN JULIA Mysłowice TURBO ŻÓŁWIE 2004 K16 00:32:57 00:35:15
323 1267 GABRYŚ BRONISŁAW CHORZÓW 1972 M40 00:33:00 00:35:20
324 1232 KLOC MARZENA Katowice ZABIEGANA ZOŁZA 1972 K40 00:33:04 00:35:31
325 1017 NIEMIEC-KAŹMIERCZAK KATARZYNA Chorzów 1984 K30 00:33:05 00:35:29
326 1087 KAPUŚCIK BEATA katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1969 K50 00:33:17 00:35:35
327 176 KRUPA AGNIESZKA Katowice 1977 K40 00:33:21 00:35:50
328 1132 STRUZIK AGATA Sosnowiec 1974 K40 00:33:40 00:36:02
329 21 DZIAŁOWSKI DARIUSZ Dąbrowa Górnicza 1977 M40 00:33:50 00:36:10
330 1053 HRYNDIO JERZY KATOWICE STADION ŚLĄSKI 1955 M60 00:33:58 00:36:21
331 1220 DUDA KRZYSZTOF Katowice 1983 M30 00:34:05 00:36:36
332 1198 GRĘBSKA-BODZĘTA AGATA Trzebinia 1967 K50 00:34:10 00:36:27
333 1212 DUDKIEWICZ ANNA Katowice EKO-OKNA RUNNERS 1981 K40 00:34:12 00:36:35
334 1056 WITAŁA MARZENA Katowice HURAGAN LIGOTA 1981 K40 00:34:35 00:36:06
335 1086 SOLARZ MARIOLA Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1977 K40 00:34:40 00:36:58
336 40 STRĄCZEK URSZULA Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1981 K40 00:34:41 00:36:58
337 1144 FRYDRYSIAK SYLWIA Katowice ZABIEGANA ZOŁZA 1970 K50 00:34:46 00:37:13
338 181 CHWIEDORUK SEBASTIAN Tarnowskie Góry NO POWER 1974 M40 00:34:59 00:37:24
339 1264 GRYGLEWSKI MATEUSZ Katowice HURAGAN LIGOTA 2002 M16 00:35:06 00:36:34
340 1258 ŚCIBISZ NATASZA KATOWICE 2004 K16 00:35:06 00:36:34
341 1018 PŁUCIENNIK AGNIESZKA Chorzów ZICHERKI 1977 K40 00:35:23 00:37:51
342 1024 SCHWIERCZINSKI CLAUDIA Katowice 1993 K20 00:35:26 00:37:50
343 143 MACHALICA ANNA Katowice 1989 K30 00:35:40 00:38:03
344 80 KOCYAN MAŁGORZATA Gliwice BIEGAJ Z TRENERAMI 1959 K60 00:35:50 00:38:08
345 1099 HILASZEK MARZENA Gliwice 1978 K40 00:35:50 00:38:08
346 1014 NOWAK MONIKA Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1976 K40 00:36:20 00:38:36
347 1015 FORYŚ JUSTYNA Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1978 K40 00:36:23 00:38:39
348 1234 JAWORSKI JANUSZ tychy PALESTYNA 1969 M50 00:36:34 00:38:55
349 196 KLUZA KAMIL RUDA ŚLĄSKA 1987 M30 00:36:41 00:38:10
350 195 ŻYDEK MAŁGORZATA KĘDZIERZYN-KOŹLE ACTIVE EAGLES PRO 1988 K30 00:36:43 00:38:11
351 1043 SZWEDA LESZEK Katowice-Murcki 1958 M60 00:36:51 00:39:20
352 1206 AUGUSTYN JULIA Katowice ADS MASNA 2005 K16 00:37:16 00:39:35
353 1266 SKIBSKA-PUCHALA MAŁGORZATA KATOWICE ZABIEGANA ZOŁZA 1964 K50 00:38:48 00:41:15
354 1001 PŁUCIENNIK SABINA Chorzów ZICHERKI 1979 K40 00:39:26 00:41:54
355 1140 RACZYŃSKA ALEKSANDRA Chorzów STADION ŚLĄSKI 1938 K60 00:39:34 00:41:51
356 1213 DUDKIEWICZ SYLWIA Sosnowiec 1986 K30 00:42:36 00:44:59
357 1054 GAZDA DOROTA Katowice STADION ŚLĄSKI 1960 K60 00:42:47 00:45:12
358 35 SZOŁTYS KAROLINA Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1975 K40 00:44:07 00:46:24
359 1263 KUREK EDWARD KATOWICE 1939 M60 00:45:18 00:46:10
360 24 BAZYLEWICZ PAWEŁ Oświęcim TROCHĘ SIĘ BIEGA 1969 M50 00:47:02 00:49:32
361 1150 DOBRAS KATARZYNA Katowice 1978 K40 00:47:19 00:49:45

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni