z

Katowice

Klasyfikacja drużynowa 2013/2014

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 Liga Niezwykłych Dżentelmenów I 4 / 4 81.8565
243 Nowak Andrzej Sosnowiec 1979 M161212 4 6.0000
96 Gos Barbara Mysłowice 1969 K302
4.43
1
2.23
1
2.75
2
4.81
1
2.45
2
4.67
6 11.8565
132 Seweryn Jacek Mysłowice 1978 M30442567 6 15.0000
232 Pytel Janusz Sosnowiec 1958 M501171120 4 49.0000
2 AZS UE plus I 4 / 4 314.6842
105 Wiśniowski Jakub Dąbrowa Górnicza 1990 M1681110162014 6 43.0000
104 Witek Michał Bestwina 1990 M16192824221636 6 81.0000
284 walesa magda Mikołów 1989 K167
15.62
13
31.27
7
17.16
11
25.67
4 89.7133
283 Złotoś Aneta Świętochłowice 1993 K169
20.08
7
19.22
14
33.68
14
34.32
12
28.00
5 100.9709
3 Olusia Team Bytom I 4 / 4 352.2977
78 Adamczyk-Nowak Beata Bytom 1974 K303
6.64
5
12.03
4
9.81
5
11.67
4 40.1428
30 Jasnoch Marcin Bytom 1980 M1614911121213 6 44.0000
171 MADEJA ALEKSANDRA Bytom 1976 K308
17.71
5
13.73
9
21.65
9
22.06
14
32.67
5 75.1549
27 Janoszczyk Adam Tarnowskie Góry 1986 M1638494759 4 193.0000
4 Liga Niezwykłych Dżentelmenów II 4 / 5 524.0000
231 Maciejewski Marek Mysłowice 1961 M501715181425 5 64.0000
200 Palczewski Przemek Mysłowice 1975 M302632243027 5 107.0000
44 Tymiec Przemysław Katowice 1981 M164239534930 5 160.0000
141 Pietrzyk Tomasz Mysłowice 1977 M30444672674558 6 193.0000
5 dignity 2013 I 4 / 5 559.4865
29 Czingon Mikołaj Katowice 1986 M16402130283233 6 111.0000
43 SERWACZAK JOANNA ZABRZE 1992 K1619
42.07
10
22.31
19
52.16
18
43.30
15
36.77
16
37.33
6 138.4865
41 Ibrom Mateusz Zabrze 1992 M16453147503640 6 152.0000
296 Mikołajczyk Jakub Zabrze 1992 M163744408937 5 158.0000
6 Night Runners Śląsk I 4 / 4 735.8918
57 Brol Marcin Katowice 1984 M16121215155011 6 50.0000
53 Bogusz Anna Katowice 1985 K1629
64.21
5
11.15
26
71.38
30
72.16
16
39.23
25
58.33
6 172.9268
199 Makowska Aleksandra KATOWICE 1992 K167
15.50
9
24.71
29
69.76
36
84.00
4 193.9650
65 Stanik Adrian Siemianowice Śląskie 1982 M16886612215043 5 319.0000
7 Grupa Harpagan Sosnowiec I 4 / 4 1093.2568
298 Czyż Łukasz Sosnowiec 1982 M163363 4 15.0000
300 Trzeja-Zdanowska Dorota BĘDZIN 1973 K302
4.46
2
5.49
6
14.43
5
12.26
7
16.33
5 36.6430
130 Chyżyńska Barbara Sosnowiec 1958 K5052
115.14
43
118.06
60
144.32
47
115.23
60
140.00
5 488.4233
131 Chyżyńska Katarzyna Sosnowiec 1985 K1654
119.57
68
163.57
54
132.39
59
137.66
4 553.1905
8 STADION ŚLĄSKI 4 / 5 1313.3792
37 KOLONKO JUSTYNA CHORZÓW 1975 K3010
22.14
6
13.38
6
16.47
12
28.86
13
31.87
15
35.00
6 80.8656
36 KOLONKO MIROSŁAW CHORZÓW 1970 M30777976806695 6 298.0000
67 Pendolski Franciszek Katowice 1942 M509776133150119123 6 415.0000
38 KOLONKO KAMILA CHORZÓW 1995 K1656
124.00
50
111.54
62
149.13
55
134.84
68
158.66
5 519.5136
9 Night Runners Śląsk II 4 / 4 1491.1048
13 Dudek Agnieszka Ruda Śląska 1982 K1639
87.00
31
74.57
44
107.87
26
60.67
4 330.1048
162 Dudek Mariusz Ruda Śląska 1980 M16145100918914572 6 352.0000
116 Gaweł Michał Sosnowiec 1988 M1610110310395 4 402.0000
190 Nastuła Mariusz Bytom 1979 M1690105107136105 5 407.0000

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
10 Czterej jeźdźcy apokalipsy 4 / 3 1635.0000
195 Syguła Łukasz Dąbrowa Górnicza 1982 M16647893102 4 337.0000
24 Kościelniak Artur Sosnowiec 1978 M3012191136158116130 6 458.0000
62 Kuczborski Jarosław Sosnowiec 1974 M30134108137159117133 6 492.0000
149 Tańcula Łukasz Sosnowiec 1986 M1612085143 3 348.0000
11 BBL MIKOŁÓW I 4 / 1 672.1434
60 Wajda Piotr Ornontowice 1985 M1622272128 4 98.0000
88 Nogal Leszek Mikołów 1968 M305452666376 5 235.0000
34 Stankowiak Maciej Mikołów 1978 M305161846578 5 255.0000
100 Kawecka Magdalena Mikołów 1982 K1638
84.14
1 84.1434
12 AZS UE plus II 4 / 1 684.6932
101 Latacz Jarosław Katowice 1965 M30312336392626 6 106.0000
115 Suchecki Kajetan Zabrze 1990 M166386698190 5 299.0000
277 Dąbrowska Alicja Kędzierzyn-Koźle 1990 K1629
64.69
1 64.6932
334 Ogaza Kacper Katowice 1992 M16886562 3 215.0000
13 SklepBiegacza.pl 3 / 2 107.0000
257 Kwieciński Michał Siemianowice Śląskie 1989 M162224 4 10.0000
261 Rolnik Robert Gliwice 1984 M162024 2 44.0000
75 Śniegórski Maciej Gliwice 1983 M16261314 3 53.0000
14 Night Runners Śląsk III 3 / 1 1190.7152
61 Szustak Marek Chorzów 1983 M1612698135141143 5 500.0000
59 Schroder Karol Katowice 1975 M30146114145172144154 6 549.0000
28 Bober-Ogon Betina Siemianowice Śląskie 1988 K1664
141.72
1 141.7152
15 MOSIR Łaziska Górne 2 / 1 55.0000
151 Gałuszka Rafał Łaziska Górne 1984 M161091112 4 42.0000
150 KLONOWSKI KAMIL ŁAZISKA GÓRNE 1989 M1613 1 13.0000
16 Olusia Team Bytom II 2 / 1 415.0000
89 Zamojski Bartosz Bytom 1976 M3010592114978396 6 368.0000
107 Krzemiński Andrzej Siemianowice Śląskie 1970 M3047 1 47.0000
17 Grupa Harpagan Sosnowiec II 2 / 1 734.8916
85 Redman Grzegorz Czeladź 1981 M16147146169143 4 605.0000
299 Zdanowska Paulina BĘDZIN 1987 K1654
129.89
1 129.8916
18 dignity 2013 II 1 / 5 194.0000
20 Bernaś Szymon Katowice 1993 M165645484558 5 194.0000
19 Liga Niezwykłych Dżentelmenów III 1 / 5 271.0000
301 Słomiany Łukasz Mysłowice 1978 M307381794970 5 271.0000
20 BBL MIKOŁÓW II 1 / 2 263.0000
203 Mzyk Fabian Orzesze 1974 M30115148 2 263.0000

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni