z

Katowice

Klasyfikacja drużynowa 2015/2016

Drużyny sklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 MIKESZ/UKS 5Plus Rydułtowy I 4 / 4 229.7195
76 Mutwil Oliwier Wodzisław Śląski 1999 M16214231315 5 44.0000
73 Mika Łukasz Rydułtowy 1981 M30418181423 5 54.0000
271 Górnik Ireneusz Rydułtowy 1989 M203019171513 5 64.0000
74 Mutwil Oliwia Wodzisław Śląski 1997 K164
7.86
9
17.01
9
18.69
11
24.16
4 67.7195
2 ADS Masna Krytyczna I 4 / 4 416.5380
69 Malejka Katarzyna Katowice 1971 K407
13.75
8
12.87
13
24.58
13
26.99
14
30.75
10
19.91
6 71.1065
535 ziecina maciej katowice 1977 M3031192125 4 96.0000
129 OCHWAT ALEKSANDRA KATOWICE 1979 K309
17.68
19
35.92
21
43.60
15
32.95
13
25.89
5 112.4315
128 OCHWAT ADAM KATOWICE 1980 M302841383041 5 137.0000
3 ZADYSZANE HARPAGANY I 4 / 4 479.0000
603 Kosek Paweł Tychy 1991 M203122 4 8.0000
163 Wójcik Paweł Brzeszcze 1998 M161329131227 5 65.0000
27 Żelichowski Artur Kęty 1973 M40111625211829 6 66.0000
96 Filapek Bartosz Brzeszcze 1982 M3088937881 4 340.0000
4 NIGHT RUNNERS I 4 / 4 500.1594
10 golba kasia Mielec 1989 K201
1.96
1
1.61
1
1.89
1
2.08
4 7.5397
391 Bednorz Kamil Rybnik 1995 M20614118 4 39.0000
292 Prejs Beata Marta Siemianowice Sl. 1983 K3010
19.65
22
35.38
38
71.84
23
47.75
4 174.6197
219 Błaszczyk Dominik Kalety 1988 M2063956754 4 279.0000
5 Miechowicka Grupa Biegowa I 4 / 4 544.4459
478 Mrachacz Piotr Bytom 1997 M165769 4 27.0000
60 Adamczyk-Nowak Beata Bytom 1974 K404
6.43
4
7.56
4
8.31
6
11.95
4 34.2472
150 Gorczycki Arkadiusz Chorzów 1984 M305562604352 5 210.0000
147 Łozińska Edyta Ruda Śląska 1980 K3028
45.03
35
66.16
41
85.13
35
76.87
44
87.61
5 273.1987
6 Biegaj Razem z Nami I 4 / 4 663.3375
53 Dzidowski Aleksander Zawiercie 1981 M3012212837 4 98.0000
51 Zwolan Małgorzata Zawiercie 1985 K3011
20.79
15
31.14
16
35.14
8
15.93
4 103.0109
85 Przybylska Izabela Zawiercie 1974 K4016
31.44
26
41.82
37
69.94
32
63.72
4 206.9142
570 Panek Agata Zawiercie 1978 K3022
41.59
44
91.36
34
74.68
24
47.79
4 255.4124
7 Liga Niezwykłych Dżentelmenów I 4 / 4 775.8620
432 Seweryn Jacek Mysłowice 1978 M30810109 4 37.0000
342 Kania Agnieszka Mysłowice 1980 K3011
21.61
21
33.77
24
45.37
28
58.14
26
57.11
29
57.74
6 157.8620
157 Plich Andrzej Mysłowice 1977 M30506997737675 6 267.0000
343 KANIA DAMIAN MYSŁOWICE 1980 M3048988880 4 314.0000
8 ADS Masna Krytyczna II 4 / 4 815.0000
55 Kępa Krzysztof Katowice 1970 M40344570635162 6 192.0000
42 Winkler Marek Katowice 1982 M302950615263 5 192.0000
546 Sarwiński Krzysztof Siemianowice Śląskie 1984 M3048485647 4 199.0000
327 Duczyński Maciej katowice 1975 M4016357715549218 6 232.0000
9 ADS Masna Krytyczna III 4 / 4 1226.0000
100 Oleksy Krzysztof Katowice 1970 M4046827010472 5 270.0000
368 Pietrek Dariusz Ruda Sląska 1985 M3060224767270 5 278.0000
80 Kinel Jacek Siemianowice Slaskie 1982 M3057791098996103 6 321.0000
130 Czajkowski Arek Katowice 1972 M40791138679 4 357.0000
10 KTB Kraków I 4 / 4 1567.0000
358 Opryszek Bogusław Kraków 1968 M40253340100 4 198.0000
494 Rogasch Stanisław Kraków 1965 M5073636864208 5 268.0000
318 PILCH Marek Kraków 1954 M608894102170221 5 454.0000
304 Piątek Stanisław Kraków 1958 M50137150199186183177 6 647.0000
11 Miechowicka Grupa Biegowa II 4 / 4 1571.8628
689 Gadawska Kamila Zabrze 1993 K2038
61.12
42
79.40
46
95.51
19
37.83
4 273.8548
479 Zamojska Iwona Bytom 1978 K3045
72.37
54
102.08
41
90.05
48
95.58
4 360.0851
49 Urbańska Justyna Bytom 1979 K3062
99.71
94
177.70
65
134.96
40
87.86
69
137.39
5 459.9229
151 Zieliński Marcin Bytom 1977 M3091162108117 4 478.0000
12 NIGHT RUNNERS II 4 / 4 1932.2365
134 Lachera Marysia Zabrze 1960 K5048
94.31
51
82.02
68
128.55
55
120.80
4 425.6781
227 Chwaliszewski Jarosław Gliwice 1975 M4082105167122 4 476.0000
351 Gabryś Jola Gliwice 1975 K4024
47.15
95
179.59
78
171.32
57
113.50
4 511.5584
109 Buda Michał Pszczyna 1974 M40132139136112 4 519.0000
13 Miechowicka Grupa Biegowa III 4 / 4 1960.5068
104 Konieczka Katarzyna Bytom 1976 K3046
73.98
59
111.53
62
128.73
84
167.26
4 481.5068
194 Dobosz Maciej Bytom 1972 M4082106191136163 5 487.0000
235 hańczur jan bytom 1961 M5083125121167175 5 496.0000
101 Wróblewski Robert Bytom 1975 M4062103125206 4 496.0000
14 Miechowicka Grupa Biegowa IV 4 / 4 2164.6107
86 Michalik Małgorzata Bytom 1972 K4075
120.62
87
164.46
66
137.04
49
107.62
74
147.35
5 512.6307
83 Filipiak Beata bytom 1976 K3065
104.54
89
168.25
64
132.88
63
138.37
4 544.0415
152 ZIELIŃSKA ANNA BYTOM 1981 K3073
117.41
99
187.15
82
170.26
58
127.39
65
129.43
5 544.4817
142 korczewska beata bytom 1973 K4064
102.93
75
141.78
72
149.49
85
169.25
4 563.4568
15 Miechowicka Grupa Biegowa V 4 / 4 2400.5379
84 Filipiak Hieronim Bytom 1974 M405223220780 4 571.0000
159 Benska Krystyna Bytom 1956 K5066
106.15
79
149.34
81
168.18
72
158.14
83
165.27
5 578.8998
387 Maryniak Piotr Bytom 1977 M30112263150196140 5 598.0000
166 Krzeszowska Beata Bytom 1969 K4075
147.35
97
156.01
117
221.18
91
188.94
73
160.34
99
197.13
6 652.6381
16 RUNDOMATO I 4 / 4 2513.0000
284 JÓZEF TOMASZ Dąbrowa Górnicza 1984 M303970107906261 6 232.0000
577 Józef Mateusz Katowice 1993 M20171151144158 4 624.0000
575 Józef Marek Katowice 1978 M30240201206170 4 817.0000
583 Figiel Mariusz Katowice 1970 M40257209205169 4 840.0000
17 Miechowicka Grupa Biegowa VI 4 / 4 2832.4767
467 Bonk Jolanta Bytom 1984 K3090
144.75
89
184.79
81
177.91
87
173.23
4 680.6805
105 Milewska Marta Bytom 1980 K3077
151.28
98
157.61
118
223.07
96
199.32
83
182.30
100
199.12
6 690.3165
386 Trojan Karmena Bytom 1988 K20119
224.96
63
130.81
74
162.53
93
185.18
4 703.4797
480 Zamojski Bartosz Bytom 1976 M30160217194187 4 758.0000
18 Miechowicka Grupa Biegowa VII 4 / 4 3085.9410
464 Rybitw Łukasz Bytom 1977 M30195182197189 4 763.0000
141 Zachłod Joanna Bytom 1980 K3083
133.49
109
206.05
106
232.82
98
195.14
4 767.4985
61 NOWAK ADAM Bytom 1975 M40167226165215 4 773.0000
196 Romberg Agnieszka Bytom 1977 K3081
159.14
113
181.74
135
255.20
109
226.32
98
215.25
5 782.4425
19 Miechowicka Grupa Biegowa VIII 4 / 4 3304.8162
388 Maryniak Ewelina Bytom 1979 K3087
139.92
116
219.29
107
222.16
99
217.44
4 798.8162
162 Wojtasiński Robert Bytom 1978 M30191223210174 4 798.0000
567 Poźniak Radosław Bytom 1979 M30147238225201 4 811.0000
138 KALETA TOMASZ BYTOM 1977 M30180266241210 4 897.0000

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
20 ADS Masna Krytyczna IV 4 / 3 1454.4446
612 Goraus Kamil Ruda Śląska 1984 M30101818198 4 361.0000
615 Pietrek Ewelina Ruda Sląska 1985 K3063
119.10
58
120.43
44
96.64
42
83.63
4 419.7926
398 Madej Natalia Tychy 1985 K3053
85.24
66
124.77
67
139.11
53
105.53
4 454.6520
106 Żok Filip Siemianowice Śląskie 1987 M20319395 3 219.0000
21 NIGHT RUNNERS III 4 / 3 1983.0000
231 Rymarczyk Piotr Jaworzno 1976 M30110120203153149 5 532.0000
102 Swoboda Jarosław Knurów 1977 M30124134157192 4 607.0000
135 Lachera Bogusław Zabrze 1959 M50132163229213 4 737.0000
678 Brol Marcin Katowice 1984 M30334133 3 107.0000
22 Grupa DBK I 4 / 3 2002.4314
536 Halemba Anna Siemianowice ŚLąskie 1984 K3074
139.89
50
103.82
38
83.46
51
101.55
4 428.7190
572 Balcarek Michał Tychy 1984 M30149158127134 4 568.0000
602 Nusbaum Ireneusz Jaworzno 1979 M30193128135125 4 581.0000
573 sobczyk agnieszka rybnik 1978 K3098
185.26
51
112.02
64
127.44
3 424.7124
23 MŁODZI DUCHEM I 4 / 2 80.0000
29 pasek damian Bytom 1985 M3022233 5 9.0000
244 Włostowski Mateusz Bytom 1995 M20711344 5 18.0000
611 Bezner Kamil Bytom 1984 M305755 4 22.0000
493 Kubat Kamil Świerklaniec 1993 M201318 2 31.0000
24 URODZENI BIEGACZE 4 / 2 105.3268
205 Czyż Łukasz Sosnowiec 1982 M303646 4 19.0000
198 Oboz Pawel Andrychów 1981 M304577 4 23.0000
217 Kwieciński Michał Siemianowice Śląskie 1989 M2019 2 10.0000
203 Trzeja-Zdanowska Dorota BĘDZIN 1973 K4012
19.30
18
34.03
2 53.3268
25 MIKESZ/UKS 5Plus Rydułtowy II 4 / 2 410.0000
212 Szurek Sławomir Rydułtowy 1971 M406272522 4 80.0000
262 Bojko Bogdan Wodzisław Śląski 1962 M5014352928 4 106.0000
633 Słonka Piotr Czernica 1999 M167631 2 107.0000
91 Skomro Szymon Krostoszowice 1999 M164275 2 117.0000
26 NIGHT RUNNERS IV 4 / 2 513.0315
348 Wieczorek Damian Katowice 1971 M40465665 3 167.0000
125 Kuciński Benjamin Katowice 1982 M301612 2 28.0000
267 Zacher Dominik Zabrze 1983 M305871 2 129.0000
36 Melcer Katarzyna WROCŁAW 1988 K205
9.82
90
179.21
2 189.0315
27 Sklep Biegacza Running Club I 4 / 2 800.1363
116 Szafron Łukasz Chorzów 1988 M202732536845 5 157.0000
207 Snochowska Gabriela Katowice 1988 K2041
80.55
55
88.46
51
96.41
56
123.00
61
121.46
5 386.8828
118 SNOCHOWSKI RAFAŁ Katowice 1983 M3051022 3 37.0000
338 Woźniak Aleksandra Chorzów 1991 K2025
49.12
90
170.14
2 219.2535
28 Sklep Biegacza Running Club II 4 / 1 83.0000
114 Śniegórski Maciej Gliwice 1983 M303 1 3.0000
209 Garczarczyk Michał Ruda Śląska 1987 M208 1 8.0000
208 Fiszer Andrzej Katowice 1986 M2036 1 36.0000
117 Rolnik Robert Gliwice 1984 M3036 1 36.0000
29 NIGHT RUNNERS VI 4 / 1 315.7055
175 Stanek Piotr Siemianowice Śląskie 1982 M3041 1 41.0000
273 Janik Janusz Gliwice 1977 M3051 1 51.0000
247 Kiek Michał Bytom 1981 M3096 1 96.0000
281 Paul Violetta Gliwice 1974 K4065
127.71
1 127.7055
30 NIGHT RUNNERS V 4 / 1 872.3999
206 Buczyński Radosław Gliwice 1986 M2066156 2 222.0000
20 Matusek Paweł Chorzów 1981 M30109123 2 232.0000
92 Kołodziej Jacek Gliwice 1973 M40157228 2 385.0000
260 Koczur Aleksandra Katowice 1985 K3017
33.40
1 33.3999
31 Grupa DBK II 4 / 1 1210.0133
605 Waścińska Dominika Ruda Śląska 1984 K30125
236.30
103
213.86
96
210.85
3 661.0133
538 Serafin Marcin Katowice 1987 M20144 1 144.0000
804 Jarosz Wojciech Tychy 1983 M30197 1 197.0000
566 Galecka Michał Zabrze 1991 M20208 1 208.0000
32 Miechowicka Grupa Biegowa IX 4 / 1 2000.1005
476 Filipiak Angelika Bytom 1994 K20117
188.17
138
260.88
114
236.70
108
237.21
4 922.9557
568 Bem-Poźniak Iwona Bytom 1977 K3076
122.23
80
151.23
59
129.59
3 403.0504
509 Nitecki Damian Bytom 1980 M30173244 2 417.0000
604 Słota Justyna Ruda Śląska 1979 K30136
257.09
1 257.0944
33 ADS Masna Krytyczna V 3 / 1 566.1912
79 Zoran Henryk Ruda Śląska 1968 M4090106 2 196.0000
133 Niedbał Dawid Katowice 1985 M30102168 2 270.0000
103 Szpek Barbara Goczałkowice Zdrój 1980 K3053
100.19
1 100.1912
34 Biegaj Razem z Nami II 3 / 1 600.0000
272 Sadowski mieczysław zawiercie 1973 M4035877971 4 272.0000
661 Dziwiński Krzysztof Skałka 1977 M30160 1 160.0000
543 Możejko Artur Poraj 1974 M40168 1 168.0000
35 Grupa DBK III 3 / 1 697.0000
621 Sobkiewicz Ludwik Ruda Śląska 1976 M30210 1 210.0000
537 Zwirowicz Paweł Gliwice 1988 M20236 1 236.0000
587 KASPERCZYK MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA 1979 M30251 1 251.0000
36 ZADYSZANE HARPAGANY II 2 / 1 62.0000
440 LUBNAU MAREK SOSNOWIEC 1962 M5024 1 24.0000
465 Pająk Roch Sosnowiec 1978 M3038 1 38.0000
37 NIGHT RUNNERS VII 2 / 1 279.3172
350 WESTER MIECZYSŁAW GLIWICE 1970 M40130 1 130.0000
297 Postół Karolina Gliwice 1981 K3076
149.32
1 149.3172
38 Sklep Biegacza Running Club III 2 / 1 326.4849
458 Makowska Lucy Ruda Śląska 1983 K30101
162.44
1 162.4383
457 Strokosz Joanna Chorzów 1988 K20102
164.05
1 164.0466
39 KTB Kraków II 1 / 4 809.0000
317 Kopta Jerzy Kraków 1945 M60156181241231 4 809.0000
40 Liga Niezwykłych Dżentelmenów II 1 / 3 105.0000
323 Palczewski Przemek Mysłowice 1975 M40213153 3 105.0000
41 MŁODZI DUCHEM II 1 / 1 1.0000
539 Sobas Jacek Wrocław 1985 M301 1 1.0000
42 RUNDOMATO II 1 / 1 126.6568
576 Gołda Dorota Katowice 1993 K2067
126.66
1 126.6568

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni